Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:18:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 »
  Print  
Author Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası  (Read 129563 times)
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
December 04, 2017, 08:56:18 AM

güzel düşünülmüş bir sistem bizlerede baya yardımcı olacak gibi

Onlar da öyle düşünmüş olsa gerek!
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715390311
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715390311
Reply with quote  #2

1715390311
Report to moderator
sundure
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:57:53 AM

açılalı daha 1 yıl bile olmadan bu kadar büyüyen bir şirketten bahsediyoruz. gerekli yeterli yatırımları yapmazsanız bizlerde alternatifler bulup oraya geçeceğiz
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
December 04, 2017, 03:25:50 PM

her geçen gün dahada hantallaşıyor bu borsa hemn kendi bilgisayarımda hemde arkadaşın bilgisayarında denedim.alış-satş işlemleri tamamen ızdırap oldu.

Hantallaşmadan kasıt arada bir alış veya satış yaparken hata veriyor olması var onun dışında ben pek fazla bir sorunla karşılaşmadım açıkçası.
doanest
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 1

View Profile
December 04, 2017, 05:05:32 PM

bitcoin gold ne zaman dağıtılacak hala bir bilgi yokmu?
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
December 05, 2017, 01:56:46 AM

Cheesy Adamlar resmen üzerine yattı çok güzel paranın ya helal olsun valla.Birde bitcoin gold ilk çıktığında direkt destekçiler arasında PARIBU vardı.
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
December 05, 2017, 03:59:10 AM

Cheesy Adamlar resmen üzerine yattı çok güzel paranın ya helal olsun valla.Birde bitcoin gold ilk çıktığında direkt destekçiler arasında PARIBU vardı.

kardes senin elestirmedigin birsey kaldi mi? Nerede ne zaman gorsem hep birseyleri elestiriyorsun. Madem bu kadar elestirilecek seyler var; neden hala bitcoin ile ugrasiyorsun ki?
doanest
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 1

View Profile
December 05, 2017, 01:42:56 PM

Paribu Türkiye'nin en iyi borsasidir, çekim işlemleriniz sabahın köründe gerçekleştirilir, yoğun zamanlar dişinda son derece akıçıdır benim gibi al-sat yapmayanlar için kullanimi rahat bir borsa ben memnunum.

goldlarımızı verseler artık bizde memnun olcazda bi açıklama bile yok hala bir duyuru yayınlamak bu kadarmı zor
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 05, 2017, 03:21:48 PM

şu komisyonlarıda bi düzeltseler.
gecenlerde 2 btc sattım sonra hiç düşmemesi gerekirken saçmsapan düştü dayanamadım geri aldım.
bir baktım ki olması gerekenden daha az tl var elimde.
diyorum imkansız sattıgım fiyat belli aldıgım fiyat belli  nasıl elimde 600 küsür tl eksik para olur.
meğersem bir hesapladım ki 650 tl komisyon almışlar. Smiley
içimden usulca küfürümü ettim sadece bankaya cekerken kullanıyorum artık.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 05, 2017, 05:37:13 PM

Paribu Türkiye'nin en iyi borsasidir, çekim işlemleriniz sabahın köründe gerçekleştirilir, yoğun zamanlar dişinda son derece akıçıdır benim gibi al-sat yapmayanlar için kullanimi rahat bir borsa ben memnunum.

goldlarımızı verseler artık bizde memnun olcazda bi açıklama bile yok hala bir duyuru yayınlamak bu kadarmı zor

Bitcoin goldlarınızı alamamanız sizin hatanız fork zamanı niye bitcoinlerinizi paribuda tutarsınız anlamıyorum. Cheesy Adamlar bir güzel üstüne yattı bence bitcoin goldlarınızın şimdiye kadar bozdurup harcamış bile olabilirler.

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
December 05, 2017, 07:13:57 PM

Bu bakim olayi ne zaman cozulecek ?

20 dakika yaziyor, 2 saat olacak neredeyse

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
yigitcangokmen
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 07:22:42 PM

umarım bakım bittikten sonra hesabım normal haline dönmüş olur çünkü cidden hoş değil -7 bin bakiye nedir arkadaş ya
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
December 05, 2017, 07:44:44 PM

"O eski halimden eser yok şimdi
Izdırap içinde yorgunum şimdi
O eski halimden eser yok şimdi
Izdırap içinde yorgunum şimdi "

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 05, 2017, 07:56:51 PM
Last edit: December 05, 2017, 08:32:39 PM by motors

Doslar, hatırlarmısınız araştırmadan iş yapmayın diye yazmıştım. Siz birer BTC yatırımcısısınız, araştırmadan iş yaparsanız herzaman zarar edersiniz.

Adamın biri ordan BTG bakiyelerine çöktüler yazmış, ötekiler inanmış Cheesy Yahu kardeşim, gerek BTCTurk, gerek Koinim, gerek Paribu. Gerek başka konular.... "ARAŞTIRMAYI BİLİN!" Hazır bilgi herzaman sizi zarara uğratır hele böyle bir sistemde hepten tepe taklak olursunuz.

BTCTurk ve Koinim'den de cevap bekliyorum. BTCTurk'un desteği Paribu'ya göre bayağı zayıf. Sadece 09.00-17.00 arası cevaplıyorlar ve 1 gün sürebilirmiş. Paribu 7/24 cevaplıyor 5dk içinde. Kalite bence halen devam ediyor Paribu'da yavaşlama vs. söz konusunu değil.

Paribu'nun cevabı: 24 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen Bitcoin Gold çatallanması esnasında Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılarımızın, hesaplarına tanımlanan Bitcoin Gold miktarlarını görüntüleyebilmelerini sağlayacak olan ekran, BTG yazılımı güvenlik durumu stabil hale geldiğinde  devreye alınacaktır. BTG çekim imkanı ise daha sonra sunulacaktır. Çekim işlemlerinin başlatılamama sebebi BTG ağının halen güvenli ve stabil hale gelmemiş olmasıdır.  Farklı borsaların BTG çekim işlemlerini devreye almış olması, maalesef ağın stabil hale geldiğine dair kesinlik sunan bir gösterge niteliğinde değildir. BTG ağının halen güvenli ve stabil hale geldiğinin teyit edilemediğine örnek teşkil eden ve Bitcoin Gold resmi web sitesinde yayınlanan son güvenlik duyurusuna aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://bitcoingold.org/critical-warning-nov-26/

Paribu, çalışma prensipleri gereği kullanıcı varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik vermekte ve çatallanma süreçlerindeki tüm gelişmeleri yakinen takip etmektedir.

Teşekkürler

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 05, 2017, 10:57:43 PM

Doslar, hatırlarmısınız araştırmadan iş yapmayın diye yazmıştım. Siz birer BTC yatırımcısısınız, araştırmadan iş yaparsanız herzaman zarar edersiniz.

Adamın biri ordan BTG bakiyelerine çöktüler yazmış, ötekiler inanmış Cheesy Yahu kardeşim, gerek BTCTurk, gerek Koinim, gerek Paribu. Gerek başka konular.... "ARAŞTIRMAYI BİLİN!" Hazır bilgi herzaman sizi zarara uğratır hele böyle bir sistemde hepten tepe taklak olursunuz.

BTCTurk ve Koinim'den de cevap bekliyorum. BTCTurk'un desteği Paribu'ya göre bayağı zayıf. Sadece 09.00-17.00 arası cevaplıyorlar ve 1 gün sürebilirmiş. Paribu 7/24 cevaplıyor 5dk içinde. Kalite bence halen devam ediyor Paribu'da yavaşlama vs. söz konusunu değil.

Paribu'nun cevabı: 24 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen Bitcoin Gold çatallanması esnasında Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılarımızın, hesaplarına tanımlanan Bitcoin Gold miktarlarını görüntüleyebilmelerini sağlayacak olan ekran, BTG yazılımı güvenlik durumu stabil hale geldiğinde  devreye alınacaktır. BTG çekim imkanı ise daha sonra sunulacaktır. Çekim işlemlerinin başlatılamama sebebi BTG ağının halen güvenli ve stabil hale gelmemiş olmasıdır.  Farklı borsaların BTG çekim işlemlerini devreye almış olması, maalesef ağın stabil hale geldiğine dair kesinlik sunan bir gösterge niteliğinde değildir. BTG ağının halen güvenli ve stabil hale geldiğinin teyit edilemediğine örnek teşkil eden ve Bitcoin Gold resmi web sitesinde yayınlanan son güvenlik duyurusuna aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paribu, çalışma prensipleri gereği kullanıcı varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik vermekte ve çatallanma süreçlerindeki tüm gelişmeleri yakinen takip etmektedir.

Teşekkürler

Ya hocam dalga mı geçiyorsunuz  Huh Bir de bilmiş bilmiş yazıyorsunuz diğer büyük borsalar bitcoin gold işlemlerini devreye almış olması nasıl stabil hale geldiğine kanıt olmaz anlamıyorum.Senin etin ne budun ne arkadaş.

Betfair
Sr. Member

View Profile
December 05, 2017, 11:15:14 PM

kardes senin elestirmedigin birsey kaldi mi? Nerede ne zaman gorsem hep birseyleri elestiriyorsun. Madem bu kadar elestirilecek seyler var; neden hala bitcoin ile ugrasiyorsun ki?
kardes adamlar bitcoin gold unu vermiyorlar insanların ne diyeyim süpersiniz mükemmelsinizmi? nası bi kafa var la sizde
bitcoin le uğraşmanın bunla alakası ne onuda çözemedim
Betfair
Sr. Member

View Profile
December 05, 2017, 11:16:56 PM

Teşekkürler

sende ayrı bir komik arkadaşmışsın  Cheesy
BHSMC
Full Member

View Profile
December 06, 2017, 03:25:01 AM

kardes adamlar bitcoin gold unu vermiyorlar insanların ne diyeyim süpersiniz mükemmelsinizmi? nası bi kafa var la sizde

Bitcoin gold'unu vermiyorsa, acarsin sorarsin durumu ogrenirsin. Bilmeden etmeden mabadindan kolpa sikmanin ne anlami var?

Adama bak herseyi elestiriyor, ortada yapici bir elestiri de yok, sacma sapan iki cumleyi bir araya getirip basiyor yolla tusuna.
Betfair
Sr. Member

View Profile
December 06, 2017, 03:48:37 AM

Bitcoin gold'unu vermiyorsa, acarsin sorarsin durumu ogrenirsin. Bilmeden etmeden mabadindan kolpa sikmanin ne anlami var?

Adama bak herseyi elestiriyor, ortada yapici bir elestiri de yok, sacma sapan iki cumleyi bir araya getirip basiyor yolla tusuna.
yapıcı eleştiri? Milletin btg sini versinler daha ne yapıcısı eleştirisi kimsiniz la siz
BHSMC
Full Member

View Profile
December 06, 2017, 03:04:54 PM

yapıcı eleştiri? Milletin btg sini versinler daha ne yapıcısı eleştirisi kimsiniz la siz

Acarsin sorarsin o zaman BTG niye vermiyorsunuz, ne zaman vereceksiniz diye. Zaten maillere geri donus yapiyorlar, bir sure icerisinde bekledigin cevabi alirsin.

Buraya sacma sapan, ipe sapa gelmez seyleri yazmanin alemi yok.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 06, 2017, 04:54:46 PM

Acarsin sorarsin o zaman BTG niye vermiyorsunuz, ne zaman vereceksiniz diye. Zaten maillere geri donus yapiyorlar, bir sure icerisinde bekledigin cevabi alirsin.

Buraya sacma sapan, ipe sapa gelmez seyleri yazmanin alemi yok.
Hocam yukarıda yazdım zaten. Birisi bilip bilmeden konuşuyor ötekiler koyun gibi inanıyorlar. Yahu kardeşim bak konu Paribu konusu değil, bitcoin konusu. Sen Bitcoin borsasına yatırım yapan bir yatırımcısın ve çağımız teknoloji çağı sen bu çağda araştırma yapmaktan acizsen eğer Bitcoin borsasında kaybetmeye mahkumsundur. Milletin hacmi ortada, senin 3 kuruşluk BTG'na kimse kalmaz merak etme. Hiçbir borsada onların üstüne çökecek kadar haysiyetsiz olamaz.

Bende BTG bekliyorum. Ama ben ne yaptım sizden farklı? Araştırdım. Mail attım Paribu ve BTCTurk'e. Bu insanlar saygın işadamı senin üç kuruşuna kalmazlar merak etme. Sen BTG veriyoruz dediklerine şükret bence. Benim borsam olsa ben vermem.

Hayatta bazı şeylerden memnun olmayabilirsiniz. Ben bu yaşıma geldim hayatta kusursuz birşey görmedim. Ben Paribu'dan memnunum. Destekleride taş gibi, 5DK'da cevap geliyor 7/24.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 »
  Print  

Jump to: