Bitcoin Forum
April 19, 2024, 05:07:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 [239] 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3375480 times)
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
November 04, 2018, 05:58:24 PM
 #4761


Привіт! На вибори хожу.) Голосую за тих, за кого вважаю правильним.
А щодо " І усі твої аргументи більше схоже на вигуки "сам дурак!" - це ж не я писав так самовпевненно, що "більшість усіляких законів, права і т.д. дісталось нам з радянських часів і не тільки застаріло але й ще до всього шкодить". Вважаю треба слідкувати за своїми словами. Коли помиляюсь - визнаю помилку. Це нормально. Тому і спитав - чому так написали - може реально маєте під своїми словами якісь підрахунки. Не сприймайте за образу. Це ж було лише уточнення - чи говорили обгрунтованн чи ні.

Я не рахував співвідношення. Але знаю напевне, що законодавча база бралася за основу з радянських законів. У нас ще до сих пір діють деякі норми (у сфері ЖКГ, будівництва та ін.) які приймались реально в радянські часи. А також вже багато чого виправили за останні три-чотири роки.
І я це говорив не для бравади якоїсь, а для того, щоб показати, що ВР не така вже непотрібна річ, як дехто думає.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
November 04, 2018, 06:01:31 PM
 #4762

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Починаючи з президента (майже одразу пожалкував, що за нього голосував, але те вже не зміниш) і закінчуючи місцевими депутатами (мого міста, звичайно, бо до інших мені немає ніякого діла).

Крадуть і брешуть, брешуть і крадуть. Sad

Я так і думав. Ще один в рожевих окулярах, який думав, що президент - це чаклун, який за помахом чарівної палички перетворить усе зло на добро.
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 04, 2018, 11:23:32 PM
 #4763

Все правильно ви кажете, набридли ці брехуни і крадії. Багато хто вже пожалкував що голосував за президента.
Але якщо подумати, то де взяти лідера, який би подолав корупцію, вона настільки вросла в мізки, що викоренити ії практично неможливо.
На наших крадіїв потрібно направити Сталіна, але де його взяти?

Відсутність єдиного лідера - це велика проблема. Як відомо, де два українця, там три гетьмана. Тому маємо те, що маємо. Smiley

Але Сталін нам не потрібний. Він не був ефективним керівником, він був кривавим злодієм. Нам потрібен керівник на кшталт Саакашвілі, щоб не на словах, а на ділі зламав стару систему та почав будувати нову. Але серед сучасних українських політиків фігури подібного масштаба я зараз не бачу. Тому вибір особисто для мене буде дуже складним.
Так, Сталін був жахливим керівником, я не маю на увазі буквально його, але потрібні такі сильні духом і словом як він, щоб і поважали і боялися.
На разі також не бачу достойного кандидата. Серед моїх знайомих багато вподобань щодо Гриценка, чомусь інтуіція підсказує що буде Юля)
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 05, 2018, 08:51:14 AM
 #4764

Осінь - час рубати капусту і утеплятися 🧦
🔥розігрую криптошкарпетки🔥
Умови дуууже прості:
1) підписатися на канал https://t.me/cryptotexty_ua
2) поставити + під цим постом

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2199119680163191&

3) дочекатися 15 листопада і обрати пару до вподоби 🌝
По бажанню можна зробити репост і залучити акаунти своїх коханих/батьків/дітей/котів! А тим часом матимете 2 тижні, щоб бути в курсі всіх найцікавіших подій в криптосвіті




Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 05, 2018, 11:06:25 AM
 #4765

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Починаючи з президента (майже одразу пожалкував, що за нього голосував, але те вже не зміниш) і закінчуючи місцевими депутатами (мого міста, звичайно, бо до інших мені немає ніякого діла).

Крадуть і брешуть, брешуть і крадуть. Sad

100%

За нього, до речі, і я голосув. Але голосував лише потім за нього. І не жалкую. На той час з усіх - він був не найгірший кандидат.

Щодо брехні - ось подивився відео Шарія (при тому, що я не прихильник його думок, але стараюсь його відео дивитись, бо деякі фейки він-таки нормально виявляє): https://www.youtube.com/watch?v=jTHYsOKAWnQ&t=39s

Відео реально покаже, що і хто казав в один час, а тепер - все по іншому каже.
Ось тому я - проти брехні. Тре бути чесними.. хоча б з собою.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 05, 2018, 11:09:38 AM
 #4766


Привіт! На вибори хожу.) Голосую за тих, за кого вважаю правильним.
А щодо " І усі твої аргументи більше схоже на вигуки "сам дурак!" - це ж не я писав так самовпевненно, що "більшість усіляких законів, права і т.д. дісталось нам з радянських часів і не тільки застаріло але й ще до всього шкодить". Вважаю треба слідкувати за своїми словами. Коли помиляюсь - визнаю помилку. Це нормально. Тому і спитав - чому так написали - може реально маєте під своїми словами якісь підрахунки. Не сприймайте за образу. Це ж було лише уточнення - чи говорили обгрунтованн чи ні.

Я не рахував співвідношення. Але знаю напевне, що законодавча база бралася за основу з радянських законів. У нас ще до сих пір діють деякі норми (у сфері ЖКГ, будівництва та ін.) які приймались реально в радянські часи. А також вже багато чого виправили за останні три-чотири роки.
І я це говорив не для бравади якоїсь, а для того, щоб показати, що ВР не така вже непотрібна річ, як дехто думає.

Привіт! Дякую за питання.
Щодо нпа. Всі закони за ці 17!!! КАРЛ, 17 років можно було б при потребі зробити.

Тому у такому вигляді, у якому зараз ВРУ... нащо мені вона треHuh
Я за ефективність.

Слухайте. Ну, прочитайте ж таки Ротбарда. Будете здивовані, як США народились, наприклад.
Пряма демократія - це реальність.
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 05, 2018, 11:14:45 AM
 #4767



"Для будь-яких змін до конституції, проведення референдуму є обов'язковим; для будь-якої зміни закону, може проводитись референдум. Через референдуми громадяни можуть оскаржити будь-який закон, проголосований у федеральному парламенті та через збір підписів вносити зміни до федеральної конституції, що робить Швейцарію державою, що є найближчою до прямої демократії у світі." https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%97

Так от, може! А не щодня займаються голосуванням. НЕ плутай щоденну роботу над законопроектами з голосуваннями раз у півроку.
Ти готовий тратити щодня декілька годин на роботу над правильним голосуванням?
Так отож, і для цього є делегування повноважень.

І ми занадто молода держава, щоб мати настільки досконале законодавство, щоб не паритись і приймати одни закон в тиждень.

Тому те, про що ти говориш, у тому чистому виді - утопія.


Та тому ж і написав вище: ПРЯМА ДЕМОКРАТІЯ НЕ ДЛЯ НАС))) Не ДОРОСЛИ. Так і написав - для Сингапуру, хіба що.

Щодо законів. Ви знаєте скільки законів у Україні?
А скільки у США, Німеччині?

Погугліть)

Далі підем.
Ви знаєте скільки населення у України? А скільки депутатів?

А тепер питання: а скільки населення та отих "представників" у тій самі Німеччині? Ні? Погугліть.

В Україні купа непотрібних законів. Люди жили у звичаєвому праві без всіляких законів і нормальний такий собі був суд. І нормально було. Ніякої страшної анархії. Бо при анархії спрАвжній - роби все, що хо, але що НЕ ЗАВАЖАЄ іншому.
Але ж не повертати нам звичаєве право? Теж вважаю, що не треба.

Якщо все зробити вірно - то пряма демократія в Україні буде. Саме тому я тут. Технологія блокчейн в цьому допоможе. Але мені потрібна підтримка кожного. Оскільки представники сучасної влади свою владу так просто не віддадуть.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 05, 2018, 11:19:11 AM
 #4768

Якщо все зробити вірно - то пряма демократія в Україні буде. Саме тому я тут. Технологія блокчейн в цьому допоможе. Але мені потрібна підтримка кожного. Оскільки представники сучасної влади свою владу так просто не віддадуть.

Для цього краще приєднатись до вже існуючої партії і діяти зсередини.
От наприклад піти в 5/10 Балашова, і потім зробити "форк" партії, можливо ще забравши з собою якогось Онищенка
Тоді будуть гроші на рекламу, популяризацію
Але звісно треба буде пожертвувати анонімністю, просто тому що за анонімом не підуть

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 05, 2018, 11:21:09 AM
 #4769

Осінь - час рубати капусту і утеплятися 🧦
🔥розігрую криптошкарпетки🔥
Умови дуууже прості:
1) підписатися на канал https://t.me/cryptotexty_ua
2) поставити + під цим постом

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2199119680163191&

3) дочекатися 15 листопада і обрати пару до вподоби 🌝
По бажанню можна зробити репост і залучити акаунти своїх коханих/батьків/дітей/котів! А тим часом матимете 2 тижні, щоб бути в курсі всіх найцікавіших подій в криптосвіті





Ну, ти молодчина))))
Продовжуй! Правильний напрям. Прийму участь може трохи пізнійше. Та й взагалі залайкати тре твою сторінку.
Капуста твоя? Крута)
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 05, 2018, 11:21:19 AM
 #4770

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Починаючи з президента (майже одразу пожалкував, що за нього голосував, але те вже не зміниш) і закінчуючи місцевими депутатами (мого міста, звичайно, бо до інших мені немає ніякого діла).

Крадуть і брешуть, брешуть і крадуть. Sad
Все правильно ви кажете, набридли ці брехуни і крадії. Багато хто вже пожалкував що голосував за президента.
Але якщо подумати, то де взяти лідера, який би подолав корупцію, вона настільки вросла в мізки, що викоренити ії практично неможливо.
На наших крадіїв потрібно направити Сталіна, але де його взяти?


Доброго дня, Юліє!
Вважаю, що Сталіна нам не потрібно (та й іншим не бажаю). Бо тоталітаризм, навіть за "красивих" мотивів принесе лише лихо.
А те, що до влади повинні прийти чесні люди - факт. Але хто може бути чесним до людей? Самі люди. Тому я хочу не просто прийти до влади, а стимулювати все суспільство України (я зараз кажу про активних людей) брати відповідальність за майбутнє своєї держави та брати контроль за владою.
Саме тому мій нік - ShadowPresidentOfUkraine

Моя ціль - мирним шляхом змінити все суспільство таким чином, щоб звичайні люди розуміли як впливати на владу.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 05, 2018, 11:28:03 AM
 #4771

Якщо все зробити вірно - то пряма демократія в Україні буде. Саме тому я тут. Технологія блокчейн в цьому допоможе. Але мені потрібна підтримка кожного. Оскільки представники сучасної влади свою владу так просто не віддадуть.

Для цього краще приєднатись до вже існуючої партії і діяти зсередини.
От наприклад піти в 5/10 Балашова, і потім зробити "форк" партії, можливо ще забравши з собою якогось Онищенка
Тоді будуть гроші на рекламу, популяризацію
Але звісно треба буде пожертвувати анонімністю, просто тому що за анонімом не підуть


Я вже казав, що ідеї 5/10 підтримую - щодо економіки. Австрійська школа економіки.
Але є те, з чим не погоджуюсь з Балашовим.

Не треба партій. Треба суспільна єдність.

Гроші мені також не треба на "рекламу". Найкраща і правильнійша реклама - розуміння людей, що відбувається. Потім для реєстрації в якості кандидата - можу дати заклик на збір. АЛЕ! Це не мета. Мета - виростити СУСПІЛЬСТВО. Тоді будуть тисячі лідерів, готових служити людям.

Мені потрібні бажаючі змінити України товариші - щоб завдяки просвітництву просувати ідеї. За 5 років це можно зробити.

Анонімність потрібна. Для того, щоб не робити "лідера", якого легко прибрати.
Анонімність потрібна для децентралізації. Саме на цьому принципі будується блокчейн. Замість одного вектору атаки на 1 сервер, хакер має направити атаку на всі сервери - ПК-ноди.

Так і в моїх планах. Коли не я - "вождь", а кожна людина в державі буде розуміти, як та що змінювати - ми переможемо. Ми маємо змінити свій світогляд. Ми маємо працювати краще та вміти захищати свої права.
Дякую.


Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 05, 2018, 11:37:00 AM
 #4772

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Починаючи з президента (майже одразу пожалкував, що за нього голосував, але те вже не зміниш) і закінчуючи місцевими депутатами (мого міста, звичайно, бо до інших мені немає ніякого діла).

Крадуть і брешуть, брешуть і крадуть. Sad

Я так і думав. Ще один в рожевих окулярах, який думав, що президент - це чаклун, який за помахом чарівної палички перетворить усе зло на добро.

Доброго дня! Саме так!

Президент - це не "чудотворець".
Це лише службовець - слуга громадян, який має керувати ланкою виконавчої влади та контролювати законодову владу, а також -  судову владу.
Саме тому, що "один я - не воїн у полі" я пишу тут, аби максимально розповсюдити ці ідеї - щоб зміни відбулись на рівні суспільства.


Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 05, 2018, 02:17:24 PM
 #4773

Я так і думав. Ще один в рожевих окулярах, який думав, що президент - це чаклун, який за помахом чарівної палички перетворить усе зло на добро.

Ваша проблема в тому, що забагато думаєте, але робите неправильні висновки. Smiley Які рожеві окуляри, про що ви? Я за нього голосував лише через те, що він мав найкращі шанси бути обраним за один тур. Так і сталося. Але я вважав, що він розумніший. Нажаль ні.

Так, Сталін був жахливим керівником, я не маю на увазі буквально його, але потрібні такі сильні духом і словом як він, щоб і поважали і боялися.
На разі також не бачу достойного кандидата. Серед моїх знайомих багато вподобань щодо Гриценка, чомусь інтуіція підсказує що буде Юля)

Багато хто сприймає Гриценка, як кращого серед гірших. А от Юля - то Порох в юбці, тому з нею краще не буде.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 05, 2018, 04:10:33 PM
 #4774

Знову політика пішла)

Повернімося до крипти. Докупи зробив сьогодні. Ще трохи нижче поставив на докуп.
Вважаю, що вже час. Хоча та "мрія" про "по 5К" може справдитись, але в цьому випадку - краще трохи ранійше, ніж трохи пізнійше.
Які в кого думки?
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 05, 2018, 06:21:01 PM
 #4775

Знову політика пішла)

Повернімося до крипти. Докупи зробив сьогодні. Ще трохи нижче поставив на докуп.
Вважаю, що вже час. Хоча та "мрія" про "по 5К" може справдитись, але в цьому випадку - краще трохи ранійше, ніж трохи пізнійше.
Які в кого думки?


Якщо повертатись до криптовалют, то вони - майбутнє, яке вже поряд. Ти ж знаєш, що скоро буде криза, яка увійде у підручники історії, як "велике падіння".

Криптовалюти та деякі активи під час цієї кризи виростуть. Тому - питання навіть не у тому, щоб заробити, а зберегти. Досить шкода, що багато просто втратять свої активи.

Мені шкода, але я схильний припустити, що під час наступної кризи Україна втратить багато свої ресурсів.

Тому щодо "крипти" - досить великі перспективи. Теж докупаю. Шкода, що люди не розуміють справжній рух всіх течій.

Але є великий позитив для нашої держави - при зміні суспільства України, ми ввійдемо у держави-лідери.

Тому - об"єднаймося! І - обов"язково розказуймо про технології, вільну економіку, пряму демократію та християнські цінності. Бо в першу чергу - ми люди. І варто ними бути.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 05, 2018, 06:45:37 PM
 #4776

Осінь - час рубати капусту і утеплятися 🧦
🔥розігрую криптошкарпетки🔥
Умови дуууже прості:
1) підписатися на канал https://t.me/cryptotexty_ua
2) поставити + під цим постом

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2199119680163191&

3) дочекатися 15 листопада і обрати пару до вподоби 🌝
По бажанню можна зробити репост і залучити акаунти своїх коханих/батьків/дітей/котів! А тим часом матимете 2 тижні, щоб бути в курсі всіх найцікавіших подій в криптосвіті


Ну, ти молодчина))))
Продовжуй! Правильний напрям. Прийму участь може трохи пізнійше. Та й взагалі залайкати тре твою сторінку.
Капуста твоя? Крута)

Дякую) Хоча тут швидше заслуга Каті, бо це вона раніше випустила ці криптошкарпетки і розіграш теж проводить вона на своїй сторінці, і телеграм цей теж вона веде))
А ідея зробити таку акцію - моя) та й справді люди додаються - так що така акція дія
От тут в гілці питали раніше про українські телеграм групи, тому можете радити цю групу, тим більше поки акція триває)

Навіть краще зробити доповнення - бо фейсбук це одне, а тут на форумі багато хто переживає за приватність і навряд чи хотів би світити свій справжній фейсбук. От наприклад ShadowPresident - а раптом він захоче виграти шкарпетки, але ж не розкривати через це свою ідентичність..
Тому тут на форумі буде окрема акція, всі хто відкоментять і підпишуться на канал - теж братимуть участь в окремому розіграші

epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 05, 2018, 07:45:43 PM
 #4777

Дякую) Хоча тут швидше заслуга Каті, бо це вона раніше випустила ці криптошкарпетки і розіграш теж проводить вона на своїй сторінці, і телеграм цей теж вона веде))
А ідея зробити таку акцію - моя) та й справді люди додаються - так що така акція дія
От тут в гілці питали раніше про українські телеграм групи, тому можете радити цю групу, тим більше поки акція триває)

Навіть краще зробити доповнення - бо фейсбук це одне, а тут на форумі багато хто переживає за приватність і навряд чи хотів би світити свій справжній фейсбук. От наприклад ShadowPresident - а раптом він захоче виграти шкарпетки, але ж не розкривати через це свою ідентичність..
Тому тут на форумі буде окрема акція, всі хто відкоментять і підпишуться на канал - теж братимуть участь в окремому розіграші.


А можна і тут на форумі, і на каналі, і в фесбуці? Smiley
Для всієї сім'ї шкарпетки хочу зібрати Smiley

P.S. У фейсбуці для того, щоб поставити плюсик потрібно додатися в друзі...
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 05, 2018, 08:20:07 PM
 #4778

Повернімося до крипти. Докупи зробив сьогодні. Ще трохи нижче поставив на докуп.
Вважаю, що вже час. Хоча та "мрія" про "по 5К" може справдитись, але в цьому випадку - краще трохи ранійше, ніж трохи пізнійше.
Які в кого думки?


Кажуть, що буде 2000. Smiley
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
November 05, 2018, 09:04:31 PM
 #4779

Повернімося до крипти. Докупи зробив сьогодні. Ще трохи нижче поставив на докуп.
Вважаю, що вже час. Хоча та "мрія" про "по 5К" може справдитись, але в цьому випадку - краще трохи ранійше, ніж трохи пізнійше.
Які в кого думки?


Кажуть, що буде 2000. Smiley
Кажуть, то не означає що так і буде!
То вже майнинг буде  убиток!

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 05, 2018, 10:20:03 PM
 #4780

Кажуть, то не означає що так і буде!
То вже майнинг буде  убиток!

Ніхто не знає, що насправді буде. Подивимось. Принаймні я на найближчі 1,5 роки сильно не розраховую.
Pages: « 1 ... 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 [239] 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!