Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:39:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18837 times)
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 11, 2018, 09:42:24 AM

İnsanın içi rahat etmiyor eline geçene kadar tokenlar. Umarım kimse zarar görmez uğraştırmazlar insanları bu form olayı yüzünden. Dağıtılana kadar her şey tepetaklak olmaz inşallah bu güzel proje yazık olmasın.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 11, 2018, 09:45:42 AM

konuyu biraz okudum araştırdım da, bu kyc olayı çok trajikomik olmuş. katılımcıların yarısından çoğunu ekarte etmek için yasal bir olay bu kadar güzel kullanılamaz. elalemi pazarlama kampanyan için çalıştır çalıştır, sonra poposuna tekmeyi vur. bounty katılımcıları ne kadar kötü söz ederse etsin. hepsine helal o sözler. böyle etik dışı bir tavır olamaz.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
melancoly
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
January 11, 2018, 10:33:39 AM

işin sonunda bir katekulli yapacaklar gibibir his var içimde. baya imzaya girende var umarım olumlu sonuçlanır.
Devrialemci
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 11, 2018, 01:31:54 PM

ICO yatırımcısına oldukça güzel kazandırdı anlaşılan . Şu an etherdelta üzerinden yapılan fiyatlara bakarak değerlendirirsek güzel valla .. Bakalım iş bounty ciler için ne şekilde sonuçlanacak .. KYC gerçekten komik bir davranış oldu..
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 11, 2018, 01:37:11 PM

ICO da 300 tanesi 1 eth olarak satıldı yanlış hatırlamıyorsam eğer.Şu an deltada 300 tanesi 1,30 eth dolaylarında seyrediyor.%30 oranında kar sözkonusu yani fena sayılmaz

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 11, 2018, 08:46:16 PM

ICO da 300 tanesi 1 eth olarak satıldı yanlış hatırlamıyorsam eğer.Şu an deltada 300 tanesi 1,30 eth dolaylarında seyrediyor.%30 oranında kar sözkonusu yani fena sayılmaz

Bence şuan zarardayız etherdelta fiyatıyla 3 katını katlamış ben 0.2 ether ile icodan aldım şuan 0.6 ediyor ozaman 300 dolardı 60dolarlık almışım eğer elimde kalsaydı daha fazla para edicekti. ether kendini 4e katladı ama bizim aldığımız tokenler 3e katladı. Tam bende anladımda bence kar yok gibi geliyo bana tam açıklayabilecek varsa iyi olur.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 11, 2018, 08:50:05 PM
Last edit: January 12, 2018, 11:07:13 AM by avalonn

ico fiyatı 0.0033 ether ...ancak şu an etherdelta en son biri 0.0042 etherden almış. ilk çıktığı gece 0.0078 ethere kadar çıkmıştı..ico fiyatının altına düşeceğini pek sanmıyorum hele şu 5-6 borsaya bi  girsin ..üstelik daha açıklamadıkları 2-3 büyük borsa daha var  Wink airdrop olayı da işin içine girdiği için pek dump olacağını sanmıyorum...bir de ekipten bi kaç haber gelirse şöyle yapıyoruz vs tarzında güncelleme gibi tamamdır

dün gece manyağın teki 110 etherlik tokeni ico fiyatının biraz üstüne koydu..sonra geri kaldırdı bi daha koymuştu şimdi baktım yok...aklı sıra hava atıyor dallama  Grin

tekrar yazıyorum ether bazında zarar yok şu an.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 11, 2018, 08:50:59 PM

Ethereum olarak katladıgı için kardayız arkadaşlar . Bide INS Kendini katlarsa güzel olur ancak dolar bazında katladı zaten eth bazında zor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 08:51:16 PM

benim bountyleri versinler sonra ne yapıyorlarsa yapsınlar abi Cheesy
Faithh
Member
**

Activity: 154

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
January 11, 2018, 08:52:40 PM

Bence şuan zarardayız etherdelta fiyatıyla 3 katını katlamış ben 0.2 ether ile icodan aldım şuan 0.6 ediyor ozaman 300 dolardı 60dolarlık almışım eğer elimde kalsaydı daha fazla para edicekti. ether kendini 4e katladı ama bizim aldığımız tokenler 3e katladı. Tam bende anladımda bence kar yok gibi geliyo bana tam açıklayabilecek varsa iyi olur.

Nasıl kar yok hocam ? 0.2 eth lik yatırımınız 0.6 ethere yükselmiş durumda sattığınızda .. Sizin karınız hem ether yükseldi hem INS yükseldi . 60 dolarınız olmuş 700 dolar (0.6 eth) ..

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 11, 2018, 11:40:10 PM

Ethereum yatırdım karımı ona göre hesaplarım mantıklı gelmiyor bana. Bunun fiyata etkisi tabi ki olacak ama yatırdığın parayı dolar bazında düşüneceksin.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 12, 2018, 12:43:08 AM

Ethereum yatırdım karımı ona göre hesaplarım mantıklı gelmiyor bana. Bunun fiyata etkisi tabi ki olacak ama yatırdığın parayı dolar bazında düşüneceksin.

Valla ben bounty'ci olarak kendimi şanslı görüyorum. Tabi dediğiniz gibi ethereum yatıran birisi için çok iç acıcı olmayabilir

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
January 12, 2018, 04:52:05 AM

INS token söz verdikleri gibi 15 şubatta ödeme yapacaklar mı bakalım, en son işte 15 şubatta öderiz demişlerdi, ondan önce de formda diyordu ki 10 gün içinde dönüş yapacaz vs biraz uzatıyorlar işi

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 12, 2018, 11:09:03 AM

cmc de listeye girdi ins..ether bazında fiyatı değerlendirince şu an iki kat kar söz konusu...bakalım imzaların geç dağıtılması belki de hepimizi sevindirecek.heycanlı bekleyiş sürüyor pazartesi de bi coşarsa fiyat inşallah  Tongue

icodan alanlar söz verilen tarihte aldı tokenlarını
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 11:14:40 AM

Icoya yatırım yapnalar tokenlerını alamadılarmı hala yanı bu adamlar yatırımcılarının odemelerı gondermedılerse bounty odemelerı cıdden sıkıntılı olacaktır
Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 12, 2018, 11:48:20 AM

cmc de listeye girdi ins..ether bazında fiyatı değerlendirince şu an iki kat kar söz konusu...bakalım imzaların geç dağıtılması belki de hepimizi sevindirecek.heycanlı bekleyiş sürüyor pazartesi de bi coşarsa fiyat inşallah  Tongue

icodan alanlar söz verilen tarihte aldı tokenlarını

İmza alacaklarının geç dağıtılması kesinlikle kampanya avcıları için iyi ve hayırlı olacak. Eline INS token geçirse satacak ve gerçekten paraya ihtiyacı olan bir çok arkadaşımız vardır burada. Onların 3-4 katı daha fazla kar yapacakları düşünüldüğünde beklemenin hayırlı olacağını düşünüyorum.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 12, 2018, 11:51:50 AM

Şu an bir ins $8 ediyor coinmarketcape göre. Her ne kadar burada ki sayı kesin olmasa da eğer bounty dağıtımında ki fiyat bu civarda olursa, ekip 500k ins dağıtmaz. Çok beklentiye sokmayın kendinizi.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 12, 2018, 11:53:19 AM

Icoya yatırım yapnalar tokenlerını alamadılarmı hala yanı bu adamlar yatırımcılarının odemelerı gondermedılerse bounty odemelerı cıdden sıkıntılı olacaktır

ICO ya katılmıştım, dün tokenlarım geldi. Epey bir süre önce de KYC yapmıştım.
Globaldeki konuya bakmadım, dağıtım başlamış herhalde.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 12, 2018, 11:54:44 AM

Şu an bir ins $8 ediyor coinmarketcape göre. Her ne kadar burada ki sayı kesin olmasa da eğer bounty dağıtımında ki fiyat bu civarda olursa, ekip 500k ins dağıtmaz. Çok beklentiye sokmayın kendinizi.

niye dağıtmasın kardeşim dağıtmazsa sorun olur projeye güven sarsılır kesin yazıldı 500 k ins tokeni diye eğer vermezlerse bence güven kaybederler bu yüzden   dağıtacaklarını düşünüyorum ama bir yanım senin gibi düşünmüyor değil Cheesy
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 11:59:22 AM

ICO ya katılmıştım, dün tokenlarım geldi. Epey bir süre önce de KYC yapmıştım.
Globaldeki konuya bakmadım, dağıtım başlamış herhalde.

Hocam kyc için ne yapmıştınız normal tc kimlik ön sayfası yüklenmesi yeterli oluyormu acaba, yoksa yenı kımlık veya pasaportmu yukledınız sız. Teşekkurler
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 131 »
  Print  

Jump to: