Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:38:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »
81  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][BOUNTY] WorldBit E-ticaret İşlemlerini Blockchain ile gerçekleştirme on: December 09, 2017, 01:56:06 PM

WorldBit, Singapur’daki Valuebit International Venture Pte. Ltd ye aittir. Bu Blockchain odaklı Arttırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) Uygulamasıdır. Devrimdir, çünkü:
 • E-ticaret işlemlerini arttırılmış gerçeğe (Augmented Reality) ulaştırmayı amaçlar.
 • WorldBit, işletmeler ve bireyler için kapsamlı bir AR (Artırılmış Gerçeklik) e-ticaret deneyimi ve eski elektronik ticaret şirketlerine de genişletilmiş yetenekler sunuyor, ancak bunu yaparken merkezi tedarik zinciri, aşırı ücret almadan ve alıcıların riskli işlemlere maruz kalmadan yapıyor.
 • WorldBit, kripto dünyası ve genel kitleler arasındaki boşluğu kapatmak için oluşturulmuş bir Blockchain odaklı Artırılmış Gerçeklik Uygulamasıdır.
 • WorldBit platformu, her kullanıcının kendi Alibaba'sını, kendi kiralama şirketini, kendi Amazon'larını, kendi Ebay'sini, kendi kiralık araç şirketini yapmasını ve WorldBit işlevlerinde kullanıcının kontrolünü sürdürdüğü bir piyon dükkânı işlevi gören bir kullanıcı ailesi oluşturmasını sağlıyor.

Özellikler

 • Tüm Varlıklar Aynı Yerde: Varlıklarınızı saklamak ve değiştirmek için çokku para birimini destekleyen tek bir cüzdan. Kolayca ve anında.
 • Üçüncü Şahıs Riskleri Yok: Paranız, kullanılmaya hazır, güvenli, merkezi olmayan bir cüzdan içinde saklanır. Herhangi bir şekilde engellenmez ve hesabınız blokelenmez. Senindir ve sana aittir.
 • Yasal: Açık Ticaret Ağı’nı düzenlemeye yönelik tüm gerekli araçlar sağlanmıştır..
 • Evrensel Token: Transferiniz gerçekleşinceye kadar mülkiyetinizi koruyarak varlık ticaretinizi yapın. Malınızı gönderirken tokenlerinizi alın.


Teknolojiye Genel Bakış
 • WorldBit, tüm teknolojileri ile birlikte test edilmiş ve çeşitli işletmelerde kullanılıyor olan çalışma prototipleri gereken belgelere sahiptir.
 • WorldBit, ilk Open Source Affiliate Marketing (OSAM) (açık kaynaklı satış ortağı pazarlaması) sistemi için yazılım uygulamalarının yanı sıra Android ve iPhone için WorldBit Explorer Gelişmiş Gerçeklik uygulaması içeriyor. (playstore de worldbit Explorer uygulaması mevcut fakat daha kararsız olarak geçiyor hala yapım ve geliştirme aşamasında)
 • WBT cüzdan mobil uygulama, WorldBit Explorer uygulamasındadır. WBT tokenleri WorldBit'in MyEtherWallet'in ilk tam bağlantı noktası aracılığıyla mobil aygıta yönetilir.
 • Kısa süre içinde herhangi bir Kredi Kartını, BIP 39'u kullanan bir Cüzdan olarak kullanabilirsiniz: WBT, alternatif bir mali çerçeve kullanarak herhangi bir kullanıcının kredi kartında saklanabilecek alternatif kart okuyucuları geliştiriyor.
 • WBT tokenleri, ValueBit token exchange sistemimizle birden fazla borsa aracılığıyla Fiat para birimi cinsinden para birimi cinsinden dönüştürülebilir.
 • WBT tokenleri ICO için Ethereum platformunda bir ERC-20 simgesi olarak yer alır ve bu simge WorldBit Explorer ekosisteminin birinci fazında da kullanılır. Burada işlem imzalarını ve meta verilerini SiaCoin, ipfs ve Amazon EC2 platformu vasıtasıyla depolayarak kendi V2 blok zincirini modellemektedir.


Alıcılara, Satıcılara ve Katılanlara Teşvik


 • WorldBit'te eşler arası Artırılmış Gerçeklik (AR) dizisi herkes tarafından anında - merkezi olmayan tedarik zinciri ile- görselleştirilebilir ve genişletilebilir.
 • Portalları dağıtan Pokemon Go veya Ingress gibi düşünün. Bir şirket gibi değil.
 • WorldBit ile, istediğiniz ürün türünü yazmanız ve istediğiniz fiyat aralığını ve mesafeyi ayarlamış olmanız gerekir.
  Geri kalanı WorldBit yapıyor.
 • Aradıkları ürün veya hizmetlerin yakınındayken alıcılar bilgilendirilir. Alıcılar ve satıcılar yakınlarda bulunan ürün, hizmet veya diğer üyelik sınıflarını istedikleri zaman GPS sistemini kullanarak mobil uygulamadaki bir sohbet sistemiyle iletişim kurar. Aradıkları şey belki yakınlarında olabilir!


Token Satışı

Token:  WBT
Başlangıç: 23 Kasım 2017
Toplam Token: 210,000,000 WBT
Satışa Sunulan Token: 52,500,000 WBT
Ödeme Yöntemi: ETH
Toplam Supply: 210,000,000
(Toplam token miktarının (210milyon) %25 i ICO döneminde satılacaktır.)

ICO Sonrası, Buterin & Teutsch'un IICO Token’i ve Bancor'un Akıllı Token satışları boyunca birçok yasal ülkede satış ve etkileşimde bir düzenleyici çözüm olarak melez bir token geliştiriyoruz. 210M'lik token tedariğimiz mal sevkıyatlarıyla dolum noktasına ulaştığında, diğer şirketlerin  tokenleri ile satın alınması vakıf tarafından serbest bırakılacak -Burada WorldBit tarafından büyüme stratejisi kazançtır. Dünya varlıklarının% 2'sini WorldBit sisteminde yakalamayı hedefliyoruz.WorldBit TakımıYasal olarak

WorldBit, Fintech hukuk teorisinde bir lider olan Taylor Vinters VIA'nın bir müşterisidir ve birincil avukatımız Bayan Yingyu Wang'dır. Bayan Wang ve Taylor Vinters VIA ortaya çıkan Fintech ve ICO kanunlarının ön planında ve hukuki sorunlar için WorldBit'in iletişim noktasıdır.
Lütfen websitemizi ziyaret edin: www.worldbit.com  https://www.taylorvinters.com
daha fazla bilgi için. Taylor Vinters tarafından yapılan yasal incelememizi şu bölümde de görebilirsiniz: www.worldbit.com.


Fonların Kullanımı

Aşağıdaki dökümandan bütün detaylara ulaşabilirsiniz:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zkWmNgn1YFaUpDgtJg7ClEMa0bie84hbLQ0nElpoBr0/edit#gid=1695384915

Website - https://worldbit.com
Whitepaper - https://docs.google.com/document/d/1nF2OUluS5Zcu1i_WCr2fmyD3ZjjCcsQUTBfmtQk73x8/edit?usp=sharing
FAQs - https://worldbit.com/faqs/
Telegram - https://t.me/WorldBitICO
Twitter - https://twitter.com/WorldBitICO
Facebook - https://www.facebook.com/WorldBitICO/


82  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [Bounty] [TOKEN SALE] 💰 💰Real Property Token 💰 💰 on: December 07, 2017, 01:22:13 PM


WHITELISTE KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYIN!

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TELEGRAM KANALIMIZA KATILABİLİRSİNİZ!
ETH gönderiminizi Coinbase, bittrex gibi borsalardan yapmayınız.
RPT'leriniz ETH gönderdiğiniz cüzdana gönderilecektir.
Alternatif düzenlemeler diğer kriptoparalarla gönderim yaptığınız taktirde olur.
Bütün tarihker UTC Saat Dilimine göredir (UTC Türkiye saatinin 3 saat gerisinde)
MEW hakkında bilgi alma için:buradan.
Satılmayan tokenler Token Sahipleri arasında paylaştırılacaktır. Detay için.
Herhangi bir sorunuz veya öneriniz olursa mail adresimizden bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz: info@rptoken.io
83  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [Bounty]Swapper Kripto üzerinden vergilerinizi erteleyin 250.000 $ Bounty on: December 07, 2017, 11:48:09 AM


SWAPPER.IO: Kazancınızı yasal olarak vergilendirmeden koruyun!

İlk Token Teklifi: 4 ARALIK - 2 OCAK

The Swapper platform is a legally registered Qualified Intermediary service that will allow digital currency investors to carry out 1031 like-kind exchanges on their profits with all the benefits of blockchain technology. The 1031 tax deferred exchange is a lawful procedure under the Internal Revenue Code that allows investors to defer paying capital gains taxes on their profits and is billion dollar business in Swapper.io, intellectual property and the art trade, among others. In order to reach the second stage of its development, Swapper is having a public Initial Token Offering (ITO). Purchasers based in the United State accepted. Please research your local laws before participating.

To generate interest and community involvement, a total of 500,000 SWAP tokens, or 0.5 % of the total, are reserved for our initial bounty campaign. This is equivalent to $250,000 USD. When the Swapper platform is built, SWAP tokens will be valued at $1 USD for ease of accountability.

Toplam 100 milyon token arz edilecektir. Soft Cap fonun ilk fazı olarak 250,000 $'dır. Araç olarak kripto sektöründeki diğerleri kadar karmaşık olmadığı için maliyetimiz de daha azdır. Ne olursa olsun bunu gerçekleştireceğimizden eminiz. Fikrimizin sadece kripto sektörü için değil diğer birçok alanda oldukça kullanışlı olduğu için takımımız fon toplamak amacıyla birçok farklı girişimlerle de görüşmelerine devam ediyor.


Size Resmi Swapper Bounty Kampanyasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

İlk bounty kampanyası ITO sonuçlanmasının ardından başlayacaktır. Ödüller, Swapper blockchain halka sunulduktan sonra dağıtılacaktır. Lütfen katılmak için kayıt olun ve talimatları dikkatli bir şekilde okuyup uygulayın.

Her hangi bir sorunuz olursa bizimle forum üzerinden veya mail ile iletişime geçebilirsiniz: community@swapper.io

Bütün katılımcılar kesinlikle resmi Swapper.io Telegram kanalına kayıt olup bizi takip etmelidir.Haftalık raporları her pazartesi saat 23:59'a kadar bildirmeleri gerekir.

Twitter Ödülü: %15 veya 75,000 Swap token ($37,500 USD)
Facebook Ödülü: %15 veya 75,000 Swap token ($37,500 USD)

Nasıl katılabilirim?

Twitter için:
Resmi Twitter : https://twitter.com/swapper_io hesabımızı takip edin.

Facebook için:
Resmi Facebook Fansayfasını: https://www.facebook.com/PreserveWealth/ beğenin.

Facebook stake dağıtımı:

100 to 1000 Facebook arkadaşı: 10 stake
1001 to 5000 Facebook arkadaşı: 35 stake
5000+ Facebook arkadaşı: 50 stake


Twitter stake dağıtımı:

500 den az takipçi: Her tweet/retweet: 1 stake
501 - 1000 takipçi: Her tweet/retweet: 3 stake
1000 den fazla takipçi: Her tweet/retweet: 10 stake

 
Şartlar ve Kurallar:

1: Twitter ve facebook hesaplarının en az 200 takipçi/arkadaşı olması gerekir.
2: audit skorun %85 den fazla olması gerekir.
3: Twitter/Facebook hesaplarının orijinal olması gerekir. Sahte, ölü, aktif olmayan ve bot hesaplar kabul edilmeyecektir.
4: Aktif ve düzenli olmalısınız. Resmi twitter/facebook tweet ve güncellemelerini paylaşmalısınız.
5: Haftalık 5 tane retweet/repost ve 5 tane beğeni yapmanız gerekmekte. (günde maksimum 3retweet/repost sayılır). Haftada 3 tane de SWAPPER.IO hakkında tweet/post atmalısınız. (#SWAPPER   hashtagini kullanarak)
6: Çoklu hesapla katılıma izin verilmez. Bu şekilde katılan kullanıcılar kara listeye alınacaktır.
7: Kullanıcı her iki kampanyaya beraber katılabilir.
8: Şartlar ve kurallar resmi bir bilgi verildikten sonra değiştirilebilir ve uygulanabilir.

Aşağıdaki linklerden kampanyaya katılabilirsiniz:

Facebook: https://goo.gl/86vZqm
Twitter: https://goo.gl/RiZoHc

Raporlarınızı aşağıdaki şekilde göndermelisiniz:
Code:
Facebook
WEEK: 1 (18-24)
Your number on the spreadsheet (If you are not on "-"):
Facebook Link:
Ether adress:

Link to your post:
1- (dd/mm):
2- (dd/mm):
3- (dd/mm):
4- (dd/mm):
5- (dd/mm):


Code:
Twiter
WEEK: 1 (18-24)
Your number on the spreadsheet (If you are not on "-"):
Twitter Link:
Ether adress:

Link to your tweets:
1- (dd/mm):
2- (dd/mm):
3- (dd/mm):
4- (dd/mm):
5- (dd/mm):


Spreadsheetler aşağıdadır:
Facebook: https://goo.gl/qo9Dgn
Twitter: https://goo.gl/qo9DgnÖdül: %20 veya 100,000 Swap token (50,000 USD)

Jr Member: 15 stake/hafta
Member:  25 stake/hafta.
Full Member: 35 stake/hafta.
Sr Member: 50 stake/hafta
Hero : 65 stake/hafta.
Legendary : 85 stake/hafta


Full Member ve üstü rütbedekiler Avatarımızı kullanarak ekstradan 10 stake kazanabilir

Şartlar ve kurallar:

1: İmzayı ICO sonuna kadar takmaları gerekmektedir. Kampanyanın yarısında çıkarırlarsa diskalifiye edilirler.
2: Haftada en az 15 mesaj atmaları gerekir. Marketplace-Pazaralanı; Off-topic-Konudışı; Archival-Arşiv; Marketplaca (Altoins) bölümlerine atılan mesajlar sayılmayacaktır.
3: Kampanya boyunca 50 tane mesaj atmanız gerekir.
4: Mesajlar kaliteli ve konuyla alakalı olmalıdır. Spam, düşük kalite, kopyalanmış ve konuyla alakasız mesajlar sayılmayacaktır.
5: Mesajlar 100 karakterden daha uzun olmalıdır. Daha kısa mesajlar sayılmayacaktır.
6: Ödeme token satışı bittikten sonra yapılacaktır.
7: İmzanızı rütbenize göre güncel tutun ve imza kampanyası bittikten sonra mesajları kontrol edebilmemiz için bize 1 hafta müsade edin. Daha önce imzasını kaldıranlar diskalifiye edilecektir.
8: Newbies üyeler kampanyamıza malesef katılamıyor.
9: Negatif güvenli üyeler kampanyaya katılamaz ve kampanya sırasında negatif güven alan üyeler hiç bir ödül almadan kampanyadan atılacaktır.
10: Kampanya yöneticisi kuralları değiştirme, yeni kurallar ekleme veya çıkarma hakkını gizli tutar.

Katılmak için:

Başlığa aşağıdaki bilgileri doldurarak mesaj atmalısınız:
Code:
Bitcointalk username:
Forum rank:
Starting post count:
Telegram username:
ETH address:

Spreadsheet: https://goo.gl/qo9Dgn

İmzalar


Jr Member
Code:
[center][url=swapper.io]█ █ █  SWAPPER.io | 1st Phase ITO > Dec 4th, 2017  █ █ █
[i]Legally Protecting Your Crypto-Profits From Overtaxation![/center]

Member
Code:
[center][url=https://swapper.io/]█ █ █ █ █      SWAPPER.io   [i][u]       Le[/u]g[u]all[/u]y[u] Protectin[/u]g[u] Your Cr[/u]y[u]pto-Profits From Overtaxation!       [/u][/i]      █ █ █ █ █
Deferred Tax Payment   ●   Like Kind Exchange  ●  Asset-Neutral Smart Contracts
█ █ █ █ █       ●    [  J O I N   1st   P H A S E   I T O    |    D e c e m b e r   4th ,  2 0 1 7  ]    ●       █ █ █ █ █[/url][/center]

Full Member
Code:
[center][b][font=arial][url=https://swapper.io/][color=#2084C4]█ [color=#198AD2]█ [color=#1190E2]█ [color=#119DF7]█ [color=#25A9FE]█       [font=arial black][color=#0C4D94]SWAPPER[color=#108CDD].io[/color][/color][/font]   [i][color=#0F325B][color=#0075FD][u]      [color=#0F325B]Le[/color][/u][/color]g[color=#0075FD][u][color=#0F325B]all[/color][/u][/color]y[color=#0075FD][u] [color=#0F325B]Protectin[/color][/u][/color]g[color=#0075FD][u] [color=#0F325B]Your Cr[/color][/u][/color]y[color=#0075FD][u][color=#0F325B]pto-Profits From Overtaxation!       [/color][/u][/color][/color][/i]      █[/color] █[/color] █[/color] █[/color] █[/color]
[color=#0C4D94][color=#108CDD]Deferred Tax Payment[/color]   ●   [color=#108CDD]Like Kind Exchange[/color]  ●  [color=#108CDD]Asset-Neutral Smart Contracts[/color][/color]
[color=#2084C4]█ [color=#198AD2]█ [color=#1190E2]█ [color=#119DF7]█ [color=#25A9FE]█        [font=tahoma][color=#129EEB]●    [  [color=#0F325B]J O I N   1st   P H A S E   I T O[/color]     |     [color=#0C4D94]D e c e m b e r   4th ,  2 0 1 7[/color]  ]    ●[/font]        █[/color] █[/color] █[/color] █[/color] █[/color][/url][/font][/b][/center]

Sr Member
Code:
[center][table][tr][td][url=https://swapper.io/][size=2pt][tt][color=#2684C5]        ▄▄████[/color][color=#2C9CD4]█████▄[/color][color=#35A8DD]▄[/color]
[color=#0A70C5]     ▄█[/color][color=#2684C5]███▀▀[/color][color=#146EB6]      ▀[/color][color=#35A8DD]████▄[/color]
[color=#0A70C5]   ▄███▀[/color][color=#11599D]    ▄▄▄▄▄[/color][color=#146EB6]   ▀█[/color][color=#35A8DD]███▄[/color]
[color=#0A70C5]  ▄█[/color][color=#146EB6]█▀[color=#0F589C]    ▄███████▄[/color]   ▀█[/color][color=#35A8DD]█[/color][color=#38ACDF]██[/color]
 [color=#0A70C5]▄██▀[/color][color=#145DA0]    ▐███▀▀▀███▌[/color][color=#3B7FCF]    █[/color][color=#38ACDF]███▄[/color]
 [color=#0A70C5]███[/color][color=#1D64A4]     ▐███[/color][color=#38ACDF]          ▀▀███▌
 █▄[/color][color=#0A70C5]▀[color=#1B75B2]      ▀███████▄[/color]      ▄[/color][color=#38ACDF]▀█[/color]
[color=#38ACDF]▐████▄[/color][color=#2A8CC4]       ▀▀▀███▌[/color][color=#0A70C5]     ███[/color]
[color=#38ACDF]▀███[/color][color=#3B7FCF]█[/color][color=#2E9AD0]    ▐███   ███▌[/color][color=#0A70C5]    ▄██▀[/color]
[color=#38ACDF]  ██[/color][color=#35A8DD]█[/color][color=#0A70C5]█▄[color=#319FD4]   ▀███████▀[/color]    ▄█[/color][color=#0A70C5]█▀[/color]
[color=#35A8DD]   ▀███[/color][color=#0A70C5]█▄[/color][color=#2E9AD0]   ▀▀▀▀▀[/color][color=#0A70C5]    ▄███▀[/color]
[color=#35A8DD]     ▀████[/color][color=#2C9CD4]▄[/color][color=#2684C5]      ▄▄███[/color][color=#0A70C5]█▀[/color]
[color=#35A8DD]        ▀[/color][color=#2C9CD4]▀█████[/color][color=#2684C5]████▀▀[/color][/size][/td]
[td][url=https://swapper.io/][b][font=Trebuchet MS,Arial][size=23pt][color=#0C4D94]SWAPPER[size=18pt][color=#108CDD].io[/size][/font][/b][/td][td][/td]
[td][center][url=https://swapper.io/][b][font=Arial narrow][size=12pt][color=#0F325B]Legally Protecting Your Crypto-Profits
[font=Arial black][color=#0C4D94]●[color=#108CDD]● [color=#0C4D94]! [font=arial][color=#108CDD]FROM OVERTAXATION[/font] ![/color] ●[/color]●[/size][/font][/b][/center][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄███████▀▀▀▀▄▄▄▄▀███████▄
▄█████▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█████▄
██████ █▄▄█▄▄█▄▄▀  ▀ ██████
██████ ████████ ▄▀▀█ ██████
██████ ████████ ▀▄▄█ ██████
▀█████ █▀▀█▀▀█▀▀▄  ▄ █████▀
 ▀████▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]DEFERRED
TAX
PAYMENT[/size][/font][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄█████▀▀▀ ▀▀▀▀▀ ▀▀▀█████▄
▄█████ ███▄█████▄███ █████▄
██████ ██▄▄▄▄▄▄▄▄▄██ ██████
██████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ ██████
██████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ ██████
▀█████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ █████▀
 ▀████▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial Narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]LIKE
KIND
EXCHANGE[/size][/font][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄███████▀▄▄▀█▀▄▄▀███████▄
▄█████████▄▀█ █▀▄█████████▄
██████ ▄▄▄▄▄ ▄ ▄▄▄▄▄ ██████
██████▄ ▄▄▄▄ ▄ ▄▄▄▄ ▄██████
███████ ████ █ ████ ███████
▀██████ ████ █ ████ ██████▀
 ▀█████ ▀▀▀▀ ▀ ▀▀▀▀ █████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]ASSET-NEUTRAL
SMART
CONTRACTS[/size][/font][/td]
[td][size=21pt][color=#129EEB][[/size][/td]
[td][center][url=https://swapper.io/#ico][b][font=arial][size=8pt][font=Arial black][color=#129EEB]JOIN 1[size=6pt][sup]st[/sup][/size] PHASE[/font]
[color=#0F325B]INITIAL TOKEN OFFERING
[color=#0C4D94]December 4[size=6pt][sup]th[/sup][/size], 2017[/size][/font][/b][/center][/td]
[td][size=21pt][color=#129EEB]][/size][/td][/tr][/table][/center]

Hero Member - Legendary
Code:
[center][table][tr][td][url=https://swapper.io/][size=2pt][tt][color=#2684C5]        ▄▄████[/color][color=#2C9CD4]█████▄[/color][color=#35A8DD]▄[/color]
[color=#0A70C5]     ▄█[/color][color=#2684C5]███▀▀[/color][color=#146EB6]      ▀[/color][color=#35A8DD]████▄[/color]
[color=#0A70C5]   ▄███▀[/color][color=#11599D]    ▄▄▄▄▄[/color][color=#146EB6]   ▀█[/color][color=#35A8DD]███▄[/color]
[color=#0A70C5]  ▄█[/color][color=#146EB6]█▀[color=#0F589C]    ▄███████▄[/color]   ▀█[/color][color=#35A8DD]█[/color][color=#38ACDF]██[/color]
 [color=#0A70C5]▄██▀[/color][color=#145DA0]    ▐███▀▀▀███▌[/color][color=#3B7FCF]    █[/color][color=#38ACDF]███▄[/color]
 [color=#0A70C5]███[/color][color=#1D64A4]     ▐███[/color][color=#38ACDF]          ▀▀███▌
 █▄[/color][color=#0A70C5]▀[color=#1B75B2]      ▀███████▄[/color]      ▄[/color][color=#38ACDF]▀█[/color]
[color=#38ACDF]▐████▄[/color][color=#2A8CC4]       ▀▀▀███▌[/color][color=#0A70C5]     ███[/color]
[color=#38ACDF]▀███[/color][color=#3B7FCF]█[/color][color=#2E9AD0]    ▐███   ███▌[/color][color=#0A70C5]    ▄██▀[/color]
[color=#38ACDF]  ██[/color][color=#35A8DD]█[/color][color=#0A70C5]█▄[color=#319FD4]   ▀███████▀[/color]    ▄█[/color][color=#0A70C5]█▀[/color]
[color=#35A8DD]   ▀███[/color][color=#0A70C5]█▄[/color][color=#2E9AD0]   ▀▀▀▀▀[/color][color=#0A70C5]    ▄███▀[/color]
[color=#35A8DD]     ▀████[/color][color=#2C9CD4]▄[/color][color=#2684C5]      ▄▄███[/color][color=#0A70C5]█▀[/color]
[color=#35A8DD]        ▀[/color][color=#2C9CD4]▀█████[/color][color=#2684C5]████▀▀[/td]
[td][url=https://swapper.io/][b][font=Trebuchet MS,Arial][size=23pt][glow=#0C4D94,2,300][color=#0C4D94][size=10pt].[/size][/color][color=#fff]SWAPPER[size=18pt][color=#089DFF].io[color=#0C4D94][size=10pt].[/td][td][/td]
[td][center][url=https://swapper.io/][b][font=Arial narrow][size=12pt][color=#0F325B]Legally Protecting Your Crypto-Profits
[font=Arial black][color=#0C4D94]●[color=#108CDD]● [color=#0C4D94]! [font=arial][color=#108CDD]FROM OVERTAXATION[/font] ![/color] ●[/color]●[/size][/font][/b][/center][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄███████▀▀▀▀▄▄▄▄▀███████▄
▄█████▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█████▄
██████ █▄▄█▄▄█▄▄▀  ▀ ██████
██████ ████████ ▄▀▀█ ██████
██████ ████████ ▀▄▄█ ██████
▀█████ █▀▀█▀▀█▀▀▄  ▄ █████▀
 ▀████▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]DEFERRED
TAX
PAYMENT[/size][/font][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄█████▀▀▀ ▀▀▀▀▀ ▀▀▀█████▄
▄█████ ███▄█████▄███ █████▄
██████ ██▄▄▄▄▄▄▄▄▄██ ██████
██████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ ██████
██████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ ██████
▀█████ ██▄▄█▄▄▄█▄▄██ █████▀
 ▀████▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial Narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]LIKE
KIND
EXCHANGE[/size][/font][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#108CDD]       ▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▄███████▀▄▄▀█▀▄▄▀███████▄
▄█████████▄▀█ █▀▄█████████▄
██████ ▄▄▄▄▄ ▄ ▄▄▄▄▄ ██████
██████▄ ▄▄▄▄ ▄ ▄▄▄▄ ▄██████
███████ ████ █ ████ ███████
▀██████ ████ █ ████ ██████▀
 ▀█████ ▀▀▀▀ ▀ ▀▀▀▀ █████▀
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀[/size][/td]
[td][font=Arial narrow][size=8pt][b][color=#0C4D94]ASSET-NEUTRAL
SMART
CONTRACTS[/td]
[td][size=21pt][color=#129EEB][[/td]
[td][center][url=https://swapper.io/#ico][b][font=arial][size=8pt][font=Arial black][glow=#129EEB,2,300]       [color=#fff]JOIN 1[size=6pt][sup]st[/size] PHASE       [/font]
[color=#0F325B]INITIAL TOKEN OFFERING
●   [color=#0C4D94]December 4[size=6pt][sup]th[/size], 2017[/color]   ●[/td]
[td][size=21pt][color=#129EEB]][/td][/tr][/table][/center]


Avatar


Ödül: %20 veya 100,000 SWAP token (50,000 USD)

Şartlar ve kurallar:

1: Çeviri orijinal olmalıdır ve google translate benzeri programlar kullanılmamalıdır. Kullanan katılımcılar diskalifiye edilecektir.
2: ANN konusunu çeviren konunun yöneticiliğinden de sorumludur. Çeviriyi resmi haberler ve mesajlar ile güncel tutmalıdır.
3: Bizim tek mesajlık ölü başlıklara ihtiyacımız yok. Aktif olmayan konuların çevirmenleri ödüllerinin %50sini kaybeder veya diskalifiye edilirler.
4: Mesaj sayısını arttırmak için spam, yanlış içerikli mesaj atılmasına izin verilmez.
5: Newbies üyelerin çevirmenliğine izin verilmez. Çeviriye başlamadan önce bize çevirilerinizle alakalı bilgi verecek şekilde mesaj atın.
6: Onay almadan çeviri yaparsanız ödeme yapma gibi bir yükümlülüğümüz yoktur. o yüzden rezervasyonunuz kabul edilmeden çeviriye başlamayın.
5: Kampanya yöneticisi kuralları değiştirme, yeni kurallar ekleme veya çıkarma hakkını gizli tutar.

Ödemeler aşağıdaki şekilde yapılacaktır:

 • white paper: 100 Stake
 • ANN konusu: 50 Stake
 • ANN başlığındaki her mesaj için: 1 StakeKatılmak için aşağıdaki bilgileri doldurarak mesaj atmalısınız:
Code:
Bitcointalk username:
Language:
WhitePaper/Thread:
Portfolio:
Eth adress:

Spreadsheet: https://goo.gl/qo9Dgn
Ödül: %20 veya 100,000 SWAP Token (50,000 USD)

Açıklama:
Projeyi inceleyerek kaliteli bir blog yazısı yazın,  Blog Programımızın bir parçası olarak SWAPPER.IO tokenleri kazanın.
Tüm bloglar 3 farklı kategoriye ayrılmış olacak ve şu şekilde takdir edilecektir:•   Reddit Karma +150: Her yazı için 50 Stake
•   Reddit Karma -150: Her yazı için 20 stake
•   Steem (yüksek kalite): Her yazı için 30 Stake
•   Medium mesajların hepsine 40 stake kazanırsınız.
 

Tüm içerik kalite, trafik, görüntü ve efektler temel alınarak değerlendirilecektir.


Şartlar ve kurallar:

1. Düşük kaliteli yazılar kabul edilmeyecektir.
2. Makaleler orjinal olmalıdır. Kopya yazılar ve içerikler kabul edilmeyecektir. Resmi resimler, logo ve grafikler websitesi facebook ve twitter yazıları kullanılabilir.
3. Makaleler 500 karakterden daha uzun olmalıdır. daha kısa yazılar kabul edilmeyecektir. her katılımcı maksimum 3 makale yayınlayabilir.
4. Makalelerde resmi websitemizin ve whitepaper'ın linkini bulundurmalısınız.
5. Medium, Steemit, Newbium, ve diğer ücretsiz bloglarda makale paylaşımı yapabilirsiniz fakat her blogda sadece bir tane paylaşıma izin vardır.
6. .com .net .org veya diğer ücretli site ve bloglarda 3 tane makale paylaşabilirsiniz.
7. Yazının size ait olduğunu kanıtlamamız için yazıya bitcointalk profil linkini eklemelisiniz.
8. Yönetici şartları değiştirme yeni şartlar ekleme gibi haklarını gizli tutar.

Hazırladığınız içeriği formdan gönderebilirsiniz: https://goo.gl/cFrPsw

Aşağıdaki bilgileri doldurarak konuda paylaşmalısınız:
Code:
Username Bitcointalk:
Link to your post:
Eth adress:

Spreadsheet: https://goo.gl/qo9Dgn
Ödül: %10 veya 50,000 Swap token (25,000 USD)

ICO ve katılım talimatlarıyla ilgili video hazırlayarak Swap token kazanabilirsiniz


120 günde 4,000 den fazla görüntülüneme alırsa 40 Stake
120 günde 4,000 den az görüntülüneme alırsa 10 StakeŞartlar ve kurallar:

1. Düşük kalitedeki videolar kabul edilmeyecektir.
2. Videolar orijinal olmalıdır kopyalanmış videoar kabul edilmeyecektir.
3.Videolar 1 dakikadan daha uzun olmalıdır.
4. Sizin olduğunuzu kanıtlamamız için videoda bitcointalk linkinizi paylaşmalısınız.


İçeriklerinizi bu adresten gönderebilirsiniz: https://goo.gl/WKMVaH

Aşağıdaki bilgileri doldurarak konuya mesaj atmalısınız:
Code:
Username Bitcointalk:
Link to your video:
Eth adress:

Spreadsheet : https://goo.gl/qo9Dgn
84  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][BOUNTY][PREICO] EcoWaterAir(EWA) - Yenilikçi Sistem Klimaları on: November 30, 2017, 08:13:46 PMecowaterair.io
ICO PROJESİ'nin ÖZELLİKLERİ

Gerçek hissedarların hakları
Token sahipleri şirket kararlarını verirler. Hissedarlar hakkındaki veriler Akıllı bir sözleşme ile saklanır.

Hissedarların oylaması
Kararların bir kısmı katılımcıların oylarıyla yapılacaktır.

Akıllı kontratlar
Kar paylarının katılımcıların cüzdanlarına otomatik dağıtımı için.

Anonimlik
Anonimlik

Güvenlik
Blockchain hacklenemez ve içerisindeki bilgiler değiştirilemez.


EWA KLİMA ÇEŞİTLERİBir birim modeli teknik şartnamelere ve iklim koşullarına bağlı olarak tek tek seçilir.
Müşterinin isteği üzerine, kendi üretiminin sıcak hava ısıtma tesisi, her türlü hava filtresi, klima santralleri ile desteklenebilir.

Gelişmiş otomatik ekipman, verilen parametrelerde optimum performans sağlar.
Soğutulmuş ve temizlenmiş hava genellikle bir hava kanalı vasıtasıyla iletilir.
EWA modül yapısı, herhangi bir hacminden soğuk alabilmek için görevleri çözmeyi sağlar.

EWA klimalarının bir modeli, yolcu bölmelerinde kullanılması amaçlanan konfigürasyonlara ve klima santrallerine, merkezi klima cihazlarına ve hava soğutma ünitelerine yerleştirilen ayrı ısı dönüştürücü bloklarına sahiptir.ÜLKELERSatın alınan tokenlerde %50 bonusa sahip olun

ICO'da bile daha verimli bir bonus kullanılmayacak. Teklif bitmeden şimdi yapın.
Katılmak için minimum tutar 2 ETH


DESTEK


BENZERSİZ EWA KLİMALARININ AVANTAJLARI

Enerji tüketimini 10 kat azaltır.
Servis bakım masraflarını 10 katına kadar düşürür.
Diğer sistemlere kıyasla su tüketimini %50'ye kadar düşürür.


Havalandırma işlevleri gerçekleştirir.
Artan sıcaklıkları, +90 ° C'ye kadar kolayca yönetir.

Genellikle diğer klima çeşitleri için olanaksızdır. Kompresörün ses ve titreşimi yoktur.

Merkezi bir klima uygulanması, güç tüketimini 2-5 kat azaltır.
Bir havalandırma sistemine uygulanması, elektrik tüketimini artırmadan bir soğutma fonksiyonu ekler.
Tasarımın sadeliğinden dolayı mükemmel güvenilirlik sağar.


Aynı kapasitedeki Freon ekipmanının ortalama maliyetini aşmaz.
Freon ekipmanı ile birlikte çalışabilir, sistemin teknik özelliklerini genişletebilir ve maliyetleri en aza indirebilir.

Kesinlikle çevre dostu ve güvenli!
Havayı kurutmaz veya nemlendirmez, doğal nemi korur.

Sabit %100 temiz hava kaynağı sağlar. Doğrudan güneş pillerinden enerjisini sağlayabilir.


TEKNOLOJİ AÇIKLAMASI
White Paper

EcoWaterAir – 2002'de bir fikirden 2015'de fiili üretime geçti
Gerçek varlık yatırımları

Satış hacmindeki artış ve yeni pazar satış noktaları açılması EWAcoin talebinde artışa neden olacaktır.
Klima sistemi tüketicilerinin miktarı her yıl artmaktadır.
Benzersiz EWA klimalarının devrimci bir sistemi, dünyada benzerliğe sahip değildir.
Çevre dostu ve insan sağlığına zararsız olan toplam klima pazarında EWA'ya benzeyen ürünler bulunmamaktadır.

Zaman ve yük testinden geçmiş tamamlanmış bir ürün.
EWA bir fikir değil, zaten montaj hattını işletiyor (manuel) ve token satın alan herkes
devamlı veya sürekli olmayan gelir elde etmek için bir fırsat buluyor.

Makine istihbaratının uygulanmasıyla maliyetlerin düşürülmesinden dolayı kârlılığın artması
beklenmektedir ve bu da teknik ve üretim süreçlerinin eksiksiz bir otomasyonuyla sonuçlanmaktadır.ICO DETAYLARI
BONUSLAR
ICO YAPISI
Satın alınan tokenlere %50 bonus kazanın!

ICO'da bile daha verimli bir bonus kullanılmayacak. Teklif bitmeden şimdi yapın.
Katılmak için minimum tutar 2 ETH


DESTEKProje TakımıDeneyim ve başarılar

EWA iu anda soğutma sistemleri alanında aşağıdaki şirketler ile işbirliği yapıyor:

— Letonya demiryollar
— Vodafone iletişim servis sağlayıcısı
— BP Global şirketi
— Latvenergo güç kaynağı şirketi
— Riga demiryolu araç inşaatı işleri
— Letonya gaz şirketi
— Lattelecom iletişim şirketi


Geliştirme türleri oluşturuldu ve bitmiş ürünlerin toplu üretimi başlatıldı.

Piyasadaki EWA klimaların toplam kapasitesi, 210.000 mW/s soğutma kapasitesine sahiptir.

EWA klimaları bu güne kadar 7 Avrupa ve Asya ülkesinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır.


Sık sorulan sorular85  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][BOUNTY]Chainge: Cüzdan ve tamamen merkezsiz borsa on: November 26, 2017, 09:24:45 PM


YOUTUBE VİDEO

86  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN PRE-ICO BOUNTY]SETHER-smart contrat geliştiricileri için sosyal ağ entegre on: November 25, 2017, 03:21:30 PM

SETHER
blockchain işletmeleri için sosyal ağ verileri

Müşteri Bağlılığı, Müşteri Hedefleme, Pazarlama Kampanyaları, Bounty Kampanyaları, Politik Kampanyalar ve daha fazlasını oluşturmak için blockchain işletmenizde
Facebook, Twitter, Flickr,  Google Plus, Instagram, LinkedIn, Reddit, Tumblr, YouTube, Pinterest ve VKontakte
kullanın.

Hepsi senin smart contrat'ında (akıllı şözleşme)


Blockchain için güvenilir bir hizmet
Sether, ilk akıllı sosyal medya veri uzmanı.

Mevcut veri uzmanları harici bir kaynak ve blockchain arasında veri taşır. Sether, sosyal ağları otomatik olarak entegre ederek, blockchain'in sosyal medya verilerini izleyerek analiz eder.

SETHER ile neler yapılabilir?​
 • Müşteri Bağlılığı
 • Müşteri Hedefleme ve Garantili Tanıtımlar
 • Pazarlama Kampanyaları
 • Bounty Kampanyaları
 • Şeffaf Siyasi Destek
 • Teşvik edici PR(Halkla ilişkiler)
 • Yapılan Eylemlerin Kanıtı
 • Uygulamaları geliştirme
 • ve daha fazlası


SETHER'e olan bağlılığımız
Sether'e ihtiyacımız olduğu için inşa ediyoruz.
ICO kampanyasının sonucu ne olursa olsun, bunu yapmaya kararlıyız.
Dolayısıyla, soft-cap diye birşey olmayacak, çünkü proje devam edecek ve üretime geçecektir.

Facebook, Twitter, Linked ve Youtube'daki kanallarımızı takip ederek ve bunlara abone olarak gelişmeler, haberler ve fırsatlar hakkında bilgi sahibi olun.

Pre-ICO Başlangıcı: 4 Aralık

Pre-ICO için minimum katılım:
0.1 ETH veya ona eşdeğer BTC ile katılabilirsiniz. %40 bonus alacaksınız.

Pre-ICO şartları hakkında bilgi almak için email: investor@sether.io adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz veya güncellemelerden haberdar olmak için websitemize kayıt olabilirsiniz.

Whitelist kayıtları açıldı!
Lütfen websitemizden kayıt olun.

Daha fazla bilgi için: sether.io
87  Local / Yeni Başlayanlar & Yardım / BTC Dolandırıcılığı engelleme gerçekleşirse nasıl bir yol izlenebilir on: November 25, 2017, 12:37:03 PM
Forumda btc ve benzeri alışverişlerden doğan dolandırma haberleri gün geçtikçe daha da yoğunlaştı. Bu konuda ne yapılabilir nasıl bir yol izlenebilir diye bir araştırma içine girdim. Bu zamana kadar konuştuğum savcı ve avukatlar, BTC dolandırıcılığı ile ilgili çözülmüş bir dava bilmedikleri için, kesin paranızı kurtarırsınız veya o parayı unutun siz diyemeyeceğim. Fakat yapılabilecek şeyler hakkında konuştuklarımızı birebir anlatacağım. En azından bir yol çizilmiş olur ve çözüm hızlanmış olur.

uyarı 1! Daha yeni girmişseniz bu piyasaya btc alacağınız borsayı iyi araştırın. Koinim, paribu, btcturk bunları yine araştırarak forumda bunlarla ilgili konuları okuyarak ve kafanızda oluşan soruları gidererek en güvenilirleri içinden birini seçin. bunları kullanın.

yok bunu yapmıyorsanız.

uyarı 2! Güvendiğiniz üyelerle çalışın. Güvendiğiniz kimse yok güvenilir bir escrow bulun. Şu veya bu üyeye güvenebilirsiniz demiyorum ben. onu seçmek size kalmış ama borsa kullanmıyorsanız bunu bulmak zorundasınız. yoksa 5bininzde uçar 10binizde.

ha diyorsanız ben borsanın komisyonunu vermem, escrowada komisyon verecek değilim kendim çözerim işte ozaman dikkatli olacaksınız. dolandırılma ihtimalinizi yükseltmiş olursunuz. yine de bu yolu seçmişseniz dikkat edeceğiniz bazı şeyler var.

1. telefondan mesajlaşarak anlaşıyorsanız; whatsapp tango skype tarzı programları kullanmanızı önermem. telefonun normal mesajlaşma servisinden mesajlaşın. sebebi savcılık bu tarz uygulamalardan mesaj dökümlerini istediği zaman onları ulaşamayabiliyor. takipsizlik çıkabilir sonunda. fakat btk aracılığı ile normal mesajlaşmanın bütün dökümlerini çıkartabiliyorlar.

2. adamın mesajlaştığı telefon kendisine ait olmayabilir veya açık hat olabilir; btc gönderdiğini kanıtlasan bile ortada bir kimlik olmadığı için suç duyurusundan hiç bir şey çıkmaz. o yüzden anlaşmayı parçalı yapacaksın. atıyorum 3bin liralık btc göndereceksin; adama diyeceksin ki abi 100 liralık btc gönderiyorum 100 tl yi "100 tl lik btc alım bedeli" şeklinde bir açıklama ile  gönder sonra kalanını da tamamlayalım.
bu şekilde bir işlem gerçekleşirse hesap bilgilerinden adama ulaşılacağı için başvurunun olumlu sonuçlanma ihtimali artar.

kısa açıklama: sen herşeyi kanıtlıyorsun ama telefon suriyeli bi adamın üstüne kayıtlı. adam diyor ki benim bi alakam yok konuşma hakkında bilgim yok, o hattı ben kullanmıyorum. başvurunun sonuçlanma süresi çok uzar orada savcının kararına kalmış doğrudan takipsizlik verebilir.
anlaştınız 100 ü hesabından gönderdi. artık savcının elinde hesap bilgileri var. şahsa doğrudan ulaşabilir.

şimdi gelelim başınıza istemeyiz ama böyle bir olay geldi;

savcılığa gitmeden önce bitcoin nedir nasıl transfer edilir ile ilgili detaylı bir dilekçe hazırlamanız. savcıya önce bi bitcoini anlatacaksınız.

arkasından; a şahsı ile şu kadar tl karşılığında, şu kadar btc göndereceğini anlaştığınız kayıtları mesajlaşma görüntüleri ekleyerek olayı anlatacaksın. bu şahısla şu tarihte şu kadar tl karşılığında şu kadar btc göndereceğime dair anlaştık. ben gönderimi yaptıktan sonra parayı göndermedi. ben aradığım zaman telefonuma cevap vermedi bunun üstüne benim numaramı engelledi. başka bir numaradan aradım cevap verdi benim olduğumu anlayınca kapattı ve onu da engelledi gibisiden. artık nasıl bir anlaşma nasıl bir olay gelişmişse onları anlatacaksın.

sonra; adamın verdiği adrese kendi adresinden söylediğin tutar kadar btc gönderdiğini kanıtlaman gerekiyor. bunu sanırım blockchain.info dan tx ile gerçekleştirebilirsin. bunun da dökümlerini vereceksin.

suç duyurusundan kesin böyle bir sonuç çıkar diye birşey yok. savcı takipsizlik verebilir (özellikle bir kişiye ulaşılamıyorsa). seni icraya gönderebilir borcunu ödememiş bir artniyet yok diye. veya adam seni engellemiş burada bir artniyet var dolandırma durumu var diye bunun üstünden de yürüyebilir.

tamamıyla senin dilekçene, olayın gelişme şekline, savcının insiyatifine kalmış bir durum.

son not: btc yi yeni öğrenmişsin bişeyler kazanabileceğine inanıyorsun diyorsunki btc yükselecek yatırım yapayım. arttırdığın 100 lirayı bile bu dolandırıcılara kaptırmanı istemem ben. orada senin alın terin var birikimin var. 10bin lira veya 100 tl değişen birşey yok sen birikimini koymuşsun ortaya. 3 5 liradan kaçıp da parandan olma.

benim ilk BTC alışverişimde şükürler olsun ki çok kaliteli insanlarla karşılaştım. parayı atm den gönderdim eve gelmeden btc gelmişti. ikincisinde de arkadaş bana gönderdi bankaya bi gittim atm servis dışı fotoğrafını çektim arkadaşa gönderdim dedim kardeşim yanlış anlama gecenin bi vakti yaptık işlemi ama atm de sorun var, arkadaş sağolsun anlaıyşla karşıladı ama ben sabaha kadar uyuyamadım acaba yanlış birşey mi düşünür diye sabah ilk işim parayı yatırmak oldu.
ama sonraki işlemlerimin hepsini borsadan yaptım.

dipnot: arkadaşlarım da araştırmaya başladı, onlar güncellendikçe bende başlığı güncel tutmaya devam edeceğim.

borsa da işlem yapmıyorsan escrow kullan!
88  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / 🚔🚍🚘🚖[ANN][BOUNTY] VIN∞CHAIN🚔🚍🚘🚖ARAÇ KAYITLARI 🏎🚓🚑🚒🚐🚚🚛🚔 on: November 23, 2017, 04:31:24 PM
            
89  Local / Madencilik (Alternatif Kripto-Paralar) / Cüzdan'dan madencilik on: November 23, 2017, 10:46:56 AM
Arkadaşlar bilgisayar da litecoinstake nin cüzdanı açıktı.
orada pay alınıyor. sizin ağırlığınız xx ağın ağırlığı xx şeklinde bir açıklama var. tahmini ödül almak için de 1 gün yazıyor.

bu pay bilgisayarın özellikleri ile mi alakalı oluyor yoksa cüzdanda bulundurduğun token sayısı ile mi alakası var?
90  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][BOUNTY] COIN LION: Dijital Ormanın Kanunu on: November 22, 2017, 07:59:21 PM

CEO'ya her şeyi sorabilirsiniz - Telegram grubumuza katılın

COINLION
COINLION.COM
              █           █
      ██████   ███ █ █ ███   ██████
              █ █████████ █         
         █████    █████    █████   
  ██████   ███████  █  ███████  ███████
 ██   █   ██    ███   ███    ██   █   ██
   █                                 █
  █   ██ ██  ████       ████   █ ██   █
 ██████  ██     ██     ██     ██  ██████
 █     ██████               ██████     █
 █  ███ ███                   ███ ███  █
       ██ ██     ███ ███     ██ ██     
    ██   █  ██ █   ███   █ ██  █   ██ 
  █ ████ ██  █      █      █  ██ ████ █
    ██ █████  ███ █████ ███  █████ ██ 
   ███ ███  ██   ██   ██   ██  ███ ███
    ██ ███ ███ █         █ ███ ███ ██
      ███  ████ █████████ ████  ███
       ██ ███ █    ███    █ ███ ██
         █ ██ ████ ███ ████ ██ █
             █  █   █   █  █
                  █   █ 
                   ███
                    █
  DİJİTAL ORMANIN KANUNLARI 
              █           █
      ██████   ███ █ █ ███   ██████
              █ █████████ █         
         █████    █████    █████   
  ██████   ███████  █  ███████  ███████
 ██   █   ██    ███   ███    ██   █   ██
   █                                 █
  █   ██ ██  ████       ████   █ ██   █
 ██████  ██     ██     ██     ██  ██████
 █     ██████               ██████     █
 █  ███ ███                   ███ ███  █
       ██ ██     ███ ███     ██ ██     
    ██   █  ██ █   ███   █ ██  █   ██ 
  █ ████ ██  █      █      █  ██ ████ █
    ██ █████  ███ █████ ███  █████ ██ 
   ███ ███  ██   ██   ██   ██  ███ ███
    ██ ███ ███ █         █ ███ ███ ██
      ███  ████ █████████ ████  ███
       ██ ███ █    ███    █ ███ ██
         █ ██ ████ ███ ████ ██ █
             █  █   █   █  █
                  █   █ 
                   ███
                    █


CoinLion, karmaşık ticaret ve dijital para birimlerini yönetmek için endüstriyel çözümleridir. Kriptopara ticaretinin, kazançlı bir süreç olması gerektiğine inanıyoruz. CoinLion, akıllı ticareti sağlamak için pazar araştırması ve analizler sunarken, portföylerinin ticaretini tek bir güçlü platformda yöneterek kriptopara yatırımcılarını güçlendirir. CoinLion kullanıcıları, portföylerini, araştırmalarını, verilerini ve stratejilerini diğer kullanıcılarla paylaşarak LION tokeni kazanabilir.  Basit bir çözüm bulunmayan ve hızla genişleyen bir pazarda, CoinLion kullanıcılarının, sorularını cevaplamaya ve uyumlu standartlara ayak uydurmaya adanmış bir müşteri hizmetleri ekibine erişebilirler.

Kriptopara alıp satıyorsunuz, CoinLion sizin için gerisini halledecek

Coin Lion, Raiden and Lighting Networks'ü kullanarak portföy yönetim araçlarını atomik takaslarla birleştiren dünyanın ilk dijital varlık ticaret platformudur.

LION'u almanız için 5 sebep?

Sınırlı üretim
Tüm tokenler yalnızca ICO sırasında verilir. ICO'dan sonra herhangi bir sorun olmayacak. LION Smart Contract ile kodlanmıştır; Bu nedenle, daha fazla token oluşturulmayacaktır.

Sürekli talep

LION tokeni, her işlemle birlikte CoinLion Ticaret Platformu içinde dolaşan para birimidir, çok az miktarda token rezerve edilmiştir. LION, traderlara çeşitli pazarlardaki ÜCRETSİZ ve indirimli işlemlere erişim sağladığından, LION tokenini tutmak uzun vadeli faydalar sağlamaktadır.

Topluluk teşvikleri

Platformda işlem yaparak topluluk teşvikleri kazanabileceksiniz. Bu teşvikler, ticaret, portföy oluşturma, içerik oluşturma, içeriği paylaşma, takip etme ve daha fazla yollarla kazanılabilir.

SEC yönetmeliğine uygunluk
Blockchain ve SEC yönetmelikleri konusunda uzman çok sayıda birinci sınıf avukatla yakından çalıştık. LION tokeninin güvenli ve faydalı olduğunu yasal olarak görüyoruz. Bu, token satışından sonra borsalarda hızlı listelenmeyi sağlayacaktır.

Tekniksel görüş
LION Smart Contract'ı geliştiren ekip, karmaşık finansal uygulamaların geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bununla birlikte, Smart Contract'ın kalitesini ve güvenliğini doğrulayacak bir dış denetçi ile birlikte çalıştığımızdan emin olabilirsiniz
LİNKLER

CoinLion.com

CoinLion One Page

Ful Bounty Programı! - 2000ETH

Telegram


WhitePaper

English - CoinLion White Paper

Vietnamese - https://drive.google.com/file/d/1_o_OvxFPxEgTC4vndLrQ7E1DGKoXbHnp/view?usp=sharing

Ukranian - https://drive.google.com/file/d/11WS38WwCGGRVp-qR9836o8HHruYQ5Mp-/view?usp=sharing

Romanian - https://drive.google.com/file/d/1oezZNNxqTJRTpeVJHKvQNY6_9I0eF4yJ/view?usp=sharing

Spanish - https://drive.google.com/file/d/1CXjW2u85kMcstn4YuqFJvifhPZTBlrD1/view?usp=sharing

1.0 Token Satış Özeti

Minimum Hedef olan 15 Milyon LION Satışı Başladı.
CoinLion asgari hedefine ulaşmazsa katkıda bulunan kişilere akıllı sözleşme yoluyla geri ödeme yapılır.

Token Başına Temel Fiyat: .0004 ETH / LION | 1 ETH = 2500 LION
İşlem tamamlandıktan sonra LION, orijinal ETH cüzdanına akıllı sözleşme yoluyla derhal gönderilecektir.

Token Satış Hardcap: 250 Million LION

Pre Sale - Tarihler: Duyurulacak - 1 ETH = 3500 LION -% 40 BONUS - MİN 5 ETH - Hardcap: 25 Milyon LION

1. Faz – Min: 0.1 ETH – Tarihker: 18.12.2017 – 07.01.2018
1. Hafta – 1 ETH = 3000 LION – 20% BONUS
2. Hafta – 1 ETH = 2875 LION – 15% BONUS
3. Hafta – 1 ETH = 2750 LION – 10% BONUS

CoinLion Platform'unun özellikleri daha da geliştirmek için kullanılacak

2. Faz – Min: 0.1 ETH – Tarihler: 12.02.2018 – 25.02.2018
3. Hafta –1 ETH = 2625 LION – 5% BONUS
4. Hafta –1 ETH = 2500 LION – 0%

Token Satışının başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve CoinLion Platformunun lansmanından sonra, LION, Whitepaper da belirtilen amaçlar için kullanılabileceği gibi platformda ticaret yapmaya da hazır olacak. CoinLion, LION kullanımını sınırlamaz. Ekibimiz diğer popüler borsalarla birlikte çalışacak ve katılımcıları LION'u ne zaman ve hangi borsalarda kabul edeceklerini bildirecektir.

Başlangıç
Tarih boyunca, aslan istikrar, güç ve güven sembolü olmuştur. Bu nedenle, MÖ 600'e kadar uzanan sikkelerde göründü. Aslan Madeni Paraları dünyanın en eski bozuk paralarından biridir ve tarihin ilk uygarlıklarının oluşmasında önemlidir. Zamanlar ve teknoloji değişti, ancak ilkeler aynı kaldı. CoinLion aslanın somutlaştırdığı sembolizm üzerine kuruldu ve kullanıcıların güvenebileceği bir adla eş anlamlı olmayı hedefliyor.

CoinLion Platform Özellikleri

(PMT)Portföy Yönetim Aracı - CoinLion Portföy Yönetim Aracını görebilirsiniz Portfolio Management ToolCoinLion PMT, en gelişmiş portföy yönetim aracıdır. Kullanıcıların portföylerini basit ve etkili bir şekilde oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. PMT ile kullanıcılar tek bir tıklama ile birden çok varlık satın alarak satabilirler.

Kullanıcılar, bir grup varlık değerine, miktarına veya yüzdesine göre satın almayı seçebilir ve siparişini tek bir tıklamayla gönderebilir. Piyasa emirleri, çeşitli varlıklar boyunca mümkün olan en iyi fiyatla yürütülecektir. Kullanıcılar, bu emirleri piyasa fiyatıyla yürütmeyi veya her varlık için daha gelişmiş siparişler vermeyi seçebilir. Bu, portföylerin kolay ve verimli bir şekilde yönetilmesini ve böylece kullanıcıların varlıklarını tamamen kontrol etmesini sağlar.

CoinLion PMT, kullanıcıların portföylerini yayınlamasına ve fiyatlarının diğer kullanıcıların izlemelerine izin verebilir. Portföy yayıncıları belirli bir portföyü bir dönem boyunca izlenmesi için LION'de aylık, üç aylık, altı aylık ya da yıllık maliyet ayarlayabilir. Bu, portföy oluşturma ve paylaşma LION kazanmak için bir yol sağlayarak kullanıcıları güçlendirir.
Kullanıcı ayrıca, portföylerinin CoinLion'da portföy izleyicisine herkese açık olarak izlenmesine ve yayınlanmasına izin verme seçeneğine sahiptir. Bu, kullanıcıların dijital varlıkları yönetirken yeteneklerini sergilemesine ve portföyün trafiğini artırarak ek LION kazanmasına olanak tanır. CoinLion Platformu'ndaki en iyi oyuncular CoinLion'dan LION bonusları kazanacaklar.

Geniş Fiat, Kripto ve Dijital Varlık Çeşitleri
CoinLion, çeşitli fiat, kripto para birimleri ve dijital varlıkları destekleyecek. Dijital varlıklar ve para birimleri sürekli olarak oluşturulduğundan, bu varlıklara basit ve etkili bir şekilde erişmek kritik öneme sahiptir.

CoinLion en büyük para birimlerini ve varlıkları destekleyecek ve yeni para birimlerini kabul etmek için sıkı bir inceleme süreci uygulayacak. CoinLion, Bitcoin, Ethereum ve LION pazarlarını sürdürecek.

Çift Blockchain Sistemi (DBS)
CoinLion'un sipariş listesi, özellikle hız için tasarlanmış, işlemleri takip etmek ve izlemek için kullanılan bir çift blok zinciri kullanıyor. Çift bloklu zincir sistemi veri bütünlüğünü ve şeffaflığı sağlar. Her blok zincir belirli bir amaç için tasarlanmıştır. Bu blok zincirler birlikte çalışıldığında, eksiksiz bütünlük, değişmezlik ve şeffaflık elde etmek mümkün olur. İlk blok zincir, yerleştirilen her alım satım siparişine ilişkin belirli verileri depolar ve eşleşen motorla senkronize çalışır. İkinci blok zinciri, gerçekleşen her ticarete özgü verileri depolar. Bu blok zincirler CoinLion'un teknoloji ekibi tarafından geliştirilmiştir ve raporlama ve izleme amaçları için bir veri kaynağı olması amaçlanmıştır.
Bu ikili blok zincir, işlemleri onaylamak ve blok zincirinin merkezi olmayan doğasını korumak için coğrafi olarak dağıtılan düğümleri kullanır.

Yayıncılık ve Promosyon Araçları Seti
CoinLion'un portföy yayıncılığı ve tanıtım araç takımı, kullanıcıların oluşturulan portföyleri ve içerikleri yayınlamasını sağlar. Kullanıcılar dijital varlıklarla ilgili içerik oluşturabilir ve yayınlayabilir. Kullanıcılar profillerindeki özelliklere erişmek için LION'e bir fiyat ekleme seçeneğine sahip olacaklar. Bu portföylere, araştırmaya veya stratejilere erişimi içindir. Kullanıcılar portföyleri, araştırmaları, stratejileri ve daha fazlasını oluşturmaki yayınlamak ve LION kazanmak için profillerinden yararlanırlar. Promosyon araç seti ayrıca kullanıcıların çeşitli sosyal medya platformlarında portföylerini ve içeriğini paylaşmasına izin verecek.

ICO Sigorta Poliçesi İmzalama
CoinLion, platforma yeni coinler verecek olan bir ICO sigorta poliçesi imzalama servisi sunacak. LION sahipleri, bu ICO'ları indirimli fiyatla satın alabilecek. CoinLion, platforma yeni bir coin ekleneceği zaman titiz bir inceleme süreci kullanacak. Bu, olası ICO'ları sıralamak için bir dizi ölçüt kullanan altı aşamalı bir işlemdir.
Durum tespiti süreci, platform için coinleri değerlendirmek ve seçmek için sağlam bir nitel ve nicel analiz izler. Çekirdek tarama sürecinin unsurları her coin için özelleştirilmiştir.
Niceliksel faktörler pazarın büyüklüğü, öngörülen büyüme potansiyeli, proje süresi ve risk faktörlerini içerir. Kantitatif faktör ekranı, başarılı olamayacağını düşündüğümüz projeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Niteliksel faktörler ekip, endüstri uygulamaları, pazarlama çabaları ve yarar gibi faktörleri içerir.
Her faktör, altı aşamalı süreç kullanılarak analiz edilir ve genel bir puana neden olan niceliksel bir sıralama verilir. Değerlendirilen en üst ICO'lar CoinLion Platformunda listelenir.
ICO sigorta poliçesi imzalama iki amaca hizmet eder. Birincisi, kullanıcılara platform üzerinde kaliteli yeni coinler sunmaktır. İkincisi ise, yeni coinlere ek likidite sağlamaktır.

Blazing Fast Trade Execution, Atomik Takas, Raiden and Lightning Ağları
Siparişler, özel bir sipariş eşleştirme motoru kullanılarak kolaylaştırılır. Bu motor, kullanıcılara mümkün olan en iyi uygulamayı sağlamayı garanti eden yıldırım hızındaki işlem çiftlerini eşleştirir. CoinLion, kullanıcılara dijital varlık ticareti ve alışverişinde geleneksel yöntemlere alternatifler sunmak için yeni ve gelişmekte olan ağları ve teknolojileri kullanıyor. CoinLion'un mükemmellik taahhüdünün bir parçası, devam eden yeni teknolojilerin platforma eklenmesini sağlar. CoinLion, Raiden ve Lightning gibi ağları, kullanıcılara dijital para ticaretinde atomik takas kullanma olanağı tanıyacak. Bu ağları kullanarak, tamamen merkezsizleştirilmiş bir modeli uygulama süreci de hızlandıracaktır.

LION Market
CoinLion, LION pazarının ürünüdür. LION pazarında ticaret yaparken kullanıcılar serbest ticaretten keyif alacaklardır. Bu, LION'un zaman içinde likidite ve istikrarı sağlamaya çalışacaktır.

Kesme Kenarı Ticaret Araçları
CoinLion Platformu, en gelişmiş ticaret ve analitik araçlar paketini içerir. Geniş bir grafik ve teknik analiz araçları dizisi de dahil olmak üzere, portföylere uygulamak için yüzlerce çalışmadan birini seçin.

Dijital Varlık Tarayıcısı
CoinLion, birinci sınıf şifreleme ve dijital varlık tarayıcıyı uygular. Bu, kullanıcıların varlıkları ve portföyleri seçerken kriterleri görüntülemesine ve sıralamasına ve bunları varlıklarına kolayca uygulamasına olanak tanır. Daha fazla bilgi bilinir ve daha fazla portföy oluşturulduğunda ölçütler ölçeklendirilir. İlk ölçütler şunları içerir: piyasa değeri, fiyat, hacim, performans, vade ve daha fazlası.

Basit ve Güçlü Kullanıcı Arayüzü
CoinLion, dijital varlıkların ticareti ve yönetimi konusunda dünya çapında bir kullanıcı deneyimi sunar. Kullanıcı bilgileri açıkça görüntülenir. Araçlara ve bilgilere erişim kolayca hazırdır. Kullanıcılar, görüntülemeleri beğenilerine göre özelleştirebilirler. Portföy görünümleri ve tahsisat görünümleri okunması ve anlaşılması kolaydır. Portföy yönetim aracı kullanımı kolay ve güçlüdür, böylece kullanıcılara portföyleri oluşturmanın ve yönetmenin basit ve güçlü bir yolu vardır.

Araştırma, Analitik ve Veri
CoinLion, kullanıcıların araştırmasıyla derlenen birinci sınıf bir araştırma ve analiz kütüphanesi sağlayacak. CoinLion LION kullanarak kullanıcılardan araştırma satın alacak. Ücretsiz araştırma ve analizlere ek olarak, araştırma kütüphanesinde LION ile erişilebilecek premium içerikler yer alacaktır.

Sofistike Raporlama
Sağlam bir raporlama sistemi, kullanıcıların erişebilmesi için çeşitli raporlar hazırlamak için çift bloklu zincir sistemi ve platform verilerinden gelen bilgileri kullanır. Bu raporlar, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere erişmesini kolaylaştırır. Raporlar, kâr ve zarar raporları, performans raporları, işlem raporları ve daha fazlasını içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu raporlar, kullanıcılara, çeşitli ölçümleri izleme konusunda vergi raporlaması, performans izleme, maliyet izleme ve benzeri amaçlar için yardımcı olacaktır.

Algoritmik Ticaret Desteği
CoinLion trading Platformu, güçlü bir ticaret deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tüccarların üçüncü taraf platformları üzerinden ticaret yaptıklarını ve kendi algoritmik ticaret botlarını tasarladıklarını anlıyoruz. Taahhüdümüz, mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sunmaktır ve API'lerimizi yüksek frekanslı algoritmik ticarete izin verecek şekilde tasarladık.

Margin Trading and Lending
Margin trading loan interest users can choose to become margin loan providers and receive interest earnings with their asset deposits. CoinLion will calculate the interest using the relationship between margin trading loan supply and demand. A fraction of earnings generated from interest payments will be collected by CoinLion.
Platform Design

Entegre Bankacılık
CoinLion, kullanıcılara sahip oldukları varlıkların kapsamlı bir görünümünü sağlamak için tüketici banka hesaplarıyla bütünleşir. CoinLion, kullanıcıların holdinglerini tek bir görüntüde toplamasına izin verecek. Bu, kullanıcıların kripto varlıkları da dahil olmak üzere genel mali durumlarını değerlendirmesine olanak tanır.

Teknik
CoinLion Platformu, Go dahil olmak üzere en yeni teknolojileri kullanarak inşa edilecek. Platformun her bileşeni, ölçeklenebilir bir mikro servis olarak tasarlanacak ve API'ler vasıtasıyla iletişim kuracak. CoinLion, güncellemelerin her aşamada kontrollü bir şekilde her bir ortama hızlı bir şekilde test edilmesini ve kurulmasını sağlamak için Docker ve diğer sanallaştırma teknolojilerini kullanır: geliştirme, test etme ve üretim.

CoinLion'un sipariş defteri sistemi iki bağımsız fakat birbirine bağlı blok zincire ayrılmış olacak. Eşleştirme algoritması, bir milyondan fazla alıcı / sat emri ve birkaç saniye içinde işlemleri tamamlayabilir. Sipariş defteri uygulaması, veri bütünlüğünü ve siparişlerin değişmezliğini korumak için ilk blok zincirden yararlanır ve eşleme sistemi siparişleri tamamlar ve işlemleri kendi blok zincirlerine tamamlar. Çift bloklu zincir sistemi, platform içindeki siparişleri takip etmek ve bir veri kaynağı olmak için tasarlanmıştır. Ethereum, Bitcoin ve LION pazarlarına ek olarak, geliştikçe platforma diğer kripto para birimleri ve pazarlar ekleyebileceğiz.

CoinLion borsası, mümkün olan en iyi performansı sunmak için merkezi ve merkezi olmayan teknolojilerin bir hibrid modelini kullanmaktadır. Ağır kaldırmayı yapan çekirdek kod, Go'da yazılmıştır. Akıllı sözleşmeler, Ethereum'a özgü Solidity dilinde yazılmıştır. CoinLion Platformu Ethereum blok zinciriyle ilgili görevleri kolaylaştırmak için akıllı kartvizitlerle etkileşime geçecektir.

CoinLion, token satışından ve platformun piyasaya sunulmasından öteye geçtiğinde, devam eden araştırma ve geliştirme, merkezsiz bir modele geçmenin fizibilitesini belirleyecektir. Ekibimiz, CoinLion Platformunu kurmak için tüm olası yöntemleri ve teknolojileri kapsamlı bir şekilde değerlendirmiştir. CoinLion ekibi, merkezi olmayan bir modeli güçlü bir şekilde desteklemekle birlikte, şu anda bir hibrid modeli daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. CoinLion ayrıca zincirin birlikte çalışabilirliğini araştırdı. Blok zincirleri yaygınlaştıkça, birlikte çalışabilirlik ele alınacaktır. CoinLion, kullanıcıya mümkün olan en iyi deneyimi vermek için gerekli tüm teknolojileri kullanacak.

91  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][BOUNTY]⚡🔥 StopTheFakes.io [STFcoin] Taklite karşı & Telif Hakkı İhlali on: November 21, 2017, 10:22:19 AM

StopTheFakes.io kullanıcılarının fikri mülkiyet haklarını ihlal edenleri, üretenleri ve taklit malların distribütörlerini ve korsanlarını dünyanın herhangi bir yerinde tespit etmesini sağlayan bir hizmettir!


KORSANLIK VE SAHTEKARLIĞI DURDURMA ZAMANI!

Logo, ticari marka veya diğer fikri mülkiyetin yasadışı kullanımını takip etmek, kaydetmek ve ihlali ortadan kaldırmak ve derhal harekete geçmek için kullanıcı dostu ve uygun fiyatlı bir Blockchain hizmeti oluşturduk!
PROBLEM

İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'ne göre, taklit piyasa 461 milyar doların üzerinde ve Uluslararası Ticaret Odası, 2022'ye kadar 2.81 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Fikri mülkiyet haklarının sahiplerinin bilgisayar korsanlığına uğramasından kaynaklanan kayıpları tahmin etmesi bile zordur.

MEVCUT DURUM

Kamu kurumları ve hak sahipleri, fikri mülkiyet haklarının ihlallerinin tespiti konusunda büyük meblağlar harcar; ancak boşuna değildir. Sahte üreticiler daha hızlı hareket eder ve daha iyi organize olurlar! On sahte işletmenin yalnızca bir tanesinin yerelleştirildiğini ve kapandığını bilmek sizi şaşırtacak! Sonuç olarak, tüketiciler düşük kaliteli ürünler elde ediyor, çevre kirleniyor, hükümetler daha az vergi geliri elde ediyor, iş sayısı azalmış ve hak sahipleri yasal kârlarının% 20'sinden% 70'ine kadarını kaybediyor!

ÇÖZÜMÜMÜZ

StopTheFakes.io, kullanıcılarının fikri mülkiyet haklarını ihlal edenleri, üreticileri ve taklit malların distribütörlerini ve korsanlarını dünyanın herhangi bir yerinde tespit etmesini sağlayan bir hizmettir!

Hükümetler ve Hak Sahipleri artık kaçakçıları aramak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmayacaklar!

Doers'in ordusu çalışmaya hazır! Yapılan her ihlali kanıtlayanlar ödüllendirilir! Yapmaları gereken tek şey akıllı telefonlarında veya PC'de bir resim çekmek veya bir video veya ekran görüntüsü oluşturmaktır.

12 ila 16 ay içinde, çok sayıda hak ihlali tespiti, aktif bir şekilde çalışmak ve ihlal kalıplarını görmek için toplanan verilerin ek bir analizi için Big Data sistemine erişime izin verecektir.

NASIL ÇALIŞIR?


TEKNOLOJİ

Ethereum tabanlı Blockchain teknolojisini kullanarak, kullanıcılar tarafından tespit edilen ihlallerin değişmezliğini, özgünlüğünü ve bütünlüğünü garanti ederiz, ayrıca hizmetin tüm kullanıcıları tarafından kurallara uyulmasını garanti edebiliriz.

Uydulararası Dosya Sistemi'ni (IPFS) kullanmak, büyük miktarda veriyi merkezi olmayan ve bağımsız bir şekilde depolamanızı sağlayacaktır!

STFCoin, StopTheFakes.io'daki tek ödeme yöntemidir. Kullanıcılar kripto para birimleri ile (hizmetimizde veya borsalarda) veya fiat para birimleri ile satın alabilirler (merkezimiz Çek Cumhuriyeti'nde yer alacağı için tüm AB yönetmeliklerine uygun olarak fatura düzenleyeceğiz).

YATIRIMCILAR

Teknoloji, korsanlara ve taklitçi üreticilere karşı olmamıza olanak tanır. Eskiden, hak ihlallerini tespit etme maliyeti çok yüksekti ve hak sahipleri sahte marka ürünlerin üretimine ve satışına göz yummak zorunda kaldılar. Ancak bugün, kazanabiliriz. Ekibimiz, Blockchain ve merkezi olmayan şebekeler gibi en yeni teknolojileri yasaya hizmet eden benzersiz bir sistem geliştirdi.

Suçlular, dünyadaki tüm hak sahiplerine günde bir milyar dolar kaybettiriyorlar. Basit ve etkili çözümümüz, hak sahiplerinin para kaybetmelerine engel olacaktır. Büyük markalar, dünyaca ünlü üreticiler ve küçük girişimciler daha fazla kâr elde edebilecek.

Blockchain teknolojisi bugüne kadar devlet gözlem örgütleri tarafından uygulanan yasakları atlamak için kullanılıyordu, ancak bu sefer kolluk kuvvetlerine ve büyük şirketlere yardımcı olmak için kullanıyoruz.

Bize katılın, birlikte dünyayı daha iyi hale getirelim ve yeni bir endüstri oluşturalım!


ÖDÜL KAMPANYASINDA ≈1MİLYON$ PAYLAŞIYORUZ.BURADA   TAKLİT KARŞITI VE TELİF HAKKI İHLALİ BLOKCHAIN HİZMETİ    
_______________________________________________________________________________ ______________________________
StopTheFakes.IOŞİMDİ ABONE OLUN!
Pre-ICO 21 Ocak 2018
ICO 21 Mart 2018
_______________________________________________________________________________ ______________________________
ANN KONUSU | BOUNTY KONUSU | WHITEPAPER | ONE PAGER | TELEGRAM | TWITTER | FACEBOOK | MEDIUM | LINKEDIN | REDDIT
92  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO] ASTRCoin - Asteroid Blockchain Defteri Kebir -Uzaya Gitme İddiası on: November 20, 2017, 04:27:37 PM
ASTRCoin® - DEMOKRATİK ALAN
"bir defada bir BlockClaim® "


Blockchain teknolojisi kullanılarak karasal ve karasal olmayan Astreoid hak talep etme

ASTR® TOKEN ICO
Pre-sale şimdi açık

White Paper: https://www.astrcoin.io/documents/AsteroidWhitePaper.pdf
Şimdi Katılın: https://www.astrcoin.io/register

Sale Discounts

************  GÜNCELLEME ***************
Yeni akıllı kontratımızı satış öncesi için uyguladık.
ASTR, satın alındıktan hemen sonra ERC20 uyumlu cüzdanınıza gönderilecektir.

ASTR®'ın değerini, satın alan müşterilerimize fayda sağlamak için ayarladık ve ETH fiyatındaki vahşi dalgalanmaları giderebilecek bir model oluşturduk.
ASTR®'nin değeri önsatış döneminde 3$, Token listelendiğinde 10$'a çıkacaktır.
ASTR, günlük ETH fiyat değişikliklerine göre günlük bir fiyat sunan için ilk Alt-Token'dir. Bunun anlamı ETH fiyatı arttıkça daha fazla ASTR® alabileceksiniz.
Tüm yeni alımlar bu yeni fiyatlandırma sistemi ile belirlenen ASTR® tokeni tahsis edecektir.

Pre-sale: 75% indirim
ICO'nun 1. haftası: 65% indirim
ICO'nun 2. haftası: 60% indirim
ICO'nun 3. haftası: 55% indirim
ICO'nun 4. haftası: 50% indirim

Hesaplama için portalımıza giriş yapınız: www.astrcoin.io/login

TRİLYON DOLARLIK FİKİR

Video: https://vimeo.com/241181832

Tüm göstergeler, Asteroid Madenciliğinin öngörülebilir gelecekte ana akım haline geleceğini göstermektedir. Dolayısıyla, bundan faydalanan kişiler, şirketler ve ulus devletler öngörülen önemli mali ödüllerden yararlanacaklardır.

"Eminim ki dünyanın ilk Trilyoneri, asteroidlerin nasıl kullanılacağını öğrenen kişidir."
- Neil deGrasse Tyson
Wired Magazine, April 2017


GÖREV
"Uzayın Demokratikleştirilmesi"
Asteroid Ltd, özel kişiler, şirketler ve ulus devletlerin, akıllı bir sözleşme ve tescilli BlockClaim® mekanizmaları kullanarak, yakın göksel yörüngedeki 600.000'den fazla tanımlanmış asteroit maden hakkı üzerinde iddia kaydetmelerini sağlayarak merkezi olmayan bir veritabanı oluşturuyor.

BlockClaim ® mekanizması, bir web sitesi adresini "talep" etmek isteyen kişilerin belirli bir web sitesi için başvurup alan adlarını kaydettirdikleri ICANN'ın modelleştirilmiş halidir.
Asteroid Ltd, talep sahiplerinin, veritabanındaki belirli asteroitlerle ilgili bir iddiayı güvence altına almasına ve Asteroid'in tescilli BlockClaim® mekanizmasını kullanarak davacının kayıt memuru olarak görev yapmasına izin verecek hizmetler sağlayacak. Her birey belirli bir asteroid için BlockClaim® yazacak ve Ethereum platformunda hem kamuya hem de özel bir defterden yaratılacaktır. Bu, akıllı sözleşmeler, protokol belirteçleri olan ASTR® ve 600.000'den fazla asteroit ve yaklaşık 700 $ Katilyon dolarlık mineralliği belirleyen önemli bir veri kümesi aracılığıyla sağlanacaktır. Her BlockClaim®, ASTR® Token'leri kullanarak bir kayıttan oluşacak ve maden iddiasının değişmez bir kaydını sağlayacaktır.

BlockClaim®'E SADECE ASTRCOINS® ile kayıt yaptırılabilir!

BLOCKCLAIM®
Dünyadaki İnsanlara Güç Sağlama

ASTR® TOKEN, UZAY İNCELEMESİNİN SÜREKLİ KALKINMASINDA ÖNEMLİ BİR KEŞİFTİR!

BLOCKCLAIM® NEDİR?


BLOCKCLAIM® = Toplam Değerinin Yüzdesi Olarak Açıklanan Bir Asteroidin Kesirli Bir Matematiksel Temsilidir ("TCV")


TOKEN CROWDSALE DETAYLARI
Asteroid Coin - ASTR® | ETH - ETHER Dayalı

KULLANILABİLİR ASTR® TOKENS SAYISI: 100,000,000
Token Crowdsale 50% (arz edilenin)
TOPLAM ARZ EDİLEN ASTR® TOKEN SAYISI: 200,000,000

Token Satışının kapanışından sonra tüm 100.000.000 ASTR® tokenleri çıkarılacaktır. Kalan ASTR® tokenleri, BlockClaim® Ekosisteminde kullanılacak olan şirkete geri devredilecektir.

REZERVE EDİLMİŞ:
9,800,000 ASTR® Yönetim ve Çalışanlar için
200,000 ASTR® Token değeri BlockClaims® desteklemek amacıyla kullanılacaktır.

Token Üretim Etkinliğinin tamamlanmasından sonra, ASTRCOIN ® , bir BlockClaim® kaydetmek için bir para birimi olarak kullanılmak suretiyle, istikrarlı bir büyümeyi sürdürerek ve gelecekte satın alma gücünü token içinde likidite oluşturacak.

Daha fazla bilgi için White Paper'ı okuyunuz.

Token Dağıtımı

50% halka arz (100,000,000 token)
45% şirket için (90,000,000 token)
4.9% yönetim ve çalışanlar için (9,800,000 token)
0.1% 200,000 blockclaims bakım ve destek için(200,000 token)
 

Rezervasyon

Asteroid Coins aşağıdaki şekilde saklanacaktır:

9.8 milyon Yönetim ve Çalışanlar için
200,000 Blockclaims'in bakım masrafları için
200,000 ICO'dan en geç 6 ay sonra kayıt yaptıranlar için.

Fon Kullanımı

Oluşan fon, Blockchain'de BlockClaim® adı verilen merkezi olmayan bir asteroit madencilik sistemi oluşturmak ve Sosyal Asteroid Platformunun geliştirilmesi için teknik altyapı ve yasal çerçeve için kullanılacaktır.

Proje Yol Haritası

ICO+0 = CERES (Cüce gezegen olarak geçer)

Başlangıç parası teklifi.
ASTR® tokenin borsalarda listelenmesi
Asteroid Society'yi genişletmek için Topluluk Pazarlama ve Reklamcılığının "Ceres" aşamasında
süreçleri uygulamaya başlayıp 28.000 üyeyi aşmayı planlıyor

ICO+6 = PALLAS (Bir diğer astreoit)
Toplum ve Hak Talebi Sistemi
Asteroid BlockClaim® Platformunun Geliştirilmesinin tamamlanması.
ASTR® Tokens'in Asteroidlere BlockClaims® kaydetmesine izin veren Talep Platformunun İlk Lansmanı
Üyelerin ASTR® Simgelerini kullanarak BlockClaims®'ı kaydettirme pazarı eklemek için Asteroid Derneğinin genişlemesi.
Bir madencilik iddiasının kaydını yapabilmek için ve devamlı erişim sağlamak için bir IOS ve Android mobil uygulamasının geliştirilmesi

ICO + 12 = VESTA
Borsa
BlockClaims® ürününün ticaretine izin vermek için çevrimiçi bir borsada listelenmesi.
Uzaydaki Yatırımlar ve Yenilikler.
AstroScouts ® 'un geliştirilmesi; astronomik keşif, uzay araştırması, bilimsel çalışma, oyun ve aktiviteler için 6-17 yaş arası erkek ve kız çocuklar için bir üyelik organizasyonudur.

ICO  + 24 = HYGIEA
Araştırma ve Büyüme
BlockClaim ® 'in Görselleştirme ve 3D Haritalanmasını tanıtıyoruz.
Davacı hükümetlere ev sahipliği yapma hakkı veriyoruz.
Sofistike Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun ("MMO Oyunu"); Oyun çerçevesinde her oyuncu, alan madenciliği ve keşfetme zorluklarında "gerçek dünya" çözümleri belirleyecektir.

YENİLİK TAKIMI

https://www.astrcoin.io/#team

BİZLERİ TAKİP EDİN;
Facebook: https://www.facebook.com/Asteroid-Ltd-708459336013729
Twitter: https://twitter.com/ASTRcoin
Linked IN: https://www.linkedin.com/company/asteroid-ltd/
Telegram:https://t.me/joinchat/HMExBUumuJYKJnghdMqQUA
Medium: https://medium.com/@ASTRcoin

ÖDÜL KAMPANYASI
Bir ödül kampanyası olacak - Yakında Açıklanacak

Referanslar :
Araştırma ve Büyüme
600,000'den fazla astreoit keşfedilmiştir... https://sploid.gizmodo.com/it-seems-a-miracle-we-are-not-extinct-with-600-000-aste-1589782213
The $700 quintillion Asteroid Belt https://www.spaceanswers.com/news/the-700-quintillion-asteroid-belt/
93  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] ALGORY - Kriptopara Ticareti için Çok Fonksiyonlu Araçlar on: November 20, 2017, 11:44:33 AM


ALGORYKRİPTOPARA TİCARETİ İÇİN
EN GÜÇLÜ VE FONKSİYONEL ARAÇLAR

Kriptotarayıcı | Kripto Haberleri | Blockchain Analizleri | Geriye Dönük Testler | Otomatik Ticaret | Arbitraj Tarama | Kripto Görüntüleyici
| ICO Analizleri | Borsa Karşılaştırma | Sosyal Öğrenme | Ticaret Odası | Kriptopara | Grafik Sinyaller ve Analizler                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
   WHITELIST'E KAYDOLUN VE %20 BONUS KAZANIN  


        • Algory Projesi Nedir? •        

Kaç kere; analiz, inceleme ve sinyal araması için saatlerinizi boşa harcadığınızdan dolayı işlem yaparken geç kaldınız veya tereddüte düştüğünüz için işlem yapamadınız?

Algory Projesi, kriptopara piyasasına odaklanan ve ticaret verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanan güçlü ve çok fonksiyonlu araçlardan oluşan bir settir. Kripto para ticareti yapıyorsanız, kesinlikle Algory'ye ihtiyacınız olacaktır. Bu, şimdiye kadar tüm bireysel kriptopara tüccarları için yapılmış dünyanın en uygulanabilir ve çok işlevli bir ticaret aracıdır. Kripto para ticaretinde traderlar için inanılmaz bir avantaj sağlıyor.

Ne yaptığımızı ve neden projemizle başarılı olacağınızı açıklayan Video'yu izleyin!        • Algory Projesi'nin Özellikleri •        


Algory Projesi bazıları aşağıda anlatılan 13 tane özellikten oluşmaktadır:
  • Güçlü Kripto Tarama •    
  Bir daha asla geç kalmayın, gerçek bir profesyonel olun!    
Gerçek zamanlı olarak kriptopara piyasalarını tarayan tam otomatik ve çok yönlü filtreler ve uyarılar oluşturun.
Tarayıcı, arama şeklini kökten değiştirecek ve ticaret için uygun kripto para birimleri seçecek!
100'den fazla farklı filtreyi ve uyarıları kullanarak kripto para birimlerinin sıcak olduğu zamanları gerçek zamanlı olarak öğrenin.
Ticaret stratejinizle alâkalı tüm kripto para birimlerini analiz edin.
Filtrelemeye ve uyarılara dayalı otomatik trafiğinizden de yararlanın!


  • Kripto Haberler •    
   Daha hızlı haberleşme ve araştırmayla daha fazla kar  Kullandığınız tüm web sitelerini bir araya getirmeye çalışmaktan bıktınız mı ... sadece en sıcak haberleri bulabilmek için?
Kriptopara sektöründeki en hızlı ve en gelişmiş Haber Akışını tanıyın.
Hızlı olması gereken traderler için düzenlendi. Şimdi hepsini tek bir yerde buldun:
haber hizmetleri, bloglar, tweetler, Reddit ve çok daha fazlası! Kendi kaynakları ve ölçütlerinize göre bakabileceğiniz
son derece sezgisel bir çalışma alanı. Portföyünüz için önemli olan başlıklar üzerinde durun.
Piyasayı kusursuz hale getirmek zordur. Başlıkları beklemeyi bırak ve şu anki haberleri al.
Bir hikayenin potansiyel etkisi hakkında bilgi sahibi olacaksınız,
haberleri, kripto para birimleri hakkındaki görüşmeleri ve bunların nasıl etkileyeceğini kontrol edin.

  • Blockchain Analizi •    
   "Balina" gibi ticaret yapmak ister misin?  

Cüzdanlar ve borsalar arasındaki büyük kripto para birimlerinin transferlerinden kaynaklanan
potansiyel satışları analiz etmek için soğuk ve sıcak cüzdanları izleyin. İlgilendiğiniz cüzdan adresini ekleyin
ve büyük bir oyuncu olara pazarda büyük bir hasar görmeden önce cevap verin. Balina gibi ol!  • Filtrelerinizi ve uyarılarınızı geri dönük test edin •    
   Geriye dönük bir strateji ile karlılığınızı artırın  Geriye dönük test stratejisi, stratejinizin işe yarayıp çalışmayacağını görmek için gerekli bir araçtır.
Geriye dönük testerlarımız, stratejinizin ne kadar karlı olduğunu kontrol etmek için geçmiş verileri
kullanacak ve size gelecekte neye benzeyeceğine ilişkin bir fikir verecektir. Arka yüz verilerini farklı
bir dönem boyunca kontrol edebiliyor, bu nedenle her zaman güncel kalıyorsunuz!

  • ICO analizleri •    
   Analiz. Destek. Kar!  


ICO aracılığıyla bir yılda 2.35 milyar$ toplandı! Etkileyici! Bu, piyasaya sürekli olarak
giren muazzam miktardır. Projeyi desteklemeye karar vermeden önce gözden geçirin.
Tüm ICO'ları kontrol etmek için ICO Analizlerini kullanın. ICO cüzdanlarını kontrol
edin veya ICO'ların dünyasındaki büyük projeler arasındaki aktarmayla ilgili bilgileri takip edin.  • Kripto Görüntüleyici •    
   Onu Bulun ve Trade Edin  

 
İhtiyacınız olan tüm kriptopar kuru derecelendirmeleri, istediğiniz şekilde sıralanmış.
Tetiği çekmeden önce belirli bir kriptoyu kontrol etmeniz mi gerekiyor?
İşte, bunu hemen önünüzde buluyorsunuz. Haber, hareket ve diğer şeyler için tarama yapmak
istediğiniz kripto paralarının kendi listesini seçin. Listelenen herhangi bir kriptoparada hayal edebileceğiniz
tüm bilgileri kontrol edin. Popüler kripto para birimlerine hızlıca erişin.
Yukarıda bahsedilen işlevlere ek olarak, platform, Arbitraj Tarayıcısı, Otomatik Trade, Sosyal Öğrenme, Grafik sinyalleri ve analizleri, Borsa karşılaştırması [/ b] gibi çeşitli araçlara erişim sağlayacaktır.. Biz traderiz, traderlerin ihtiyaçlarını dinliyoruz. İhtiyaçlarınıza göre yeni özellikler ekleyerek sık sık yazılım güncellemelerini sunuyoruz.[/font][/size]


        • ALGORY TOKEN AND ICO YAPISI •        
        • Önemli tarihler •        

        • Token detayları •        

        • Crowdsale Planı •        

        • Token dağıtımı •        


        • Bütçe ayırma •        


        • Yol haritası •        

Algory Projesi Yol Haritası, 6 Kilometre taşına ayrılmıştır.:


        • Algory Takımı •        

Ticaretten gelen ve borsalarda kâr elde etmek isteyen bir trade ekibiyiz, çünkü trade hayatımız ve trade ile yaşıyoruz. Mükemmel geliştiriciler ekibi ile birlikte, kriptopara piyasasına yatırım yapma yaklaşımınızı tamamen değiştirecek olan Algory Project'i hazırlıyoruz.
        • Algory Danışmanları •        
En yeni haberimizle her zaman zamanında haberdar olun - bizi takip ederek güncel kalmaya devam edin:

94  Local / Yeni Başlayanlar & Yardım / mesaj imzalama konusunda konu silinebilir aynı konu mevcutmuş on: November 19, 2017, 07:41:27 AM
aynı konu forumda mevcutmuş konu silinebilir.
95  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [BOUNTY] SATIVA TOKEN ETHEREUM PROTOKOLÜ ÜZERİNDEN MARIJUANA on: November 12, 2017, 09:00:11 AM
__________________________________________________

SATIVA TOKEN
MARIJUANA ETHEREUM PROTOCOLÜ KULLANILANWEBSITE / ANN / FACEBOOK / SLACK / TELEGRAM / TWITTER

__________________________________________________

SATIVA TOKEN NEDİR?
SATIVA TOKEN GÜVENLİ VE HIZLIDİR
ERC20 TOKEN MARIJUANA ETHEREUM PROTOKOL KULLANILIR

__________________________________________________

TOKEN BİLGİLERİ

CONTRACT ADRES : 0x49bb48456405738ebbd7bd5d963bea19abfa5377
SYMBOLS : SATIVA
DECIMALS : 18
TOTAL MİKTAR : 10 000 000 SATIVA

__________________________________________________

TOKEN DAĞITIMI

25% Bounty Ödülleri
25% Airdrop
20% Exchanger
20% Presale
10% Takım

__________________________________________________


YOL HARİTASI

PİYASAYA SÜRÜLMESİ > Kasım 2017
AIRDROP > Kasım 2017  - > Tamamlandı
WEBSITE > Kasım 2017   - > Tamamlandı
BOUNTY > Kasım 2017 Canlı!!!
PRESALE > Kasım 2017  Canlı!!!
IDEX'TE LİSTELENMESİ > Kasım 2017  - > Tamamlandı
ETHERDELTA'DA LİSTELENMESİ > Aralık 2017  - > Tamamlandı
WHITEPAPER > Aralık 2017
PEK YAKINDA

_________________________________________________________________

AIRDROP KAPANDI

SPREADSHEET : CLICKS

_________________________________________________________________

BOUNTY KAMPANYASI


FACEBOOK KAMPANYASI
MAX 200 KATILIMCI

KURALLAR
500 den fazla arkadaşınız olmalı
Sativa Token hakkında 3 tane yayın paylaşın
[Bounty kampanyaları hakkında paylaşım yapmayınız]
Paylaşımlarınız #SativaToken hashtagini içermelidir.
Gizliliğiniz herkese açık olmalıdır.

FORM'U DOLDURUNUZ
SPREADSHEET


TWITTER KAMPANYASI
MAX 200 KATILIMCI

KURALLAR
500 den fazla takipçiniz olmalı
Sativa Token hakkında 3 tane tweet atınız.
[Bounty kampanyaları hakkında paylaşım yapmayınız]
Tweetleriniz #SativaToken hashtagini içermelidir.
Gizliliğiniz herkese açık olmalıdır.

FORM'U DOLDURUNUZ
SPREADSHEET


INSTAGRAM KAMPANYASI
MAX 200 KATILIMCI

KURALLAR
500 den fazla takipçiniz olmalı
Sativa Token hakkında 3 tane paylaşım yapmalısınız.
[Bounty kampanyaları hakkında paylaşım yapmayınız]
Paylaşımlarınız #SativaToken hashtagini içermelidir.
Gizliliğiniz herkese açık olmalıdır.


FORM'U DOLDURUNUZ
SPREADSHEET


ÇEVİRİ KAMPANYASI

KURALLAR
Resmi ANN başlığını çeviriniz.
Telegram üzerinden iletişime geçiniz.
RICHARD


_________________________________________________________________

BORSALAR

ETHERDELTA

IDEX

DECENTREX
_________________________________________________________________

WEBSITE

FACEBOOK

SLACK

TELEGRAM

TWITTER
_________________________________________________________________

Daha fazla bilgi için SativaToken ile iletişime geçebilirsiniz.

[/quote]
96  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [PRE-ICO] [BOUNTY] GeoPin: Fiziksel dünyaya blockchain tabanlı arayüz on: November 09, 2017, 01:39:47 PM

WEBSİTEMİZ: https://geopin.network/
Token satışı: Ocak 2018

BÜTÜN BOUNTY KAMPANYALARINA BOUNTY PORTALINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ:https://bounty.geopin.network/

BOUNTY KAMPANYALARIYLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2372042.0

ÖDÜL MİKTARI: CROWDSALE'DE SATILAN TOKEN MİKTARININ %2'Sİ KAMPANYADA DAĞITILACAKTIR.


---------------------------------------------------------------------------------------------------


GEO PIN'E GİRİŞ
Token sahipleri için mali açıdan sürdürülebilir ve karlı bir proje

GeoPin, dünyanın en eksiksiz, etkileşimli ve kişiselleştirilmiş haritasını oluşturmayı amaçlıyor.

Dünyadaki felaketler her yıl yaklaşık 100.000 kişiyi öldürüp 200 milyon kişiyi etkiliyor. Fakir ve savunmasız insanların bulunduğu yerlerde, herhangi biri "kaybolur"; ilk müdahale görevlileri yardım için gereken bilgilere ulaşamaz. Diğer taraftan; gelişmiş ülkeler, gerçek zamanlı olarak kişileştirilmiş bilgi içermeyen bir boyutta sığdırılmış bir haritadan dertli.

Haritalar eskiden navigasyon ile ilgiliydi fakat günümüzde keşif, anlamlı bağlantılar ve gerçek zamanlı içerikle ilgilidirler. Hadi şu BOŞLUKları dolduralım

---------------------------------------------------------------------------------------------------


1. HARİTAYI BÜYÜTECEK ekonomik teşvikler
OpenStreetMap, neredeyse 13 yıl önce başlayan ve dünyanın dört bir yanındaki yüz binlerce gönüllü haritacıdan oluşan ortak bir projedir. Bir crowdsourcing* projesi olan OpenStreetMap, aslında pek çok yerde, özellikle de daha az gelişmiş bölgelerde GoogleMaps'ten daha iyi veri kalitesi elde etmektedir.

*Crowdsourcing: şirketin bir noktada bir işi, geniş kitlelere belli bir ödül karşılığında sunma ve onların önerilerini veya çözümlerini alma uygulamasıdır.

Ama OpenStreetMap'in büyümesi, harita desteklerinin ve haritayı destekleyenlerin azalması yüzünden engelleniyor.

GeoPin GIN tokenlerini; kalabalığın gücünü artırmak ve daha geniş yerel katılımı teşvik etmek için kullanır. Dünyanın herhangi bir yerindeki haritaları güncelleyen haritacıları ödüllendiren bir ödül mekanizması uygular.

2. Navigasyonun ötesinde gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş bilgiler
Harita verisinin yanı sıra, yerel ve kültürel nabızlarla gerçek zamanlı bilgi statik taban haritasını zenginleştirir. GeoPin dünya çapındaki canlı yerel topluluklar ile ilginç ve özel yerler, etkinlikler hakkında bilgi toplamayı amaçlıyor. Herkes bir PinChannel oluşturarak özel yerleri iğneleyerek diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilir. Reddit'deki alt dizinde olduğu gibi, GeoPin'deki tüm PinChannel'er kullanıcılar tarafından oluşturulmuştur.

Örneğin, birisi pop-up çiftçi marketlerini iğnelemek için bir PinChannel oluşturabilir; ya da bir ünlü, PinChannel'i gittiği yerleri fanlarıyla paylaşmak için kullanabilir.3. Haritanızın ve gördüklerinizin kontrolü
GeoPin'de, PinChannel'lara abone olabilir ve yanlızca bu PinChannel'de ki pinleri görebilirsiniz. Pinler geçici olabilir. Belirli bir sürede ilgi olmazsa, bu pin gizlenecektir.

Örneğin, "Kaçırmayacağınız lezzetler" ile ilgileniyorsanız, o PinChannel'e abone olun, başkalarıyla şehrin restoranlarındaki leziz yemekleri paylaşın ve en önemlisi İYİ EĞLENCELER!

4. Mali açıdan sürdürülebilir açık kaynaklı bir model
GeoPin, gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş bilgi katmanından para kazanarak hem harita oluşturucuların hem de pinners-iğneleyenlerin ödüllendirilmesini sağlarken taban harita verilerini herkes için ücretsiz tutuyor ve OpenStreetMap'ın asil ruhunu onurlandırıyor.

GeoPin'in verisine veya izleyicisine erişmek isteyen reklamcılar, uygulama geliştiricileri ve ajanslar, GIN tokeni satın alması gerekir.

Kazanılan GIN tokenlerinin % 10'u işlem ücreti olarak yakılacak, geri kalan miktar ise GEOPinner'lara (iğneleyenlere) ödenecektir. GEOMapper'lara (harita yapıcılara), sabit getirili bir enflasyon şeması aracılığıyla yeni çıkarılan GIN tokenleri ile ödeme yapılacaktır.

5. Kriptoparaların toplu kabulü
Dünyanın geri kalanına kripto para birimlerini tanıtmak ve topluluğumuza daha fazla insanı getirebilecek bir killer app ile ilgili uzunca bir süredir çalışıyoruz.

Haritalar, her yerde insanlar tarafından en çok kullanılan uygulamadır. Böylece, GeoPin'in hedef kullanıcı grubu yalnızca büyük değil, aynı zamanda kanıtlanmıştır: popüler harita uygulamaları, dünya nüfusunun neredeyse üçte birisi aktif olarak kullanıcısıdır (yaklaşık 2milyardan fazla kişi).  GeoPin, bu kullanıcıları ilk kez kripto para birimine - GIN token - sahip olmasını hedefliyor.

5. Blockchain üzerinden harita bilgi güvenliği
GeoPin, dünya haritasında ki tüm düzenlemeleri kaydetmek için blockchaini kullanılır; bu da her koşulda adem-i merkeziyetçiliği ve sansüre karşı dayanıklılığını garanti eder.

Dünya haritamızın bütünlüğü ve karıştırmaya karşı dayanıklılığı, sürücüsüz otomobiller ve diğer otonom sürüş makineleri tarafından kullanılacağı zaman  her zamankinden daha önemli hale gelecektir.


---------------------------------------------------------------------------------------------------


BİZ KİMİZ?

Farklı kültürel geçmişlerden gelen bir ekip olduk: Tayland, Vietnam, Hindistan, ABD ve diğerleri. Ekibimiz MIT, Harvard, Northeastern, University of Central Florida, University at Buffalo gibi üniversitelerden mezun oldu. Intel, Fidelity Investments, BNP Paribas, Lazada, Deloitte, AXA Group, gibi şirketlerde çalıştık. Hepimiz başarılı girişimlere başlayan, işleten ve yardımcı olan girişimci geçmişe sahibiz.---------------------------------------------------------------------------------------------------


TOKEN MEKANİZMASI

Geo Mapperler harita veri tabanına göl, bina, yol vb gibi bilgileri ekleyen kullanıcılardır.

Geo Pinnerlar  mevcut Pin konumlarını belirli PinChannel'lere yönlendiren ve bunlarla ilgili gerçek zamanlı bilgi verip ve kişisel perspektiflerle zenginleştiren kullanıcılardır.

GeoPin, gerçek zamanlı bilgi katmanından para kazanarak hem Geo Mapperları hem de Geo Pinnerları ödüllendirirken harita verilerini herkes için ücretsiz tutuyor ve OpenStreetMap'ın asil ruhunu onurlandırıyor.

GeoPin'in verisine veya kullanıcılarına erişmek isteyen reklamcılar, uygulama geliştiricileri ve ajanslar GIN tokenlerini satın almalıdır. Kazanılan GIN tokenlerinin % 10'u işlem ücreti olarak yakılacak, geri kalan miktar ise Geo Pinnerlara ödenecektir. Geo Mapperlar, yeni çıkarılan GIN tokenler sabit oranlı bir enflasyon şemasıyla ödüllendirilir.


---------------------------------------------------------------------------------------------------BÜTÜN BOUNTY KAMPANYALARINA BOUNTY PORTALINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ:https://bounty.geopin.network/

BOUNTY KAMPANYALARIYLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2372042.0

ÖDÜL MİKTARI: CROWDSALE'DE SATILAN TOKEN MİKTARININ %2'Sİ KAMPANYADA DAĞITILACAKTIR.

Bilgilendirme için Topluluk kanallarını kullanabilirsiniz.


Slack: https://slack.geopin.network
Telegram: https://t.me/geopin
Kakao: https://group.kakao.com/_j4wQoM
Twitter: https://twitter.com/geopinnetwork
Reddit: https://www.reddit.com/r/GeoPin/
Medium: https://blog.geopin.network/


Ürün hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Websitemizi ziyaret edebilirsiniz

OUR WEBSITE: https://geopin.network/
97  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][AIRDROP][BOUNTY] REBELLIOUS-REBL-topluluk tarafından yönlendirilen token on: November 07, 2017, 11:25:13 PMRebellious Topluluk Tarafından yönlendirilen TokenKripto para birimlerinin gücü, merkezi hükümet organı (hükümet ve/veya banka gibi) olmadan para basma ve dağıtma becerisine sahiptir.
Ne yazık ki, çoğu kripto paralar, balinaların ve madencilerin hakimiyeti altındadır.
Rebellious olarak biz bu gücü açgözlülükten çok katılıma odaklanan bir topluluğun eline vereceğiz.


Kripto alanında ki tüm üyelere Tokenimizin adil bir şekilde paylaştırılması için benzersiz bir Airdrop mekanizması kullanacağız.
Tokenleri satmak yerine, Airdrop ile Rebellerimize 2000’er REBL dağıtacağız.
Ayrıca marka ve topluluğumuzun büyümesi için tasarlanan görevleri tamamlayanlar daha fazla token kazanma fırsatına sahip olacaklar.
Rebellious olarak onu kuran toplum arasında eşit olarak bölünmüş bir ekonomi yaratmak istiyoruz.Hem kripto meraklıları hem de uzmanlar gibi, pek çok ICO'nun başarısız olduğunu görmek giderek daha acı vericidir.

Pazar şu anda hem tecrübesiz traderlardan para kazanmaya çalışan hem de verdikleri sözleri yerine getirmeyen projelerle bunalmış durumda.

Rebellious ekibi hem e-ticaret hem de kriptopara piyasasında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.
Sözlerimizi yerine getirmek için gereken bilgi ve tecrübeye sahibiz.
Kripto tutkunları tarafından geliştirilen bir kriptoparanın mevcut e-ticaret pazarını daha iyi hale getireceğine inanıyoruz.

E-ticaret pazarını daha iyi hale getirmek yerine, çoğu kripto para birimi; büyük sermaye ve güçlü miner grubuna sahip yatırımcılar tarafından hakim duruma getirilir.
Sonuçta, bu gruplar fiyat üzerinde orantısız bir etkiye sahip olurken, düzenli yatırımcılar projenin geri kalan kısmına olan ilgisini çabucak kaybediyorlar.

Bunu tekrar düşünelim. Kripto meraklıları olarak, neden ilgi duymadığımız veya etkilemediğimiz projelere ve topluluklara yatırım yapıyoruz?

Ancak donanıma veya paraya bağımlı olmayan bir kripto projesinde satın almanın başka bir yolu olsaydı?
Rebellious olarak zamanın paradan daha değerli olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle, tutkulu kripto meraklılarının zamanlarını kullanarak projemizde "satın" almalarına izin veriyoruz.
Bunu yaparken, topluluğumuzun her üyesi gelecekte eşitlik kazanma fırsatına sahip olacak ve nihayet bunu oluşturan topluluk tarafından eşit olarak paylaşılan bir kripto alanı oluşturacağız.

Rebellious büyük hedefliyor. Sadece kripto alanını değil aynı zamanda küresel e-ticaret pazarında da devrim yaratacak kitlesel bir kripto para birimi kurmaya karar verdik.
Rebellious'u e-ticaretteki Shopify, BigCommerce ve Magento gibi firmaların yanına getirerek, büyük bankalar ve kredi kartı şirketleri tarafından manipüle edilen tekeli parçalayıp nihayet e-ticarete gerçekten erişilebilir hale getirmeyi planlıyoruz.


Tüm kripto meraklılarını, Rebellious Airdrop'una kaydolmaya davet ediyoruz.

250.000.000 REBL tokeni 21 Kasım 2017 itibariyle 40 gün süreyle Rebel topluluğumuza dağıtılacaktır.
Tüm tokenler bu süreden önce dağıtılırsa Airdrop sona erecek, eğer 40 gün içinde dağıtılmazsa kalan tokenler yakılacaktır.

Rebeller görevleri tamamlayarak Airdrop’dan tokenlerini kazanabilecekler.
Airdrop’un erken dönemdeki görevleri daha kolay olacak sonraki görevler gittikçe zorlaşacak.
Bu nedenle erken dönemden itibaren görevleri gerçekleştirmek sizin faydanıza olacaktır.

Not: Katılımcı sayısı sınırlıdır. Her katılımcı Airdroptan sadece bir kere faydalanabilir.
Airdrop’un temel amacı kripto para birimi etrafında sadık ve canlı bir topluluk oluşturmaktır.

Airdrop’un ardından; üyeler, ekibimiz tarafından hazırlanan spesifik görevleri tamamlayarak daha fazla tokene sahip olma imkanı bulacaktır.
Bu görevler değişiklik gösterir.
Ancak temel olarak; pazarlama, çeviri, kodlama ve genel yardım şeklinde olacaktır.
Bu aşamada 50 000 000 token dağıtılacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen Resmi Kampanya Konusunu ziyaret ediniz.

Rebellious 'ERC20 tokeni, Proof of Stake sistemini kullanan tokenlerden biri olacaktır.

Sadece Rebellious davasına aktif olanları değil, pasif olanlarına da ödüllendirmenin önemli olduğuna inanıyoruz.
POS sistemi kullanarak REBL’e yatırım yapan kişiler cüzdanlarında tuttukları REBL karşılığında faiz kazanabilecekler.
Bu, Rebellious topluluğu içinde devam eden etkileşimi teşvik etmenin yanında hızlı ticarette yatırımı teşvik ederek ticaret fiyatlarının dengelenmesine yardımcı olur.
REBL'i cüzdanınızda tutarak, düzenli aralıklarla faiz ödenmesini talep edebileceksiniz.
POS sistemine katılabilmek için REBL tokenlerini 10 gün süreyle cüzdanınızda tutmalısınız.
10 gün geçtikten sonra, REBL tokenleri aktifleşecek ve cüzdanınızda tuttuğunuz her diğer gün için faiz kazanmaya başlayacaktır.
Bu faiz, en fazla 30 gün birikmeye devam edecek ve bu süre sonuna kadar cüzdanınız üzerinden çekme talebi bulunmazsanız daha fazla faiz işlemez.
Bir kez çekme talebi verildiğinde 30 gün sıfırlanır ve tokenler sizin için yeniden kazanmaya başlar.
Düzenli olarak talep edilmesi halinde, REBL tokenlerinize ödenen faiz oranı yılda yaklaşık % 10'dur.

Bunun nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki örnekleri inceleyin:

Örnek 1
-Cüzdanınızda 10.000 REBLENİZ var ve her 30 günde bir faiz talep edin.
-Her 30 günde kabaca 82,19178082 REBL kazanacaksınız.
-Bir yıl boyunca yaklaşık 1000 REBL*  kazanacaksınız %10 faize eşdeğer.


Örnek 2
-Cüzdanınızda 10.000 REBLENİZ var ve her 15 günde bir faiz talep edin.
-Her 15 günde kabaca 41,09589141 REBL kazanacaksınız.
-Bir yıl boyunca yaklaşık 1000 REBL*  kazanacaksınız %10 faize eşdeğer.

Örnek 3
-Cüzdanınızda 10.000 REBLENİZ var ve her 40 günde bir faiz talep edin.
-Her 40 günde kabaca 82,19178082 REBL kazanacaksınız.
-Bir yıl boyunca yaklaşık 750 REBL*  kazanacaksınız.

Rebellious'un odağı topluluğa dahil olmak olduğu için maksimum token yaşı 30 gündür.
En az 30 günde bir kez bunu talep etmek, buna teşvik eder.

* Yukarıdakiler yalnızca örnek amaçlıdır. % 10 faiz kaba bir tahmindir. Faiz ödemeleri ile ilişkili işlem maliyeti nedeniyle değişir.

Aşağıda, Rebellious'un piyasaya sürülmesi için temel bir  yol haritası verilmiştir.

Kendi Windows cüzdanımızı başlatın: REBL i saklamak için kullanılabilir.
Airdrop başlamadan önce gelişmeyi bitirmeyi planlıyoruz.

Çok dilli güncelleme: Herkese açık uluslararası bir topluluk inşa etmeyi planlıyoruz.
Dolayısıyla, web sitemizi ve Whitepaper’ı Mart 2018'e kadar 5 dile tercüme etmeyi hedefliyoruz.
Ayrıca, Asya pazarında büyük bir yerimiz var ve bu nedenle web sitemizi Haziran 2018'e kadar Çince, Japonca ve Koreceye çevirmeyi hedefliyoruz.

Borsa: Airdrop bittikten çok kısa bir süre sonra listelenip satılabilmesi için büyük bir borsaya girmeyi hedefliyoruz.
Şu an için tek bir borsa hedefliyoruz. Çünkü birden çok borsada listelenmek piyasa fiyatları üzerinde büyük etki ettiği ispatlanmadı.

Cüzdanlar:
REBL cüzdanlarının çıkış tarihleri:
- Windows, kasım 2017
- Mac, mayıs 2018
- Android, haziran 2018
- iOS, Ağustos 2018

E-ticaret Modülleri: Başlıca e-ticaret platformları için kripto modelleri oluşturmak bizim odak noktalarımızdan biridir.
Bu modülleri bitirmeyi planlıyoruz:
- Prestashop, nisan 2018
- WooCommerce, Mayıs 2018
- Shopify, haziran 2018
- BigCommerce, temmuz 2018
- Magento, Ağustos 2018
- X Cart, eylül 2018
- OpenCart, ekim 2018
- Ubercart, kasım 2018
- Yo!Kart, aralık 2018
- Zen Cart, ocak 2019

Token Swap: Rebellious projesinin 1. fazı için hedef budur.
REBL belirteçlerimiz (şu an ERC20) POS tokenleri için 2019'un 1. Çeyreğine kadar takas edilebilir.Gördüğünüz gibi büyük hedeflerimiz var. Fakat onları güçlü bir Rebel cemaati olmadan davamıza katılmaya zorlayamayız.

Rebels topluluğumuza katılmak için, sosyal medyada bizi takip edin ve bugün Airdrop'umuza katılın. Seni bekliyoruz!


Sitemize haberler ekleyerek topluluğun güncel kalmasını sağlayacağız ve burada da yayınlanacağız.
Topluluktan herhangi bir fikir veya soru duymaktan mutluluk duyarız.
Bunun için lütfen şu adresten bizimle iletişime geçin:
98  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO][PreSale][bounty]Paytailor-Kullanıcı ve satıcı arasında en basit ödeme on: November 06, 2017, 02:04:01 AM
Website I ICO I Whitepaper I Slack I Twitter I Telegram

ResmiBounty sayfası

ANN konusu
Herhangi bir sorunuz için telegramdan, forumda ki ana başlıktan veya    Paytailor Official ile iletişime geçebilirsiniz.
99  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][PRE-ICO] EPSILON - Blockchain - hedef arama ve görev çözümü platformu on: November 05, 2017, 04:52:00 AM

PreICO BAŞLANGICI 12 KASIM 2017
Bütün sorularınız için Telegram grubundan veya forumdan    Epsilonplatform ile iletişime geçebilirsiniz.
100  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [PreSale] 🌟 IThanks - Memnun İnsanların Dünyası🌟 on: November 03, 2017, 03:47:37 AM


                           
                                                                                                                                                       
                                                                                                 
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!