Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:41:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 [778] 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 ... 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107593 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 21, 2021, 06:53:39 AM

Kanlı pazar..

BTC = 56k USD Grin

Marketcap 1 trilyon doları geçmiş, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine gelmiş, 50k direncini kırıp yeni kanalına girmiş, her şey olumlu. FUD yapacaklar nasıl yapsak diye kara kara düşünüyor. Cheesy
Fud değil . Sadece görüş belirttim. 2 kelimeyle de fud başlatacağımı pek sanmıyorum zaten.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
February 21, 2021, 07:09:38 AM

Millet istiyor ki her saniye yükselsin, her gün %30 üstüne koysun. Beklenti böyle olunca üzülüyorlar tabi. Bitcoin fiyatı konusunda bitcoin düşmemişken düşen altcoinlerin kırmızılıklarını yazmak da gereksiz, alternatifte değiliz sonuçta bak hala yükseliyor btc abimiz Cheesy
Biraz soluklansa iyi olur tabi, 60kya kadar çok rahat geldi. 1-2 gün durulsun da altlar daha çok canlanabilsin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
February 21, 2021, 08:42:04 AM

60-70 derken 1 aya kalmadan 100k'lar da gelecektir. Psikolojik dirençleri geçince çok hızlı bir şekilde yükseliyor. hâlâ negatif bir durum yok.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 22, 2021, 01:37:10 PM

Kanlı pazar..

BTC = 56k USD Grin

Marketcap 1 trilyon doları geçmiş, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine gelmiş, 50k direncini kırıp yeni kanalına girmiş, her şey olumlu. FUD yapacaklar nasıl yapsak diye kara kara düşünüyor. Cheesy
nasıl herşey olumlu hacı bütün piyasa manipülatörün tekelinde istediğinde indirip istediğinde artırıyor , şimdi kucağa oturtayım diyor oturtuyor, şöyle bir piyasa da insanlar kurtlara yem olmadan dolaşmaya çalışıyor en ufak bir düşüyor haberini bile gömmeye çalışıyoruz, ben düşmeden önce söylüyorum vay neden öyle dedin adam düşerken diyor düştü vay neden öyle dedin ne diyek mahmut mu diyek  Huh
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
February 22, 2021, 01:48:17 PM

dump gelir gelmez akbabalar gelir şimdi damlar dedim ahanda ilki gelmiş  Smiley

nasıl herşey olumlu hacı bütün piyasa manipülatörün tekelinde istediğinde indirip istediğinde artırıyor , şimdi kucağa oturtayım diyor oturtuyor, şöyle bir piyasa da insanlar kurtlara yem olmadan dolaşmaya çalışıyor en ufak bir düşüyor haberini bile gömmeye çalışıyoruz, ben düşmeden önce söylüyorum vay neden öyle dedin adam düşerken diyor düştü vay neden öyle dedin ne diyek mahmut mu diyek  Huh

tamamen boş beleş bir mesaj.ne dedi bu şimdi?
manipulatorun tekelindeymiş,kucaga oturtuyormuş,istedeiğinde cıkartıp indiriyormuş.tamamen boş magazin.
yemin ederim kahvehaneler kapalı su anda ama acılınca bizim gungorendeki kahvehaneye gelin bu adamdan daha kripto yorumu dinlersiniz.
her düşüşte baslıkta,adama sorarlar 2013 den beri piyasadasın forum katılma tarihine bakarsak,bir tane mi almadın btc be arkadaş 100-200$ dan.
vallahi cok trajik durum.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
February 22, 2021, 01:53:34 PM

nasıl herşey olumlu hacı bütün piyasa manipülatörün tekelinde istediğinde indirip istediğinde artırıyor , şimdi kucağa oturtayım diyor oturtuyor, şöyle bir piyasa da insanlar kurtlara yem olmadan dolaşmaya çalışıyor en ufak bir düşüyor haberini bile gömmeye çalışıyoruz, ben düşmeden önce söylüyorum vay neden öyle dedin adam düşerken diyor düştü vay neden öyle dedin ne diyek mahmut mu diyek  Huh

5 gün önce 40-50k kanalından çıkıp 50-60k kanalına girdi siz bunu nasıl olumsuz yorumluyorsunuz anlayamadım. Piyasa tek bir kişi ya da kuruluşun manipüle edemeyeceği kadar büyüdü artık. Genel trende bakınca her şey olumlu ilerliyor. Daha yeni 1 kilogram altın fiyatını geçti 1 Bitcoin. Sizin pencerenizden bakmaya çalışıyorum ama olumsuz bir şey bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Smiley

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
teramit
Legendary
*

View Profile
February 22, 2021, 01:58:59 PM

Bugünkü btc hareketinde sağlam bir miktar manipülatör tarafından satıldı, elın amca sağolsun, 1.5 milyar dolar ile tesla 35-40 bin civarı btc alabiliyordu bu miktarın sağlam bir kısmını bugün satmış olmalılar ama manipler böyle satınca kar realizasyonu için değil marketi düşürüp alttan toplamak için satarlar dolayısıyla sattığı miktar ile ele geçen usdt yi şimdi geri toplamak için kullanabilir, nitekim son 2-3 hafta bu şekilde geçmişti bu süreçte % 10-20 arası btcleri de artırıp 50binle oynamaya başlamış olabilirler, global bir borsada satılan günlük rakamlar bunlar ama 10k btc ile bile piyasa sağlam oynatılıyor.Bugünkü hareket için ellerindekinin yarısını kullanıp diğer kısmını yükselmeyi bloklamak için duvar örmeye garanti olarak tuttuklarını tahmin ediyorum, tabi %50 satış % 50 duvar yerine satışa daha fazla ayırmış olabilirler, zamanla fiyat düşünce iş garantileşiyor ve duvara daha az btc gerekiyor. gerçi elimdekileri parça parça 60 tan satıp 50 ye gelirken çoğunu 60 tan satmış olmayı dilerim buna göre kendileri ayarlamışlardır.
Şu an fiyat çakılırken aslında bir panik ve kartopu etkisi ile iş gidiyor yani en baştaki hareketi verince zaten piyasa şişmiş ve çözülmeye hazır , dolaysıyla 60 ta esas kısmı boşaltınca gerisi otomatik geliyor. Peki düşüş başlatılacak nokta nasıl buluuyor dersek ,artık fiyatı ittire ittire götürdüğü yerde yeterince momentum kalmayınca çabayı yukarı ittirmek yerine komple piyasanın zorladığı düşüş yönüne çevirip dipten geri dönüş momentumunu kullanrak gelmeyi deneyecektir Bu da bize düşüş bittiğinde geri tekrar gelineceğini hatta düşüş hızına yakın yükseliş olacağını gösterir, Yeniden yaşanacak yükselişte momentum eski zirveyi geçmeye yetecek mi bunu zaman gösterecek, Yetmez ise ikili zirve dönüşüyle ana trend düşüşünü tescil etmiş olur, Yok eski zirvenin de üstüne çıkarsa o zaman yeni ath lerle dolu haftalar geri gelecek o ivmeyle 100k lar daha olası olacaktır. Kiss
torrentco
Sr. Member

View Profile
February 22, 2021, 02:09:03 PM

Sizin pencerenizden bakmaya çalışıyorum ama olumsuz bir şey bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Smiley

ben arkadaşın pencereisni soyleyeyim hocam.
"benim götümde don yok,uckurusa sattım zamanında,bu ipnelerinde olmasın" Smiley bu yani inan baska birşey değil.

Bugünkü btc hareketinde sağlam bir miktar manipülatör tarafından satıldı, elın amca sağolsun, 1.5 milyar dolar ile tesla 35-40 bin civarı btc alabiliyordu bu miktarın sağlam bir kısmını bugün satmış olmalılar ama manipler böyle satınca kar realizasyonu için değil marketi düşürüp alttan toplamak için satarlar dolayısıyla sattığı miktar ile ele geçen usdt yi şimdi geri toplamak için kullanabilir, nitekim son 2-3 hafta bu şekilde geçmişti bu süreçte % 10-20 arası btcleri de artırıp 50binle oynamaya başlamış olabilirler, global bir borsada satılan günlük rakamlar bunlar ama 10k btc ile bile piyasa sağlam oynatılıyor.Bugünkü hareket için ellerindekinin yarısını kullanıp diğer kısmını yükselmeyi bloklamak için duvar örmeye garanti olarak tuttuklarını tahmin ediyorum, tabi %50 satış % 50 duvar yerine satışa daha fazla ayırmış olabilirler, zamanla fiyat düşünce iş garantileşiyor ve duvara daha az btc gerekiyor. gerçi elimdekileri parça parça 60 tan satıp 50 ye gelirken çoğunu 60 tan satmış olmayı dilerim buna göre kendileri ayarlamışlardır.
Şu an fiyat çakılırken aslında bir panik ve kartopu etkisi ile iş gidiyor yani en baştaki hareketi verince zaten piyasa şişmiş ve çözülmeye hazır , dolaysıyla 60 ta esas kısmı boşaltınca gerisi otomatik geliyor. Peki düşüş başlatılacak nokta nasıl buluuyor dersek ,artık fiyatı ittire ittire götürdüğü yerde yeterince momentum kalmayınca çabayı yukarı ittirmek yerine komple piyasanın zorladığı düşüş yönüne çevirip dipten geri dönüş momentumunu kullanrak gelmeyi deneyecektir Bu da bize düşüş bittiğinde geri tekrar gelineceğini hatta düşüş hızına yakın yükseliş olacağını gösterir, Yeniden yaşanacak yükselişte momentum eski zirveyi geçmeye yetecek mi bunu zaman gösterecek, Yetmez ise ikili zirve dönüşüyle ana trend düşüşünü tescil etmiş olur, Yok eski zirvenin de üstüne çıkarsa o zaman yeni ath lerle dolu haftalar geri gelecek o ivmeyle 100k lar daha olası olacaktır. Kiss

valla mesajın sadece ilk satırını okudum,devamını okuyamadım bu kadar boş nasıl yazıon hocam.
40 dan aldım 50 den sattı elindekini arrtıtırdı.sonra tekrar %10 bastı yukardan geri sattı alttan alıyor.
bu mu arguman ?

yeminlen sen bizim gungorendeki kıraathahneye gel bizim burdaki amcalalrın kripto muhabbetine acaip guzel ayak uydurursun sen   Smiley

teramit
Legendary
*

View Profile
February 22, 2021, 02:11:32 PM

nasıl herşey olumlu hacı bütün piyasa manipülatörün tekelinde istediğinde indirip istediğinde artırıyor , şimdi kucağa oturtayım diyor oturtuyor, şöyle bir piyasa da insanlar kurtlara yem olmadan dolaşmaya çalışıyor en ufak bir düşüyor haberini bile gömmeye çalışıyoruz, ben düşmeden önce söylüyorum vay neden öyle dedin adam düşerken diyor düştü vay neden öyle dedin ne diyek mahmut mu diyek  Huh

manipulatorun tekelindeymiş,kucaga oturtuyormuş,istedeiğinde cıkartıp indiriyormuş.tamamen boş magazin.
yemin ederim kahvehaneler kapalı su anda ama acılınca bizim gungorendeki kahvehaneye gelin bu adamdan daha kripto yorumu dinlersiniz.
her düşüşte baslıkta,adama sorarlar 2013 den beri piyasadasın forum katılma tarihine bakarsak,bir tane mi almadın btc be arkadaş 100-200$ dan.

benim yaptığım trade in yorumlarımla alakası yok, piyasa da ne görüyorsam onu söylüyorum, ama merak ediyorsan borsaların bana verdiği verilere bakınca benden daha fazla trade yapan biri yok TR de , golabalde de sayılı adam önümde , tr ye gelmeden btc aldım , btcnin gördüğü her 100 dolarlık  değerde alıp satıyorum yani zirvesinde de dibinde de iş yapıyorum , sizin ne yaptığınızı biliyorum alıp tuttuğunuz için negatif söylemlere laf ediyorsunuz ama benim ne yaptığımı bilmenize anlamanıza imkan yok , saçma sapan yorumlarınızı anlıyorum her sene böyle tipler gelir geçer burdan. Benim eski mesajlarım duruyor ömrünüz yeterse okuyun birşeyler öğrenirsiniz belki.
torrentco
Sr. Member

View Profile
February 22, 2021, 02:23:40 PM
Last edit: February 22, 2021, 02:35:56 PM by torrentco

benim yaptığım trade in yorumlarımla alakası yok, piyasa da ne görüyorsam onu söylüyorum, ama merak ediyorsan borsaların bana verdiği verilere bakınca benden daha fazla trade yapan biri yok TR de , golabalde de sayılı adam önümde , tr ye gelmeden btc aldım , btcnin gördüğü her 100 dolarlık  değerde alıp satıyorum yani zirvesinde de dibinde de iş yapıyorum , sizin ne yaptığınızı biliyorum alıp tuttuğunuz için negatif söylemlere laf ediyorsunuz ama benim ne yaptığımı bilmenize anlamanıza imkan yok , saçma sapan yorumlarınızı anlıyorum her sene böyle tipler gelir geçer burdan. Benim eski mesajlarım duruyor ömrünüz yeterse okuyun birşeyler öğrenirsiniz belki.

bana borsalardan gelen bilgilere gore bende dunyada ilk 3 deyim kardeş.
yav haydi işine.ulan recep ivedik gibi adama çattık ha  Grin
teramit
Legendary
*

View Profile
February 22, 2021, 02:39:47 PM

bana borsalardan gelen bilgilere gore bende dunyada ilk 3 deyim kardeş.
yav haydi işine.ulan recep ivedik gibi adama çattık ha  Grin

yorumları okuyup anlamıyorsun , yok sen trade yapmıyorsun kafasındasın
doğru düzgün okumuyorsun bile , sen btc almadın etmedin diyordun yukarıda herkesden fazla aldım diyorum yalan diyorsun , btcturk ün üyesi var forumda mesaj at sor ona Smiley göt olurum diye korkuyorsan birşey diyemem, 3 yıllık manipülatif analiz mesajlarım imzamda önce onları oku sonra belki bugün neler olduğunu anlarsın . kimse manipülasyonla ilgilenmediği için manipler böyle rahat zaten, anlatıyoruz adamlar bak bunu yapıyor diye hala gelmiş kahvehane muhabbeti yapıyor
torrentco
Sr. Member

View Profile
February 22, 2021, 02:52:57 PM

yav he he şampiyonsun birincisin globalde sayılısın he he.
----

son 24 satte 4 milyar dolar likidite olan var yalnız beyler bu nedir yav.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 22, 2021, 03:42:09 PM
Merited by Vispilio (1)

Herkesin tarzı farklıdır kimisi kısa vadede işlem gerçekleştirir, piyasayı kısa vade koklamayı sever aradaki işlem farklarından parasını kazanır. Kimisi kısa vadede piyasa yönü okumakta çok başarılı değildir ancak uzun vade için daha iyi koku alır ona göre işlemini açar. Forumda yaptığımız yorumlar bitcoin fiyatını etkileyecek kadar değerli değil bu yüzden takım tutar gibi savunmanın alemi yok.

Bu piyasada en sevdiğim kısım ise piyasa içerisindeki bir eksikliği görüp bu eksikliği görerek para kazananlar. İlla bir proje olmak zorunda değil yada tokeni olmak zorunda değil. Pool kurup %10 - %15 kar payı alarak private sale'den aldığı birimleri satanlar, herkesin bildiği escrow'lar, arbitraj yapanlar, whitelist yarışlarına girip kaptığı sırayı satanlar, projeler için çeşitli ara görevleri yapanlar var. En temelinde yeni bir piyasa olduğu için çok fazla problem var ve çok fazla problemin olduğu bir yerde yeni bir iş alanı yaratmak çok daha kolay. Yapabiliyorsanız sabit gelir elde etmenizi sağlayacak çok güzel işler var. Zamanla piyasanın içinde kalarak öğreniyoruz bunları yada bazı problemleri fark ediyoruz.

Birbirimizin fikirlerini aşağılamanın yada bitcoin kesin yükselecek, kesin düşecek gibi kararları sonuna kadar savunmanın hiç birimize faydası yok, hatta tartışmanın bile anlamı yok. Keskin ve elleri titretecek derin bir düşüşü genel anlamda düşüş bekleyenler de yükseliş bekleyenlerde bekliyordu. Olması gereken oldu önemli olan buradan nereye yöneleceği. Yükseliş bekleyenlere göre yeni gelenler için hoş geldin partisi, düşüş bekleyenlere göre yeni gelenleri malda kilitleme dönemi. Benim için bitcoin göz ardı edilemeyecek bir teknoloji ve bu nedenle uzun vadeciyim, kısa dönem al sat yapacak beceriye de sahip değilim. En fazla dominance takibi yaparak çok yükseldiğinde bitcoin'lerimin bir kısmıyla altlara geçer hedefime ulaşınca bitcoin'e geri dönerim. Kendi görüşlerimi mümkün olduğunca kimseyi etkilemeden yazmaya çalışıyorum (Bitcoin 3000 dolara düşünce bitti satın diye bağırmıyorum   Shocked). Herkes kendi fikirlerine göre işlem açmakta özgür.

Ethereum için kraken'de gerçekleşen olay ise geçmişte düşük hacimli birimlerde sıklıkla gördüğümüz ancak bitcoin, ethereum gibi artık belirli bir hacime ulaşmış birimlerde görmeyi beklemediğimiz türdendi.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 23, 2021, 12:37:29 AM

Elon Musk yetişmezse kısa vadede görüntü kötü. Bence bu sefer zor yetişir.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 23, 2021, 04:04:33 AM

Elon Musk yetişmezse kısa vadede görüntü kötü. Bence bu sefer zor yetişir.
Bir kişinin eline bakarak götü kurtaracaksa yerle bir olsun öyle devrimsel teknoloji. Elon da Elon, Elon da Elon. Elon'un desteği olmadan kendini kurtaramayacaksa 1 dolara insin bitcoin, elimdeki her şeyi de kaybedeyim çok önemli değil.

Satoshi ne planladı ne oldu...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
February 23, 2021, 06:13:35 AM

Bu kadar FUDcu olmak da sağlıklı değil, illa ki düşüşler ve panik satışları olacak, illa düzeltmeler olacak. Önemli olan doğru pozisyonda yakalanmak ya da durumu kurtarabilmek. Yeni gelenler bir silkelensin, burada her şeyin 10 numara 5 yıldız olmadığını görsün. Zaten birkaç güne şu coin %70 yaptı şuna atlayalım %50 yaparız muhabbetine döneriz.

BTC 50k'nın altına inse de kendini geri yukarı atıyor, daha altına düşmezse bence toparlarız

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
February 23, 2021, 07:28:31 AM

Piyasa sadece elon beyin elinde degil onun btc etkisi anlik olur suan gelmesi gereken satislar geldi cok normal degil mi
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
February 23, 2021, 07:34:06 AM
Last edit: February 23, 2021, 07:52:10 AM by anonymous3x

Bu kadar FUDcu olmak da sağlıklı değil, illa ki düşüşler ve panik satışları olacak, illa düzeltmeler olacak. Önemli olan doğru pozisyonda yakalanmak ya da durumu kurtarabilmek. Yeni gelenler bir silkelensin, burada her şeyin 10 numara 5 yıldız olmadığını görsün. Zaten birkaç güne şu coin %70 yaptı şuna atlayalım %50 yaparız muhabbetine döneriz.

BTC 50k'nın altına inse de kendini geri yukarı atıyor, daha altına düşmezse bence toparlarız

aynen katılıyorum aslında güzel oldu bu düşüş, hormonla şişen piyasamızın sağlıklı bir gaz çıkarması olarak görüyorum.

devamının gelmesi kısa vadede olumlu etki yapacaktır. bu kadar fomo fazlaydı. yarın döner mi piyasa dönsün sorun yok. yükselişler tatlı olsada her şeyin bir sonu olduğunu bilmeli insanlar.
torrentco
Sr. Member

View Profile
February 23, 2021, 08:25:08 AM
Merited by Vispilio (1)

yarıldım  Grin Grin Grin Grin Grin

anonymous3x
Sr. Member

View Profile
February 23, 2021, 08:46:47 AM

Duman attırıyorlar resmen. Daha geçen hafta nakitsiz kalanlara güzel bir ceza kesilebilir kestiler galiba. Smiley

Pages: « 1 ... 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 [778] 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 ... 840 »
  Print  

Jump to: