Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:36:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Bitleu - prima moneda virtuala pentru romani !  (Read 15245 times)
BTL-Master (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
March 11, 2014, 11:43:12 AM
 #1

Anuntul de lansare este aici:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=510353.0

Se lanseaza la ora 2:00 PM 11 Martie 2014, peste foarte putin timp.

Va urez mult succes !
1714145788
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714145788

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714145788
Reply with quote  #2

1714145788
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714145788
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714145788

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714145788
Reply with quote  #2

1714145788
Report to moderator
Martisor-Sobru
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 541
Merit: 500


View Profile
March 11, 2014, 12:14:37 PM
 #2

 Grin Asa da.

Fara 50% preminare as fi banuit ca nu are nimic romanesc in ea.
Insa m-am linistit: putem mina romaneste...cum e tara asa e si crypto-moneda ei.  Grin

Totusi nu e chiar prima. Daca retin bine a mai fost un leu.  Roll Eyes

Apropo, suta aia de monede care imi revin mie ca cetatean cum o pot lua? Nu de alta dar sa fiu si eu in spiritul ei. Cheesy
tutorialevideo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1161
Merit: 1001

Don`t invest more than you can afford to lose


View Profile WWW
March 11, 2014, 12:48:04 PM
 #3

Smiley)))) auzi da mai bine cere din pre(pre)mine 100 de monede.

Auzi, da la recesamant pe rromi nu ia numarat bine eu zic sa mai faci 10-20% premine sa ajunga la toti 100 mai bine mai mult de cat mai putin.

Hosting Bitcoin and any mining gear in Europe/Romania.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5228685.msg53918147#msg53918147

For more info you can write me!
M0ndialu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 819
Merit: 1000



View Profile WWW
March 11, 2014, 01:11:01 PM
 #4

Am vorbit cu mama, tata, bunica, bunicul + ceva vecini toti asteapta sa isi primeasca partea  Cheesy

Deci unde ? cand ? si cum ?   Roll Eyes

wickedsick
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 467
Merit: 250


View Profile
March 11, 2014, 01:36:01 PM
 #5

am gasit o lista de 2000 CNP-uri, facem un trade? Smiley)
M0ndialu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 819
Merit: 1000



View Profile WWW
March 11, 2014, 01:39:26 PM
 #6

am gasit o lista de 2000 CNP-uri, facem un trade? Smiley)

Doar o lista ? http://redoxwap.freehostia.com/cnpgenerator.php  Cheesy Cheesy

wickedsick
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 467
Merit: 250


View Profile
March 11, 2014, 01:40:03 PM
 #7

am gasit o lista de 2000 CNP-uri, facem un trade? Smiley)

Doar o lista ? http://redoxwap.freehostia.com/cnpgenerator.php  Cheesy Cheesy


shhh imi strici combinatia =)))
M0ndialu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 819
Merit: 1000



View Profile WWW
March 11, 2014, 01:47:53 PM
Last edit: March 11, 2014, 04:11:06 PM by M0ndialu
 #8

eu zic ca pentru fiecare localitate/judet in parte sa fie desemnat un "primar" care va angaja cativa consilieri(consateni) pentru al ajuta sa faca cunoscuta moneda si pentru a, asigura distribuirea corecta a monedelor fiecarui cetatean care detine BULETIN.



Ps: De mic copil visam sa fiu primar  Cheesy Cheesy Cheesy (e sansa mea Roll Eyes)

Adibandi
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 345
Merit: 250


View Profile
March 11, 2014, 03:44:46 PM
 #9

Mondialu pana te hotarasti tu eu ma propun primar al Constantei in vederea distribuirii de lei virtuali, dar as avea nevoie de un Nicusor sa stii Smiley)))
nfox
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile WWW
March 11, 2014, 07:16:42 PM
 #10

Se pare ca e cam fail..  Shocked
crocko
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 1000


'All that glitters is not gold'


View Profile
March 11, 2014, 08:55:45 PM
 #11

BTL-Master, fa-o corespunzator, ai doar modele de lansari !

Baga si tu WALLET, POOL, P2P pool, EXCHANGE, cu font MARE, colorat si BOLD  sa vada lumea ca este o treaba serioasa !

Pune si un airdrop, de Paste / 1 Mai preferabil, sa faca lumea BTC, sa mearga in Vama !

Ce nu ai  "transpirat" ideea pe forum, ca te ajutam si noi !

Apropos, in AURORA sau BITLEU, sta vreo ceva BTC in spate (ca proptea) ? Sau e numai entuziasmul minerilor/balenelor care vor sa "ajute" pe Icelanders / Romanians ?

PS:
postam adresa din wallet aici, sau cum facem ? Eu imi vreau partea sa o shpeculez pe crapsty, ca am de platit intretinerea si bou' ala de administrator imi tot pune penalitati da sa schimbe neonul de la etaju' meu nu e in stare si nici jegu' ala de lift nu opreste la 1


Find my posts helpful? Click my Trust link and rep me!
BTC: 1MqUxoDQE8Q88sDvoaLMbBJSMToSfPgKSy  DOGE: D61Na9wjuneAn9GFLRNrHgWHHFwVfd1T7y  LTC: 3Luo136zrqkCi53jT72FEY52GbwW1ZYi6X
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 11, 2014, 09:13:25 PM
 #12

BTL-Master, fa-o corespunzator, ai doar modele de lansari !

Baga si tu WALLET, POOL, P2P pool, EXCHANGE, sa vada lumea ca este o treaba serioasa !

Apropos, baga si un airdrop, de Paste / 1 Mai preferabil, sa faca lumea BTC, sa mearga in Vama !

Ce nu ai  "transpirat" ideea pe forum, ca te ajutam si noi !

Apropos, in AURORA sau BITLEU, sta vreo ceva BTC in spate (ca proptea) ? Sau e numai entuziasmul minerilor/balenelor care vor sa "ajute" pe Icelanders / Romanians ?

PS:
postam adresa din wallet aici, sau cum facem ? Eu imi vreau partea sa o shpeculez pe crapsty, ca am de platit intretinerea si bou' ala de administrator imi tot pune penalitati da sa schimbe neonul de la etaju' meu nu e in stare si nici jegu' ala de lift nu opreste la 1

Numai mistouri peste tot. Tipic romanesc.
Mai bine va duceti la vot, ca pana acum politicienii au facut misto de voi 25 de ani. Si asta din cauza ca aveti o astfel de atitudine. Cand apare ceva nou care are poate o mica sansa sa schimbe ceva, sariti si grohaiti ca niste porci dar dupa aceea va duceti si plangeti in poalele mamii. Numai de al naibii voi incerca sa ajut aceasta moneda, iar daca treaba este reala si tipul chiar are bune intentii o sa ma cac pe mine de ras.
Vad ca multi (inclusiv eu) au luat in serios daca Network hashrate este peste 80K deja.

Comentariile astea sunt comentarii de studenti libidinosi, asemenea muncitorilor salahori cand trece vreo pustoaica pe langa ei.
Puneti ceva constructiv... dar in final este un forum si fiecare are dreptul la ideea lui.
Chair a mentionat ca va da din monezi fiecarui roman.

Si ca nu exista multe pool-uri, p2pool exchange inca .. astea nu se lanseaza peste noapte. Eu am dat mesaj si se intentioneaza crearea unei echipe care sa ajuta la dezvoltarea acestei monezi.
Unde este spiritul tinerilor din anii '40 - '50 ? Vai mama noastra ce am ajuns, acum pe tineri ii intereseaza doar berica, gaurica si ce baga la burtica. Eventual tigarele si o discoteca, poate chiar niste manele, ca deh, nu mai avem altfel de artisti, naiul s-a transformat in clapa iar buciumul in gura plangareata de manelist.

Rusine voua !

Pun pariu ca nici unul dintre cei care arunca vorbele de batjocura nu stie ce inseamna monumentul de pe grafica. Din pacate si eu am fost mintit la scoala dar am putut face totusi putina cercetare legata de istoria tarii noastre. Dar binenteles multi dintre voi sunt prea ocupati cu manelele si gaurelele ca sa faca si alte chestii importante.

Astept oameni cu propuneri in ce fel putem ajuta moneda pana va fi numit presedintele fundatiei, cine doreste sa participie, sa stea jos iar cine nu doreste, sa se ridice in doua picioare ! Ca doar animalele au patru, asa imi zicea dragul profesor de istorie, pe care studenti ca voi l-au batut si i-au umflat ochii din cauza ca era prea strict.

Martisor-Sobru
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 541
Merit: 500


View Profile
March 11, 2014, 09:46:18 PM
 #13


Numai mistouri peste tot. Tipic romanesc.
... Cand apare ceva nou care are poate o mica sansa sa schimbe ceva, sariti si grohaiti ca niste porci dar dupa aceea va duceti si plangeti in poalele mamii.

Comentariile astea sunt comentarii de studenti libidinosi, asemenea muncitorilor salahori cand trece vreo pustoaica pe langa ei.
Puneti ceva constructiv... dar in final este un forum si fiecare are dreptul la ideea lui.
Chair a mentionat ca va da din monezi fiecarui roman.
...ee, daca a mentionat apai asa trebuie sa fie

Unde este spiritul tinerilor din anii '40 - '50 ? Vai mama noastra ce am ajuns

Rusine voua !

... multi dintre voi sunt prea ocupati cu manelele si gaurelele ca sa faca si alte chestii importante.

... Ca doar animalele au patru, asa imi zicea dragul profesor de istorie, pe care studenti ca voi l-au batut si i-au umflat ochii din cauza ca era prea strict.


Sa fiu sincer eu nu ma supar. M-ai facut sa rad cu patima asta simpatica.  Cheesy

Discursul tau seamana teribil cu unul din perioada Caritasului cand incepuse sa se sparga beshica si tot felul de cetateni infierau atitudinea neincrezatorilor.

Multe se pot spune dar e inutil.
Din punctul meu de vedere iti doresc sa faci avere cu ea, sa mearga, sa duduie si sa bata chiar BTC-ul.

Eu nu o sa consum curent cu ea nici cat energia de impact a unui fulg de nea cu solul...pentru ca nu sunt egoist si las altora oportunitatea imbogatirii cu o moneda lansata asa cum a fost asta.  Grin

M0ndialu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 819
Merit: 1000



View Profile WWW
March 11, 2014, 09:48:56 PM
 #14

Ideia e buna, dar faza cu 50% premine pe mine unul nu ma atrage..
Acum sa fim seriosi ce siguranta pot eu sa am ca sa investesc intr-o astfel de moneda..din care jumatate este preminata
O sa mearga din poarta in poarta sa dea la fiecare cate 100 de monezi si sa ii explice ce sa faca cu ele? Sau o sa vanda cat poate in momentul cand o sa apara pe exchange ? Aici toata treaba e anonima..daca merge ok la inceput poate sa dea un "buff" de cateva sute de btc si a plecat linistit...
Daca venea cu aceiasi moneda dar cu 1%,2% premine era ceva si in momentul ista ma apucam de minat...dar asa mie unul nu imi miroase a bine Wink

Ce va asteptati sa spuna minerul cand vede 50% premine ...

crocko
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 1000


'All that glitters is not gold'


View Profile
March 11, 2014, 10:07:32 PM
Last edit: March 11, 2014, 10:25:42 PM by Cyrus
 #15

Numai mistouri peste tot. Tipic romanesc.
Mai bine va duceti la vot, ca pana acum politicienii au facut misto de voi 25 de ani.
Nu primesc sfaturi de la un bosorog comunist care votat pe toti, incepand chiar cu Ceausescu  Cheesy

Si asta din cauza ca aveti o astfel de atitudine. Cand apare ceva nou care are poate o mica sansa sa schimbe ceva, sariti si grohaiti ca niste porci dar dupa aceea va duceti si plangeti in poalele mamii.
Cred ca asta spune totul despre tine si respectul ce il arati comunitatii de aici Cheesy Cheesy Cheesy
Te-ai descalificat din start cum se zice  Cheesy


Numai de al naibii voi incerca sa ajut aceasta moneda, iar daca treaba este reala si tipul chiar are bune intentii o sa ma cac pe mine de ras.
Siguuur ! Mult "sprijin", mult profit, stim placa. Ai sa deschizi vreo afacere care sa accepte BITLEU ? Asta inseamna SPRIJIN  

Vad ca multi (inclusiv eu) au luat in serios daca Network hashrate este peste 80K deja.
Ooops, lansarea a fost amanata :
THE LAUNCH HAS BEEN POSTPONED TO 12:00 GMT.
Deja este 12 GMT+2  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue


Comentariile astea sunt comentarii de studenti libidinosi, asemenea muncitorilor salahori cand trece vreo pustoaica pe langa ei.
Puneti ceva constructiv... dar in final este un forum si fiecare are dreptul la ideea lui.
Frumos ca asociezi si termenul de "libidinos" la student. Plus ca ai prea multe clisee in cap.

Chair a mentionat ca va da din monezi fiecarui roman.
Parca da de pomana. Da' galeti si cizme de cauciuc, ceva ulei si zaharicale nu primim ?

Si ca nu exista multe pool-uri, p2pool exchange inca .. astea nu se lanseaza peste noapte. Eu am dat mesaj si se intentioneaza crearea unei echipe care sa ajuta la dezvoltarea acestei monezi.
si iadul este pavat cu intentii bune  

Unde este spiritul tinerilor din anii '40 - '50 ? Vai mama noastra ce am ajuns, acum pe tineri ii intereseaza doar berica, gaurica si ce baga la burtica. Eventual tigarele si o discoteca, poate chiar niste manele, ca deh, nu mai avem altfel de artisti, naiul s-a transformat in clapa iar buciumul in gura plangareata de manelist.
Rusine voua !
no comment, omu' se face de ras si singur destul de bine

Pun pariu ca nici unul dintre cei care arunca vorbele de batjocura nu stie ce inseamna monumentul de pe grafica.
Trimite 1 BTC de la adresa din semnatura si ai sa vezi ca iti dau raspunsul corect. Daca gresesc iti dau eu doi. Deal or not deal ?

Din pacate si eu am fost mintit la scoala dar am putut face totusi putina cercetare legata de istoria tarii noastre. Dar binenteles multi dintre voi sunt prea ocupati cu manelele si gaurelele ca sa faca si alte chestii importante.

Astept oameni cu propuneri in ce fel putem ajuta moneda pana va fi numit presedintele fundatiei, cine doreste sa participie, sa stea jos iar cine nu doreste, sa se ridice in doua picioare ! Ca doar animalele au patru, asa imi zicea dragul profesor de istorie, pe care studenti ca voi l-au batut si i-au umflat ochii din cauza ca era prea strict.
Sincer te compatimesc ca esti o persoana cu multiple probleme (sechele emotionale inca din scoala, brrrrrrrrrrr ! ) , dar nu este cazul sa te descarci aici pe forum, mai ales pe mine, eu nu sunt psihiatru (observi ca nu am scris psiholog, deci stiu de ce  Wink )

Te sfatuesc sa ceri ajutor specializat de urgenta. Poate fi o problema de educatie sau mai grav, o problema de sanatate.  Cool



Find my posts helpful? Click my Trust link and rep me!
BTC: 1MqUxoDQE8Q88sDvoaLMbBJSMToSfPgKSy  DOGE: D61Na9wjuneAn9GFLRNrHgWHHFwVfd1T7y  LTC: 3Luo136zrqkCi53jT72FEY52GbwW1ZYi6X
crocko
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 1000


'All that glitters is not gold'


View Profile
March 11, 2014, 10:16:08 PM
 #16

Ideia e buna, dar faza cu 50% premine pe mine unul nu ma atrage..
Acum sa fim seriosi ce siguranta pot eu sa am ca sa investesc intr-o astfel de moneda..din care jumatate este preminata
O sa mearga din poarta in poarta sa dea la fiecare cate 100 de monezi si sa ii explice ce sa faca cu ele? Sau o sa vanda cat poate in momentul cand o sa apara pe exchange ? Aici toata treaba e anonima..daca merge ok la inceput poate sa dea un "buff" de cateva sute de btc si a plecat linistit...
Daca venea cu aceiasi moneda dar cu 1%,2% premine era ceva si in momentul ista ma apucam de minat...dar asa mie unul nu imi miroase a bine Wink

Ce va asteptati sa spuna minerul cand vede 50% premine ...

Ce a zis si cand a vazut AURORA, macar aia au avut o lansare brici.
O AURORA2 (aka BITLEU) ar fi mers, parerea mea.
De aia am intrebat de BTC , daca are vreun sprijin concret in spate.

Find my posts helpful? Click my Trust link and rep me!
BTC: 1MqUxoDQE8Q88sDvoaLMbBJSMToSfPgKSy  DOGE: D61Na9wjuneAn9GFLRNrHgWHHFwVfd1T7y  LTC: 3Luo136zrqkCi53jT72FEY52GbwW1ZYi6X
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 11, 2014, 10:27:14 PM
 #17

Ideia e buna, dar faza cu 50% premine pe mine unul nu ma atrage..
Acum sa fim seriosi ce siguranta pot eu sa am ca sa investesc intr-o astfel de moneda..din care jumatate este preminata
O sa mearga din poarta in poarta sa dea la fiecare cate 100 de monezi si sa ii explice ce sa faca cu ele? Sau o sa vanda cat poate in momentul cand o sa apara pe exchange ? Aici toata treaba e anonima..daca merge ok la inceput poate sa dea un "buff" de cateva sute de btc si a plecat linistit...
Daca venea cu aceiasi moneda dar cu 1%,2% premine era ceva si in momentul ista ma apucam de minat...dar asa mie unul nu imi miroase a bine Wink

Ce va asteptati sa spuna minerul cand vede 50% premine ...

Eu cred ca ideea este sa gandim 'out of the box'
In nici un caz nimeni nu poate bate la cateva milioane de porti sa dea aceasta moneda. In mod sigur va fi o modalitate ca ei sa si-o ridice intr-un fel sau altul, probabil cu un 'paper wallet' sau alta metoda.

Ar fi o prostie sa arunce totul la gunoi pe bursa. Stiu, ar face o suma frumoasa de bani.. dar daca sunt alte planuri mai mari ?

Mi se face pielea de gaina ce va zice presa de la noi in cazul in care moneda va ajunge la nivelul de pret al Auroracoin ..
Deocamdata ma uit la Difficulty si este deja 1.517 (99.4 K) si creste in mod regulat si sigur.

As investi curentul si timpul intr-un coin care are are o crestere inceata dar sigura, nu ca HXC unde s-au repezit toti minerii si au luat-o in mana. A fost o teapa foarte mare .. a avut valoare mare pe bursa la inceput, au facut toti dumping si dus a fost. Inca mai am un wallet pe aici pe undeva... nu am minat decat vreo 8 ore.
Pana la urma sunt miner si trebuie sa scot banii de curent, dar daca este cazul sa tin deoparte niste monezi in cazul in care vor valora mai mult peste ceva timp, o voi face iar acum mi se ofera sansa sa pot pastra o parte din monezile minate.

Prefer totusi sa nu fie listat pe bursa imediat, ar fi cea mai mare prostie sa se repete istoria HXC (si a altor sute de coin-uri care au murit de mult timp deja).

Nu uita ca legat de preminat a spus ca va fi transparent, imediat ce va exista un block explorer probabil ca va face publica adresa in care se afla preminat-ul si din acel moment ne putem da seama cat de transparenta este toata treaba.
Oricum, anticipez ca preminatul nu poate fi impartit populatiei inainte sa se formeze o fundatie/asociatie asa cum au zis iar aceasta entitate sa se inregistreze ca si operator de date cu caracter personal. Nici o entitate din Romania nu are voie sa colecteze informatii personale fara sa fie autorizata. Nu cred ca este totusi un lucru greu de obtinut.

Daca voi face niste bani din ce am minat acum, sunt gata sa donez si sa sustin proiectul.
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 11, 2014, 10:37:39 PM
 #18

Numai mistouri peste tot. Tipic romanesc.
Mai bine va duceti la vot, ca pana acum politicienii au facut misto de voi 25 de ani.
Nu primesc sfaturi de la un bosorog comunist care votat pe toti, incepand chiar cu Ceausescu  Cheesy

Flame war detected ..
Ineptiile astea sunt spuse doar din cauza ca te-ai simtit atacat si nu cu vreo baza logica.
Se vede clar ce fel de minte ai cand spui cuiva ca e bosorog chiar daca nu il cunosti. Mai ales sa zici ca l-am votat pe Ceausescu.
Dar ma opresc aici deoarece sincer, nu intentionez sa fac atacuri personale, scuze daca te-ai simtit jignit.

Personal nu sunt un sustinator al lui Ceausescu.. dar ma poate contrazice cineva cand zic ca lumea traia mai bine pe vremea lui ? Deocamdata traim intr-o libertate asa zisa aparenta. Ni se lasa impresia de libertate, dar suntem mai controlati decat pe vremea batranului mason. Din pacate comunismul si democratia sunt doua fetze mincinoase ale aceleiasi monezi (si voi spera ca aceasta moneda mincinoasa nu se numeste Bitleu).

crocko
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 1000


'All that glitters is not gold'


View Profile
March 11, 2014, 10:46:56 PM
 #19

....
Deocamdata ma uit la Difficulty si este deja 1.517 (99.4 K) si creste in mod regulat si sigur.
...

UNDE ? pool ceva ?

Aici e gol: http://btl.okaypool.com/

Find my posts helpful? Click my Trust link and rep me!
BTC: 1MqUxoDQE8Q88sDvoaLMbBJSMToSfPgKSy  DOGE: D61Na9wjuneAn9GFLRNrHgWHHFwVfd1T7y  LTC: 3Luo136zrqkCi53jT72FEY52GbwW1ZYi6X
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 11, 2014, 10:49:36 PM
 #20

....
Deocamdata ma uit la Difficulty si este deja 1.517 (99.4 K) si creste in mod regulat si sigur.
...

UNDE ? pool ceva ?

Aici e gol: http://btl.okaypool.com/

De ce, numai in pool poti verifica Difficulty ?

----------------------------------------------------------------------------------
 Block: 8cd4ab757027d824...  Diff:103K  Started: [00:41:44]  Best share: 300M
----------------------------------------------------------------------------------
 [P]ool management [G]PU management [S ]ettings [D]isplay options [Q]uit
 GPU 0:  72.0C 3699RPM | 6.940M/6.913Mh/s | A:15 R:5 HW:0 U:0.52/m I:19
 GPU 1:  72.0C 2974RPM | 6.867M/6.214Mh/s | A:13 R:3 HW:0 U:0.53/m I:18
 GPU 2:  73.0C 2653RPM | 6.603M/6.590Mh/s | A:12 R:7 HW:0 U:0.50/m I:19
 GPU 3:  72.0C 3633RPM | 6.940M/6.915Mh/s | A:15 R:3 HW:0 U:0.57/m I:19
 GPU 4:  72.0C 3225RPM | 6.943M/6.914Mh/s | A:16 R:5 HW:0 U:0.51/m I:19
-----------------------------------------------------------------------------------

Poti da in consola Bitleu comanda 'getmininginfo'
Da din nou dupa aceea dupa 1-2 minute si vezi cat a crescut ..
Mult succes.
Vin si pool-urile, de obicei sar pe dev imediat la lansare.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!