Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:33:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3160 times)
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
January 30, 2018, 11:13:35 AM
Merited by turquaise (1)

meriti 300e yaslayın benim
sonra pm atın
gelip takılırım başlığa
tay now

No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714127638
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714127638
Reply with quote  #2

1714127638
Report to moderator
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
January 30, 2018, 11:17:53 AM

Arcblock son zamanların en çok konusulan ICO su olacak bence. En iyi ICO sumu olacak  bilmiyorum ama iyi kazandırabilir .

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 30, 2018, 11:22:43 AM
Merited by thefunkybits (2), AlyattesLydia (1)

nex (ico daha başlamadı)

Nex decentralized trade ve centralized trade sistemlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Elixir ile yazımılını yaptıkları bir off-chain matching engine kullanacaklar. Off-chaindeki eşleştirme motoru blockchainde uzun süren işlemleri chain dışında calculate ederek sisteme geri dahil etmeye yarıyor. Güvenliği sağlamak için akıllı kontrat sadece özel anahtarı olan siparişleri onaylayacak. bir para biriminden diğerine transfer dönüşümsüz yapılabilecek. bu cidden çok büyük bir şey. örneğin eth yi neo smart contract a oradan da neo adreslerine gönderebilecek. Benim çok hoşuma gitti ico başlayana kadar boğa sezonundan faydalanıp all-in gireceğim bu icoya streamity icoda iyi duruyor. Wepower da iyi gibi. Beklentim nex'ten çok büyük 10x olmadan satacağımı düşünmüyorum, sanırım uzun bir süre hodl kalacağım ico 10 saniyede bitmez umarım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2730656.msg27950444#msg27950444 nex ile ilgili gelişmeleri buradan yazıyorum
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 30, 2018, 01:05:02 PM

nex (ico daha başlamadı)

Nex decentralized trade ve centralized trade sistemlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Elixir ile yazımılını yaptıkları bir off-chain matching engine kullanacaklar. Off-chaindeki eşleştirme motoru blockchainde uzun süren işlemleri chain dışında calculate ederek sisteme geri dahil etmeye yarıyor. Güvenliği sağlamak için akıllı kontrat sadece özel anahtarı olan siparişleri onaylayacak. bir para biriminden diğerine transfer dönüşümsüz yapılabilecek. bu cidden çok büyük bir şey. örneğin eth yi neo smart contract a oradan da neo adreslerine gönderebilecek. Benim çok hoşuma gitti ico başlayana kadar boğa sezonundan faydalanıp all-in gireceğim bu icoya streamity icoda iyi duruyor. Wepower da iyi gibi. Beklentim nex'ten çok büyük 10x olmadan satacağımı düşünmüyorum, sanırım uzun bir süre hodl kalacağım ico 10 saniyede bitmez umarım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2730656.msg27950444#msg27950444 nex ile ilgili gelişmeleri buradan yazıyorum

nex güzel proje ama nex'e yaptırım yapmak çok zor olacak gibi görünüyor. o yüzden all-in girebileceğinizi pek zannetmiyorum Smiley
primeer
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 01:08:06 PM
Last edit: January 31, 2018, 07:47:52 AM by primeer

Arcblock son zamanların en çok konusulan ICO su olacak bence. En iyi ICO sumu olacak  bilmiyorum ama iyi kazandırabilir .

Arcblock whitepaper projesi aslında. Ortada somut hiç bir şey olmasada çok fazla hype var. O yüzden kazandıracaktır, ama yılın en iyi ICOsu olamaz bu kesin.  
primeer
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 01:25:42 PM
Last edit: January 30, 2018, 05:40:34 PM by primeer
Merited by AlyattesLydia (1)

başlıkta bahsi geçen projelerle ilgili kısa kısa görüşlerim:

Ezpos(EZT): güzel proje ama icosu bitti bile.
Firelotto: çöp.
DIW: fena değil ama 64500 eth hard cap nedir yahu.
Tokenstars: çöp.
Telegram ICO (TON): hard cap çok yüksek. ico sonrası etherdeltadan ucuza toplayabilirsiniz.
Narrative: güzel proje. yatırım yapılabilir.
Cibus (CBT): içime sinmedi.
Daneel: güzel proje ama whitelistini kapatmışlar. niye kapattınız lan.
ArcBlock: yukarıda yazdım.
Confideal: fikir güzel ama yatırım yapmayı düşünmüyorum.
WePower: icosuna girmek çok zor olacak. girenler para yapar bence.
Blocklancer: çöp.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 30, 2018, 02:03:09 PM

Yaklaşık 7 aydır bu piyasadayım ve bugüne kadar bir ico ya yatırım yapmadım. İyi bir ico bulsam gözünün yaşına bakmayıp yapıştıracağım. Daha henüz bulamadım.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 30, 2018, 09:57:41 PM
Merited by thefunkybits (1)

Rentberry ve Medicalchain listeye eklendi.

Ben de katılımcısı olduğum RepuX' dan bahsedeyim biraz. Veri ve uygulamalar protokolü adı altında tanıtılmış bir ico. Küçük ve orta ölçekli şirketlerin verilerini paylaştığı bir havuz ve bu havuzda profesyoneller tarafından sınıflandırılacak verilerin şirketlere yeniden satışı.

Örneğin 5000 şirketin sahip olduğu müşteri verilerinin Repux sisteminde birleştirilmesi ve burada geliştiriciler tarafından yeniden sınıflandırılarak sonucu net ve kalite garantili müşteri verisi oluşturulması. Sonrasında herhangi bir kobi bu verileri repux token ile satın alabiliyor.

Proje mantıklı ve rayına oturtulabilirse çok iş yapar. Bu sebeple değerlendirilmesi gerekir diye düşündüm.

Fikir olarak çok iyi duruyor ancak sanki uygulamada biraz sıkıntıya düşmezler mi? Firmaların bilgileri paylaşması küçük bile olsalar daima sıkıntı diye düşünüyorum. Ancak aynı çatı altındaki firmalar için bile olsa iyi bir proje.

27SUbatta Joy tokenin ICO'su basliyor, Joy tokn bir ERC-20 Tokeni, ve bir oyun projesi bu alanda son zananlarda cok proje cikiyor, bunun nedeni Oyun oynayan kisilerin yas araligi ile blockchain teknolojisine yatirim yapan kisilerin karakterinin uymasi. Diger projelerden ayiran ozellikleri ise Joy token bir platform kurmak istiyor(steam gibi) platformda profilinizi olusturup diger kisilerle alim satim yapabilir ve profiliniz uzerindende guvene dayali alisveris yapabilirsiniz.

Ayrica bunlarin takimida cok iyi guzel isler yapacagini dusunuyorum joy tokenin belki bir ilk 100 tokeni olmayacak ama yatiriminizin karsiligini kesinlikle verecektir ilk katilanlara verilen bonusu degerlendirerek guzel kar edebilirsiniz. ama tabiki YTD Smiley

Dediğiniz gibi oyun sektörüne hitap eden ICO'lar genellikle para topluyor. Paylaşım için teşekkürler.

Bence Pundi X müthiş bir fırsattı ancak kaçtı artık. Şuan Credits değer kazanabilecek bir proje olarak gözüküyor.

Şahsen rentberry ico'suna yatırım yaptım. Token satışlarının bitmesine 30 gün kaldı ancak çok yüksek ihtimalle erkenden hard cap yapacak. Emlak, ev kiralama gibi kavramları blokchain teknolojisine taşımayı hedefliyorlar ve hali hazırda çalışan bir sistemleri mevcut. Dileyenler detaylarını araştırabilirler.
https://rentberry.cryptonomos.com/

Pundi X hazır olan bir proje olduğu için ben de başarılı olmasını bekliyorum. Sadece posları ne kadar sürede yayacakları ve insanların buna karşı ne tepki vereceği önemli. Rentberry ekleyeceğim ICO'lar içerisindeydi, sizden daha önce bilgi almamız faydalı oldu.

meriti 300e yaslayın benim
sonra pm atın
gelip takılırım başlığa
tay now

Keşke böyle bir şansımız olsaydı  Smiley

nex (ico daha başlamadı)

Daha önce adına hiç denk gelmemiştim ama bahsettiğin gibi projesi çok mantıklı gözüküyor. Sistem hızlı da çalışırsa, gerçekten büyük rağbet görebilir.

Arcblock son zamanların en çok konusulan ICO su olacak bence. En iyi ICO sumu olacak  bilmiyorum ama iyi kazandırabilir .

Evet tüm platformlarda büyük reklamı yapılıyor. Bu da ICO'da fazla para toplanmasına, çabuk marketle anlaşmasına neden oluyor. Tabi böyle çok reklamı yapılan ama büyük paralar toplandığı için duran Monetha gibi girişimleri de unutmamız lazım. Monetha kötü projedir gibi anlaşılmasın sadece beklenen hızlı çıkışı yapamamıştı.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 31, 2018, 08:55:26 AM

Yaklaşık 7 aydır bu piyasadayım ve bugüne kadar bir ico ya yatırım yapmadım. İyi bir ico bulsam gözünün yaşına bakmayıp yapıştıracağım. Daha henüz bulamadım.

Konuyu sürekli olarak takip ederseniz, eminim yatırım yapacak bir ICO'ya denk gelirsiniz.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
January 31, 2018, 09:00:07 AM

Wanchain ICO su 2017' de olmasa bile 2018' de en çok kazandıran olma adayı . Bunun yanında whiteliste giremediğim eximchain var . Eximchain çok başarılı olacak .
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 31, 2018, 05:27:00 PM

başlıkta bahsi geçen projelerle ilgili kısa kısa görüşlerim:

Ezpos(EZT): güzel proje ama icosu bitti bile.
Firelotto: çöp.
DIW: fena değil ama 64500 eth hard cap nedir yahu.
Tokenstars: çöp.
Telegram ICO (TON): hard cap çok yüksek. ico sonrası etherdeltadan ucuza toplayabilirsiniz.
Narrative: güzel proje. yatırım yapılabilir.
Cibus (CBT): içime sinmedi.
Daneel: güzel proje ama whitelistini kapatmışlar. niye kapattınız lan.
ArcBlock: yukarıda yazdım.
Confideal: fikir güzel ama yatırım yapmayı düşünmüyorum.
WePower: icosuna girmek çok zor olacak. girenler para yapar bence.
Blocklancer: çöp.

1 meritim daha olsaydı sana verecektim dostum bir daha ki sefere artık Smiley çoğu projede seninle paralel görüşteyim. Ayrıca Wepower konusunda umutluyum. Maks. 0.2 ETH limiti ile daha çok kişinin almasını sağlıcaklar.

datawallet hakkında ne düşünüyorsun katılmak istediğim hoşuma giden projelerden biriside o.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 31, 2018, 05:28:44 PM

Merit bahane tavsiyeler şahane Smiley tek tek göz atıyorum hepsine.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 31, 2018, 05:31:47 PM

daico modeliyle çıkan icolar bence 2018e damgasını vuracaklar. absy denilen bi ico var. daha araştıramadım ama güzel olacak bence. hype yüksek.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 31, 2018, 05:37:40 PM

Bende nex diyorum.Hem proje güzel hem birim fiyat açısından oldukça cazip.Piyasalar iyiken çıkarsa şayet borsaya girişte x4-x5 yapma potansiyeli var.İco q1 2018 de.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
January 31, 2018, 05:50:32 PM

ben imzamdaki arcblock diyeyim. çok fazla araştırmadım ama ciddi bir ekip olduğunu düşünüyorum. yapacağı işten ziyade yapmayı vadettiği işi sonuna kadar götürmeyi düşünen tokenler benim ilgi alanıma giriyor. belki birçok iyi proje devamsızlık veya ekibin dağılması yüzünden yarıda kalabiliyor. işin bu yönüne de bakmak lazım.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 31, 2018, 06:23:00 PM

cibus (CBT) gerçekten  ilginçmiş.bakalım ins ye rakip olabilecek mi..rekabet iyi olur da ortalık kızışır fiyatlara yansır mı acaba Tongue sabır taşı olmak lazım bu işlerde  Tongue
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 31, 2018, 06:27:00 PM

energy token bi inceleyin derim güzel duruyo biraz okudum beğendim açıkcası katılmayı düşünüyorum.
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 07:52:25 PM

Bu aralar o kadar güzel projeler çıktı ki, bakalım ne olacak zaten güzel icolar seçmişsiniz belki kodak ico da bunlara eklenebilir yine coinvest, tradove, debitum bunlarda güzel projeler.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
January 31, 2018, 10:31:09 PM

Bugün Copytrack'i inceleme imkanım oldu da, sadece bounty programı için yaptıkları sistem bile işlerine ne kadar önem verdiklerinin kanıtı ben bu açıdan 2018 için güzel bir seçenek olarak görüyorum.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
February 01, 2018, 12:57:54 AM

Echat olabilir diye dusunuyorum suan 2 haftası kalmıs olması lazım bitimine twiter vs girdim ama signaturesine girmedim pişman oldum
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: