Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:20:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 24027 times)
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 09:25:16 PM

Akche Türkiye ye uygun olmuş . İyi şeyler başarılır inşallah . Ardından kaime (kayme) de gelir mi acaba
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
October 30, 2017, 09:37:36 PM

Zamanım yok cok ayrıntılı bakamadım. ama göz ucuyla baktıgımda fark ettıgım ılk şey waves alt yapısında olan bırseyı turkceye cevırıp proje demıssınız. proje destekleme proje oylama zaten waves de olan yada olacak olan bırsey. wct coın ve mıner reward bu yuzden var waves platformda. yanı bana wct nın cıkıs amacını alıp turkceye cevımıssınız gıbı geldı. daha ayrıntılı bakıcam.

burda elestırenlere scam dıyenlere bır kac bırsey soylemek ısterım. scam olabılırde olmayabılır de. bıldıgım tek bırsey varsa oda turkıyede meyve veren agac taslanır. öve öve bıtırılemeyen etherıum projesını bır turk yapsaydı ne halde olurdu bır dusunun. malesef kı ulkemızın durumu bu ve bu durum da malesef kı ınsanları scam a yonlendırıyor. ulan bu kadar ugrasıyoruz yınede yaranamıyoruz bare scam yapalım dusuncesı oluyor . eh klasık turk kafasıda var tabıkı. mılletce her ısın oncelıkle ıpnelıgını dusunuyoruz. çer çöp E furyasına aırdroplara koşa koşa katılan 0,003 ether gönderenleri de bılıyoruz. onlara gıdıp great project yazdıklarınıda bılıyoruz. tr de bırsey uretmek deveye hendek atlatmaktan daha zor. mılletce ıyıyı kendımızden kotuyu baskasından bılırız bız. ve ulkemız psıkolojısınden dolayı herseyı kotulerız. ıyı bırsey yapmak ısteyenı bıle kotuye yonlendırırız delı ederek. bıraz sakın olun. anladıgım kadarı ıle kımse para verın dememıs. begenmedıysenız guvenmedıysenız yatırım yapmazsınız olur bıter. bakarsınız ekıbe ne ayaklar dedıklerını yapıyorlar mı yapmıyorlar mı. sonra karar verırsınız. bırde soyle bırsey var. Tezos, prımal base, mobılgo, vs vs gıbı onlarca projeye herıfler tek bır web sıtesı yaptı dıye bınlerce dolar yatıranlar yatıranların cıkıp hıc bır projeye scam deme hakkı oldugunu dusunmuyorum. turkce bolumunde ozellıkle tezos a ve prımal base ye mılyarlar yatıran bır cok kullanıcı var. yabancıların daha guvenılır oldukları bır gercek ama bu turklerden de guvenılır ınsanlar cıkmayacagı herkesın her proje yapmaya calısanın dolandırıcı oldugu anlamına gelmez.

son olarak

ulkede zekı adam ıhtıyacı yok. ulkede durust ahlaklı adam ıhtıyacı var. proje ekıbıde umarım zekı adam ıhtıyacını kapamaya calısmıyordur. bekleyıp gorecez.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 30, 2017, 09:44:45 PM

Çok fazla inceleyemedim şimdilik not aldım daha sonra bakarım. Hayırlı olsun umarım herkes için faydalı olur, değerli projelere öncülük eder. Waves ile aramdaki soğukluğu giderebilecek mi bilmiyorum ama yine de güzel bir birliktelik olduğunu düşünüyorum. Başarılar.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 30, 2017, 10:44:34 PM

gönül ister Türkiye'den güzel projeler çıksın ve herkes kazansın ama maalesef çokta iyi bir sicilimiz yok. zaten çıkan 3-5 coinde SCAm çıkınca insan yerli coin görünce şöyle etraflıca düşünesi geliyor. Neyse bakalım bu işin sonu nereye gidecek göreceğiz. Yatırımın temel kuralı gözden çıkardığınız bir meblağ ile yatırım yapın. bol şans herkese...

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
thresher
Hero Member

Activity: 700
Merit: 500

View Profile
October 30, 2017, 10:44:50 PM

Öncelikle hayırlı olsun. Açıkçası benim her bir farklı tokena yatırım yaparken aklıma gelirdi ''ulan bizim de bi dijital para birimimiz olsa fena mı olur'' diye. Adamlar hayata geçirmiş helal olsun. Ekip güzel görünüyor deneyimli isimler var. Benim gözüme çarptığı kadarıyla birkaç eksiği var projenin fakat düzelteceklerdir diğer arkadaşlar da dile getirmiş. Yalnız şimdiden scam diyenlere anlam veremedim. Evet eksiği var ama doğrudan scamlığa işaret eden hiçbir şey yok ortada. Safi bok atıyorlar, neyse. Umarım bütün aşamaları beklediğimiz gibi geçer.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
October 30, 2017, 10:50:43 PM

Logo çok başarılı olmuş, isim de güzel, ayrıca projeyi çok beğendim.
Finansman desteği olursa eminim proje çok iyi yerlere gelecektir.
Takipteyim  Cool
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 10:55:45 PM

Bir projeniz olduğunu, ancak bu projenizi tüm dünyanın bilmesinin de bir anlamı olmadığını düşünün. Sadece Türkçe bir whitepaper hazırlayarak yalnızca ilgili kitleye ulaşabilir, minimum teknik bilgi ile Waves Platform üzerinde bir asset oluşturabilir ve digilira geçidi ile projenizi gerçekleştirmek için Türk Lirası toplayabilirsiniz.

Türk Lirası geçidi olarak hizmete girdikten sonra, sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet verecek projelerin çıkacağına ve projelere ait assetlerin belki de sadece Türk Lirası ile alınıp-satılacağına dair inancımız çok yüksek.

Serkan Bey'in Digilira ile ilgili yazdığından yola çıkarak. Akche' nin burada fonksiyonu nedir ?
Kahvecoin örneği vermişti bir arkadaş bir kaç sayfa önce.
O Kahvecoin'i Waves Platform üzerinde tamda yukarıdaki Alıntıda anlatılan şekilde çıkarmamasının ve Akche'yi tercih etmesinin nedeni nedir ?
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 30, 2017, 10:57:55 PM

Takipteyim  Cool

logo assassin's creed logosu , projenin arkasındaki şirketlerden biri de ubisoft. önden bilgi aldım ben. söylemeyecektim ama sizden mi saklıycam.
canınız sağolsun

jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 11:28:08 PM

Takipteyim  Cool

logo assassin's creed logosu , projenin arkasındaki şirketlerden biri de ubisoft. önden bilgi aldım ben. söylemeyecektim ama sizden mi saklıycam.
canınız sağolsun

Şöyle güzel bir hassiktir çekmek istedim hassssiktir ordan Smiley

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 30, 2017, 11:30:48 PM

Proje çok iddialı değil evet ama eleştiriler yapıcı değil aynı yerden vurmaya çalışanlar olmuş multi üyelik falan var gibi, hiç eski bildiğim üyelikler yok belki onların multisidir. Yorumlar eleştiriden çıkmış saldırı boyutuna geçmiş kişisel olarak bilinçli saldırı var gibi geldi bana yanılıyor olabilirim. Üyelikler gerçek ise okumadan anlamadan bu ne yahu zaten millet eleştirmiş bende birkaç eleştiri yazayım çıkayım denilmiş gibi. 12 sayfa olmuş bütün sayfaları üşenmeden okudum, ilk sayfayı bile okumayanların olduğuna adım gibi eminim. Böyle bir proje çıkarıyorlar biz çıkarmayın desek bile eminim çıkaracaklar yani burun kıvıran arkadaşları anlamıyorum.

Yapıcı gerçekçi eleştiriler var arada kaybolmuşlar özellikle son sayfalarda gereksiz yorumlar fazlalaşmış. Kavga edeceksiniz diye düşünüyorum mahalle kavgası gibi olmuş, sözlü kavga. Sezgisel eleştiriler var gerekçesi haklı olabilir ister istemez düşünüyoruz, zaten her projeye böyle yaklaşmalıyız. Ama birçok proje scam çıktı kimse akibetini bile sormadı. Yapay zeka dediler millet bayıldı, süper dediler, on numara dediler scam çıktı bir kişide ne oldu ben bu projeye yatırım yapmıştım demedi. Konular anında kilitlendi ayrı bir konu açıp soran bile olmuyor.

Gözünüzü para bürümüş arkadaşlar çok ciddiyim hani dersiniz adam gibi bir proje istiyoruz böyle düşünenler olduğunu da görüyorum ama birkaç kişiyi geçmez hadi beş kişi en fazla on kişi diyeyim kimsenin hakkını almayayım. Baktınız kötü yorumları da gördünüz muhtemelen okumadan anlamadan geçtiniz, bu projeden bir şey çıkmaz bana para kazandırmaz dediniz alttan alttan vuruyorsunuz.

Kusura bakmayın yani ben neler görüyorum. Bazı projeler scam diye bağırmasına rağmen destekleyenler olmuştu borsaya girsin scam olsa bile mühim değil paramızı alır karımızı yapar çıkarız denildi, kimse böyle arkadaşlara ses çıkarmıyor ama ne hikmetse düzgün cevap veren kişilerin konularında esip gürlüyorsunuz. Sizin vizdanınıza kalmış bir şey karışamam ama ne gerek var bu kadar dozunu aşan gereksiz yorumlara. Yanlış anlamayın gerçekten eleştiriler fazla olunca sevindim böyle olması gerekiyor ama küfür edenler bile olmuş kişisel bir saldırı var, derdiniz neyse gerçek üyeliğinizden çıkar adam gibi yazarsınız ne gereği var böyle şeylere. Koca koca adamlarız yakışıyor mu.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 31, 2017, 12:19:20 AM

Takipteyim  Cool

canınız sağolsun

Şöyle güzel bir hassiktir çekmek istedim hassssiktir ordan Smiley

ekmek çarpsın olm   Cheesy   , inanmıyo adam ahah. gir takıma bak inanmıyosan , cyber securityden 'ezio' sorumlu.

*Ezio Auditore da Firenze

inanmayan google eder bakar

kırk yıllık 'ezio'ya gocuk giydirmişler fotoğraf çekimi için , aklını alırlar adamın bizim ülkede , hiç asasin falan sallamazlar öyle . yün gocuk

MrtShn
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 01:18:26 AM

Tansu YEGEN'in bugün Twitter de paylaştığı ve günün anlam-önem-ehemmiyetine denk düşen tweeti:

"Uçamıyorsan, koş; koşamıyorsan, yürü. Eğer yürüyemiyorsan, sürün; ama hareket etmeye devam et. Geleceğe ilerle." .....

Martin Luther King
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 31, 2017, 02:06:31 AM

Ön yargılı yaklaşmak istemiyorum. Bu kadar insan toplandıysa mutlaka bir şeyler denenecektir (:
Whitepaper hiç ama hiç olmamış, waves taban zaten sıkıntı. Konuya bakınca da aile çay bahçesinde muhabbet etmeye gelen dayıların olduğu samimiyette bir ortam gördüm. Bizim için sıkıntı yok ama global kısımda böyle olmayacağınızı umuyorum Cheesy
Açıkcası benim bir beklentim yok, inş güzel bir şeyler ortaya çıkar biz de görmüş oluruz. İyi şanslar

guzel tespitler yapmissin. hepimiz ulkemizi ileriye tasiyacak ve onculuk edecek bir projeyi ister ve destekler ama buna gore yeterli hazirlik yapilmali bence. bende cok daha tecrubeli bir arkadasla biraz baktik bircok hata var. 2014 yilinda elira diye turk projesi cikmis ilk ico turklerin kendi zinciri, kendi cuzdani, madenciligide yapiliyormus. buna ragmen daha ileriye tasiyamamislar belki gunun sartlari belki ekibin azimle devam etmemesi nedeniyle silinmis gitmis. burda guzel birseyler yapilacaksa hatalarimizi gormemiz lazim, yoruma acik olmak gerekir saygi cercevesinde. waves tokeni basmak kolay, turkce hem whitepaper hem internet sitesinde kotu. bir ornek '' block zinciri'' baska hatalarda mevcut. kullanilan turkce olmamis dusuk cumleler, cok daha profesyonel olmali, waves cuzdanini kendi cuzdani gibi yazilmis, projenin tam olarak ne yapacagi belli degil daha aciklayici olmasi gerekir yatirim almasi icin bence, sitenin ingilizce versiyonunu goremedim yalnizca turkce olmasi yetersiz, suan malumunuz iyi projeler bile para toplaymiyor son 1 aydir nerdeyse, keske profesyonel birsey ciksa da bizde 3-5 ether atarak destek olsak ama bu sekilde bence zor. tokenlar 120 gun kilitli yani 4 ay sonra kim engelleyecek dumplanmasini? bu nedenlerden dolayi bircok buyuk projenin bugun ki hali ortada burda benden cok daha tecrubeli insanlar var ne demek istedigimi anlayacaktir. teknik acidan bakildiginda yeterli hicbir yonunu goremedim. bana ilk bakista acele ile cikarilmis gibi geliyor. acele ile ekip toplanmis, forumdan birkac bounty manager arkadaslar ayarlanmis, gerisinde fazla bir calisma yapilmamis izlenimi verdi bana. web sitesinde proje uyelerinin uzerine gelindiginde facebook twitter link tikladiginda sayfa kendini en uste tasiyor safari de calismiyor web sitesi cok duzgun.

Hayirlisi olsun. emegi gecen herkese tesekkurler

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 31, 2017, 03:07:51 AM

Proje yerli diye sanırım bazı arkadaşlar gereğinden fazla yüklenmiş projeye. Bekleyip görelim somut gelişmeleri, güncellemeleri insanların hevesini kırmaya, moralini bozmaya gerek yok.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 31, 2017, 04:09:22 AM

Diyelim ki bir ekip sağlam görünen bir projeyle geldi. Sizden yatırım desteği de aldı . Parayı aldıktan sonra kaçma veya gerçek olsa bile projeyi batırma ihtimalinde ne olacak.?

Fonlanan proje için T.C. Ticaret Kanununa uygun bir şirket kurulacak. Şirketin en az 3 ortağı olacak: Proje sahibi ya da ekibi, melek yatırımcı ya da ekibi, Akche sahiplerini temsilen Akche'nin şirketinden bir kişi. Yani parayı alan proje sahibinin resmi bir sorumluluğu olacak. Hadi bana müsade diyerek çıkıp gidemeyecek. Hukuk ekibi gerekli sözleşmeleri yapacak. Mentörler girişimlere yol gösterecek ve aynı zamanda girişimlerin çalışmalarını denetleyecek.
Ilk mesaja bunun gibi cevapları yazsanız milletin kafası karışmaz.Sorulara daha çabuk cevap bulur. Yoksa sürekli aynı sorularla uğraşır durursunuz.Mesela bu verdiğiniz cevaptan sonra aklımda hiç soru kalmadı 😁.

srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
October 31, 2017, 05:20:35 AM

Şu başlığı okuduğumda aklıma gelen; Düşmana ihtiyaç yok, düşman kendimiziz!

Destek olmayabilirsiniz, yatırım yapmayabilirsiniz ama bu nedir kardeşim..

Eleştiri yapar, tepkileri tartabilirsiniz ama bu nedir..

Yapıcı eleştiri ve destek verenlere helal olsun..

Takip edeceğim. Umarım başarılı olursunuz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 31, 2017, 06:15:58 AM

İsim güzel beğendim fakat işin için de biz Türkler olduğumuz için endişeliyim. Yatırım yaparmış bilmiyorum. Maalesef %98 i müslüman olan ülkemizde şimdiye kadar yediğim kazılardan ötürü böyle projelerde temkinli yaklaşıyorum. Yine de hayırlı uğurlu olsun
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 31, 2017, 06:36:29 AM

Keşke altyapı olarak waves seçilmeseydi. Şu ana kadar gördüğüm tek olumsuz nokta bu oldu. Sebebi de Waves alt yapısını kullanıp, patlayan projelerden gına gelmiş forum ahalisine bu projeyi anlatabilmek zor olur düşüncesi. Haricinde, umuyorum ak olur bu akçeler. Çok bir sıkıntım yok o konuda.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 31, 2017, 06:38:24 AM

Öncelikle hayırlı olsun. Açıkçası benim her bir farklı tokena yatırım yaparken aklıma gelirdi ''ulan bizim de bi dijital para birimimiz olsa fena mı olur'' diye. Adamlar hayata geçirmiş helal olsun. Ekip güzel görünüyor deneyimli isimler var. Benim gözüme çarptığı kadarıyla birkaç eksiği var projenin fakat düzelteceklerdir diğer arkadaşlar da dile getirmiş. Yalnız şimdiden scam diyenlere anlam veremedim. Evet eksiği var ama doğrudan scamlığa işaret eden hiçbir şey yok ortada. Safi bok atıyorlar, neyse. Umarım bütün aşamaları beklediğimiz gibi geçer.

Çok teşekkürler yorumunuz için, eksik gördüğünüz konuları pm ile bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz, düzeltmek içinde elimizden geleni yaparız.

Saygılar
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1295
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:01:00 AM

İsim güzel beğendim fakat işin için de biz Türkler olduğumuz için endişeliyim. Yatırım yaparmış bilmiyorum. Maalesef %98 i müslüman olan ülkemizde şimdiye kadar yediğim kazılardan ötürü böyle projelerde temkinli yaklaşıyorum. Yine de hayırlı uğurlu olsun

Bu endişeyi yersiz kılacak somut delillerimiz olacak. Scam, ponzi, titan olmadığımızı ve projenin nasıl işleyeceğini ortaya koyacağız.

Biraz daha zamana ihtiyacımız var...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: