Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:47:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] COBINHOOD - SIFIR işlem ücretli kriptopara borsası  (Read 3132 times)
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 04:22:42 PM

Farklı kampanyalar ile birlikte ilerliyorlar. AirDrop ico işlerine de girmişler. Tek sıkıntıları hacim yok.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 15, 2018, 07:31:22 PM

Borsa sıfır işlem ücretli bir sistemle çalıştığını belirtiyor ve bolca da reklam yapıyorlar. Peki herhangi bir işlem ücreti alınmadan kullanılan bir borsa ise bu COB token ne işe yarıyor ? Millet neden alsın bunu ? COB token bulunduranların avantajları nelerdir ? COB tokenin değerini yükseltecek olan ana sebep nedir ?
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 15, 2018, 07:54:24 PM

Universa alım-satım işlemleri için kullandığım borsalardan biri açıkcası ben cobinhood borsasını seviyorum.Tahminimce,cobinhood bir süre sonra yapılan işlemler üzerinden komisyon almaya başlar.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
April 15, 2018, 08:00:37 PM

Borsa sıfır işlem ücretli bir sistemle çalıştığını belirtiyor ve bolca da reklam yapıyorlar. Peki herhangi bir işlem ücreti alınmadan kullanılan bir borsa ise bu COB token ne işe yarıyor ? Millet neden alsın bunu ? COB token bulunduranların avantajları nelerdir ? COB tokenin değerini yükseltecek olan ana sebep nedir ?

Bende başta anlamamıştım bu arkadaşların olayını,
sonra whitepaper ı bir daha okuyup forumda araştırınca borsanın farklı gelir modelleri olduğunu öğrendim.
Evet işlem ücreti sıfır ancak, gold premium özellikler olan ücretli hesap türleri var. Ayrıca bu borsada belli bir üye sayısına ulaşıldıktan sonra ICO hizmeti verecekler. Zamanla bu coin değerlenir, bir BNB olmaz ama 5 doları geçer umudundayım. 1.27 dolar iken aldım 1000 dolarlık aldım tutuyorum. şimdi satsam 100 dolar etmiyor. kısmet işleri bu işler.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
April 16, 2018, 09:41:00 AM

Borsaların kendi coinleri her zaman para etmiyor un en güzel hali. Elinde patlayan çok oldu. Yine de toparlanıp güzel yerlere gelebilecek bir coin ve borsa
denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
April 17, 2018, 06:33:13 AM

Whitepaper'da belirtilen gelir kalemleri:
1) Margin Trade kredi faizi: Margin trade'den yapılan faiz ödemelerinde faizden bir miktar kesinti yapacak.
2) Cobinhhod Prime: 2018 yılında hizmete başlayacak Prime servisleri ile prime üyelere bazı ayrıcalıklar yapılacak. (margin trade'de daha yüksek kaldıraç, düşük gecikme zamanı, yüksek API takas limiti, özel müşteri hizmetleri , telefon desteği vb) Prime üyeler ödemeleri yıllık olarak yapacak.
3 Yüksek fonsiyonlu işlem sunucusu:  Yüksek fonsiyonlu işlem sunucusunu yatırım bankaları, hedge fonlar ve büyük yatırımcıların hizmetine sunacaklar. Buradan gelir elde edilecek.
4) ICO teknik değerlendirmesi gelirleri: ICO teknik değerlendirmesi yapılan icolardan belirli bir oran servis ücreti olarak kesilecek.
5) COBINHOOD Finansal Merkezi: Firmanın piyasaya süreceği ilave ürünler ve servislerden elde edilecek gelirler.

şu anda cobinhood tutanların tek avantajları teknik değerlendirmesi yapılan icolardan tuttukları orana göre airdrop almaları
günlük 1 trade yapana da ayrıca cobinhood'dan bir slot çevirme hakkı geliyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 18, 2018, 07:16:02 AM

Borsanın şimdilik hacmi istenilen seviyeye gelmese de bulundurduğu coinleri arttırarak hacmi arttırabilirler.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 07:33:18 AM

bu arada günlük airdroplar yapılabilir borsadaki. akmasa da damlıyor, günlük 20-30 dolarlık coin topladığım oluyor.
https://cobinhood.com/campaign/airdrop-center
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
April 18, 2018, 08:34:04 AM

şu anda cobinhood tutanların tek avantajları teknik değerlendirmesi yapılan icolardan tuttukları orana göre airdrop almaları

bu candy machine eğlenceliymiş Smiley işlem yaptıkça bilet veriyor. az önce denedim.
bu borsa da hacim arttığı zaman baya güzel olacak. Ama daha emekleme aşamasında maalesef.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
April 18, 2018, 08:47:42 AM

bu candy machine eğlenceliymiş Smiley işlem yaptıkça bilet veriyor. az önce denedim.
bu borsa da hacim arttığı zaman baya güzel olacak. Ama daha emekleme aşamasında maalesef.
günlük bir trade yaparsanız 1 ticket veriyor (günlük maksimum 1)
eğer usdt üzerinden işlem yaparsanız 4 ticket daha veriyor.
ciddi anlamda hacime ihtiyacı var hocam o konuda kesinlikle haklısınız.

geçenlerde de bread lottery vardı, 1 trade yapıp katıldım lottery'e. katılım çok olmadığı için 100 dolarlık bread token gelmiş mesela Smiley
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 18, 2018, 12:17:01 PM

candy machine ilginçmiş, az önce 1 tane 0,3 dolarlık bir coin kazandım:Smiley adını bile hatırlamıyorum şu anda. usdt trade yapacağım simdi de 4 hak daha kazanabilmek için:) bakalım onlarda ne gelecek.

HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 18, 2018, 09:29:15 PM

Benim de baya hoşuma giden bir borsa Smiley Airdrop falan güzel oluyor, işlem yaptıkça kazanç sağlıyorsunuz daha ne olsun
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 19, 2018, 09:06:35 AM

Zamanında alp satmıştım guzel para kazandırdı ama işini iyi yapan bır ekip en azındn borsalarını açtılar ve çatır çatır çalışıyorlar
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 26, 2018, 05:16:01 AM

cobinhood borsasına yeni airdroplar gelmiş arkadaşlar, gözden geçirmenizi tavsiye ederim. bedava token güzel oluyor.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 06:27:17 AM

arkadaşlar bu sabah 3 airdrop eklendi borsaya. sabah sabah yaklaşık 180 dolarlık token geldi, spotlar dolmadan yerinizi almanızı tavsiye ederim.
bu arada artık airdroplardan faydalanabilmek için hesabınızda cobx bulundurmalısınız.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
May 18, 2018, 10:15:03 AM

arkadaşlar bu sabah 3 airdrop eklendi borsaya. sabah sabah yaklaşık 180 dolarlık token geldi, spotlar dolmadan yerinizi almanızı tavsiye ederim.
bu arada artık airdroplardan faydalanabilmek için hesabınızda cobx bulundurmalısınız.

şu cobx i exchnage de göremedim.
bu airdrop olaylarını biraz ekran görüntüleri ile konuya ekleseniz süper olur.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
June 08, 2018, 06:23:02 AM

buradaki linkten airdroplara katılabilirsiniz arkadaşlar.
mhanbostanci hocam sizin cevabı daha önce görmedim kusura bakmayın, daha detaylı bir açıklama yapayım.
cobx cobinhood token oluyor.
bugunku airdrop kampanyasında hesabında 5000 cobx bulunduranlar 200, 30.000 cobx bulundurulanlar 900, 50.000 ve üzeri cobx bulunduranlar ise 1500 HOQU token kazanmaya hak kazanacaklardır. Yalnız önemli bir husus hesabında olan herkese otomatik olarak gelmiyor, yukarıda yolladığım airdrop linkinde redeem diyerek hak kazanıyorsunuz. Yaklaşık 5 dk içerisinde ayrılan kullanıcı sayısına ulaşılıyor.
Her cuma türkiye saati ile saat 09.00'da yeni 2 veya 3 airdrop kampanyası yapılıyor. Akmasa da damlıyor.
Bu hoqu işbirliği ve kampanya ile ilgili yazıya ayrıca aşağıdaki linkten detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
https://www.siber-para.com/2018/06/06/hoqu-hqx-cobinhood-borsasinda-islem-gormeye-basladi/
Saygılarımla...
mandibula
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 08, 2018, 06:50:35 AM

Projeyi okuyunca herkesin aklına komisyonsuz nasıl kazanç sağlayacaklar soru işareti ve sebep olduğu güven problemi geliyor ama unutmayalım WhatsApp uygulaması da hiç reklam almadan işleri yürütüyor bizim bikmediğimiz kaymaları vardır muhakkak
Birde dağtım düşük gerçketen
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
June 08, 2018, 06:53:12 AM

Projeyi okuyunca herkesin aklına komisyonsuz nasıl kazanç sağlayacaklar soru işareti ve sebep olduğu güven problemi geliyor ama unutmayalım WhatsApp uygulaması da hiç reklam almadan işleri yürütüyor bizim bikmediğimiz kaymaları vardır muhakkak
Birde dağtım düşük gerçketen
ekip kendisini kanıtlamış kişilerden oluşuyor inceleyebilirsiniz, o yüzden güven problemi noktasında size katılmıyorum hocam.
Whitepaper'da belirtilen gelir kalemlerini daha önceki sayfalarda yazmıştım tekrar yazıyorum:
1) Margin Trade kredi faizi: Margin trade'den yapılan faiz ödemelerinde faizden bir miktar kesinti yapacak.
2) Cobinhhod Prime: 2018 yılında hizmete başlayacak Prime servisleri ile prime üyelere bazı ayrıcalıklar yapılacak. (margin trade'de daha yüksek kaldıraç, düşük gecikme zamanı, yüksek API takas limiti, özel müşteri hizmetleri , telefon desteği vb) Prime üyeler ödemeleri yıllık olarak yapacak.
3 Yüksek fonsiyonlu işlem sunucusu:  Yüksek fonsiyonlu işlem sunucusunu yatırım bankaları, hedge fonlar ve büyük yatırımcıların hizmetine sunacaklar. Buradan gelir elde edilecek.
4) ICO teknik değerlendirmesi gelirleri: ICO teknik değerlendirmesi yapılan icolardan belirli bir oran servis ücreti olarak kesilecek.
5) COBINHOOD Finansal Merkezi: Firmanın piyasaya süreceği ilave ürünler ve servislerden elde edilecek gelirler.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:02:01 AM

buradaki linkten airdroplara katılabilirsiniz arkadaşlar.
mhanbostanci hocam sizin cevabı daha önce görmedim kusura bakmayın, daha detaylı bir açıklama yapayım.
cobx cobinhood token oluyor.
bugunku airdrop kampanyasında hesabında 5000 cobx bulunduranlar 200, 30.000 cobx bulundurulanlar 900, 50.000 ve üzeri cobx bulunduranlar ise 1500 HOQU token kazanmaya hak kazanacaklardır. Yalnız önemli bir husus hesabında olan herkese otomatik olarak gelmiyor, yukarıda yolladığım airdrop linkinde redeem diyerek hak kazanıyorsunuz. Yaklaşık 5 dk içerisinde ayrılan kullanıcı sayısına ulaşılıyor.
Her cuma türkiye saati ile saat 09.00'da yeni 2 veya 3 airdrop kampanyası yapılıyor. Akmasa da damlıyor.
Bu hoqu işbirliği ve kampanya ile ilgili yazıya ayrıca aşağıdaki linkten detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
https://www.siber-para.com/2018/06/06/hoqu-hqx-cobinhood-borsasinda-islem-gormeye-basladi/
Saygılarımla...

Bilgilendirme için teşekkürler.
İnceleyeceğim verdiğiniz adresleri. bakalım bu airdroplar ne kadar kazançlı görelim.
Ben yinede projenin beklenen ilgiyi görmediğini düşünüyorum. sıfır işlem ücretli bir borsada daha büyük bir işlem hacmi beklerdim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  

Jump to: