Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:16:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur  (Read 6216 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 08, 2019, 07:35:28 PM
Last edit: July 08, 2019, 09:58:11 PM by wwzsocki
Merited by Rath_ (2), cryptovigi (1)
 #201

Zgadzam się, że wszystko co miało być powiedziane, zostało. Odpisz mi jak masz coś jeszcze do dodania i zmiana tematu Smiley

Nie wszystko jasne kończymy. Bardzo lubię dyskusje z Tobą, bo są zawsze rzeczowe i na poziomie. Lubię kiedy muszę głęboko się zastanowić co odpisać.

Tak naprawdę każdej giełdzie można dać flagę. Do każdej bez wyjątku, można się przyczepić. Już pomijam jak łatwo jest fałszywie pomówić giełdę i dać flagę, za dosłownie 50$ straty. Tak mi wpadło do głowy. Oczywiście nie ma związku z tematem ale pokazuje jak wiele braków, jest praktycznie w każdym trust systemie i bardzo ciężko będzie znaleźć taki, który będzie działał bezbłędnie. To chyba nie możliwe.

Stary system - za dużo władzy w rękach kilku, za często wykorzystane do złych celów.
Nowszy system DT - odebrał władzę kilku osobom, dał ją wielu ale przy okazji stworzył furtkę dla skamerów, żeby zniszczyć ten sysytem od wewnątrz.
Najnowszy trust system - można go nazwać edycją drugą, pierwszej poprawki. Wprowadzono flagi, co moim zdaniem miało sens, ponieważ już jedna zła opinia, nie mogła zniszczyć konta i flagi można popierać lub nie i jest potrzebna większa ilość popierających DT1, żeby przyznać flagę mocnemu użytkownikowi. Czyli można powiedzieć, że wszystkie prośby zostały wysłuchane.

No i właśnie widzę masę negatywnych opinii i to już praktycznie od wszystkich, nawet DT1 i ludzie odchodzą z tych stanowisk. To o co chodzi tym razem, bo za nic w świecie nie mogę zrozumieć?
Sory, że tak zupełnie zmieniam temat i może nie jest na miejscu ale tak mi jakoś przyszło, a i tak zakończyliśmy poprzednią dyskusję.

1715231762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715231762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715231762
Reply with quote  #2

1715231762
Report to moderator
1715231762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715231762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715231762
Reply with quote  #2

1715231762
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715231762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715231762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715231762
Reply with quote  #2

1715231762
Report to moderator
1715231762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715231762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715231762
Reply with quote  #2

1715231762
Report to moderator
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 08, 2019, 08:04:28 PM
 #202

No i właśnie widzę masę negatywnych opinii i to już praktycznie od wszystkich, nawet DT1 i ludzie odchodzą z tych stanowisk. To o co chodzi tym razem, bo za nic w świecie nie mogę zrozumieć?

Ciężko jest mi się wypowiedzieć co do każdego przypadku, ale mogę to zrobić na przykładzie użytkownika isaenko, który usunął swoją trust listę i trafił do DT2. Użytkownik Lauda użył nowego systemu flagowania niezgodnie z zasadami. Theymos wysłał prywatną wiadomość do kilku członków DT1, w którym polecił usunięcie tego użytkownika z listy zaufanych. Lauda wycofał flagi, a część osób, która była zniesmaczona wiadomością od theymosa, usunęła swoją listę, przez co nie mogą być brane pod uwagę w comiesięcznym dobieraniu członków DT1.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 08, 2019, 08:23:26 PM
 #203

...usunął swoją trust listę i trafił do DT2...

DT2?

Znowu coś nowego. Byłem pewien, że są tylko DT i DT1, z czego DT1, to najwyższa ranga. A tu widzę DT2.

Czy ktoś może przedstawić po kolei, jak to leci i ile trzeba nominacji na poszczególne DT?

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 08, 2019, 08:28:28 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #204

Czy ktoś może przedstawić po kolei, jak to leci i ile trzeba nominacji na poszczególne DT?

Bardzo dziwne, że nie zauważyłeś tego. Wydaję mi się, że kilka razy rzucałem tutaj takim określeniem, a na pewno pojawia się ono częściej poza naszą sekcją.

DT (DefaultTrust) to ogólne określenie na członków DT1 i DT2. DT1 jest wybierane na podstawie nowych warunków określonych przez theymosa. DT2 to po prostu osoby, które znajdują się na liście zaufanych jakiegoś użytkownika DT1. Tutaj możesz zobaczyć, że ufa mi suchmoon, który jest członkiem DT1. Dzięki temu, dopóki on jest w DT1, to ja jestem w DT2 i każdy trust, który zostawię komuś na profilu, będzie widoczny na liczniku.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 08, 2019, 09:33:04 PM
 #205


Widzę panowie, że mieliście tutaj bardzo burzliwą dyskusję - wpadłem sprawdzić czy ktoś trafił na nawą kampanię sygnatur a tutaj - całkiem niespodziewanie znalazłem super posty na temat przekrętów na giełdach, sposobów jakimi giełdy radziły sobie z wielomilionowymi hackami nie tracąc dzięki nim klientów, gangów dających red flagi na wyjaśnieniu ogólnych zasad systemu trust kończąc.


 
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 08, 2019, 11:11:59 PM
 #206

Niestety muszę wrócić do tematu Livecoin, bo jest on ciągle dyskutowany i wypłynęły bardzo ciekawe fakty.

Okazało się,że Hhampuz rozmawiał z nimi, tak jak obiecał i okazuje się, że bardzo podobne punkty w swoich regulaminach mają praktycznie, wszystkie duże giełdy. Są te punkty, bardziej lub mniej zawiłe ale dają każdej z giełd możliwość blokady konta, ze względu na najróżniejsze przewinienia, zaczynając od KYC i AML, a kończąc na blokadzie, właśnie za zdradzanie poufnych informacji oraz tych związanych z supportem.

Tutaj wrzucam link do jednego posta Hhampuza ale radzę przeczytać więcej wcześniejszych i późniejszych jego postów, bo doskonale opisują całą sprawę.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5159692.msg51744027#msg51744027

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 08, 2019, 11:27:57 PM
 #207

[...]

Tak naprawdę każdej giełdzie można dać flagę. Do każdej bez wyjątku, można się przyczepić. Już pomijam jak łatwo jest fałszywie pomówić giełdę i dać flagę, za dosłownie 50$ straty. Tak mi wpadło do głowy.


[...]


Otóż to - to chyba sedno sprawy, żeby nie było, że mam za mało pecha, to właśnie przed chwilą wpadłem na informację że pewna giełda na której miałem odrobinę (biorąc pod uwagę stan na grudzień 2017, a dość pokaźną sumę biorąc pod uwagę aktualną wartość mojego "portfolio") środków.. parę tygodni temu.. zawiesiła działalność.. to jeszcze nie byłoby tak źle, gorzej, że to "zawieszenie" objawia się poprzez "error 404" :/

Prawda jest taka, że jedynym sensownym komentarzem do tej sprawy jest: "not your keys not your money", no ale co straciłem okazję do merytorycznych dyskusji (no i przy okazji zarobienia trochę grosza) to już tego nie odzyskam:/


I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 08, 2019, 11:45:47 PM
 #208

Sprawa robi się coraz ciekawsza, bo Livecoin odpowiedział właśnie na wszystkie zarzuty i przedstawił dowody, że upominał OPa, że łamie regulamin kilkukrotnie, a on pomimo wszystko kontynuował swoją kampanię oszczerstw. Dalej okazuje sie, że kupił już po ataku i kupił właśnie trash tokeny i dlatego właśnie Livecoin nie może mu wypłacić za tokeny Mona, bo on ich nie posiada. Kupił celowo, bo myślał, że zarobi na bardzo ryzykowwnym trejdzie krocie, a okazało sie inaczej jak zwykle.

Dodatkowo przedstawili wiele dowodów na to, że kłamał i nawet o tym pisał online, że to są czyte kłamstwa i oszczerstwa. Okazuje się że do tej pory oskarżyłjużkilka giełd. A to tylko początek, bo potwierdzili, że TOS jest od pierszego dnia istnienia Livecoin nie zmieniony. Kilkukrotnie proponowano mu różne rozwiązanie na które się nie godził i dalej prowadził kampoanię przeciw Livecoin, to go w końcu zablokowali. Chyba już to teraz nikogo nie dziwi?

Radzę przeczytać wątek od tego linka, który podałem w poście powyżej, bo właśnie od tego miejsca jest najwięcej faktów i wyjaśnień. Ważnie żeby wyrobić sobie opinę o tym co zaszło.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 08, 2019, 11:57:02 PM
 #209

...
Okazało się,że Hhampuz rozmawiał z nimi, tak jak obiecał i okazuje się, że bardzo podobne punkty w swoich regulaminach mają praktycznie, wszystkie duże giełdy. Są te punkty, bardziej lub mniej zawiłe ale dają każdej z giełd możliwość blokady konta, ze względu na najróżniejsze przewinienia, zaczynając od KYC i AML, a kończąc na blokadzie, właśnie za zdradzanie poufnych informacji oraz tych związanych z supportem.
...

Jak się jednak okazało jednak pomimo walki jaką podjął Hampuz w obronie tej giełdy ostatecznie nawet jego argumenty Livecoin nie przekonały do końca i zdecydował się na przerwanie kampanii:
...
I am not happy with the response LiveCoin gave in here and I have given them my notice that the Campaign will end after payments have been sent out tomorrow.

Chociaż bardziej niepokojący jest dalszy część jego wypowiedzi który świadczy, że również on prawdziwie legendarny użytkownik traci wiarę w to forum... (a właściwie w jego użytkowników) Sad
...
And as I previously stated, flag me or neg me I really could not be bothered but I'll be damned if I ever succumb to bullying by users who's entire existence appears to be spreading negativity and putting others down. But then I've come to expect nothing short of just that which is why this forum matters less and less with each day passing by.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 09, 2019, 12:13:56 AM
Last edit: July 09, 2019, 07:49:10 AM by wwzsocki
 #210

No właśnie, kończy kampanię, bo widzi co się święci. Ja też to widzę a kto nie, to jest trochę ślepy i trzeba do okulisty, oczywiście żarcik  Wink.

Już widać, jakie komentarze się pojawiają pod koniec dyskusji i z tematu skamu na Livecoinie bezpośrednio przeszli, juz do kampanii i co z nią zrobić.

Od początku chodziło o zamknięcie kampanii i wszyscy, którzy do tego przyłożyli rękę, mogą być zadowoleni. QS napewno się odwdzięczy w bardzo krótkim czasie.

Znowu bezrobocie ale to nic nowego, traktuje te sygnaturki jako bonus. Czasami jest ale zazwyczaj, to go nie ma  Grin.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 09, 2019, 09:14:01 AM
 #211

No cóż i mi się odechciewa aktywności, nawet nie chodzi o te parę satoshi, ale o to, jak pozwalamy się niszczyć od środka.. oczywiście livecoin nie jest kryształowy, ale tak jak pisałem: reputacja QS oraz tło w postaci wielu innych przypadków, gdzie ucierpieli użytkownicy... Swoją drogą wg mnie powinno powstać coś w rodzaju portalu do "wykrywania" zagrożeń - gdzie ludzie przedstawialiby rożne dowody na temat giełd (oraz podmiotów je prowadzących), które byłyby potem weryfikowane przez społeczność  - bo tak jak teraz to tak na prawdę wystarczy nie mieć konta na forum i już można robić przekręty :/

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
July 09, 2019, 10:22:31 AM
Last edit: July 09, 2019, 10:33:03 AM by Tytanowy Janusz
 #212

Okazuje się że do tej pory oskarżyłjużkilka giełd.

Oskarżył yobit i hitbtc - giełdy które mają masę oskarżeń od wielu członków BTT i są ostatnim miejscem, gdzie chciałbym trafić.
O bithumbie napisał coś w rodzaju - "macie jakieś problemy z wypłatą ETH?" - co nie jest oskarżeniem.

Więc póki co ma 100% wykrywalność scamów... Co powinno działać in plus a nie in minus.

Ich odpowiedź spotkała się z jeszcze większym atakiem. Mi również się nie spodobała. Jak zauważył cryptovigi hhampuzowi również.

Nie wyjaśnili czemu do tej pory można handlować 2 trash forkami - przecież każdy ich klient nie musi znać całej ich historii i może nawet nie wiedzieć, że kupuje trash fork a nie prawdziwe monero! To skrajnie nie etyczne.
"Livecoin is continuing to allow users to trade two assets for about a year, Mona & Monero, that are both a fractional reserve due to selfish mining/51% attack in Mona and a bug exploit on Monero. Traders are not able to withdraw these assets." - bones261

Nie wyjaśnili czemu przez 2 lata nie zrobili nic z wypłatami MONA przerzucając straty wynikające z ich błędu na klientów.

Nie wyjaśnili jak zamierzają rozwiązać ta kwestię w przyszłości - kiedy uruchomią wypłaty? Jak zrekompensują posiadaczom mona ich straty?

Postanowili na atak odpowiedzieć atakiem. Mało profesjonalne.


"Our Support service suggested several solutions of the problem – but he deliberately headed for a conflict, " - livecoin

Świetnie. Szkoda, że pominęli fakt, że proponowali sprzedaż do bitcoina za 16% wartości... Kto by na to przystał?


Dalej okazuje sie, że kupił już po ataku i kupił właśnie trash tokeny i dlatego właśnie Livecoin nie może mu wypłacić za tokeny Mona, bo on ich nie posiada. Kupił celowo, bo myślał, że zarobi na bardzo ryzykowwnym trejdzie krocie, a okazało sie inaczej jak zwykle.

Ok. To jego przypadek. Ale ja patrzę na sprawę nie w kontekście tego pojedynczego zgłoszenia, ale faktu jak potraktowani zostali wszyscy posiadacze mona w momencie ataku - mimo że chłopaki póki co milczą.


Okazało się,że Hhampuz rozmawiał z nimi, tak jak obiecał i okazuje się, że bardzo podobne punkty w swoich regulaminach mają praktycznie, wszystkie duże giełdy. Są te punkty, bardziej lub mniej zawiłe ale dają każdej z giełd możliwość blokady konta, ze względu na najróżniejsze przewinienia, zaczynając od KYC i AML, a kończąc na blokadzie, właśnie za zdradzanie poufnych informacji oraz tych związanych z supportem.

To w takim razie koleś ma ogromnego farta, że w TOS za pisanie niemiłych twittów nie była zapisana kara w postaci kastracji. Skoro TOS ma taką siłę sprawczą, że zezwala na przywłaszczenie sobie moich pieniędzy, to czemu nie jąder?
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 09, 2019, 10:44:36 AM
Last edit: July 09, 2019, 11:18:44 AM by wwzsocki
 #213

...Oskarżył yobit i hitbtc - giełdy które mają masę oskarżeń od wielu członków BTT i są ostatnim miejscem, gdzie chciałbym trafić...

No i widzisz, a ja uzywam wszyskich tych giełd i nigdy nie miałem, żadnych nawet najmniejszych problemów. Ale ja jestem doświadczony i wiem jak to robić.
Nigdy nie zostawiam tam żadnych środków (chyba że i tak nic nie warte), zanim cokolwiek zrobię sprawdzam wszystko, za każdym razem i to bardzo dokładnie (portfele, konta społecznościowe i o czym ludzie piszą ostatnio, itd.), Nigdy nie wpłacam za jednym razem więcej niż 1000 euro w altach czy BTC. Zawsze uprawiam tkzw szybki trejding, wejdż kup lub sprzedaj, wyjdź i wycofaj środki.

2 lata trzymać alta na giełdzie, po ataku i się dziwić, że stracił? Dodatkowo widział, co się dzieje. Cena nie spadła w jeden dzień. To była jego decyzja, trzymać do upadłego i walczyć z giełdą, a że przesadzał, to go uciszyli, bo mogli, a czy ten punkt w regulaminie jest sprawiedliwy i moralny, to sam pomyśl jak, te słowa brzmią w odniesieniu do giełdy krypto?

Sprawiedliwy i moralny - giełdy krypto. To jakoś wogóle, ze sobą nie pasuje.

W dodatku przyznał się OP, że kłamał i pisał o nich nieprawdę. Ja widzę winę i brak profesjonalizmu po obu stronach, a Ty tylko po Livecoin. Próbujesz gośća wybielić, a samo jego zachowanie w tej sprawie, wygląda tak, że dobrze wiedział co robi i robił to z pełną premedytacją. Używał różnych kont, ale i tak go namierzyli. Nie wiem jak, bo nikt nie spytał ale dowody maja twarde, ale tych jakoś nikt nie zauważył.

Sprawa zakończona, a finał jest taki, że oskarżyciel i tak nie dostanie nic i każdy, już ma to w dupie. Chodziło zemstę i zamknięcie kampanii, ten cel został uzyskany.

Zauważcie, że jak Hhampuz o tym napisał, że kończy kampanię, to był koniec dyskusji. Już nikt nie wnikał, co będzie dalej z altem Mona i biednym pojedyńczym poszkodowanym  Cry Kiss.
Nawet już nikt się nie domagał zmiany regualminu, a przecież mogli, czemu nie? Przecie taki cel przyświeca temu wszystkiemu, czy tylko flaga i ogólny zamęt jak zawsze?
A efekt zerowy, a nawet szkoda, dla ponad dwudziestu, a może i więcej forumowiczów. Kampania była jedną z najlepszych, jeżeli chodzi o jakość i dobieranie ludzi.

Dalsze efekty to oczywiście, że QS ma najlepszy tydzień od jakiegoś czasu i kolejnych kilkadziesiąt ofiar na koncie, czyli wszystkich aktualnych partycypantów kampanii Livecoin, jak i tych przyszłych, którzy mogliby zarobić w niedalekiej przyszłości, bo zmiany są ciągłe w kampaniach. Dodatkowo naprawdę dobry manadżer, obrzucony błotem.

Livecoin nadal będzie obsługiwać dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów dziennie i tak naprawdę, to wszystkie giełdy krypto powinny dostać na Bitcointalk czerwone flagi, bo wszystkie kiedyś, gdzieś, coś, komuś niewypłaciły, wstrzymały, zablokowały, itd. bo już mnie ręce bolą od pisania  Wink.

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
July 09, 2019, 12:09:44 PM
Last edit: July 09, 2019, 07:38:48 PM by Tytanowy Janusz
 #214

Ja widzę winę i brak profesjonalizmu po obu stronach, a Ty tylko po Livecoin.

Profesjonalny klient   Ciekawe. To profesjonalność firmy polega na radzeniu sobie z najmniej profesjonalnym klientem. Nie ma czegoś takiego jak profesjonalny klient.
W większości jak nie wszystkich swoich postach odnoszę się do wszystkich posiadaczy mona w momencie ataku. A nie do tego 1 klienta, który w rozgoryczeniu zaczął prowadzić wojnę zamiast dyplomację.

Wątek był założony w sprawie poparcia flagi a nie odzyskania coinów. Ta została już dawno poparta więc cel został osiągnięty już dawno. Po tym została jeszcze dyskusja z managerem w sprawie prowadzenia kampanii giełdy o aktywnej fladze.

Nie zrozum mnie źle. Według mnie ataki na hhampuza były również nie na miejscu a sama obecność QSa niemile widziana. Również zostali poszkodowani dobrzy członkowie forum, bo stracili świetną kampanię. Ja też zostałem poszkodowany (w najmniejszym stopniu), bo liczyłem na to, że za 2 miesiące do was dołączę. A nawet jeśli nie, to kolejne 20 osób szuka pracy, przez co mam większą konkurencję.

Edit:
Teraz przyznaj sam. Jeśli według ciebie wina stoi po obu stronach, to czemu tylko 1 strona ponosi straty materialne? Livecoin wypiął się na swoich klientów, bo to nie ich środki przepadły. To, że przez błąd giełdy to już nie ich problem. Teraz sprawa się wyrównała. Klienci stracili środki. Giełda reputację. I tak nie jest równo. Livecoin miał wybór - stracić środki lub reputację. Klienci nie mieli takiego wyboru.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 09, 2019, 02:53:18 PM
 #215

Tu jeszcze w nawiązaniu do mojego poprzedniego posta - pozwolę sobie również zamieścić cytat z artykułu dotyczącego Bitmarketu:
Quote
Społeczność na przyszłość powinna wypracować metody oceny podmiotów i ich wiarygodności, by takie sytuacje się nie powtórzyły.
https://bithub.pl/wiadomosci/kolejna-polska-gielda-upadla-bitmarket-konczy-dzialalnosc-aktualizacja-9-07-2019-godzina-825/
I na tym moim zdaniem powinna się skupić aktywność społeczności, a nie jakieś akcje gdzie tak jak na prawdę @wwzsocki piszę najbardziej cierpią tak na prawdę wartościowi użytkownicy forum :/

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 31, 2019, 05:27:07 PM
 #216

Odświeżę trochę temat, bo mój post będzie pasował do dyskutowanego tematu kampanii sygnatur jak ulał.

Właśnie zmieniłem swoją sygnaturę na Livecoin. Powodem było odblokowanie konta uzytkownika, który oskarżał giełdę.
Nie jestem pewien jak do końca została załatwiona sprawa regulaminu ale z tego co czytałem na forum w tematach o LiveCoin to też będzie zmieniony (albo coś pomyliłem).

Moim zdaniem w tym momencie flaga powinna zostać wycofana ale nie jest.

Nie jestemdokładnie w temacie bojestemna wakacjach od ostatnich 2 tygodni i tylko sporadycznie sprawdzałęm wyniki w kampanii Cipmixer, w której startowali wszyscy,których bym sie spodziewał a wygrał i tak jakiś ktosik, któregopierwszy raz na oczy widziałem.

Zastanawiam się jak może być Hero memberem z 490 activity? Ja byłem pewien, że trzeba 500.

Wymieniłem sygnaturę, bo z tego co widzę, to jest najlepiej płatna kampania do jakiej mogłem sie dostać, a jeżeli moje osiągnięcia są wciąż za niskie na lepsze kampanie prowadzone przez najlepszych menedżerów. Nawet jeżeli wrzucą mnie na listy śmierci, to i tak za dużo nie zmieni mojej sytuacji ponieważ próbowałem sie dostać wiele razy i jeszcze nigdy mi sie nie udało. A nie wydaję mi się, żebym mógł osiągnąć więcej w kolejnym roku na forum niż w poprzednim. Jeżeli to jest wciąż za mało, to ja nie widzę za dużych szans dla siebie w przyszłości, kiedy będę coraz mniej pisał i będzie mi o wiele mniej zależało, szczególnie jeżeli za moje wypociny nie będę miał płacone. Taka prawda i tak to widzę.

Dodatkowo LiveCoin rozwiązał sprawę za którą dostał flage więc wszystko powinno być w porządku.

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 31, 2019, 05:39:57 PM
 #217

Nie jestemdokładnie w temacie bojestemna wakacjach od ostatnich 2 tygodni i tylko sporadycznie sprawdzałęm wyniki w kampanii Cipmixer, w której startowali wszyscy,których bym sie spodziewał a wygrał i tak jakiś ktosik, któregopierwszy raz na oczy widziałem.

Najwidoczniej ruch na indonezyjskim lokalu jest duży. W ciągu ostatnich kilku dni Development & Technical Discussion strasznie odżył. Ciekawe dlaczego...?

Zastanawiam się jak może być Hero memberem z 490 activity? Ja byłem pewien, że trzeba 500.

Wystarczy mieć 480 activity. Dokładną rozpiskę możesz znaleźć tutaj. Legendary trafia się pomiędzy 775 a 1075 activity, więc jest szansa, że będziesz miał go wcześniej niż ja Wink
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 31, 2019, 05:45:31 PM
 #218

...W ciągu ostatnich kilku dni Development & Technical Discussion strasznie odżył. Ciekawe dlaczego...?

Czasem nie potrafię zrozumieć, niektórych użytkowników. Przecież to oczywiste, że trzeba było być aktywnym w tych sekcjach dużo wcześniej, a nie od wczoraj i tak podstawą do wyboru były sekcje lokalne.

Wystarczy mieć 480 activity...

Dziękuję bardzo za tą odpowiedż, to wyjaśnia czemu jest Hero. Jeżeli od 480 to @Cryptovigi i @TytanowyJanusz, już też chyba są Hero Members albo bardzo blisko.

Zaraz sprawdzę, czy czasem nie należy im juz pogratulować? Tak jak pisałem mam trochę zaległości.

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
August 01, 2019, 07:25:04 AM
Last edit: August 01, 2019, 09:15:10 AM by Tytanowy Janusz
Merited by Rath_ (2), malevolent (1)
 #219

Właśnie zmieniłem swoją sygnaturę na Livecoin. Powodem było odblokowanie konta uzytkownika, który oskarżał giełdę.
Nie jestem pewien jak do końca została załatwiona sprawa regulaminu ale z tego co czytałem na forum w tematach o LiveCoin to też będzie zmieniony (albo coś pomyliłem).

Moim zdaniem w tym momencie flaga powinna zostać wycofana ale nie jest.

Moim zdaniem problem nie został do końca rozwiązany.

1- livecoin obciąża stratami użytkowników (scam/brak profesjonalizmu)
2- użytkownik o tym opowiada nieco koloryzując w gniewie (zawiści)
3- livecoin blokuje mu konto (brak profesjonalizmu)
4- reputacja livecoin na największym forum bitcoina zostaje zniszczona
5- livecoin odblokowuje konto użytkownika

Jak dla mnie to nie jest rozwiązanie problemu. To tak jakby ktoś ci ukradł z portfela 1000zł. Po czym byś powiedział wszystkim o tym, to on zabrałby ci cały portfel. Następnie oddałby portfel bez 1000zł i uważał sprawę za zamkniętą. Według mnie wciąż poszkodowany jest każdy posiadacz mona w trakcie ataku. Rozwiązanie problemu i zciągnięcie flagi byłoby poprawne w momencie, w którym ruszą wypłaty Mona - oznacza to wtedy, że livecoin skupił odpowiednią ilość mona z rynku by pokryć straty (przeniósł straty z powrotem na siebie). Choć i wtedy bym się nad tym zastanawiał, bo załatwienie sprawy zajęło im rok i pewnie jakby nie ta awantura to czekaliby aż mona spadnie do 0, bo wtedy ich dług wobec klientów również spadłby do 0. Przydałaby się wtedy jakaś dodatkowa rekompensata jak dożywotni brak prowizji dla poszkodowanych.

Co do noszenia sygnaturki livecoin, to rozumiem cię. Płacą chyba najlepsze stawki poza fortunejack i chipmixer. A do nich nie da się dostać. Pytanie jak długo potrwa kampania. Tydzień? Miesiąc? Rok? Nie wiadomo. Dla roku może i warto wpisać się na czarną listę. Dla miesiąca już niekoniecznie.

Są jeszcze takie kampanie jak:
bustadice 100-120$ - 0,01-0,012 btc/tydz
playbetr 50$ - 0,005 btc/tydz
sportsbet 0.01 btc/tydz
wolfbet 0.0075 btc/tydz
bitslet 0.015 btc/tydz
bitcasino 0.018 btc/tydz

które płacą 30-100% tego co livecoin dla hero membera i podejrzewam, że jesteś topowym graczem, który będzie godnie rywalizował o miejsce jak tylko się zwolni. Osobiście stanę przed podobnym wyborem co Ty za miesiąc. Powiem ci, że wybiorę chyba białą ścieżkę starając się wyłapać jakieś miejsce w opisanych wyżej kampaniach. Zwłaszcza, że na podstawie obecnie posiadanych informacji subiektywnie wspieram flagę llivecoin.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
August 01, 2019, 02:55:54 PM
 #220

...
Co do noszenia sygnaturki livecoin, to rozumiem cię. Płacą chyba najlepsze stawki poza fortunejack i chipmixer. A do nich nie da się dostać. Pytanie jak długo potrwa kampania. Tydzień? Miesiąc? Rok? Nie wiadomo. Dla roku może i warto wpisać się na czarną listę. Dla miesiąca już niekoniecznie.

Wcześniej widziałem, że @Hhampuz tagował uczestników kampanii livecoin ale chyba zaniechał tego procederu... wcześniej była też mowa o czarnej liście yahoo ale wwzsockiego na niej nie znalazłem więc nie wiem czy historia z czarną listą jest nadal aktualna....



Są jeszcze takie kampanie jak:
bustadice 100-120$ - 0,01-0,012 btc/tydz
playbetr 50$ - 0,005 btc/tydz
sportsbet 0.01 btc/tydz
wolfbet 0.0075 btc/tydz
bitslet 0.015 btc/tydz
bitcasino 0.018 btc/tydz

które płacą 30-100% tego co livecoin dla hero membera i podejrzewam, że jesteś topowym graczem, który będzie godnie rywalizował o miejsce jak tylko się zwolni. Osobiście stanę przed podobnym wyborem co Ty za miesiąc. Powiem ci, że wybiorę chyba białą ścieżkę starając się wyłapać jakieś miejsce w opisanych wyżej kampaniach. Zwłaszcza, że na podstawie obecnie posiadanych informacji subiektywnie wspieram flagę llivecoin.


Wymieniłeś kampanie z topowej półki - jedyny problem jaki jest z nimi to bardzo mała ilość uczestników w większości więc przebicie się nie jest prostą sprawą ale z drugiej strony może to ma właśnie sens - elitarne kampanie tylko dla topowych uczestników... Jedyne co mi się nie podoba to znikoma weryfikacja uczestników, którzy np. na początku wbili się w taką kampanię i płyną na tej fali miesiącami... Oczywiście sprawdzana jest ilość ich postów, czasami pewnie również czy nie spamują wyjątkowo mocno albo czy nie dostali red trusta... Ale wielu uczestników tych "topowych kampanii" np. od miesięcy nie dostało ani jednego merita, piszą posty które można nazwać co najwyżej "akceptowalnymi" zupełnie nie starając się trzymać poziomu jaki muszą spełnić nowi uczestnicy żeby wybić się na tle konkurencji, kiedy pojawi się JEDNO wolne miejsce. W Chipmixerze też mamy dziesiątki uczestników którym udało się wbić na początku a przy weryfikacji w porównaniu z chętnymi z ostatniego naboru mieliby totalnie pozamiatane... Ale to już wybór managerów dla których taka weryfikacja czy odnawianie naboru co kilka tygodni/miesięcy stanowiłoby tylko dodatkowe zajęcie...

Heh... pewnie przyszła mi taka myśl do głowy tylko z zazdrości - bo aktualnie nie mam bogatego sponsora - w przeciwnym razie nie zostawiłbym suchej nitki na swoim pomyśle  Grin



Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!