Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:38:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30109 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 15, 2017, 05:24:29 PM

milli coinimiz waves binanceye eklenmiş hiç kimse yazmamış bunu. hayırdır 14 doları görünce hepiniz sattınız mı naptınız?

Az miktarla girenler satmış olabilir yani beklentisi düşük olanlar. Halbuki söylüyoruz daha yeni başlıyor diye fiyat ne zaman yükselişe geçer bilmem ama 2018 yılı proje de büyük gelişmeler olacak. Binance de çok iyi bir fırsat verdi 20 dolara kadar çıktı sonra geri indi. Hacim bakalım ne kadar olacak bittrex onay sıkıntısı var ihtiyacım olduğunda binance den işimi hallederim.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 05:45:16 PM

2018 de bence waves'in ciddi fiyat yapabileceğini düşünüyorum. Zaten bu kadar beklentiye bir fiyat artışı er yada geç yaşanacaktır. Yatırım tavsiyesi değil elbette bu piyasanın temeli ters köşe zaten!
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 15, 2017, 06:01:43 PM

milli coinimiz waves binanceye eklenmiş hiç kimse yazmamış bunu. hayırdır 14 doları görünce hepiniz sattınız mı naptınız?

Az miktarla girenler satmış olabilir yani beklentisi düşük olanlar. Halbuki söylüyoruz daha yeni başlıyor diye fiyat ne zaman yükselişe geçer bilmem ama 2018 yılı proje de büyük gelişmeler olacak. Binance de çok iyi bir fırsat verdi 20 dolara kadar çıktı sonra geri indi. Hacim bakalım ne kadar olacak bittrex onay sıkıntısı var ihtiyacım olduğunda binance den işimi hallederim.

bittrexde hesap onay derdine düşüp binance borsasını alternatif olarak görmek için bir başka sebep daha.
bu harika haberin ng aktivasyonunda fiyatlanmasında ekstra katkısı olacak
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 15, 2017, 06:11:31 PM

Binance girişi hem waves'in yol katettiğini hem de binance'in artık hatrı sayılan bir borsa sınıfa geçtiğinin göstergesi. İki projenin de yolu açık olur umarım. Herkes kazanır
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 15, 2017, 06:13:58 PM

Uzunca bir süre Waves Platform hakkında Türkçe bir kaynak oluşturmak istiyordum. Burada araya başka konuların da giriyor olması sebebi ile sadece Waves hakkında bir blog sitesi kurmaya karar verdim.

Waves ile ilgilenenler için, Waves hakkında herşeyi bulabileceğimiz bir site olacak. Umarım uzun bir süre kaynak olarak kullanabileceğimiz bir site olarak kalır.

Sitemin adresi;

www.wavesturkiye.com

Şu ana kadar;

1- Waves Nedir? http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-nedir/

2- Waves Cüzdanını Bilgisayarınıza Kurma http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-cuzdanini-bilgisayariniza-kurma/

3- Waves Community Token (WCT) Nedir? http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-community-token-wct-nedir/

4- Miners Reward Token (MRT) Nedir? http://wavesturkiye.com/2017/05/miners-reward-token-mrt-nedir/

5- WAVES'lerimi nasıl kiralarız? http://wavesturkiye.com/2017/05/waveslerimizi-lite-client-uzerinden-kiraya-vermek/

6- Bir ICO yapacaksak neden Waves Platform'u kullanmamız lazım? http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-platform-uzerinde-ico-yapmanin-avantajlari-nelerdir/

7- WAVES ile Pizza http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-ile-pizza-yemek-isterseniz-gusto-divinoya-buyrun/

8- Waves Platform ve EURO geçidi http://wavesturkiye.com/2017/05/waves-blok-zinciri-uzerinde-euro-gecidi-kullanima-acildi/

9- Ripto Bux http://wavesturkiye.com/2017/05/ripto-bux-rbx-nedir/

10- WavesGo nedir? http://wavesturkiye.com/2017/05/wavesgo-nedir/

Konularında blog yazılarımı yayınladım.

Kendi kafama göre gidiyorum, yeni bir konu ekledikçe buradan yazmaya devam edeceğim. Sizin de merak ettiğiniz bir konu varsa bana iletebilirsiniz.

İyi forumlar..

Tesekkurler bilgiler icin cok faydali olmus waves alirsak fiziki cuzdan yok sanirim peki paper wallet yapabiliyormuyuz? yani en saglam saklama yolu ne, bilgisayarimda tutmak istemiyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
December 15, 2017, 07:21:02 PM

Waves 2018 de ki toplu altcoin yükselişi beklentisi gerçekleşebilir. Ancak durum şu bu yükseliş bence wavesi kesmez yani asıl waves sıçrama yapması lazım. Öyle toplu yükseliş waves deki beklentiyi karşılamaz.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 15, 2017, 07:59:51 PM

Binance borsasına girmesi wavesin değerini arttıracaktır.Ayrıca farklı borsalara girdikçe insanlara güzel bir alternatif sağlanmış oluyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 15, 2017, 08:02:27 PM

ya hakkında her şey demişsiniz bugün hard fork olduğunu söylememişsiniz. acaba bundan çatallanan şeyin adı ne oldu. öyle bi hard fork muydu yani konuyu bilenler aydınlatır mı
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 15, 2017, 08:12:07 PM

Binance girişlerde normalde oylama yapıyordu diye hatırlıyorum. Waves'in girmesi sanki ekibe bile sürpriz oldu. Çünkü normalde bir borsaya girmeden önce biraz prim yapsın diye, görüşmelere başladık vs derler. Waves yine tık diye tweet attı, biz binance girdik diye.

Aslında hacmi büyütmek istiyorsak, başka başka borsalara da girmesi lazım. Umarım bu ufak bir başlangıç olur.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 15, 2017, 08:18:33 PM

Binance girişlerde normalde oylama yapıyordu diye hatırlıyorum. Waves'in girmesi sanki ekibe bile sürpriz oldu. Çünkü normalde bir borsaya girmeden önce biraz prim yapsın diye, görüşmelere başladık vs derler. Waves yine tık diye tweet attı, biz binance girdik diye.

Aslında hacmi büyütmek istiyorsak, başka başka borsalara da girmesi lazım. Umarım bu ufak bir başlangıç olur.
bittrex yeterliydi aslında waves için. binanceye girmek kendi istekleriyle olmadı sanırım binance kendisi aldı. waves zaten bunlara rakip olarak çıktı.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 15, 2017, 08:22:40 PM

bittrex yeterliydi aslında waves için. binanceye girmek kendi istekleriyle olmadı sanırım binance kendisi aldı. waves zaten bunlara rakip olarak çıktı.

Katılıyorum hocam bence sasha waves token'ın poloniex'de işlem görmesini çok istemez.Yine de waves için borsa çeşitliliğin artması waves için çok büyük bir olumsuzluk yaratmaz.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 15, 2017, 08:42:45 PM

wavesDEX üzerindeki hacimin artmasina yönelik calismalar yapilmasi gerek...
Binance'ta islem görmesi kötü degil gibi gözüküyor ama diger taraftanda wavesDEX üzerindeki hacim potansiyelini baltaliyor mu diye düsünmüyor degilim. Bekleyelim görelim...
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 15, 2017, 09:33:21 PM

Şimdilik borsalara girmesi iyi oluyor isteyen istediği borsadan alabilmeli, bittrex de zaten onay sorunları yaşanıyordu binance tam da zamanında devreye girmiş oldu. DEX'in kullanımının artış sağlaması için daha zamana ihtiyaç olacak gibi duruyor. Yeni yılda çoğu şey yerli yerine oturacak düzene binecek.

21 Aralıkta çıkış yapacak olan arkadaş; hard fork'u çatallanma ile karıştırma, waves-ng için yapılıyor bizlik bir durum yoktur.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 15, 2017, 09:52:37 PM

binance ve waves yükselen iki değer. bu nedenle binancede waves olması çok olumlu bir olay. ikisininde değerini yükseltecektir.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 15, 2017, 09:57:55 PM

Bir yandan da waves'in girdiği borsalar değil de kendi borsasında yarattığı hacimler artmalı ve onlar konuşulmalı diye düşünüyorum ben şahsen.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 15, 2017, 09:58:07 PM

binance da şeytan tüyü var, giren coin pump yiyor.
şaka bir yana pump/dump gruplarının binanceye kaydığını düşünüyorum, polodan bittexe geçmişlerdi. bittrexde işi sıkı tutudu, çoğu hesabı banladı.
binanceye kaydılar. oo yüzden waves pumpı yakındır diyorum Cheesy
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
December 15, 2017, 10:31:49 PM

Katılıyorum hocam bence sasha waves token'ın poloniex'de işlem görmesini çok istemez.Yine de waves için borsa çeşitliliğin artması waves için çok büyük bir olumsuzluk yaratmaz.

bilen biliyor, alan alıyor zaten. hem çok borsaya girmesi dex e ters düşer.

ben borsalara girp girmemesinin değeri üzerinde etki yaratacağını düşünmüyorum.
OziTuSan
Member
**

Activity: 110
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 11:21:22 PM

Bencede pumpçılar Bianca yollarında fink atıyor.  Kaptırmayın paraları.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 11:56:10 PM

Waves'in tüm borsalarda işlem görmesinin bence mahzuru yok, bir çok borsada zaten satılan bir coinin bir de binance de satılması pek sakıncalı bir durum değil, değerlenmesi için katkı da sağlar, bittrex müşterilere yetişemiyor artık, binance borsasıda iyice ünleniyor.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 16, 2017, 03:08:24 AM

Vay be waves binanceda girdi yavaş yavaş sağlam bir coin olma yolunda hızla ilerliyor bu gidişle ethereum gibi olacak ve ah vah edeceğiz zamanla arkadaşlar
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: