Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:09:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1019347 times)
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 16, 2018, 03:01:48 PM
 #1201

Protože od začátku bylo jasné, že je to ponzi schéma, ale dlouho se držel, nechápu, že stále má nějakou hodnotu  Grin Roll Eyes
1713949775
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949775

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949775
Reply with quote  #2

1713949775
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713949775
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713949775

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713949775
Reply with quote  #2

1713949775
Report to moderator
pat25
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 102


View Profile
May 17, 2018, 12:54:09 PM
 #1202

Bitconeeect, pamatuju jak kamoš chtěl investovat, naštěstí to pořád odkládal  Grin Jinač by přišel asi o pěkný ranec peněz.
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 18, 2018, 12:36:04 PM
 #1203

A stejně pořád podobné projekty jako Bitconnect stále vznikají a lidé stále do nich investují  Grin.
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 21, 2018, 06:42:11 PM
 #1204

Toto vlákno je tak mrtvé jako celý Bitconeeeect.

Investovali jste někdo do českého Signals?

Cena je teď hodně nízko na IDEXu.
Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
May 23, 2018, 11:09:45 AM
 #1205

muy bien  Smiley

https://byznys.ihned.cz/...-chceme-se-priblizit-mladym-a-nebyt-vnimani-jako-stary-moloch-rika-vedeni
Energetická společnost Pražská plynárenská se staví po bok gigantu Microsoft nebo tuzemskému e-shopu Alza.cz. Firma nově plánuje od svých zákazníků přijímat platby v kryptoměně bitcoin. Vše by mohlo být připravené již příští měsíc.

"Už v červnu otevřeme platební bránu. Ta pro nás platbu v bitcoinech automaticky převede do normální měny, takže nebudeme spekulovat o vývoji kryptoměn. Ale pokud chce někdo platit alternativním způsobem, chceme mu to umožnit," řekl HN šéf představenstva Pražské plynárenské Pavel Janeček.

Jeho firma je zatím jedinou firmou z oboru, která se k takovému kroku odhodlala. V současné době dodává Pražská plynárenská elektřinu s plynem necelým 420 tisícům zákazníků.

Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
May 23, 2018, 11:16:10 AM
 #1206

//Related  Wink

http://marekcerno.sweb.cz/f10bd19d-f6db-431d-a833-c8daee5e3c8e.jpg
Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
May 26, 2018, 01:55:15 PM
 #1207

McAfee a deklarace měnové nezávislosti

https://currencyindependence.com/read-en.html
Shaalam12
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 50
Merit: 0


View Profile
May 26, 2018, 02:01:55 PM
 #1208

Arsanak molto nirapot pane pankorbo
mprofi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
May 27, 2018, 11:18:53 AM
 #1209

Vynikající český projekt k uložení financí a zároveň možnost zhodnocení, dále možnost vzdělávání v oblasti kryptoměn , obchodování s nimi, e-shopy, zajímavosti a čerstvé zprávy z domova, ze světa a z různých témat ekonomiky, databáze video a též plníte testy pro Vaší odměnu, najdete zde také význam a celkové fungování tohoto projektu.

Stránku doporučuju všem, kteří se zajímají o samovzdělávání, finance, kryptoměny, bitcoin, osamostatnění se od bankovních systémů a hlavně budoucnost, postupně se zde budou přidávat také altcoiny.

Arbolet funguje spolehlivě od roku 2015, spolehlivě vyplácejí, dlouhou dobu zde byla možnost zainvestování s měsíčním zhodnocením. V jednu dobu (2016) se na Arbolet nedalo zaregistrovat bez pozvánky.
Teď se snižují úroky na roční zhodnocení a přeměňují celý systém tak, aby byl kompatibilní se zákonem a mohl snadno expandovat do dalších zemí.

To, že existuje BTC, jsem zaslechnul asi  před rokem. Vůbec jsem ale netušil, jak to celé funguje, jak se k němu dostat a ke své škodě jsem to tehdy nechal být. V létě 2017 jsem ale díky množícím se zprávám o BTC začal aktivně hledat, jakým způsobem bych se mohl stát uživatelem této alternativní měny. Přečetl jsem nějaké články a pochopil, že bych si asi měl založit BTC peněženku. Volba padla na Arbolet. A byla to volba výborná! Arbolet mi doširoka otevřel oči a je mi potěšením být novým členem jeho komunity. Tímto vyjadřuji za jeho promyšlenou koncepci a nadstandardní služby veliké díky.
Motivace vedení a jednotlivých členů dělá z Arboletu den ode dne lepší a lepší projekt.

Rychlost, spolehlivost, nejlepší tým, perfektní a rychlá komunikace s vedením, obrovská budoucnost, okamžité vklady a výběry, proč jste ještě nenaskočili?
Arbolet dobije svět! Smiley

Souhlas, ke kryptoměnám jsem se dostal a naučil se o nich od základu na arbolet, doporučuji všem, co chtějí začít a  neriskovat.....
mprofi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
May 27, 2018, 12:05:17 PM
 #1210

Njn bublina trochu splaskla,prodano mam uz davno s dalsim nakupem budu cekat az uvidim ze zkoncil downtrend.
No tak investuj do ARBOLET . Má BTC peněženku, na suprové úrovni a ktomu CZK , na obou můžeš nechat úročit své prostředky.

Zdravim, Jo,jo, přesně ARBOLET jede Wink uřčitě stojí za to se zapojit, pokud ještě nejsi... Tam hlavně taky vidíš tu spoustu práce na vývoji a administrativě!
a hlavně ochrana investice převedením do vrstev/co je ve vrstvě, nedá se vykrŕst,protože to musím s časovou prodlevu převést do peněženky , chráněnou navíc pinem ,a toho si musí všimnout ,a hlavně hacker nemá tolik času,nebo nové přihlŕšení v určitém čase po dokončení převodu
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 28, 2018, 09:57:38 AM
 #1211

Njn bublina trochu splaskla,prodano mam uz davno s dalsim nakupem budu cekat az uvidim ze zkoncil downtrend.
No tak investuj do ARBOLET . Má BTC peněženku, na suprové úrovni a ktomu CZK , na obou můžeš nechat úročit své prostředky.

Zdravim, Jo,jo, přesně ARBOLET jede Wink uřčitě stojí za to se zapojit, pokud ještě nejsi... Tam hlavně taky vidíš tu spoustu práce na vývoji a administrativě!
a hlavně ochrana investice převedením do vrstev/co je ve vrstvě, nedá se vykrŕst,protože to musím s časovou prodlevu převést do peněženky , chráněnou navíc pinem ,a toho si musí všimnout ,a hlavně hacker nemá tolik času,nebo nové přihlŕšení v určitém čase po dokončení převodu
Vypadáš jak někdo od Arboletu, nelíbí se mi jejich masivní reklama - letáčky do schránky. Asi bych si u nich neuložil peníze.
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 28, 2018, 09:59:56 AM
 #1212

//Related  Wink


Jojo, to jsem viděl na facebookové stránce: Bitcoinový gambleři  Grin
Ale teď je tam nějak ticho, každý se asi bojí dalšího pádu  Grin.
Vazda
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 28, 2018, 03:56:49 PM
 #1213

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?


Ale dost zásadní argument a není nutno nic dodávat. Jestli ti nestačí pak nevim co s tebou. Prostě běž do banky, vem si půjčku, hoď to tam a máš vystaráno. Hlavně pak nechoď nikam brečet páč se ti lidi akorát vysmějou.
Žádný konkrétní informace na mysli nemám, je to jen doměnka. Nečetl jsem to (stačil mi pohled na slibované zisky a mám jasno ... pryč odtamtud).

Osobně neznám nikoho dost blbýho na to aby tam investoval. Taky si myslim že spousta lidí co tam investovala (jestli vůbec někdo) to ani nepřizná.
Nemaj stránky v angličtině tak co by tu dělali. Možná se bojej že anglicky mluvící publikum je chytřejší a jenom chamtivý český jelito se chytí. Fakt nevim.

Zkus založit téma v invest sekci že víš o společnosti co slibuje takovej zisk a uvidíš reakce (připrav se že dostaneš red truts).


Když to je asi ten největší problém. Já bych chtěl spíše informovat o rozvíjející se komunitě kolem bitcoinu, kterou arbolet je. Je tam aktivní forum v českém jazyce, je to web pro čechy. Ne proto, že jsou lidi anglicky mluvící chytřejší (o čemž já osobně pochybuju) ale pro to, aby i lidé v produktivním věku, kteří se bohužel učili jen rusky, mohli mít nějaké informace o alternativním zůsobu převodu peněz a používání blockchainu. Arbolet rozvíjí spoustu aktivit ve virtuálním světě a v tomto směru se snaží i lidi vzdělat. Nikdo nikoho nenutí, aby vkládal peníze na jejich účet a nechal si je zhodnocovat. To je jen takový bonus a je jen na tobě, jestli ho využiješ, nebo ne. Je to spíše myšleno tak, že tam, kam dáváš svoji energii, tak tomu se budeš věnovat. Možná to mělo být i trochu šokující, aby to přitáhlo pozornost lidí.

Odsuzovat něco na základě doměnek a ač víš, že to běží víc než rok a půl (přesněji od prosince 2015) je trochu hloupé, nemyslíš?

V podstatě jsem se jen chtěl zeptat, jestli se o Arboletu tady ví a jestli tam někdo odtud je aktivním členem. Ale vidím, že je to tu mrtvé.


Zdravím, je nás tady z Arboletu málo, je potřeba to tady trochu víc osvětlit.
Vazda
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 28, 2018, 05:28:32 PM
 #1214

Vynikající český projekt k uložení financí a zároveň možnost zhodnocení, dále možnost vzdělávání v oblasti kryptoměn , obchodování s nimi, e-shopy, zajímavosti a čerstvé zprávy z domova, ze světa a z různých témat ekonomiky, databáze video a též plníte testy pro Vaší odměnu, najdete zde také význam a celkové fungování tohoto projektu.

Stránku doporučuju všem, kteří se zajímají o samovzdělávání, finance, kryptoměny, bitcoin, osamostatnění se od bankovních systémů a hlavně budoucnost, postupně se zde budou přidávat také altcoiny.

Arbolet funguje spolehlivě od roku 2015, spolehlivě vyplácejí, dlouhou dobu zde byla možnost zainvestování s měsíčním zhodnocením. V jednu dobu (2016) se na Arbolet nedalo zaregistrovat bez pozvánky.
Teď se snižují úroky na roční zhodnocení a přeměňují celý systém tak, aby byl kompatibilní se zákonem a mohl snadno expandovat do dalších zemí.

To, že existuje BTC, jsem zaslechnul asi  před rokem. Vůbec jsem ale netušil, jak to celé funguje, jak se k němu dostat a ke své škodě jsem to tehdy nechal být. V létě 2017 jsem ale díky množícím se zprávám o BTC začal aktivně hledat, jakým způsobem bych se mohl stát uživatelem této alternativní měny. Přečetl jsem nějaké články a pochopil, že bych si asi měl založit BTC peněženku. Volba padla na Arbolet. A byla to volba výborná! Arbolet mi doširoka otevřel oči a je mi potěšením být novým členem jeho komunity. Tímto vyjadřuji za jeho promyšlenou koncepci a nadstandardní služby veliké díky.
Motivace vedení a jednotlivých členů dělá z Arboletu den ode dne lepší a lepší projekt.

Rychlost, spolehlivost, nejlepší tým, perfektní a rychlá komunikace s vedením, obrovská budoucnost, okamžité vklady a výběry, proč jste ještě nenaskočili?
Arbolet dobije svět! Smiley


Zdravím všechny.
Konečně jsem zde objevil jeden dobrý, pravdivý a smysluplný  příspěvek. Divím se, že jsem na něj zde dosud neviděl rozumnou odpověď.
Na tento příspěvek musím reagovat, jelikož příspěvek dobře vystihuje i moji zkušenost a i moji účast v Arboletu, sám bych to lépe nenapsal.
Naskočil jsem před více než půl rokem, nejdříve do "Krize15", tam je dost velký výběr článků, každý si vybere podle témat a ještě za přečtení může získat malé odměny, které se dají na Arbolet převést. Tak jsem i já dnes rád, že jsem takto objevil Arbolet. Jsem tu spokojený, Arbolet se mi líbí, jak dobře funguje a stále se vylepšuje.
 Za to bych chtěl i vedení poděkovat, též celému, dobrému společenství členů, kteří si mezi sebou pomáhají a i tím Arbolet lépe jede. Taky chci dobývat svět a i moje poslední věta zní - Proč jste ještě nenaskočili?
Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
May 28, 2018, 07:08:26 PM
 #1215

když už tady spamujem ty projekty

McAfee in  Wink

https://coupit.io/kyc/?ref=M3NGOXAvZlNQT3M9
karel88l
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 313
Merit: 1


View Profile
May 28, 2018, 08:37:07 PM
Last edit: May 29, 2018, 07:04:50 AM by karel88l
 #1216

Ten Arbotrotlet bude furt spamovat Cheesy Cheesy Cheesy
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 29, 2018, 08:06:00 AM
 #1217

Jak je to v pravidlech s multiaccountingem? Je to přece evidentní, že je to jedna a ta samá osoba.
Navíc ten jejich arbolet smrdí podvodem.
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
May 30, 2018, 03:58:45 PM
 #1218

Jak je to v pravidlech s multiaccountingem? Je to přece evidentní, že je to jedna a ta samá osoba.
Navíc ten jejich arbolet smrdí podvodem.
Tvůj argument, že něco smrdí podvodem je zajímavý (speciálně od tebe s negativním trustem a obviněním, že máš koupený účet na scam), až budeš mít nějaké relevantní argumenty můžeme se bavit dál. A abych na rozdíl od tebe to obvinění něčím doložil, tak tvůj post č. 422...kde původní uživatel prodává účet...tobě Smiley
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
May 31, 2018, 02:25:47 PM
 #1219

Jak je to v pravidlech s multiaccountingem? Je to přece evidentní, že je to jedna a ta samá osoba.
Navíc ten jejich arbolet smrdí podvodem.
Tvůj argument, že něco smrdí podvodem je zajímavý (speciálně od tebe s negativním trustem a obviněním, že máš koupený účet na scam), až budeš mít nějaké relevantní argumenty můžeme se bavit dál. A abych na rozdíl od tebe to obvinění něčím doložil, tak tvůj post č. 422...kde původní uživatel prodává účet...tobě Smiley

Máš tolik času kontrolovat moji historii  Grin?
Doufám, že ses pobavil a můžeš konečně dělat něco užitečnějšího Wink.

A k arboletu, pamatuješ na: bitcash.cz? Jenom upozorňuju na jisté pochybnosti, ne že je to podvod  Tongue.
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
June 01, 2018, 12:02:59 PM
 #1220

Zas tolik volného času nemám, asi jsem měl štěstí a klikl na správné posty. Každopádně jsem udělal to co je nutné udělat vždy, vlastní ověření. Lidi obecně radši píšou o věcech aniž by věnovali čas a fakta si ověřili Smiley

O bcash jsem zaslechl, nic výjimečného v krypto světě a jejich chabé výmluvy na hacknutí jsou nesmysly (ve smyslu vymlouvání se, my za nic nemůžeme). Každý normální provozovatel bude používat cold wallet s multisignature a potom i když by došlo k úspěšnému hacku, tak ta ztráta bude jen ve výši nuceného cash flow, ale rozhodně ne, že ztratí veškerý kapitál.
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!