Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:31:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3459893 times)
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 24, 2018, 07:20:10 AM
 #4941

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

На жаль така зараз статистика...
Але 400 дол за дроп - це багато, цікаво навіть спитати що це за проекти?)) Навіть рідко на якому баунті стільки можна заробити (особливо зараз)

1715002260
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002260

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002260
Reply with quote  #2

1715002260
Report to moderator
1715002260
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002260

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002260
Reply with quote  #2

1715002260
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715002260
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002260

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002260
Reply with quote  #2

1715002260
Report to moderator
1715002260
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002260

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002260
Reply with quote  #2

1715002260
Report to moderator
1715002260
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002260

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002260
Reply with quote  #2

1715002260
Report to moderator
Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
November 24, 2018, 08:07:41 AM
 #4942

Прапор в руки і купу транспарантів. Як то кажуть, борги повертають тільки боягузи, інформацію про свої кріптовалютні заощадження розкривають тільки перелякані. Smiley

Держслужбовці мають здавати декларації, ну і ми знаємо що багато з них не записують все що є
в НАЗК (Агенство запобігання корупції) фізично немає часу перевірити навіть всіх чиновників, тому навряд чи будуть вимагати та ще й активно перевіряти декларації всіх громадян

Щоправда ШедовПрезиденту доведеться розкрити свою інформацію про криптовалюти, адже кандидати теж подають декларацію
Звісно,

Давайте візьмемо Китай. В Китаї біткоїн суворо заборонений, але...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46508517_2262253064019898_78717782643965952_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeH5qh_YAch1o6ykNV-j4p4nO77CMyirpJR0g0uyXMhUtjp4H0Er60vry8hKFYu0hrIea5q-PUYyyTstOH_XYTV285E-L-PIOLrPjE2THmosrw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=034d699a02bf7914a71ee8a1c3c09db4&oe=5C639450

То виникає питання: Чи може то такий фарс державний, заявляти про заборони, забороняти, щоб виправдати мету свого паразитичного існування? Бо по фактам, нічого ці паразити довбані заборонити не здатні, тільки на папері.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 24, 2018, 10:20:41 AM
 #4943

Щодо кави - круть! Де?

Щодо Балашова - не поганий тіп, хоча є ще дві кандидатури в мене на приміті.
Щодо нерухомості за крипту - мені шо робити нема що? Купувати нерухомість у місті? ВОна на той час буде дешевшати.
Я ж писав вже про кілька разів. Ось останній раз - сюди кидав посилання - https://golos.io/ru--yekonomika/@mir/zaklyuchitelnaya-chast-mir-na-poroge-novogo-mira-moya-veroyatna-versiya-po-ukraine-i-mirovoi-ekonomike-futurologiya
То нашо за ростучий актив (біткоін) купувати падаючий (нерухомість)?

Robert Doms Шато на Хрещатику, я зазвичай там криптовалютою розраховуюсь. Звісно в такий час це не дуже вигідно, але все-одно думаю непогано щоб підвищувати статистику використання криптовалюти)
Бо наприклад інший заклад Песто кафе на Майдані хоч теж приймає, але виявився не крипто-френдлі, та й персоналу було плювати на розрахунки в криптовалюті - це для них був як зайвий напряг

Цікаві думки в пості, але я думаю дефолту не буде. Це дискусійне питання, але якщо й оголошувати дефолт то треба було зробити це в 2014
Щодо цін на нерухомість - то я переконаний, що в Києві вони будуть зростати, в деяких локаціях, нових будинках вони і зростають. Але це питання часу, поки ціни ще трохи падають, особливо на вторинному ринку
В Києві набагато дешевша нерухомість ніж в багатьох інших столицях (в принципі загалом Київ одна з найдешевших столиць), знаю не одного іноземця, який тут обзавелись нерухомістю саме з інвестиційною метою - щоб здавати в оренду))

Щодо двох кандидатур на приміті то можете озвучити)

buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
November 24, 2018, 10:21:36 AM
 #4944

Він якраз тим і займається, що говорить те що люди не хочуть чути! Про те що всі бідні і потрібні гроші, а не все те що говорять по телевізору. Тому краще його слухати чим когось іншого

Окрім ідеї про 5/10 (цифри, які взяті зі стелі), він нічого принципово нового не каже. Все, що він розповідає, давно всім відомо, але він видає це знання, як якусь істину. Ніякої істини в його словах та ідеях немає. Він звичайний авантюрист, таких людей цікавить процес, а не результат. Особисто мене цікавить результат, а не щось таке зробити, щоб потрапити в історію.
Вивчи його програму з початку, звідки він взяв ці цифри, вони не з стелі взяти, як ти думаєш, це цифри обґрунтовані економічними програмою Стенфордського університету Полом Ромером, що займається питаннями економічного розвитку країн які мають проблеми в економіці, він також створив податкову систему для Гондурасу, яка приблизно так само називається 5/12. І давно нікому ця система не відома, ти запитай любого з чого 5% а з чого 10% тоді ти побачиш, що 98% населення нічого не знає і в економіці не розбирається. 5/10 і те що він крім того пропонує закриття державних установ які розкрадають бюджетні гроші, забрати податок на додану вартість ПДВ 20%, який нас розкрадає, вільне використання любої зручної валюти, головне щоб дві сторони були згідні, вільне володіння зброєю, повністю відкрита економіка для інвесторів, спрощене оподаткування і зменшене, до такого рівня щоб навіть мала дитина могла пояснити за що вона заплатила в магазині і які податки ідуть державі, вільних рух людей і капіталу, заплатив податок користуйся і передай скільки потрібно, а не питай в Центрального банку чи можна тобі більше передати за день чим 5000$, бо такі в нас ліміти а якщо хочеш купити квартиру то треба 10-15 днів виводити кошти ітд


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 24, 2018, 12:35:51 PM
 #4945

Вивчи його програму з початку, звідки він взяв ці цифри, вони не з стелі взяти, як ти думаєш, це цифри обґрунтовані економічними програмою Стенфордського університету Полом Ромером, що займається питаннями економічного розвитку країн які мають проблеми в економіці, він також створив податкову систему для Гондурасу, яка приблизно так само називається 5/12. І давно нікому ця система не відома, ти запитай любого з чого 5% а з чого 10% тоді ти побачиш, що 98% населення нічого не знає і в економіці не розбирається. 5/10 і те що він крім того пропонує закриття державних установ які розкрадають бюджетні гроші, забрати податок на додану вартість ПДВ 20%, який нас розкрадає, вільне використання любої зручної валюти, головне щоб дві сторони були згідні, вільне володіння зброєю, повністю відкрита економіка для інвесторів, спрощене оподаткування і зменшене, до такого рівня щоб навіть мала дитина могла пояснити за що вона заплатила в магазині і які податки ідуть державі, вільних рух людей і капіталу, заплатив податок користуйся і передай скільки потрібно, а не питай в Центрального банку чи можна тобі більше передати за день чим 5000$, бо такі в нас ліміти а якщо хочеш купити квартиру то треба 10-15 днів виводити кошти ітд

За все хороше проти всього поганого. Вже проходили, це не працює. Поки існують держави, як інституції, абсолютної свободи не буде.

Quote
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Гондурас — одна з найвідсталіших країн Північної Америки.
Smiley
Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
November 24, 2018, 02:32:29 PM
 #4946


За все хороше проти всього поганого. Вже проходили, це не працює. Поки існують держави, як інституції, абсолютної свободи не буде.


Сама суть держави, її призначення, функція - пограбувати людей і лишити їх права приватної власності. Держава це як паразит, її будова заточена на висмоктування з людей їх життя.

І сьогодні, в вечір голодомору 32-33 років, треба пам'ятати, що не лише сталін, чи росія винні (звісно вони винні), винна сутність системи державного регулювання. Бо голодомор в Україні був по закону, голодомор відбувався за розпорядженням чиновників і виконувався й...ми б....ь активіздами.  Angry Кожна держава вбиває людей, бо то її суть - вбивати, грабувати, перетворювати на рабів!

І після цього ви будете казати що не тих обрали, підете голосувати за державних сук?  Embarrassed Angry Angry Angry

Тому так важлива ідеологія біткоїна - економічна свобода від державного свавілля! Семе ідеологія криптовалют є першочерговою при виборі купити чи не купити біткоїн. Якщо ви розумієте, що вам потрібна свобода, якщо ви розумієте паразитичну сутність держави, якщо ви вільна людина і прагнете позбутись кайданів рабів - ви обираєте біткоїн! Обираєте біткоїн не для того щоб купити державні гривні чи долари, а для того, щоб використовувати біткоїн замість державних грошових сурогатів, щоб бути вільною людиною, щоб державний паразит здох.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 24, 2018, 06:11:48 PM
 #4947

Сама суть держави, її призначення, функція - пограбувати людей і лишити їх права приватної власності. Держава це як паразит, її будова заточена на висмоктування з людей їх життя.

І сьогодні, в вечір голодомору 32-33 років, треба пам'ятати, що не лише сталін, чи росія винні (звісно вони винні), винна сутність системи державного регулювання. Бо голодомор в Україні був по закону, голодомор відбувався за розпорядженням чиновників і виконувався й...ми б....ь активіздами.  Angry Кожна держава вбиває людей, бо то її суть - вбивати, грабувати, перетворювати на рабів!

І після цього ви будете казати що не тих обрали, підете голосувати за державних сук?  Embarrassed Angry Angry Angry

Тому так важлива ідеологія біткоїна - економічна свобода від державного свавілля! Семе ідеологія криптовалют є першочерговою при виборі купити чи не купити біткоїн. Якщо ви розумієте, що вам потрібна свобода, якщо ви розумієте паразитичну сутність держави, якщо ви вільна людина і прагнете позбутись кайданів рабів - ви обираєте біткоїн! Обираєте біткоїн не для того щоб купити державні гривні чи долари, а для того, щоб використовувати біткоїн замість державних грошових сурогатів, щоб бути вільною людиною, щоб державний паразит здох.
В першу чергу, важливі елементарна логіка і здоровий глузд. Все інше - чим би дитя не тішилось... Smiley
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 24, 2018, 11:29:25 PM
 #4948

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

На жаль така зараз статистика...
Але 400 дол за дроп - це багато, цікаво навіть спитати що це за проекти?)) Навіть рідко на якому баунті стільки можна заробити (особливо зараз)

Перший проект - Hydro, другий - EXRN.
EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
November 25, 2018, 06:36:16 AM
 #4949

Сама суть держави, її призначення, функція - пограбувати людей і лишити їх права приватної власності. Держава це як паразит, її будова заточена на висмоктування з людей їх життя.

І сьогодні, в вечір голодомору 32-33 років, треба пам'ятати, що не лише сталін, чи росія винні (звісно вони винні), винна сутність системи державного регулювання. Бо голодомор в Україні був по закону, голодомор відбувався за розпорядженням чиновників і виконувався й...ми б....ь активіздами.  Angry Кожна держава вбиває людей, бо то її суть - вбивати, грабувати, перетворювати на рабів!

І після цього ви будете казати що не тих обрали, підете голосувати за державних сук?  Embarrassed Angry Angry Angry

Тому так важлива ідеологія біткоїна - економічна свобода від державного свавілля! Семе ідеологія криптовалют є першочерговою при виборі купити чи не купити біткоїн. Якщо ви розумієте, що вам потрібна свобода, якщо ви розумієте паразитичну сутність держави, якщо ви вільна людина і прагнете позбутись кайданів рабів - ви обираєте біткоїн! Обираєте біткоїн не для того щоб купити державні гривні чи долари, а для того, щоб використовувати біткоїн замість державних грошових сурогатів, щоб бути вільною людиною, щоб державний паразит здох.
В першу чергу, важливі елементарна логіка і здоровий глузд. Все інше - чим би дитя не тішилось... Smiley

Люди які правлять цим світом як тільки захочуть то і біткоїн знищать, для них то раз плюнути.

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 25, 2018, 08:51:47 AM
 #4950

Перший проект - Hydro, другий - EXRN.
EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний

Дякую, цікаво, не чув про них раніше.
Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
В ейрдропах найбільше бісить коли надсилають 1 або пару токенів, який потім висить "мертвим вантажем"
З мого досвіду лише в ейрдропі Datum прийшло токенів на доларів 20, більшість інших коштувала не те що центи, а якісь долі центів))
Але звісно я не пройшов 700 як дехто, якби пройшов хоча б 100 то може потрапив би на інші гарні

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 25, 2018, 09:45:18 AM
 #4951

Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
То було рік тому. Особисто мені дали 10 млн. токенів EXRN. Не пам'ятаю, скільки вони тоді коштували, зараз вони коштують приблизно $160. А ще в мене є SGR, рік тому вони коштували ~$1000, зараз $10. Так що, іноді краще одразу продавати ніж ходлити. Smiley Але зараз це вже немає ніякого значення, бо я тоді не продав. Sad
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 25, 2018, 09:55:52 AM
 #4952

То було рік тому. Особисто мені дали 10 млн. токенів EXRN. Не пам'ятаю, скільки вони тоді коштували, зараз вони коштують приблизно $160. А ще в мене є SGR, рік тому вони коштували ~$1000, зараз $10. Так що, іноді краще одразу продавати ніж ходлити. Smiley Але зараз це вже немає ніякого значення, бо я тоді не продав. Sad

Цікаво, просто навіть в підписних кампаніях, які тривають місяцями рідко коли бувають виплати такого рівня)
Лишається лише чекати наступного підйому ринку)

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 25, 2018, 06:38:58 PM
 #4953

То трохи не те. Буде трошечки інакше - коли в біржі на вивід поставлять контроль - вони будуть до ДФС подавати автоматом всі вихідні фіатні тх.
ДФС, у свою чергу, автоматом нараховуватиме % на приріст капіталу.
В свою чергу, якщо Ви пишите в "джерело походження" - крипта, то доведіть.
І навпаки.

Саме в цьому ризик електронних систем - тоталіті біг бразерс. Тому повні анонімні валюти також мають перспективу.
Що значить - доведіть? Презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв. Це податківцям треба доводити, що ваші гроші якісь не такі, а не вам.

Привіт!

Не плутайте AML зі звичайними процедурами фіскалів.
Ви приходит в банк з 1млн. готівки і кажете - хочу покласти на рахунок.
Вгадайте, яке перше питання Вам буде дано?

Я вже мовчу про держ.служб. - в анкеті на депо чи відкриття банк. р/р там окремі галочки.

Та по запланованому ЗУ навіть фіскали будуть вимагати доказів, що, наприклад купили по ціні 100 000 за біток, а не по ціні 5000 за біток. Не зможете довести? Тоді сплатите % на всю суму виводу. А якби довели, то тільки на різницю приросту капіталу.

Щось нове хіба?
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 26, 2018, 07:53:56 AM
 #4954

Не плутайте AML зі звичайними процедурами фіскалів.
Ви приходит в банк з 1млн. готівки і кажете - хочу покласти на рахунок.
Вгадайте, яке перше питання Вам буде дано?
Ще раз. Smiley Щоб купити квартиру в новобудові, треба відкрити рахунок в банку і покласти туди гроші. Хоч мільйон, хоч скільки хоч.

- Звідки гроші?

- Накопичення минулих років.

Для банка достатньо.

Чи буде потім чіплятися податкова? Якщо ви не держслужбовець чи політик? Хто зна. Мені про такі випадки поки що не відомо. Зате точно відомо, що деякі держслужбовці реєструють придбану нерухомість на свої родичів, і нікого це не хвилює, і ніяких зайвих питань ніхто нікому не ставить. Чи буде так завжди? Навряд чи. Але поки що так.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 26, 2018, 10:05:01 AM
Last edit: November 26, 2018, 10:28:46 AM by Ukraine2020
 #4955

Не плутайте AML зі звичайними процедурами фіскалів.
Ви приходит в банк з 1млн. готівки і кажете - хочу покласти на рахунок.
Вгадайте, яке перше питання Вам буде дано?
Ще раз. Smiley Щоб купити квартиру в новобудові, треба відкрити рахунок в банку і покласти туди гроші. Хоч мільйон, хоч скільки хоч.

- Звідки гроші?

- Накопичення минулих років.

Для банка достатньо.

Чи буде потім чіплятися податкова? Якщо ви не держслужбовець чи політик? Хто зна. Мені про такі випадки поки що не відомо. Зате точно відомо, що деякі держслужбовці реєструють придбану нерухомість на свої родичів, і нікого це не хвилює, і ніяких зайвих питань ніхто нікому не ставить. Чи буде так завжди? Навряд чи. Але поки що так.


Нажаль, все йде лише до максимальної фіксації джерел походження та контролю за тх.

Я вже мовчу про введення ВП (його тре було вводити ще в 2014, якщо хтось не розуміє... а зараз вводити - просто під вибори... мабудь хтось боїться програти їх).

Нажаль "гайки крутять" по всьому світу. Під б.-яким приводом....

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 26, 2018, 12:03:41 PM
 #4956

Нажаль, все йде лише до максимальної фіксації джерел походження та контролю за тх.
Гаразд. Але як? Біткойну 10 років. За цей час: майнінг, крани, трейдінг... Для цього його можна було навіть не купувати. Як можна підтвердити джерела?
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 26, 2018, 02:26:20 PM
 #4957

Нажаль, все йде лише до максимальної фіксації джерел походження та контролю за тх.
Гаразд. Але як? Біткойну 10 років. За цей час: майнінг, крани, трейдінг... Для цього його можна було навіть не купувати. Як можна підтвердити джерела?

Це не до мене питання)
Я не фіскал.
Взагалі законодавство завжди запізнюється за технологіями.
Те саме було з автівками.

По першим правилам перед автівкою мав бігти чоловік з ліхтарем/прапором і кричав щось. =)

Наприклад, Монеро... та інші анонімні валюти. Як контролювати тх з ними?
Мене це не обходить. Бо вони й потрібні для уникнення контролю =)

Я про те, що такі питання виникнуть.
В мене позиція проста - "вільний ринок в маси". Всі типи грошей мають конкурувати на рівних, а не тільки фіатні (декретні) валюти.
Тоді переможе найсильнійший (біткоін, деякі інші крипти) та, можливо, метали.

Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 26, 2018, 10:38:02 PM
 #4958

Перший проект - Hydro, другий - EXRN.
EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний

Дякую, цікаво, не чув про них раніше.
Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
В ейрдропах найбільше бісить коли надсилають 1 або пару токенів, який потім висить "мертвим вантажем"
З мого досвіду лише в ейрдропі Datum прийшло токенів на доларів 20, більшість інших коштувала не те що центи, а якісь долі центів))
Але звісно я не пройшов 700 як дехто, якби пройшов хоча б 100 то може потрапив би на інші гарні
Гідро заплатили 400к токенів, потім росли в ціні до 200 сатош, що було 0,8 бітка!!! І жадність перемогла, я не продала Cry Але пізніше все ж таки частково продала по 100 сатош
EXRN дали 10млн токенів, росли до 2 тиис доларів, частково продала
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 27, 2018, 04:24:41 PM
 #4959

Гідро заплатили 400к токенів, потім росли в ціні до 200 сатош, що було 0,8 бітка!!! І жадність перемогла, я не продала Cry Але пізніше все ж таки частково продала по 100 сатош
EXRN дали 10млн токенів, росли до 2 тиис доларів, частково продала

Дуже серйозні суми, дуже! Зараз і близько таких виплат ніхто не отримує...нажаль.
І я б не говорив що це людська жадність, адже в цьому випадку ніхто на 100% не може бути впевненим що до майбутньої ціни тієї чи іншої монети.
David Coulthard
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 12


View Profile
November 27, 2018, 09:07:11 PM
 #4960

Перший проект - Hydro, другий - EXRN.
EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний

Дякую, цікаво, не чув про них раніше.
Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
В ейрдропах найбільше бісить коли надсилають 1 або пару токенів, який потім висить "мертвим вантажем"
З мого досвіду лише в ейрдропі Datum прийшло токенів на доларів 20, більшість інших коштувала не те що центи, а якісь долі центів))
Але звісно я не пройшов 700 як дехто, якби пройшов хоча б 100 то може потрапив би на інші гарні
Гідро заплатили 400к токенів, потім росли в ціні до 200 сатош, що було 0,8 бітка!!! І жадність перемогла, я не продала Cry Але пізніше все ж таки частково продала по 100 сатош
EXRN дали 10млн токенів, росли до 2 тиис доларів, частково продала
 

Теж до речі маю певний досвіт у притриманні монет, надіючись на шалений ріст, а зараз просто кусаю локті, але здається мені, що щастя десь близько)
Pages: « 1 ... 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!