Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:09:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 [770] 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 ... 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107592 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 21, 2021, 01:11:05 PM
Last edit: January 21, 2021, 01:34:40 PM by anonymous3x

Bitcoin de değilim açık söyleyeyim 10 kuruşluk bile bitcoinim yok. Balinalar donlarını satıp bitcoin toplamış depoyu ağzına kadar doldurmuş, bunların kolay kolay satacağını düşünmüyorum. Muhtemelen önümüzdeki aylarda 40 bin üzerinde olacağız yeniden. Büyük satış için daha vakit var gibi. He diyorlarsa biz satışa geçiyoruz geçsinler ben 200 haftalık ortalamada bekliyorum Smiley

Düzeltme: Şubat Mart gibi 40.000 Dolarda olmazsak haftalık ortalamalar belli 18.000 dolara kadar düşüş şaşırtmaz. Smiley Ne b.k yerlerse yesinler açıkçası.

2021 pumplanmamış altcoinlerin hareket yılı o kadar çok yürüyecek proje var ki daha başlangıcın baş noktasındayız. Bitcoin dominans'ın 25'lere düştüğünü göresiye kadar bu masadan kalkmam.

YTD.
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 21, 2021, 02:22:53 PM

Dominance düşüyor. Millet stabilllere ve fiata geçiyor gibi. 30k$ kritik. Eğer buraya dokunup yukarı çıkarsa o zaman yine pis bir silkeleme derim fakat 30k$ altı sıkıntı. Silkeleme de olabilir bir daha hiç geri dönmeyesiye yıllarca sürecek ayının başlangıcı da olabilir. İzle gör politikasındayım. Belirli seviyeleri tespit edip kırmasını bekleyip ardından kırarsa etherden yürümek mantıklı gibi duruyor.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
January 21, 2021, 02:53:52 PM

Ne yazık ki 41900 de ath yapmış gibi duruyor. Embarrassed Sonrasında o zirveyi geçme çabacı birkaç kez başarısız oldu bu da daralan bir üçgene sokuyor grafiği, daha önceden aşina olduğumuz bu tablo bozulmadığı her gün süresince konumunu perçinliyor. 20binden sonra 40bine ancak gelebilmiş oldu 50 bin bile görülemedi , enteresan sanırım potansiyel yatırımcı kitlesine ulaştığını söyleyebiliz, bundan sonra ath ler öyle çok ta yüksek olmayacak belki daha da düşük olacak. Btc yarılanması dışında bir ana faktör kalmıyor, Merkez bankaları btc yi reverz para yapmadığı sürece tarihi ath si onlarca yıl 41900 bile kalabilir. btc nin bu kadar öngörülebilri olması da onu klasik finansal enstrümanlar arasına sokuyor ister istemez. Üçgen daralınca sert düşüş bekliyorum . Çok düşük te olsa 41900 üstüne çıkabilir hala ama sadece 1 ayı var çıktı çıktı yoksa başaşağı  Shocked

Ne kadar gider sence? Bence uzunca bir durgunluk gözüküyor gibi. Bir kaç defa 37 üstü denedi ama tutunamadı. Şu Bitcoin aldı bu aldı vs haberleri ile 42 ye dayandı. Bir kaç defa daha atak yapacak gibi? Ama ataklar nereye gelir? 37 üstü pek duramıyor. Çıkınca kafasına kafasına vuruyorlar. Sert bir rüzgarla yelkenler fora oldu rüzgar bitti. Meltem var. 31 altına da düşmedi. Sanki bir vakit buralarda gezinir. Sonra yavaş yavaş aşağı kırar gibi duruyor. ( yatırım tavsiyesi değildir. )

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

yenivera
Sr. Member

View Profile
January 21, 2021, 03:02:43 PM

Forumda hala bahar havası var. Smiley) Son 1 ayda aktif olarak yeniden takıldığımdan beri zarardayım arkadaş. Smiley)) Burada hayaller paris borsalar da kan revan Smiley)) Para kazandığı her şeyi "idealize" etmeye meyilli insan beyni. Burdakilerde bitcoin fan boy çoğu. yazık ayakları yere basmıyor. Bitcoinden zengin olacağına inanıyor. o devir kapandı. Şu an 31 k hadi diyelim oldu 62 k? Ne kadar paran var? 50 k Tl oldu 2 katı yine zengin olamazsın. O iş yaş...

O zaman gerçekçi ol? bir ayda yüzde 10 kazanmak belirsiz bir zamanda x2 yapmaktan daha mantıklı değil mi?

İnsanoğlu işte doyumsuz. Bitcoin teknik analizin yanında duygusal analizle iş görecek bir şey. İnsan doğasını tanımayan bu işten para kazanamaz Smiley

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
January 21, 2021, 03:10:21 PM

~

Hocam sen hala 2017’de kalmışsın. Şu an bu forumu kullanan insanlar zaten 100 dolar altı ETH, 5 dolar altı DOT, 3700-10000 dolar arası Bitcoin aldı. 40K’yi gören yoktur, çoktan sattık. ETH’de yeni ATH bekleyen arkadaslar da isteklerine kavuştu. Onlar da buyuk oranda satmiştir.
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
January 21, 2021, 03:10:27 PM

girin 2017 başlıklarına 2018 ocak ayı yazılarına bakın orda bunları hep yazdık (okuduk daha çok)
ath yaptımı pılını pırtını toplayacaksın(nasıl anladın ath yi (bu daha çok teknik bir durum bak grafiğe konuşuyor resmen)) , ben ciddi bir kısmını sattım eldekilerin kalanlarıda kullanıyorum diye satmadım (sanayide kromaja lazım oluyor  Wink)
sonuçta klasik hareketini yaptı burdan sonrası şelale , kan gölü , altlarda .oku yedi bitcoin şelaleyken altlar parti verecek değil yani bu şekilde düşüşe dayanamazlar.
2013-2017 bunlar hep yaşandı, biz filmi daha önce seyretmiştik yorumu beklerdim adam hala üçgen bitiminde ne olur diyor aşağı abi aşağı  Shocked daha ne olsun.
Artık düşer mi değil dip neresi sorulmalı fibonacciler, toriçelliler ( Tongue)çalışılmalı  ben 10k ya gelir ordan geri zıplar yeni üçgenini çizer birkaç üçgen daha aşağı kırılımlı yz aylarına 5-10 k bandında gireriz diyorum. Adam arıyor alıp 3 sene bekleyeceğim diyor 40bin de Smiley Aferin tam şimdi gir. Ben satarken kim alıyor iye merak etmiyorum biliyorum yeni yatırımcıyı kaz gibi koşarak alıyorlar nasıl umutlular bir de görseniz yazık ,artık 20 den 40 a geldiği için piyasa belli ki doymuş sonraki ath öyle 5-10 kat olmaz belki 50 yi bile bulmaz ancak 10-20 sene sonra tekrar bakarız.
Bekleyen arkadaşlar 2024 gibi bir ihtimal bu seviyelerden tekrar satma sanşını bulur yada mezara götürebilirler koinlerini

Dinamiti attın ortaya kayboldun hocam Grin saygılar
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
January 21, 2021, 04:21:04 PM

girin 2017 başlıklarına 2018 ocak ayı yazılarına bakın orda bunları hep yazdık (okuduk daha çok)
ath yaptımı pılını pırtını toplayacaksın(nasıl anladın ath yi (bu daha çok teknik bir durum bak grafiğe konuşuyor resmen)) , ben ciddi bir kısmını sattım eldekilerin kalanlarıda kullanıyorum diye satmadım (sanayide kromaja lazım oluyor  Wink)
sonuçta klasik hareketini yaptı burdan sonrası şelale , kan gölü , altlarda .oku yedi bitcoin şelaleyken altlar parti verecek değil yani bu şekilde düşüşe dayanamazlar.
2013-2017 bunlar hep yaşandı, biz filmi daha önce seyretmiştik yorumu beklerdim adam hala üçgen bitiminde ne olur diyor aşağı abi aşağı  Shocked daha ne olsun.
Artık düşer mi değil dip neresi sorulmalı fibonacciler, toriçelliler ( Tongue)çalışılmalı  ben 10k ya gelir ordan geri zıplar yeni üçgenini çizer birkaç üçgen daha aşağı kırılımlı yz aylarına 5-10 k bandında gireriz diyorum. Adam arıyor alıp 3 sene bekleyeceğim diyor 40bin de Smiley Aferin tam şimdi gir. Ben satarken kim alıyor iye merak etmiyorum biliyorum yeni yatırımcıyı kaz gibi koşarak alıyorlar nasıl umutlular bir de görseniz yazık ,artık 20 den 40 a geldiği için piyasa belli ki doymuş sonraki ath öyle 5-10 kat olmaz belki 50 yi bile bulmaz ancak 10-20 sene sonra tekrar bakarız.
Bekleyen arkadaşlar 2024 gibi bir ihtimal bu seviyelerden tekrar satma sanşını bulur yada mezara götürebilirler koinlerini

yenivera
Sr. Member

View Profile
January 21, 2021, 05:27:11 PM

~

Hocam sen hala 2017’de kalmışsın. Şu an bu forumu kullanan insanlar zaten 100 dolar altı ETH, 5 dolar altı DOT, 3700-10000 dolar arası Bitcoin aldı. 40K’yi gören yoktur, çoktan sattık. ETH’de yeni ATH bekleyen arkadaslar da isteklerine kavuştu. Onlar da buyuk oranda satmiştir.

forumda 3,7 veya 10 k dan btc alıp, 100 dolardan eth alıp da bunları 39 k yada 1.1 k dan satan üye sayısı 3-5 geçmez Smiley))

Bazı insanlar vardır, aynı yalanları tekrar ederler sonra bu yalanlara inanmaya başlarlar. Smiley)

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
January 21, 2021, 06:59:00 PM

Forumda hala bahar havası var. Smiley) Son 1 ayda aktif olarak yeniden takıldığımdan beri zarardayım arkadaş. Smiley)) Burada hayaller paris borsalar da kan revan Smiley)) Para kazandığı her şeyi "idealize" etmeye meyilli insan beyni. Burdakilerde bitcoin fan boy çoğu. yazık ayakları yere basmıyor. Bitcoinden zengin olacağına inanıyor. o devir kapandı. Şu an 31 k hadi diyelim oldu 62 k? Ne kadar paran var? 50 k Tl oldu 2 katı yine zengin olamazsın. O iş yaş...

O zaman gerçekçi ol? bir ayda yüzde 10 kazanmak belirsiz bir zamanda x2 yapmaktan daha mantıklı değil mi?

İnsanoğlu işte doyumsuz. Bitcoin teknik analizin yanında duygusal analizle iş görecek bir şey. İnsan doğasını tanımayan bu işten para kazanamaz Smiley

Bitcoin fiyatı 2 ayda dörde katladı? 50k attıysanız 200k oldu. Emekli etmez ama iyi kazandırmıştır.
Bitcoin tek bir pumpta zengin etmeyecek kadar büyük bir araç oldu artık. Altın nasıl bir senede zengin etmiyorsa Bitcoin de öyle.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 21, 2021, 07:43:20 PM
Merited by EFS (1)

ath yaptımı pılını pırtını toplayacaksın(nasıl anladın ath yi (bu daha çok teknik bir durum bak grafiğe konuşuyor resmen)) , ben ciddi bir kısmını sattım eldekilerin kalanlarıda kullanıyorum diye satmadım (sanayide kromaja lazım oluyor  Wink)
2013-2017 bunlar hep yaşandı, biz filmi daha önce seyretmiştik yorumu beklerdim adam hala üçgen bitiminde ne olur diyor aşağı abi aşağı  Shocked daha ne olsun.
Artık düşer mi değil dip neresi sorulmalı fibonacciler, toriçelliler ( Tongue)çalışılmalı  ben 10k ya gelir ordan geri zıplar yeni üçgenini çizer birkaç üçgen daha aşağı kırılımlı yz aylarına 5-10 k bandında gireriz diyorum. Adam arıyor alıp 3 sene bekleyeceğim diyor 40bin de Smiley Aferin tam şimdi gir. Ben satarken kim alıyor iye merak etmiyorum biliyorum yeni yatırımcıyı kaz gibi koşarak alıyorlar nasıl umutlular bir de görseniz yazık ,artık 20 den 40 a geldiği için piyasa belli ki doymuş sonraki ath öyle 5-10 kat olmaz belki 50 yi bile bulmaz ancak 10-20 sene sonra tekrar bakarız.

Bak abi az ve öz bir açıklama btcnin  durumunu ve olması gerekeni en güzel şekilde özetlemişssin zamanında dediğin durumda ortada kalmış ve elimdekileri resmen eritmiştim ulan görüyorum düştüğünü hala neyin peşindeyim daha mı çıkacak? zengin mi olacağım? ben hayaller içerisinde yaşarken birileri aynen dediğini yaptı benim hayallerimi yaşadı. Şimdi çok şükür akıllandık elimde kalan altları çok güzel rakamlardan gönderdim çok az btc'deyim

Birkaç sayfa öncede efs'nin şu meşhur mesajı var ve üstüne senin mesajın.

2021 rallisinde çıkış noktalarınızı düşünmeye başlayın. Herkese iyi seneler. Smiley
ATH yaşanmış ve çıkış noktana karar verilmesi gerekiyordu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 21, 2021, 10:21:53 PM
Merited by EFS (1)

Hayatım boyunca fiat para üzerinden gelir elde ettim bundan sonra da gerçek mesleğimden fiat para ile gelir elde etmeye devam edeceğim. Her zaman geri fiat para kazanmaya devam edebilirim. Bitcoin'lerimi satmak içinse henüz çok erken. Her ATH sonrası bitcoin satmak gerekir fikrine katılmıyorum. 2017 senesi Şubat ayında bitcoin 1300$ ile ATH yapmıştı sonra 950$ seviyesine düştü. O fiyatlardan satanlar bir daha bitcoin alamadı. Hatta 2017 Temmuz ayında 3000$ seviyesinden satanlar sonraki ayı döneminde bile aynı fiyattan geri alma fırsatı bulamadılar. Oysaki asıl hareket oradan sonra başladı. Sene boyunca %40 veya %30 düşüş şeklinde bir kaç düşüş gerçekleşti ancak seneyi neredeyse 20k $ seviyesinde tamamladı. Aynısı olmak zorunda değil ama denemeye değer Wink.

EFS'nin 2021 boğası tabirinin bu olduğunu da düşünmüyorum, bir kaç sayfa öncesinde de 100k olunca alıntılayın postu var.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 21, 2021, 10:54:30 PM
Merited by xzone (1)

btcye inanan biriyim ancak bu piyasada hiçbir coine bağlanmamak gerekli hangisi olduğunun önemi yok burada para kazanmak için varız btc alma amacımız nedir? kazanmak değil mi? şahsen 30k dan ayrılanda 40k dan ayrılan arasında benim için pek fark yok sonuçta 40k dan satmayan 80 den sattığında parasını sadece 2ye katlamış oluyor.

Btc 100kda olsa bu aradaki hareketleri değerlendirmek gerekli. Hodl hodl ama bu piyasada hangi coin olursa olsun ölümüne hodl genelde zarar veriyor şimdi bana gelip 1 usdden 40k usd oldu bak hodl her zaman kar deme kaç kişi elinde 1 usd den beri btc tutuyor?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
January 22, 2021, 12:05:18 PM

btcye inanan biriyim ancak bu piyasada hiçbir coine bağlanmamak gerekli hangisi olduğunun önemi yok burada para kazanmak için varız btc alma amacımız nedir? kazanmak değil mi? şahsen 30k dan ayrılanda 40k dan ayrılan arasında benim için pek fark yok sonuçta 40k dan satmayan 80 den sattığında parasını sadece 2ye katlamış oluyor.

Btc 100kda olsa bu aradaki hareketleri değerlendirmek gerekli. Hodl hodl ama bu piyasada hangi coin olursa olsun ölümüne hodl genelde zarar veriyor şimdi bana gelip 1 usdden 40k usd oldu bak hodl her zaman kar deme kaç kişi elinde 1 usd den beri btc tutuyor?

İflas etmek isteyen bu piyasaya bağlansın Smiley
darkworld
Member
**

Life one ! Live it...

View Profile
January 22, 2021, 03:36:16 PM

100 k olduğu gün o EFS'nin postu ilk ben alıntılıycam Grin
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
January 22, 2021, 03:53:09 PM

28 bin 800 den dönüp 32 bin 300 dolara kadar tekrar yükseldi.
Güzel bir düşüş yaşadı yine bitcoin ama toparladı yine gün içinde artık bu kadar şaşırtıcı olmamaya başladı gün içlerindeki bu 4 bin 5 bin dolarlık düşüş ve çıkışlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
January 22, 2021, 04:04:04 PM

100k olabilir olmayadabilir mesele o değil mesele dalgaya nereden girdiğiniz Smiley 100k olduğunda 4.000 dolardan alan bir yatırımcı 25 kat getiri elde ederken 40 bin dolardan alan 2 kat kadar getiri elde edecektir.
darkworld
Member
**

Life one ! Live it...

View Profile
January 23, 2021, 09:10:49 AM

100k olabilir olmayadabilir mesele o değil mesele dalgaya nereden girdiğiniz Smiley 100k olduğunda 4.000 dolardan alan bir yatırımcı 25 kat getiri elde ederken 40 bin dolardan alan 2 kat kadar getiri elde edecektir.

Mesele dalgaya nereden girdiğin değil bence  Cool Mesele dalgaya girdiğin zaman nereye savrulduğun Grin 4 k dan girip 10 k satan bir daha o rakamları göremeyen çoook
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 24, 2021, 09:35:24 AM
Last edit: January 27, 2021, 06:21:16 PM by torrentco

çok fud yapmayın lan korkuyorum valla duserceniz bitcoini buraya yaza yaza  Grin Grin

aklıma su geliyor her seferinde bu donsuz fudcular buraya yazınca;

https://www.youtube.com/watch?v=SDB88DmyIWc
Distraction
Sr. Member

Activity: 2058
Merit: 398

View Profile
January 24, 2021, 11:37:26 AM

Bu hafta 50 günlük ortalamanın altına düşmesini bekliyorum. Sonrasında da uzun bir ayı sezonu. Eğer düşmezse 21 günlük ortalamayı geçip hareketine devam edebilir.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 24, 2021, 11:44:49 AM

Bu hafta 50 günlük ortalamanın altına düşmesini bekliyorum. Sonrasında da uzun bir ayı sezonu. Eğer düşmezse 21 günlük ortalamayı geçip hareketine devam edebilir.

Düşmez hocam daha eskisi gibi. Sen eskilerin üstüne gidiyorsun lakin bitti bence o ayı sezonları. Bu piyasanın ayı sezonu budur bence. Tam boğaya girerken geldi. Şimdi geri geliyor boğalar. Yani en ayı sezonun bitcoin fiyatı 30000 dolardır ethereum fiyatı 1000 dolardır artık 10000 dolar bitcoinler ya da 80 dolar ethereumlar imkansız
Pages: « 1 ... 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 [770] 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 ... 840 »
  Print  

Jump to: