Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:25:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: czy BTC osiągnie cene 250K $ ?
tak - 7 (87.5%)
nie - 1 (12.5%)
Total Voters: 8

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 61 »
  Print  
Author Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC.  (Read 15382 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
June 27, 2019, 06:38:10 AM
 #121

Jeżeli jakis wieloryb chce sprzedać dużą ilość, to powinien robić, to powoli a nie zdejmować pół ściany orderów BUY, bo przecież traci na tym krocie.

Jak ktoś ma jakieś wytłumaczenie, to chętnie przeczytam.

To gdzie i kiedy wieloryb traci jest bardzo trudne do oszacowania, bo nie wiesz ile ma w portfelu i jaki jest jego cel. Goście na prawdę świetnie znają rynek i nie walą flash crashy z niewiedzy... Poza tym nie wiadomo kto to wywołał, gdzie otworzył a gdzie zamknął. Może giełda przeliczyła sobie, że opłaca się taki ruch wywołać, bo ma informacje o ilości stoplossów, które tym ruchem wybije https://bitcointalk.org/index.php?topic=5127440.msg51093867#msg51093867 zamykając trade po chwili.

Osobiście nie mam 100% pewności, czy na tak wielkiej pompie (+340%) lepiej upychać 10k-20k btc (a zapewne tyle uderzyło w rynek) na powoli stopując rynek na kilka dni przy ryzyku, że wywoła się zwątpienie i nie zdoła się sprzedać, czy lepiej sprzedać w 15 min z uśrednioną ceną sprzedaży (-10%). Na szczytach są zawody - który wieloryb szybszy ten lepszy. Już nikt nie sprzeda tak dużo tak drogo jeśli nie wybijemy nowego lokalnego ATH, a przecież o to chodzi. Trading z punku widzenia wieloryba musi być fascynujący.

Ogromną rolę w flash crashach odgrywają boty IA i techniczne - jak już trafnie zauważył adamvp. Do tego ilość zleceń jakie odpaliły (stoplossy i przelewarowane longi). Być może wieloryb sprzedawał od 14k do 12.5k a resztę od 12.5k do 11k pociągnęły zlecenia stoploss. Dzięki temu wieloryb sprzedał 10k btc o średniej sprzedaży ATH -5% - umiesz lepiej swoimi drobniakami ?Smiley


Czy wy widzicie co się dzieje na binance? 2 mld obrotu i średnio 30 transakcji na sekundę (na szybko szacując). Jak oni to robią, że nic się nie wiesza. Jak ogromne postępy zrobili od poprzedniej bańki. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
1714793130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714793130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793130
Reply with quote  #2

1714793130
Report to moderator
1714793130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714793130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793130
Reply with quote  #2

1714793130
Report to moderator
1714793130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714793130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793130
Reply with quote  #2

1714793130
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 27, 2019, 06:56:48 AM
 #122

Gdyby to była jedna giełda to można obwiniać gruby paluch, albo trefnego bota. Bardziej prawdopodobne jest skoordynowane działanie. Może sobie policzyli, że to im się jednak bardziej opłaci jak piszesz. Choć nie wiemy też czy/w jakim stopniu i które giełdy dzielą orderbooki.

Flash crash trwał 10 minut, a nie 10 sekund, więc jeden wieloryb w takim dużym zakresie cenowym (~$13.8k → 12.5k) by nie zdążył w tak długim okresie czasowym, bo zaraz dołączają boty.


Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 27, 2019, 07:27:32 AM
 #123

Nie jestem pewien czy potrafię wytłumaczyć, ale może to mieć związek z tym, że na jednej giełdzie wywołują określony ruch ceny mając otwartą pozycję na dźwigni np. na bitmexie - do tego dołączmy wszechobecne boty, czy już coraz popularniejsze AI ...

Bardzo prawdopodobne a raczej pewne, że to co opisałeś ma miejsce. Szczególnie, że praktyczniejuż co druga giełda oferuje margin trading. W 2017 było ich dwie Kraken i Bitfinex.

Zasatanawie mnie, że to się dzieje na rynku BTC? Zrozumiał bym jakieś kryptowaluty z mniejszym wolumenem ale BTC?

Ile trzeba kasy, żeby ruszyć tak drastycznie cenę BTC w dół podczas takiej pompy?

Lub jest to złośliwe działanie, jednej lub kilku giełd. Jak wiemy wolumeny dzienne, to czysta fikcja więc zmiana ceny przy użyciu takich fakowych wolumenów, może mieć miejsce.

Z drugiej strony, jak na razie, to BTC pompuje, a jak coś pompuje, no to może spaść, nie ma spadków bez wcześniejszej pompy.

Pewnie za parę lat dowiemy się prawdy, kto i jak manipulował ceną BTC w 2019 roku, tak samo, jak teraz dowiadujemy się o 2017 roku   Wink.

PS
...Gdyby to była jedna giełda to można obwiniać gruby paluch, albo trefnego bota. Bardziej prawdopodobne jest skoordynowane działanie. Może sobie policzyli, że to im się jednak bardziej opłaci jak piszesz. Choć nie wiemy też czy/w jakim stopniu i które giełdy dzielą orderbooki...

Jak już napisałem mojego posta i opublikowałem, to się okazało, że jest jeszcze post @Malvolvent 'a.

Dziwne, bo wcześniejgo nie widziałema już jest opublikowany, którąś godzinę.
 
Doszliśmy do tych samych wniosków. Mi też się wydaje, że to jakieś skoordynowane działania kilku giełd.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 27, 2019, 07:42:52 AM
 #124

Doszliśmy do tych samych wniosków. Mi też się wydaje, że to jakieś skoordynowane działania kilku giełd.

Tzn. nie mówię od razu, że giełd Wink Powinni zarabiać tyle na prowizjach nawet odjąwszy drogie koszty compliance i oszustw, że w 2019 lepiej trzymać się z daleka działań*, za które mogą dostać po dupie jak organy ścigania różnych państw chętniej ścigają oszustwa okołokryptowalutowe, bardziej chodziło mi o grupki wielorybów.

*może poza BFX Tongue

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 27, 2019, 08:15:06 AM
 #125

Tzn. nie mówię od razu, że giełd Wink...

Jeszcze dwa, trzy lata temu może tak, bo było ich kilkadziesiąt.

Teraz jest ich grubo ponad tysiąc i na pewno chociaż 1% z nich, jest co tu dużo mówić, bardzo wątpliwego pochodzenia i co chwilę mamy jakieś nowe skamy, np. Quadriga parę miesięcy temu.

Bez kontroli/regulacji nie ma jak zapanować nad podrabianiem, przerabianiem księg z orderami, wolumenów, itd.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 27, 2019, 08:22:30 AM
 #126

Tak, ale te małe giełdy nic nie znaczą w ogólnym rozrachunku. Chyba że masz na myśli giełdy obracające środkami klientów na większych giełdach.

Nie byłoby to nic nowego i całkiem prawdopodobne.

BTW. Najzabawniej (nie dla userów) gdy jedna giełda gra środkami klientów na innej giełdzie, która pada. Jeszcze ciekawiej jest gdy tamta giełda trzyma środki na kolejnej, jeśli pamięta ktoś przypadek takiego combo: bitmarket.eu->bitcoinica->mtgox.

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 27, 2019, 08:41:09 AM
 #127

Tymczasem wracając do kursu wyrysował sie nam nad ranem trojkąt z którego niestety wyszlo dołem ..
Niestety ruchy na fundingu bitemexa nie napawaja optymizmem - jesli nawet mamy zakupy na spadkach to lewarowane - a  tak finansowanr pozycje siła rzeczy nie mogą zbyt dlugo przetrwać. Tyle jesli chodzi o aspekt bitmexa;
Ogolnie rzecz biorąc  kiedys musi przyjsc ~30% korekta .. byc moze to wlasnie teraz?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 27, 2019, 09:04:30 AM
Last edit: June 27, 2019, 10:02:14 AM by wwzsocki
 #128

...Ogolnie rzecz biorąc  kiedys musi przyjsc ~30% korekta .. byc moze to wlasnie teraz?

Jak byś mógł to wrzucaj, te wykresy, bo bardzo fajnie wizualizują o czym piszesz.

...Chyba że masz na myśli giełdy obracające środkami klientów na większych giełdach...
jedna giełda gra środkami klientów na innej giełdzie, która pada. Jeszcze ciekawiej jest gdy tamta giełda trzyma środki na kolejnej, jeśli pamięta ktoś przypadek takiego combo: bitmarket.eu->bitcoinica->mtgox...

Dokładnie o tym myślę a wszyscy wiemy, że to robią i to na duża skalę. Kiedyś taki łańcuszek, może się skończyć tragicznie, nie tylko dla zainteresowanych giełd ale i całego rynku.

Jak się zbierze kilka, a nie daj boże kilkanaście, kiedy padnie ta największa, wszystkie polecą za nią i ciężko przewidzieć, jak się to odbije na kryptowalutach. Na pewno niczym dobrym.

To się na pewno dzieje i kiedyś będzie ten czarny dzień, może nie teraz, podczas bull runu ale zaraz po.



Oto aktualna sytuacja na rynku. Wszkażniki na godzinowym interwale, pokazują na zwrot akcji, chociaż na chwilę. Zobaczymy.

 

Tak się przygladam temu wykresowi i znowu widzę jak duże działanie na cene maja "panic sells".

Zobaczcie, że kiedy cena (ostatnia linia czerwona w dół) jest najwyżej i na chłopski rozum wtedy powinno być najwięcej sprzedawania, to jest zupełnie na odwrót. Cena najwyższa, wolumen sprzedaży najniższy, im cena spada niżej, tym większy wolumen sprzedaży. Przecież powinno być odwrotnie. Ja jak bym sprzedawał, a nie był pewien ruchu ceny, to najpierw bym sprzedał 50% i póżniej 25%, itd. Myślę, że każdy wieloryb podobnie, bo ma od myslenia ludzi (stać go  Wink).

Wydaje mi się, że to właśnie panic sellers (a jest ich duzo, jak widać), dołują tak cenę. A wielorybom i giełdom to pasuje, odkupią od słabych rąk tanie BTC.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 27, 2019, 12:39:05 PM
 #129

@wwzsocki podobnie sytuacja ma się w drugą stronę - ja bym w sumie to nie mówił nawet o "kupowaniu taniego btc" / "sprzedawaniu drogiego" tylko po prostu łapanie dołków/górek - nie mamy niestety żadnego dowodu na to, że BTC w przyszłości będzie wielokrotnie droższe..
Co do wykresów, z wielką chęcią - niestety nie zawsze mam możliwość (czas) je wstawić - ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sami wklejali - choćby dla celów historycznych;

Co do aktualnej ceny - nie wygląda mi to dobrze - ja planowałem się ustawić na 11.300 ale niestety byłem poza domem i  nie zdążyłem wbić na giełdę (zresztą i tak pewnie by zamuliło - miałem plan obserwować 11.700 i wtedy zdecydować gdzie dokupić) no i zdążyłem stwierdzić, że 11700 raczej nie wytrzyma; i trzeba będzie spróbować na 11300.. niestety poszło to jak sami wiecie - i teraz  [patrzę na to niezbyt optymistycznie - nie mam komfortu tych 5% zysku, a przy spadku, który póki co jest wciąż mocno prawdopodobny możemy zobaczyć okolice 10k a może i nawet poniżej..

A za prawdopodobieństwem spadku przemawia też dość mocno charakter tej wczorajszej pompy i dumpu .. to co innego jak fejkowe wyjście z konsolidacji dołem - i korekta V- kształtna

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 27, 2019, 03:19:07 PM
Last edit: June 27, 2019, 03:29:16 PM by wwzsocki
 #130

...teraz  [patrzę na to niezbyt optymistycznie - nie mam komfortu tych 5% zysku, a przy spadku, który póki co jest wciąż mocno prawdopodobny możemy zobaczyć okolice 10k a może i nawet poniżej..

Racja może być różnie ja myślę że kilka dni tu pobalansuje i może nawet wyłapać rejony 9500, 10000$. Tak wyglądaja wskaźniki, chociaż jak wiemy mogą przekłamywać szczególnie przy takich mocnych ruchach.



Dopiero co pisaliśmy, że jest dobrze bo Coinbase jest dostępny 24 godziny na dobę a tu: "Coinbase first reported that it was investigating an issue in which its API and website were not functioning properly at 1:47 p.m. PDT on its status website."  Grin Grin Grin

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-falls-by-1-400-after-crash-of-major-crypto-exchange-coinbase

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 27, 2019, 05:39:04 PM
 #131

Bym musiał tutaj użyć słów uznawanych powszechnie za niecenzuralne, a tego staram się unikać, więc napiszę tylko, że nie zaskoczy mnie jeśli 9000usd zobaczymy jeszcze dzisiaj.
Szkoda też, że nikt się nie odniósł do tego, żeby sprawdzić jak korekty w hossie wyglądały na poprzednich bańkach, bo chyba ta którą właśnie mamy wygląda najbardziej negatywnie :/
Dodałbym też, że niepokojąco zwiększył się spread pomiędzy Finexem a Bitstampem; nie mowiąc już o Tetherze :

https://www.binance.com/pl/trade/BTC_USDT

No a funding - szaleje jakbyśmy byli na szczycie:


więc niestety te wszystkie ewentualne odbitki póki co będą mieć charakter ewentualnie lokalny..

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 03:21:50 AM
Last edit: June 28, 2019, 05:17:02 AM by wwzsocki
 #132

...Szkoda też, że nikt się nie odniósł do tego, żeby sprawdzić jak korekty w hossie wyglądały na poprzednich bańkach, bo chyba ta którą właśnie mamy wygląda najbardziej negatywnie :/...

Jeszcze się nie odnosiłem do korekt z 2017 roku, bo było troszkę za wcześnie ale sprawdzałem już kilka razy. Powiem tak, przepatrzyłem wszystkie większe spadki i nie wygląda, to źle.
Wskaźniki wyglądały bardzo podobnie i żle to wygląda tylko na nizszych interwałach czasowych. Na wyższych 1 dzień, tydzień jest to tylko wahanie się jednej dłuższej zielonej świecy.
W 2017 roku była podobna korekta tylko, że od 20000 do 17000$. Trwała trzy dni a jej przebieg jest praktycznie jak na razie taki sam.



Mi to wygląda na zwykłą korektę. Myślę że 8500$, to jest już najdalej jak cena spadnie ale jest, to mało prawdopodobne. Myslę, że 10000$ jako wsparcie da radę zatrzymać spadek i po kilku odbiciach w końcu wystrzeli do góry. Oczywiście cały czas trzeba mieć uwagę na wolumen, wskaźniki i dane o szortach od @Adamavp  Grin.

No właśnie funding, też szaleje a gdzieś usłyszałem wiadomość, że ryki OTC świecą pustką i jak chcesz kupić dużo, to jedynie pozostają giełdy.
Myślę, że to może mieć duży wpływ, jeżeli chociaż jest w tych plotkach, trochę prawdy. Jest ciężej kupić poza rynkiem, bo po prostu nie ma.



Coś wam to przypomina?


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 09:50:27 AM
Last edit: June 28, 2019, 10:22:12 AM by wwzsocki
 #133

Wygląda na to, że BTC bardzo szybko chce wrócić na poziom 14.000$ za sztukę.

W dniu dzisiejszym odnotowano rekordowy wolumen w historii BTC, aż 40 miliardów dolarów a serwisy, które obserwują przepływ większej ilości BTC i innych kryptowalut, informuja o wielomilionowych transakcjach.



https://twitter.com/whale_alert

Na Binance, Bittrex, Karakenie i Coinbase Pro widzę potężne buy walls po 40 a nawet 100BTC. Na różnych wysokościach 10.800$, 11,300$ an nawet 11,700$.

Jeżeli nie znikną, to chyba mamy solidne wsparcie i jeżeli jeszcze nie kupiliście po 9500$, to BTC aktualnie kosztuje znowu 12.000$  Grin.



Jeżeli ktoś lubi wspierać swoje decyzje o Bollinger Bands, to właśnie krzyczą KUPUJ!!!  Grin. Bardzo solidne wsparcie na 11.300$ gdyby coś poszło nie tak  Wink.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 04:06:36 PM
 #134

Z tym Bollinger Band jest tak, że niestety dużo zależy na to jaką skale się ustawi - zresztą z większością wskaźników tak wygląda sytuacja (BTW podobno jest tylko kilka wskaźników, które mają skuteczność statystyczną powyżej 50%)

Tak samo jak wczoraj zrezygnowałem z zakupów w okolicach 10k ze względu na rozszalały funding - jednak teraz po przemyśleniu uważam, że przebicie 10k które dałoby tak na prawdę znaczące schłodzenie, jednocześnie mogłoby wystraszyć ludzi od zakupów na dłuższy czas; więc o ile większość z reguły nie ma racji - a skrajne wychylenia zwiastują ruch odwrotny to tym razem mieliśmy do czynienia z wyjątkiem tą regułę potwierdzającym..

Aktualnie sytuacja z fundingiem na bitmexie wygląda jak na załączonym obrazku:


@wwzsocki a wracając do korekt - nie mam za bardzo dostępu do Trading View (w zasadzie to mam ale mam tylko darmowe konto aktualnie już zajęte) - czy byłbyś w stanie wkleić może tutaj porównawczo  wykresy  tych korekt z bańki '17 ?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 05:48:14 PM
Last edit: June 28, 2019, 06:53:41 PM by wwzsocki
 #135

...@wwzsocki... czy byłbyś w stanie wkleić może tutaj porównawczo  wykresy  tych korekt z bańki '17 ?...

Oczywiście nie ma problemu. Tu jest wykres z bańki 2017 roku na interwale 4 godzinnym.



Wracając do tematu aktualnej ceny BTC, to wygląda, że wracamy na poziomy 14.000$. Wszystkie wskaźniki na to wskazują, a jeżeli jeszcze dodamy do tego rekordowe wolumeny oraz milionowe ruchy na portfelach BTC, możemy być praktycznie pewni wzrostu ceny.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 10:00:46 PM
 #136

@wwzsocki ja może pokaże o co mi chodziło:

Co mnie zmartwiło w tej wczorajszej korekcie? To że w żadnej z tych 5 zaznaczonych na poprzedniej hossie- przynajmniej patrząc na tym pobieżnym wykresie z BTCwisdom - spadek nie był tak gwałtowny - a tutaj w kilka godzin zostało zniesione jakby 2 dni wzrostów.. ale być może - tym razem będzie inaczej - ale też dobrze ? ;-) .. byleby tylko te alty coś odrobiły...

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 10:10:01 PM
 #137

...w żadnej z tych 5 zaznaczonych na poprzedniej hossie...spadek nie był tak gwałtowny - a tutaj w kilka godzin zostało zniesione jakby 2 dni wzrostów...

Były też takie spadki 20 nawet 30% podczas zeszłej bańki, to nic nadzwyczajnego dla BTC i dla tego wszyscy dobrze o tym wiedza i się tego boją (bitcoin volitality).

Lepiej to widać na niższych interwałach czasowych ale ja też mam darmowe konto na tradingview i wygląda na to, że nie można zobaczyć 2017 roku na godzinnym czarcie.

Myślę, że są jakieś ograniczenia do np. roku do tyłu, bo próbowałem ale za każdym razem zatrzymywało w zależności od czasu na innym miesiącu i dalej nie mogłem już przewinąć.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 10:27:56 PM
 #138

tak, chyba im mniejszy interwał tym mniej się można cofnąć w czasie niestety...
Ale tak na prawdę w perspektywie kilku tygodni wystarczy analiza interwału 1D (uzupełniona 4H)
Ja miałem na myśli charakter tego spadku (chociaż mnie w sumie 2korekty całkowicie ominęły z poprzedniej bańki (lato 2017) bo byłem poza kompem), a tak patrzać w ten pobieżny wykres wczorajszy spadek wydawał mi się "groźniejszy"..

PS. Sprawdź telegram.

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 29, 2019, 12:44:38 AM
 #139

...mnie w sumie 2korekty całkowicie ominęły z poprzedniej bańki (lato 2017) bo byłem poza kompem)...
PS. Sprawdź telegram.

Ja obserwowałem całą bankę 2017 roku z nosem przy monitorze i dlatego nauczony błędami próbuję tu przekazywać swoje złote myśli.

Robiłem wszystkie możliwe błędy, których udaje mi się tym razem uniknąć i o dziwo moje strategie sprawdzają się i mam o wiele lepsze wyniki.

Przebieg baniek jest bardzo podobny. Tamtym razem, też praktycznie do 8000$ nikt nie mówił jeszcze o bull runie, a jak zaczęli, to od razubyła korekta i kolejna dawka FUDu.
Dzisiaj wiem, że to wszystko było robione celowo, żeby wystraszyć i wykupić resztki taniego BTC od słabych rąk.

Jeżeli chodzi o ten airdrop z Telegrama, to mam kilka pytań.
Sprawdziłeś ten portfel zanim go ściągnąłeś? Wiesz pewnie, że to najstarszy przekręt w krypto?

Fejkowy airdrop i złośliwy portfel, stare jak świat. Nie mówię, że to jest scam ale trzeba wszystko, bardzo dokładnie sprawdzić, zanim zainstalujesz coś na telefon, na którym masz już różne apki krypto, portfele, Google Authenthicator, itd. Telefony, to chyba najniebezpieczniejsze urządzenia, jak na razie i ja ich  praktycznie nie używam do wykonyania transakcji krypto czy nawet bankowych.

NCI wydaje miliardy rocznie, na szpiegowanie. Snowden pisał o tym lata temu, że nas inwigiluja w 100%. Nie wierzę, żeby coś się zmieniło, no chyba, że na gorsze  Wink.
Telefony to podstawowe źródło wiadomości o nas. Zbierają wszystko. Kiedy się budzisz, gdzie jesteś w danym momencie, co kupujesz, ile gdzie wydajesz, skąd dokąd jedziesz, itd.
Przecież już od dawna jest wiadome, że nas podsłuchują prez telefony i mogą włączać mikrofon. A my sami dodajemy im danych korzystając z mapek, wyszukiwarek, GPSów, MMsów i calego tego gówna.

Czasami mam zamiar wrócić do mojej starej cegły Nokia. Nie dość, że żadnego szpiegowania, to jeszcze można nią było gwoździa wbić albo komuś dać po łbie, jak nie miałeś czegoś innego  Grin.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 29, 2019, 07:16:15 AM
 #140

Jeśli chodzi o ten airdrop to wolałbym, żebyś przeniósł swoje pytanie do odpowiedniego tematu ;-)

Natomiast co do ceny BTC to ile długoterminowo wciąż pozostaje optymistą to spodziewam się, że w najbliższych godzinach mozemy pogłębić spadek - na moim wykresie wychodzi, że mamy opór do 11846 USD...  Przynajmniej na interwale 15minutowym wyszliśmy dołem  z trendu:

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 61 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!