Bitcoin Forum
April 27, 2024, 01:40:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  
Author Topic: Vispilio'nun Tam Bağımsız 🔥 Merit Cafe'si 🔥  (Read 36441 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 18, 2020, 07:54:30 AM

Listedeki linkleri açıp neredeyse tüm yazıları meritleyen @EFS ve @Vispilio'ya teşekkürler. Çoğu en az 5 meriti hak eden mesajlar bence tabi ama sizinde kaynaklarınız sınırlı biliyorum. İlgi gösterdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Takip ettiğim daha çok arkadaş var ve onlara ait değerli bir çok yazı var. Fakat hepsini paylaşmaya ne vakit yeter nede sizin kaynaklarınız yeter. Şimdilik bu kadarı yeter. Ayda bir toparlıyorum zaten, gelecek ay yine paylaşırım.

Sevgili @Jopen, özürlük bir durum yok hocam. Forum sistemi hakkında hepimizin daha yeterince bilmediği bir çok şey var. Her gün forum hakkında yeni bir şey öğreniyorum bende. Merit-Trust sistemleri hakkında benimsememiz gereken daha çok şey var. Bu yüzden öğrendikçe birbirimizle bilgi paylaşmak gerekiyor. Samimi paylaşım ve nezaket kültürünü koruyarak. Nazik mesajın için teşekkür ederim ayrıca.

Bu arada rahatsızlığım ile ilgili olarak geçmiş olsun mesajını atlamışsam gerçekten özür dilerim. O dönem hastane işlerinden, stresten ve üzüntüden dolayı çok rahatsızdım ve ara vermek durumunda idim. Hatta kripto günlüğü konusunu kilitlemiştim o zaman. İyi dileklerini ileten arkadaşlara toplu olarak teşekkür etmek zorunda kalmıştım. Senle ihtilaf yaşadığımız herhangi bir konu hatırlamıyorum hocam. Aksine, yalın doğruları savunduğum için ortak düşüncede olduğumuzu sanıyorum. Belki arada bir yanlış anlaşılma olmuştur, neyse özelden konuşur helalleşiriz.

@Mandown, tebrik ederim! Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi. Hayırlı evlat olsun inş. Mahdum mu kerime mi? Smiley
Bir kaç gün önce bende böyle güzel bir haber aldım. Bizimde 3. yolda geliyor. Onun telaşı var bugünlerde. Hâli ile bazı ev işleri bana kaldı.  Roll Eyes

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
1714182042
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714182042
Reply with quote  #2

1714182042
Report to moderator
1714182042
Hero Member
*

Ignore
1714182042
Reply with quote  #2

1714182042
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714182042
Hero Member
*

Ignore
1714182042
Reply with quote  #2

1714182042
Report to moderator
1714182042
Hero Member
*

Ignore
1714182042
Reply with quote  #2

1714182042
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1282

View Profile
July 18, 2020, 08:31:33 AM

Hocam "mert" koyduk adını. Teşekkür ederim. ilk evladım bir evde çocuk yoksa o evde aile yoktur derler. Cidden öyleymiş eve gidiyorum ne tv ne bilgisayar arkadaş aklıma bile bilmiyor. İnsan hayret ediyor mevcut düzende yaşadığımızı unutuyoruz o gülüşler allahım inanılmaz birşey.

Hocam sizede hayırlı olsun, tebrik ederim. Evlat insana çok güzel duygular yaşatıyor.  Allahım olmayan herkese  çocuğu olmayı nasip etsin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
July 18, 2020, 09:27:24 AM

Hocam "mert" koyduk adını. Teşekkür ederim. ilk evladım bir evde çocuk yoksa o evde aile yoktur derler. Cidden öyleymiş eve gidiyorum ne tv ne bilgisayar arkadaş aklıma bile bilmiyor. İnsan hayret ediyor mevcut düzende yaşadığımızı unutuyoruz o gülüşler allahım inanılmaz birşey.

Hocam sizede hayırlı olsun, tebrik ederim. Evlat insana çok güzel duygular yaşatıyor.  Allahım olmayan herkese  çocuğu olmayı nasip etsin

İsmi galiba Mer(i)t.. Burdan mı etkilenldim hocam.Bu konu başlığı altında güzel durmuş.Yanlış anlamayın hocam ufak bir latife yazayım dedim.
Bende iki evlada sahibim , Allah kimseye evlat eksikliği göstermesin.Çocuk sahibi olmak insanın hayat bakışını değiştiriyor.Benim gibi 1 kız 1 erkek ise tadından yenmiyor.Her iki mutluluğuda tadıyorum şahsen.

Hocam Allah analı babalı büyütsün.İsmi gibi yaşasın inşallah.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
July 18, 2020, 10:49:41 AM
Last edit: July 18, 2020, 11:09:57 AM by Vispilio

Hocam sizede hayırlı olsun, tebrik ederim. Evlat insana çok güzel duygular yaşatıyor.  Allahım olmayan herkese  çocuğu olmayı nasip etsin

İsmi galiba Mer(i)t.. Burdan mı etkilenldim hocam.Bu konu başlığı altında güzel durmuş.
...
Bende iki evlada sahibim , Allah kimseye evlat eksikliği göstermesin.Çocuk sahibi olmak insanın hayat bakışını değiştiriyor.Benim gibi 1 kız 1 erkek ise tadından yenmiyor.Her iki mutluluğuda tadıyorum şahsen.

Güzel espri Smiley, ben de hem mandown'u hem Kalemder'i tebrik ediyorum, Ağustos 12'den itibaren inşallah biz de ilk kız bebeğimizi bekliyoruz,

bütün kripto sever arkadaşlarımıza çocuklarıyla mutluluklar dilerim.

nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
July 18, 2020, 01:25:06 PM

Öncelikle @kalemder hocamdan özür diliyorum.
1) imzalara katılmak için son 120 gün alınan merit meselesini bilmiyordum
2) @kalemder hocam başkalarının başlıklarını paylaşmış.
 Zaten ben post atarken de yanlış anlamaz isen demiştim. Kimseyi kırmak gibi bir niyetim yoktu arkadaşlar. Yanlış anlama olmasın. Herkese açıklamalarından dolayı teşekkür ediyorum.

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 18, 2020, 02:32:11 PM

Estf. Özürlük bir durum yok hocam. Forum hakkında yanlış oluşan yaygın bir algı sadece. Niyetinizin kötü olduğunu düşünmedim. Yeni kaynaklar geldiğinde böyle şeyler sorun olmayacaktır.

Selamlar.

----
@Vispilio, zaman su gibi akmış, vakit gelip çatmış neredeyse. Kız çocuğu bereket getirir derler. Doğumdan sonra yapacağın yatırımları merak ediyorum şimdiden.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
July 18, 2020, 03:15:11 PM

Hocam sizede hayırlı olsun, tebrik ederim. Evlat insana çok güzel duygular yaşatıyor.  Allahım olmayan herkese  çocuğu olmayı nasip etsin

İsmi galiba Mer(i)t.. Burdan mı etkilenldim hocam.Bu konu başlığı altında güzel durmuş.
...

Güzel espri Smiley, ben de hem mandown'u hem Kalemder'i tebrik ediyorum, Ağustos 12'den itibaren inşallah biz de ilk kız bebeğimizi bekliyoruz,

Maşallah hocam Allah şimdiden analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah darısı evlat isteyip nasip olmayanlara olsun inşallah

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
July 20, 2020, 08:45:48 AM

...

Kız başkadır.

Herkese aileleriyle beraber mutluluklar ve güzel günler dilerim.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
July 20, 2020, 11:46:10 AM
Merited by gospodin (1)

Merhabalar umarım postlarımı ve içeriklerini beğenirsiniz ilginize teşekkürler

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263354.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263383.0

Sadece özgün ve meşru mesajları dikkate alıyoruz

Kaynak göstermeden yapılan ve salt copy-paste içerikler intihale giriyor biliyosun ve kesinlikle yasak,

ban yemeden önce düzeltmeni tavsiye ediyorum, içeriğin orjinali: https://kriptokoin.com/defi-nedir/

ibonesesufur
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 4

View Profile
July 21, 2020, 01:01:39 PM

Merhaba,

Merit'e değer bulursunuz umarım. Biraz moral ile daha fazla teknik konu paylaşımı yapmayı düşünüyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5232787.msg54027372#msg54027372
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
July 28, 2020, 09:15:58 AM
Last edit: August 14, 2020, 11:51:16 PM by trendcoin
Merited by Vispilio (2)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263961.msg54879786#msg54879786
80-90 satoshi arası beklenti; 90'da +%25, 80'de +%33 daha fazla mal sahibi yapan ytd.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264588.msg54885941#msg54885941
95-100 satoshi arası beklenti; +%18-20 arası daha fazla mal sahibi yapan tavsiye.

keşke devletimiz ekonomi bölümleri açsa da grup yaparak ekonomik anlamda ileriye sıçratmalar yapsak. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 14, 2020, 04:27:30 PM

Ağustos ayıyla devam ediyoruz beyler, paylaşımlara açığız 🏆

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 14, 2020, 05:03:45 PM
Last edit: August 14, 2020, 08:15:30 PM by lossnet
Merited by Vispilio (20), Bthd (1)

Temmuz ve Ağustos aylarında yazdıklarımdan bazılarını aşağıya açıklamalarıyla ekledim. Hepsi de taze yazılardır. Umarım okuyanlara faydalı olur...

1. Defi çılgınlığı ico çılgınlığı ile aynı sonu mu paylaşacak?
Açıklama: ICO döneminden günümüze doğru nasıl bir yol alındı, neler değişti ve değişen düzende DeFi projeleri için umut var mı... Bu yazımda anlatmaya çalıştım.

2. Re: Global krizden nasıl çıkarız ? Fikirleriniz Neler?
Açıklama: Önümüzde duran kapitalizm gerçeği üzerinden gidişatı yorumlamaya ve neden vazgeçilemediğine vurgu yapmaya çalıştım.

3. [Öneri / Beyin Fırtınası] Telegram Üyesi ve Etkileşimi Nasıl Arttırılır?
Açıklama: Tüketicilerin beklentileri ve ilgi odakları en belirleyici unsurdur. Günümüzde bu "ilgi" o kadar hızlı değişmekte ki, kitleyi etkiledikten sonra elde tutmak da zorlaşmakta. Bu yazımda hedef kitle seçiminin önemi vurgulayarak, yanlış seçimlerin tamamen zarara neden olabileceğini örnekledim. Tavsiyelerim sadece Telegram için değil, genel olarak internet mecrasını etkileyeme yönelik.

4. Altın - Gümüş: Antik Çağlara Dönüş Mü ? Peki ya Bitcoin ?
Açıklama: Başlıktaki 3 yatırım aracına yönelik görüşlerimi yazarak kısaca özetlemeye çalıştım.

5. Re: Tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen
Açıklama: Bir proje fikri üzerine sorulan soruyu, profesyonel reklamcılık faaliyetlerinin 3 unsurunu ele alarak detaylandırdım.

6. FERRUM NETWORK Hakkında Gelişmeler.
Açıklama: Ferrum projesinin gidişatını, "fiyatı belirleyen unsurlar" kapsamında değerlendirerek aktardım.

7. Re: Yüklü miktarda Bitcoin Türk bankasına nasıl aktarılır?
Açıklama: BTC karşılığını TL olarak bankalara aktarmak konusunda bir sıkıntının çıkıp çıkmayacağı üzerine bir başlık açılmıştı. Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım. Gelir vergisine dahil olabileceğini düşündüğüm tutarlar hakkında da görüşlerimi yazdım.

8. Peak gamesden sonra Rollics gamesde zyngaya satıldı.
Açıklama: Yabancıların yerel teknoloji şirketlerini satın almaları son yıllarda azalmaya başlasa da bu alanda en büyük örnekler arasına giren Peak ve Rollics games özelinden, yemeksepeti.com'a uzanan bir değerlendirme yaptım.

9. BTC durulursa
Açıklama: Bitcoin'deki büyük yükseliş ve düşüş dalgalarının piyasa üzerindeki etkileri üzerine görüşlerimi aktardım.

10. Re: Linux Dağıtımları
Açıklama: Geçmişten günümüze Linux dağıtımları hakkında aklımda kalanları paylaştım.

11. Bitcoin market değeri bir şey anlam ifade etmiyor.
Açıklama: Başlık bu şekilde açılmış olmasına rağmen, konuyu genişleterek Bitcoin'in avantaj ve dezavantajlarını vurgulayıp, yerine geçebilecek coinlerin özellikleri hakkında bilgi vermeye çalıştım.

12. Re: Datacenter kurmak istiyorum, fikir almak istiyorum.
Açıklama: Daha önce detaylandırarak yanıtladığım bu konuya yeni eklemeler yaptım.

13. Bitcoin 13.500 Doları Görecek” Diyen Ünlü Analist Hangi Tarihi İşaret Etti?
Açıklama: BTC fiyatının gidebileceği ilk nokta, halving sonrası beklenen ATH, altcoinlerde yoğunlaşan güncellemeler ve fiyat artışları... Hepsini birkaç satıra sığdırmaya çalıştım.

14. Bitcoin Fiyatı Daha da Artarsa Altcoin Sezonu Sona Erer mi?
Açıklama: Böyle bir şeyin görünürde mümkün olmayacağını, BTC stabilizasyonunun altlara negatif ve pozitif etkileri üzerinden değerlendirdim.

15. Kısa Bilimkurgu Filmleri
Açıklama: Beğendiğim kısa filmleri, açmış olduğum bu konuya açıklamalarıyla birlikte eklemeye devam ediyorum. İçlerinde ilgi çeken kaliteli yapımlar da var. İlgilenenler için toplu bir kaynak haline gelebilir.

16. Katı Meyve Sıkacağı1 - Katı Meyve Sıkacağı2 - Katı Meyve Sıkacağı3
Açıklama: Sağlık yaşam üzerine açmış olduğum bu konuda; hangi meyvelerin hangi makinelerde sıkılabileceği ve faydalarının neler olduğuna ilişkin 3 mesajımda bilgi vermeye çalıştım.

17. Re: Gem nasıl olmalı?
Açıklama: Gem olarak tabir edilen projelerin seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken noktaları, özelliklerini ve sirkülasyon/total adetlerin ne derece etkili olduğunu anlattım.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1452

Cashback 15%

View Profile WWW
August 14, 2020, 05:03:57 PM
Merited by Vispilio (6), Bthd (1)

uzun zamandır yazmadığım yerdi. devlet baba ayın 15'inde bizimkilerin mayışını yatırmış anlaşılan:))

Üç Büyükler Transfer Dedikoduları (2020-2021 Sezonu) her ne kadar sadece fenerbahçe olsa da liste güncellenecek.
EEA'da Yer Alan Projeler-enterprise ethereum alliance bu başlık iplenmese de iyi bir gelir kazandırdı.
Epic Cash- Bir Başka MW Coini

bu başlığa bakınca uzun zamandır çer çöp takıldığımı anladım ve utandım.

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 14, 2020, 08:24:00 PM
Last edit: August 14, 2020, 08:47:19 PM by Bthd
Merited by Vispilio (15)

2 aydır bende buraya yazmayı unutmuşum yazalım malum kıtlık başladı.

Alternatif trade yöntemleri:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263675.msg54843446#msg54843446

Flipside kripto veri analiz platformu:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263246.msg54830054#msg54830054

Forumda cüzdan adresi tarama:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265461.msg54895863#msg54895863

Scam defi projeleri ve anlama yöntemleri:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5268911.0

Tush token scam tespiti:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265162.msg54889365#msg54889365

Rising coin scam respiti:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5260826.msg54754553#msg54754553

Herkesin yükseldiği CRV hakkında bilgi ve uyarı:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5268764.msg54993580#msg54993580

Lend borrow platformları ve yüksek faiz gelirleri üzerine uyarı:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264782.msg54877251#msg54877251

USD/TRY üzerine veryansın ettiğim mesajım Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5266994.msg54942861#msg54942861

merit felsefesi:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5205964.msg54817642#msg54817642

2017-2020 boğası farkları:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5267506.msg54959205#msg54959205

Bitcoin vs ethereum:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265986.msg54922163#msg54922163

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1282

View Profile
August 15, 2020, 11:22:56 AM
Merited by Vispilio (3), Bthd (1)

%51 saldırısı hakkında bir konuda paylaştığım bilgiler
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5267879.msg54970881#msg54970881

Ağustos ayında coinlere gelecek olan güncellemeler.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5266606.msg54933079#msg54933079

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
August 15, 2020, 11:30:20 AM
Merited by Vispilio (5), Bthd (1), trendcoin (1)

Ülkemizdeki oyun şirketlerinin satılması
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5266891.msg54940419#msg54940419

Tff takım meselesi
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5266112.msg54915963#msg54915963

E-spor sektörü
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265886.msg54908452#msg54908452

Covid-19 aşısı
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265598.msg54899438#msg54899438

Kadın Cinayetleri
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264058.msg54854563#msg54854563

Allah kismet ederse yakinda member olacagim

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
August 15, 2020, 12:21:36 PM
Merited by Vispilio (20), Bthd (1)

Popüler Defi Tokenlerinin Holder Dağılımı
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5268801.0

Ülke aramalarına göre oluşan kripto para ilgisi dağılımı
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5268336.0

Bitcoin "Gökkuşağı" Fiyat Tablosu: Altından Geçmeyin!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5268323.0

Politika Kıraathanesi: Bana Siyaset Yapma!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5267763.0

Binance: Öğren ve Kazan
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264888.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264888.msg54939290#msg54939290

Onlarca Sekme Açmaya Son
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5211686.msg54930260#msg54930260

Coinbase tarafından listelemek amacıyla incelemeye alınan kripto paralar
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265955.0

2020 Merkeziyetsiz Borsaların Yükselişi
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5257155.msg54910439#msg54910439

NASA: Mars'a yolculuk
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265621.0

BitMax, Copy Trading Service V1.2
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265404.0

Borsa İstanbul'da 23 yıl aradan sonra endekslerden iki sıfır atıldı
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5265188.0

cinsiyet eşitliği ≠ cinsiyetsizlik
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5264058.msg54985954#msg54985954

Deli fişek MITH için ne düşünüyorsunuz?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263961.msg54867227#msg54867227

Meis ve Rodos arasında NAVTEX ilan edildi
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263670.0

Binance (BNB) 12. Coin Burn (60.5 milyon dolar)
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263045.0

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 15, 2020, 02:53:02 PM

El atarsanız sevinirim sr.member olmama az kaldı.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
August 15, 2020, 05:19:24 PM
Merited by Vispilio (15), Kalemder (2)

Evet sevgili @Vispilio ve forum ahalisi 2 aydır buralara uğramadığımı farkettim biraz bende ekleyeyim şuan Hero olma hayalim var bakalım gerçekleştirebilir miyiz  Smiley bu arada konu vesilesiyle inşallah @BlackNavy' den boşalan koltuğa yine bizden birisini atarlar cidden eksikliğini hissediyoruz. Umarım merite değerler vardır  Smiley

Kore savaşının yıldönümü ile ilgili açtığım konu
Kore Savaşının Tarihçesi Yıldönümü

Telegrama gelen yeni özellik ile ilgili bilgilendirme, ayarını tanıtma
Telegrama görüntülü konuşma özelliği

Son zamanların trendleri DeFi tokenleri ile CMC'nin getirdiği sıralama bilgilendirme konusu
Coinmarketcap yeni sıralama getirdi : DeFi

Srebrenitsa Katliamı tarihçesi ve anma konusu
Srebrenitsa Katliamı

Bir diğer güncel haber konusu Filistin'in google ve apple uygulamalarında haritalardan silip israil'e eklenmesi
Google ve Apple, Filistin’i İsrail’e kattı

Son zamanların en sevindiğim olayı Türk telekomun Bitcointalka erişimi açması
Türk Telekom siteye erişimi açmış

Uzay Madenciliği kavramı ve PSYCHE-16 Uydusunda yer alan değerli madenlerin dünya nüfusuna bölünmesi sonucu adam başı 93 milyon dolar gibi astronomik rakam düşmesi ile ilgili bilgi yazısı
Uzay Madenciliği Mümkün mü ? Kelle başı 93 M Dolar !

Futboldaki gururumuz Çağlar Söyüncü hakkında çıkan haber
Çağlar söyüncü En iyi dört savunmacıdan birisi

Hiroşima ve Nagazakiye atılan bombaların 75.yılı anma konusu
Hiroşima ve Nagazaki’ye atılan bombaların 75. Yılı

Yunanistan ile Mısırın arasındaki deniz antlaşması
Yunanistan ile Mısır , Türkiye Libya sınırına giren deniz sınırı ant. imzaladı

Pamukkale üniversitesi rektörünün eşini işe alıp açığa alınması ile ilgili haber
Pamukkale üniversitesi rektörü açığa alındı

Özgür basın ile ilgili düşüncelerim

Bana göre özgür basın

Ek olarak anlık gördüğüm bitcoin ödemeli kampanyaları imza Kampanya öneri konusuna ekleyip forumumuza katkı sağlamaya çalışıyorum  Smiley bazı örnekler

Gamdom imza kampanyası

Freebitco.in imza kampanyası

Pokershares imza kampanyası

Luckybit twitter kampanyası

BtcGosu imza kampanyası

Emeği geçen herkesten teşekkürler daha da vardır da sıkmamak için kısa kesiyorum. Forum hayatımızın bir parçası oldu resmen hepinize iyi forumlar forumdaşlar

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »
  Print  

Jump to: