Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:36:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1022232 times)
joken
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
September 02, 2018, 08:55:52 AM
 #1301

Ahoj,
co si myslíte o TokenPay , je to scam?
Chtěl bych do něčeho investovat, tohle se mi zdá dobré, protože poskytuje odměny systémem POS, a cena teď je nízko, avšak když si pročítám diskuse (třeba https://bitcointalk.org/index.php?topic=2400499.0 ) nezdá se mi životaschopnost projetku postaveného na podvodu...?
Do čeho byste investovali vy?
1714160212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714160212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714160212
Reply with quote  #2

1714160212
Report to moderator
1714160212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714160212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714160212
Reply with quote  #2

1714160212
Report to moderator
1714160212
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714160212

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714160212
Reply with quote  #2

1714160212
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
matousch
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
September 05, 2018, 12:44:43 PM
 #1302

Zemědělci sklízejí letošní úrodu dříve, a podle extrémního propadu kryptotrhů o více než 10% za poslední 3 hodiny bez jediného zřejmého důvodu, se také velcí hráči (whales) připravují brutální manipulací na pořádnou žranici.
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
September 06, 2018, 01:59:08 PM
 #1303

Ethereum vyuzitelnost na co prosim ? Ethereum zatim uspelo hlavne jako platforma pro ICOs,ktery ted uz moc nefrci proto taky leti ETH dolu,protoze asi maji vsichni strach co se stane kdyz zacnou ICO projekty prodavat ETH co drzi.

A to je poměrně dobrý důvod, proč podporovat Ethereum, ne? ICOs frčí pořád, akorát jsou rozfrcané peníze od lidí mezi klidně několik stejných projektů a s tím množstvím denně přibývajících ICOs je to fakt těžké, ale nedokážu si představit Ethereum nahrazené jiným coinem, bohužel. Až příliš mnoho exchangí a platform by muselo změnit vše od základů, to je prostě nemožné.
Tak to ja si naopak dovedu predstavit ETH nahrazeny jinou platformou, tech klonu vzniklo a vznika stale vic. Trochu nechapu to posledni souveti, proc si myslis ze by burzy museli zmenit vse od zakladu, kdyz by odstranili ETH? Proste by jen delistovali tokeny co vyuzivaj blockchain etherea
slovakia
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 100



View Profile
September 28, 2018, 01:06:06 PM
 #1304

za tazenie BIBLEPAY CPU ziskavate dalsie 3 mince BYTEBALL  NEUMANNIUM a DCC

kryptomaniak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
September 30, 2018, 07:35:07 AM
 #1305

Představuji Vám zajímavý investiční projekt BTCfond, který najdete na stránkách www.btcfond.com. Jak už název napovídá, jedná se o Bitcoinový fond. Založila ho skupinka nadšených kryptonadšenců a jejich hlavním cílem je propagace Bitcoinu a jiných kryptoměn.

Vymysleli a zprovoznili zajímavý motivační systém. V BTCfondu najdete dva druhy zhodnocení. Pasivním vkladatelům nabízí 2% p.m. (per mensem, úrok za 1 měsíc) a lidem, kteří budou aktivní v osvětě kryptoměn nabízí trojnásobek, tedy 6% p.m.

Uživatelé, kteří chtějí získat měsíční zhodnocení 6%, musí vyvíjet aktivitu. Přesněji propagační aktivitu ohledně BTCfondu a kryptoměn obecně, konkrétně psát inzeráty, vkládat články na blogy, přispívat do diskuzí a fór apod. Tedy jednoduché činnosti, které zvládne prakticky každý počítačově gramotný člověk.

Protože vklady a výběry probíhají přes Bitcoin, musí se případní zájemci o investici naučit pracovat s Bitcoinem, založit si BTC peněženku, vyzkoušet směnárny apod. Když tedy propagujete BTCfond, propagujete tím i kryptosvět.

Protože je Bitcoin hodně volatilní a nové lidi by to mohlo odradit, je samotný fond vedený v Kč, tedy funguje jako stablecoin (podobně jako Tether). Bitcoin se využívá pouze na vklady a výběry z/do fondu.

Důkaz o vaší propagační aktivitě ukládáte ve svém profilu. Každá reklamní aktivita je jinak bodově ohodnocena (např. inzerát, fórum atd za 1 bod, článek za 10 bodů atd). Vždy když vložíte novou aktivitu, získáte body aktivity, což vám zaručuje pro daný den poměrnou část z 6% měsíčního zhodnocení. Po půlnoci se zhodnocení připočte k vašemu zůstatku a sníží se vám číslo aktivity o 1 bod. Dokud budete vyvíjet aktivitu a udržovat své číslo aktivity nad 0, budete mít 6%. Pokud po půlnoci bude vaše aktivita na 0, pak získáváte za daný den 2%. Stačí pak kdykoliv zase začít propagovat BTCfond a zvýšíte si opět své zhodnocení.

Další informace najdete na stránkách www.btcfond.com.
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
September 30, 2018, 03:12:59 PM
 #1306

Spustil jsem na stránkách BTC Faucet, výhry 10 - 1000 sats BTC každé 2 hodiny pro začátek. Na pozadí na tomhle postu jede CoinHive a v budoucnu možná CH nahradí Recaptchu.
https://mining-bios.eu/tools/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/

Taky můžete otestovat BTC akcelerátor transakcí, zatím je to v testování, ale vypadá, že funguje jak má, taky tu je Coinhive.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
slovakia
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 100



View Profile
October 02, 2018, 04:26:00 PM
 #1307

uz mame prvu mincu ktora sa tazi sposobom IDLE: takto si predstavujem mincu,ktora uda smer noveho tazenia a nie tieto hnoje ktore zanechavaju uhlikovu stopu

Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
October 04, 2018, 09:01:40 AM
 #1308

Spustil jsem na stránkách BTC Faucet, výhry 10 - 1000 sats BTC každé 2 hodiny pro začátek. Na pozadí na tomhle postu jede CoinHive a v budoucnu možná CH nahradí Recaptchu.
https://mining-bios.eu/tools/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/

Taky můžete otestovat BTC akcelerátor transakcí, zatím je to v testování, ale vypadá, že funguje jak má, taky tu je Coinhive.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/
Proč si nastavil limit 2 hodiny, nebylo by lepší nastavit třeba 2-5 minut a snížit patřičně výhry? Pak by ten CH byl účinnější a teoreticky bys mohl jednou za čas udělat nějaký bonusy a přilákat víc lidí, nebo mi něco uniká? Smiley
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
October 04, 2018, 09:09:00 AM
 #1309

Spustil jsem na stránkách BTC Faucet, výhry 10 - 1000 sats BTC každé 2 hodiny pro začátek. Na pozadí na tomhle postu jede CoinHive a v budoucnu možná CH nahradí Recaptchu.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/

Taky můžete otestovat BTC akcelerátor transakcí, zatím je to v testování, ale vypadá, že funguje jak má, taky tu je Coinhive.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/
Proč si nastavil limit 2 hodiny, nebylo by lepší nastavit třeba 2-5 minut a snížit patřičně výhry? Pak by ten CH byl účinnější a teoreticky bys mohl jednou za čas udělat nějaký bonusy a přilákat víc lidí, nebo mi něco uniká? Smiley
Taky mě to napadlo, zkusil jsem 10 minut, ale nalákalo to akorát hodně botů Cheesy
Nastavil jsem to teď na 30 minut a možná to pak snížím na 15, vypadáto, že většiny botů jsem se zbavil Grin snad na dlouho.
CN jsem vyměnil za jiný miner, vypadá to, že Adblock ani Eset ho nedetekují, tak jsem zvědavý Cheesy

Přidám pak ještě seniority bonus, ale nastavuje se stejně po nějakých dnech.

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
LapenX3
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 05, 2018, 12:30:57 PM
 #1310

Všechno co je obchodovatelné v rámci nabídky a poptávky má kolísavý kurz ať jde o měnové páry , digitální aktiva , akcie ,  komodity atd ... Co se týče kryptoměn " digitální aktiva " tak sice na jedné straně máš pravdu že jde i o důvěru na druhou bych doplnil že podstatnou část tvoří spekulanti kteří obchodují price action a jedou swingy nebo scalping atd  .. a nezajímá je tolik důvěra jako výhodná pozice pro vstup . U kryptoměn jako takových je zároveň podmínka reálné využitelnosti a právě většina z nich na tomhle selže protože je hezké že umí nějaká platforma jako je například Ethereum smart kontrakty ale když zatím lidé nejsou schopní naplnit jejich zkutečný potenciál tak pak je to pouze otázka času kdy se cena přizpůsobí reálné hodnotě . V poslední době mi připadá že lidé začali konečně přemýšlet nad věcmi jako " co je to decentralizace ? " nebo " je má mince decentralizovaná a jaké by to mohlo mít v budoucnu následky kdyby ne ? " a také nad její skutečnou využitelností co je ve své podstatě dobře a možná se dostane na coiny jako je ETC které stáli zatím v pozadí a které mají své zásady a jsou opravdu decentralizované .
Rudo911
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile
October 11, 2018, 08:58:08 PM
 #1311

Všechno co je obchodovatelné v rámci nabídky a poptávky má kolísavý kurz ať jde o měnové páry , digitální aktiva , akcie ,  komodity atd ... Co se týče kryptoměn " digitální aktiva " tak sice na jedné straně máš pravdu že jde i o důvěru na druhou bych doplnil že podstatnou část tvoří spekulanti kteří obchodují price action a jedou swingy nebo scalping atd  .. a nezajímá je tolik důvěra jako výhodná pozice pro vstup . U kryptoměn jako takových je zároveň podmínka reálné využitelnosti a právě většina z nich na tomhle selže protože je hezké že umí nějaká platforma jako je například Ethereum smart kontrakty ale když zatím lidé nejsou schopní naplnit jejich zkutečný potenciál tak pak je to pouze otázka času kdy se cena přizpůsobí reálné hodnotě . V poslední době mi připadá že lidé začali konečně přemýšlet nad věcmi jako " co je to decentralizace ? " nebo " je má mince decentralizovaná a jaké by to mohlo mít v budoucnu následky kdyby ne ? " a také nad její skutečnou využitelností co je ve své podstatě dobře a možná se dostane na coiny jako je ETC které stáli zatím v pozadí a které mají své zásady a jsou opravdu decentralizované .


Plne súhlasím. Ak hladáš decentralizovaný token/platformu mrkni na Hydrogen (HYDRO). Stojí za pozornosť.
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
October 12, 2018, 01:48:52 PM
 #1312

Spustil jsem na stránkách BTC Faucet, výhry 10 - 1000 sats BTC každé 2 hodiny pro začátek. Na pozadí na tomhle postu jede CoinHive a v budoucnu možná CH nahradí Recaptchu.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/

Taky můžete otestovat BTC akcelerátor transakcí, zatím je to v testování, ale vypadá, že funguje jak má, taky tu je Coinhive.
https://mining-bios.eu/tools-extras/cryptocurrency-faucet-free-bitcoin/
Proč si nastavil limit 2 hodiny, nebylo by lepší nastavit třeba 2-5 minut a snížit patřičně výhry? Pak by ten CH byl účinnější a teoreticky bys mohl jednou za čas udělat nějaký bonusy a přilákat víc lidí, nebo mi něco uniká? Smiley
Taky mě to napadlo, zkusil jsem 10 minut, ale nalákalo to akorát hodně botů Cheesy
Nastavil jsem to teď na 30 minut a možná to pak snížím na 15, vypadáto, že většiny botů jsem se zbavil Grin snad na dlouho.
CN jsem vyměnil za jiný miner, vypadá to, že Adblock ani Eset ho nedetekují, tak jsem zvědavý Cheesy

Přidám pak ještě seniority bonus, ale nastavuje se stejně po nějakých dnech.
A co používáš proti botům, jenom klasickou Captchu, nebo nějaký šikovný pluginy? Boti jsou holt problém všude a je jasný, že zrovna KYC pro faucetáře zavádět nejde.
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
October 13, 2018, 08:07:24 AM
 #1313

A co používáš proti botům, jenom klasickou Captchu, nebo nějaký šikovný pluginy? Boti jsou holt problém všude a je jasný, že zrovna KYC pro faucetáře zavádět nejde.
Přímo jako faucet používá ReCaptchu, API na solving Recaptchi je mnohem dražší než na ostatní, takže se to zas tak moc nevyplatí, koupil jsem si i CoinColletor bota, abych to vyzkoušel Cheesy Jsou tam v kódu i fejk tlačítka, ale nevím jak moc se na to boti chytí. Přidal jsem ještě čekací dobu, to taky nějaké boty odradí a navíc díky tomu aspoň lidi natěží trochu XMR Grin občas sleduju přístup na stránku a už jsem pár IP zablokoval nebo podezřelé wallety, funguje tam i child of, takže to zablokovalo plno dalších adres co mělo stejnou referral adresu navíc i přístup jen z pár IP adres. Celkově stránky jsou chráněny proti přístupu známým botům, ale nemyslím si že jsou tam zahrnutí faucet boti Grin

KYC bych ani nepoužil Grin Nákupy jsou v podstatě anonymní, požaduji jen jméno, zemi a e-mail, kvůli menší statistice a to je celé. GDPR friendly Cool Grin Grin
https://www.youtube.com/watch?v=9Na1hDZvu5Q

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
October 23, 2018, 04:30:07 PM
Last edit: October 23, 2018, 04:40:45 PM by jt byte
 #1314

On ještě někdo pořád dělá faucety?  Grin
Jsem myslel že je to tak maximálně výhodné pro zakladatele faucetu a ne pro uživatelé. Kolikrát byly vyšší poplatky za výběr než "vydělané" satoshi.
vlad166
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
October 23, 2018, 05:14:34 PM
 #1315

Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
October 24, 2018, 11:11:48 AM
 #1316

On ještě někdo pořád dělá faucety?  Grin
Jsem myslel že je to tak maximálně výhodné pro zakladatele faucetu a ne pro uživatelé. Kolikrát byly vyšší poplatky za výběr než "vydělané" satoshi.
Nevím kolik je za výber na faucethubu, ale určitě to nebude moc.

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
October 24, 2018, 02:38:27 PM
 #1317

Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Fakt? A komu odpovídáš? Nevidím nikoho kdo by se v poslední době ptal na Arbolet Smiley.
Takže to vypadá na account created only for promotion.
Já bych si nikdy nezaložil českou peněženku.
vlad166
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
October 24, 2018, 06:02:16 PM
 #1318

Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Fakt? A komu odpovídáš? Nevidím nikoho kdo by se v poslední době ptal na Arbolet Smiley.
Takže to vypadá na account created only for promotion.
Já bych si nikdy nezaložil českou peněženku.

Ahoj, učím se...tak to určitě cpu do špatného vlákna  Tongue
Ty máš špatné zkušenosti s českými BTC peněženkami?
Zajímá mě Tvůj názor. Dík
Pročítal jsem si starší příspěvky, ten dotaz byl někdy z konce 2017
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
October 25, 2018, 02:38:16 PM
 #1319

Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Fakt? A komu odpovídáš? Nevidím nikoho kdo by se v poslední době ptal na Arbolet Smiley.
Takže to vypadá na account created only for promotion.
Já bych si nikdy nezaložil českou peněženku.

Ahoj, učím se...tak to určitě cpu do špatného vlákna  Tongue
Ty máš špatné zkušenosti s českými BTC peněženkami?
Zajímá mě Tvůj názor. Dík
Pročítal jsem si starší příspěvky, ten dotaz byl někdy z konce 2017
Jiné vlákno tu není Smiley.

Co se týče Arbolet tak jsem již na to upozorňoval, je fajn že máte novinky, komunitu, ale ta peněženka mi tam nesedí. Proč by někdo propagoval "něco" zdarma? Nalákat lidi na možnost využítí jejich online peněženky? Již to tu v historii bylo, když česká peněženka byla náhodou vykradena.
vlad166
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
October 25, 2018, 07:39:56 PM
 #1320

Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Fakt? A komu odpovídáš? Nevidím nikoho kdo by se v poslední době ptal na Arbolet Smiley.
Takže to vypadá na account created only for promotion.
Já bych si nikdy nezaložil českou peněženku.

Ahoj, učím se...tak to určitě cpu do špatného vlákna  Tongue
Ty máš špatné zkušenosti s českými BTC peněženkami?
Zajímá mě Tvůj názor. Dík
Pročítal jsem si starší příspěvky, ten dotaz byl někdy z konce 2017
Jiné vlákno tu není Smiley.

Co se týče Arbolet tak jsem již na to upozorňoval, je fajn že máte novinky, komunitu, ale ta peněženka mi tam nesedí. Proč by někdo propagoval "něco" zdarma? Nalákat lidi na možnost využítí jejich online peněženky? Již to tu v historii bylo, když česká peněženka byla náhodou vykradena.

Už jsem našel příspěvek na který jsem reagoval:

on: June 27, 2017, 11:08:47 AM
Started by Crispin, Message by 777Matess
Relevance: 29.6%
Quote from: Bubusak on May 20, 2017, 12:26:57 PM
Nějaké novinky ohledně plánovaného webu? Je to docela zajímavý nápad, informace v češtině se špatně shánějí, tak by to určitě našlo uplatnění. S rostoucí popularitou bitcoinu se zvyšuje i šance na úspěch takového webu, takže držím palce. Zběžně se orientuju i v angličtině (jinak by to snad ani nešlo), ale čeština mi vždycky bude příjemnější Smiley

Web je hotový. Jmenuje se Arbolet.net
Je mi divné, že se o tom tady nepíše.


Máš pravdu, nikdo přeci nikdo NIC zadarmo nedá!!! Myslím, že ani ARBOLET nic zadarmo nedá. Jde asi o to, že dokáže zúročit vklady členů. Asi. Já zatím rád využivám úročení mého vkladu Smiley To úročení je určitě lepší než nechat prašule v bance  Tongue
Pages: « 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!