Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:55:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 [200] 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3448272 times)
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
July 03, 2018, 06:52:18 PM
 #3981

Ціна покупки Біткоін – «нижче $ 5000», – каже головний економічний радник Allianz

Головний економічний радник компанії Allianz з фінансових послуг Мохамед Ель-Еріан заявив сьогодні, 29 червня, CNBC, що він вважає, що біткоін (BTC) в кінцевому підсумку буде розглядатися як засіб збереження капіталу, і що він розгляне питання про покупку, якщо ціна досягне $ 5000.

http://gesellberg.com/%d1%86%d1%96%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%ba%d0%b8-%d0%b1%d1%96%d1%82%d0%ba%d0%be%d1%96%d0%bd-%d0%bd%d0%b8%d0%b6%d1%87%d0%b5-5000-%d0%ba%d0%b0%d0%b6%d0%b5-%d0%b3/

Хм.. до 5000?))
А якщо вже дно?
Як на мене - потрібно постійно докуповувати зараз.
Як каже Джон Макафі - біткойн треба купувати завжди.
Це - на довгострок.
1714798552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714798552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714798552
Reply with quote  #2

1714798552
Report to moderator
1714798552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714798552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714798552
Reply with quote  #2

1714798552
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
July 03, 2018, 08:24:10 PM
 #3982

Як каже Джон Макафі
Я вже одного разу повірив Макафі, купив доги на хаях, тепер не знаю, що з ними робити. Smiley
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
July 03, 2018, 08:33:40 PM
 #3983

Дуже погано, що адміни ігнорять нас на рахунок створення окремої гілки для найактивнішої теми в розділі "інші мови".
Коли останній раз заходив, нічого з того часу не змінилось - реклама баунті, реклама бунті  Sad
Інтерес заходити у цю тему вже падає, створення окремого розділу допомогло б підвищити активність україномовних користувачів

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Це дуже хороша можливість повправлятись у правописі англійською. Причому треба саме грамотно писати, особливо якщо береш участь у підписній, бо бажаючих багато покарати тебе мінус трастом за твою безграмотність!
Xal0lex
Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 2442



View Profile WWW
July 03, 2018, 09:03:05 PM
 #3984

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Ну, по-перше, вона не прикрiплена. А по-друге, я б рекомендував для початку ознайомитися з вмiстом теми - нi про який "наш" там мова не йде. Там розмова зовсiм про iнше йдеться: про бани та репортерiв, через яких банять користувачiв.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Nuf-Nuf
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 197
Merit: 0


View Profile WWW
July 04, 2018, 06:02:48 AM
 #3985

Дуже погано, що адміни ігнорять нас на рахунок створення окремої гілки для найактивнішої теми в розділі "інші мови".
Коли останній раз заходив, нічого з того часу не змінилось - реклама баунті, реклама бунті  Sad
Інтерес заходити у цю тему вже падає, створення окремого розділу допомогло б підвищити активність україномовних користувачів

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Це дуже хороша можливість повправлятись у правописі англійською. Причому треба саме грамотно писати, особливо якщо береш участь у підписній, бо бажаючих багато покарати тебе мінус трастом за твою безграмотність!

Дуже вчасне зауваження, дякую, буду мати на увазі. Бо саме взяв свою першу підписну.

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Ну, по-перше, вона не прикрiплена. А по-друге, я б рекомендував для початку ознайомитися з вмiстом теми - нi про який "наш" там мова не йде. Там розмова зовсiм про iнше йдеться: про бани та репортерiв, через яких банять користувачiв.

Как скажетє  Smiley
Papado
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 0


View Profile
July 04, 2018, 07:43:58 AM
 #3986

вирішив ще раз донести адмінам про створення окремого розділу для україномовних. Багато не писав , оскільки рівень англійського досить низький (чим більше тексту, тим менше зрозуміло  Grin). Піднімайте тему, може колись його святість адмін і відповість
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590533.0
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
July 04, 2018, 11:35:18 AM
 #3987

Як каже Джон Макафі
Я вже одного разу повірив Макафі, купив доги на хаях, тепер не знаю, що з ними робити. Smiley

Не переймайся... я там так і написав -  "на довгострок"

Скоро все піде в ріст. А твої догі - вони не погані. Їх у гаманці включили. Буде перспектива.

А відео - чому варто в б.-який момент купувати. Бо це - майбутнє.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
July 04, 2018, 07:24:48 PM
 #3988

вирішив ще раз донести адмінам про створення окремого розділу для україномовних. Багато не писав , оскільки рівень англійського досить низький (чим більше тексту, тим менше зрозуміло  Grin). Піднімайте тему, може колись його святість адмін і відповість
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590533.0

Це все дуже кльово, але таких тем в меті вже 3 чи 4 шт. Толку від них небагато. А дивлячись на теперішню активність в цій темі - сумніваюсь що дадуть окремий борд.
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
July 04, 2018, 09:07:55 PM
 #3989

Тема про легалізацію біткойну в Україні починає прояснюватись, на разі будемо танцювати під європейську музику і по європейським правилам  Grin

Як стосуються нові правила ЄС щодо криптовалют України - експерт

Україна має імплементувати нові правила щодо віртуальних валют до 10 квітня 2020 року.

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2752-yak-stosujut'sya-nov%D1%96-pravila-%D0%84s-shhodo-kriptovaljut-ukra%D1%97ni---expert

golovayv
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 14


View Profile
July 04, 2018, 09:24:30 PM
 #3990

вирішив ще раз донести адмінам про створення окремого розділу для україномовних. Багато не писав , оскільки рівень англійського досить низький (чим більше тексту, тим менше зрозуміло  Grin). Піднімайте тему, може колись його святість адмін і відповість
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590533.0
Це все дуже кльово, але таких тем в меті вже 3 чи 4 шт. Толку від них небагато. А дивлячись на теперішню активність в цій темі - сумніваюсь що дадуть окремий борд.

Я думаю якщо буде окремий розділ активність значно зросте. Найактивніша тема про створення Україномовного розділу від автора Solomiya https://bitcointalk.org/index.php?topic=4365564.0 Можливо краще не створювати нові теми в Меті а залишити комент в одній з існуючих.
Xal0lex
Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 2442



View Profile WWW
July 04, 2018, 11:08:27 PM
Last edit: July 04, 2018, 11:18:45 PM by Xal0lex
 #3991

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Ну, по-перше, вона не прикрiплена. А по-друге, я б рекомендував для початку ознайомитися з вмiстом теми - нi про який "наш" там мова не йде. Там розмова зовсiм про iнше йдеться: про бани та репортерiв, через яких банять користувачiв.

Как скажетє  Smiley

Не потрібно робити мені послугу. Якщо вам ліньки прочитати тему або ви не розумієте російську мову, так і скажіть. Я можу вам перекласти (я чудово володію як росiйською, так i українською мовами). А розводити тут шовінізм не треба.

вирішив ще раз донести адмінам про створення окремого розділу для україномовних. Багато не писав , оскільки рівень англійського досить низький (чим більше тексту, тим менше зрозуміло  Grin). Піднімайте тему, може колись його святість адмін і відповість
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590533.0

IMO, не потрібно цього робити. Від того, що будуть з'являтися нові топіки на цю тему краще не стане. Це можуть порахувати за спам. Краще писати в одній темі і, таким чином, постійно тримати її нагорі.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
July 06, 2018, 03:08:32 PM
 #3992

Ось один із не самих послідніх людей в світі, який висловлюється категорично проти біткойна та інших криптовалют

Перестаньте намагатися створити гроші - цитата більш-менш відображає думку голови банку міжнародних розрахунків Агустіна Карстенса (Agustіn Carstens) про криптовалюти, як щодо технологічного розвитку так і щодо економічних амбіцій.

Карстенс, який нещодавно став генеральним менеджером Банку міжнародних розрахунків (BIS), так званого "центрального банку центральних банків", вважається як один з найбільш запеклих критиків криптовалют. Наприклад, раніше в цьому році він сказав, що біткойн - це "бульбашка, схема Понці та екологічна катастрофа".

Нещодавно в інтерв’ю швейцарській газеті Basler Zeitung, Карстен знову повторив цю критику дослівно, після чого він висловив серйозну заяву про те, що молоді люди пропагують це. Він сказав: "Не намагайтеся створити гроші!"

Керівник BIS, який додав, що він "стурбований темпами технічного прогресу", порадив молодим людям присвятити свої зусилля для кращих ціленаправлених мотивів та занять, а не класу активів, який "не виконує жодних ... цілей грошей".

Молоді люди повинні використовувати свої численні таланти та навички для інновацій, а не винаходити гроші. Це помилкова думка, що гроші можуть бути створені з нічого.

- підсумував він.

Карстенс стверджував, що центральним банкам "довіряють", і що, принаймні, зараз, життєздатної заміни їхньої ролі у світовій економіці немає.



http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2770-perestan'te-namagatisya-stvoriti-grosh%D1%96:-golova-bis-pro-kriptovaljuti

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
July 06, 2018, 05:53:45 PM
 #3993

Ось один із не самих послідніх людей в світі, який висловлюється категорично проти біткойна та інших криптовалют

Нічого дивного, конкурентів ніхто не любить.

А от що до "це помилкова думка, що гроші можуть бути створені з нічого", то це звичайнісінька маніпуляція, розрахована на неосвічених дурнів.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
July 07, 2018, 07:44:05 AM
 #3994

Ось один із не самих послідніх людей в світі, який висловлюється категорично проти біткойна та інших криптовалют

Перестаньте намагатися створити гроші - цитата більш-менш відображає думку голови банку міжнародних розрахунків Агустіна Карстенса (Agustіn Carstens) про криптовалюти, як щодо технологічного розвитку так і щодо економічних амбіцій.

Карстенс, який нещодавно став генеральним менеджером Банку міжнародних розрахунків (BIS), так званого "центрального банку центральних банків", вважається як один з найбільш запеклих критиків криптовалют. Наприклад, раніше в цьому році він сказав, що біткойн - це "бульбашка, схема Понці та екологічна катастрофа".

Нещодавно в інтерв’ю швейцарській газеті Basler Zeitung, Карстен знову повторив цю критику дослівно, після чого він висловив серйозну заяву про те, що молоді люди пропагують це. Він сказав: "Не намагайтеся створити гроші!"

Керівник BIS, який додав, що він "стурбований темпами технічного прогресу", порадив молодим людям присвятити свої зусилля для кращих ціленаправлених мотивів та занять, а не класу активів, який "не виконує жодних ... цілей грошей".

Молоді люди повинні використовувати свої численні таланти та навички для інновацій, а не винаходити гроші. Це помилкова думка, що гроші можуть бути створені з нічого.

- підсумував він.

Карстенс стверджував, що центральним банкам "довіряють", і що, принаймні, зараз, життєздатної заміни їхньої ролі у світовій економіці немає.



http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2770-perestan'te-namagatisya-stvoriti-grosh%D1%96:-golova-bis-pro-kriptovaljuti



Дуже рідко читаю такого роду новини, але тут якось аж потягнуло. І що я ваам скажу: звичайнісінька маніпуляція від людини, яка відчуває сильного конкурента в блокчейні і який незабаром залишить усіх цих товстосумів за бортом.


Nuf-Nuf
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 197
Merit: 0


View Profile WWW
July 07, 2018, 09:14:35 AM
 #3995

Так, цікавого у гілці мало, але коли у наших "братів" одна з прикріплених тем, що зразу кидається в очі "Биткойнталк наш", то вибір невеликий - або писати в цій гілці, або використовувати основну мову форуму.

Ну, по-перше, вона не прикрiплена. А по-друге, я б рекомендував для початку ознайомитися з вмiстом теми - нi про який "наш" там мова не йде. Там розмова зовсiм про iнше йдеться: про бани та репортерiв, через яких банять користувачiв.

Как скажетє  Smiley

Не потрібно робити мені послугу. Якщо вам ліньки прочитати тему або ви не розумієте російську мову, так і скажіть. Я можу вам перекласти (я чудово володію як росiйською, так i українською мовами). А розводити тут шовінізм не треба.

вирішив ще раз донести адмінам про створення окремого розділу для україномовних. Багато не писав , оскільки рівень англійського досить низький (чим більше тексту, тим менше зрозуміло  Grin). Піднімайте тему, може колись його святість адмін і відповість
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590533.0

IMO, не потрібно цього робити. Від того, що будуть з'являтися нові топіки на цю тему краще не стане. Це можуть порахувати за спам. Краще писати в одній темі і, таким чином, постійно тримати її нагорі.


1. В такому разі, якщо ви не бажаєте отримувати непрохані послуги, може вам допоможе не давати непрохані поради/рекомендації?
2. Щодо шовінізму - в моєму пості йшлося вийнятково про семантичне навантаження назви теми. А те що її дописувачі зовсім не мали на увазі і не дай боже підтримують анексію території сусідньої держави, а лиш діляться там рецептами щей - мене дійсно не цікавить.  Ніякої проблеми з використанням інших мов в мене немає.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
July 07, 2018, 09:46:27 AM
Last edit: July 07, 2018, 07:06:12 PM by Ukraine2020
 #3996

Сьогодні годину тому по радіо (Перше національне - радіоточка, коротко кажучи) чув про проект "карбо".
Приємно)))
Успіхів, командо!
Nuf-Nuf
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 197
Merit: 0


View Profile WWW
July 07, 2018, 10:34:17 AM
 #3997

Сьогодні годину тому по радіо (Перше національне - радіоточка, коротко кажучи) чув про проект "карбо".
Приємно)))
Цспіхів, команда!
Насправді проект вже достатньо "дорослий". Форк монеро. Є на одній з українських "бірж".  https://karbo.io/ua/info
Nadia_l
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 251



View Profile
July 07, 2018, 02:07:46 PM
 #3998

Ось один із не самих послідніх людей в світі, який висловлюється категорично проти біткойна та інших криптовалют

Перестаньте намагатися створити гроші - цитата більш-менш відображає думку голови банку міжнародних розрахунків Агустіна Карстенса (Agustіn Carstens) про криптовалюти, як щодо технологічного розвитку так і щодо економічних амбіцій.

Карстенс, який нещодавно став генеральним менеджером Банку міжнародних розрахунків (BIS), так званого "центрального банку центральних банків", вважається як один з найбільш запеклих критиків криптовалют. Наприклад, раніше в цьому році він сказав, що біткойн - це "бульбашка, схема Понці та екологічна катастрофа".

Нещодавно в інтерв’ю швейцарській газеті Basler Zeitung, Карстен знову повторив цю критику дослівно, після чого він висловив серйозну заяву про те, що молоді люди пропагують це. Він сказав: "Не намагайтеся створити гроші!"

Керівник BIS, який додав, що він "стурбований темпами технічного прогресу", порадив молодим людям присвятити свої зусилля для кращих ціленаправлених мотивів та занять, а не класу активів, який "не виконує жодних ... цілей грошей".

Молоді люди повинні використовувати свої численні таланти та навички для інновацій, а не винаходити гроші. Це помилкова думка, що гроші можуть бути створені з нічого.

- підсумував він.

Карстенс стверджував, що центральним банкам "довіряють", і що, принаймні, зараз, життєздатної заміни їхньої ролі у світовій економіці немає.



http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2770-perestan'te-namagatisya-stvoriti-grosh%D1%96:-golova-bis-pro-kriptovaljuti



Перш ніж критикувати в загальній шовіністичній манері криптовалюти, краще б він перестав налягати на фаст фуд та зайнявся проблемами свого здоров'я та вигляду загалом. Ну от не можу ніяк збагнути, як людина, яка не може вирішити такі проблеми з зайвою вагою, може керувати такимифінансовими інституціями світового масштабу.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
July 07, 2018, 07:08:24 PM
 #3999

Сьогодні годину тому по радіо (Перше національне - радіоточка, коротко кажучи) чув про проект "карбо".
Приємно)))
Успіхів, командо!
Насправді проект вже достатньо "дорослий". Форк монеро. Є на одній з українських "бірж".  https://karbo.io/ua/info

Та про це я-то знаю)
Ще мене не було тут на форумі, я про нього читав. Але не купував.
А тут по радіо... Одне діло - коли про біток, інша справа - про Карбо. А купити на Куні Михайла можно зараз.
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
July 07, 2018, 09:44:30 PM
 #4000

Ось один із не самих послідніх людей в світі, який висловлюється категорично проти біткойна та інших криптовалют

Перестаньте намагатися створити гроші - цитата більш-менш відображає думку голови банку міжнародних розрахунків Агустіна Карстенса (Agustіn Carstens) про криптовалюти, як щодо технологічного розвитку так і щодо економічних амбіцій.

Карстенс, який нещодавно став генеральним менеджером Банку міжнародних розрахунків (BIS), так званого "центрального банку центральних банків", вважається як один з найбільш запеклих критиків криптовалют. Наприклад, раніше в цьому році він сказав, що біткойн - це "бульбашка, схема Понці та екологічна катастрофа".

Нещодавно в інтерв’ю швейцарській газеті Basler Zeitung, Карстен знову повторив цю критику дослівно, після чого він висловив серйозну заяву про те, що молоді люди пропагують це. Він сказав: "Не намагайтеся створити гроші!"

Керівник BIS, який додав, що він "стурбований темпами технічного прогресу", порадив молодим людям присвятити свої зусилля для кращих ціленаправлених мотивів та занять, а не класу активів, який "не виконує жодних ... цілей грошей".

Молоді люди повинні використовувати свої численні таланти та навички для інновацій, а не винаходити гроші. Це помилкова думка, що гроші можуть бути створені з нічого.

- підсумував він.

Карстенс стверджував, що центральним банкам "довіряють", і що, принаймні, зараз, життєздатної заміни їхньої ролі у світовій економіці немає.



http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2770-perestan'te-namagatisya-stvoriti-grosh%D1%96:-golova-bis-pro-kriptovaljuti



Перш ніж критикувати в загальній шовіністичній манері криптовалюти, краще б він перестав налягати на фаст фуд та зайнявся проблемами свого здоров'я та вигляду загалом. Ну от не можу ніяк збагнути, як людина, яка не може вирішити такі проблеми з зайвою вагою, може керувати такимифінансовими інституціями світового масштабу.


Да чуваку не хватає чіба що сигари, щоб точно відповідати карикатурному образу з радянських часів - міністра-капіталіста  Grin
Pages: « 1 ... 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 [200] 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!