Bitcoin Forum
January 21, 2018, 01:30:31 PM *
News: Electrum users must upgrade to 3.0.5 if they haven't already. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 123 »
  Print  
Author Topic: Ethereum  (Read 214450 times)
Starin
Sr. Member

Activity: 266

Infected Mushroom

View Profile WWW
October 01, 2015, 03:10:51 PM

Monero'nun hala doğru dürüst bir gui wallet'ı yok Grin

Ben Monero'yu beğenmiyorum çünkü bu yüzden dediğimde taşlamıştın beni, hatırlatırım. Tongue Roll Eyes

1516541431
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1516541431
Reply with quote  #2

1516541431
Report to moderator
1516541431
Hero Member
*

Ignore
1516541431
Reply with quote  #2

1516541431
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1516541431
Hero Member
*

Ignore
1516541431
Reply with quote  #2

1516541431
Report to moderator
1516541431
Hero Member
*

Ignore
1516541431
Reply with quote  #2

1516541431
Report to moderator
1516541431
Hero Member
*

Ignore
1516541431
Reply with quote  #2

1516541431
Report to moderator
twn
Legendary
*

Activity: 1050

View Profile
October 01, 2015, 03:21:52 PM

Ether wallet hazir olsa etherum kullanima gecse bu sferde zamaninda alanlar ne para kaldirdi be diye arkadan bakicaz. Zamaninda btc ile pizza muhabbetine donecek.
Yada vitalik patlatacak isi ve aa biz demistik alanlar patladi dnecek.
Ben izlemektense beni batimayacak miktarlarda risk alip yer yer al satlarla hatta bazen sifir etherle devam ediyorum. Suanda da ether sayim sifir sabah bikac yuzdu. Bence suan en mantikli harket bu.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 1092

Market Integration Platform

View Profile WWW
October 01, 2015, 08:20:37 PM

Ether wallet hazir olsa etherum kullanima gecse bu sferde zamaninda alanlar ne para kaldirdi be diye arkadan bakicaz. Zamaninda btc ile pizza muhabbetine donecek.
Yada vitalik patlatacak isi ve aa biz demistik alanlar patladi dnecek.
Ben izlemektense beni batimayacak miktarlarda risk alip yer yer al satlarla hatta bazen sifir etherle devam ediyorum. Suanda da ether sayim sifir sabah bikac yuzdu. Bence suan en mantikli harket bu.

Bir süredir bende bu mantıkla hareket ediyorum. yaklaşık 20 USD lik bir sermaye ile zaman zaman ether aşağı gevşediğinde alıp %5 üstüne satış yazıp çıkıyorum.
2 haftada yaptığım toplam 12 trade işlemi ile (ki sizler kadar aktif takip etme şansım olmuyor) 20 USD lik sermaye 22 USD oldu. çok oturup hesaplamadım belkide alsatlarda zarar ediyorum ama BTC/USD fiyatı değişti o yüzden kar etmiş gibi görünüyorum incelemem lazım. @twn bence doğru hareket ediyorsun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS  
RAISE
.US$18mil+.]
twn
Legendary
*

View Profile
October 02, 2015, 06:17:05 AM

Etherde hacim gördüğüm en düşük hacim. 600btc hacim var toplam, dikkat edin birde günlerden cuma yukarı doğru gideceğini hiç sanmıyorum sert aşağı kıracaktır.düşük bir ihtimalde olsa yine sert yukarı kırabilir.birileri operasyon için hazırlanıyor.
twn
Legendary
*

View Profile
October 06, 2015, 06:30:16 AM

beklediğim gibi oldu cuma 0030 olan ether suan 0025. boşta btc kalmadı bende olsa bu seviyelerden biraz alırdım. 0025civarından alış emri yazılıp beklenebilir. 0028-30 aralığındanda satış girilebilir
ytd
techman
Legendary
*

Activity: 1442

Alp IŞIK | İletişim : 21.co/techman

View Profile WWW
October 15, 2015, 04:13:11 PM

Gün geçtikçe değer kaybetti, 0.0021 seviyesinde şu anda 0.00187 seviyesi bile görüldü. 40 seviyelerinden çıkış yapmıştım tekrar girip girmemek konusunda kararsız kaldım.

twn
Legendary
*

View Profile
October 16, 2015, 07:44:30 AM

boşta btc im olsa suan 0020 seviyelerinden biraz ether alır unuturum.uzun vadede iyi kazandıracağına inanıyorum. hiç al satla uğraşmam.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1190

View Profile
October 16, 2015, 10:04:01 AM

Vitalik in dedigin anlami, milleti iyi sogusledik bu ethereum isinden demenin kibarcasi,

buna binahaleyn hala ethereum almak isteyenlerin olmasi , daha artarmi diyenlerin olmasi acikcasi baslibasina bir insan belgesi konusu.
twn
Legendary
*

View Profile
October 16, 2015, 11:16:58 AM

Vitalik in dedigin anlami, milleti iyi sogusledik bu ethereum isinden demenin kibarcasi,

buna binahaleyn hala ethereum almak isteyenlerin olmasi , daha artarmi diyenlerin olmasi acikcasi baslibasina bir insan belgesi konusu.
sizin alış yada satış yaptığınız yada elinizde uzun süre tuttuğunuz bir coin varmı? varsa bilmek isterim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 1092

Market Integration Platform

View Profile WWW
October 16, 2015, 04:31:12 PM

boşta btc im olsa suan 0020 seviyelerinden biraz ether alır unuturum.uzun vadede iyi kazandıracağına inanıyorum. hiç al satla uğraşmam.

Tavsiyenize uydum. 0020 seviyesinden uzun vadeli tutmak için aldım 20 tane ve unutuyor. btc lerim vitalik e kurban olsun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS  
RAISE
.US$18mil+.]
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 18, 2015, 02:18:36 PM

Tavsiyenize uydum. 0020 seviyesinden uzun vadeli tutmak için aldım 20 tane ve unutuyor. btc lerim vitalik e kurban olsun.

0019 larda dolaşmaya başlamış etherum, an itibariyle  zarardasınız. daha düşük fiyatlardan biraz daha alıp maliyet düşürecek misiniz?

twn
Legendary
*

View Profile
October 19, 2015, 05:58:22 PM

0019 larda dolaşmaya başlamış etherum, an itibariyle  zarardasınız. daha düşük fiyatlardan biraz daha alıp maliyet düşürecek misiniz?
O kadar fark anlik kapanabilir.maliyet dusurmek icin ornegin 0015e gerilerse alirsa daha mantikli olur.simdi komtrol ettim 00187 den islem goruyor.hacim iyice daralmis 500btc civari.
Bu arada asil bts cakilmis. Ay basi yaklasik 3k di suan 1.5k uzak durmakta fayda var
kingbydigital
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
October 19, 2015, 08:45:56 PM

Arkadaşlar poloniex'ten bir miktar etc aldım. Bunu nasıl bilgisayarımda saklayabilirim? Yani bu ethereum'un cüzdanı falan var mı?
kripto para
Hero Member

Activity: 546

IDEX - LIVE Real-time DEX

View Profile
October 23, 2015, 09:46:16 PM

1.5 mbtc'den 2mbtc'lere sıçramış fiyatı. Birilerinin tuzağına gelmeyin. uygun seviyelerden çıkış yapmayı ihmal etmeyin. Ether balonu patladı ve söndü, sönüyor.

