Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:39:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
koinimcom
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
February 06, 2014, 12:35:09 PM

kimlik bilgilerini yüklemeden max ne kadar para çekebiliyoruz ve kimlik bilgilerini yükledikten sonra btc türkteki gibi bi çekim limiti var mı?

Onaylı ve onaysız hesaplar için işlem limitlerini şuradan görebilirsiniz : http://destek.koinim.com/knowledgebase/articles/306974-19-hesap-onay%C4%B1-zorunlu-mu-
1714873173
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873173
Reply with quote  #2

1714873173
Report to moderator
1714873173
Hero Member
*

Ignore
1714873173
Reply with quote  #2

1714873173
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714873173
Hero Member
*

Ignore
1714873173
Reply with quote  #2

1714873173
Report to moderator
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 06, 2014, 01:05:11 PM

kimlik bilgilerini yüklemeden max ne kadar para çekebiliyoruz ve kimlik bilgilerini yükledikten sonra btc türkteki gibi bi çekim limiti var mı?

Onaylı ve onaysız hesaplar için işlem limitlerini şuradan görebilirsiniz : http://destek.koinim.com/knowledgebase/articles/306974-19-hesap-onay%C4%B1-zorunlu-mu-

teşekkürler...
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
February 06, 2014, 10:41:36 PM

bu gün kendilerini ilk defa kullandım. oldukça başarılı bir site, satıştan komisyon almamaları güzel.
para çekme emri verdim, gecenin bir yarısı tabi Smiley
bakalım sabah bankalar açıldığında saat kaçta parayı gönderecekler.
dadas15
Sr. Member

View Profile
February 07, 2014, 11:31:06 AM

bu gün kendilerini ilk defa kullandım. oldukça başarılı bir site, satıştan komisyon almamaları güzel.
para çekme emri verdim, gecenin bir yarısı tabi Smiley
bakalım sabah bankalar açıldığında saat kaçta parayı gönderecekler.

para sabah saatlerinde hesabıma geçmiş durumdadır.
hızlı bir alış-veriş oldu, kendilerine teşekkürler...
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
February 07, 2014, 03:02:27 PM

15 dakika içerinde para çekme emrimi banka hesabıma geçirerek bir rekora imza attılar sanırım. Smiley
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 07, 2014, 03:40:30 PM

btcturke takıyor o zaman....
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
February 07, 2014, 04:15:11 PM

Ben hep koinimden işlem yaptım ve hiç sorun yaşamadım. Banka transferleri hızlı, iş yerimin maaş transferlerinden bile hızlı Smiley
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
February 07, 2014, 09:24:44 PM

koinim 'i bende 2 haftadır kullanıyorum.. oldukça memnunum...
Banka transferindeki komisyonları oldukça makul.. alım satım'dan almamalarıda güzel..
Hacim dahada artarsa bence çok iyi olacaktır.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
February 10, 2014, 10:47:25 AM

Bugün ilk defa kullandım.
Para çekme talebim 15-20 dakikada gerçekleşti.
Destek talebimede 5 dakika sonra cevap aldım.
Güzel iş çıkarıyorlar.
Teşekkürler.

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀
    ▄▀   ▄█▀▀█▀        ▀█▄▄▀
 █     ▄█▀              ▀
██   ▄█▀
█▀ ▄█▀
██▄██
▀███
 ▀██
  ▀█
Tigereum             ▀▀▄▄
                ▀█▄▄
▀▄▄      ▄▄       ▀█▄▄
  ▀█▄     ▀█▄       ▀██▄
    ▀█▄    ███▄▄     ▀██▄
      ██▄▄   ▀███▄    ▀██▄
       ▀█▄▄    ████   ▀▀██▄
        ███    ▀████   ▐███
        ▀██▄    ████▄   ████
        ████    ▀████▌   ▐██▄
         ▀███    ▀███    ▐███▐
          ▀███    ▀███     ███
          ▀████    ▀███     ██▄
            ███      ██      ██▄
             ███      █▌      ███
              ▀█▄      █       ██
               ▀█▄▄     ▀       █▄
                ▀█▌              ▀
                 ▀█
                  ▀▄
              ' WHITEPAPER '             
Join Us on Telegram
Facebook   Twitter   Linkedin
dadas15
Sr. Member

View Profile
February 10, 2014, 12:01:02 PM

bilmiyorum bana mı denk geldi ama az önce 2 LTC satmak 20 dakika sürdü.
satış tabloları görünmüyor, ortalıkta kim ne yapıyor açık talepler neler belli değildi.
dadas15
Sr. Member

View Profile
February 10, 2014, 12:09:04 PM
Last edit: February 10, 2014, 12:24:33 PM by dadas15

bilmiyorum bana mı denk geldi ama az önce 2 LTC satmak 20 dakika sürdü.
satış tabloları görünmüyor, ortalıkta kim ne yapıyor açık talepler neler belli değildi.

şu an düzelmiş durumda.

edit: verdiğim para çekme istemi 15 dk içinde gerçekleşti.
teşekkürler.
gokhantek
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 11, 2014, 09:27:45 AM

Bu konularda yeniyim, 3 kuruşla 5 köfte yeme isteğim bende şu soruları uyandırıyor.
Çok fazla parite farkı var diğer exchange kanallarıyla arasında, BTC-e de alış 702 dolarken Koinimde 670 lerde, bu parite farkının sebebi nedir, her kanal kendi paritesini mi belirler, evrensel bir kabul yok mu? Bu gecikme (lag) problemi mi? yoksa arbirtaj mı anlamadım. İşleyiş hakkında bilgi sahibi birisi aydınlatırsa memnun olurum.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 11, 2014, 09:38:07 AM

Bu konularda yeniyim, 3 kuruşla 5 köfte yeme isteğim bende şu soruları uyandırıyor.
Çok fazla parite farkı var diğer exchange kanallarıyla arasında, BTC-e de alış 702 dolarken Koinimde 670 lerde, bu parite farkının sebebi nedir, her kanal kendi paritesini mi belirler, evrensel bir kabul yok mu? Bu gecikme (lag) problemi mi? yoksa arbirtaj mı anlamadım. İşleyiş hakkında bilgi sahibi birisi aydınlatırsa memnun olurum.
arbirtraj ama bunu fırsata dönüştürmek çok zor yabancı sitelere nakit göndermek yada nakit çekmek uzun zahmetli ve komisyonları çok yüksek  dakikalar içinde değişen bir piyasada komisyonu göze alsanda günlerce para yatırmak ve para çekmek için beklemek kimsenin işine gelmiyor
dadas15
Sr. Member

View Profile
February 11, 2014, 09:57:48 AM

BTC de sabit bir fiyat yoktur, aslında diğer metalarda da sabit fiyat yoktur. örneğin altının fiyatı 1800 lerde asyada farklı amerikada çok daha farklı olabilir ancak günümüzde teknoloji geliştiği için bu fark hemen fark edilip kar yapmak isteyenler tarafında kapatıldığı için neredeyse tüm dünyada sabit gibi görünüyor ancak btc de her sitedeki fiyat o site kullanıcıları tarafından belirlenir ve piyasada fark oluşur bu arbitraja imkan verir ancak para transferi, bekleme ve komisyonlar bu farkın kapanmasını engeller. örneğin btc-e ye türkiyeden para yatırmak yaklaşık %5-10 arasında bir maliyet getirir ki bu da farkı açıklar.
gokhantek
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 11, 2014, 12:21:44 PM

Analşıldı, o zaman ben ve benim gibi küçük miktarda alıp satanlar yüksek komisyon ve bekleme sürelerine katlanmamak için Btcturk ve koinim chartlarına göre davranabiliriz. O zaman yerli alternatifler çoğalmadan çok bir cazibesi yok gibi bu işin. 
dadas15
Sr. Member

View Profile
February 11, 2014, 01:23:55 PM

Analşıldı, o zaman ben ve benim gibi küçük miktarda alıp satanlar yüksek komisyon ve bekleme sürelerine katlanmamak için Btcturk ve koinim chartlarına göre davranabiliriz. O zaman yerli alternatifler çoğalmadan çok bir cazibesi yok gibi bu işin. 

şimdilik durum bu ama hemen kestirip atma, yine hesap kitap yap, belki bizim göremediğimiz bir şeyi görürsün, belli olmaz.
amaç parayı türkiyeli biri kazansın Smiley
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
February 12, 2014, 01:31:56 AM

Genel olarak para kazanmak/ kar etmek / zengin olma hayalleriyle dolu bir yaklaşım seziyorum 2 aydır içinde olduğum bu piyasada.
Herkesin gizli ya da açık hayali elindeki 1-2-10  BTC nin (her ne kadar ise) ya da diğer Altcoinlerin bir anda binlerce dolar etmesi.. Hatta onbinlerce dolar hayali olanlar da vardır eminim..Smiley Ancak, ben bu yeni ekosisteme daha derinlemesine bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü altyapısında çok ciddi gelişmeleri barındıran, internet kavramının anlaşılan halini tamamıyla değiştirme potansiyeli olan, çok ciddi bir oluşuma tanıklık ediyoruz.
Bu nedenle bol bol okumalı, araştırmalı ve mantığını anlamaya çalışmalıyız. Şu anda dünyanın her köşesinde "bazıları" bu yeni gelişmeleri anlamaya ve ucundan kıyısından içinde yer almaya çalışıyor. Daha çok başında olduğumuz bu yeni sistemi sadece "kısa vadede" para kazanma fırsatı olarak görmek önemli bir treni kaçırmak anlamına gelecektir. Yatırım yapmanın mutlaka bir değeri olacaktır. Ancak bunun yanında "üretim" sürecini de desteklemekte fayda var.. Ben bilgisayar ve yazılım konularında hiçbir birikime sahip değilim, ama Türkiye'de bu konularda çok ciddi yeteneklere sahip "birilerinin" olduğuna adım gibi eminim. Sadece maddi yatırımla değil bunun yanında üretim ve geliştirme alanlarında da bir şeyler yapmalıyız.

Bu anlamda, yatırımlarınızı değerlendirirken koinim.com vb. TR siteleri üzerinden işlem yapmanın ve bu cesur girişime destek olmanın bana kalırsa uzun vadede para kazanmaktan çok daha büyük faydaları olacaktır. Aksaklıklar mutlaka olacaktır. Milyon dolarların döndüğü yabancı kaynaklı trade siteleri bile ciddi problemler yaşıyor bu günlerde. Bunu unutmayalım ve destek olalım derim ben.. Bizler destek oldukça bu sistemler işlerlik kazanacaktır. Ben hiç kimsenin geciken hesap hareketlerinden ya da site hızından dolayı binlerce ya da onbinlerce TL/$ kaybettiğini düşünmüyorum. (İşlem hacminden bu anlaşılıyor) Bu nedenle 5-10 TL kayıplar için sinirlenmek yerine bu sistemin gelişime açık değerlerine biraz daha sabırlı olup destek olmanın en önemli önceliğimiz olması gerektiğini düşünüyorum..
ridvans
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
February 12, 2014, 08:08:47 AM

Genel olarak para kazanmak/ kar etmek / zengin olma hayalleriyle dolu bir yaklaşım seziyorum 2 aydır içinde olduğum bu piyasada.
Herkesin gizli ya da açık hayali elindeki 1-2-10  BTC nin (her ne kadar ise) ya da diğer Altcoinlerin bir anda binlerce dolar etmesi.. Hatta onbinlerce dolar hayali olanlar da vardır eminim..Smiley Ancak, ben bu yeni ekosisteme daha derinlemesine bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü altyapısında çok ciddi gelişmeleri barındıran, internet kavramının anlaşılan halini tamamıyla değiştirme potansiyeli olan, çok ciddi bir oluşuma tanıklık ediyoruz.
Bu nedenle bol bol okumalı, araştırmalı ve mantığını anlamaya çalışmalıyız. Şu anda dünyanın her köşesinde "bazıları" bu yeni gelişmeleri anlamaya ve ucundan kıyısından içinde yer almaya çalışıyor. Daha çok başında olduğumuz bu yeni sistemi sadece "kısa vadede" para kazanma fırsatı olarak görmek önemli bir treni kaçırmak anlamına gelecektir. Yatırım yapmanın mutlaka bir değeri olacaktır. Ancak bunun yanında "üretim" sürecini de desteklemekte fayda var.. Ben bilgisayar ve yazılım konularında hiçbir birikime sahip değilim, ama Türkiye'de bu konularda çok ciddi yeteneklere sahip "birilerinin" olduğuna adım gibi eminim. Sadece maddi yatırımla değil bunun yanında üretim ve geliştirme alanlarında da bir şeyler yapmalıyız.

Bu anlamda, yatırımlarınızı değerlendirirken koinim.com vb. TR siteleri üzerinden işlem yapmanın ve bu cesur girişime destek olmanın bana kalırsa uzun vadede para kazanmaktan çok daha büyük faydaları olacaktır. Aksaklıklar mutlaka olacaktır. Milyon dolarların döndüğü yabancı kaynaklı trade siteleri bile ciddi problemler yaşıyor bu günlerde. Bunu unutmayalım ve destek olalım derim ben.. Bizler destek oldukça bu sistemler işlerlik kazanacaktır. Ben hiç kimsenin geciken hesap hareketlerinden ya da site hızından dolayı binlerce ya da onbinlerce TL/$ kaybettiğini düşünmüyorum. (İşlem hacminden bu anlaşılıyor) Bu nedenle 5-10 TL kayıplar için sinirlenmek yerine bu sistemin gelişime açık değerlerine biraz daha sabırlı olup destek olmanın en önemli önceliğimiz olması gerektiğini düşünüyorum..

Katılıyorum. Ben özellikle bu nedenle Türk sitelerini kullanıyorum. Keşke bizden birine ait bir para birimi de olsa da ona yatırım yapsak.
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
February 12, 2014, 09:01:37 AM

Katılıyorum. Ben özellikle bu nedenle Türk sitelerini kullanıyorum. Keşke bizden birine ait bir para birimi de olsa da ona yatırım yapsak.

Bir Türk coini mevcut piyasada zaten Phicoin.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=450260.0

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀
    ▄▀   ▄█▀▀█▀        ▀█▄▄▀
 █     ▄█▀              ▀
██   ▄█▀
█▀ ▄█▀
██▄██
▀███
 ▀██
  ▀█
Tigereum             ▀▀▄▄
                ▀█▄▄
▀▄▄      ▄▄       ▀█▄▄
  ▀█▄     ▀█▄       ▀██▄
    ▀█▄    ███▄▄     ▀██▄
      ██▄▄   ▀███▄    ▀██▄
       ▀█▄▄    ████   ▀▀██▄
        ███    ▀████   ▐███
        ▀██▄    ████▄   ████
        ████    ▀████▌   ▐██▄
         ▀███    ▀███    ▐███▐
          ▀███    ▀███     ███
          ▀████    ▀███     ██▄
            ███      ██      ██▄
             ███      █▌      ███
              ▀█▄      █       ██
               ▀█▄▄     ▀       █▄
                ▀█▌              ▀
                 ▀█
                  ▀▄
              ' WHITEPAPER '             
Join Us on Telegram
Facebook   Twitter   Linkedin
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
February 20, 2014, 12:41:21 PM

Hem BTC hem LTC'de açık emir görünmüyor. Bu nedenle Bitcoinleri başka yerde bozdurdum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 92 »
  Print  

Jump to: