Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:44:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
June 26, 2016, 07:52:52 AM

Site tıkır tıkır çalışıyor diye bir şey demiyorum. Bazı arkadaşlar pasif - agresif, "Aslında laf sokuyorum ama çaktırma, espri yapıyorum gibi görünsün" edasında çocukça mesajlar atmış.
Komik geldi, güldüm. "Espriye" değil de, o "espriyi" yapan arkadaşın muhtemelen 30 yaşından büyük biri olduğu düşüncesi, annelerimizin deyimiyle "eşşek kadar olmuş" fakat halen bu seviyede espriler yapan insan modeli kıkırdamama sebep oldu.
Allah da sizi güldürsün. Davanızda başarılar dilerim.

Öyle senaryolar yazılıyor ki şurada, yok adamlar kendileri yapıyor, yok yazılım öyle akıllı ki, site istemezse sana işlem yaptırmıyor, o an siteyi donduruyor ki kendileri işlem yapabilsin.
Zaten bot da kendilerinin, hep kendi istedikleri fiyattan işlem yaptırıyor.
Adamlar AI ustası zaten, bitcoin borsası değil, arka planda çalışacak ve google ile yarışacak bir yapay zeka geliştirmişler.
Sırf biz bitcoin satamayalım diye, satmaya çalışırken zarar edelim ya da satamayalım diye bizi taklaya getirmeye çalışıyor bot.
Bazen mesela direk siteye girmemizi engelliyor böyle, kapıyı kapatıp "You shall not pass!" diyor falan..
1714873477
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873477
Reply with quote  #2

1714873477
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714873477
Hero Member
*

Ignore
1714873477
Reply with quote  #2

1714873477
Report to moderator
1714873477
Hero Member
*

Ignore
1714873477
Reply with quote  #2

1714873477
Report to moderator
1714873477
Hero Member
*

Ignore
1714873477
Reply with quote  #2

1714873477
Report to moderator
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 26, 2016, 08:19:47 AM

Site tıkır tıkır çalışıyor diye bir şey demiyorum. Bazı arkadaşlar pasif - agresif, "Aslında laf sokuyorum ama çaktırma, espri yapıyorum gibi görünsün" edasında çocukça mesajlar atmış.
Komik geldi, güldüm. "Espriye" değil de, o "espriyi" yapan arkadaşın muhtemelen 30 yaşından büyük biri olduğu düşüncesi, annelerimizin deyimiyle "eşşek kadar olmuş" fakat halen bu seviyede espriler yapan insan modeli kıkırdamama sebep oldu.
Allah da sizi güldürsün. Davanızda başarılar dilerim.

Öyle senaryolar yazılıyor ki şurada, yok adamlar kendileri yapıyor, yok yazılım öyle akıllı ki, site istemezse sana işlem yaptırmıyor, o an siteyi donduruyor ki kendileri işlem yapabilsin.
Zaten bot da kendilerinin, hep kendi istedikleri fiyattan işlem yaptırıyor.
Adamlar AI ustası zaten, bitcoin borsası değil, arka planda çalışacak ve google ile yarışacak bir yapay zeka geliştirmişler.
Sırf biz bitcoin satamayalım diye, satmaya çalışırken zarar edelim ya da satamayalım diye bizi taklaya getirmeye çalışıyor bot.
Bazen mesela direk siteye girmemizi engelliyor böyle, kapıyı kapatıp "You shall not pass!" diyor falan..
bot varmı var bana piyasa fiyatından işlem yaptırıyormu yaptırmıyor,  ani fiyat hareketlerde site pert oluyormu oluyor, botun amacı zaten kendi fiyatından hacimsiz piyasada at koşturmak değilmi ha bunu site yapıyor diyenler olabilirmi oda olabilir gayet normal ddosların zamansız rastgele olduğu iddia edilebilir mi edilemez peki bunların neresi hayal gücü ben bitcoin almak istiyorum mesela 50 lira attım girdim siteye btcturke bakıyorum fiyat 2000 lira koinime bakıyorum fiyat 2500 lira neyse deyip 2000 e emir koyuyorum şaak bot anında 2000,01 e üstüme emir koyuyor şimdi nedir bu botun yaptığı budamı hayal gücü bu kadar memnunsanız mevcut alış fiyatına bırakın tüm bitcoinlerinizi ne güzel hunharca gülmekten alıkonulmamış olursunuz
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 28, 2016, 02:51:52 PM

Koinime saldırı filan yok kendileri manupule ediyor. Alısa yada satısa olan emri girince normalde hemen gerceklesmesi gerekirken ne hikmetse olmuyor. O yuzden işlem gecmişi gostermiyorlar. Dusuk emir girilince eger işlerine geliosa kendileri alıyor. Yada yuksek satısta kendileri satıyor. Vepiyasa hareketlenincr kendileri siteyi down ediyor. Tahmin ettiğim forumdan bikac kişide işin icinde. Suan 1875.96da alıcı var, satıcı 1875.95 te var ve emir gerceklesmemiş . Acıp bakabilirsiniz.
bence kendileri yapmıyorlar , çünkü site düzgün bir şekilde çalışsa btcturk gibi sağlam para kaldırırlar , şurda şahsi btc alıp satmalarından çok daha iyi kar getirir.günde 3-5 btc yi kendi alıp satıp ne yapacak yazılımcı adamlar.btcturk te bin btc dönüyor sadece komisyondan 3-5 kaldırıyor.Buna oynamak varken kendi işyerlerini baltalamak istediklerini hiç sanmıyorum.Ddos atağını da anca rakibi yapar yada kullanıcı şifrelerini ele geçirmek isteyen hackerlar araya kaynamaya çalışıyordur.
sonuçta kapasite meselesi ataklardan sıyrılıp güçlü bir server ile ayakta kalmaya çalışıyorlar gibi.
benim asıl merak ettiğim niye kendi açtıkları konuya artık hiç cevap vermiyorlar Smiley
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 28, 2016, 03:20:41 PM

Koinime saldırı filan yok kendileri manupule ediyor. Alısa yada satısa olan emri girince normalde hemen gerceklesmesi gerekirken ne hikmetse olmuyor. O yuzden işlem gecmişi gostermiyorlar. Dusuk emir girilince eger işlerine geliosa kendileri alıyor. Yada yuksek satısta kendileri satıyor. Vepiyasa hareketlenincr kendileri siteyi down ediyor. Tahmin ettiğim forumdan bikac kişide işin icinde. Suan 1875.96da alıcı var, satıcı 1875.95 te var ve emir gerceklesmemiş . Acıp bakabilirsiniz.
bence kendileri yapmıyorlar , çünkü site düzgün bir şekilde çalışsa btcturk gibi sağlam para kaldırırlar , şurda şahsi btc alıp satmalarından çok daha iyi kar getirir.günde 3-5 btc yi kendi alıp satıp ne yapacak yazılımcı adamlar.btcturk te bin btc dönüyor sadece komisyondan 3-5 kaldırıyor.Buna oynamak varken kendi işyerlerini baltalamak istediklerini hiç sanmıyorum.Ddos atağını da anca rakibi yapar yada kullanıcı şifrelerini ele geçirmek isteyen hackerlar araya kaynamaya çalışıyordur.
sonuçta kapasite meselesi ataklardan sıyrılıp güçlü bir server ile ayakta kalmaya çalışıyorlar gibi.
benim asıl merak ettiğim niye kendi açtıkları konuya artık hiç cevap vermiyorlar Smiley
Koinim ilk acıldıgından itibaren kullanmaya basladım. Hatta ilk acıldıgında komisyon sıfırdı. Kullanıcı cekmeye calıstılar ama olmadı. Uzun suredirde aralarda al sat yapıyordum ama net hatırlamamakla beraber son 1 yıldır sıkıntılar olmaya basladı. Son 2-3 ayda ise bu sıkıntılar inanılmaz arttı. Rakamları farazi vericem. Btc 2000 tlyken örnegin 1900 e alım koyuyorum. Sonra o rakama satan cıktıgında ne hikmetse alıstada satıstada aynı rakamlar kalıyor. Ve emirler gerceklesmiyor. Nede olsa gerceklesir diye beklerken aradan 10-15 dk geciyor hala gerceklesmemiş. Daha sonra bakıyorum o emir kaybolmus. Tam tersinide yaptım. Ben almaya calıstım hatta sole soliyim btc 2000 ken ben 2010 a kadar olan emirleri komple toplamak icin 2010 a emir girdim. 2010 ve altını alması gerekirken benim emir yarım saat durdu. En sonunda yine ben alamamısım ama baskası almıs. Onuda son işlem ve en yuksek en dusuk işlemdeki rakamların deismesinden anlayabildim. Birde ne hikmetse ne zaman karlı bir işlem icin alım yada satım girsem site cöküyor. Destege mesaj atıncada ddos yiyoruz diyorlar. Ama isin ilginc tarafı ben emri girene kadar hic birsey yok girince site paket 1-2 kere olsa rastlantı derim. Gece 3 te denedim sonuc aynı. Dahada var soleyebilceğim seyler ama gerek yok. Bence hacim olusturamayınca kendileri para kazanamaz hale geldiler sonrasıda bu sekilde hareket etmeye basladılar. Hareketli piyasanın oldugu gunşerde bazen koinimden alıp btcturkte satmak bile 4-5 bin tl bırakıyor.bu kaymagıda kendileri yiyorlar.
teramit
Legendary
*

View Profile
June 28, 2016, 03:30:50 PM

Koinim ilk acıldıgından itibaren kullanmaya basladım. Hatta ilk acıldıgında komisyon sıfırdı. Kullanıcı cekmeye calıstılar ama olmadı. Uzun suredirde aralarda al sat yapıyordum ama net hatırlamamakla beraber son 1 yıldır sıkıntılar olmaya basladı. Son 2-3 ayda ise bu sıkıntılar inanılmaz arttı. Rakamları farazi vericem. Btc 2000 tlyken örnegin 1900 e alım koyuyorum. Sonra o rakama satan cıktıgında ne hikmetse alıstada satıstada aynı rakamlar kalıyor. Ve emirler gerceklesmiyor. Nede olsa gerceklesir diye beklerken aradan 10-15 dk geciyor hala gerceklesmemiş. Daha sonra bakıyorum o emir kaybolmus. Tam tersinide yaptım. Ben almaya calıstım hatta sole soliyim btc 2000 ken ben 2010 a kadar olan emirleri komple toplamak icin 2010 a emir girdim. 2010 ve altını alması gerekirken benim emir yarım saat durdu. En sonunda yine ben alamamısım ama baskası almıs. Onuda son işlem ve en yuksek en dusuk işlemdeki rakamların deismesinden anlayabildim. Birde ne hikmetse ne zaman karlı bir işlem icin alım yada satım girsem site cöküyor. Destege mesaj atıncada ddos yiyoruz diyorlar. Ama isin ilginc tarafı ben emri girene kadar hic birsey yok girince site paket 1-2 kere olsa rastlantı derim. Gece 3 te denedim sonuc aynı. Dahada var soleyebilceğim seyler ama gerek yok. Bence hacim olusturamayınca kendileri para kazanamaz hale geldiler sonrasıda bu sekilde hareket etmeye basladılar. Hareketli piyasanın oldugu gunşerde bazen koinimden alıp btcturkte satmak bile 4-5 bin tl bırakıyor.bu kaymagıda kendileri yiyorlar.
benimde başıma birkaç kez gelmişti , sanırım haklılık payın var bi .bnelik dönüyor olabilir, kendi alıp satmalarında sorun yok ama milletin emrini bloke edip işlem yapmaları .bnelik resmen.Bana da 2-3 defa oldu sadece server yavaş işlem yapıyor herhalde demiştim hala da ihtimal veriyorum ama dediğini yapma ihtimaline de katılıyorum.Öyle bir durumda buraya cevap yazmamaları da normal.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 28, 2016, 03:39:27 PM

benimde başıma birkaç kez gelmişti , sanırım haklılık payın var bi .bnelik dönüyor olabilir, kendi alıp satmalarında sorun yok ama milletin emrini bloke edip işlem yapmaları .bnelik resmen.Bana da 2-3 defa oldu sadece server yavaş işlem yapıyor herhalde demiştim hala da ihtimal veriyorum ama dediğini yapma ihtimaline de katılıyorum.Öyle bir durumda buraya cevap yazmamaları da normal.
Bende aynen senin gibi dusunuyordum. Sonra site catır catır calısırken emir girip gerceklesmemesi sonra sitenin biranda yavaslayıp hata vermesi sonucu kesin kararımı verdim. Birde asagı yukarı cok hareket ettiğinde komple fisi cekip emirleri kitliyorlar. Örnegin dump baslasın o dump bitene kadar ne hikmetse site gelmiyor. Sonra ger geldiğinde emirlere satılmıs oluyor. Guzel tezgah. 
teramit
Legendary
*

View Profile
August 20, 2016, 09:59:04 AM

Btcturk Kapanınca bunlara gün doğdu bakalım aynı problemi yaşayacaklar mı?
Yoksa fırsatı değerlendirip dürüst bir şekilde mi gidecekler göreceğiz, bankalar sıkıntı çıkarıyorsa bunlarında sıkıntı yaşaması lazım.
smokaliptus
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
August 20, 2016, 03:49:54 PM

Bitcoin piyasasını az da olsa ara sıra yoklarım. Bu site açıldıktan 4 ay sonra kullanmaya başladım. Uzun bir aradan sonra tekrar gireyim dedim, girmez olaydım. Altta resimde de göreceğiniz gibi çok fazla bir işlemim yok. 19 Ocak 2016 tarihinde bilgim dışında hesabımdan başka bir adrese bitcoin gönderilmiş ve kalan parayla da tekrar bitcoin alınmış. Sonuç olarak 0.5 BTC benden habersiz gitti ve alınan 0,07 BTC de sistemde gözükmüyor. Durum hakkında mail attım cevap bekliyorum  Undecided 

http://i64.tinypic.com/mhx5k2.jpg
quad
Full Member

Activity: 145
Merit: 100

View Profile
August 20, 2016, 08:48:42 PM

Gözler koinim de olabilir ama nasıl tabikide akıllı hareket ederlerse doğru adımlar atıp web sitelerine sunucularına yatırım yaparlarsa.

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
August 20, 2016, 11:56:30 PM

Konu başında  @EAL belirtmiş zaten önermiyorum diye.  1.si bu zaten büyük bir eksi 

2.si  hesap onayı için kimlik (önlü arkalı)  ve malum diğer belgeler isteniyor. Tamam eyvallah, ama siz kimsiniz? Şirket misiniz, holding misiniz, adınız sanınız nedir? neredesiniz, yeriniz, yurdunuz nerededir? Ben şöyle bir göz atınca sitelerinde bu detayları göremedim.  Gören bilen varsa  burada  yazarsa sevinirim, iyi olur. Böyle hassas bilgi ve belgeleri vermek için insan karşısında erişilebilir kişi/kişiler arıyor. Ben arıyorum en azından.

3. Kendi sitelerinde, kendi kullanıcıları tarafından yapılmış bir sürü kötü yorum ve cevap verilmemiş destek mesajları var. Müşteriyi pek sallamıyorlar anlaşılan.

4. Alım satım kur farkı çok kazık. Resmen gel seni kertelim diyor.

Bu fiyatları ve kötü eleştirileri görünce BTC alıp satmaktan vaz geçtim bu sitede.  Eğer bu konuyu takip ediyor ise Koinim.com sahibi  ticari prensiplerinde bir devrim yapar ise şuan ki durumu kendi lehine çevirebilir.

insanlara güvenecekleri bir mekan lazım bu konuda.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 21, 2016, 07:35:45 AM

btcturkun durumu sonrası simdilik koinimi kullanımda bir artış görünmüyor. ancak eski sayfalara bakmaya üşenecekleri tekrardan uyaralım. koinim pişmanlıktır.
tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
August 23, 2016, 11:30:27 AM

Ben bugün denemek için üye oldum tüm doğrulamaları 5 dk içinde yaptılar, biraz btc gönderdim hemen geçti hesaba biraz düşük fiyattan 1700 e bozdurdum tl yide bankaya gönderdim 15 dk içinde tüm işlemler bitmiş oldu şaşırdım. Tabi benim 65 tl lik bi olaydı henüz bilemiyorum büyük bakiyeler için tam güvenilirmi değilmi çünkü çok kötü yorumlar var burada.
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
August 23, 2016, 01:59:42 PM

Koinim gunluk hacminin 50BTC'yi gectigini gormek guzel.
Biri yukarida islem hacminde degisiklik olmadi demis.

Gunluk hacim 10 katina cikti an itibariyle.

Bugun 4000TL civarinda islem yaptim. 9000TL daha var.
Sabah attigim EFT 1 saat icerisinde, oglen attigim EFT 30 dakika icerisinde hesaba gecti.

Alim / satim fiyatlari arasindaki farki azaltmak bizim elimizde.

Kullaniyorum, memnunum.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
August 24, 2016, 11:34:33 AM

koinim üzerinden işlem yapmaya başladım şuanda sıkıntısız gözüken bir işlem durumu yaşadım ama söz konusu şu ki

hacim çok az gerek bu forumdakiler gerekse

diğer forum btc kullanıcılara geçicide olsa koinimi kullandırmayı alıştırbilirsek

en azından hacim oluşturabiliriz.

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
August 24, 2016, 01:42:04 PM

hacim önemli herkesin ortak düşüncesi gibi ama hacimleyecek olan bizler neden se öcü muamelesi yapıyoruz koimciye Cheesy

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 24, 2016, 03:39:16 PM

koinim üzerinden işlem yapmaya başladım şuanda sıkıntısız gözüken bir işlem durumu yaşadım ama söz konusu şu ki

hacim çok az gerek bu forumdakiler gerekse

diğer forum btc kullanıcılara geçicide olsa koinimi kullandırmayı alıştırbilirsek

en azından hacim oluşturabiliriz.

adamlar ortalarda yok, insana hiç güven vermiyor, site açık ama kendi haline bırakmışlar gibi
foruma gelseler, sorulara cevap verseler, yada ne bikeyim twitterdan fln bir iki mesaj atsalar, az biraz güveniriz
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 27, 2016, 03:47:25 PM

Koinim devam ediyormu yoksa budamı artık bazı sorunları var ben en son burdan çekmiştim paramı?
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 27, 2016, 04:04:37 PM

Koinim devam ediyormu yoksa budamı artık bazı sorunları var ben en son burdan çekmiştim paramı?
Koinim açık evet ama;
Düşük hacimli işlem yapacaksınız tavsiye etmiyorum: Forumda mesutcan'dan hızlıca halledebilirsiniz. Komisyonlar, miktar az olduğu için sizi etkilemeyecektir.
Yüksek hacimli işlem yapacaksınız yine tavsiye etmiyorum; Çünkü koinim'e güvenilmiyor. Zaten yeteri kadar hacim olmuyor çoğu zaman. Bu konunun eski sayfalarına bakarsanız çeşitli şikayetleri görebilirsiniz.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
August 27, 2016, 05:49:36 PM

Koinim açık evet ama;
Düşük hacimli işlem yapacaksınız tavsiye etmiyorum: Forumda mesutcan'dan hızlıca halledebilirsiniz. Komisyonlar, miktar az olduğu için sizi etkilemeyecektir.
Yüksek hacimli işlem yapacaksınız yine tavsiye etmiyorum; Çünkü koinim'e güvenilmiyor. Zaten yeteri kadar hacim olmuyor çoğu zaman. Bu konunun eski sayfalarına bakarsanız çeşitli şikayetleri görebilirsiniz.

arkadas demis ki kisacasi, ne dusuk hacimle, ne de yuksek hacimle , koinim ile islem yapmayin , caniniz yanabilir, basiniz agrir. sikayet edecek bir yer de yok. kendi forumlarinda bile kimse savunmuyor.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
DrocaultaCoin
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
August 27, 2016, 07:06:59 PM

arkadaşlar koinim nasıl ? yatırma btc çekme süreleri hakkında deneyimi olan varmı =
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 92 »
  Print  

Jump to: