Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:53:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] COBINHOOD - SIFIR işlem ücretli kriptopara borsası  (Read 3132 times)
denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
November 21, 2017, 05:48:10 AM
Last edit: November 22, 2017, 07:45:40 AM by denetci

Böyle böyle çekeceğiz derdindeler ama exchange çalışmadan primlenmez bu anlık pump dump ayrı ama gerçek değer istiyorlarsa çalışarak vaadettiklerini yapmaları gerekiyor
exchange'in open betası şu anda çalışıyor hocam. sadece btc/usd eth/usd ve cob/usd işlem yapılabiliyor. early request isteyenlere geldi mailler ve kullanabiliyorlar borsayı. ben de kullanıyorum ama çok hareket yok haliyle ve sistemin yoğun yük altında ne yapacağı belirsizliğini koruyor.

Dün cobinhoodun ico değerlendirmesi yaptığı cybermiles sadece 45 dakikada hard cap olan 25.5 milyon dolara ulaştı. Bu cobinhood ekibine güveni tazeledi, fiyata da olumlu olarak yansıdı. exchange'i açtıkları an fiyatlayacağını düşünüyorum şu anda.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
November 22, 2017, 07:49:18 AM

Böyle böyle çekeceğiz derdindeler ama exchange çalışmadan primlenmez bu anlık pump dump ayrı ama gerçek değer istiyorlarsa çalışarak vaadettiklerini yapmaları gerekiyor
exchange'in open betası şu anda çalışıyor hocam. sadece btc/usd eth/usd ve cob/usd işlem yapılabiliyor. early request isteyenlere geldi mailler ve kullanabiliyorlar borsayı. ben de kullanıyorum ama çok hareket yok haliyle ve sistemin yoğun yük altında ne yapacağı belirsizliğini koruyor.

Dün cobinhoodun ico değerlendirmesi yaptığı cybermiles sadece 45 dakikada hard cap olan 25.5 milyon dolara ulaştı. Bu cobinhood ekibine güveni tazeledi, fiyata da olumlu olarak yansıdı. exchange'i açtıkları an fiyatlayacağını düşünüyorum şu anda.

icodan bir miktar almıştım hocam, teşekkür ediyorum, sizce elimdekileri biraz daha bekletmeli miyim?
bu arada 44 dakikada hardcape ulaşmaları ciddi bir başarı.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 09:04:28 AM

icodan bir miktar almıştım hocam, teşekkür ediyorum, sizce elimdekileri biraz daha bekletmeli miyim?
bu arada 44 dakikada hardcape ulaşmaları ciddi bir başarı.

hocam elinizdekileri tutun ya da tutmayın diye tavsiyede bulunamam size ama ben bir süre daha bekleme kararı aldım kendi cob coinlerim için. bir miktar bountyden gelmişti, 4 eth da icoda yatırım yaptım.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
November 22, 2017, 02:27:40 PM

ilginiz için teşekkür ediyorum. bir miktar daha yatırım yapacağım, biraz daha fiyatlanacağını düşünüyorum. Umarım hep beraber kazanırız.

neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 02:47:13 PM

Bir süre elde tutmak lazım borsaları iş yapacak gibime geliyor. Sanırım bu hardcap yapan cybermilesten dağıtacak olmaları da fiyatına etki yaptı son günlerde.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 03:29:21 PM

Bugun bir miktar kendisini attı yukarı %30 kadar bır degerlenme kazandı benım beklentım bıraz daha yuksek %50 daha yaparsa satacagım elımdekılerı
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2017, 11:58:25 AM

cybermiles dağıtması çok önemli etken fiyat artışında, cybermilesin başarılı ico süreci de önemli oldu. ama en önemlisi borsanın beta sürecinin çok başarılı geçmesi.
Arahara0230
Full Member

Activity: 200
Merit: 100

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 23, 2017, 01:52:40 PM

Eğer borsanın beta süreci başarılı olursa Coinbhood uçuşa geçecektir fakat beta süreci olduğundan dolayı sorunlar yaşanacağını ve bu sorunların fiyata olumsuz etkiyeceğini düşünüyorum bundan dolayı elimdeki 2000 küsür Cobinhood'u fiyat tavan yaptıktan sonra okutmayı düşünüyorum.

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
November 23, 2017, 04:55:02 PM

sosyal medyadan biraz gelmişti sürekli düzenli olarak yükseliyor 2 gündür hızlı yükselişi var biraz daha aldım dursun bakalım sıfır işlem ücreti olması diğer borsalara göre avantaj sağlayacak gelecek görüyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 24, 2017, 07:23:32 PM

Bende buyuk beklenti içindeyim ama 1 ileri 2 geri gidiyor uzun vadede birşey beklememek gerekiyor sanırım gerçi borsalar açılana kadar beklemek gerekıyor
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 09:13:01 PM

2500 adet coinhood'um var ben aldıktan sonra iyi değerlendi aslında daha da yükselir mi bilemiyorum satacağım sanırım..
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 24, 2017, 10:25:09 PM

Fiyatı çok değişkenlik gösteriyor. Beta sürecinden çıktıktan sonra ciddi bir artış bekliyorum. Telegramda bir ara airdrop yapmışlardı.Ordan gelen COB lar duruyorlar kenarda beklesinler bakalım.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 24, 2017, 10:29:24 PM

Bende 18bin adet var ben sakliyorum su an 4 etherden biraz fazla yapiyor 8 ether olmadan satmayi dusunmuyorum
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 25, 2017, 10:39:04 PM

Benimde ilğimi çekiyor gelişmelerden birileri haberdar edebilirmi arkadaşlar almak istiyorum ama fiyatın düşmesini bekliyorum, bunların borsaları ne zaman tam olarak aktif olacakmış hiç bilgi varmı acaba
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 09:02:39 PM

guzel bir proje. icodan girmedim etherdelatadan daha uyguna aldim sayilir biraz artti ben aldiktan sonra ama yeterince arttigini dusunmuyorum bir sure daha tutacagim elimde. elinde tutmak isteyenler varsa henuz fazla artmis sayilmaz. alirsaniz para kazandirabilir belki
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 05, 2017, 11:40:11 AM

Elimde az sayıda Cobinhood var çok fazla olanlar yaşadı dağıtacakları CyberMiles Binance'ye girmiş durumda henüz alım satım yok ama 10xe alım emri verenler var. Bu cobinhoodları mewde tutarak cybermiles dağıtımından yararlanabiliyor muyuz yoksa Cobinhood borsasına mı aktarmamız gerekiyor? Borsada hesap açtım ama henüz deposit yok sanırım.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
December 05, 2017, 11:42:56 AM

Twitter'dan bir miktar kazanmıştım ama hala elime geçmedi. Takipte edemedim. Bugün değerine baktım elimdekilerin değeri 300 dolar olmuş.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 05, 2017, 02:23:20 PM

ben 5 adet aldım 2x ıle sattım guzel kar bıraktı ama dagıtım yapacaklarını bılseydım satmazdım sımdı dahada yukselır tekrar alınırmı dersınız
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
December 05, 2017, 03:49:52 PM

Elimde az sayıda Cobinhood var çok fazla olanlar yaşadı dağıtacakları CyberMiles Binance'ye girmiş durumda henüz alım satım yok ama 10xe alım emri verenler var. Bu cobinhoodları mewde tutarak cybermiles dağıtımından yararlanabiliyor muyuz yoksa Cobinhood borsasına mı aktarmamız gerekiyor? Borsada hesap açtım ama henüz deposit yok sanırım.

Airdroptan gelen 100 adet var. Bize de verilecek mi acaba CyberMiles tan
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
December 06, 2017, 05:59:25 AM

hayır hocam mewde tutarak cybermiles kazanamazsınız. 05 ocak 2018'e kadar cobinhood borsasına aktarıp en az bir adet cybermiles almanız lazım faydalanabilmek için.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: