Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:33:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
November 11, 2016, 03:22:55 PM

bende 5 kez , her defasinda 55.000 tl cektim. Islem cok hizli gerceklesti.

Her sey cok guzel giderken, birden uyandim. hafif terlemisim.  

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714624415
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714624415
Reply with quote  #2

1714624415
Report to moderator
1714624415
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714624415
Reply with quote  #2

1714624415
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 11, 2016, 03:27:28 PM

bende 5 kez , her defasinda 55.000 tl cektim. Islem cok hizli gerceklesti.

Her sey cok guzel giderken, birden uyandim. hafif terlemisim.  
ilk satırı okuyunca tam saydıracakken ikinci satırla birlikte suratımda bir tebessum oluştu.
aynı fikirdeyiz
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 11, 2016, 07:26:30 PM

Yarın 333 parça halinde 333 TL para çekeceğim. Parça parça çekince daha çekici oluyormuş. Wink

Not: Koinim'de sıkıntı yok, banka limitlerine takıldıkları için 2 iş günü ibaresi eklemişler.
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
November 11, 2016, 08:10:54 PM

Yarın 333 parça halinde 333 TL para çekeceğim. Parça parça çekince daha çekici oluyormuş. Wink

Not: Koinim'de sıkıntı yok, banka limitlerine takıldıkları için 2 iş günü ibaresi eklemişler.

Hocam geçen gün de aynısını yaptın, insanları yalancılıkla suçladın cevabını aldın. Yine aynı şeyi yapıyorsun. Koinim'de benim beklediğim maksimum süre 1 saattir. 8-9 bin tl'lik ödemeler ortalama 5-10 dakikada hesaba geçiyor. 1 veya 2 kez 45-60 dk beklettiler. Üyelik seviyenizin yüksek olması foruma her yeni katılanla dalga geçme hakkını size vermiyor. Bunu yaparak neyi tatmin ediyorsunuz bilmiyorum. BTC ile imanın kimde olduğu belli olmaz...
computeus
Full Member

Activity: 214
Merit: 100

View Profile
November 11, 2016, 08:11:15 PM

Nedir bu forumda süren geyik anlamıyorum bazen. Boş yapan adam dolu.
35000 değilmiş, 40000 çekmişim bugün 3 parça halinde, tümü 5 dakika sonra hesabıma geçti. Dilerim uzun süre sıkıntı olmaz koinimde.

Terleyenler üstü açık uyumasın. Yeterli çekiciliğe sahip olmayanlar 333 parça çekebilir, belki işlerine yarar.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 11, 2016, 08:47:19 PM

Hocam geçen gün de aynısını yaptın, insanları yalancılıkla suçladın cevabını aldın. Yine aynı şeyi yapıyorsun. Koinim'de benim beklediğim maksimum süre 1 saattir. 8-9 bin tl'lik ödemeler ortalama 5-10 dakikada hesaba geçiyor. 1 veya 2 kez 45-60 dk beklettiler. Üyelik seviyenizin yüksek olması foruma her yeni katılanla dalga geçme hakkını size vermiyor. Bunu yaparak neyi tatmin ediyorsunuz bilmiyorum. BTC ile imanın kimde olduğu belli olmaz...

Yanlış quote yaptınız herhalde, ben kimseyi bir şeyle suçlamadım. Kimseden de cevap almadım. Ben de Koinimle ilgili bir sıkıntı olmadığını yazmıştım zaten. Koinim milletin üç kuruşuna göz dikecek kadar küçük bir firma değil. Benim tek seferde yaptığım 40 binlik işlemler 5 dakikada yatırılıyor. Wink
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 11, 2016, 09:16:00 PM

Basit ve sesli düşünüyorum
Forumun   akıllı uslu  adamları burda ağzını bozuyorsa vardır bir ipnelik diyorum ağa . Grin Ve onlara uyuyorum. Diyor ki abiler "Parca parça çekerken birden bir parça içerde kalır . Çıkartmak zor olur"  Benim anladığım Grin Her daim dikkat şart fırtar mırtar  Grin
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
November 11, 2016, 10:06:24 PM

Finansbank Şirketim'in limitleri:

Şirketinizin yetkili kullanıcılarının cep şubemiz üzerinden yapabileceği günlük toplam para transferi limiti 1.000.000 TL'dir. İnternet şubemiz üzerinden yapacakları para transferi ve ödeme işlemleri için ise herhangi bir işlem adet veya tutar limiti bulunmamaktadır. Ancak, güvenliğinizi düşünerek, yüksek tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu yüzden şirketinizin yüksek tutarlı işlemlerini son ana bırakmamanızı öneririz.
http://www.qnbfinansbank.enpara.com/sirketim/hakkimizda/islem-kisitlari.aspx

Günlük 1 Milyon TL limitleri var para göndermede. 500 BTC hacim zar zor oluyor hepsi de çıkış işlemi değil üstelik, satan geri alıyor vs.
2 güne çıkartmaları biraz garipmiş. İlginç geldi cidden bu karar, gerçi kullanmıyorum koinimi ya neyse Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
November 11, 2016, 10:51:39 PM

Şirketinizin yetkili kullanıcılarının cep şubemiz üzerinden yapabileceği günlük toplam para transferi limiti 1.000.000 TL'dir. İnternet şubemiz üzerinden yapacakları para transferi ve ödeme işlemleri için ise herhangi bir işlem adet veya tutar limiti bulunmamaktadır. Ancak, güvenliğinizi düşünerek, yüksek tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu yüzden şirketinizin yüksek tutarlı işlemlerini son ana bırakmamanızı öneririz.

Günlük 1 Milyon TL limitleri var para göndermede. 500 BTC hacim zar zor oluyor hepsi de çıkış işlemi değil üstelik, satan geri alıyor vs.
2 güne çıkartmaları biraz garipmiş. İlginç geldi cidden bu karar, gerçi kullanmıyorum koinimi ya neyse Grin
1m neki gunluk newbieler cekio ortalama 200-300bin tl. Seninde 52000 btc in varmıs zaten sen doldurıosundur limiti
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
November 12, 2016, 11:23:16 AM

1m neki gunluk newbieler cekio ortalama 200-300bin tl. Seninde 52000 btc in varmıs zaten sen doldurıosundur limiti

Grin Grin Grin
Koinim'in api üzerinden yayınladığı hacmi takip ediyorum, son 24 saatlik "işlem hacmi" "Hacim:    307.47 BTC"
hacim bile zar zor 1 milyon TL'yi buluyor, bunun tamamı satış değil, hadi tamamı satış olsa alanlar nerede? Onların yarattığı hacim nerede?
en çok gördüğüm hacim 500 küsür btc idi...

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
petahashminer
Legendary
*

View Profile
November 12, 2016, 11:54:18 AM

butun bunlarin haricinde, onemli bir konuya dikkat cekmek isterim.

bu koinimden surekli para ceken kisiler, hesabiniza giren paranin kaynagini ne olarak gosteriyorsunuz gelir kaynagi olarak? Vergisini oduyormusunuz?

yillik kayitdisi hesaba giren para 25.000 tl yi gectigi zaman, maliyenin denetimine girersiniz. bakin gunluk demiyorum, yillik diyorum.

bir gun vergi incelemesine dahil oldugunuzda, hapis dahil, bankadaki herseyinize el konulabilir.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 14, 2016, 07:09:13 AM

Çekim işlemlerinde sms onayını devreye sokmuşlar.

Gelen mail bu şekilde.
Koinim hesabınızın güvenliğini arttırmak için, Bitcoin ve Litecoin çekim işlemlerinde SMS onayı uygulamasını devreye aldık.

Hesabınıza giriş yaptığınızda telefon numaranızı doğrulamanız istenecektir. Sonrasında her Bitcoin ve Litecoin çekim işleminizde telefonunuza onay kodu gönderilecek ve transferinizi bu kod ile tamamlamanız gerekecektir. Onay kodları kullanıldıktan sonra geçerliliklerini yitirir ve bir sonraki işlem için telefonunuza yeni bir kod gönderilir.
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 14, 2016, 11:54:22 AM

TL cekim islemleri ayni hizda devam ediyor gibi gorunuyor.
Sanirim limite takilma riskine karsi kendilerini genel olarak teminata almak icin "2 gun icinde" ibaresini kullanmislar.

15:00'dan once cekerseniz ayni gun oduyoruz diyip, EFT limitine takilip verdikleri sozu banka yuzunden tutamamaktansa, "2 gun icerisinde" ibaresini kullanarak kendilerini guveneye almak gayet mantikli, her sirketin basvuracagi yoldur.

Ha eger memlekette bankalar dogru durust calisiyor olsaydi, 5 tane banka hesabi acin, EFT limitiniz 5'e katlansin derdik.
BTCTurk'un is yapacak banka bulamadigi bir ulkeden bahsediyoruz..

SMS olayi da guzel olmus fakat keske kullaniciya secenek verilseydi, Google Authenticator veya SMS onayi seklinde.

@petahashminer
Ne yazikki bu konu Koinim'e has bir durum degil. Herhangi bir sekilde, dediginiz miktardan fazla hesabiniza para giriyorsa (direk olarak birbirimiz ile alisveris, BTCTurk, yabanci borsalar vs. dahil), bu sorun yasanabilir.
Ben Hollanda'nin vergi mukellefi oldugum icin vergimi buraya oduyorum.
TR'de durumlar nasil bilemiyorum.
petahashminer
Legendary
*

View Profile
November 14, 2016, 02:44:25 PM

TL cekim islemleri ayni hizda devam ediyor gibi gorunuyor.
Sanirim limite takilma riskine karsi kendilerini genel olarak teminata almak icin "2 gun icinde" ibaresini kullanmislar.

15:00'dan once cekerseniz ayni gun oduyoruz diyip, EFT limitine takilip verdikleri sozu banka yuzunden tutamamaktansa, "2 gun icerisinde" ibaresini kullanarak kendilerini guveneye almak gayet mantikli, her sirketin basvuracagi yoldur.

Ha eger memlekette bankalar dogru durust calisiyor olsaydi, 5 tane banka hesabi acin, EFT limitiniz 5'e katlansin derdik.
BTCTurk'un is yapacak banka bulamadigi bir ulkeden bahsediyoruz..

SMS olayi da guzel olmus fakat keske kullaniciya secenek verilseydi, Google Authenticator veya SMS onayi seklinde.

@petahashminer
Ne yazikki bu konu Koinim'e has bir durum degil. Herhangi bir sekilde, dediginiz miktardan fazla hesabiniza para giriyorsa (direk olarak birbirimiz ile alisveris, BTCTurk, yabanci borsalar vs. dahil), bu sorun yasanabilir.
Ben Hollanda'nin vergi mukellefi oldugum icin vergimi buraya oduyorum.
TR'de durumlar nasil bilemiyorum.

vergi durumunu koinime has oldugu icin degil, konusu burada daha sIk gectigi icin hatirlatma ve bilgilendirme mahiyetinde yazmistim. Sizin yurtdisinda oldugunuzu ve durumunuzu biliyorum zaten onceki konusmalarimizdan. Bu ulkede paypal ve turevi odeme sistemleri, btcturk gibi bir borsa kapanmak zorunda kaldiysa, koinimde yapilan/yapilacak islemlere dikkat cekmek istedim. bir gun insanlar kapisinda vergi mufettisleri bulmasin sonra. ha senede giren hesaba giren miktar 25.000 tl nin altindaysa sorun yok zaten

tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
November 15, 2016, 11:47:10 AM

Bugün yaptığım işlemde 1 saat içinde para hesabıma geldi. Bilginiz olsun. 2 iş günü yazsa'da şartlar uygunsa hemen gönderiyorlar herhalde.
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 15, 2016, 12:06:41 PM

Bugün yaptığım işlemde 1 saat içinde para hesabıma geldi. Bilginiz olsun. 2 iş günü yazsa'da şartlar uygunsa hemen gönderiyorlar herhalde.

Aynen sartlara bagli gibi gorunuyor.
Sabah 10:34'te yaptigimiz TL cekme islemi halen hesaba gecmedi. (miktar buyuk, belki ondandir)
btc000000
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 15, 2016, 12:43:50 PM

butun bunlarin haricinde, onemli bir konuya dikkat cekmek isterim.

bu koinimden surekli para ceken kisiler, hesabiniza giren paranin kaynagini ne olarak gosteriyorsunuz gelir kaynagi olarak? Vergisini oduyormusunuz?

yillik kayitdisi hesaba giren para 25.000 tl yi gectigi zaman, maliyenin denetimine girersiniz. bakin gunluk demiyorum, yillik diyorum.

bir gun vergi incelemesine dahil oldugunuzda, hapis dahil, bankadaki herseyinize el konulabilir.

Evet de kaç kişinin başına gelmiş bitcoin ile, başına gelene kadar ne kadar kazanmışlar bu da önemli değil mi?

Yanlış anlamayın ama Internette para ile ilgili işleri 10 yıla yakın süredir takip ediyorum, vergiden tut diğer buna benzer konularda boş konuşuluyor sadece. Genelde 1-2 örnek dışında hiçbir veri olmuyor, hep varsayım. Gerçi ortada veri olsada Türkiye'de her şeyin çözümü mümkün, değil mi sizce de?
tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
November 15, 2016, 02:37:17 PM

Aynen sartlara bagli gibi gorunuyor.
Sabah 10:34'te yaptigimiz TL cekme islemi halen hesaba gecmedi. (miktar buyuk, belki ondandir)

evet miktar çok büyük değildi 1500 gibi bişeydi, belkide ondan.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
November 15, 2016, 06:45:20 PM

Koinim zamanla hakettiği yeri bulacaktır. Sanki başka seçeneğimiz varmış gibi atıp tutuyoruz burada.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
November 15, 2016, 07:35:28 PM

Koinim zamanla hakettiği yeri bulacaktır. Sanki başka seçeneğimiz varmış gibi atıp tutuyoruz burada.

Zamanla hak ettiği yer bulmaktansa zamanla kapatılacakmış gibi geliyor bana. Hepimizin üzerinde bu politik baskı varken Btctürk bile kepenk indirdiyse, Koinim banka değiştirmek zorunda kalıyorsa sonu yakındır. Bu ülkede iyi niyetle hizmet vermeye çalışan hiçbir firma yandaş değilse ayakta kalamaz. Ya yandaş yaptırılır ya işine çomak sokulur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 92 »
  Print  

Jump to: