Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:58:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Enigma Catalyst - Kendi Kripto Hedge Fonunu Oluştur - ICO 11 Eylül  (Read 8174 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 08, 2017, 08:29:10 PM
Last edit: August 19, 2017, 02:14:45 PM by mirallas

WEBSİTE | BLOG | TWITTER | SLACK | TELEGRAM

ICO: 21 Ağustos, 2017

İMZA BOUNTY PROGRAMI YAYINDA: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2045388.0

SOSYAL BOUNTY PROGRAMI YAYINDA: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057194

Enigma Catalyst ‘e Giriş

Catalyst, Kripto pazarına odaklanmış tüccarlar, data sahipleri ve yatırımcılar için bir platformdur. Catalyst, herkesin kendine ait fon ve sınırlarını belirleyerek önümüzdeki finansal sistemin yaklaşan rönesanssına katılmasını sağlayacak bir güçtür. Vizyonumuz, geliştiricilere kazanacak yatırım startejilerini ve güçlü bir bilinirliği ve grup yatırımcılarını yatırma teşvik etmektir. Catalyst, geliştirilerin, brokerların, deneyimli tüccarların sofistike starteji programları ile kolayca canlı kripto para ticaretlerini oluşturabilecekleri, simule edebilecekleri bir oyun alanıdır. Düzenli yatırımcılar kazandıran stratejilerimize sürekli yatırım yapar. Herkesin ulaşabileceği bu yeni varlık sınıfında akıllı yatırımların yapılacağından umutluyuz.

Catalyst Protokolü

Catalyst, mevcut ve gelecekteki borsaları, hızlı, ölçeklenebilir ve en önemlisi kullanıcıların fonlarını kontrol altında tutan tek, merkezi olmayan bir sisteme bağlayan bir protokoldür. Amacımız, Lightning / Raiden ağlarının ödemeleri kesintiye maruz bırakmasını engelleyecek şekilde; teknoloji  kullanan teknolojiyi (özellikle kripto ticareti) bozmak üzere tasarlanmıştır. Mevcut merkezileştirilmiş borsalarda ödemeleri durdurma ve daha kötüsü; teminat olarak tutulan varlıkları kaybetme geçmişi olduğundan, bu gerekli bir adımdır. Benzer şekilde, son dönemde uygulanan merkezi olmayan zincirleme değişim protokolleri, pratik ticaret altyapısını desteklemek için düşük gecikmeli özelliklere sahip değildir; yüksek frekanslı bir altyapıyla çalışırlar.

BİZ KİMİZ

Finans, teknoloji ve ticaret endüstrisinde onlarca yıllık tecrübeye sahip uzmanlardan oluşan MIT mezunlarından oluşan bir ekibiz.

TAKIM

ENG Token - Catalyst'ın yerli tokeni

Başarılı olabilmek için, yerli tokenlerin gerçek yarara sahip olması gerektiğine inanıyoruz - elinizden geldiğince asla bir token oluşturmamalısınız ve amacı anlayamayacağınız herhangi bir tokene yatırım yapmamalısınız. Bizim için ENG’ın, tüm girişimciler için kritik ve şeffaf bir amaca hizmet etmesi çok önemlidir.
En genel anlamda, Catalyst tokenleri, topluluk tarafından ve topluluk için (ör. Ticaret stratejileri, veri kaynakları) ödüllendirmek için kullanılır ve topluluk üyeleri platformda birinci sınıf hizmetlere eriştiklerinde tüketilirler.

Artık aşağıdaki token dinamikleri üzerine yoğunlaşıyoruz:

Birincil: ENG, Enigma Catalyst Veri Pazarındaki verilere ulaşmak için kullanılır. Merkezi değildir. Ödeme üyenin seviyesine göre belirlenir.

İkincil: ENG tokenler, ağın gelişimini ve istikararını sağlamak için verilecek teşviklerde kullanılır. ENG tokenleri, veri pazarına talep yaratmak için kullanılır: Kazanan stratejiler geliştiren brokırlara ödül verilir. Teşvil edilen brokırlar stratejilerini geliştirmek ve daha fazla kazanç sağlamak için daha da çok veri tüketir.

ENG Token Satışı

Tarih:
Token satışımız  11 Eylül'de başlayacak. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://blog.enigma.co/announcing-enigma-catalysts-token-sale-9c699cd5c72a

Token Dağılımı:

Yüz milyon tokenden oluşan sabit bir arz oluşturuyoruz. Dağılım şu şekilde olacaktır:
  • 50% ilk token satışında piyasaya sunulacak (işlemlerde kullanılmak üzere)
  • 25% Catalyst topluluğuna teşvikler için ayrıldı.
  • 25% Enigma tarafından ayrıldı

Fonların kullanımı:

Token satışı ile oluşacak fonlar aşağıdaki gibi kullanılacaktır:
  • 60% ürün ve hizmet geliştirme için
  • 15% blockchain araştırmaları için
  • 10% operasyonlar için
  • 10% pazarlama için
  • 5% Yasal ve yönetim giderleri için

Satışın mekanizması:

Satışta birinci hedefimiz geniş bir kitleye ENG tokenlarını ulaştırmaktır. İncelediğimiz başarılı pek çok token satışlarından gördük ki; başarılı ve uzun ömürlü bir projenin ve dengeli bir topluluğun geniş dağılımlı ve çok katılımlı token satış başarısından geçiyor.

Token satışından yararlanmak isteyen herkesin bir şansı olabilmesi için Civic teki arkadaşlarımızla kademeli bir satış planlıyoruz. Ayrıntılarını, kademelerin detaylarını satışa yakın bir tarihte detaylı olarak yayınlayacağız. ENG satışı sadece Ether’i kabul edecektir ve katılımcıların ERC 20 uyumlu bir cüzdan oluşturmaları gerekecektir. MyEtherWallet veya Parıty gibi masaüstü cüzdanları ERC20 uyumlu ENG tokenleri almak için kullanılabilir. Satıştan hemen sonra tokenler kullanılabilir olacak.

SOSYAL BOUNTY PROGRAMI YAYINDA!

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bizi Twitter'dan takip edin ve Slack ya da Telegram kanalımıza katılın!

Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen websitemizi ziyaret edin!

WEBSiTE | BLOG | TWiTTER | SLACK | TELEGRAM
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 08, 2017, 08:29:38 PM
Last edit: August 14, 2017, 06:16:22 PM by mirallas

Topluluğumuz Telegram'da 1000, Slack'te 2250 kişiye ulaştı! Destek olan herkese teşekkürler

Enigma Telegram: http://t.me/EnigmaCatalyst   |   Enigma Slack: http://slack.enigma.co/
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 08, 2017, 08:31:22 PM

önce monetha sonra enigma bugün sağlam projeler peşpeşe geliyor, teşekürler çeviri için takip ettiğim ve ico suna girmek istediğim projelerden buda
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
August 09, 2017, 07:35:52 AM

bunuda takip ediyorum ve başarıya ulaşacağına inanıyorum.ekipte türkte var bizimkiler gitgide çoğalıyor piyasada

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 09, 2017, 07:45:45 AM

kısaca göz gezdirdim ödül kampanyasına sanırım su anda sosyal medya odul dagıtımları içerisindeki en buyuk ödülü bu adamlar veriyor.blocklancer gibi olmaz umarım ama gene guney asyalı insnaalr abanmış durumda ozelikle twitterlarına.facebookta cok fazla haksız kazanc oldugu için iptal etmişler ama twitterdaki hedefleri 5000 kullanıcı.

bunun dışında slack-telegram  ve  medium içinde kampanya düşünmüşler.enigmarines diye bir oluşum var butun bu sosyal medya kampanyalarına katılanlara ekstradan ödül verilecek eger gerekli şartları yerine getirebilirsiniz.sanırım ulkenize baglı olarak  çeşitli forumlara tanıtım yazısı filan göndermenizi isteyecekler ya da ona yakın bir şey.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
August 09, 2017, 06:49:53 PM

Bu projenin ilgi görmemesi beni şaşırttı açıkçası ben çok umutluyum ve imkan olursa ico suna da girmeyi düşünüyorum, ico sitelerinde falanda beklenti yüksek ve karşılayacağını düşünüyorum
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 07:10:36 PM

kısaca göz gezdirdim ödül kampanyasına sanırım su anda sosyal medya odul dagıtımları içerisindeki en buyuk ödülü bu adamlar veriyor.blocklancer gibi olmaz umarım ama gene guney asyalı insnaalr abanmış durumda ozelikle twitterlarına.facebookta cok fazla haksız kazanc oldugu için iptal etmişler ama twitterdaki hedefleri 5000 kullanıcı.

bunun dışında slack-telegram  ve  medium içinde kampanya düşünmüşler.enigmarines diye bir oluşum var butun bu sosyal medya kampanyalarına katılanlara ekstradan ödül verilecek eger gerekli şartları yerine getirebilirsiniz.sanırım ulkenize baglı olarak  çeşitli forumlara tanıtım yazısı filan göndermenizi isteyecekler ya da ona yakın bir şey.

Şimdilik kampanyamız güzel ilerliyor, hedeflerimize bir bir ulaşıyoruz. Slackte 2000 katılımcı hedefimiz vardı şuan 1350 katılımcıya ulaştık aynı şekilde telegram ve mediumda da katılımcı hedeflerimizi yarıladık. ICO başlangıcına kadar tüm hedeflenen rakamların yakalanması durumunda kampanya ödülü %50 arttırılacak ve toplamda 90,000 Ecat dağıtılacak.  Ekip bu iş için ciddi mesai harcıyor, canlı yayınlar çeşitli etkinlikler düzenliyor. Ayrıca Enigmarines oluşumuna Türkçe forumdan katılımcıları bekliyoruz. Bunun için doğrudan benimle ya da slack ve telegram üzerinden @tor ile iletişime geçebilirsiniz, alımlar devam ediyor.

Türkçe forumdakilerin henüz enigma projesini inceleme fırsatları olmadığını düşünüyorum, inceledikten sonra muhakkak ilgi çekecektir. Whitepaper inceleyemeyen, enigma hakkında yazılanları takip edemeyenlerin en azından alfa sürümüne bir göz atmalarını tavsiye ederim: https://www.enigma.co/catalyst

marpaci
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 08:04:11 PM

bunun dışında slack-telegram  ve  medium içinde kampanya düşünmüşler.enigmarines diye bir oluşum var butun bu sosyal medya kampanyalarına katılanlara ekstradan ödül verilecek eger gerekli şartları yerine getirebilirsiniz.sanırım ulkenize baglı olarak  çeşitli forumlara tanıtım yazısı filan göndermenizi isteyecekler ya da ona yakın bir şey.

Şimdilik kampanyamız güzel ilerliyor, hedeflerimize bir bir ulaşıyoruz. Slackte 2000 katılımcı hedefimiz vardı şuan 1350 katılımcıya ulaştık aynı şekilde telegram ve mediumda da katılımcı hedeflerimizi yarıladık. ICO başlangıcına kadar tüm hedeflenen rakamların yakalanması durumunda kampanya ödülü %50 arttırılacak ve toplamda 90,000 Ecat dağıtılacak.  Ekip bu iş için ciddi mesai harcıyor, canlı yayınlar çeşitli etkinlikler düzenliyor. Ayrıca Enigmarines oluşumuna Türkçe forumdan katılımcıları bekliyoruz. Bunun için doğrudan benimle ya da slack ve telegram üzerinden @tor ile iletişime geçebilirsiniz, alımlar devam ediyor.

Türkçe forumdakilerin henüz enigma projesini inceleme fırsatları olmadığını düşünüyorum, inceledikten sonra muhakkak ilgi çekecektir. Whitepaper inceleyemeyen, enigma hakkında yazılanları takip edemeyenlerin en azından alfa sürümüne bir göz atmalarını tavsiye ederim: https://www.enigma.co/catalyst

Ben imzasına ve sosyal medyaya katıldım.
Hatta sosyal medyaya dün katılmış ve twitterda ne var ne yoksa hepsini rt yapmıştım.
Ama spreadsheetlerde hala adım yok. Ne imzada ne de diğerinde. Ana konudan yetkili olduğunu düşündüğüm birisine pm atıp sordum ama cevap gelmedi.
Siz iletişim kuruyorsanız bi sorar mısınız?
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
August 09, 2017, 08:13:34 PM

hedge fonları insanları çekiyor ve ilgi göreceğini düşünüyorum. ama kendi hedge fonunu oluşturma kısmı tam olarak kafamda şekillenmedi. yinede takip edeceğim. belki sosyal medya kampanyasına katılırım ama ödül fazla olunca ekmek çıkmaz gibi.

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 08:15:56 PM

Hatta sosyal medyaya dün katılmış ve twitterda ne var ne yoksa hepsini rt yapmıştım.
Ama spreadsheetlerde hala adım yok. Ne imzada ne de diğerinde. Ana konudan yetkili olduğunu düşündüğüm birisine pm atıp sordum ama cevap gelmedi.

İmza kampanyası için kısıtlı sayıda katılımcı kabul ediliyor bu yüzden onaylanmamışsınız. Eğer beklerseniz, kampanyadan çıkarılan birisi yerine dahil edilebilirsiniz. Fakat bunun bir garantisi yok bu yüzden beklemek ya da imzanızı kaldırmak sizin tercihinize kalmış.

Twitter katılımcı listesi şimdi güncellendi ve adınız onaylandı, birazdan listede görebileceksiniz. Bu konuda bir sorun yok, yaptığınız retweetlerin linklerini Bounty başlığına: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057194 mesaj olarak atmanız durumunda bu hafta için ödül alacaksınız. İlginiz için teşekkür ederim
marpaci
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 08:51:05 PM

İmza kampanyası için kısıtlı sayıda katılımcı kabul ediliyor bu yüzden onaylanmamışsınız. Eğer beklerseniz, kampanyadan çıkarılan birisi yerine dahil edilebilirsiniz. Fakat bunun bir garantisi yok bu yüzden beklemek ya da imzanızı kaldırmak sizin tercihinize kalmış.

Twitter katılımcı listesi şimdi güncellendi ve adınız onaylandı, birazdan listede görebileceksiniz. Bu konuda bir sorun yok, yaptığınız retweetlerin linklerini Bounty başlığına: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057194 mesaj olarak atmanız durumunda bu hafta için ödül alacaksınız. İlginiz için teşekkür ederim

İlginiz için çok teşekkür ederim mirallas...
İmza kampanyası dolmuştu madem, sorunca cevap filan verselerdi keşke.
İyi ki size sordum, yoksa bekleyecektim hala...
Spreadsheette çok az kişi var aslında imzada. Neyse, kendileri bilir, sorun yok...

Tweetlerin rapor olarak yazılması gerektiğine emin misiniz? Bounty konusunda öyle bir şey yazmıyordu.
Çok fazla tweet var, uğraşmak istemedim aslında, o yüzden yeniden soruyorum.
Bir kaç kişi rapor olarak yazmış ama öyle bir şey istenmiyordu?
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 09, 2017, 08:59:15 PM

ceviri için tesekkurler.co-founder türk,sırf bunun için en az 3 sayfa olmalıydı bu konu.sanırım fark edilmemiş henüz:)
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 09, 2017, 09:00:15 PM

güzel bir projeye benziyor bounty konusunda da disiplinli olmalı oldukça iyi bakalım bende sosyal medyasına falan kaltıldım .
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 09, 2017, 09:03:20 PM

Spreadsheette çok az kişi var aslında imzada. Neyse, kendileri bilir, sorun yok...

Tweetlerin rapor olarak yazılması gerektiğine emin misiniz? Bounty konusunda öyle bir şey yazmıyordu.

siz söyleyince baktım raporlama istemiyor ancak beğeni ve retweete stake veriyor raporlamadan da bunu bulmazlar sanırım.
extra en iti tweet kampanyasıda var . başka bir açıklama görmedim
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 09:36:04 PM

hedge fonları insanları çekiyor ve ilgi göreceğini düşünüyorum. ama kendi hedge fonunu oluşturma kısmı tam olarak kafamda şekillenmedi. yinede takip edeceğim. belki sosyal medya kampanyasına katılırım ama ödül fazla olunca ekmek çıkmaz gibi.

Bounty havuzunun büyük bir kısmı sosyal medya kampanyasına ayrıldı. Bu yüzden diğer kampanyalara göre biraz fazla gelmiş olabilir. Yöneticiler kalabalık bir topluluk ve aktif sosyal medya tanıtımı istiyor, dikkat ettiyseniz imza kampanyası için sınırlı bir bütçe ayrıldı bunun da etkisi büyük. Toplam 250,000 kadar ECAT token dağıtılacak, 100 Milyon tokenin %0,25 i kadar yapıyor. Kampanya katılımcılarının yüzünü güldürecektir.

Rica ederim. İmza kampanyası konusunda yaşadığınız sorun için üzgünüm, aslında geçen hafta katılımcı alımına kapatılmıştı. Bu hafta tekrar açıldı yeterli katılımcıya ulaşılınca tekrar kapatıldı.
 Bounty konusuna mesaj olarak bir duyuru yayınlamıştık fakat alt sayfalarda kaldı sanırım. 2. Yorumda duyuruyu tekrar paylaştık, rapor olarak paylaşmanız gerekiyor.

güzel bir projeye benziyor bounty konusunda da disiplinli olmalı oldukça iyi bakalım bende sosyal medyasına falan kaltıldım .

Bounty konusunda oldukça titiz davranıyoruz, yeni katılımcılar günlük olarak listeye ekleniyor. Bounty konusuna paylaşımlarını raporlayan üyelerin stake'lerini saymaya başlayacağız. İlk hafta yapmış olduğumuz duyurudan çoğu katılımcının haberi olmadığı ve mağdur olmamaları için, stake sayımını duyuruda belirttiğimiz gibi 5 günlük sürenin sonuna kadar bekletmek durumunda kaldık.

Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
August 09, 2017, 09:44:33 PM

Bence bu kampanyayı yöneten adamlar sosyal medyanın ne denli büyük rol oynadığını biliyor ve bu yüzden bu kadar fazla önem veriyorlar. Bede sosyal medya kampanyalarına katıldım ama aklıma bir şey takıldı üç hafta sürecek ve her hafta 3 de 1 i dağıtılacak deniyor eğer böyleyse ilk hafta ödülleri dağıtıldı mı? yada hesaplanıp en son mu dağıtılacak. Birde katıldıktan sonra takip edebileceğimiz bir liste var mı ben bulamadım.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 09:55:31 PM

Bence bu kampanyayı yöneten adamlar sosyal medyanın ne denli büyük rol oynadığını biliyor ve bu yüzden bu kadar fazla önem veriyorlar. Bede sosyal medya kampanyalarına katıldım ama aklıma bir şey takıldı üç hafta sürecek ve her hafta 3 de 1 i dağıtılacak deniyor eğer böyleyse ilk hafta ödülleri dağıtıldı mı? yada hesaplanıp en son mu dağıtılacak. Birde katıldıktan sonra takip edebileceğimiz bir liste var mı ben bulamadım.

Sosyal medya ve basının öneminin farkında olan bir ekip bu yüzden özellikle sosyal medya kampanyasına odaklanmış durumdalar. İlk hafta ödülleri henüz dağıtılmadı, üyelerin raporları paylaşabilmesi için 5 günlük süreyi sonuna kadar kullanacağız ve yarın listeyi paylaşacağız. Her haftanın ödülü ayrı olarak sayılacak ve hedeflenen rakamlara ulaşılması durumunda her katılımcı %50 daha fazla ödül kazanacak. 3 haftanın sonunda kazanmış olduğunuz tokenler ICO bitiminde cüzdanlarınıza gönderilecek. Liste güncellendiğinde buradan tekrar sizleri bilgilendiririm
marpaci
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 10:07:40 PM

Teşekkürler mirallas;
Uyarınız üzerine raporlamayı bitirdim.
Biraz uzun sürdü, ilk hafta raporunda yılbaşından beri çok sayıda tweet vardı.
Bu raporlama işini hiç sevmiyorum aslında.
Ama neyse artık Smiley

Aslında, o konuda yetkilisiniz madem, bounty anasayfasında da rapor olayını söylemeniz daha doğru olur bence.
Siz uyarmasanız haberim yoktu mesela. İmzaya da almamışlar zaten Smiley
Haftasonunda hangi gün raporlama istendiği filan yazılırsa daha iyi olur.

Tekrar teşekkür ederim...
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
August 10, 2017, 07:35:27 PM

sosyal medya kampanyası için raporlama isteği görmedim ben ana konusunda. böyle bir istek varmı yoksa farklı bir şeyden mi söz ediyorsunuz? eğer raporlama yapmamız gerekiyor ise bunu form ile mi göndereceğiz? yoksa bounty konusuna mesaj olarak mı atacağız?

marpaci
Sr. Member

View Profile
August 10, 2017, 07:38:08 PM

sosyal medya kampanyası için raporlama isteği görmedim ben ana konusunda. böyle bir istek varmı yoksa farklı bir şeyden mi söz ediyorsunuz? eğer raporlama yapmamız gerekiyor ise bunu form ile mi göndereceğiz? yoksa bounty konusuna mesaj olarak mı atacağız?

Raporlama gerekiyormuş.
Ana sayfasında yazmıyor ama daha sonra mesaj olarak yazmışlar.
Ana bounty başlığında post olarak gönderiyorsunuz.
Gerçi ilk haftanın süresi geçti, pazar günü yaparsınız raporlamayı...
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  All
  Print  

Jump to: