Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:54:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4009 times)
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 14, 2018, 01:26:04 PM

Bende Towerbee nin telegram kampanyasındaydım. 481 tane hesaplanmış ama gönderilmedi.
Ico fiyatı 0.06 dolarmış

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
June 15, 2018, 12:38:51 PM

Demek ki hocam rütbeye göre dağıtım var. Bende sylon un kuralları çerçevesinde bütün twitleri et ve like yaptım. Sizin seviye ben sen iki üst olduğu için size iyi gelmiş. Bana 768 adet yollamış. Şu yokluktan hiç yoktan iyidir. Umarım ico iş yapar. Bu koşullarda biraz yüzümüz gülmüş olur

Twitter ödülünün rütbe ile ilgisi yok, takipçi sayısına göre ödül kazanılıyor. Muhtemelen siz benim takipçi sayımın altında olan kategoride yer aldınız. Bir de kampanyaya katıldığınız tarih önemli. Sizden birkaç hafta önce başladıysam daha çok retweet ve like hakkım olmuş oluyor Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 15, 2018, 02:42:56 PM

Demek ki hocam rütbeye göre dağıtım var. Bende sylon un kuralları çerçevesinde bütün twitleri et ve like yaptım. Sizin seviye ben sen iki üst olduğu için size iyi gelmiş. Bana 768 adet yollamış. Şu yokluktan hiç yoktan iyidir. Umarım ico iş yapar. Bu koşullarda biraz yüzümüz gülmüş olur

Twitter ödülünün rütbe ile ilgisi yok, takipçi sayısına göre ödül kazanılıyor. Muhtemelen siz benim takipçi sayımın altında olan kategoride yer aldınız. Bir de kampanyaya katıldığınız tarih önemli. Sizden birkaç hafta önce başladıysam daha çok retweet ve like hakkım olmuş oluyor Smiley

Büyük ihtimalle takipçi sayısı olayı hocam. Ben sylonun kampanyasını görünce girebilecegim ne varsa giriyorum. Twitter'da takipcim şuan için 4000 . Ancak o kadar kasabildim. Ama towerbee kampanyasına başlarken daha azdı. Dediğiniz gibi kategori olayından dolayı. Teşekkürler açıklama icin
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
June 16, 2018, 10:35:15 PM

bu piyasa bana hiç kimse veya hiçbir şeyin sürekli yukarı doğru gidemeyeceğini öğretti.
bir token gibi yükselirken alıp yerinde sayarken başka birine atlamayı bilmek önemli. menejerlerde de bu böyle.amazix veya sylon kadar adı duyulmamış ama iyi işler çıkaran menejerler var.sırf sylon diye her kampanya başarılı olacak diye bir şey yok.olabilir tabi ama bunun da bull ve bear dönemleri var diye düşünmek gerek.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 16, 2018, 10:56:18 PM

Sylonun torq kampanyası iptal edildi diye biliyorum. Illa sylon olacak diye harika para kazanılacak demek zor ayrıca kendiside kelek üzerine uzmanlaşma yolunda ilerliyor
editoritalh
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 10:57:40 PM

çoğu kampanyaya jrleri kabul etmemeye başladı hatta bazılarına memberları da kabul etmiyor
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 16, 2018, 11:02:57 PM

Sylon un kampanyalarını seviyorum ya geç de olsa sıkıntı olmuyor. Genelde haftalık olarak stakeler sayılıyor. Birde bir soru sorduğunda zaman mesaj attığın zaman cevap veriyor ilgileniyor. Ayrıca kampanya ilerledikçe memberlar ful memberlari kapatıyor. Yani sınırlı sayıda kişi aldığı için daha da iyi oluyor aslında. Ben bu kes başka kamysn seçtim ama diğer imzamda devam eden bulursam girerim artık.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 16, 2018, 11:04:43 PM

Sylon'un kampanyalarını ben de seviyorum, genelde kaliteli işler. Ancak yukarıda bahsedildiği gibi bazen kenarda köşede kalan bountyler de güzel kazandırabiliyor.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
June 19, 2018, 04:34:07 PM

ambit token icosu tamamlanmış ama imzadan hiçbirşey gelmedi daha ne zaman gelir? birde her hangi bir borsaya girecek mi pek takip etmedim ambiti..
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 19, 2018, 05:28:51 PM

bi ara sylon wepower bounty managerdı ondan aldılar ve pre ico muydu hardcap yaptılar. bu sylondan alındığı için değil, ico kaliteli olmasından. bu arkadaşın tuttuğu altın olmuyor. hani övüldüğünü görüyoruz ama piyasada tek değil. alternatifler bazen fazlası ile kazandırabilir.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
June 19, 2018, 05:33:39 PM

Campaigns in management In fact, solid campaigns But some can exaggerate the job and take a long time, and there are security concerns at an extreme level.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 19, 2018, 05:41:07 PM

Sylon bounty menajerler içinde en ünlü isimdir.Sizin de böyle bir liste hazırlayıp biz aydınlatmanız çok iyi olmuş.Elinize sağlık.Teşekkürler
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 19, 2018, 06:02:23 PM

güzel bir konu olmuş, hocam, hiç bu adamın kampanyalarına katılmadım ama belki ileride katılırım
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 19, 2018, 09:39:28 PM

ambit token icosu tamamlanmış ama imzadan hiçbirşey gelmedi daha ne zaman gelir? birde her hangi bir borsaya girecek mi pek takip etmedim ambiti..

Softcapi geçmişti son hatırladığım. Borsaya girmeden madencilik geliri dağıtılmaya başlayacaktır. Oradan da 3-5 gelir diye düşünüyorum.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
June 25, 2018, 08:59:17 PM

Realista kampanyasında güncelleme istenen cüzdan adresleri değiştirilmeye başlanmış. Öncesinde eth istenmişti sonra  neo cüzdanla değiştirilmesi konusunda duyuru geldi. Sylon güncellemeye başlamış.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
June 26, 2018, 01:24:09 AM

Hiç bi projesine girmedim ama bu imzadana sonra kontrol ediceğim ilk kişi olucak herkesin güvenini almış salam managerlerden bir tanesi sylon
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
June 26, 2018, 06:01:27 AM

İnsanda şans olacak şans, iyi bounty her yerde olabiliyor kimseye bağlı değil, her managerde de patlak bounty olabiliyor, bazen de hiç umulmayan bir fiyat yükselişi yaşanan bountyler olmadık yerlerde karşımıza çıkıyor.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 26, 2018, 06:47:22 AM

Sylon iyi yonetici fakat bazi projelerinde Turkce ceviri almiyor.  Turkiye nufus olarak Avrupanin en buyuk ulkelerinden birisi olmasina ragmen bunu gormezden gelebiliyor. Bunun haricinde hakkaniyetli bir yoneticidir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 26, 2018, 08:30:13 PM

Sylon iyi yonetici fakat bazi projelerinde Turkce ceviri almiyor.  Turkiye nufus olarak Avrupanin en buyuk ulkelerinden birisi olmasina ragmen bunu gormezden gelebiliyor. Bunun haricinde hakkaniyetli bir yoneticidir.

Bu istek ICO ekibinden de geliyor olabilir. Yoksa devamlı olarak çalıştığı iki Türk çevirmen var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 26, 2018, 09:48:44 PM

Belki gözünden kaçan olabilir. Sylon yeni bir bounty yayınlamış. İsteyen arkadaşlar Twitter ve telegram kampanyalarına katılabilir. Twitter da member ve üstünü alıyor 1500 kişi sınırı varmış. Bakmakta fayda var
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: