Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:18:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: Twitter Fenomenlerine kanmayin !!  (Read 69695 times)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
May 16, 2018, 11:06:08 PM

Twitterda bu konuda ciddi akıl tutulması yaşayan bir kitle var maalesef, bu tarz forumlardan çok haberdar olmayan, kriptoyla yeni yeni ilgilenmeye başlayan insanlar da bunları görüp bir şey sanıyor. Yanlış yönleniyor. Umut tacirliğinin başka bir versiyonu, az veya çok kitleleri yönlendiren oluşumların hiçbirini sevmiyorum bu konuda. Ne telegram ne twitter, al birini vur ötekine.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
1714133888
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133888
Reply with quote  #2

1714133888
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714133888
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133888
Reply with quote  #2

1714133888
Report to moderator
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 16, 2018, 11:41:00 PM

Twitterda bu konuda ciddi akıl tutulması yaşayan bir kitle var maalesef, bu tarz forumlardan çok haberdar olmayan, kriptoyla yeni yeni ilgilenmeye başlayan insanlar da bunları görüp bir şey sanıyor. Yanlış yönleniyor. Umut tacirliğinin başka bir versiyonu, az veya çok kitleleri yönlendiren oluşumların hiçbirini sevmiyorum bu konuda. Ne telegram ne twitter, al birini vur ötekine.

Aynen öyle, kripto paralar hakkında yeterli bilgisi olmayan kesim böyle insanların yönlendirmeleriyle bilmedikleri şeylere paralarını yatırıyorlar. Ondan sonra etraf Ripple mağduru, Tron mağduru, Eidoo mağdurundan geçilmiyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
May 17, 2018, 12:02:04 AM

Fikir olsun diye arada girip bunlar ne diyor diye bakilabilir ama bundan öteye geçmemesi lazım. Bunlardan etkilenip yanlış alım satımlar yapılıyor sonra al başına belayı. Güvenmeyin.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 12:20:35 AM

Adamları takip ediyorumda adamlar sadece grafikleri çok iyi okuyomuşlar gibisinden kendilerin kral ilan ediyolar lan yok bu kırılırsa düşer lan gerçekci ol iki haber geliyo piyasadan destek mestek diyolar boş bunlar her şey piyasaya gelen haberlerden kaynaklanıyor
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 17, 2018, 12:32:43 AM

Arkadaşlar saçmalamayın. Takipçilerini kukla olarak kullanmalarının imkanı yok. Zaten takipçilerinin %10u falan bunları dinliyordur ve onların da yaptığı trade toplamda olsa olsa 1 btc falandır. Onların pump dump yaptırmasının imkanı yok kesinliklee

Sana kesinlikle katılmıyorum. Önceden aldığı coinin adını yazınca illa ki takipçileri alarak bir hareket oluşturuyordur. Pump öyle %100 Luk değil ama takipçi sayısı iyi olan kişiler yazınca coin adı en az %15 hareket çektirir. Zaten bunu bilen kurnazlar hacimli coin söylemiyor. Hacmi az coin söylüyor ki iyi ziplasin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
May 17, 2018, 12:54:37 AM

Takipçisi fazla olan bir kısım fenomen takipçileriyle birlikte anlık % 10 gibi bir dumpa sebep olabilir belki. İçlerinde sadece kendi tecrübelerini aktaranlar da var. Onların ne yaptığından ziyade takipçilerin ne yaptıkları önemli. Herkesin aklı fikri var, istiyorlarsa takip etsinler fakat başka kaynaklardan da araştırsınlar. Sonradan başkalarını suçlamak yanlış, kimse %100 yükseliş için garanti veremez.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
May 17, 2018, 01:31:03 AM

Şuan türk kripto camiasının geldiği son noktada çoğu insan twetterdaki fenomenlere göre hareket ediyor.Adamlar bir coin söylüyor anında hiç sorgulamadan hiç araştırmadan alan bir topluluk var bu durum cidden çok vahim bir durum bir de insanlarda sabır da yok aldığı gibi yükselmesini bekliyor düşünce de zararına satmaya kalkıyor.

bjoern1978
Member
**

Activity: 133

View Profile
May 17, 2018, 10:21:39 AM

Birinin lafı ile kuyuya inilmesi çok saçma.Abi herşey elinin altında gir bi bak nerede ne dönüyor piyasada haberleri takip et kendin analiz etmeyi ögren.Hazır bilgici olma.Bu piyasada bağzı şeyler emek vererek olur.Yeni başlayan arkadaşlar özellikle bu fenomenlere dikkat etsinler.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
May 17, 2018, 10:34:15 AM

Yatırım olayı insanların çok kolay manipüle edilebileceği bir alan. Özellikle kripto dünyasında yeni yer edinmiş kişilerin çok daha dikkatli olması gerek.

If you like it, you can give Merit!
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 11:37:29 AM

Twitter fenomenlerini trade ya da yatırım amaçlı çok fazla takip etmiyorum, yüzlerce coinin olduğu piyasada hepsini takip etmek zor. Teknolojisini ya da potansiyelini anlattıkları coinleri tespit etmede kullanıyorum genelde
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 02:16:19 PM

Twitter Fenomenleri tam anlamıyla nitelikli dolandırıcılık, yani resmen algı operasyonları yaparak bir yerlere gelmeye çalışan bir topluluk bunlar. bana sorarsanız twitterın bu şarlatanları yasaklaması gerekiyor, ama insanoğlu cahil ve bilgisiz olduğu için bir şey olmuyor bunlara
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 17, 2018, 02:43:13 PM

sadece twitter fenomenleri değil , türk telegram kanallarından gördüğüm kadarıyla bir çok kişi yatırım tavsiyesi falan veriyor(günlük).
Lütfen inanmayın bunlara.

elalemin şeyiyle gerdeğe girilmez

diye boşuna dememişler arkadaşlar. Araştırmalarınız llütfen kendiniz yapın. İnanırsınız 1-2 defa katlarsınız paranızı
sonra all in girip çok kötü terste yakalanabilirsiniz lütfen yapmayın.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 18, 2018, 10:05:16 PM

Yerli olsun yabancı olsun piyasanın bu tür nimetlerinden faydalanmak isteyen acemi ve piyasa bilgisi olmayan yol yordam bilmeyen yatırımcıyı avlamak isteyen çok. Herkes uyanık olacak yapılacak bir şey yok bu konuda maalesef bu para olan her yerde böyle.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 10:12:38 PM

Gerçekten kananlar varmı anlamıyorum yahu adamlar dolandırıcıyım diye resmen bağırıyor emek hırsızları lütfen dikkatli olalım arkadaşlar.
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 10:31:51 PM

twitter fonemonlerinden bazılarını takip ediyorum fakat itibar etmiyorum. güvenemiyorum açıkcası. iyi analiz yapanlar da var içlerinde ama dikkat etmekte fayda var.
aamirsuh
Full Member

Merit: 101

View Profile
May 18, 2018, 11:19:22 PM

Her coin kendi bacağından kesinlikle kazanırken hoş olur aksi durumda kimse fayda edemez size giden sizin paranız olur. Kendi hedeflerinizi yatırım politikanızı üretmeniz lazım.
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
May 19, 2018, 09:20:31 AM

fenomene itibar edip burada para kazanma derdine girişen kişi varsa zaten kafadan kaybetmişs sayılır diye düşüğnüyorum
baskanx
Sr. Member

View Profile
May 19, 2018, 09:31:54 AM

Adamlar pundix scam diyorlar ve onları dinleyenler de gelip burda başlık falan açıyor, arkadaşlar bırakın şu fenomenlerin peşini, söyledikleri herşeye inanmayın canları ne istiyorsa onları söyleyip yönlendiriyorlar.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 19, 2018, 10:55:18 AM

Reklam için ... verecekler var bu piyasada. İşin şakası bi yana itibar etmiyorum ben, ancak tanıdığım biri referans olursa itibar edebilirim.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 19, 2018, 03:47:24 PM
Last edit: May 19, 2018, 04:23:19 PM by Rkc Trader

Adamlar pundix scam diyorlar ve onları dinleyenler de gelip burda başlık falan açıyor, arkadaşlar bırakın şu fenomenlerin peşini, söyledikleri herşeye inanmayın canları ne istiyorsa onları söyleyip yönlendiriyorlar.

Başlığı ben açtım scam diye birşey yazdım mı?
Trends kullanarak bir mantık yürütmüşler, size saçma gelsede bende trends kullandığım için bana mantıklı geldi.

Konuda bol kazanç dileyerek iyi dileklerimi de belirttim.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: