Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:08:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: czy BTC osiągnie cene 250K $ ?
tak - 7 (87.5%)
nie - 1 (12.5%)
Total Voters: 8

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 »
  Print  
Author Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC.  (Read 15376 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
November 22, 2022, 02:15:59 PM
Last edit: November 22, 2022, 04:25:16 PM by Tytanowy Janusz
 #921

I właśnie takich nastrojów oczekiwałbym na dnie Smiley

BTC jest w bessie już 370 dni. 580 dni, jeśli pominiemy fałszywe nowe ATH w listopadzie 2021. Fear/greed index pokazuje skrajny strach przez cały ostatni rok, jeśli pominiemy kilka dni strachu i neutralności. 350 dni ekstremalnego strachu.

FTX, druga co do wielkości giełda, po prostu zbankrutowała pozostawiając wszystkich inwestorów, miliony ludzi, bez grosza przy duszy. Co może być gorszego niż to? Po tej wiadomości BTC spadł tylko o 20%, ponieważ jest wyjątkowo wyprzedany.
Oczywiście spadek niżej jest możliwy i widząc dziś wykres też czuję, że nieunikniony (właśnie walczymy przyklejeni do wsparcia na 15 600). Uważam tylko, że nigdy nie było tak, by rynek zalewały dobre newsy na dnie. Dno zawsze pełne jest trupów. Spadek do 12k wydaje się dziś bardzo prawdopodobne, tylko moim zdaniem lepiej jest traktować każdy pozytywny znak jak jaskółkę wzrostów i szukać pozycji długich tutaj dla potencjalnego 2-10x (nawet przy ryzyku dalszych spadków) niż shortów dla 10-20%. Bo znacznie niżej będzie ciężko bez kolejnego trupa wypadającego z szafy.
1714720090
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714720090

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720090
Reply with quote  #2

1714720090
Report to moderator
1714720090
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714720090

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720090
Reply with quote  #2

1714720090
Report to moderator
1714720090
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714720090

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720090
Reply with quote  #2

1714720090
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714720090
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714720090

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720090
Reply with quote  #2

1714720090
Report to moderator
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
November 22, 2022, 08:39:11 PM
Merited by Tytanowy Janusz (3)
 #922

Po kilkudniowym oddechu znowu przykry poniedziałek...

Juz nie mam złudzeń, BTC zjedzie do 12K moze nawet nizej, dopiero pózniej bedzie mozna marzyć o kolejnych ATH,  
Moim zdaniem mylisz się , przeszli ostatnie dołki i nie wiedzą co robić dalej, wyraźnie widać, że trend spadkowy spowalnia. Indeksy odbijają to tylko kwestia czasu jak btc nadrobi tą stratę i się wyrówna z indeksami.


Ja uważam, że mamy obecnie jedną z większych przecen na btc jakie kiedykolwiek były. Fundusze hedgingowe dokupują krypto, a jp morgan zainicjował krypto wallet https://www.investopedia.com/jpm-crypto-wallet-6831467.
Cały czas od maja tego roku tydzień w tydzień dokupuję, najwyżej stracę, ale wole kupować jak się leje krew a nie jak jest przebijane nowe ATH.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 23, 2022, 11:24:30 AM
Last edit: November 23, 2022, 12:37:02 PM by wwzsocki
 #923

Cały czas od maja tego roku tydzień w tydzień dokupuję, najwyżej stracę, ale wole kupować jak się leje krew a nie jak jest przebijane nowe ATH.

Racja DCA działa i nie powinieneś stracić jeżeli tylko trend sie odwróci, fingers crossed.

Mam taką cichą nadzieję, że to już koniec korekty, ale czekam na jakieś oznaki akumulacji, zmiany sentymentu, siły kupujących...

Dzisiaj coś się zaczyna dziać, zobaczymy, oby to nie był kolejny bull trap na lewarowców.

Jak patrzę na wykres to 15500$ nie ma jakichś historycznych odniesień, jak już to 14K lub właśnie 12K, obym nie miał racji.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
November 23, 2022, 11:31:14 AM
 #924

@Flangler1 Apropo Bitcoin rainbow chart to rzucił mi się dziś w oczy cały wykres Smiley


https://twitter.com/MMCrypto/status/1595305566250770432/photo/1

Cały czas od maja tego roku tydzień w tydzień dokupuję, najwyżej stracę, ale wole kupować jak się leje krew a nie jak jest przebijane nowe ATH.

U mnie podobnie. Stale dobieram w sumie od okolic 30k. Średnia nie najgorsza, bo największe zakupy przy 20k miałem i teraz też dobieram. Jak u ciebie?
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
November 23, 2022, 08:15:20 PM
 #925

@Flangler1 Apropo Bitcoin rainbow chart to rzucił mi się dziś w oczy cały wykres Smiley


https://twitter.com/MMCrypto/status/1595305566250770432/photo/1

Cały czas od maja tego roku tydzień w tydzień dokupuję, najwyżej stracę, ale wole kupować jak się leje krew a nie jak jest przebijane nowe ATH.

U mnie podobnie. Stale dobieram w sumie od okolic 30k. Średnia nie najgorsza, bo największe zakupy przy 20k miałem i teraz też dobieram. Jak u ciebie?
Pierwszy zakup dokonałem jak btc był po 125 tyś pln, dzisiaj już 26 raz dokupuję, ale ten rok ogólnie słabo na minus będzie.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 30, 2022, 06:42:40 AM
 #926

Nareszcie BTC przebiło opór na 16K i jest szansa na kontynuacje wzrostów,

trzymam kciuki, załadowałem sie (kupiłem bilet) i mam nadzieję, że od teraz, to będzie co najmniej jazda jak expresem albo intercity, a nie jakiś parowóz co będzie stawał co chwilę, a może się nawet popsuć i nie dojechać nigdzie  Grin

taka przenośnia z rana

teraz do góry albo reteścik 16K i wtedy do góry - następny przystanek 18.5K - jak nie będzie jakiejś masakry i złej prasy, to jest szansa...

PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
November 30, 2022, 11:07:25 AM
 #927

teraz do góry albo reteścik 16K i wtedy do góry - następny przystanek 18.5K - jak nie będzie jakiejś masakry i złej prasy, to jest szansa...

Ciekawie to wygląda, napawa małym optymizmem. Ale wiadomo, pożyjemy zobaczymy. Co ciekawe BNB się nieco zatrzymało i kręci się w okolicy 300, tak jakby niedawny wyskok na 315 był wypadkiem przy pracy. Rozważam pewną konwersję na BNB i dobrze że nie pospieszyłem się, bo przelicznik rośnie. W długim terminie uważam że przejście na BNB może być korzystne.
lokas0506
Member
**
Offline Offline

Activity: 373
Merit: 37


View Profile
November 30, 2022, 11:41:52 AM
 #928

teraz do góry albo reteścik 16K i wtedy do góry - następny przystanek 18.5K - jak nie będzie jakiejś masakry i złej prasy, to jest szansa...

Ciekawie to wygląda, napawa małym optymizmem. Ale wiadomo, pożyjemy zobaczymy. Co ciekawe BNB się nieco zatrzymało i kręci się w okolicy 300, tak jakby niedawny wyskok na 315 był wypadkiem przy pracy. Rozważam pewną konwersję na BNB i dobrze że nie pospieszyłem się, bo przelicznik rośnie. W długim terminie uważam że przejście na BNB może być korzystne.


a ewentualnie gdzie byś polecił je (BNB) wyporzyć/zablkować)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 30, 2022, 02:10:14 PM
Last edit: November 30, 2022, 03:54:30 PM by wwzsocki
 #929

...Rozważam pewną konwersję na BNB i dobrze że nie pospieszyłem się, bo przelicznik rośnie. W długim terminie uważam że przejście na BNB może być korzystne.

BNB to kolejne krypto jakie trzymam, bez dwóch zdań jako największa giełda z tyloma świetnymi produktami, paleniem (po więcej konkretnej wiedzy odsyłam do profesjonalnie napisanych wątków Tytanowego Janusza o Binance) są szanse na wzrosty.

Nie konwenteruje trzymam oba, mam tez TRX i LTC patrze na ETH ale tutaj nie wiem, myśle że ETH traci momentum, ciągnie tylko dzięki DEFI, inne łańcuchy już powoli przejęły/przejmują , metaverse, NFT, play to earn i z ETH może być różnie, więc obserwuje.

Ale że to watek o BTC nie rozpisujemy sie o innych altach, jasne można wrzucić tutaj pare słów, ale szczegółowe analizy innych krypto raczej w wątkach o altach, warto się nimi interesować, jeżeli nie teraz to w końcu się ta rzeźnia skończy i moze zacznie się hossa.

a ewentualnie gdzie byś polecił je (BNB) wyporzyć/zablkować)

Trust Wallet https://trustwallet.com/

chyba że myślisz o Defi, to nie wiem w którym ale też sa chyba wszystkie najważniejsze Dapki dostępne na tym portfelu

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 01, 2022, 09:55:33 AM
Merited by PawGo (1)
 #930

Ciekawie to wygląda, napawa małym optymizmem. Ale wiadomo, pożyjemy zobaczymy. Co ciekawe BNB się nieco zatrzymało i kręci się w okolicy 300, tak jakby niedawny wyskok na 315 był wypadkiem przy pracy. Rozważam pewną konwersję na BNB i dobrze że nie pospieszyłem się, bo przelicznik rośnie. W długim terminie uważam że przejście na BNB może być korzystne.

Jako miłośnik BNB i hodler od końcówki 2018 roku odradzam. BNB/BTC jest w okolicach ATH . Na początku hossy bitoin przed wybiciem ATH zwykle zmiata alty z planszy. Dopiero po wybiciu nowego ATH ludzie przesiadają się z BTC na alty i w drugiej fazie alty dawały zarobić dużo więcej.

W 2020 roku gdy zaczęła się hossa BTC spompował się z 9 000$ do 36 000$ (x4) podczas gdy BNB z 20$ do 40$ (x2). Co za tym idzie, w tym okresie BNB/BTC spadło z 0.002 do 0.0011. Miałem wtedy większość w BNB i czułem ogormny ból, że omija mnie hossa. Na szczęście potem alty zaczęły się umacniać i zobaczyliśmy pompę BNB/BTC do 0.01 a obecnie nawet ATH na 0.019

Jeśli scenariusz miałby się powtórzyć, to silny ruch wzrostowy bitcoina powinien wywołać spadek BNB/BTC z obecnego 0.0175 do powiedzmy 0.01, gdzie przewalutowanie z BTC do BNB wydaje się uzasadnione. Teraz zalecam trzymanie większości w BTC. Nie dość, że ma lepsze perspektywy na początek hossy to jeszcze daje mniejsze ryzyko utraty kapitału jeśli mielibyśmy spadać niżej.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
December 13, 2022, 01:51:53 PM
 #931

A co to sie wydarzyło że nam wykres tak pięknie w górę wystrzelił, niczym szczypior?
Czyżby początek wspomnianego w innym wątku kilkumiesięcznego odbicia (vel rajd św Mikołaja etc.) po którym nastąpi znowu jesień średniowiecza?
Bo chyba nie dzisiejsze aresztowanie mogące być traktowane jako klamra spinająca sprawę FTX...
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 13, 2022, 07:47:07 PM
Last edit: December 13, 2022, 08:12:08 PM by Tytanowy Janusz
 #932

A co to sie wydarzyło że nam wykres tak pięknie w górę wystrzelił, niczym szczypior?
Czyżby początek wspomnianego w innym wątku kilkumiesięcznego odbicia (vel rajd św Mikołaja etc.) po którym nastąpi znowu jesień średniowiecza?

Dane o inflacji.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inflacja-w-USA-listopad-2022-8455876.html

7.1 procenta. Spadek z 7.7, rynek oczekiwał 7.4. Więc lepiej niż było i lepiej niż myśleli, że będzie.

Podobną formację odegrało złoto i sp500, a dxy to samo w przeciwnym kierunku.

Sprawdza się scenriusz 1980. To co opisywałem w wielu wątkach. W ekonomi coraz gorzej a mimo to bullwhip effect sprowadzi inflację nisko a kursy znów wystrzelą, bo ludzie uwierza, że już po strachu i wracamy do wzrostów. Obkupią się po jajka przed samym "pivotem", bo przecież:

[...]
większośc traci i większość pamięta max ostatnią dekadę i pamięta, że jak FED zaczął mówić o podnoszeniu stóp to rynek zaczął spadać, więc jak zacznie obniżać to rynki zaczną rosnąc. Posta logika ale błędna. Nic bardziej mylnego. Hisotrycznie oznaczało to moment nasilenia się spadków. [...]

Wiec moim zdaniem teraz rynki rosnął, by ubrać wszystkich nowych inwestorów, którzy wyciągają wnioski na bazie za krótkiego doświadczenia i wiedzy i wyceniana rynku na podstawie tego co się teraz dzieje i wykresu a nie tego, co będzie się działo na świecie za pół roku-rok. Tuż przez "pivotem", te okolice, powinniśmy osiągnąć szczyt. Mam nadzieję, że bitcoin nadąży. Jest nadzieja na 3 zielone miesiące, bo pewnie tyle zostało do pivotu (a może się mylę, bo moja wiedza też jest nie pełna).
Potem inflacja wchodzi w falę drugą a rynki spadają na nowe dno mimo wybicia nowego ATH (w 1940 i 1980 były 3 fale inflacyjne).


Bo chyba nie dzisiejsze aresztowanie mogące być traktowane jako klamra spinająca sprawę FTX...

To też działa pozytywnie na cenę. Rynek wycenia ryzyka. Np 10% na to, że w trakcie komisji wydarzy się coś co zawali całe krypto. Jeśli się to nie wydarzy, to te 10% musi zamknąć shorta, no bo po co dalej trzymać. Jak się wydarzy to też muszą zamknąć shorty, tylko wtedy z zyskiem, bo 90% tych co obstawiali, że nic się nie wydarzy musi zamknąć longi.
To trochę jak z wielkimi eventami w krypto. Forki itp. zawsze jak sie wydarzą, to rynek osiąga szczyt, bo ci co kupowali pod to nie mają nic innego do roboty jak realizować zyski i szukać kolejnej inwestycji "pod newsy".

Tak jak Cardano. Nie posłuchali mnie, dostarczyli produkt (po 5 latach czekania) i od tamtej pory tylko w doł. Nawet dziś o włos nie wybiło nowego low bessy.
Crypto - place where promise is worth more than product
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
December 13, 2022, 08:04:50 PM
 #933

wybicie było fajne, mocne ale juz straciło impet, dane z rynków amerykańskich uspokoiły gorące krypto głowy  Wink

fajnie by było gdyby BTC utrzymało sie powyżej 17K, wtedy jest szansa na kolejne ruchu do góry, tak jak pisze Tytanowy

jak zawsze pożyjemy zobaczymy, trzymam kciuki

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
December 17, 2022, 03:47:01 AM
 #934

zgadzam się, z drugiej strony jak sie nie nauczyles grać do tej pory, to w przyszłości tez nie masz co szukac szcześcia w trejdingu, chyba? nie wiem czy tego sie mozna nauczyć tak w ogóle, podobno AT nie działa, mysle ze bardziej trzeba trenować mindset i zarzadzanie środkami, być na rynku po prostu long term, longować hossy i shortować bear markety, polować na jakieś czarne konie i okazje...  jak to prosto brzmi, prawda  Wink Cheesy

https://trends.google.com/trends/explore?q=buy%20btc,sell%20btc
https://trends.google.com/trends/explore?q=buy%20bitcoins,sell%20bitcoins
https://trends.google.com/trends/explore?q=buy%20bitcoin,sell%20bitcoin

A kopalnie mają swoje kanały sprzedaży. Pytanie czy hodlerzy kupujący w dołku będą wystarczający, aby zrównoważyć presję sprzedających.

bardzo szybko wyleczyłem sie z łapania idealnie dołków i prób wychodzenia na szczytach, kiedy już mój chciwy mózg przyzwyczaił się do tej strategi, tkzw 'odcinanie kuponów" stawało się na prawdę dość proste

No, ja czekam aż amerykański bank centralny zacznie stopy obniżać, czyli pewnie dopiero za co najmniej rok, teraz to trochę łapanie spadających noży przy obecnej sytuacji geopolitycznej; pomijając wojnę to powrót w USA i Chinach na dobre do protekcjonizmu będzie też do tego skłaniał kraje UE.

nie chce mówić że trejdowanie w ostatnich latach to była jakas prosta sprawa, ale stosunkowo łatwo mozna było zarobić pare $ jeżeli tylko kupowałeś "buy the dip" i sprzedawałeś wyżej z zyskiem, juz nie ważne jakim
tez mielismy okresy większych zawirowań, pojawiały  sie barty simpsony i inne o kształtach dinozaura... pomimo wszystko, gdzies dało sie grac na tym rynku, a co najważniejsze - wygrywać, zarabiać
ostatnio ta sztuka przestaje się udawać

Każdy jest genialnym traderem jak jest hossa Wink

Ja uważam, że mamy obecnie jedną z większych przecen na btc jakie kiedykolwiek były. Fundusze hedgingowe dokupują krypto,

Wg https://bitcointreasuries.net/ (nie tylko fundusze)

694k BTC do 596k BTC od maja do 1 grudnia (tyle co było w listoopadzie 2021)

Signature space available for rent.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 18, 2022, 08:07:36 AM
 #935

No, ja czekam aż amerykański bank centralny zacznie stopy obniżać, czyli pewnie dopiero za co najmniej rok, teraz to trochę łapanie spadających noży przy obecnej sytuacji geopolitycznej; pomijając wojnę to powrót w USA i Chinach na dobre do protekcjonizmu będzie też do tego skłaniał kraje UE.

Oj na moje oko zostało może jeszcze z 1-2 podwyższki, potem z 1-2 bokiem i znów w dół. Wskazywać na to może coraz bardziej odwrócona krzywa rentowności (i to nie tylko 2 i 10 letnich obligacji, jakto zwykło się sprawdzać, ale teraz to już nawet roczne, półroczne, 3-miesięczne, miesięczne obligacje handlowane są poniżej 10-letnich). Pęka również bilans fedu.

Tylko moim zdaniem to teraz mamy ostatnie 4 miesiące na wzrosty. Historycznie za każdym razem jak FED zmieniał politykę i zaczynał obniżać stopy to źle to się kończyło i rynki dopiero wtedy wchodziły w fazę największych spadków.
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
December 22, 2022, 06:08:35 PM
 #936

Zaczynam odczuwać już pewną frustrację tymi spadkami, wszystkie zakupy generują straty, strategie oparte na wzrostach nie działają, a tu się nie zapowiada żeby był koniec. Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych, rynek ostro zanurkował w dół a przecież podnieśli stopy o przewidywaną ilość. Dodatkowo fud z binance również nie pomaga, swoją dorgą trzymanie 50 % swoich tokenów w zabezpieczeniach giełdy nie wydaje się dobrze wyglądać.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 23, 2022, 08:55:04 AM
 #937

Zaczynam odczuwać już pewną frustrację tymi spadkami, wszystkie zakupy generują straty, strategie oparte na wzrostach nie działają, a tu się nie zapowiada żeby był koniec. Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych, rynek ostro zanurkował w dół a przecież podnieśli stopy o przewidywaną ilość.

Czuję to samo. Nie licząc fake ATH, to bear market można liczyć od kwietnia 2021, co nam daje już 619 dni bessy. Masakra. Już zapomniałem jak to jest widzieć zieleń a tu albo dołem albo 2 miesiące bokiem w ciasnej konsolidacji.


Dodatkowo fud z binance również nie pomaga, swoją dorgą trzymanie 50 % swoich tokenów w zabezpieczeniach giełdy nie wydaje się dobrze wyglądać.

To nie są zabezpieczenia giełdy a środki klientów i nie ma w tym nic dziwnego - przynajmniej tak mi się wydaje. Patrząc na środki jakie ja osobiście mam na binance to pokrywa się to z ich rezerwami. Też mam tam w wiekszości BUSD i BNB.

BNB - bo potrzebne mi jest do lauchpadów a jego trzymanie na giełdzie nie wiąże się z dodatkowym ryzykiem (upadek giełdy to spadek BNB o 90% niezależnie czy trzymane na portfelu czy w giełdzie)
BUSD - bo potrzebuję do zakupów bitcoina, a trzymanie innych stable coinów na cexie to dodatkowe ryzyko (trzymane na binance BUSD jest bezpieczne póki binance całe, USDT bezpieczne póki binance całe i bitfinex całe, czyli dodatkowy element ryzyka)
w najmniejszej ilości BTC, które mam krótkoterminowo. Długoterminowo kupowane BTC jest stale wyplacane. Jakies 60% kasy na binance mam w bnb obecnie, głównie dlatego, że nie mam powodu ich wypłacać.
Ciekawe za to jest to, że jest prawie 5x więcej stable coinów niż bitconów na giełdzie. Czyżby kapitał tylko czekał na okazję?
Kapokala
Copper Member
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 38


View Profile
December 28, 2022, 12:22:56 AM
 #938

Zaczynam odczuwać już pewną frustrację tymi spadkami, wszystkie zakupy generują straty, strategie oparte na wzrostach nie działają, a tu się nie zapowiada żeby był koniec. Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych, rynek ostro zanurkował w dół a przecież podnieśli stopy o przewidywaną ilość. Dodatkowo fud z binance również nie pomaga, swoją dorgą trzymanie 50 % swoich tokenów w zabezpieczeniach giełdy nie wydaje się dobrze wyglądać.

Dużo zawirowań na rynku giełd kryptowalut wpływa na to, zaufanie społeczne było niskie do kryptowalut, a jest teraz jeszcze niższe, myślę, że za jakiś czas, gdy za naszą wschodnią granicą się uspokoi sytuacja, to i rynek kryptowalut w końcu odbije, ale to mówimy o perspektywnie nawet dwóch/trzech lat.

Member of Stake Signature Campaign Management
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
December 28, 2022, 06:14:57 PM
 #939

...gdy za naszą wschodnią granicą się uspokoi sytuacja, to i rynek kryptowalut w końcu odbije, ale to mówimy o perspektywnie nawet dwóch/trzech lat.

mógłbyś proszę rozwinąć trochę tą myśl? Czemu uważasz że tak właśnie będzie?

Moim zdaniem wojna na Ukrainie powinna pomóc i pompować cene BTC, powinno robić za najlepszą inwestycje w czasach kryzysu, digitalne złoto, ale niestety tak się nie stało.

Moim zdaniem wojna czy nie BTC rządzi się swoimi prawami i zakończenie konfliktu na Ukrainie czy nawet wyciszenie nic nie zmieni jeżeli chodzi o cenę BTC

zaq123x
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
January 01, 2023, 06:50:14 PM
 #940

Co myslec o twitterowych analizo grafikach ?

Rozpoznaja bliski poczatek hossy rakiety.
https://twitter.com/AurelienOhayon

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!