Bitcoin Forum
December 03, 2016, 12:31:27 AM *
News: To be able to use the next phase of the beta forum software, please ensure that your email address is correct/functional.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 273466 times)
Parazyd
Hero Member

Activity: 602

Space Lord

View Profile WWW
April 21, 2015, 11:49:45 AM

Aha . . .
Sad je jasnije . . .
Smiley

Znaci, bilo 1 ili 1000 adresa, sve su pojedinacne . . .

Hvala!
Smiley

Pogledaj i distro koja se zove Tails. Brine o tvojoj privatnosti i mozes si tamo stavit wallet poput Electruma.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1480725087
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1480725087
Reply with quote  #2

1480725087
Report to moderator
1480725087
Hero Member
*

Ignore
1480725087
Reply with quote  #2

1480725087
Report to moderator
1480725087
Hero Member
*

Ignore
1480725087
Reply with quote  #2

1480725087
Report to moderator
LeonardoFibonacci
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
April 21, 2015, 03:54:41 PM

Ovaj Tails deluje zanimljivo . . .
Smiley

Hvala!
LeonardoFibonacci
Newbie
*

View Profile
April 21, 2015, 05:28:59 PM

Nikako ne mogu da pokrenem offlineaddress.com sa Linuxa butovanog sa flash-a . . .
Sad

Pokusao sam da snimim .html, pa da pokrenem - nece.
Pokusao sam da otvorim adresu konektovan, pa posle da iskljucim konekciju - nece . . .

Sta da radim?
Sad
Parazyd
Hero Member

Space Lord

View Profile WWW
April 22, 2015, 04:26:38 AM

Koristi bitaddress.org, ili jos bolje vanitygen program.
MICRO
Legendary
*

Activity: 1064

Primedice support.

View Profile WWW
April 22, 2015, 08:26:26 PM

Nikako ne mogu da pokrenem offlineaddress.com sa Linuxa butovanog sa flash-a . . .
Sad

Pokusao sam da snimim .html, pa da pokrenem - nece.
Pokusao sam da otvorim adresu konektovan, pa posle da iskljucim konekciju - nece . . .

Sta da radim?
Sad

Imas download na sajtu sa sve index i ostalim potrebnim fajlovima ne moze samo html stranicu da skines.

mladen00
Legendary
*

Activity: 1106

K-ing®

View Profile
April 23, 2015, 06:45:11 AM

točno to; koristiš vanitygen
pokreneš ga na kompjuteru bez pristupa internetu, dobiješ adresu i private ključ,
to spremiš, zakopaš ili zapamtiš Smiley

i onda si pošalješ sredstva na taj račun

i imaš pravi cold storage Smiley

███████████████████████████████████████
█████████████████████████████
██████████████████████████
████████████████████████
███████████████████████
█████████████████▐████
███████████████████████
████████████████████████
DECENT
FOUNDATION

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

[D]ecentralized application
[E]liminated third parties
[C]ontent distribution       

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

[E]ncrypted & secure
[N]o borders
[T]imeless reputation 

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

LeonardoFibonacci
Newbie
*

View Profile
April 26, 2015, 10:46:52 PM

točno to; koristiš vanitygen
pokreneš ga na kompjuteru bez pristupa internetu, dobiješ adresu i private ključ,
to spremiš, zakopaš ili zapamtiš Smiley

i onda si pošalješ sredstva na taj račun

i imaš pravi cold storage Smiley

Tako sam i uradio.
Hvala svima!
Smiley
LeonardoFibonacci
Newbie
*

View Profile
April 29, 2015, 07:45:48 PM

Drustvo, danas sam primio prvu uplatu sa BTCjam, gde sam investirao.

Investirao sam 0.06BTC, a dobio 0.059BTC . . .

Jesam li ja nesto pogresio?
Valjda bi trebalo da mi se vrati vise zbog kamate?

Ima li ko iskustva s nacinom na koji funkcionise ovaj sajt?
mladen00
Legendary
*

Activity: 1106

K-ing®

View Profile
April 29, 2015, 08:07:06 PM

Drustvo, danas sam primio prvu uplatu sa BTCjam, gde sam investirao.

Investirao sam 0.06BTC, a dobio 0.059BTC . . .

Jesam li ja nesto pogresio?
Valjda bi trebalo da mi se vrati vise zbog kamate?

Ima li ko iskustva s nacinom na koji funkcionise ovaj sajt?

0,001 btc ti je naknada za transakciju

████████████████████████
███████████████████████
█████████████████▐████
███████████████████████
████████████████████████
DECENT
FOUNDATION

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

[D]ecentralized application
[E]liminated third parties
[C]ontent distribution       

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

[E]ncrypted & secure
[N]o borders
[T]imeless reputation 

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██

LeonardoFibonacci
Newbie
*

View Profile
April 29, 2015, 08:55:31 PM

Ma, jasno je to meni da se moze to desiti . . .
- a, kamata?

Mozda ja ne razumem najbolje kako taj sajt funkcionise . . .
Parazyd
Hero Member

Space Lord

View Profile WWW
April 30, 2015, 08:27:50 AM

Ostavi se toga dok jos novce nisi izgubio.
LeonardoFibonacci
Newbie
*

View Profile
April 30, 2015, 09:02:41 AM

Da, vidim da je tako nesto po sredi . . .

Zato sam i ulozio jako malo.

Hvla.
pureelite
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
May 13, 2015, 09:05:06 AM

Ma, jasno je to meni da se moze to desiti . . .
- a, kamata?

Mozda ja ne razumem najbolje kako taj sajt funkcionise . . .
To ti je bukvalno sajt gde uzimas i pozajmljujes ljudima pare,i oni ti vrate sa interesom,znaci totalna glupost
ako pobegnu ,nadrljao si nacisto
marcetin
Hero Member

Activity: 798

Liegestuhl Master

View Profile WWW
May 16, 2015, 11:56:03 PM

Pozdrav drustvo,

pustio sam u rad novi servis za odrzavanje i hostovanje nodova koina da svako ko zeli da digne nod za neki koin moze to da uradi bez potrebe za poznavanjem podesavanja servera ili kompajliranja demona i slicno.
Glavna stvar je to da postoji opcija za takozvani "Crowd Funding", sto ce reci da u podizanju noda za neki koin moze ucestvovati vise ljudi doniranjem odredjene sume dok se sakupi potrebna cifra.
Postavljanje fonda je besplatno pa ako imate neki koin za koji biste zeleli da se sakupe sredstva i digne nod slobodno me kontaktirajte, napravicu fond za taj koin i baner koji bi trebao da bude postavljen negde u OP tog koina za ciji se nod skupljaju sredstva.

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  BITNODES   MANAGED NODE VPS HOSTING SERVICES    SUPPORT YOUR COIN WITH A NODE 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-Freshcoin-XDECoin-EAGSCurrency-ParallelCoin-GenesysCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
shavers
Sr. Member

Activity: 282

View Profile
May 17, 2015, 12:03:19 PM

Pozdrav drustvo,

pustio sam u rad novi servis za odrzavanje i hostovanje nodova koina da svako ko zeli da digne nod za neki koin moze to da uradi bez potrebe za poznavanjem podesavanja servera ili kompajliranja demona i slicno.
Glavna stvar je to da postoji opcija za takozvani "Crowd Funding", sto ce reci da u podizanju noda za neki koin moze ucestvovati vise ljudi doniranjem odredjene sume dok se sakupi potrebna cifra.
Postavljanje fonda je besplatno pa ako imate neki koin za koji biste zeleli da se sakupe sredstva i digne nod slobodno me kontaktirajte, napravicu fond za taj koin i baner koji bi trebao da bude postavljen negde u OP tog koina za ciji se nod skupljaju sredstva.

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

Hej, pa nisam znao da si nas cho'ek! Smiley Dobio sam tvoju poruku juce (GameCredis Foundation). Pre svega puno uspeha u radu, ideja je dobra, samo napred!

GameCredits Facebook   GameCredits Twitter   GameCredits G+
Aber wie willst du denn einmal sterben, Narziß, wenn du doch keine Mutter hast?
marcetin
Hero Member

Liegestuhl Master

View Profile WWW
May 17, 2015, 11:39:38 PM

Pozdrav drustvo,

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

Hej, pa nisam znao da si nas cho'ek! Smiley Dobio sam tvoju poruku juce (GameCredis Foundation). Pre svega puno uspeha u radu, ideja je dobra, samo napred!

Hehe Smiley

Hvala!

My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-Freshcoin-XDECoin-EAGSCurrency-ParallelCoin-GenesysCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
marcetin
Hero Member

Liegestuhl Master

View Profile WWW
May 28, 2015, 11:58:18 PM

Vidim aktivni smo ovde, proslo des' dana pa opet ja Wink

azguard
Legendary
*

Activity: 1050

Crypto-News.net: News from Crypto World

View Profile
May 29, 2015, 07:41:11 AM

uglavnom smo na hrtavtskom posto tamo ima svega ovo vidim da se javi kao sto kazes n a desetak dana.

▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....

sbogovac
Legendary
*

Activity: 910

I don't believe in denial.

View Profile
May 29, 2015, 06:17:50 PM

Tako je...

Want to read the FTC vs. BFL  court docs. yourself? Just go to: http://ia902308.us.archive.org/32/items/gov.uscourts.mowd.117531/gov.uscourts.mowd.117531.docket.html
Want to read the FTC's final orders for BFL's principals yourself? Just go to: https://www.ftc.gov/enforcement/cases-proceedings/142-3058/bf-labs-inc
lasvegas83
Sr. Member

Activity: 300

http://cloakcoin.com

View Profile
June 08, 2015, 08:43:15 PM

nema para nema picka  Grin

,╓▄▄▄▄▄▄▄▄▄╓                
            ╓▄█████████████████▄╖           
         ╓▄█████▀▀'▒,,,,,╠'▀▀█████▄,        
       ,▓███▀╜,▄▄███████████▄▄,╙▀████╖      
      ▄███▀ ▄█████▀▀"``╙"▀▀█████▄ ▀███▄     
     ▓███╜╓████▀ ,▄▄█████▄▄, ▀████,╙███▌    
    ▓███`╔███▀ ╓▓███▀▀▀▀▀████╖ ▀███@"███▌   
   ]███▌┌███▌ ▐███         ███▄ ▐███ ▐███,  
   ▐███ ▐███ .███           ███  ███▌ ███▌  
   ▐███ ▐███ '███           ███  ███▌ ███▌  
   ]███@╙███@ ▀██▌        ,▄██▌ ▐███ ▐███`  
    ▓███ ▐███▄ ╙██▀╩     9███╜ ╔███▀,███▌   
     ████,╙███▌               ▓███╜,████    
      ▀███▄ ▀╜                 ▀▀ ▄███▌     
       ╙████▄,                 ╓▄████╜      
         ╙█████▄▄╓,       ,╓▄▄█████▀        
            ▀▀█████████████████▀▀           
                '▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀'

CloakCoin |  Trustless Anonymous Cryptocurrency |  PoSA3
Forum | Bitcointalk |  Twitter |  Facebook |  VK |  Reddit |  CloakTV |  Instagram |  IRC-Chat |  Faucet
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.