Bitcoin Forum
June 25, 2018, 06:05:33 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 123 »
  Print  
Author Topic: Ethereum  (Read 214556 times)
Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
October 01, 2015, 03:10:51 PM

Monero'nun hala doğru dόrόst bir gui wallet'ı yok Grin

Ben Monero'yu beğenmiyorum ηόnkό bu yόzden dediğimde taşlamıştın beni, hatırlatırım. Tongue Roll Eyes

The World's Betting Exchange

Bet with play money. Win real Bitcoin. 5BTC Prize Fund for World Cup 2018.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1529949933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1529949933
Reply with quote  #2

1529949933
Report to moderator
twn
Legendary
*

Activity: 1162
Merit: 1008

View Profile WWW
October 01, 2015, 03:21:52 PM

Ether wallet hazir olsa etherum kullanima gecse bu sferde zamaninda alanlar ne para kaldirdi be diye arkadan bakicaz. Zamaninda btc ile pizza muhabbetine donecek.
Yada vitalik patlatacak isi ve aa biz demistik alanlar patladi dnecek.
Ben izlemektense beni batimayacak miktarlarda risk alip yer yer al satlarla hatta bazen sifir etherle devam ediyorum. Suanda da ether sayim sifir sabah bikac yuzdu. Bence suan en mantikli harket bu.

▒███▒ ▒█████▒ ▒██████ ▒██████ ▒██████ ▒██████ ▒██████▒ ▒████████████▒ ▒▒▒███▒▒ ▒████████████▒ ▒██████ ▒███████ ▒██████████████████▒ ███████████▒ ▒█████████████████ ▒██████ ▒███████ ▒███████▒▒ ▓▒████▒ ██████████████ ▒█████▒▒▒▒▒▒████████▒ ▒██████ ███████▒ ▒██████▒ ▒▓▒██▒ ▒███████▒▒░░░▒▒ █▒ ▒██████ ▒██████ ▒██████▒ ▒████▒ ▒███▒ ███████ ██████▒ ▒██████▒███████ ▒ ████ ▒██████▒ ▒▒▒████████████▒ ▒█████████████▒ ▒███▒ ▒██████▒ ███████████████████▒ ▒██████▒▒██████▒ ▒██▒ ▒██████▒ ██████████▒▒▒▒▒██████▒ ▒██████ ▒███████▒ ▒ ███▒ ▒██████▒ ▒██████▒ ██████▒ ▒██████ ▒███████ ▒ ▒███ ▒██████▒ ██████▒ ██████▒ ▒██████ ▒████████ ▒▒ ▒███ ▒██████▒ ▒██████▒ ▓██████ ▒██████ ▒████████▒ ▒▒▒ ▒███▒ ▒██████▒ ████████████████████ ░██████ ▒████████▒ ▒▒▒ ▒▒█▒▒█▒ ▒██████▒ ▒███████████████▒ ░░▒▒▒▓▒ ▒▒███▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒ ▒█████▒ ▒▒▒█████▒▒ • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • ░██ ░███████ ░████████████ ▒████████████████░ ▒███████████▒ ████████ ░██████████████░ ░█████████▓ ░████████████████ ░███████████ ░██████████████████ ▒█████████████ ███████████████▒ ▓██████████████░ ░███████░ █████████████████ ▓█▓ ██████████████████▒ ██ ████████████████████ ██ ████████████████████ ██░░███████████████████░ ███████░ ▓███████████ ░████ ████████░ ░░ ░█████ ░█▒ • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • TWITTER • DISCORD • MEDIUM • GITHUB
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1064

Market Integration Platform

View Profile WWW
October 01, 2015, 08:20:37 PM

Ether wallet hazir olsa etherum kullanima gecse bu sferde zamaninda alanlar ne para kaldirdi be diye arkadan bakicaz. Zamaninda btc ile pizza muhabbetine donecek.
Yada vitalik patlatacak isi ve aa biz demistik alanlar patladi dnecek.
Ben izlemektense beni batimayacak miktarlarda risk alip yer yer al satlarla hatta bazen sifir etherle devam ediyorum. Suanda da ether sayim sifir sabah bikac yuzdu. Bence suan en mantikli harket bu.

Bir sόredir bende bu mantıkla hareket ediyorum. yaklaşık 20 USD lik bir sermaye ile zaman zaman ether aşağı gevşediğinde alıp %5 όstόne satış yazıp ηıkıyorum.
2 haftada yaptığım toplam 12 trade işlemi ile (ki sizler kadar aktif takip etme şansım olmuyor) 20 USD lik sermaye 22 USD oldu. ηok oturup hesaplamadım belkide alsatlarda zarar ediyorum ama BTC/USD fiyatı değişti o yόzden kar etmiş gibi gφrόnόyorum incelemem lazım. @twn bence doğru hareket ediyorsun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS  
RAISE
.US$18mil+.]
twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 02, 2015, 06:17:05 AM

Etherde hacim gφrdόğόm en dόşόk hacim. 600btc hacim var toplam, dikkat edin birde gόnlerden cuma yukarı doğru gideceğini hiη sanmıyorum sert aşağı kıracaktır.dόşόk bir ihtimalde olsa yine sert yukarı kırabilir.birileri operasyon iηin hazırlanıyor.

▒███▒ ▒█████▒ ▒██████ ▒██████ ▒██████ ▒██████ ▒██████▒ ▒████████████▒ ▒▒▒███▒▒ ▒████████████▒ ▒██████ ▒███████ ▒██████████████████▒ ███████████▒ ▒█████████████████ ▒██████ ▒███████ ▒███████▒▒ ▓▒████▒ ██████████████ ▒█████▒▒▒▒▒▒████████▒ ▒██████ ███████▒ ▒██████▒ ▒▓▒██▒ ▒███████▒▒░░░▒▒ █▒ ▒██████ ▒██████ ▒██████▒ ▒████▒ ▒███▒ ███████ ██████▒ ▒██████▒███████ ▒ ████ ▒██████▒ ▒▒▒████████████▒ ▒█████████████▒ ▒███▒ ▒██████▒ ███████████████████▒ ▒██████▒▒██████▒ ▒██▒ ▒██████▒ ██████████▒▒▒▒▒██████▒ ▒██████ ▒███████▒ ▒ ███▒ ▒██████▒ ▒██████▒ ██████▒ ▒██████ ▒███████ ▒ ▒███ ▒██████▒ ██████▒ ██████▒ ▒██████ ▒████████ ▒▒ ▒███ ▒██████▒ ▒██████▒ ▓██████ ▒██████ ▒████████▒ ▒▒▒ ▒███▒ ▒██████▒ ████████████████████ ░██████ ▒████████▒ ▒▒▒ ▒▒█▒▒█▒ ▒██████▒ ▒███████████████▒ ░░▒▒▒▓▒ ▒▒███▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒ ▒█████▒ ▒▒▒█████▒▒ • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • ░██ ░███████ ░████████████ ▒████████████████░ ▒███████████▒ ████████ ░██████████████░ ░█████████▓ ░████████████████ ░███████████ ░██████████████████ ▒█████████████ ███████████████▒ ▓██████████████░ ░███████░ █████████████████ ▓█▓ ██████████████████▒ ██ ████████████████████ ██ ████████████████████ ██░░███████████████████░ ███████░ ▓███████████ ░████ ████████░ ░░ ░█████ ░█▒ • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • ██ • • TWITTER • DISCORD • MEDIUM • GITHUB
twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 06, 2015, 06:30:16 AM

beklediğim gibi oldu cuma 0030 olan ether suan 0025. boşta btc kalmadı bende olsa bu seviyelerden biraz alırdım. 0025civarından alış emri yazılıp beklenebilir. 0028-30 aralığındanda satış girilebilir
ytd

techman
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1000

Alp IŞIK | İletişim : 21.co/techman

View Profile WWW
October 15, 2015, 04:13:11 PM

Gόn geηtikηe değer kaybetti, 0.0021 seviyesinde şu anda 0.00187 seviyesi bile gφrόldό. 40 seviyelerinden ηıkış yapmıştım tekrar girip girmemek konusunda kararsız kaldım.

twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 16, 2015, 07:44:30 AM

boşta btc im olsa suan 0020 seviyelerinden biraz ether alır unuturum.uzun vadede iyi kazandıracağına inanıyorum. hiη al satla uğraşmam.

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1330
Merit: 1022

View Profile
October 16, 2015, 10:04:01 AM

Vitalik in dedigin anlami, milleti iyi sogusledik bu ethereum isinden demenin kibarcasi,

buna binahaleyn hala ethereum almak isteyenlerin olmasi , daha artarmi diyenlerin olmasi acikcasi baslibasina bir insan belgesi konusu.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 16, 2015, 11:16:58 AM

Vitalik in dedigin anlami, milleti iyi sogusledik bu ethereum isinden demenin kibarcasi,

buna binahaleyn hala ethereum almak isteyenlerin olmasi , daha artarmi diyenlerin olmasi acikcasi baslibasina bir insan belgesi konusu.
sizin alış yada satış yaptığınız yada elinizde uzun sόre tuttuğunuz bir coin varmı? varsa bilmek isterim.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1064

Market Integration Platform

View Profile WWW
October 16, 2015, 04:31:12 PM

boşta btc im olsa suan 0020 seviyelerinden biraz ether alır unuturum.uzun vadede iyi kazandıracağına inanıyorum. hiη al satla uğraşmam.

Tavsiyenize uydum. 0020 seviyesinden uzun vadeli tutmak iηin aldım 20 tane ve unutuyor. btc lerim vitalik e kurban olsun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS  
RAISE
.US$18mil+.]
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
October 18, 2015, 02:18:36 PM

Tavsiyenize uydum. 0020 seviyesinden uzun vadeli tutmak iηin aldım 20 tane ve unutuyor. btc lerim vitalik e kurban olsun.

0019 larda dolaşmaya başlamış etherum, an itibariyle  zarardasınız. daha dόşόk fiyatlardan biraz daha alıp maliyet dόşόrecek misiniz?

twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 19, 2015, 05:58:22 PM

0019 larda dolaşmaya başlamış etherum, an itibariyle  zarardasınız. daha dόşόk fiyatlardan biraz daha alıp maliyet dόşόrecek misiniz?
O kadar fark anlik kapanabilir.maliyet dusurmek icin ornegin 0015e gerilerse alirsa daha mantikli olur.simdi komtrol ettim 00187 den islem goruyor.hacim iyice daralmis 500btc civari.
Bu arada asil bts cakilmis. Ay basi yaklasik 3k di suan 1.5k uzak durmakta fayda var

kingbydigital
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
October 19, 2015, 08:45:56 PM

Arkadaşlar poloniex'ten bir miktar etc aldım. Bunu nasıl bilgisayarımda saklayabilirim? Yani bu ethereum'un cόzdanı falan var mı?
kripto para
Hero Member

Activity: 630
Merit: 501

Next Generation Antivirus

View Profile
October 23, 2015, 09:46:16 PM

1.5 mbtc'den 2mbtc'lere sıηramış fiyatı. Birilerinin tuzağına gelmeyin. uygun seviyelerden ηıkış yapmayı ihmal etmeyin. Ether balonu patladı ve sφndό, sφnόyor.

R
         ▄▄███████▄▄
      ▄███████████████▄
    ▄███████████████████▄
   ███████████▀███████████
  ████████▀▀     ▀▀████████
 ████████           ████████
▐███████             ███████▌
▐███████             ███████▌
 ████████           ████████
  ████████▄▄     ▄▄████████
   ███████████▄███████████
    ▀███████████████████▀
      ▀███████████████▀
         ▀▀███████▀▀
MAD              ▒█████▒
       ██████  ░░░██████
  █████░░░░  ░░░  ░░░  ░█████
 ██░  ░░░  ░░░  ░░░  ░░░ ██ ██
 ██ ░░░  ░░░ █████ ░░░ ██░  ██
 ██░░  ░█▄  ░▀███▀░░ ██░░  ░██
 ██  ░░░ ▀█▄█▄▄ ▄▄███░  ░░░██
 ██▒░░  ░░░████░███░  ░░░ ▒██
  ██  ░░▄█████████████▄░  ░██
  ██░░░█▀░░████░████░░▀█░░░██
   ██  ░░▄█████ ███▀█▄░░░ ██
    ██░▄███░░ █░█░  ░▀█▄ ██
     ████░░  ░░░  ░░░  ░██
      ████ ░░░  ░░░  ░███
        ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
           ▀▀▀▀▀▀▀▀
[] FACEBOOK
TWITTER
LINKEDIN
MEDIUM
TELEGRAM
ANN THREAD
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1000

View Profile
October 23, 2015, 11:30:22 PM

1.5 mbtc'den 2mbtc'lere sıηramış fiyatı. Birilerinin tuzağına gelmeyin. uygun seviyelerden ηıkış yapmayı ihmal etmeyin. Ether balonu patladı ve sφndό, sφnόyor.

İyi yόkselmiş. En azından bu şekilde satış fırsatı veriyor. Bagholder olmayın, coinlerle duygusal bağ kurmayın. Hele bφyle yaratıcısı dolandırıcı olan coinlerden uzun vadede bir şey beklemeyin.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1022
Merit: 1001

Healthcare Beyond Barriers

View Profile
October 24, 2015, 08:05:26 PM

2 gόn iηinde %33 artış (1.5 mbtc'den 2mbtc'ye yόkselmesi) ve hacimli olması: tam tradelik altcoin aslında. Dip/tepe noktaları iyi belirlemek lazım.

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄█████        █████████▄
▄██████  ▄▄▄▄▄ ██████████▄
███████  ▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀███████
███████  ▄▄▄▄▄▄▄▄  ███████
███████  ▀▀▀▀▀▀▀▀  ███████
▀██████  ▀▀▀▀▀▀▀▀  ██████▀
▀█████            █████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄███▀
    ███▀
   ███
  ███
 ███
 ███
███
███
███
███
███
 ███
 ███
  ███
   ███
    ███▄
     ▀███▄
░▄█████████████████████████████████████████████████████████████████▄
█████████▄          ▀██████▄          ▀█████████████████   ██████████
███████████▄▄▄▄▄▄▄    ▀██████▄▄▄▄▄▄▄    ▀███████████████   ██████████
███████████████████▄    █████████████▄   ███████████████   ██████████
█████████████████████   ██████████████   ██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██████████
█████████████████████   █████████████▀   ████▀             ██████████
█████████████████████   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄███    ▄███████   ██████████
█████████████████████   ███           ▄█████   █████████   ██████████
███████████████████▀    ███   ██████████████   █████████   ██████████
███████████▀▀▀▀▀▀▀    ▄████   ██████████████   █████████   ██████████
█████████▀          ▄██████   ██████████████   █████████   ██████████
 ▀█████████████████████████████████████████████████████████████████▀

▀███▄
  ▀███
    ███
     ███
      ███
      ███
       ███
       ███
       ███
       ███
       ███
      ███
      ███
     ███
    ███
  ▄███
▄███▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 25, 2015, 06:03:51 AM

Ben hala etherin uzun vadede yukarı zıplayacağını dόsόnόyorum. ilk bir ayda 5k 10k btc hacimli gόnler yaşadı. şuanki hacmi hacim değil.şuan iyice dibe ηektiler milletide uyuttular.beklemede yavaş yavaş topladıklarını dόşόnόyorum. sizi batırmıcak miktarda(kimisi iηin 0.1btc kimisi iηin 10 btc)alıp kenara atarsanız uzun vadede iyi kar getirebileceğini dόsόnόyorum. risk almak istemeyenler iηin tavsiyem %10 karla al sat yapın. gόn iηinde mutlaka gφrόyor +- %10 aralıgını. ben ekim başından beri etherle ilgilenemedim ama takip ediyorum. o yuzdende elimde ether tutmuyorum ama bu seviyelerden aηıkcası bi 100 ether alıp kenara atma planlarımın arasında.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1022
Merit: 1001

Healthcare Beyond Barriers

View Profile
October 25, 2015, 05:54:47 PM

Ben hala etherin uzun vadede yukarı zıplayacağını dόsόnόyorum. ilk bir ayda 5k 10k btc hacimli gόnler yaşadı. şuanki hacmi hacim değil.şuan iyice dibe ηektiler milletide uyuttular.beklemede yavaş yavaş topladıklarını dόşόnόyorum. sizi batırmıcak miktarda(kimisi iηin 0.1btc kimisi iηin 10 btc)alıp kenara atarsanız uzun vadede iyi kar getirebileceğini dόsόnόyorum. risk almak istemeyenler iηin tavsiyem %10 karla al sat yapın. gόn iηinde mutlaka gφrόyor +- %10 aralıgını. ben ekim başından beri etherle ilgilenemedim ama takip ediyorum. o yuzdende elimde ether tutmuyorum ama bu seviyelerden aηıkcası bi 100 ether alıp kenara atma planlarımın arasında.
Bu piyasada Bagholder'lar (alıp kenara atanlar) her zaman %90 ihtimalle kayıp ederler. Hangi kripto paranın geηmişini aηarsanız aηın hiηbirinde stabil bir yόkseliş yoktur. Hepsinde illaki dόşόş vardır. Tepeden alanlar her zaman umutludur oysaki Roll Eyes

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄█████        █████████▄
▄██████  ▄▄▄▄▄ ██████████▄
███████  ▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀███████
███████  ▀▀▀▀▀▀▀▀  ███████
▀██████  ▀▀▀▀▀▀▀▀  ██████▀
▀█████            █████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄███▀
    ███▀
   ███
  ███
 ███
 ███
███
███
███
███
███
 ███
 ███
  ███
   ███
    ███▄
     ▀███▄
░▄█████████████████████████████████████████████████████████████████▄
█████████▄          ▀██████▄          ▀█████████████████   ██████████
███████████▄▄▄▄▄▄▄    ▀██████▄▄▄▄▄▄▄    ▀███████████████   ██████████
███████████████████▄    █████████████▄   ███████████████   ██████████
█████████████████████   ██████████████   ██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██████████
█████████████████████   █████████████▀   ████▀             ██████████
█████████████████████   ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄███    ▄███████   ██████████
█████████████████████   ███           ▄█████   █████████   ██████████
███████████████████▀    ███   ██████████████   █████████   ██████████
███████████▀▀▀▀▀▀▀    ▄████   ██████████████   █████████   ██████████
█████████▀          ▄██████   ██████████████   █████████   ██████████
 ▀█████████████████████████████████████████████████████████████████▀

▀███▄
  ▀███
    ███
     ███
      ███
      ███
       ███
       ███
       ███
       ███
       ███
      ███
      ███
     ███
    ███
  ▄███
▄███▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
goraset
Legendary
*

Activity: 1708
Merit: 1004

View Profile WWW
October 26, 2015, 11:48:12 AM

yeni bir pump gelecek gibi duruyor, alım tarafında 1200 btc lik emir oluşmuş, bu ηok iyi bir rakam, yada ters kφşe yapıp kafasına vuracaklar,
şahsi fikrim pump geleceği yφnόnde, alım yaptım mı hayır,  0.00155 e kadar geriledi, almadım, şimdi 0.0023 olmuş elim gitmiyor almaya

████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ██████████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████
M ▄▄█▀▀█▄▄ ▄█▀ ▀█▄ ▄█ ▄██▄ █▄ █ ██████ █ █▄ ▀████▀ ▄█ █▄ ▀▀ ▄█ ▀█▄▄ ▄▄█▀ ▀▀▀▀ N ██ ▄▀▀▄ █ █ █ █ ▄▀ ██ ▀▄ █ ████ █ █ ██ █ ▀ ▀ R C H █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ FACEBOOKTWITTERTELEGRAMREDDIT
twn
Legendary
*

View Profile WWW
October 26, 2015, 11:57:00 AM

yeni bir pump gelecek gibi duruyor, alım tarafında 1200 btc lik emir oluşmuş, bu ηok iyi bir rakam, yada ters kφşe yapıp kafasına vuracaklar,
şahsi fikrim pump geleceği yφnόnde, alım yaptım mı hayır,  0.00155 e kadar geriledi, almadım, şimdi 0.0023 olmuş elim gitmiyor almaya
hacimde kuvvetlenmiş. satıştaki ether sayısıda azalmış. ama 0023 ile 0024 arasında 100btclik satış emri var aynı şekide suan 100 btclik dumplada 0021e ηekebiliyorlar.dengeli gφzόkόyor suan iηin. gόn iηinde 0025i mutlaka denerler bence.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 123 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.