Bitcoin Forum
April 30, 2024, 07:17:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3050012 times)
smaras
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 19, 2014, 03:26:33 PM
 #141

Ja sam nov ovdenak. Wink Pa ajde da pitam i ja nesto sto me interesuje. Ovako, Imam laptop crne boje i kupio sam ga u prodavnicu.. hehe salim se. Sad ozbiljno Cheesy Na koji nacini mogu da se skupljaju btc? Koji program moram da instaliram da bi ih sam za sebe proizvodio/zaradio, sto znaci da ne idem na oni sajtovi i dam broj od mog novcanika i za 1 sat zaradim 0.00000002. za takav vid sakupljanja mi treba 20 godina za 3 novcica. Graficka mi je je radeon hd mobility 4500 series. I koliko ja sa njom mogu da proizvedem za jedan dan? P.S nemojte mi pricati nista i tako to, jer verovatno da moze nesto i zanima me koliko? Isao sam na one kalkulatore ali nzm kako da izracunam :/ I jos nesto koliko treba novca da se ulozi da bi zaradio dnevno oko 20e. Hvala unapred svima na odgovorima, i zelim vam pun novcaknik sa parama!!! Srecno rudarii Smiley
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
January 19, 2014, 05:24:59 PM
 #142

Ja sam nov ovdenak. Wink Pa ajde da pitam i ja nesto sto me interesuje. Ovako, Imam laptop crne boje i kupio sam ga u prodavnicu.. hehe salim se. Sad ozbiljno Cheesy Na koji nacini mogu da se skupljaju btc? Koji program moram da instaliram da bi ih sam za sebe proizvodio/zaradio, sto znaci da ne idem na oni sajtovi i dam broj od mog novcanika i za 1 sat zaradim 0.00000002. za takav vid sakupljanja mi treba 20 godina za 3 novcica. Graficka mi je je radeon hd mobility 4500 series. I koliko ja sa njom mogu da proizvedem za jedan dan? P.S nemojte mi pricati nista i tako to, jer verovatno da moze nesto i zanima me koliko? Isao sam na one kalkulatore ali nzm kako da izracunam :/ I jos nesto koliko treba novca da se ulozi da bi zaradio dnevno oko 20e. Hvala unapred svima na odgovorima, i zelim vam pun novcaknik sa parama!!! Srecno rudarii Smiley
za jedno 5657 godina bi majna 1 btc
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 19, 2014, 11:59:44 PM
 #143

Danas sam gledo dva videa ovaj cevek ima dosta: http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ prati pump/dump na BTC-e napravip 5000 za dva dana mada nemogu da ukapiram ako je prevara ali interesantno sta radi.

http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
January 20, 2014, 01:16:46 AM
Last edit: January 20, 2014, 10:02:43 AM by dmeter
 #144

Danas sam gledo dva videa ovaj cevek ima dosta: http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ prati pump/dump na BTC-e napravip 5000 za dva dana mada nemogu da ukapiram ako je prevara ali interesantno sta radi.

http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ

ja sam prekjučer kupija bitcoine po 922 i krenuli su padat proda sam ih po 907-912 jučer sam ih kupija po 878-880 i maloprije sam ih proda po 949,99-960 $ i idem sad spavat jer se ujutro moram dignuti između 6-7 sati i kupit ih ako budu oko 900-920 ili i niže
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 20, 2014, 01:23:00 AM
 #145

Danas sam gledo dva videa ovaj cevek ima dosta: http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ prati pump/dump na BTC-e napravip 5000 za dva dana mada nemogu da ukapiram ako je prevara ali interesantno sta radi.

http://www.youtube.com/watch?v=LwJ-4dLQAHQ

ja sam prekjučer kupija bitcoine po 922 i krenuli su padat proda sam ih po 907-912 jučer sam ih kupija po 978-980 i maloprije sam ih proda po 949,99-960 $ i idem sad spavat jer se ujutro moram dignuti između 6-7 sati i kupit ih ako budu oko 900-920 ili i niže

Gde si ih kupio toliko pa si prodao jeftinije? Ima jedan tip video sada upravo gledam kaze treba sve raditi naopako ako masa kupuje ti gledas dali im razloga prodati ali ne automatski protim mase i kaze 8 trejda je napravio svi osam profitabilno. Ja kupujem ovo nedelje kojnove jer imam jako malo i stavicu na Virtex, BTC-e i Criptcy pa cu da probam test makar sve izgubio.

Mislim da moze da se zaradi mada jos neznam kako ako saznam postovacu ovde. Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 21, 2014, 02:42:46 AM
 #146


2bfree poslao sam ti pm sa instrukcijama kako da zaradis pare.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 21, 2014, 12:18:30 PM
 #147


2bfree poslao sam ti pm sa instrukcijama kako da zaradis pare.

Hvala Majstore.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
kruparica
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 22, 2014, 07:49:56 PM
 #148

Pozdrav
Evo i mene dodjoh videti sta i kako s bit coinima.
Vidim da svima uspeva ili ne... interesuje me kako uplatiti sredstva za trgovinu? moze li mi neko nesto vise reci o trgovini?
Ima li neko da hoce da mi pomogne u prikupljanju prvih sredstava,cuo sam da moze neko da mi prebaci(ja bih mu platio),cisto da probam.
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 23, 2014, 01:07:29 AM
 #149


Kruparica objasni sta ti tacno treba, jel nemozes da ih nadjes u Srbiji?

KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 23, 2014, 01:18:16 AM
 #150

Pozdrav
Evo i mene dodjoh videti sta i kako s bit coinima.
Vidim da svima uspeva ili ne... interesuje me kako uplatiti sredstva za trgovinu? moze li mi neko nesto vise reci o trgovini?
Ima li neko da hoce da mi pomogne u prikupljanju prvih sredstava,cuo sam da moze neko da mi prebaci(ja bih mu platio),cisto da probam.

Odakle si?

Imam 1 BTC na prodaju. ( Minimum 100e, nadjemo se, popijemo kafu negde )

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
Quinlan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
January 23, 2014, 08:08:12 AM
 #151

Pozdrav svima!

Od nedavno sam se upustio u kopanje i imao sam tu srecu da sam se zaleteo pravo na DOGE, ne znajuci skoro nista o celoj bitcoin & altcoin prici lol I tako sam lepo uspeo da prodam lagano nakopanih 50k DOGE-a pre par dana kad je bio hype oko bobsled tima :-)

Sledeci alt na koji sam naleteo je Cryptonium :-) Ovom prilikom bih da mnogo pozdravim KeyserSozeMC. Bas sam se prijatno iznenadio kad sam video da si nas :-) Stvarno je sramota kako jeftino stavljaju CRN na crycurex-u...bagatelno bre, treba da vredi mnogo vise. Elem, hteo sam u poverenju da te pitam kakve imas planove za CRN, nesto je tiha cela komunikacija na temu CRN-a, a community je dosta mali i smanjuje se. Nakopao sam nekih 460 sa ~380kH/s i malo mi je poljuljano poverenje u coin...jednostavno, nista se ne desava :-(

Sve u svemu, pomozi mi da nastavim sa kopanjem :-)
kruparica
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 23, 2014, 11:24:21 AM
 #152

Ovako negde su pricali da su ulozili 4 evra i zaradili.... ja nebih ulagao vise od 10 evra cisto da probam,samo kako da uplatim novac na nalog na Clyptsy-ju?
da napomenem trgovao sam na foreksu negde oko pola godine,cisto iz radoznalosti uplatio 50 $ i dobio od njih jos 50$ ... prica se zavrsava tako da nisam u gubitku,ali ni u dobitku,(foreks je tako namesten i smisljen ako radis bez rizika i levridza... najmanje sanse da izgubis.zarada ti je 1 do 2 % a provizija i prenos preko vikenda...) a sa levridzom vec svi znaju...
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 23, 2014, 02:03:05 PM
 #153

Pozdrav svima!

Od nedavno sam se upustio u kopanje i imao sam tu srecu da sam se zaleteo pravo na DOGE, ne znajuci skoro nista o celoj bitcoin & altcoin prici lol I tako sam lepo uspeo da prodam lagano nakopanih 50k DOGE-a pre par dana kad je bio hype oko bobsled tima :-)

Sledeci alt na koji sam naleteo je Cryptonium :-) Ovom prilikom bih da mnogo pozdravim KeyserSozeMC. Bas sam se prijatno iznenadio kad sam video da si nas :-) Stvarno je sramota kako jeftino stavljaju CRN na crycurex-u...bagatelno bre, treba da vredi mnogo vise. Elem, hteo sam u poverenju da te pitam kakve imas planove za CRN, nesto je tiha cela komunikacija na temu CRN-a, a community je dosta mali i smanjuje se. Nakopao sam nekih 460 sa ~380kH/s i malo mi je poljuljano poverenje u coin...jednostavno, nista se ne desava :-(

Sve u svemu, pomozi mi da nastavim sa kopanjem :-)

Sat mislite da kupimo nesto CRN koja sansa da vredi nesto za dva ili tri meseca?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
January 24, 2014, 11:53:17 AM
 #154

Kupovinom neke od altcoina se moze zaradi samo u poslednje vreme sam naleteo da za nekih 15 jevrica se moze napraviti neki coin po zelji medjutim tu ima caka da bi opstao neki coin mora da ima i dobru podrsku (najcesce forum). Tako su likovi lansirali i DOGE pa na kraju ubise od para ali su prvo napravili dobro pozadinu i dobar forum. Isto se prica da treba da se pojave josh dva coina jedan koji lici na litecoin a jedan bi trebao da bude nesto kao gore napomenut doge.

Ako vec imate neku jaku makinu za kopanje procesljajte forum i nadjite o cemu se radi i kada pustaju to u pocetku mozete puno da uradite posle prodate i zaradite. 

Ja masinu za kopanje nemam zaradjuje od reklama po forumima i poneki poslic za BTC. Naleteo sam na brdo fauceta ali tu je varijanta kad saznas prvi iskoristi za nekih dva meseca koliko sam u igri sa ovim imam 0.197 BTC. Taman koliko mi treba da mogu malo vise sa berzom da se zezam i zaradite se i izgubi se, malo je zajebano posto svi cekaju da kinezi ustanu to obicno bude oko 3-4 ujutro po nasem tada mozete da zaradite najvise kupite nocu po manjoj ceni neki coin, recimo lite a ujutro u pravo vreme ga prodate i zaradite nesto ilimozda izgubite.

Iskreno nisam nista ulozio a imam. Pa polako ovo mi je vise kao zezancija ali kada pogodite pravi momenat onda je zarada tu.






              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 25, 2014, 02:29:07 AM
 #155


Svaki dan izlazi novi Alt coin, tu se vise nezna koji ce ici gore a koji nece, isti ljudi ih prave i pumpaju i oni zaradjuju.

A sam svoj coin da kupis za 15e je bacanje para, takav coin ce umreti za 7 dana ako nema developera u pozadini koji ce da radi na greskama.
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
January 25, 2014, 06:45:22 AM
 #156

To si u pravu zato sam i napomenuo moras imati podrsku. Bez toga nista. Skupi se bivsa juga i napravi BALKANCOIN. Mislim da bi imali sve.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 25, 2014, 12:22:46 PM
 #157

To si u pravu zato sam i napomenuo moras imati podrsku. Bez toga nista. Skupi se bivsa juga i napravi BALKANCOIN. Mislim da bi imali sve.

Dinar,

U prvi svetski rat kada se srpska vojska povlacila za albaniju blagajna isla kolima (petnajstak) do prizrena tu je probao blagajnik da zakopa ali ukapirao da nemoze ona kupio magarce mislim ok 20 nesto pa preko crne gore i to morao da laze dosao do skadra tamo lago francuze i nekako doso do broda tako cela vojska finansirana i to je jedina valuta koja je funkcionisala (dinar) a da je cela zemlja bila okupirana imslim to treba da bude prica za launch.

Dinar da coin you can't destroy Smiley

ok, zezam se. Sta mislite ovi sto prave kojnove pa ga prodaju koliko zarade na kraju imaju?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 26, 2014, 08:57:34 AM
 #158


Ja sam racunao DOGE coin developeri da sad prodaju svoje coins koje su uskopali pre ikog bih imali zaradu $180,000 USD
Plus sto su vjerovatno nastavili kopati od prvog dana kad je difficulty bio malen znaci zarada im je preko 200-300,000 sigurno.

Veliki je to lopovluk.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 26, 2014, 05:56:48 PM
 #159


Ja sam racunao DOGE coin developeri da sad prodaju svoje coins koje su uskopali pre ikog bih imali zaradu $180,000 USD
Plus sto su vjerovatno nastavili kopati od prvog dana kad je difficulty bio malen znaci zarada im je preko 200-300,000 sigurno.

Veliki je to lopovluk.

Joj koja igranka, neverovatno. Neznam dali je to dobro raditi ljudima, ako naprave kojn ko litecoin sa namerom da opstane ok, ako im je jedina namera da uzmu pare ignorantnim ljudima onda nije to uredu ako znaju da nece opstati. Bar tako mi izgleda ovaj moment. Ja sam kupio pre neki dan FeatherCOin cuo sam interview dvojice zvuci da nije pump/dump pa racunam na dugo da drzim, od novca sam se oprostio ako opstane vredece. Ove nedelje kupujem jos 1000 evra bit coin sledeca investicija litecoin mislim da taj moze da opstane takodje i PPcoin takodje to su mi kandidati za sada. Krecem da studiram altkojnove. So se tice bit cojna stavljem25% ustedjevine u njega bez obzira na cenu.

Sada radim na prvi sajt da prodajem za bitkojnove deo zarade skidam u dinare, evre, dolare ostale delim 25% bit i 75% u alt kojnove to mi je plan naravno planiram da ga unapredim kako ukapiram sve ovo.

Inace ideju mi je dabo Geroge gost na lets talk bitcoin podcast on ima u ameriku Agorist biznis pa cu tako nesto da probam i ja posto sada mozemo da budemo anonimus da nemogu parazitski reket iz Beograda da opoljese vise ako drzimo anonimusa ovaj to radi u Americi u Beogradu mislim da je lakse glavno je ne hvaliti se sta imam i letis ispod radara.

Pozdrav idem da radim na ideji sada moram da naucim wordpress i pluginove danas (PS: Sve sam platio sa bitkojn domen i hosting neverovatno Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 28, 2014, 12:29:37 PM
 #160


Samo napred 2bfree.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!