Bitcoin Forum
May 17, 2024, 07:36:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: FERRUM NETWORK Hakkında Gelişmeler. [STAKING 2.0: FRM Stake and Earn Duyuruldu!]  (Read 6578 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 01, 2019, 01:08:12 PM

Bugün yapılan satışta Tier 2 9 dakikada ve tier 3 yani kalan tokenlerde 2 dakika'da satılarak ICO tamamlanmış oldu.
İstatistikler gelene kadar bekleyeceğiz.

Yoğuna talep nedeniyle son dakika da Tier 3 için satın alım miktarını 1000$'a düşürme kararı aldı takım.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 01, 2019, 01:29:45 PM

Bugün yapılan satışta Tier 2 9 dakikada ve tier 3 yani kalan tokenlerde 2 dakika'da satılarak ICO tamamlanmış oldu.
İstatistikler gelene kadar bekleyeceğiz.

Yoğuna talep nedeniyle son dakika da Tier 3 için satın alım miktarını 1000$'a düşürme kararı aldı takım.

Uzun zamandır ilk defa bir ico nun başarılı olduğunu duydum. Umarım bountysine katılan arkadaşlarin da yüzü güler. Çünkü 2017 yılından sonra epey zamandır ico olayları başarısız olduğu için çoğu bounty fos çıkıyordu. Darısı diğer projelere artık.

vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
August 01, 2019, 02:05:03 PM

Ne zaman bounty'miz dağıtılır bilgi var mı bu konuda? Baya sükse yaptı kanallarda çok görüyorum adını. Muhtemelen iyi bir fiyatlama yapacaktır borsaya çıktığında da, zaten borsa kesinleşmiş.

bounty 3 parçada dağıtılacak. 1 Eylül, 1 Ekim ve 1 Kasım olmak üzere.

Bu ve proje hakkında güncel anlık bilgiler için https://t.me/Ferrumnetworktu kanalına gelin arkadaşlar. Gelin bakın burası çok güzel Smiley
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 01, 2019, 02:09:10 PM

Ölme eşşeğim ölme aman ölme Cheesy

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
August 01, 2019, 02:11:04 PM

Ölme eşşeğim ölme aman ölme Cheesy

Major announcement about #Ferrum Distribution!

1) Bounty ends on July 31st, 2019
2) When UniFyre Wallet is available, you will be required to download it. Although, it's not necessary to use it for getting your tokens.
3) Bounty Hunter's disbursement payments are as follows:

A) 33% on September 1st.
B) 33% on October 1st.
C) 34% on November 1st.

4) All payments will be made in ERC-20 version of Ferrum, not Bep-2.
5) The above distribution applies for hunters on Bounty0x aswell.
6) Ferrum Network will be continuing a similar Bounty program, in which it will be released in the coming weeks. This platform is called Social Mining. You will have the opportunity to earn more FRM for various of tasks and stake your FRM to earn even more! Keep a close eye on the official announcements and join the official Telegram group.

The Ferrum Network Team truly does appreciate your involvement and commitment in supporting us along the way and being apart of our community!

token satışında satılan tokenlerde 3 ayda dağıtılacak %40-40-20 olarak yani bounty için normal bu olanlar.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
August 01, 2019, 02:47:52 PM

Ferrum ile ilgili olarak bugun aciklanmis sanirim token miktarlari bakacagim aksam buradan da duymayanlara duyurmus olalim.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 01, 2019, 03:24:38 PM

Vay be tüm mesajları okuduktan sonra imzasına katılmadığıma pişman oldum şimdi. Bounty0x de twitter kampanyasını yapmıştım, ordan da çerez parası gelir sanırım. Umarım imzadan iyi kazanırsınız .
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 01, 2019, 06:19:37 PM

Ne zaman bounty'miz dağıtılır bilgi var mı bu konuda? Baya sükse yaptı kanallarda çok görüyorum adını. Muhtemelen iyi bir fiyatlama yapacaktır borsaya çıktığında da, zaten borsa kesinleşmiş.

Diğer bir forumda ki hesabım ile katılmıştim . Spreadsheet i kontrol ettim bubbalex ( bounty manager) toplam Stake ve kazanılan tokenleri hesaplamış.
Üzücü haber @elcezeri hocam Multi hesap demiş size. İsterseniz bakıp bubbalex ile iletişime geçin. Epey zamandır sizde de vardı bu imza. Emeğiniz boşa gitmesin.
Son yılların en başarılı ico şu ferrum oldu. Adını ilk defa @bobita hocam dan duydum. Ona teşekkür ederim.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

View Profile
August 01, 2019, 08:49:21 PM

Diğer bir forumda ki hesabım ile katılmıştim . Spreadsheet i kontrol ettim bubbalex ( bounty manager) toplam Stake ve kazanılan tokenleri hesaplamış.
Üzücü haber @elcezeri hocam Multi hesap demiş size. İsterseniz bakıp bubbalex ile iletişime geçin. Epey zamandır sizde de vardı bu imza. Emeğiniz boşa gitmesin.
Son yılların en başarılı ico şu ferrum oldu. Adını ilk defa @bobita hocam dan duydum. Ona teşekkür ederim.

Bende az önce bounty'yi inceleyeyim dedim ve girdiğimde gördüğüm kadarıyla bounty manager bu multi konusunda hata yapmış olabileceğini ve yarın tekrar gözden geçireceğini iletmiş. Umarım herkes adilane şekilde hakkettiğini alır. Multiler'de hakkaten alamaz.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
August 01, 2019, 10:48:10 PM

Bu projeyi bende öyle gördüm ve bir araştırayım dedim aslında projenin konusu bakımından bayağı kaliteli olduğunu söyleyebiliriz ancak birçok kişi geçen senelerde güvendiği birkaç projenin terse yatırması sonucunda bu projeye biraz tedbirli bir şekilde yaklaşacağını düşünüyorum. Bountyde de güzel bir ödül dağıtımı olacak gibi gözüküyor da inşallah sorun çıkarmazlar

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

View Profile
August 02, 2019, 07:25:52 AM

Çok garip. Hiç tanımadığım rus bir hesap benle aynı ether adresini kullanmış güya. Hesaba baktım hep rusça yazmış konu açmamış hiç.

Muhtemelen yönetici dağıtmamak için son hafta çamura yatıyor arkadaşlar. Aylardır böyle bir şeyi fark etmiyorda kampanya bitince mi bu iftirayı atıyor. Yok böyle bir şey. Yada başka bir üye daha fazla stake alabilmek için diğer üyelere iftira için bu çalışmayı yapıyor. Bu şekilde manüpülasyon çok kolay.

Rusça değil ingilizcem bile tam değil böyle saçma bir iftira olamaz.

El-Cezeri   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1277439   0x38A8CE9453A6D864A92C73E576041CA37FB8D49D
nerttor   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1525962   0x38A8CE9453A6D864A92C73E576041CA37FB8D49D

I think there's a malicious member. He's manipulating to get more shares. He thinks he'il get more stakes like this. I write in Turkish, I do not know Russian. Did you notice this error last week? If you want, I can transfer this adress it to my own address. That way I can prove that I own the address. Please correct this big error. We've worked hard. Thank you very much for your interest.

Stake-style campaigns, the address must remain confidential. This makes manipulation very easy

Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Hiç haberim olmayacaktı yazmasanız.

Yönetici de iftirayı atmış ama pm atmamış. Çok şüpheli bir hareket

Hakkını yedirme hocam. Forumda İngilizcesi iyi olan arkadaşlar vardır yardım iste bence. Yardım eden çıkar aç konu dışında başlık. Anlat derdini ya da yardım edecek kişi çıkarsa özelden mesaj at mücadeleni ver. Son yıllarda başarılı olan ico yok gibi birşey adamlar binance dex te listelenecek. İyi iş yapabilir

El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 02, 2019, 07:49:38 AM

Yönetici "mailim hacklenmiş olabilir" demiş. Bakalım araştırması ne sonuç verecek.

koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

View Profile
August 02, 2019, 08:31:37 AM

Çok garip. Hiç tanımadığım rus bir hesap benle aynı ether adresini kullanmış güya. Hesaba baktım hep rusça yazmış konu açmamış hiç.

Muhtemelen yönetici dağıtmamak için son hafta çamura yatıyor arkadaşlar. Aylardır böyle bir şeyi fark etmiyorda kampanya bitince mi bu iftirayı atıyor. Yok böyle bir şey. Yada başka bir üye daha fazla stake alabilmek için diğer üyelere iftira için bu çalışmayı yapıyor. Bu şekilde manüpülasyon çok kolay.

Rusça değil ingilizcem bile tam değil böyle saçma bir iftira olamaz.

El-Cezeri   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1277439   0x38A8CE9453A6D864A92C73E576041CA37FB8D49D
nerttor   https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1525962   0x38A8CE9453A6D864A92C73E576041CA37FB8D49D

I think there's a malicious member. He's manipulating to get more shares. He thinks he'il get more stakes like this. I write in Turkish, I do not know Russian. Did you notice this error last week? If you want, I can transfer this adress it to my own address. That way I can prove that I own the address. Please correct this big error. We've worked hard. Thank you very much for your interest.

Stake-style campaigns, the address must remain confidential. This makes manipulation very easy

Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Hiç haberim olmayacaktı yazmasanız.

Yönetici de iftirayı atmış ama pm atmamış. Çok şüpheli bir hareket

Hakkını yedirme hocam. Forumda İngilizcesi iyi olan arkadaşlar vardır yardım iste bence. Yardım eden çıkar aç konu dışında başlık. Anlat derdini ya da yardım edecek kişi çıkarsa özelden mesaj at mücadeleni ver. Son yıllarda başarılı olan ico yok gibi birşey adamlar binance dex te listelenecek. İyi iş yapabilir

Yanlış anlamadıysam DEX listelemesi kesin değil henüz. Sadece bunu sağlamak adına BEP-2 tokeni çıkaracaklar. Listelenme kararı yine de Binance onayına tabi. Ama adamlar her alandan Binance için sıkıştırıyorlar.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 02, 2019, 08:36:46 AM

Yönetici "mailim hacklenmiş olabilir" demiş. Bakalım araştırması ne sonuç verecek.

Kampanya yöneticisinin hata yaptığı apaçık ortada, merak ettim tüm postları okudum orada. Biri zaten neden multi olamayacaklarını açıklamış güzelce. Ayrıca hangi salak multi için aynı ether adresini verir? Bir de bunu yapan bir kişi değil bir kaç kişi olacak? Muhtemelen yöneticinin mailine erişim sağlayan birileri bilgileri değiştirmiş.
El-Cezeri
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 02, 2019, 10:15:29 AM

Hatayı düzeltti ve özür diledi yönetici. Orda yazan benim verdiğim ether adresi mi hala emin değilim zira daha pc'ye geçmedim.

Pm gönderseydi keşke suçlamadan önce. Neyse hayırlısı...

Son haftamı saymamış. Bir sürü mesaj yazdım oysa. Onuda düzeltmesini istedim.

ugurum15
Member
**

View Profile
August 02, 2019, 10:48:47 AM

Hatayı düzeltti ve özür diledi yönetici. Orda yazan benim verdiğim ether adresi mi hala emin değilim zira daha pc'ye geçmedim.

Pm gönderseydi keşke suçlamadan önce. Neyse hayırlısı...

Son haftamı saymamış. Bir sürü mesaj yazdım oysa. Onuda düzeltmesini istedim.

Bende bir önceki hafta için diğer forumlarda 15 post attım diye telegramda yazdım. Önce kendim kontrol ettim akabinde yazdım 15 post var Stake vermemissin bana dedim. Kontrol etti 150 karakterden az dedi. Bende fazla ittirmedim. Aslında 20 ye yakın post vardi. Bosver dedim geçtim şimdi tek tek postlardaki harfi saysam başka birşey çıkar. Ama kesinlikle kaliteli bir bounty manager. Başka kampanya yonetirse katilirim. Tabi diğer forumları kabuk etmesi lazım orda rutbem iyi.
Zaten Multi yapacak adama mal mı ki iki hesap için aynı adrrsi kullansin.🤔
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
August 02, 2019, 11:03:04 AM

Güzel bir proje olduğu belliydi umarım yatırımı da güzel olur bountysine katıldım fakat çok kişi var ve bounty oranları az zaten bunu düşündükleri için de imzaya alımları kapattılar
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
August 02, 2019, 11:14:03 AM

Ben hala çok temkinliyim ama gidişat iyi görünüyor, icosunun bu kadar kısa zamanda tamamlanmasının sebebi satış miktarlarının az olmasından da kaynaklandı, adamlar maddi kaygımız çok fazla yok, bu kadar para bizim projemize yetiyor diye fazlasını da toplamak istemediler sanırım.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
ugurum15
Member
**

View Profile
August 02, 2019, 11:59:51 AM

Ben hala çok temkinliyim ama gidişat iyi görünüyor, icosunun bu kadar kısa zamanda tamamlanmasının sebebi satış miktarlarının az olmasından da kaynaklandı, adamlar maddi kaygımız çok fazla yok, bu kadar para bizim projemize yetiyor diye fazlasını da toplamak istemediler sanırım.

Projelerine sahip çıksınlar yeter zaten zamanla mutlaka çok iyi yerlere gelir. Böyle ico muhabbetini görünce aklıma zamanında 180 milyon dolar toplayıp sonra para bitti diyen ekipler geliyor .
El-Cezeri
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 02, 2019, 12:53:33 PM

Sabah bir süpriz yaşadım, şimdide ayrı süpriz yaşıyorum. Forumu faydalı bir sürü içerikle doldumuşum son hafta 20 uzun mesajım var en az. Bana Wink konusunu gösterip "game" bölümünde/konusunda saymıyoruz. Game değil ki bu IEO konusu.

Elbette sırf imza için yazmıyorum yazılarımı, trade yaparak bounty'nin onlarca katını kazanıyorum zaten. Benim için önemli olan bilginin alışverişi ve daha fazla bilgi sahibi olabilmem. Ama birinin, değerli gördüğüm mesajları "saymaması" gerçekten beni üzüyor.

Not: Yanlışı düzeltti şimdi.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: