Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:09:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: DİKKAT!!! Bugün Türk borsalarındaki hesaplarınıza girilme girişimi yaşadınız mı?  (Read 5416 times)
ahmetcem
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 3

babacoin.online

View Profile WWW
January 05, 2018, 06:01:21 PM

Bu Turk milleti cok garip, gercekten cok garip.

c64k insanlara yardim ediyor, adimin adresini, evini, telefonunu veriyor, millet cikmis hala adami birseylerle itham ediyor.

Adam bastan asagi anlatmis iste nasil yaptiklarini, nasil dolaplar cevirdiklerini. Adama niye cemkiriyorsunuz? Tesekkur etmeniz gerek.

c64k;

son bir sorum daha olacak sana. Biliyorsun Paribu 2FA kullanmiyor. Peki Paribu hesabini en guvenli nasil kullanabiliriz? Arkadaslar baska kisilerin cep telefonunu ver SMS oraya gelsin demis. Ancak bu dolandiricilar o hattin kimin adina oldugunu Turkcell bayisinden ogrenip, onun adina bir kimlik duzenler ve o telefon hattini da ele geciremez mi? Nedir tavsiyen?

Offline 2FA kullanmak. Kullanmıyorsa başka sistem kullanın. Telefon işi biri yapmak istedikten sonra cidden 40 tane yolu var. çözüm değil.

Bana şimdi bir arkadaş mail yazmış. Bende mağdur olduğunu söylediği için bu şahsın diğer bilgilerinide paylaştım.
Verdiği cevap, "biz bu arkadaşı araştırdık, bulduk, trump towers ta ofisi varmış gittik bizi Bentley i ile yemeğe çıkardı, bitcoin nedir hayatında duymadığını söyledi."

Bu resimdeki arkadaş mı ? eminmisiniz ? ses kaydı var, konuşturup kendisini dinleyip kontrol ettiniz mi ? dedim ama cevap alamadım.
Yani bu resimdeki arkadaş sa zaten, kendisini bulup polis çağırmadıysanız, sizin paranızla şayet ki doğruysa aldığı bentley le sizden çaldığı parayla size yemek ısmarlamasına izin verdiyseniz ne diyebilirim ki. Allah herkese sizin gibi mağdur versin.

Adamı zaten GTB ye soksalar parmak izinden (başkasının adına chip li orjinal kimliği olduğunu da söyledim) 20 tane kaydı var dolandırıcılıktan, nitelikliden, bilişimden, kredi kartından, uyuşturucu ticareti yapmaktan, change oto getirip evrak düzenleyip satmaktan. adam açık cezaevinden firar. 1987 doğumlu.

Vallahi bravo Smiley Adamın heralde video kaydıda olsa, orda ofis gösterip, bentley le gelince her lafına inanıcaksınız. Huh Huh Huh

Paribu'ya offline 2FA nasil kullanabiliriz bilen var mi arkadaslar?

paribu'da 2FA yok diye biliyorum.

Zerrece tamahım yoktur şu dünya varına
Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem
1714709363
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714709363
Reply with quote  #2

1714709363
Report to moderator
1714709363
Hero Member
*

Ignore
1714709363
Reply with quote  #2

1714709363
Report to moderator
1714709363
Hero Member
*

Ignore
1714709363
Reply with quote  #2

1714709363
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Langirt
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
January 05, 2018, 06:33:47 PM

filimsin Cheesy
bentley ile gezdirip bir de onlarin paralariyla yemek yedirdiyse, tam yüzsüz bir adammis yahu.

bu arada bende sükranlarimi dile getirmek istiyorum, belli ki hayatinda robin hood tarzi bazi hatalarin var, ama burada magdurlarin yaninda yer almissin, kimse nankörlük etmeye hakki yok. sagolasin kardesim, rabbim sendeki yetenekleri iyi seylerde kullanmayi nasip etsin.

seni burada kötüleyenler yeni kayit olup ya borsa namina yaziyor veya dolandiricilardan biri. herseyi acik sacik anlattin, artik gerisi polisin ishi.

selamliyorum, hürmetler.

Offline 2FA kullanmak. Kullanmıyorsa başka sistem kullanın. Telefon işi biri yapmak istedikten sonra cidden 40 tane yolu var. çözüm değil.

Bana şimdi bir arkadaş mail yazmış. Bende mağdur olduğunu söylediği için bu şahsın diğer bilgilerinide paylaştım.
Verdiği cevap, "biz bu arkadaşı araştırdık, bulduk, trump towers ta ofisi varmış gittik bizi Bentley i ile yemeğe çıkardı, bitcoin nedir hayatında duymadığını söyledi."

Bu resimdeki arkadaş mı ? eminmisiniz ? ses kaydı var, konuşturup kendisini dinleyip kontrol ettiniz mi ? dedim ama cevap alamadım.
Yani bu resimdeki arkadaş sa zaten, kendisini bulup polis çağırmadıysanız, sizin paranızla şayet ki doğruysa aldığı bentley le sizden çaldığı parayla size yemek ısmarlamasına izin verdiyseniz ne diyebilirim ki. Allah herkese sizin gibi mağdur versin.

Adamı zaten GTB ye soksalar parmak izinden (başkasının adına chip li orjinal kimliği olduğunu da söyledim) 20 tane kaydı var dolandırıcılıktan, nitelikliden, bilişimden, kredi kartından, uyuşturucu ticareti yapmaktan, change oto getirip evrak düzenleyip satmaktan. adam açık cezaevinden firar. 1987 doğumlu.

Vallahi bravo Smiley Adamın heralde video kaydıda olsa, orda ofis gösterip, bentley le gelince her lafına inanıcaksınız. Huh Huh Huh

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 05, 2018, 07:01:12 PM

Arkadaşlar dünden beri bazı şeyler açıkladım, özellikle de belirttim dedim ki "şirket adı vererek manipülasyon oluşturmak" istemiyorum.
Herkes işini düzgün yapsa zaten böyle sorunlar yaşanmaz. Fakat benim bu hassasiyetime rağmen bu borsalardan bazı arkadaşlara ukala ukala cevaplar geldiğini duydum.

Kendileri bilirler.

Bu olayın yaşandığı borsalar öncelikle ilk denenen Paribu sonrasında BTCTürk ve sonrasında dün araştırıp gördükten sonra da Koinim dir. Sırasıyla.

Konuyla ilgilenen arkadaşlara şaka gibi gelebilir ama buldukları insider i kendi mahallelerinde oturduğundan dolayı bu kadar rahat bulduklarını biliyorum.
Diğerleri de birbirlerini tanıyormuş sanırım.

Gidin paranızı güvenli bir yerde saklayın.Milyar tane yer var dünyada. Sizin birikiminizi hiçe sayan şirket bana göre en büyük düşmanınızdır. Adamlara artık daha ne vereyim ? Regex patterninide mi ben yazıyım log da neyi aratmalılar diye. Onu yapmaktan aciz insan borsa sahibi olmuş işletiyor işte. Saçma sapan işler.

3 borsada da bu olaylar oldumu? Yoksa paribu ve btcturku denediler ama basarili olamayinca koinimdenmi yaptilar?
haymatlos
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
January 05, 2018, 07:03:39 PM

Şimdilik en saglam borsa btcturk gibi duruyor.

sms ile girişi kapattım. Google 2fa aktif.
Aynı şekilde mail hesabımda da sms ile hesap kurtarma seçenigini sildim ve 2fa yı orda da aktif hale getirdim.

Paribu da malesef 2fa yok koinim de ise 2fa var ancak sıfırlamak için sms onayı kullanılabiliyor. Şimdilik bu iki borsadan uzak durmak lazım.
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
January 05, 2018, 07:15:00 PM

serdar ın btc bozdurduğu birinden duyduğum kadarı ile 100 btc ye yakın bir rakam kaldırmışlar vatandaşlar.

hala devam ediyorlar mi? yoksa simdi o paralari ezecekler gelince devam mi?
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
January 05, 2018, 07:59:08 PM
Last edit: January 05, 2018, 08:23:46 PM by Cyper_BLC

Selam arkadaşlar,
konuyla ilgili çeşitli otoritelere bazı yazılar yazdım. ilk cevap veren paribu oldu. ancak cevap hiç iç açıcı değil...
biz millet olarak neden hayatı birbirimize zorlaştırıyoruz hiç anlayamıyorum. yazık.

konu aslında kritik ve kişiye özel eşyaların güvenliği ile ilgili. yani eğer sizin kişisel güvenliğinize etkisi olan bir eşyanız var ise ve onun güvenliği de malesef sizin haricinizde bir kurumsal kişiliğe ait ise, YANDIK. Burası sparta diye bağıramıyoruz. burası Türkiye diye üzülüyoruz... EGM den kimlikleri çaldılar, GSM operatörlerinden çektiğimiz sıkıntılar cabası..
bu iş tamamiyle bizim işbilmez, işleri savsaklayıp "amaaan neyse böle çalışıyor işte elleme- icat çıkartma" mantalitesinden kaynaklanıyor.
GSM operatörleri nasıl olurda adam gibi kontrol etmeden ikiz kart çıkartır Huh Bütün suç onlarda.

-adamın resmine bak bi önce, hadi diyelim sahte kimlikte resmi değişti ->o zaman veri tabanındaki hatsahibinin resmine bak !
-hattı kapamadan önce ya da talep geldiğinde numarayı bi ara sor, bunun yapılmasını mecbur tut !
-hattı-kimliği kaybeden ya da çalınan kişi zaten gazete ilanı vs.. vermek ve emniyet vs.. bilmem nerelere bildirmek zorunda, e baksana be salak operatör adam aramış mı seni, "telimi kaybettim" diye bunu emniyetle ortak imei den takip ettiğiniz sistemi boşuna mı koyduk oraya !!! arayan soran yoksa neden hat veriyorsun.
e kardeşim bu gsm-akıllı telefonlar artık bizim en önemli uzvumuz ama resmen süistimal edilip umursanmıyorlar belliki...

http://image.ibb.co/f0Zwwb/paribu.png

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
masterconqueror
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 09:19:42 PM
Last edit: January 05, 2018, 10:13:56 PM by masterconqueror

Selam arkadaşlar,
konuyla ilgili çeşitli otoritelere bazı yazılar yazdım. ilk cevap veren paribu oldu. ancak cevap hiç iç açıcı değil...
biz millet olarak neden hayatı birbirimize zorlaştırıyoruz hiç anlayamıyorum. yazık.

ya işte malesef böyle firmalarda çalışan operatörler lise mezunu kendini geliştirmemiş, öyle asgari ücretle çalışan, dünya görüşü dar arkadaşlar olduğu için, adam siz ona gsm hattımı çıkarmışlar dediğinizde bunu TC numarası ile yapıldığını söylediğinizi sanıyorlar, beyinleri öyle algılıyor.
TC numarasından kimliğin sıra seri numarasına, veren nüfus memurunun adına kadar, anne kızlığınıza kadar. 500-600 tl ye maximum 1000tl ye satın alınabileceğine inanmıyorlar, inanamıyorlar.

sanırım daha ciddi birşeyler paylaşmadan insanları tam inandıramayacağım. popolarını kaldırıp gidip savcılığa şikayette filan bulunmayacaklar. yeteri kadar şikayetçi olmaza polis kolunu kıpırdatmaz.

arkadaşım senin o güvendiğin, senin bilgilerini koruyacak koruması gereken hani paramı bulur diye güvendiğin polisten (sözüm işini yapanlar meclisine dahil olanlardan dışarı) şu aşağıdaki bilgileri bu formatta 1000 tl ye full takım olarak alabiliyorsun.  sen hala whatsapp grubundan numaramı bulup beni mi takip ettiler diye kuruntu yap kendine.

cebimden para verdim, halit ergenç (bildiğiniz halit ergenç belki ses getirir) aldım bilgilerini. tanıyan varsa arasın sorsun kendisine doğru mu değil mi diye.
telefonunu maskeledim, adamı delirtmeye gerek yok.

Nasıl bir iştir bu?

Bu görüntüler muhtemelen polisin veya bir devlet kurumunun ekranından anladığım kadarıyla.
Sorgu ekranını ilk kez gördüm ama ( http://image.ibb.co/cWMJbb/12968539_1735166763363084_1025360879_n.png ) şu resimde üst tarafta arkada görünen klasörlerden net şekilde anlaşılıyor bir kurum olduğu.

Bitcoin hırsızlığından kurtulduk diyelim. Sonra? Baksana adamlar istediği kişinin donunun rengine kadar ulaşabiliyor, çarşaf çarşaf da yayınlayabiliyor sağda solda hiç çekinmeden.
Bu işin sonu yok...

Para kazanmayın, kazanıyorsanız da gidin bahçeye gömün. En güvenli yolu bu gibi duruyor. Bazen iyi ki param yok diyorum...

Saygılar.

not: arkadaş yazmış zaten polisten 1000TL'ye aşağıdaki formatta alabiliyorsun diye. Sonradan farkettim o kısmı.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
January 05, 2018, 09:31:08 PM

google 2fa emin olun sms doğrulamasından daha güvenli değil. Sadece bunu söyleyeyim.
chrome.exe
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
January 05, 2018, 09:31:32 PM

bu şerefsizleri bulmak üzereyim bir arkadaşımıza inceleme yaptırdık dışarıya gönderilen ip numarasını bulduk daha yeni kendime geldim sinirden mi salaklığımdan mı ne bilmiyorum bilgilerimizi hangi oç verdiyse bir şekilde bize chrome eklentisi kurdurtmuşlar cüzdanlarımızdaki para bu yolla gitmiş bizde numaramız kopyalanamadı hemen anladık diye sevinirken bilgisayarımızda rat varmış numara olmadanda paramızdan olduk!! bilgisayarlarınıza format atın bu şerefsizler aynı zamanda tüm borsaların fake sayfalarını yapmışlar ve googledan tıklayınca reklamlara çıkıyor tam kapsamlı bir dilekçe ile  savcılığa veriyoruz şüpheli sahış diye bunu yazacağız bu kişinin tcsini bilen lütfen iletsin telefon numarası vs ne varsa kansız orospu cocugu bunu okuyorsan az kaldı ensendeyim benim zararım 4 btc yarın burada soruşturma numarası paylaşacağım lütfen şikayetçi olacaklar birbirlerine bu numaraları iletsin dilekçelerine eklesin toplu hareket edelim
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
January 05, 2018, 09:36:35 PM

Polnet : Polis Bilgi Sistemi.

Galiba o kurumda emniyet oluyor. Enteresan işler dönüyor.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 05, 2018, 09:39:57 PM
Last edit: January 05, 2018, 09:58:33 PM by temeler

POLNET'e girilerek bu şekilde rahatça bilgilere erişilebilmesi hoşuma gitmedi,zaten bişeyler dönüyor biliyorduk ama bu kadar rahat olmamalı.

Bir de POLNET'e normal şartlar da polis dışında hangi kurumların/kişilerin erişim yetkisi var.
SerMeric
Full Member

Activity: 307
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 10:06:38 PM

Canımızı malımızı koruması için güvendiğimiz bir polis memuru bizim bilgilerimizi kötü niyetli kişilere para karşılığı satıyor arkadaşlar. Daha neyi tartışıyoruz bir söyler misiniz? Hadi borsadaki adamı buldunuz, hadi mahkum ettirdiniz veya kendi yöntemlerinizle halletiniz (ki polnetten paylaşılan bu resimleri gördükçe bu yöntemin daha faydalı olacağı kanaatindeyim..) bilgilerinizi bunu parayla satan polisin elinden nasıl kurtaracaksınız arkadaşlar bunu bana bir açıklayın avukatlık masraflarınıza ortak olayım.. Hala chrome diyorsunuz exe diyorsunuz rat diyorsunuz.. Ratın kendisi cep telefonundan çektiği resimle kimlik bilgisi satıyor.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
January 05, 2018, 10:14:51 PM

bu şerefsizleri bulmak üzereyim bir arkadaşımıza inceleme yaptırdık dışarıya gönderilen ip numarasını bulduk daha yeni kendime geldim sinirden mi salaklığımdan mı ne bilmiyorum bilgilerimizi hangi oç verdiyse bir şekilde bize chrome eklentisi kurdurtmuşlar cüzdanlarımızdaki para bu yolla gitmiş bizde numaramız kopyalanamadı hemen anladık diye sevinirken bilgisayarımızda rat varmış numara olmadanda paramızdan olduk!! bilgisayarlarınıza format atın bu şerefsizler aynı zamanda tüm borsaların fake sayfalarını yapmışlar ve googledan tıklayınca reklamlara çıkıyor tam kapsamlı bir dilekçe ile  savcılığa veriyoruz şüpheli sahış diye bunu yazacağız bu kişinin tcsini bilen lütfen iletsin telefon numarası vs ne varsa kansız orospu cocugu bunu okuyorsan az kaldı ensendeyim benim zararım 4 btc yarın burada soruşturma numarası paylaşacağım lütfen şikayetçi olacaklar birbirlerine bu numaraları iletsin dilekçelerine eklesin toplu hareket edelim

öncelikle geçmiş olsun,
ancak, yahu arkadaş şu olan biten konusunda herkes kopya sim kart derken siz tüm hack işlemlerinin üzerinizde gerçekleştirildiğinden bahsediyorsunuz.
şimdi bu millet savcılığa giderek gerek gsm operatörleri gerekse exchange firmaları hakkında, eksik güvenlikten doğan maduriyetlerini anlatıcaklar. sizin manzara ise tamamen şahsa münasır zaafiyet. eyvahlar olsun. RAT dediniz, fake sayfa dediniz, eklenti dediniz...geriye başka bir yöntem mi kaldı? odundan hariç? bir de format atın yazmışsınız. SAKIN arkadaşlar sakınnnn ! pc nizde böyle bir durum söz konusu ise çekin ethernet kablosunu ve bu işte uzman bilişim ekibine teslim edin. yahu o chrome eklentisi greasemonkey-tampermonkey falan gibi bir modifiye keylog script ise 5 dakikada bulunur fail. veya makinada her ne zararlı yazılım varsa nereye ne yolluyor tesbit edilir. format atmanız failin ekmeğine yağ sürer. commodore64kbyte size bi dünya bilgi verdi, bu adamların belli ki hackerlık mahareti yok, adi dolandırıcı... fakat anlaşıldığı üzere karanlık tarafta fazlaca çevre edinmişler ve bu da sanırım onların ifşa olmasını kolaylaştıracak.

Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
January 05, 2018, 10:16:43 PM

aynen ben de istiyorum o eklentiyi ve zararlı yazılımı... upload edin
acayip merak ettim.

SerMeric
Full Member

Activity: 307
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 10:29:42 PM

POLNET'e girilerek bu şekilde rahatça bilgilere erişilebilmesi hoşuma gitmedi,zaten bişeyler dönüyor biliyorduk ama bu kadar rahat olmamalı.

Bir de POLNET'e normal şartlar da polis dışında hangi kurumların/kişilerin erişim yetkisi var.

kimsenin yok. bilgileri alenen satanlarda zaten şuan vatan millet ve sn. cumhurbaşkanlarının sevgisiyle yanıp tutuşan ak polis arkadaşlar.
ödemeyi bitcoin alanları bile mevcut. veriyorsun adamın parasını 1-2 saate en geç sana resmini çekip gönderiyor. ne güzel iş değil mi ?

senin benim vergimle maaş alsın, üstüne böyle 10 tane denyo 20 tane kimlik sorgulatsın bir günde 20.000 tl. temiz para. kaç aylık maaşı bilmiyorum artık.
bu imkanları sağladığını ön görsem zaten bunca sene dirsek çürütüp okuyup sonra yoldan çıkmaz , gidip liseyi terk edip düz polis olurdum. şuan olunması için hiçbir vasıf gerektirmeyen en kolay meslek. baksanıza kazancıda çok güzel.

serdar bulunduğu zaman bülbül gibi öter. öttüğünde de en azından bir iki çürük yumurta da elenir. sonuçta bir iki polis böyle diye, hepsine de çürük demek doğru olmaz. (her ne kadar şuan çürüklerin %95 i oluşturduğunu düşünsemde gene de adil olmak lazım).

bu işin sonunda üzerine düşülür düzgün soruşturma yapılırsa olacak olanı söyliyim.

Örgütlü suç davası açılırsa, hepsine TCK220/1 - TCK220/2 eklerler.

Serdar hakkında TCK 220/1 den, TCK 136(kişisel verilerin kay.) dan, TCK 134/1 (özel hayat giz.) den, TCK 158/1f den (nit.dolandırıcılık), TCK 204 (resmi belg sah.), TCK 43(zincirleme suç) dava açılır.
Diğer suç ortakları için aynı maddelerden üyelik diye dava açılır.
Bilgileri veren memur yakalanırsa TCK 137 eklerler ona.
GSM bayii de aynı suçlardan yargılanır.

Sonucu söyliyim, hiçbiri örgütten ceza almaz.. GSM bayii belki para cezası alır. Serdar hariç herkez ilk mahkeme tahliye olur. Savcı örgütlü suç yoktur derse zaten Serdar dahil hiçbiri tutuklanmayabilir.

Serdar alacağı ceza sonucunda daha önce suç kaydı olduğu için belki 1-2 ay yatar açık cezaevine çıkar, yada daha önce infazını yaktı diye maksimum 1 sene 8 ay filan yatar çıkar.

Bu kadar detay yazdım, çok büyük beklentilere girmeyin diye arkadaşlar. Malesef Türkiye ye hoş geldiniz.

Memurun yakalanması bir mesele değil sonuç itibariyle şu birkaç gün içinde halşt erçençin kimlik bilgisini kaç polis memuru kaç bilgisayardan sorgulamış olabilir buna dair kaç log olabilir. Bir pislik temizlemmiş olur kurumun adını kirleten.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
January 05, 2018, 10:36:45 PM

c64k burada birileri bu işe el atsın diye gemileri yaktı belliki.
yalnız şu da var, bazı durumlarda emniyet mensuplarının bu tarz illegal hareketleri yapması, muhtemel zararlı şebekelerin içine sızmasını kolaylaştırır.
kısaca kim iyi cop, kim kötü cop bilemeyiz. film gibi olaylar süregelir. sonuçta Türk Polisi herzaman yakalar, ama hakimler salıverir  Cheesy

Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
January 05, 2018, 10:43:02 PM
Last edit: January 05, 2018, 11:00:52 PM by Cyper_BLC

zararı ziyanı olan pc sine dokunmasın, gerekli yerlere teslim etsin
zararı ziyanı olmayan tüm tarama işlemlerini yapsın, gitsin kaspersky free edition var onu kursun geçsin.

aslında bu ülkemize has bir durummuş gibi konuşmamak lazım. tüm dünya kolay para peşinde. kurumlar değil, demek ki insanlık bozuluyor c64k.
ben ümidimi hiçbir zaman yitirmedim. olaya nereden baktığına bağlı bu meseleler.  Wink

consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
January 06, 2018, 12:57:05 AM

https://www.youtube.com/watch?v=-hncC_s6XlM
ozzy1926
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
January 06, 2018, 01:05:22 AM

@c64k Mert Ortaç sen misin?

nerden bu kanıya ulaştın doğrudan bir isim verdin merak ettim doğrusu. enteresan.

12. sayfada paylaştığın mail adresinin bağlı olduğu exi2.cz sitesi Mert Ortaç isminde birine kayıtlı gözüküyor. Kendisi FBI tarafından aranan bir hacker ve yurtdışında yaşıyor. Önceki mesajlarda "yaşadığım yerde tatil olduğu için" dediniz. Türkiyede yaşıyor olsaydınız böyle bir cümle kurmazdınız sanırım. Bütün yapbozları birleştirince böyle bir ihtimale ulaştım
Busted oldu arkadaş lol Smiley
ozzy1926
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
January 06, 2018, 01:26:28 AM

@c64k Mert Ortaç sen misin?

nerden bu kanıya ulaştın doğrudan bir isim verdin merak ettim doğrusu. enteresan.

12. sayfada paylaştığın mail adresinin bağlı olduğu exi2.cz sitesi Mert Ortaç isminde birine kayıtlı gözüküyor. Kendisi FBI tarafından aranan bir hacker ve yurtdışında yaşıyor. Önceki mesajlarda "yaşadığım yerde tatil olduğu için" dediniz. Türkiyede yaşıyor olsaydınız böyle bir cümle kurmazdınız sanırım. Bütün yapbozları birleştirince böyle bir ihtimale ulaştım

farketmemişim. şuan sen söyleyince bende dikkat ettim.  
exi2.cz bir proxy domain, occupturkey.eu gibi. freedns gibi. muhtemelen mert bunu bağışlamıştır serbest kullanıma.

bu arada o hikayeyide biliyorum. yanlışın var kendisi 10 sene önce filan yakanlanmıştı. bir süre yattı çıktı sanırım. bir mankenle hikayeleri vesaire google da mevcut zaten.  adam aranıyorsa da türkiye de aranıyordur.

busted olucak bir durum yok yani (:
İyide kardeş sen daha önce de  satmışsın arkadaşlarını, bütün profil sana uyuyor, söyle kim olduğunu madem bizde ona göre hareket edelim yoksa sazı eline alıp sabaha kadar çalmakla bir şey olmuyor...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: