Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:33:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: Twitter Fenomenlerine kanmayin !!  (Read 69695 times)
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 17, 2018, 07:18:09 AM

sadece twitter fenomenleri değil , youtubeda da dikkat edilmesi gereken kişiler var . belki pump  olayına girmiyorlar youtubedan ama abuk subuk projeleri önerebiliyorlar. isim vermeyeyim 1-2 tane türk youtuberın kanalı var , en son sikke coin denilen coinin reklamını yapıyorlardı .

Hocam onlar buyuk ıhtımal reklam yapıyordur. Para almıstır kesın. Sikkeleyip bırakacaklar milleti

xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
March 17, 2018, 07:36:27 AM

Hem reklam hem de kendileri bir alt i once satin aliyor, daha sonra takip edenlere de aldirip hacim yarattirip kendileri cikiyor, veya direk adamlardan para alip yolunu buluyorlar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 17, 2018, 07:43:31 AM

Başlığı açan arkadaşa katılıyorum. Bir örnek vereyim. Ben xlm ye 1000$ koyup 2-3 kat çıkmasını beklerken bı tanesi 12 BTC bastı. Ama adam aldığı yeri ve fiyatı gösterdi. 1600 civarlarinda sonra xlm nerelere gitti siz düşünün ben bile 3-4 kat kazandım. Adam en az 20-30 BTC yi kaldırdı. Ya zaten başkasının ağzına bakıp kendisi bişey araştırmadan bu işe giren kişi bırakın batsın. Bizim insanımız hazıra kadar konmayi  sever. Armut pis ağzıma düş. Ayrıca o Tolga Karel in gerçekteki zibidi olduğuna inanmıyorum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 17, 2018, 08:17:09 AM

Adamlar hem reklamdan hem kendi getirdikleri hacimle olan artistan cift kase kar elde ediyor, biz de ne bir coine ne zaman girip ne zaman cikacagimizi bilmedigimiz icin gunun sonunda zararda kapatiyoruz

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 17, 2018, 08:43:00 AM

Twitter fenomenlerine itibar edeceğimize uzun vadeli grafikleri yorumlamak ve spekülatif haberlerle borsadaki dalgalanmaları ilişkilendirmek daha akıllıca. Bu Dalgalanmalardaki krizi fırsata çevirmek sadece bizim amacımız değil aynı zamanda balinaların da amacı bunu da unutmamak gerek

phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 09:03:05 AM

Sadece twitter fenomenleri değil telegramda dump pump gruplarıyla dolmuş durumda. Çoğunda yazanlar tutmuyor ve orda yazılanları dinleyen çok kişi oluyor.
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
March 17, 2018, 09:42:17 AM

Zatne bu piyasada kendin araştırmanı yapıp ona göre yatırım yapman lazım çoğu şey spekülasyon oluyor genelde ve zarar ediyoruz. Adam fenomen olabilirler bende olabilirim 10 dakika içinde ne kadar gerçekti olur acaba bu fenomenlik. Uyarı için sağol
dolaposi
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
March 17, 2018, 09:45:39 AM

bu piyasa hep genç nesilin ellerınde çoluk cocuk grafık yorumluyor hıcbır bılgı bırıkım olmadan 3 ay once bu işe baslayan ınsanlar uzman analist borsa simsarı oluyor cok garıp pıyasa be Grin
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 17, 2018, 09:48:42 AM

twitterdakilere göre coin alıp satmak bizim milletin genetiğine işlemiş bedavacılıktan kaynaklanıyor...tabi birde tembellik...

yalnz bu tembelliğin bizde zirve yapmış hali "benim yerime o düşünsün" halidir..bu yüzden zaten milletin bi kesimi demokrasi cumhuriyet gibi kavramları hala anlayamadı..anlamayacak, anlamadıkları gibi de kendi uçuk kaçık hayallerinin içine bizi de çekmeye çalışacaklar...

geçmişte bunları titan kenan dolandırdı...bugün megaholdingS epitelyum ve en sonunda çiftlikbank...

e böyle bir keriz potansiyeli varken kriptoların ucundan kenarından tutan köylü kurnazları elbet burdan da yürüyecek...ama ico yaparak (sikke nexpara ) ama twitterda destek direnç diye zırvalayarak  Grin
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
March 17, 2018, 09:50:53 AM

başlıkta bahsedilen durum saçma geldi bana. logan paul' un kaç tane takipçisi var ve kaç kuruşluk anlıyorlar da bu piyasadan adam açıklama yaptığında bitcoin yada hacimli bir altcoini zıplatabilsin ?

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 17, 2018, 10:46:12 AM

Birine güvenip coin alma kültürünü anlayabilmiş değilim. Pump yapacağı söylendiği için ne için kullanılacağını bile bilmeden alanlar var. Yapmayın arkadaşlar riskli yatırımlar bunlar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
March 17, 2018, 10:52:26 AM

ya baskalarinin sozuyle parasini saga sola sacan adam zaten eninde sonunda her seyini kaybedeecktir. taman bazilari guzel haber veriyor ama sirf bir coinin adini yazdi diye bu adamlara guvenip yatirim yapmak cok sacma.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 17, 2018, 11:15:14 AM

İnsanların düşünceleri çok saçma ya da uçuk kaçık bulsam da bana fikir veriyor ve hatalı kısımları da görme fırsatım bulunuyor. Hayal kurmak güzel şey ama hayal dünyasında da bulunmamak lazım.
faatipoke
Full Member

Activity: 321

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
March 17, 2018, 11:42:27 AM

şu coin çıkacak bu coin şu fiyata gelecek şeklinde yorum yapanları asla dinlememek lazım. isim vermicem bir tanesi 7k satoshiden beri appc yükselecek diyor geldiği yer ortada, başkası 8k satoshiden beri icx alın diyor geldiği yer ortada, bunların dediklerini yapmak çiftlikbank üyesi olmaktan farksız. işi öğrenip kendi kararını kendisi vermeli.
bir de bitcoin yükselecek düşecek diye yorum yapanlar var. doğru tahmin edebilirler ama herkesin zaman aralıgı farklı. adam düşecek diyor 200 dolar düşeceğine x10 kaldıraçla işlem yapıyor 2 saat sonra kar ile işlem kapatıyor. takipçiler de satıyor bitcoini, hani düşecekti diyor. adam margin işlem yaptıgını söylemiyor yada takipçisi işi bilmediği için anlamıyor zarar ediyor

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 17, 2018, 12:02:01 PM

herkesin kendi akli var. twitter fenomenleri tanri mi ki her seyi bilsinler. bazilari tekniz analiz yapiyor tamamda kafaniza yatmazsa almayin. silah dayayarak aldirmiyorlar.

koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 17, 2018, 05:20:56 PM

twitter fenımenlerine kananların, twitterdaki kuş kadar aklı yoktur, adam sizin arkadaşınız mı dostunuz mu da size iyilik yapsın, bu facebookta kupon satan tiplere benziyor, 50 liraya banko kupon satıyor falan, 2 yorum koyuyor, hop saflar inanıyor,

ayda 200 tane twit atıyor, 5tanesi tutuyor, onu da sürekli foto çekip retweet ediyorlar, yani bu kadar saf topluluk görmedim
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 17, 2018, 05:25:15 PM

Kendi iradesi dışında izlediği video ve gördüğü saçma sapan tweet vesilesiyle al sat yapan bıraksın abi bu işleri. Grafik incelenir haberler izlenir kalbinizin sesini dinleyip öyle yatırım yapasrsınız en azından kendi iradenizle yatırım yaptığınız için battığınızda üzülmezsiniz
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
March 17, 2018, 05:45:09 PM

Arkadaslar biliyorsunuz Twitter da oldukca fazla kripto fenomenleri var ve bunlarin bazilari aldiklarin coin/token leri söyleyip insanlarinda almalarini sagliyorlar.

Arkadaslar bu adamlar en  azindan 10-15 btc ile Trade yaptiklari icin %4-5 arasi kar edip geri cikiyorlar ve bunu totale vurdugunuzda baya bir kar yapiyor.

Cogu insanda paralarini katlamak icin bu adamlar tweet attiktan sonra ,hemen gidip satin alma islemi yapiyorlar ve 10 dk da yükselmelerini bekliyorlar. Aslinda kendilerini bu fenomenler icin YEM olduklarini bilmiyorlar.

Zaten coguda aldiklari fiyati paylasmadan daha alttan alip öyle tweet atiyorlar , ee bunu gören bizim ac gözlü insalarimiz hemen gidip adamin tweetine göre alim yapiyor.

Demek istedigim lütfen dikkatli olun , güzel arastirin öyle yatirim yapin , kücük miktar kazanicam derken terste kalmayin.

Tamamının yaptığını düşünmüyorum ama çok hacimli olmayan coin paylaştıklarında bu oluyor ne yazık ki. Yabancı hesaplarda da bunu yapanlar hiç az değil.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 17, 2018, 05:54:02 PM

İsabetli bir uyarı yapmış başlığı açan arkadaş. Ben de rastlıyorum onlara ancak aldıkları kriptoları merak ettiğim için sadece. Yoksa bu yolla trade yapmanın çok sakıncalı olduğunu düşünüyorum.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 17, 2018, 06:07:18 PM

benimde hiç hoşuma gitmeyen durumlardan biri bu twitterda ahkam keslip kendini uzman sanan evinde kucağında bebekle uzmanlık taslayanlar.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: