Bitcoin Forum
March 19, 2024, 02:22:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355957 times)
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 26, 2014, 11:34:12 PM
Last edit: February 27, 2014, 12:24:06 AM by subSTRATA
 #1361

dječica koji su popušili i ušli na 800-1000$ nikada više neče dati ni centa u BTC.

Znaci ako me je prva cura odbila ili mi slomila srce ja necu vise sa curama imati posla? Ili sam isao short BTC, ispusio pare i sad vise ne trejdam?
Ne znam bas koliko takvih ima ... uostalom, tko je isao ulagati u BTC a da nije znao sta se moze desiti taj je debil a to znaci da ce ulagati opet i
najvjerojatnije opet ispusiti pare! To takodjer znaci da ga "ozene" u real life na svakom uglu. Istina jeste da takvi posebice ako ih je puno mogu da
urade dosta stete ali da ce upropastiti Bitcoin to nema sanse, pa cak i da na ulice izadju i pocnu traziti zabranu ili sta vec ... vidis i sam da Rusija
nece Bitcoin, kinezi takodjer, USA bi da regulira ili sta vec, 100 sranja a cijena je 550 USD pa bili smo na 100 USD i mnogo manje ne tako davno!

mene je sramota pričati ali ljudi šta sam omastija brkove to nije za virovat kupia sam dosta btc od 400-440$ komad ali ne smim se zajebavat u bitstampu su ukucani iznosi btc samo čekam sumu na koju ču izaći.nesmim ići na WC popišta ču se kroz prozor

Cheesy Cheesy Cheesy

Nemoj sve prodat, mogao bi BTC otici na mnogo vise od cca. 550 USD pa ce ti biti jao jao prodao prerano ... ja u pravilu idem na to da vratim ono
sto sam ulozio + profit od par % sve ostalo ne ide u prodaju uopce ili naslazem sell ordere na 700 do 1000+ USD pa neka stoje, za slucaj da bude
navala dok nisam za kompom.

mene je sramota pričati ali ljudi šta sam omastija brkove to nije za virovat kupia sam dosta btc od 400-440$ komad ali ne smim se zajebavat u bitstampu su ukucani iznosi btc samo čekam sumu na koju ču izaći.nesmim ići na WC popišta ču se kroz prozor

nekad dobijes, nekad popusis...
Zašto bi izlazija u bux? Cilj igre je imati što više BTC? Vi pokušavate živit od BTC-a? Ništa od života od BTC-a još bar ne 5 godina a onda će bit dosta 1% od 1% od 1%.

Ne kuzi ekipa ... prije samo par godina BTC bezvrijedan, pa 1 BTC = 1 USD, pa skok na 40-ak USD, pa skok na 266, pa skok na 1242 ... razumijem
ako se prodaje BTC da se djelomicno pokriju troskovi (struja ili sta vec) ali ne razumijem ekipu koja ne radi ama bas nista vec recimo kopa pa onda
naravno moraju ama bas sve troskove "krpati" putem prodaje BTC koje su iskopali i time si izbiju vecinu coina iz djepa, to je suludo! Ako vec nista
ne radite sem kopanja pa probaj malo trejdat, prodaj nesto za BTC, odradi neki posao za BTC ... direktno doprinesi tome da cijena BTC ode gore a
posto ces tada imati vise BTC nego da si samo kopao nece ti jednoga dana biti zao sto si prodao prerano i sacuvao premalo. Druga stvar, zar vi ne
kontate da vi rusite i usporavate rast cijene BTC? Zakon potrazenje i ponude, ako hoces da cijena ide gore a ne mozes utjecati na to da se potraznja
poveca onda smanji ponudu ...

theres nothing here. message me if you want to put something here.
1710814953
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710814953

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710814953
Reply with quote  #2

1710814953
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 27, 2014, 12:53:16 AM
Last edit: February 27, 2014, 01:43:19 AM by subSTRATA
 #1362

Ja kopam Maxcoin od izlaska i nista nisam prodao. A sa KNC Jupiterom sa presao, ima nekih 7 dana, na Continuumcoin i takodjer nisam nista prodao.
Cujem da ce Maxcoin za jedno 20 dana ici lagano gore iako se i sada isplati vise nego LTC ili Doge.
Imam 12xr9 290 Sapphire Tri-x sa Hynix memorijom, prosjek 915 khs i po tom izracunu nekih 47 dolara na dnevnoj bazi, dok na Maxcoinu imam sveukupno 5,4 ghs i to je 63 po trenutnoj cijeni.
S tim da se sa Maxcoinom manje struje trosi.
Volio bih da me netko demantira, odnosno sto vi mislite da je trenutno bolje kopati.
Zbog čega bi maxcoin išao gore,on nema apsolutnu nikakvu svrhu.nikada nitko nije posla 1 max coin nekome radi neke trgovine.On ima put novčanika rudarenje novčanik za marketing malo reklamiranja - novčanik burze i tu mu je kraj.djećica se malo klade i natežu i na kraju nekog vremena padne u zaborav.
Ne znam kad ali znam da če na kraju maxcoin završit na rangu satoshi 10 satoshija.

Opasno podcjenjujes Max Keisera, koji je "kumovao" kreiranju Maxcoin genesis blocka, uzivo! Sta ti zaista mislis da ce on dopustiti da coin koji je ne
samo pokrenut u njegovoj emisiji vec nosi i njegovo ime propadne? Hahaha ne znas ti koliko je jak Max financijski i koliko njegova rijec znaci, ocito.
Treba samo jedna ili dvije emisije da spomene Maxcoin u pozitivnom svijetlu ili da ga stavi kao platezno sredstvo na jednoj od web stranica koje ima
i ode cijena gore jaaaaaaaaaaako ... prvi true-Keccak cryptocoin (daleko napredniji i od Bitcoina), Max Keiser, generalno ludilo koje vlada sa coinima
pa nema teorije da MAX propadne! Mozda nece cijena bas eksplodirati pa da zaradis 1,000 BTC na jedan ulozeni ali da ce ici na 10 Satoshija to nece
stoga bolje "ubaci" koji BTC u MAX. Ja sam za sada kupio za samo cca. 0.5 BTC jer ocekujem jaci dump prije nekog veceg pumpa, nekoliko BTC je
u buy orderima i ceka na 0.0005 do 0.001

Jedina stvar koja me brine oko MAX je cinjenica da i nakon 2 napada na mrezu vecina kopaca i dalje kopa u poolu koji redovno ima preko 51% od
ukupnog hashrate i koji je spomenuti napadac ... da moze netko biti toliko glup ...

theres nothing here. message me if you want to put something here.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 27, 2014, 01:04:47 AM
Last edit: February 27, 2014, 01:49:16 AM by subSTRATA
 #1363

A sta se tice sha-256 altova po meni su svi ti trenutni bljeskovi samo pump and dump sheme onih koji to ne mogu raditi sa btc-om tako da izaberite jedan i cekajte i kad pocne pump vi budite dumper i gg.

TEKcoin, PoS daje masnih oko 40% nakon samo 30 dana, hejjjjjjjjjjjj ... a difficulty nizak, ne treba puno dodati hashrate da se ne podupla vec ode
gore 100 puta a ako onda cijena bude pratila (kao sto u vecini slucajeva i bude) ja cu biti 50+ BTC bogatiji ako uspijem sve prodat bez da znatno
srusim cijenu. Znaci od nekih 0.5 BTC do 50+ BTC e to bi bio posao ...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=320404

theres nothing here. message me if you want to put something here.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 27, 2014, 01:16:44 AM
Last edit: February 27, 2014, 02:02:53 AM by subSTRATA
 #1364

Ovo je izračun za Continuumcoin za dva dana:

Time Frame    CTM Coins                    BTC (CTM/BTC at 0.00000002)    USD (BTC at $590.15)   
Hourly    683254.60623371    0.01366509    $8.06   
Daily(2)         16398110.54960900    0.32796221    $193.55
Weekly     14786773.84726300    2.29573548    $1,354.83   
Monthly   491943316.4883            9.8389            $5,806.41   


mozda tablica ne izgleda mocno ali ono sto me zanima je Daily. CTM/BTC se prodaje po 0.00000002 s tim da 70% drzim na 0.00000003 sto znaci Daily(2) = 0.49194332 BTC ili $290.32 u ovom trenutku.

volio bih da me netko demantira u matematici Smiley
Je da san studira matematiku i fiziku jednu godinu i skuzija da radije ne bi, nemogu te demantirat, ali ako nemos prodat po 0.00000002 onda ti nije dobra racunica.

P.S. Ali dobro si reka nemože past niže od 0.00000001 tako da je siguran Cheesy

Itekako moze pasti ispod 1 Satoshi jer na CoinEX imas CTM/LTC i CTM/DOGE pa se moze desiti ako je difficulty jako nizak a puno je hashrate-a da
bude kao i sa MOON, kad nije uopce bilo buy ordera za BTC (da, da, mogao si direkt kupiti za 1 Satoshi ahahaha) i trejd se prebacio na LTC i DOGE.
Ma cek, pa i sam CTM je vec bio ispod 1 Satoshi jer nesto nije radilo kako treba pa je difficulty bio 1 a kopaca nekoliko THashes, smijeh totalni. Onda
su popravili difficulty retarget pa je sad sve OK, valjda ... sve u svemu apsolutna budalastina, ali eto posto vecina kopa ono sto je sada isplativo ...

theres nothing here. message me if you want to put something here.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 27, 2014, 01:27:15 AM
 #1365

USKORO NA BITKONANU ----DOGECOIN Smiley

Cini se da bi svijet zaista mogao da zavrsi kao u http://www.imdb.com/title/tt0387808

Koliko jos ce po vasim pretpostavkama ziviti Dogecoin?

Iskreno receno, s obzirom da je retarda sve vise mogao bi DOGE poziviti ... mozda cak i postati jedina svijetska valuta ako ga ne upropasti neki coin
tipa LadyGagaCoin, AmericanGladiatorsCoin i slicni.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
joksim299
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2170
Merit: 1014


Bitdice is scam scam scammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


View Profile WWW
February 27, 2014, 01:44:59 AM
 #1366

USKORO NA BITKONANU ----DOGECOIN Smiley

Cini se da bi svijet zaista mogao da zavrsi kao u http://www.imdb.com/title/tt0387808

Koliko jos ce po vasim pretpostavkama ziviti Dogecoin?

Iskreno receno, s obzirom da je retarda sve vise mogao bi DOGE poziviti ... mozda cak i postati jedina svijetska valuta ako ga ne upropasti neki coin
tipa LadyGagaCoin, AmericanGladiatorsCoin i slicni.

Samo mi nije jasno kako je oko sebe okupio ogroman broj ljudi cak i one kojima i sam koncept "Kriptovalute" nepoznat

LadyGagaCOin to the Jupiter!  Grin

subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
February 27, 2014, 02:06:32 AM
Last edit: February 27, 2014, 02:17:24 AM by subSTRATA
 #1367

USKORO NA BITKONANU ----DOGECOIN Smiley

Cini se da bi svijet zaista mogao da zavrsi kao u http://www.imdb.com/title/tt0387808

Koliko jos ce po vasim pretpostavkama ziviti Dogecoin?

Iskreno receno, s obzirom da je retarda sve vise mogao bi DOGE poziviti ... mozda cak i postati jedina svijetska valuta ako ga ne upropasti neki coin
tipa LadyGagaCoin, AmericanGladiatorsCoin i slicni.

Samo mi nije jasno kako je oko sebe okupio ogroman broj ljudi cak i one kojima i sam koncept "Kriptovalute" nepoznat

Pa eto pitaj ove iz BitKonana zasto su dodali debilni altcoin umjesto da porade na onima koje vec imaju. Svatko bi da bude Satoshi a nemaju ni 5%
potrebnog IQ ali eto ocito se to danas moze malo kompenzirati sa hype ... debilima valja samo ono sto im je servirano na nacin da njima odgovara.
A to da je DOGE okupio puno ljudi nije istina, okupio je puno kopaca jer ga nekolicina koja ima puno para i znaju kako raditi pump'n'dump kupuje
po cijenama da uvijek bude profitabilan, pa onda malo pump, gomila neiskusnih krene kupovati, pa dump, i tako to ... te price o ljudima koji nisu
culi za Bitcoin ali eto DOGE ih je privukao na tisuce nisu istina, padas na price placenih hypera! LTC na Goxu i slicno, os' ti jednom vec skontat to?

theres nothing here. message me if you want to put something here.
dadach
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 365
Merit: 250



View Profile
February 27, 2014, 09:15:59 AM
 #1368

Ja kopam Maxcoin od izlaska i nista nisam prodao. A sa KNC Jupiterom sa presao, ima nekih 7 dana, na Continuumcoin i takodjer nisam nista prodao.
Cujem da ce Maxcoin za jedno 20 dana ici lagano gore iako se i sada isplati vise nego LTC ili Doge.
Imam 12xr9 290 Sapphire Tri-x sa Hynix memorijom, prosjek 915 khs i po tom izracunu nekih 47 dolara na dnevnoj bazi, dok na Maxcoinu imam sveukupno 5,4 ghs i to je 63 po trenutnoj cijeni.
S tim da se sa Maxcoinom manje struje trosi.
Volio bih da me netko demantira, odnosno sto vi mislite da je trenutno bolje kopati.
Zbog čega bi maxcoin išao gore,on nema apsolutnu nikakvu svrhu.nikada nitko nije posla 1 max coin nekome radi neke trgovine.On ima put novčanika rudarenje novčanik za marketing malo reklamiranja - novčanik burze i tu mu je kraj.djećica se malo klade i natežu i na kraju nekog vremena padne u zaborav.
Ne znam kad ali znam da če na kraju maxcoin završit na rangu satoshi 10 satoshija.

Opasno podcjenjujes Max Keisera, koji je "kumovao" kreiranju Maxcoin genesis blocka, uzivo! Sta ti zaista mislis da ce on dopustiti da coin koji je ne
samo pokrenut u njegovoj emisiji vec nosi i njegovo ime propadne? Hahaha ne znas ti koliko je jak Max financijski i koliko njegova rijec znaci, ocito.
Treba samo jedna ili dvije emisije da spomene Maxcoin u pozitivnom svijetlu ili da ga stavi kao platezno sredstvo na jednoj od web stranica koje ima
i ode cijena gore jaaaaaaaaaaako ... prvi true-Keccak cryptocoin (daleko napredniji i od Bitcoina), Max Keiser, generalno ludilo koje vlada sa coinima
pa nema teorije da MAX propadne! Mozda nece cijena bas eksplodirati pa da zaradis 1,000 BTC na jedan ulozeni ali da ce ici na 10 Satoshija to nece
stoga bolje "ubaci" koji BTC u MAX. Ja sam za sada kupio za samo cca. 0.5 BTC jer ocekujem jaci dump prije nekog veceg pumpa, nekoliko BTC je
u buy orderima i ceka na 0.0005 do 0.001

Jedina stvar koja me brine oko MAX je cinjenica da i nakon 2 napada na mrezu vecina kopaca i dalje kopa u poolu koji redovno ima preko 51% od
ukupnog hashrate i koji je spomenuti napadac ... da moze netko biti toliko glup ...


ma lol...jedino btc valja i ima neku perspektivu, a sve ostalo je scam coin koji sluzi za lakse nabavljanje btca

To DA Moon!!! donations accepted >.< 38nvHaNqF5nv4ifhUyq9CChnBmRs2DSv4r
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
February 27, 2014, 09:36:26 AM
 #1369

Da li bi vas zanimalo da kopate novi coin koji pravi @ThisWeeksCoin ?

7-10BIL in total. Scrypt Jane



https://twitter.com/ThisWeeksCoin

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
February 27, 2014, 10:06:12 AM
 #1370


Nemoj sve prodat, mogao bi BTC otici na mnogo vise od cca. 550 USD pa ce ti biti jao jao prodao prerano ... ja u pravilu idem na to da vratim ono
sto sam ulozio + profit od par % sve ostalo ne ide u prodaju uopce ili naslazem sell ordere na 700 do 1000+ USD pa neka stoje, za slucaj da bude
navala dok nisam za kompom.

Ne kuzi ekipa ... prije samo par godina BTC bezvrijedan, pa 1 BTC = 1 USD, pa skok na 40-ak USD, pa skok na 266, pa skok na 1242 ... razumijem
ako se prodaje BTC da se djelomicno pokriju troskovi (struja ili sta vec) ali ne razumijem ekipu koja ne radi ama bas nista vec recimo kopa pa onda
naravno moraju ama bas sve troskove "krpati" putem prodaje BTC koje su iskopali i time si izbiju vecinu coina iz djepa, to je suludo! Ako vec nista
ne radite sem kopanja pa probaj malo trejdat, prodaj nesto za BTC, odradi neki posao za BTC ... direktno doprinesi tome da cijena BTC ode gore a
posto ces tada imati vise BTC nego da si samo kopao nece ti jednoga dana biti zao sto si prodao prerano i sacuvao premalo. Druga stvar, zar vi ne
kontate da vi rusite i usporavate rast cijene BTC? Zakon potrazenje i ponude, ako hoces da cijena ide gore a ne mozes utjecati na to da se potraznja
poveca onda smanji ponudu ...

Nemojte baš slušati Substratu,njegova je želja da BTC ode gore. Ali realnost je na drugoj strani iako BTC ima neke koristi možete neke sitnice kupovati s njim ali da će zaživite neko jača mogučnost kupovanje robe s njim neče, pre volativna je recimo valuta internet ozbiljne trgovine ga neče primati večina ima male marže i za plačanje karticama i ostalim servisima rezerviranih 4-7 % i gdje su zakonski zaštičeni i osigurani da če dobiti svoje pare od kartičara,banke.
Drugo graf mu i izgleda kao tulipan manija i u slobodnom je padu prema svojoj stavarnoj vrijednosti ovaj put ja mislim na 100-200$ rang
Ovakvih grafova imate na tisuće po burzama
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 27, 2014, 11:26:28 AM
 #1371


Nemoj sve prodat, mogao bi BTC otici na mnogo vise od cca. 550 USD pa ce ti biti jao jao prodao prerano ... ja u pravilu idem na to da vratim ono
sto sam ulozio + profit od par % sve ostalo ne ide u prodaju uopce ili naslazem sell ordere na 700 do 1000+ USD pa neka stoje, za slucaj da bude
navala dok nisam za kompom.

Ne kuzi ekipa ... prije samo par godina BTC bezvrijedan, pa 1 BTC = 1 USD, pa skok na 40-ak USD, pa skok na 266, pa skok na 1242 ... razumijem
ako se prodaje BTC da se djelomicno pokriju troskovi (struja ili sta vec) ali ne razumijem ekipu koja ne radi ama bas nista vec recimo kopa pa onda
naravno moraju ama bas sve troskove "krpati" putem prodaje BTC koje su iskopali i time si izbiju vecinu coina iz djepa, to je suludo! Ako vec nista
ne radite sem kopanja pa probaj malo trejdat, prodaj nesto za BTC, odradi neki posao za BTC ... direktno doprinesi tome da cijena BTC ode gore a
posto ces tada imati vise BTC nego da si samo kopao nece ti jednoga dana biti zao sto si prodao prerano i sacuvao premalo. Druga stvar, zar vi ne
kontate da vi rusite i usporavate rast cijene BTC? Zakon potrazenje i ponude, ako hoces da cijena ide gore a ne mozes utjecati na to da se potraznja
poveca onda smanji ponudu ...

Nemojte baš slušati Substratu,njegova je želja da BTC ode gore. Ali realnost je na drugoj strani iako BTC ima neke koristi možete neke sitnice kupovati s njim ali da će zaživite neko jača mogučnost kupovanje robe s njim neče, pre volativna je recimo valuta internet ozbiljne trgovine ga neče primati večina ima male marže i za plačanje karticama i ostalim servisima rezerviranih 4-7 % i gdje su zakonski zaštičeni i osigurani da če dobiti svoje pare od kartičara,banke.
Drugo graf mu i izgleda kao tulipan manija i u slobodnom je padu prema svojoj stavarnoj vrijednosti ovaj put ja mislim na 100-200$ rang
Ovakvih grafova imate na tisuće po burzama
Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Hodling since 2011.®
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
February 27, 2014, 12:15:09 PM
 #1372

Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Nebi đabe ali sam realan da bi se balon održao apsolutno svaki dan netko mora uplatit 2 miljona dolara pri cijeni BTC od 550$ a pri cijeni od 1100$ 4 miljona dolara
I to pod uslovom da apsolutno nitko od trenutnih posjednika BTC ga ne proda i povuče novce iz mjenjačnica.
Svako je bio budala ko nije ga prodao kad je bio došao do cijene 1 BTC i unca zlata
Ja sam danas suzdržan u trgovini sa BTC jer osobno mislim da če pasti u roku od 48 sati na 500-530$
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 27, 2014, 12:30:07 PM
 #1373

Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Nebi đabe ali sam realan da bi se balon održao apsolutno svaki dan netko mora uplatit 2 miljona dolara pri cijeni BTC od 550$ a pri cijeni od 1100$ 4 miljona dolara
I to pod uslovom da apsolutno nitko od trenutnih posjednika BTC ga ne proda i povuče novce iz mjenjačnica.
Svako je bio budala ko nije ga prodao kad je bio došao do cijene 1 BTC i unca zlata
Ja sam danas suzdržan u trgovini sa BTC jer osobno mislim da če pasti u roku od 48 sati na 500-530$
Evo te cijena na stampu upravo demantirala 580+ zelena sviječica od 1000 btc-a

Hodling since 2011.®
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 27, 2014, 03:49:04 PM
 #1374

Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Nebi đabe ali sam realan da bi se balon održao apsolutno svaki dan netko mora uplatit 2 miljona dolara pri cijeni BTC od 550$ a pri cijeni od 1100$ 4 miljona dolara
I to pod uslovom da apsolutno nitko od trenutnih posjednika BTC ga ne proda i povuče novce iz mjenjačnica.
Svako je bio budala ko nije ga prodao kad je bio došao do cijene 1 BTC i unca zlata
Ja sam danas suzdržan u trgovini sa BTC jer osobno mislim da če pasti u roku od 48 sati na 500-530$
Evo te cijena na stampu upravo demantirala 580+ zelena sviječica od 1000 btc-a
Odbilo se malo o wall na 600 ali usitno je sve manji...

Hodling since 2011.®
silver71
Member
**
Offline Offline

Activity: 101
Merit: 10

no avatar for now


View Profile WWW
February 27, 2014, 03:54:09 PM
Last edit: February 27, 2014, 04:14:44 PM by silver71
 #1375

Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Nebi đabe ali sam realan da bi se balon održao apsolutno svaki dan netko mora uplatit 2 miljona dolara pri cijeni BTC od 550$ a pri cijeni od 1100$ 4 miljona dolara
I to pod uslovom da apsolutno nitko od trenutnih posjednika BTC ga ne proda i povuče novce iz mjenjačnica.
Svako je bio budala ko nije ga prodao kad je bio došao do cijene 1 BTC i unca zlata
Ja sam danas suzdržan u trgovini sa BTC jer osobno mislim da če pasti u roku od 48 sati na 500-530$
Evo te cijena na stampu upravo demantirala 580+ zelena sviječica od 1000 btc-a

Vrijednost svake robe, pa i novca (ali amo sad samo o novcu i njegovim surogatima), mjeri se po jednoostavnoj formuli koju je još davno definirao Milton Friedman, inače veliki pobornik Bitcoina.

vrijednost = količina monetarnog agregata (volumen u opticaju) * brzina obrtaja (frekvencija).

Od toga pravila postoji samo jedan izuzetak, koji se zove Giffenov paradoks.

Što je Giffenov paradoks ?

To je kad neke robe, imaju tim veću vrijednost što im je ponuda manja, odnosno, koje se ponašaju obrnuto proporcionalno u odnosu na zakon ponude i potražnje. To pravilo tj. izuzetak vrijedi npr. za skupe aute, krzno, brandiranu robu, drago kamenje, itd...

Iz sadašnje pozicije, gledajući na krajnju ograničenost broja BTC-ova koji će ikad biti u opticaju (21 mio - kao ekvivalent BTC monetrnog agregata M1), može se reći da uz rastući broj stanovnika, to postaje jednim dijelom u budućnosti i roba koja će biri vrlo tražena, iz razloga što ponuda nikad neće moći zadovoljiti potražnju.

Drugi faktor, frekvencija opticaja, kod BTC-a je daleko veća i praktički za nekoliko stotina tisuća puta ubrzava opticaju u odnosu na fiat valute, ako ništa drugo jer se izbjegava SWIFT, Merva i gotovinske razmjene.

Hoće li u budućnost robni swap BTC-za-BTC bez obzira koji tečaj bude biti neki paritet, vidjet ćemo.

Već sad recimo, imate u svjetskoj razmjeni neke kriptovalute, koje se ne izdaju u gotovini.
To su recimo "SPECIJALNA PRAVA VUČENJA", ili XDR, koji je MMF-ova obračunska jedinica vezana uz košaricu valuta.

Taj XDR uveden je recimo u zrakoplovstvu kao obračunska jedinica za obračun osiguranja i šteta u zračnom prometu.

Kako XDR kontrolira MMF, on nije prikladan nekim zemljama/gospodarstvima jer nemaju veliki utjecaj na formiranje njegovog omjera, jer je vezan uz samo 4 valute (USD, JPY, EUR i GBP), po omjeru od 0.6600 dolara (41.9%)   ; 0.4230 eura (37.4%) ; 12.1 jena [iako jen nema decimalnu vrijednost, ovdje eto ima] (9.4%) funti 0.1110 (11.3%)koji je fiksiran do 2015.) isključujući iz njegovog izračuna najbrže rastuća gospodarstva  - BRICS (Brazil, Rusija, Indija, Kina, Južna Afrika i moguće je da će BRICS jednog dana usvojiti BTC kao kliring mehanizam za vlastite obračune unutar grupacije, zaobilazeći MMF i njegove mehanizme, a samim tim i američki dolar, što bi dovelo do posljedica kakvih bi dovelo, no ne odmah i ne naglo jer je veliki dio asseta BRICS zemalja još uvijek u dolarima ili dolarski-obračunskim robama, kao što je nafta, tako da će tranzicija trajati desetljećima, ali je vrlo izvjesno da se može dogoditi.

Ukoliko se ovo dogodi, nije teško zamisliti sutra jednog dana u recimo Kuala Lumpuru ili Simgapuru veliki cold-storage, gdje će države brics držati svoje državne wallete s BTC-ovima i u njemu držati svoje devizne rezerve.

Gledajući na BTC kao jedan budući mogući surogat XDR-a, budućnost mu je blistava, no, ukoliko se dogodi da je to samo "temporary value storage" bilo short-term (ekvivalent monetarnog agregata M2) ili long term (ekvivalent monetarnog agregata M3), za recimo investicijske fondove koji će operirati wault-ove sa cold storage-em za institucionalne investitore (tipa Falcon Capital, koji trenutno nudi FBI-ju otkup SilkRoad siezed lota), u tom slučaju će najveći dio BTC-ova biti imobiliziran i nalaziti se uglavnom u cold-storage walletima i imat će karakter ne XDR-a nego pravog zlata.

U ovom drugom scenariju, tada će značaj LTC-a porasti. U prvom slučaju pasti.

Smisao imaju i BTC i LTC. Srednjeročno, recimo do 2020-2025. BTC će biti nešto čim se se igrati samo veliki igrači i što će služiti za međunarodni kliring SWIFT-u nesklonih zemalja. S druge strane razmišljati o vrijednosti neke robe i trgovati s decimalnom cijenom na 8 decimala nije praktično (danas doduše još jest jer je BTC jeftin, ali sutra ako se ostvare prognoze Bobby Lee-a šega BTC CHINA o tečaju od 400 000 USD / BTC to neće biti praktično), tj. neće biti iskoristivo za daily shopping, zbog toga što zaokruživanje niskih decimala u trgovini; ako se primjenjuje BTC, tada stvara drastične razlike u cijeni za fiat ekvivalente i vrijednost robe. Stoga je izglednije da će tu ulogu preuzeti LTC.



smart solutions from Tesla's home country...
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
February 27, 2014, 04:16:42 PM
 #1376

Ajmo malo tehnicke pomoci, slusam iskusne minere.
znaci, majnam vec godinama i to na svakakvim karticama i nikad nisam imao ovakvu situaciju.

mbo gigabyte 990xaud3
psu1 850w tx corsair
psu2 600w lcpower
gpus: 2x5850,1x7950,1x 280x toxic

znaci sve je sljakalo perfekt mjesec dana+ sa ovim konfigom, iako radi razlicitih postavki moram 3 cgminera pokretat.
e sad, problem je ovaj, popalis sve i sve 5, i onda nakon nekog vremena hashrate ode skroz dole na nekih 50kh po kartici (kao kad izgubis konekciju na pool)
cpu usage mi ode na 100%, i to tako 10-20 sekundi i onda se vrati u normalu, a cpu usage se spusti na cca 5%.
i tako nakon svakih par minuta..

probao sam i kartice posebno jednu po jednu, ista stvar se dogadja...

oko 600 watta mi je opterecen tx850 prema mjeracu.
ovo drugo napajanje oko 270w

slusam vas Smiley ..
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
February 27, 2014, 04:49:00 PM
 #1377

Uh ti nemaš ć! Substrata je iako malo utopist u uvjerenju da smo mi ti koji možemo utjecati na išta u vezi cijene BTC-a, ipak  u pravu. Tržište je ponuda i potražnja, savjetovao bi svakome da poveća svoj stash bitcoina kako god jer kad je bio dolar računa sam ma zakon samo 13 btca za misec dana WOW-a, neš ti to je tri dana majnanja za cili misec igranja. Mogu bon kupit za btc i prodat za 150 kn uuuuuuuuu koji sam car, pa kad je bio 10 onda sam računa, opa samo mi ih treba 100 za kupit Konu Coiler mega sam car, a kad je bio 266 je već proradilo uh pa ja sam plaćao wow i biciklu malo skupo. Sreća da sam rano počeo majnat i da je ipak nešto ostalo iz tih vremena, ali da je ostalo sve već bih bio osiguran do kraja života, zato hodlajte šta vam život dopušta nitko do sada tko je kupio ili majnao BTC ikada nije popušio ako je hodl-ao. Čak i ovi koji su na 1200 kupovali nisu popušili samo oni to još neznaju. I da na komentar želje da btc ide gore, da ja bih da BTC ide gore svi vi bi isto to, eventualno možda ovaj dmeter je međed pa je sav u lovi i sad bi đaba btc, malo će sačekati silk road/mtgox 2.0. Do tada choo chooooo!

Nebi đabe ali sam realan da bi se balon održao apsolutno svaki dan netko mora uplatit 2 miljona dolara pri cijeni BTC od 550$ a pri cijeni od 1100$ 4 miljona dolara
I to pod uslovom da apsolutno nitko od trenutnih posjednika BTC ga ne proda i povuče novce iz mjenjačnica.
Svako je bio budala ko nije ga prodao kad je bio došao do cijene 1 BTC i unca zlata
Ja sam danas suzdržan u trgovini sa BTC jer osobno mislim da če pasti u roku od 48 sati na 500-530$
Evo te cijena na stampu upravo demantirala 580+ zelena sviječica od 1000 btc-a

Vrijednost svake robe, pa i novca (ali amo sad samo o novcu i njegovim surogatima), mjeri se po jednoostavnoj formuli koju je još davno definirao Milton Friedman, inače veliki pobornik Bitcoina.

vrijednost = količina monetarnog agregata (volumen u opticaju) * brzina obrtaja (frekvencija).

Od toga pravila postoji samo jedan izuzetak, koji se zove Giffenov paradoks.

Što je Giffenov paradoks ?

To je kad neke robe, imaju tim veću vrijednost što im je ponuda manja, odnosno, koje se ponašaju obrnuto proporcionalno u odnosu na zakon ponude i potražnje. To pravilo tj. izuzetak vrijedi npr. za skupe aute, krzno, brandiranu robu, drago kamenje, itd...

Iz sadašnje pozicije, gledajući na krajnju ograničenost broja BTC-ova koji će ikad biti u opticaju (21 mio - kao ekvivalent BTC monetrnog agregata M1), može se reći da uz rastući broj stanovnika, to postaje jednim dijelom u budućnosti i roba koja će biri vrlo tražena, iz razloga što ponuda nikad neće moći zadovoljiti potražnju.

Drugi faktor, frekvencija opticaja, kod BTC-a je daleko veća i praktički za nekoliko stotina tisuća puta ubrzava opticaju u odnosu na fiat valute, ako ništa drugo jer se izbjegava SWIFT, Merva i gotovinske razmjene.

Hoće li u budućnost robni swap BTC-za-BTC bez obzira koji tečaj bude biti neki paritet, vidjet ćemo.

Već sad recimo, imate u svjetskoj razmjeni neke kriptovalute, koje se ne izdaju u gotovini.
To su recimo "SPECIJALNA PRAVA VUČENJA", ili XDR, koji je MMF-ova obračunska jedinica vezana uz košaricu valuta.

Taj XDR uveden je recimo u zrakoplovstvu kao obračunska jedinica za obračun osiguranja i šteta u zračnom prometu.

Kako XDR kontrolira MMF, on nije prikladan nekim zemljama/gospodarstvima jer nemaju veliki utjecaj na formiranje njegovog omjera, jer je vezan uz samo 4 valute (USD, JPY, EUR i GBP), po omjeru od 0.6600 dolara (41.9%)   ; 0.4230 eura (37.4%) ; 12.1 jena [iako jen nema decimalnu vrijednost, ovdje eto ima] (9.4%) funti 0.1110 (11.3%)koji je fiksiran do 2015.) isključujući iz njegovog izračuna najbrže rastuća gospodarstva  - BRICS (Brazil, Rusija, Indija, Kina, Južna Afrika i moguće je da će BRICS jednog dana usvojiti BTC kao kliring mehanizam za vlastite obračune unutar grupacije, zaobilazeći MMF i njegove mehanizme, a samim tim i američki dolar, što bi dovelo do posljedica kakvih bi dovelo, no ne odmah i ne naglo jer je veliki dio asseta BRICS zemalja još uvijek u dolarima ili dolarski-obračunskim robama, kao što je nafta, tako da će tranzicija trajati desetljećima, ali je vrlo izvjesno da se može dogoditi.

Ukoliko se ovo dogodi, nije teško zamisliti sutra jednog dana u recimo Kuala Lumpuru ili Simgapuru veliki cold-storage, gdje će države brics držati svoje državne wallete s BTC-ovima i u njemu držati svoje devizne rezerve.

Gledajući na BTC kao jedan budući mogući surogat XDR-a, budućnost mu je blistava, no, ukoliko se dogodi da je to samo "temporary value storage" bilo short-term (ekvivalent monetarnog agregata M2) ili long term (ekvivalent monetarnog agregata M3), za recimo investicijske fondove koji će operirati wault-ove sa cold storage-em za institucionalne investitore (tipa Falcon Capital, koji trenutno nudi FBI-ju otkup SilkRoad siezed lota), u tom slučaju će najveći dio BTC-ova biti imobiliziran i nalaziti se uglavnom u cold-storage walletima i imat će karakter ne XDR-a nego pravog zlata.

U ovom drugom scenariju, tada će značaj LTC-a porasti. U prvom slučaju pasti.

Smisao imaju i BTC i LTC. Srednjeročno, recimo do 2020-2025. BTC će biti nešto čim se se igrati samo veliki igrači i što će služiti za međunarodni kliring SWIFT-u nesklonih zemalja. S druge strane razmišljati o vrijednosti neke robe i trgovati s decimalnom cijenom na 8 decimala nije praktično (danas doduše još jest jer je BTC jeftin, ali sutra ako se ostvare prognoze Bobby Lee-a šega BTC CHINA o tečaju od 400 000 USD / BTC to neće biti praktično), tj. neće biti iskoristivo za daily shopping, zbog toga što zaokruživanje niskih decimala u trgovini; ako se primjenjuje BTC, tada stvara drastične razlike u cijeni za fiat ekvivalente i vrijednost robe. Stoga je izglednije da će tu ulogu preuzeti LTC.



I ti si u uvjerenju da će neke zemlje držati svoje krvavo stečene devizne rezerve o kojima im ovisi da li če biti reda ili nereda u državi zbog nedostatka kruha u trgovinama u tzv. nekoj valuti BTC a koju veliku većinu ima par anonimusa koju su kupili za šaku dolara.i u onoj valuti kojoj je nedavno kao izvršena pljačka više od 5% sveukupne izdane valute.A njezino novo izdavanje kontroliraju 2 poola sa nepoznatim vlasnicima.Je li tebi jasno da neki guverner narodne banke kupi i 1 btc da bi najvjerovatnije završija u zatvor zbog nečega već pljačke,neodgovornog ponašanja,itd.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
February 27, 2014, 05:13:16 PM
 #1378

Ajmo malo tehnicke pomoci, slusam iskusne minere.
znaci, majnam vec godinama i to na svakakvim karticama i nikad nisam imao ovakvu situaciju.

mbo gigabyte 990xaud3
psu1 850w tx corsair
psu2 600w lcpower
gpus: 2x5850,1x7950,1x 280x toxic

znaci sve je sljakalo perfekt mjesec dana+ sa ovim konfigom, iako radi razlicitih postavki moram 3 cgminera pokretat.
e sad, problem je ovaj, popalis sve i sve 5, i onda nakon nekog vremena hashrate ode skroz dole na nekih 50kh po kartici (kao kad izgubis konekciju na pool)
cpu usage mi ode na 100%, i to tako 10-20 sekundi i onda se vrati u normalu, a cpu usage se spusti na cca 5%.
i tako nakon svakih par minuta..

probao sam i kartice posebno jednu po jednu, ista stvar se dogadja...

oko 600 watta mi je opterecen tx850 prema mjeracu.
ovo drugo napajanje oko 270w

slusam vas Smiley ..
Evo ti odgovor instalira si maxcoin wallet i sad vuce blockchain sa neta i zakucava ti proc da nemoze mrdnut i sjebe ti minavanje sa cgminerom, meni je uspija zakucat i7 2600k i onda sam mu da affinity samo na jedan core i ostalo je radilo normalno i cim se skinija blockchain sve je radilo normalno... ako sam falija napisi ispod.

Hodling since 2011.®
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
February 27, 2014, 06:34:25 PM
 #1379

Ajmo malo tehnicke pomoci, slusam iskusne minere.
znaci, majnam vec godinama i to na svakakvim karticama i nikad nisam imao ovakvu situaciju.

mbo gigabyte 990xaud3
psu1 850w tx corsair
psu2 600w lcpower
gpus: 2x5850,1x7950,1x 280x toxic

znaci sve je sljakalo perfekt mjesec dana+ sa ovim konfigom, iako radi razlicitih postavki moram 3 cgminera pokretat.
e sad, problem je ovaj, popalis sve i sve 5, i onda nakon nekog vremena hashrate ode skroz dole na nekih 50kh po kartici (kao kad izgubis konekciju na pool)
cpu usage mi ode na 100%, i to tako 10-20 sekundi i onda se vrati u normalu, a cpu usage se spusti na cca 5%.
i tako nakon svakih par minuta..

probao sam i kartice posebno jednu po jednu, ista stvar se dogadja...

oko 600 watta mi je opterecen tx850 prema mjeracu.
ovo drugo napajanje oko 270w

slusam vas Smiley ..
Evo ti odgovor instalira si maxcoin wallet i sad vuce blockchain sa neta i zakucava ti proc da nemoze mrdnut i sjebe ti minavanje sa cgminerom, meni je uspija zakucat i7 2600k i onda sam mu da affinity samo na jedan core i ostalo je radilo normalno i cim se skinija blockchain sve je radilo normalno... ako sam falija napisi ispod.

e nisi u pravu Smiley nemam nikakav wallet na tom rigu , i uvjek sve procese koje mogu pogasiti i pogasim, pa cak i explorer Smiley
proc zakuca sa cgminerima, a ne sa nekim drugim programom.
velim , sve bude ok, i onda tako nakon par minuta skoci svim cgminerima cpu utilization na max i tako 10-20 sek. i onda prodje i vrati se u normalu, i onda za par minuta opet...ludnica
hugo.jr
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 34
Merit: 0


View Profile
February 27, 2014, 07:01:32 PM
 #1380

Skidam cgminer 3.7.2 s ck i fali dosta fajlova, citam nesto da je maka suport scrypta. Ima netko slucajno trusted izvor cgminera ili mi se ostaje prebacit na sgminer ?
Pages: « 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!