██████████████████
            █████  █████  █████  █████
         ███████████████████████████████
       ████  ████████████████████████  ███
      ██████████████████████████████████████
     ██  ████████████████████████████████████
    ████████████████████████████     █████  ██
   █████████████████████████████ ▐█▌ ██████████
  ███  █████████████████▌     ██ ▐█▌ ██████████
  ██████████████████████▌ ██  ██ ▐█▌ ███████  ██
  ███████████████      █▌ ██  ██ ▐█▌ ███████████
  ██  ███████████  ██  █▌ ██  ██ ▐█▌ ███████████
  ███████████████  ██  █▌ ██  ██ ▐█▌ ███████  ██
  █████████        ██  █▌ ██  ██ ▐█▌ ██████████
   ██  █████████████████▌ ██  ██ ▐█▌ ██████████
    ██████████████        ██  ██ ▐█▌ ██████  █
     ███████████████████████████ ▐█▌ ████████
      ██  ███████████████        ▐█▌ ███  ██
       ███████████████████████████████████
         ████  ████████████████████  ███
            ██████  ████  ████  ██████
                ██████████████████

IDEX
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

Start Trading Instantly
  BOUNTY
  Telegram
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 1036

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
October 23, 2015, 11:30:22 PM

1.5 mbtc'den 2mbtc'lere sıçramış fiyatı. Birilerinin tuzağına gelmeyin. uygun seviyelerden çıkış yapmayı ihmal etmeyin. Ether balonu patladı ve söndü, sönüyor.

İyi yükselmiş. En azından bu şekilde satış fırsatı veriyor. Bagholder olmayın, coinlerle duygusal bağ kurmayın. Hele böyle yaratıcısı dolandırıcı olan coinlerden uzun vadede bir şey beklemeyin.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 938

View Profile
October 24, 2015, 08:05:26 PM

2 gün içinde %33 artış (1.5 mbtc'den 2mbtc'ye yükselmesi) ve hacimli olması: tam tradelik altcoin aslında. Dip/tepe noktaları iyi belirlemek lazım.

▄████▄
           ▄██████████▄
        ▄██████▀  ▀██████▄
    ▄██████▀        ▀██████▄
  ▄██████▀              ▀██████▄
██████▀                    ▀██████
███▀          ▄████▄          ▀███
███        ▄██████████▄        ███
███      ████████████████      ███
███        ▀██████████▀        ███
███           ▀████▀          ▄███
███                        ▄██████
  ▀      ▄              ▄██████▀
         ███▄        ▄██████▀
         ██████▄  ▄██████▀
           ▀██████████▀
              ▀████▀

▄███▀ ▄█▀
 ▄███▀ ▄█▀
███▀ ▄█▀
███ █▀
███ █
███ █
███ █
███ █
███ █
███ █▄
███▄ ▀█▄
 ▀███▄ ▀█▄
   ▀███▄ ▀█▄
The Future of Insurance for Unbanked and Cryptoassets
⬢ Decentralized Insurance for emerging markets ⬢
▀█▄ ▀███▄
  ▀█▄ ▀███▄
    ▀█▄ ▀███
      ▀█ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
      ▄█ ███
    ▄█▀ ▄███
  ▄█▀ ▄███▀
▄█▀ ▄███
Twitter
Reddit
Telegram
Medium
twn
Legendary
*

View Profile
October 25, 2015, 06:03:51 AM

Ben hala etherin uzun vadede yukarı zıplayacağını düsünüyorum. ilk bir ayda 5k 10k btc hacimli günler yaşadı. şuanki hacmi hacim değil.şuan iyice dibe çektiler milletide uyuttular.beklemede yavaş yavaş topladıklarını düşünüyorum. sizi batırmıcak miktarda(kimisi için 0.1btc kimisi için 10 btc)alıp kenara atarsanız uzun vadede iyi kar getirebileceğini düsünüyorum. risk almak istemeyenler için tavsiyem %10 karla al sat yapın. gün içinde mutlaka görüyor +- %10 aralıgını. ben ekim başından beri etherle ilgilenemedim ama takip ediyorum. o yuzdende elimde ether tutmuyorum ama bu seviyelerden açıkcası bi 100 ether alıp kenara atma planlarımın arasında.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 938

View Profile
October 25, 2015, 05:54:47 PM

Ben hala etherin uzun vadede yukarı zıplayacağını düsünüyorum. ilk bir ayda 5k 10k btc hacimli günler yaşadı. şuanki hacmi hacim değil.şuan iyice dibe çektiler milletide uyuttular.beklemede yavaş yavaş topladıklarını düşünüyorum. sizi batırmıcak miktarda(kimisi için 0.1btc kimisi için 10 btc)alıp kenara atarsanız uzun vadede iyi kar getirebileceğini düsünüyorum. risk almak istemeyenler için tavsiyem %10 karla al sat yapın. gün içinde mutlaka görüyor +- %10 aralıgını. ben ekim başından beri etherle ilgilenemedim ama takip ediyorum. o yuzdende elimde ether tutmuyorum ama bu seviyelerden açıkcası bi 100 ether alıp kenara atma planlarımın arasında.
Bu piyasada Bagholder'lar (alıp kenara atanlar) her zaman %90 ihtimalle kayıp ederler. Hangi kripto paranın geçmişini açarsanız açın hiçbirinde stabil bir yükseliş yoktur. Hepsinde illaki düşüş vardır. Tepeden alanlar her zaman umutludur oysaki Roll Eyes

▄████▄
           ▄██████████▄
        ▄██████▀  ▀██████▄
    ▄██████▀        ▀██████▄
  ▄██████▀              ▀██████▄
██████▀                    ▀██████
███▀          ▄████▄          ▀███
███        ▄██████████▄        ███
███        ▀██████████▀        ███
███           ▀████▀          ▄███
███                        ▄██████
  ▀      ▄              ▄██████▀
         ███▄        ▄██████▀
         ██████▄  ▄██████▀
           ▀██████████▀
              ▀████▀

▄███▀ ▄█▀
 ▄███▀ ▄█▀
███▀ ▄█▀
███ █▀
███ █
███ █
███ █
███ █
███ █
███ █▄
███▄ ▀█▄
 ▀███▄ ▀█▄
   ▀███▄ ▀█▄
The Future of Insurance for Unbanked and Cryptoassets
⬢ Decentralized Insurance for emerging markets ⬢
▀█▄ ▀███▄
  ▀█▄ ▀███▄
    ▀█▄ ▀███
      ▀█ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
       █ ███
      ▄█ ███
    ▄█▀ ▄███
  ▄█▀ ▄███▀
▄█▀ ▄███
Twitter
Reddit
Telegram
Medium
goraset
Legendary
*

Activity: 1554

View Profile
October 26, 2015, 11:48:12 AM

yeni bir pump gelecek gibi duruyor, alım tarafında 1200 btc lik emir oluşmuş, bu çok iyi bir rakam, yada ters köşe yapıp kafasına vuracaklar,
şahsi fikrim pump geleceği yönünde, alım yaptım mı hayır,  0.00155 e kadar geriledi, almadım, şimdi 0.0023 olmuş elim gitmiyor almaya

██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████

█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████

██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████
██████

█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████
█ ██████

twn
Legendary
*

View Profile
October 26, 2015, 11:57:00 AM

yeni bir pump gelecek gibi duruyor, alım tarafında 1200 btc lik emir oluşmuş, bu çok iyi bir rakam, yada ters köşe yapıp kafasına vuracaklar,
şahsi fikrim pump geleceği yönünde, alım yaptım mı hayır,  0.00155 e kadar geriledi, almadım, şimdi 0.0023 olmuş elim gitmiyor almaya
hacimde kuvvetlenmiş. satıştaki ether sayısıda azalmış. ama 0023 ile 0024 arasında 100btclik satış emri var aynı şekide suan 100 btclik dumplada 0021e çekebiliyorlar.dengeli gözüküyor suan için. gün içinde 0025i mutlaka denerler bence.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 123 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.