Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:43:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 [442] 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 ... 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107587 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
August 25, 2017, 04:06:27 AM

Ne oluyorsa TR saatine göre gece ya da sabah oluyor artık. Bitfinex: 4320$
Türk borsa kullanıcıları uyuyor, fiyatlar eşitlendi Wink bu sabah 16000TL bekliyorum. Çünkü bu dönemde TR borsalarındaki primi göz önünde bulundurursak 15000TL'yi çoktan geçmiş olmamız gerekirdi.

boşuna bu saatlerde ekran başında nöbet tutmuyoruz hocam  Grin

alın çocuklar, bunu dinleyin  Cheesy https://www.youtube.com/watch?v=H5DpbAiw83k
16000'e çıkarsa haber verirsiniz.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
1715024581
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715024581
Reply with quote  #2

1715024581
Report to moderator
1715024581
Hero Member
*

Ignore
1715024581
Reply with quote  #2

1715024581
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715024581
Hero Member
*

Ignore
1715024581
Reply with quote  #2

1715024581
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 25, 2017, 07:22:33 AM

Su saatte hala 15200 preevle kafa kafaya gidiyor. Bu aksam sabit giderse btc o zaman 16 yı görebilir bankalar kapanınca cuma aksamı bizim piyasa hareketleniyor
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 25, 2017, 07:59:09 AM

Türk Btc ekosistemini in-çık olayları biraz yormuşa benziyor. 4330$ fiyat. 15.500TL yi geçmesi gerekiyordu. Haftasonunu bu şekilde atlatırsak Pazartesiye tekrar 16binli rakamları konuşuyor oluruz.
apollonx
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

View Profile
August 25, 2017, 08:08:02 AM

Bayramdan dolayimidir nedir satislar alişlardan hayli fazla. Hal boyle oluncada turk borsalarinda fiyat fazla hareketli degil. İlk kez globalle ayni fiyata goruyorum turk borsasini, ilginç.
ardacik
Sr. Member

Activity: 259
Merit: 250

Bitcoin Freak

View Profile
August 25, 2017, 08:13:48 AM

Bayramdan dolayimidir nedir satislar alişlardan hayli fazla. Hal boyle oluncada turk borsalarinda fiyat fazla hareketli degil. İlk kez globalle ayni fiyata goruyorum turk borsasini, ilginç.

BTC ler satılıp kurban almak için satılıyor Cheesy
apollonx
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

View Profile
August 25, 2017, 08:51:32 AM

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 25, 2017, 10:20:23 AM

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin

Merhaba;

Bir ara forumda BTC helalmi diye bir başlık vardı. DH'den gelen tayfa hemen sırıtıyor.

Okcoin' gene ATH'ye doğru gidiyor bu arada.

İyi dileklerimle
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 25, 2017, 03:00:01 PM

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin

Merhaba;

Bir ara forumda BTC helalmi diye bir başlık vardı. DH'den gelen tayfa hemen sırıtıyor.

Okcoin' gene ATH'ye doğru gidiyor bu arada.

İyi dileklerimle
bayram parasını toplayan çıkıyor o halde işlemlerde küçük bi düşüş var...
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
August 25, 2017, 03:31:48 PM

minimum %80'i wash trading olan türkiye bitcoin piyasasında 16000 TL'yi bulmamasını normal karşılıyorum.
zaten sabah da yazmıştım, neyse isteyen ucuza satar (veya satar gibi gözükür). düşükten toplar, başka bi yerden çıkış yaparız en nihayetinde.
kendine güvenen kazansın.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 25, 2017, 05:10:11 PM

minimum %80'i wash trading olan türkiye bitcoin piyasasında 16000 TL'yi bulmamasını normal karşılıyorum.
zaten sabah da yazmıştım, neyse isteyen ucuza satar (veya satar gibi gözükür). düşükten toplar, başka bi yerden çıkış yaparız en nihayetinde.
kendine güvenen kazansın.

wash trading ne demek?
evt haklısınız su anda cıkılmaz resmen zararına satıyorlar gibi.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 25, 2017, 07:47:43 PM

Bitfinex kaynaklı olduğu görülen 2000+ BTC hacimli bir flash crash yaşandı: 4250$a kadar dumplandı. Toparlıyor, şu an 4345$.
Bitfinex'i ve o malum ekibi gerçekten sevmiyorum, yine bir şeyler çeviriyor olabilirler. Belki de ATH kırılamadığı için panik satışıdır, ama panik satışının da bir adabı olur yani aniden fiyatlanmaz genellikle.
bilemedim.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
August 25, 2017, 08:06:32 PM

Bitfinex 4464 dolardan geri döndü. Geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4492 doları görüp geri dönmüştü. Bu sefer biraz daha erken düşüş yaşadı. 4250 doları gösterdiler, 4300 seviyesine geri geldi.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 25, 2017, 08:26:07 PM

Bitfinex'de ki ne hacime ne fiyata inanmıyorum.Demedi demeyin eğer bitcoinin sonu gelicekse Bitfinex yüzünden gelir.Hırsız , yalancı , düzambaz bir ekip ..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 09:26:07 PM

Bitfinex'de ki ne hacime ne fiyata inanmıyorum.Demedi demeyin eğer bitcoinin sonu gelicekse Bitfinex yüzünden gelir.Hırsız , yalancı , düzambaz bir ekip ..

Borsadaki btc fiyatını o belirlemiyor sonucda yüzlerce borsa var bitfinex bir tanesi.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
August 25, 2017, 09:36:53 PM

En büyük hacim Bitfinex sonra Bithumb. Bitfinexe bir şey olursa durum Mt.Gox vakasına döner.
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 25, 2017, 09:40:24 PM

Bitfinex yada okcoin bunlar piyasanın çakalları,
Neden derseniz daha önce de bu tarz işler yapmışlardı onlar çok daha büyüktü buna göre ama şimdi hacim arttığı için inside trading de ona göre bir yere kadar oluyor.
Daha önce anlatmıştım ama arşive bakacak haliniz yok tekrar özetleyelim.
Şimdi bu bitfinex gibi borsalar yüksek işlem hacmine sahipler aynı zamanda margin trading te de öyleler.
Dikkat ettiyseniz bu siteler de stop order trigger order iceberg order gibi emir tipleri de var. Dolayısıyla bunlar da ciddi bir hacim var.
Siz kendi verdiğiniz emirleri long ları shortları margin emirleri stop orderları görebilirsiniz ama başkalarınınkini göremezsiniz.(dimi lan yoksa gösteren yer varmı ,neyse ben bunları girmediğimden tahmin ediyorum).Fakat site yönetimi görebilir. Fiyat yükselirken birçok kişi düşmez burdan diyerek pozisyon açıyor. kimisi emir veriyor 4300 altına inerse eldekini sat , kimisi margin açıyor 4400 den 4500 e göre kaldıraçlı işte bu adamların hepsi 4300 e fiyat birden gelse ya eldeki marjı kaybedecek yada zararına satmış olacak. bu bilgilerin hepsini site yönetimi görüyor ve diyorki. Trend yükselişte herkes alıyor btc yükselecek ve herkes düşmez diye emir girmiş iken biz fiyatı düşürürsek margindekileri silkeleriz stop orderları da toplarız , orderların satışıyla düşecek piyasayada uygun alım emirleri verip satılanları toplarız sonrasında zaten tepki alımlarıyla piyasa yükselir bizde düşükten topplamış oluruz diyor ve kıvılcımı çakıp piyasayı tetikleyecek satışları yapıyorlar.İlk yapılan satışlar yüzünden bazı orderlar trigger oluyor ve onlarda satış vermeye başlıyor tabiki piyasasyı trigger etmek için ne kadar btc satmak gerek hesaplayıp eldeki buna yetiyor mu bakabiliryorlar. piyasa tetiklerle birlikte çakılınca otomatik marginleri site topluyor zaten.Sonrasında sert düşüşle panik yapıp satanlar da cabası. Piyasanın ne kadar düşebileceğini de emirleri toplayıp gördükleri için alttan alım için uygun yerleri de iyi biliyorlar. Piyasa düşünce dipten toplayıp düşüşü frenliyorlar ve sonrasında serbest piyasa tepki alımlarıyla  market yükseliyor zaten. site yönetimi düşüş başlatan ilk satışlarıyla zirveden satmış ve alttaki alım emirleriyle dipten almış ve bildiğin kar elde etmiş oluyor.Yani elinde 3000 btc ile bunu yapmışsa bir saat sonunda 3500 civarı BTC oluyor ve şu an gördüğünüz üzere piyasa toplanıyor büyük ihtimal vurgun önceki değerine dönecek.Site yönetimi işin içinde olduğundan hiç yoktan yaptırdığı tradingler ile komisyondan da marginden de voleyi vurmuş oluyor ekstra olarak. 500 btc de oraya yazabiliriz sanırım. (Rakamlar afakidir ama mantık budur).
İşte buna manipülasyon deniyor gençler legal olarak herhangi bir sorun yok adamlara suç isnat edemezsin ama ky nin camına koymuşsundur.
Şimdi bilale anlatır gibi olmadı biliyorum ama zaten çok fazla bilal olduğu için bunu rahat yapabiliyor adamlar.
Bu arada diyeceksiniz ki yükselecek diye margin order giren de var düşecek diye de var, düşünce herkes kaybetmiyor ki düşecek diye tahminde bulunanlar kazanıyor. Evet fakat dikkat ederseniz piyasanın keskin bir trendde olduğu zamanlarda bu işler gerçekleşiyor. Yani bugün için konuşursak büyük ihtimal birçok kişi yükselecek diye emirlerini girmiştir.Düşecek diyenler azınlıktadır. Yani stabil bir günde %50-%50 ise bugün belki %70 yükselir- %30 düşer diyordu. Dolayısıyla piyasayı düşürmek yüseltmekten çok daha karlıydı. Bunu biz tahmin ederiz ama site yönetimi bilir, bu emirler arasındaki fark açılınca harekete geçip süpürebilirler bu da işin inside trading kısmı oluyor.
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 25, 2017, 10:00:05 PM

Neden derseniz daha önce de bu tarz işler yapmışlardı onlar çok daha büyüktü buna göre ama şimdi hacim arttığı için inside trading de ona göre bir yere kadar oluyor.
Şimdi bu bitfinex gibi borsalar yüksek işlem hacmine sahipler aynı zamanda margin trading te de öyleler.
Dikkat ettiyseniz bu siteler de stop order trigger order iceberg order gibi emir tipleri de var. Dolayısıyla bunlar da ciddi bir hacim var.
Siz kendi verdiğiniz emirleri long ları shortları margin emirleri stop orderları görebilirsiniz ama başkalarınınkini göremezsiniz.(dimi lan yoksa gösteren yer varmı ,neyse ben bunları girmediğimden tahmin ediyorum).Fakat site yönetimi görebilir. Fiyat yükselirken birçok kişi düşmez burdan diyerek pozisyon açıyor. kimisi emir veriyor 4300 altına inerse eldekini sat , kimisi margin açıyor 4400 den 4500 e göre kaldıraçlı işte bu adamların hepsi 4300 e fiyat birden gelse ya eldeki marjı kaybedecek yada zararına satmış olacak. bu bilgilerin hepsini site yönetimi görüyor ve diyorki. Trend yükselişte herkes alıyor btc yükselecek ve herkes düşmez diye emir girmiş iken biz fiyatı düşürürsek margindekileri silkeleriz stop orderları da toplarız , orderların satışıyla düşecek piyasayada uygun alım emirleri verip satılanları toplarız sonrasında zaten tepki alımlarıyla piyasa yükselir bizde düşükten topplamış oluruz diyor ve kıvılcımı çakıp piyasayı tetikleyecek satışları yapıyorlar.İlk yapılan satışlar yüzünden bazı orderlar trigger oluyor ve onlarda satış vermeye başlıyor tabiki piyasasyı trigger etmek için ne kadar btc satmak gerek hesaplayıp eldeki buna yetiyor mu bakabiliryorlar. piyasa tetiklerle birlikte çakılınca otomatik marginleri site topluyor zaten.Sonrasında sert düşüşle panik yapıp satanlar da cabası. Piyasanın ne kadar düşebileceğini de emirleri toplayıp gördükleri için alttan alım için uygun yerleri de iyi biliyorlar. Piyasa düşünce dipten toplayıp düşüşü frenliyorlar ve sonrasında serbest piyasa tepki alımlarıyla  market yükseliyor zaten. site yönetimi düşüş başlatan ilk satışlarıyla zirveden satmış ve alttaki alım emirleriyle dipten almış ve bildiğin kar elde etmiş oluyor.Yani elinde 3000 btc ile bunu yapmışsa bir saat sonunda 3500 civarı BTC oluyor ve şu an gördüğünüz üzere piyasa toplanıyor büyük ihtimal vurgun önceki değerine dönecek.Site yönetimi işin içinde olduğundan hiç yoktan yaptırdığı tradingler ile komisyondan da marginden de voleyi vurmuş oluyor ekstra olarak. 500 btc de oraya yazabiliriz sanırım. (Rakamlar afakidir ama mantık budur).
İşte buna manipülasyon deniyor gençler legal olarak herhangi bir sorun yok adamlara suç isnat edemezsin ama ky nin camına koymuşsundur.
Şimdi bilale anlatır gibi olmadı biliyorum ama zaten çok fazla bilal olduğu için bunu rahat yapabiliyor adamlar.
Bu arada diyeceksiniz ki yükselecek diye margin order giren de var düşecek diye de var, düşünce herkes kaybetmiyor ki düşecek diye tahminde bulunanlar kazanıyor. Evet fakat dikkat ederseniz piyasanın keskin bir trendde olduğu zamanlarda bu işler gerçekleşiyor. Yani bugün için konuşursak büyük ihtimal birçok kişi yükselecek diye emirlerini girmiştir.Düşecek diyenler azınlıktadır. Yani stabil bir günde %50-%50 ise bugün belki %70 yükselir- %30 düşer diyordu. Dolayısıyla piyasayı düşürmek yüseltmekten çok daha karlıydı. Bunu biz tahmin ederiz ama site yönetimi bilir, bu emirler arasındaki fark açılınca harekete geçip süpürebilirler bu da işin inside trading kısmı oluyor.

Haklısın bitfinexde 2 aydır margin yapıyorum sadece bir keresinde yakalandım bu olayı birde aşırı yükseliş oldu bizdede sell vardı ee dayanamadı limite gelinde oto sattı bizde baya zarar ettik.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 25, 2017, 10:09:05 PM

stoploss koyanları bitfinex ekibi harcıyor bu kaçıncı oldu insanlar hala akıllanmadı.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 26, 2017, 12:11:15 AM

Siz kendi verdiğiniz emirleri long ları shortları margin emirleri stop orderları görebilirsiniz ama başkalarınınkini göremezsiniz.(dimi lan yoksa gösteren yer varmı ,neyse ben bunları girmediğimden tahmin ediyorum).Fakat site yönetimi görebilir. Fiyat yükselirken birçok kişi düşmez burdan diyerek pozisyon açıyor. kimisi emir veriyor 4300 altına inerse eldekini sat , kimisi margin açıyor 4400 den 4500 e göre kaldıraçlı işte bu adamların hepsi 4300 e fiyat birden gelse ya eldeki marjı kaybedecek yada zararına satmış olacak. bu bilgilerin hepsini site yönetimi görüyor ve diyorki. Trend yükselişte herkes alıyor btc yükselecek ve herkes düşmez diye emir girmiş iken biz fiyatı düşürürsek margindekileri silkeleriz stop orderları da toplarız , orderların satışıyla düşecek piyasayada uygun alım emirleri verip satılanları toplarız sonrasında zaten tepki alımlarıyla piyasa yükselir bizde düşükten topplamış oluruz diyor ve kıvılcımı çakıp piyasayı tetikleyecek satışları yapıyorlar.İlk yapılan satışlar yüzünden bazı orderlar trigger oluyor ve onlarda satış vermeye başlıyor tabiki piyasasyı trigger etmek için ne kadar btc satmak gerek hesaplayıp eldeki buna yetiyor mu bakabiliryorlar. piyasa tetiklerle birlikte çakılınca otomatik marginleri site topluyor zaten.Sonrasında sert düşüşle panik yapıp satanlar da cabası. Piyasanın ne kadar düşebileceğini de emirleri toplayıp gördükleri için alttan alım için uygun yerleri de iyi biliyorlar. Piyasa düşünce dipten toplayıp düşüşü frenliyorlar ve sonrasında serbest piyasa tepki alımlarıyla  market yükseliyor zaten. site yönetimi düşüş başlatan ilk satışlarıyla zirveden satmış ve alttaki alım emirleriyle dipten almış ve bildiğin kar elde etmiş oluyor.Yani elinde 3000 btc ile bunu yapmışsa bir saat sonunda 3500 civarı BTC oluyor ve şu an gördüğünüz üzere piyasa toplanıyor büyük ihtimal vurgun önceki değerine dönecek.Site yönetimi işin içinde olduğundan hiç yoktan yaptırdığı tradingler ile komisyondan da marginden de voleyi vurmuş oluyor ekstra olarak. 500 btc de oraya yazabiliriz sanırım. (Rakamlar afakidir ama mantık budur).

Haklısın bitfinexde 2 aydır margin yapıyorum sadece bir keresinde yakalandım bu olayı birde aşırı yükseliş oldu bizdede sell vardı ee dayanamadı limite gelinde oto sattı bizde baya zarar ettik.

Bütün veriler adamların elinin altında olunca, sadece alım satım transfer komisyonlarıyla yetindiklerine pek ikna olmuyorum ben de bu piyasada. Var bi çıkıklık bu işte.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 26, 2017, 12:40:38 PM

En büyük hacim Bitfinex sonra Bithumb. Bitfinexe bir şey olursa durum Mt.Gox vakasına döner.

Yanlışınız var. Buradan bakabilirsiniz son duruma; https://exchangewar.info/
Pages: « 1 ... 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 [442] 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 ... 840 »
  Print  

Jump to: