Bitcoin Forum
May 17, 2024, 05:14:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [TOKEN SALE] WeTrust.io CROWDSALE: Sona Erdi! $4M+ Toplandı  (Read 21943 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
April 26, 2017, 07:15:04 AM

bugun 20k yı gorur dıye dusunuyorum belkıde poloya gırecektır
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
April 26, 2017, 08:53:35 AM

polo şuara coin alıcakta bence trust zor gibi en azından ilk 3 ay içerisinde .
böyle diyorum yarın girermi girer oda ayrı bir durum sonuçta olmayacak şey yok şuaralar .
icolar deli gibi yatırımlar alıyor sürekli borsalara girenler 3-4x yapıyor. artık şansı olanlar daha çok kazanacağını düşünüyorum
karmenali (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 26, 2017, 07:44:39 PM

böyle diyorum yarın girermi girer oda ayrı bir durum sonuçta olmayacak şey yok şuaralar .
icolar deli gibi yatırımlar alıyor sürekli borsalara girenler 3-4x yapıyor. artık şansı olanlar daha çok kazanacağını düşünüyorum
Polo'nun coin alacağı veya ne zaman alacağı kesin birşey değil. Yaparlarsada hiç beklenmedik bir zamanda yaparlar. Onları sildik hadi yenileri hemen gelsin diyeceklerini sanmıyorum. Ama onları cezbeden ve bittrex'te iyi hacim yapan coinleri ekleyeceklerini düşünüyorum. Eğer trst eklenmezse şaşırırım açıkçası, böyle bir ekiple. Ayrıca tokenı 2 cüzdan sürekli ceplerini doldurarak büyütüyor. Coin piyasaya sürüldükten bu yana neredeyse bu ikisi toplam %15 arttırdı bakiyelerini bu demek oluyorki ileride güzel pumplar bizi bekliyor. Buna aldanıp yatırım yapmayın, bu piyasada ne olacağını bilmek çok zordur bu gerçekleşmesini istediğim bir tahmin sadece.
dakota neat
Hero Member

View Profile
April 26, 2017, 08:35:40 PM

Polo'nun coin alacağı veya ne zaman alacağı kesin birşey değil. Yaparlarsada hiç beklenmedik bir zamanda yaparlar. Onları sildik hadi yenileri hemen gelsin diyeceklerini sanmıyorum. Ama onları cezbeden ve bittrex'te iyi hacim yapan coinleri ekleyeceklerini düşünüyorum. Eğer trst eklenmezse şaşırırım açıkçası, böyle bir ekiple. Ayrıca tokenı 2 cüzdan sürekli ceplerini doldurarak büyütüyor. Coin piyasaya sürüldükten bu yana neredeyse bu ikisi toplam %15 arttırdı bakiyelerini bu demek oluyorki ileride güzel pumplar bizi bekliyor. Buna aldanıp yatırım yapmayın, bu piyasada ne olacağını bilmek çok zordur bu gerçekleşmesini istediğim bir tahmin sadece.

kesinlikle ne olcağı belli olmaz katılıyorum poloda beklenmedik coinleri alcaktır trust çok dillendi aşırı bir miktarca hacim yapmalı ki anca polo almak zorunda kalmalı benim düşünceme göre şuan bittrex te 1756 btc hacim var azımsanmayacak kadar ama bu hacmi sabitlemeli ki ozman polo almak zorunda kalır nacizane düşüncemdir. haelimde de trust var icosuna da kaltılmıştım girmesi benim açımdan 10 numara olur.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 26, 2017, 08:44:10 PM

kesinlikle ne olcağı belli olmaz katılıyorum poloda beklenmedik coinleri alcaktır trust çok dillendi aşırı bir miktarca hacim yapmalı ki anca polo almak zorunda kalmalı benim düşünceme göre şuan bittrex te 1756 btc hacim var azımsanmayacak kadar ama bu hacmi sabitlemeli ki ozman polo almak zorunda kalır nacizane düşüncemdir. haelimde de trust var icosuna da kaltılmıştım girmesi benim açımdan 10 numara olur.
Bu hacimde kalma şansı yok altı üstü asset, sürekli kullanımını gerektirecek bir durum yok ortada herkes spekülatif amaçlı alıyor. Amaçta bu zaten polo ne işe yaradığına falan bakmıyor. Herkes sanıyor ki en iyi coinler poloya girer, alakası yok adamların coinlerinin en az %80 i çöp. Ne coinler gördü bu göz poloda ne hacimler yaptı web siteleri bile dev tarafından terk edilmişti. O bahsettiğin hacime ulaşmak için insanlar polo polo diye sızlanıyor. Poloya girince altını üstüne getirirler coinin. Dalga dalga ilerler. Alınacak her türlü coin için geçerli bu.
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
May 11, 2017, 09:05:10 PM

İyi sayılacak bir güncelleme (Akabinde 10200'e kadar yükseliş geldi) : https://blog.wetrust.io/wetrust-community-update-5-10-2017-fce9e7fd1e1b
exortis
Sr. Member

View Profile
May 12, 2017, 09:13:05 AM

çok baskı var uzerınde 18k ve 15k dan toplamda 4 btc cıvarı malıyetım var
waves gıbı çok uzun bır sure sahıbı oldugumu dusunuyorum,çok saldılar aşagıya
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
May 12, 2017, 04:05:48 PM

proje ne kadar tutar bilemem ama ekip sağlam, slackte sürekli güncellemeleri ve haberleri paylaşıyorlar. Ama bazı salaklara gıcık oluyorum, bir sürü aptal satmayın fiyat yükselecek diyor. Böyle yazmaya devam ederlerse pump gelmeyecek aq. İnsanlar satmalı ki balinalar rahat rahat pump yapsın. Herkes yükseleceğini bekliyorsa yükseltmezler ki bariz birşey bu.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 12, 2017, 04:07:42 PM

çine gitmiş ekip 3.falan olmuşlar bir haber vardı çok detaylı bakamadım ama guzel birşey olmuş trst adına
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
May 12, 2017, 07:20:28 PM

WeTrust Topluluğu Güncelleme 5/10/2017

10 Mayıs' daki açıklamanın özeti: "Crowdsale'nin bitiminden bu yana iş başındayız"

Genel olarak:
Vizyonumuzu yerel yönetim görevlilerine, girişimcilere ve akademisyenlere sunmak üzere Çin'e uçma ayrıcalığını kazandık. WeTrust CEO' su George Li, Çin, Nanjing' de düzenlenen etkinlikte bizi temsil etti. Buna ek olarak George, Zhejiang, Jiangsu ve Guizhou eyaletindeki yerel yönetimler ve finansal kurumlarla zaman geçirerek, blok zincirin faaliyetlerini iyileştirmek için nasıl kullanılabileceğini öğrenmek isteyen kuruluşlarla ilişki kurdu. İşbirliği için potansiyel fırsatlar tespit ettik ve yeni teknolojileri benimseme konusundaki açıklık ve isteklilikten etkilendik.

...denmiş. Bir kaç tane de resim paylaşmışlar. Daha geniş bilgi için şuradan devam edebilirsiniz: https://blog.wetrust.io/wetrust-community-update-5-10-2017-fce9e7fd1e1b
exortis
Sr. Member

View Profile
May 12, 2017, 07:48:33 PM

10 Mayıs' daki açıklamanın özeti: "Crowdsale'nin bitiminden bu yana iş başındayız"

Genel olarak:
Vizyonumuzu yerel yönetim görevlilerine, girişimcilere ve akademisyenlere sunmak üzere Çin'e uçma ayrıcalığını kazandık. WeTrust CEO' su George Li, Çin, Nanjing' de düzenlenen etkinlikte bizi temsil etti. Buna ek olarak George, Zhejiang, Jiangsu ve Guizhou eyaletindeki yerel yönetimler ve finansal kurumlarla zaman geçirerek, blok zincirin faaliyetlerini iyileştirmek için nasıl kullanılabileceğini öğrenmek isteyen kuruluşlarla ilişki kurdu. İşbirliği için potansiyel fırsatlar tespit ettik ve yeni teknolojileri benimseme konusundaki açıklık ve isteklilikten etkilendik.

...denmiş. Bir kaç tane de resim paylaşmışlar. Daha geniş bilgi için şuradan devam edebilirsiniz: https://blog.wetrust.io/wetrust-community-update-5-10-2017-fce9e7fd1e1b
Eywallah guzelde son sahibi olduk gibi,ana baslikta herkes satmayin soyle artacak diyip duruyorlar 18k dan gecirdiler bana hala cikamadik,walla 15-16k olursa satacam bir ara 15e geldiydi satmadik maliyetine verelim bari dedik.simdi mumla ariyorum o gunleri.
valley365
Hero Member

View Profile
May 13, 2017, 06:37:28 AM

Genel olarak:

Eywallah guzelde son sahibi olduk gibi,ana baslikta herkes satmayin soyle artacak diyip duruyorlar 18k dan gecirdiler bana hala cikamadik,walla 15-16k olursa satacam bir ara 15e geldiydi satmadik maliyetine verelim bari dedik.simdi mumla ariyorum o gunleri.

18K düzeyinden ne zaman ve nereden aldınız ? Ico dağıtımındaki tutar 5300 sat (6.6 cent) civarlarındaydı diye hatırlıyorum. Bitcoin zıplamadan hemen önce kurdaki dalgalanmalardan hatrı sayılır kar edenler oldu. Şu an 16 cent' i taban olacak almış gibi.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 13, 2017, 06:49:55 AM

Genel olarak:

18K düzeyinden ne zaman ve nereden aldınız ? Ico dağıtımındaki tutar 5300 sat (6.6 cent) civarlarındaydı diye hatırlıyorum. Bitcoin zıplamadan hemen önce kurdaki dalgalanmalardan hatrı sayılır kar edenler oldu. Şu an 16 cent' i taban olacak almış gibi.

hocam sormayın tam 18k yı gordu 3 btc degerınde aldım,bu arada icoya girmiştim ve gelenleri 7850k cıvarında satmıstım,%100 kar yaptım dıyordum..sonrasında 9k sevıyelerınde tekrar gıreyım dedım bır sekılde frenledım kendımı,daha sonrasıda 18k ya yukseldı ve bende yabancı baslıktakı 20-30k lara kanıp 18k dan 3 btc aldım,o gunden sonrada sureklı dustu zaten 18k yı gordu daha yukarı gıtmedı...10k cıvarı elımdekılerın bır mıktarını çıkardıms sonra 15k dan yıne aldım sımdı içler acısı durumda başladıgı noktadan 1 tık gerıdeyım.Kazandıklarımı erıttı gıttı anlayacagınız yabancı forumda da herkes beklet dıyor uzun vadelı 1$ olacak dıyıp duruyorlar..artık unutmam gerekıyor dıye dusunuyorum ama ico fıyatına donerse tam şapa otururum
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 17, 2017, 06:44:57 AM

hocam sormayın tam 18k yı gordu 3 btc degerınde aldım,bu arada icoya girmiştim ve gelenleri 7850k cıvarında satmıstım,%100 kar yaptım dıyordum..sonrasında 9k sevıyelerınde tekrar gıreyım dedım bır sekılde frenledım kendımı,daha sonrasıda 18k ya yukseldı ve bende yabancı baslıktakı 20-30k lara kanıp 18k dan 3 btc aldım,o gunden sonrada sureklı dustu zaten 18k yı gordu daha yukarı gıtmedı...10k cıvarı elımdekılerın bır mıktarını çıkardıms sonra 15k dan yıne aldım sımdı içler acısı durumda başladıgı noktadan 1 tık gerıdeyım.Kazandıklarımı erıttı gıttı anlayacagınız yabancı forumda da herkes beklet dıyor uzun vadelı 1$ olacak dıyıp duruyorlar..artık unutmam gerekıyor dıye dusunuyorum ama ico fıyatına donerse tam şapa otururum

geçmiş olsun diyelim. ethereum tabanlı bir token olduğu için ether fiyat hareketlerinden etkileniyor ister istemez.

wetrust güzel bir proje, ama iyi yerlere gelmesi uzun sürecektir. asıl patlamayı seneye kredi skoru benzeri ürünleri piyasaya çıkardığında yapacak bence.

o yüzden şu anda bekletip unutmanızda fayda var sizin için.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 17, 2017, 12:29:08 PM

Trust için, ICO maliyeti neydi? Şu sıralar 7800sat gibi şlem görüyor, icodan ne kadar yüksek bu fiyat veya altındamı?

biraz almayı düşünüyordum.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 17, 2017, 01:00:11 PM

Trust için, ICO maliyeti neydi? Şu sıralar 7800sat gibi şlem görüyor, icodan ne kadar yüksek bu fiyat veya altındamı?

bildiğim kadarıyla ico fiyatının altında şuanda bonus almayanlar zarar da diye bilriim
valley365
Hero Member

View Profile
May 17, 2017, 02:42:11 PM

Şu anki BTC kuruna göre bana 2548 SAT' a gelmiş gibi duruyor. Ölü haliyle 3.1 katı kar getirmiş durumda.
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 17, 2017, 03:00:41 PM

Şu anki BTC kuruna göre bana 2548 SAT' a gelmiş gibi duruyor. Ölü haliyle 3.1 katı kar getirmiş durumda.

ilk yanlış başlığıa yazmışım msj görmemişsindir umarım Cheesy
evet bu ico karlı durumda ama genede tatmin edici seviyede değil. ilk çıkışının seviyesini koruması bekleniyordu ama çok geri çekildi.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
May 17, 2017, 08:26:35 PM

btc cinsinden 5k sat civarı, usd cinsinden 0.06 usd civarındaydı.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 18, 2017, 12:29:35 AM

btc cinsinden 5k sat civarı, usd cinsinden 0.06 usd civarındaydı.
evet. ico fiyatının btc cinsinden %50 fazlası sanırım... Biraz daha bekleyebilirim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: