Bitcoin Forum
April 25, 2024, 03:45:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Düşünüyorum'da Allah Kurtarmış Gerçekten... Şükürler Olsun...  (Read 2710 times)
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 03, 2018, 09:13:55 AM

paranın değerini korumak için bazen hiç coin, altcoin almamak en iyisi olabilir. 17,000'lerden bitcoin almış biri olarak küçük kar ile sattım çıktım. haber sitelerini bolca gezdim. o arada fazla kaybım olmadı. ama alıp da bekleyenin hali pek içi açıcı değil.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 03, 2018, 02:19:38 PM

Bu piyasanın çok tehlikeli olduğunu bilmek için bu kadar acı tecrübe yaşamaya gerek yok ama siz bizzat kaybederek o hissi daha derinden yaşamışsınız. Hodl veya trade, tadında bırakmadıkça çok tehlikeli olabiliyor malesef.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 03, 2018, 02:31:40 PM

Bu piyasanın çok tehlikeli olduğunu bilmek için bu kadar acı tecrübe yaşamaya gerek yok ama siz bizzat kaybederek o hissi daha derinden yaşamışsınız. Hodl veya trade, tadında bırakmadıkça çok tehlikeli olabiliyor malesef.

acı tecrübe olmadan asla ama asla anlaşılmıyor hocam.
Hatta ufak zarar falan kesmiyor.Ciddi ciddi iyi bir kayıp yaşayınca arkanı sağlama almaya çalışıyorsun.
Mesela eldeki miktarı bölüp şu kadarını usdt şu kadarını tl de şu kadarını şurda şu kadar zaman hodl eder.
Şu kalanlarlada TA öğrenip boğada trade ederim kafasına geliyorsunuz.
Yani acı olmadan beyin tam basmıyor.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 03, 2018, 04:31:14 PM

Bu yıl gerçekten altcoinlerin kabus yılı oldu. Umarım yil sonuna doğru ciddi yerlere gelir altcoinler. Belki acı ama tecrübe olmuş. Her gün üstüne katarak yeni strateji geliştirmek lazım. Bende de asla boşta BTC olmaz illaki altcoin olacak. Dgb takıntılı var şuan elimde dgb yok kendimi donsuz gibi hissediyorum.
renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
September 03, 2018, 06:47:17 PM

trade yaparken henüz kendini kanıtlamamış ama güvendiğiniz coinlere yatırım yapabilirsiniz. ama hodl için daha sağlam coinler tercih edilmeli bence.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 03, 2018, 06:48:20 PM

ne hikayeler vardır. şurada başına gelen en tuhaf olayı anlat desen çoğu kötümserdir kanaatimce. sizinki en azından para kaybı onlar gibi değil. Bu senenin ilk çeyreğinde gelenler ile küçük bir sistem kurdum. yani bekletmiş olsaydım eğer onu bile yapamayacaktım. zaten ikinci, üçüncü çeyrek olayına hiç girmeyelim.  Wink
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 04, 2018, 08:07:52 PM

bende bu piyasaya girerken 4 5 tane koinden toplamda 1000 tl lik pparayla girip 2 3 sene hodl edeceğim diye girdim ama ister istemez piyasa içine çekiyor  seni.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
September 06, 2018, 09:11:21 PM

zamanında çıkıp parasına sahip çıkanı Allah kurtardı gerçekten ama dünyevi işler ile ruhani alanı birbirine karıştırmış oluruz. mantık çerçevesinde işlemler yapmalıyız. düşerken satın alıp çıkarken satmalıyız.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 14, 2018, 09:59:51 AM

zamanında çıkıp parasına sahip çıkanı Allah kurtardı gerçekten ama dünyevi işler ile ruhani alanı birbirine karıştırmış oluruz. mantık çerçevesinde işlemler yapmalıyız. düşerken satın alıp çıkarken satmalıyız.

İnanın her gün şükrediyorum umuyorum ki herkes zamanında çıksın zarar etmesin bu piyasa kurtlar sofrası her yerde avcılar var kendinize çok dikkat etmeniz lazım, mesela daha 3-4 ay önce yaptığım sepetten %80 zararım var şuanda
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 14, 2018, 10:16:35 AM

bende bu piyasaya girerken 4 5 tane koinden toplamda 1000 tl lik pparayla girip 2 3 sene hodl edeceğim diye girdim ama ister istemez piyasa içine çekiyor  seni.

Öyle giren çok. 2013lerde çeşitlilik de bu kadar fazla değildi. Doğal olarak kafa daha rahattı belki bir nebze.
Şimdi hergün 10larca İCO vs çıkıyor piyasaya. Doğrusunu, kazandıracak olanı bulmak resmen şans işi artık.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
September 14, 2018, 12:35:15 PM

Bence çoğu insan hedefsizlikten sorun yaşıyor. Zararda da karda da hedef koyup çıkacaksın. Bunu yaptığın zaman bu piyasada mümkün değil zarar etmezsin. Sonuna kadar hold da sadece trade de aşırı mantıksız. Hedef belirleyip orada çıkacaksın. Bazen hold hedefe ulaştırır bazen trade. Amaç neydi? Hedefe ulaşmak. Ulaşılsın da nasıl olursa olsun.
aynen katılıyorum dostum. bazen de bu hedeflediğin miktara ulaştığında hırs yapıyorsun ve bu sefer de bu seni zarara sürüklüyor. hırs yapmadan hedeflediğin miktarı belirleyip  çıkmak en doğrusu.
kadir79
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
September 15, 2018, 06:53:57 PM

Aralık ayında 500k param vardı. Şu an 100k bile değil. Hold bitirdi bizi
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
September 15, 2018, 08:53:07 PM

Alınacak ders çok piyasadan aslında, fakat yükselse kâra geçsek gene satmayız daha fazla kâr için gene bekleriz. Hodl konusu büyük sıkıntı ayarımız yok.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
September 15, 2018, 10:07:05 PM

İyi de sadece batış hikayeni anlatmışsın ve çıkarken neler yaptığını anlatmamışsın. 160.000 den 20.000'e düşüp xxx bine çıktım demişsin ama ne malum oralara kripto ile çıktığın. Dolar ya da altın yatırımı ile de zararını çıkarmış olabilirsin. O yüzden bana göre pek bişey ifade etmedi. Ama zararını çıkarmana sevindim nihayetinde zararın neresinden dönersen kardır. Tebrik ederim..
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
September 16, 2018, 02:47:59 AM

hod a mecbur kalmadıktan sonra giriş yeri gerçekten iyi değilse iyi bakamıyorum. Yani uzun süreli yatırım için giriş yerinin akümülasyon bölgesi olması vede dibin dibi olması gerektiği aksi takdir de yeterince kazanç sağlanınca çıkılması taraftarıyım. Benzeri bir tecrübeyi bazı koinlerle okadar büyük zarar olmasada yaşadım ve yaşamaktayım bu piyasa gerçkten de dikkatli olunması gereken bir piyasa ve paylaştığın tecrüben için sağol.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
September 16, 2018, 04:40:53 AM

Allah hepimiz kurtarmış valla. Şimdi bende hold luyorm zararın neresinden dönersen kardır ayağına elimden başka bir çözüm gelmiyor diğer türlü coin arası geçişlerde hep zarar yazıyor en iyisi hold sabit kal abi başka yolu yok
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 16, 2018, 09:29:01 AM

Aralık ayında 500k param vardı. Şu an 100k bile değil. Hold bitirdi bizi

sizin adınıza üzüldüm hocam 500 bin lira az para değil gerçekten inşallah sizde bu arkadaş gibi en kısa zamanda toparlarsınız bunun psikolojisi de ayrı bir dert olsa gerek bende şuan hold yapmaktayım ve 5-6 aydır bu durumdayım sizin gibi %80 zararım var ama miktar o kadar fazla değil

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
September 16, 2018, 11:30:26 AM

Bu piyasada tutunmak ve para kaybetmemek icin gercekten cok saglam sinirlere sahip olmak gerekiyor. Yatirdiginiz para gunden gune erirken elinizden bir sey gelmeyecegini bilerek hodl hold ekrana bakmak gercekten zor. Al-sat yapanlarin coguda caresizlikten yapiyor biliyorum. Bir nevi sigara gibi her sigaradan sonra duyulan pismanlik gibi her al-sattan sonra pismanlik duyuluyor ama yapacak bir sey yok.
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
September 16, 2018, 11:41:11 AM

piyasada hiçbir coine güven kalmadı diyorsun bu bayağı iyi proje iş görür sonra bir bakıyorsun ya ekip kaçıyor ya borsaya girdikten sonra bidaha uğraşmyorlar. bu yüzden dikkat etmek gerekiyor.

edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 16, 2018, 03:14:24 PM

Herkesin başından bu tarz şeyler geçiyor. Tabi büyük paralar kaybetmekle küçük paralar kaybetmenin acısı, ızdırabı aynı olmaz. Her neyse buranın kurtlar sofrası olduğu doğru. O yüzden çok sağlam hareket etmek lazım. Kazanma da kaybetmek de yarı yarıya ihtimal.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: