Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:17:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Bitleu - prima moneda virtuala pentru romani !  (Read 15246 times)
niothor
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 501


in defi we trust


View Profile
March 18, 2014, 04:22:49 AM
 #181

Quote
Ai zis ca ai nevoie de niste pulacoin...Striga chestia asta in 102 sa vezi cum se uita lumea la tine Smiley Ca nimeni nu o sa mai auda .coin-ul de la sfarsit.

Stiu care e moneda din Botswana , chair am o colectie cu toate bancnotele lor .

Ma rog, cam pe dinafara.. sa inteleg ca daca strigi in 102 dupa BitLeu.. o sa si primesti? Totusi, nu cred ca oamenii din 102 sunt tare curiosi de cuvintele cu terminatie -coin, deci poti sa strigi ce vrei Smiley

Hai ca devine off-topic rau de tot.
Idea era ca tu ziceai ca ai nevoie de ceva ce incepea cu p****. Ceea ce era destul de amuzant la timpul ala.
Daca intram in explicatii poanta isi pierde farmecu.


             ▄          ▄▄▄▄    ▄
            ███      ▄██████▀  ▀█▀
            ███     ▄██▀
            ███     ███        ▄█▄   ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄██████▄      ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄█████▄▄        ▄▄█████▄▄
    ▄▄▄▄▄▄  ███     ███        ███   ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ▄███▀▀▀▀▀███▄
  ▄████████▄███  ▄█████████▄   ███   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀██▄   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀█▀   ▄██▀       ▀██▄
▄███▀    ▀█████   ▀▀███▀▀▀▀    ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███████████████
███   ▄▄   ▀███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
███   ▀▀   ▄███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███         ▄    ███         ▄
▀███▄    ▄█████     ███        ███   ███         ███    ███▄▄   ▄▄████   ███         ███    ███▄▄    ▄███    ███▄▄   ▄▄███
  ▀████████▀███     ███        ███   ███         ███     ▀████████▀███   ███         ███     ▀█████████▀      ▀█████████▀
    ▀▀▀▀▀▀   ▀       ▀          ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀   ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀            ▀▀▀▀▀

       ▄▄▄▄▄▄▄
   ▄▄▀▀       ▀▀▄▄
  █               █ ▄
 █   █▀▄ ▀█▀ ▀█▀   █ ▀▄
 █   █▀▄  █   █    █  ▀▄
  █  ▀▀   ▀   ▀   █    █
▄▀ ▄▄           ▄▀    ▄▀
 ▀▀  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀      ▀▄
        ▀▄▄      ▄▄▀▀▄▄▀
           ▀▀▀▀▀▀

                      ▄▄▄
  ▄█▄              ▄███████▄
  ▀████▄▄         ██████▀██████▀
    ▀▀▀████▄▄     ███████████▀
    ▀██▄███████▄▄███████████
     ▄▄▄▀██████████████████
      ▀████████████████████
▀█▄▄     ▀████████████████
  ▀████████████████▀█████
    ▀████████████▀▄▄███▀
       ▀▀██████████▀▀
           ▀▀▀▀▀

               ▄▄   ▄▄
              ▄▀ ▀▀█  █
             ▄▀     ▀▀
         ▄▄▄▄█▄
     ▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
 ▄▀▄▀              ▀▄▀▄
█  █   ▄█▄    ▄█▄   █  █
 ▀█    ▀█▀    ▀█▀    █▀
  █                  █
   █   ▀▄      ▄▀   █
    ▀▄   ▀▀▀▀▀▀   ▄▀
      ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀
New Age of DEFI
A Non-Code Platform for
Decentralized Trading Instruments

   ▄▄███████████████▄▄
 ▄█████████████████████▄
▄██████████████▀▀███████▄
████████████▀▀    ███████
█████████▀▀   ▄   ███████
██████▀▀     █    ███████
████▀       █     ███████
█████▄▄   ▄█      ███████
████████ ██▄      ███████
▀████████ ▀▄███▄▄███████▀
 ▀█████████████████████▀
   ▀▀███████████████▀▀

     ▄              ▄
   ▄███▄          ▄███▄
   █████▄  ▄▄▄▄  ▄█████
  ▄████████████████████▄
 ▄██████████████████████▄
 ████████████████████████
██████▀▀          ▀▀██████
█████▀   ▄      ▄   ▀█████
 ████   ███    ███   ████
  ████   ▀      ▀   ████
   ▀████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████▀
     ▀▀████████████▀▀

   ▄▄████████████████▄▄
 ▄█████▀▀▀██████▀▀▀█████▄
▄████▀  ▀▀▀    ▀▀▀  ▀████▄
████▀                ▀████
███▀                  ▀███
███       ▄    ▄       ███
██▀      ███  ███      ▀██
██       ▀█▀  ▀█▀       ██
██▄     ▄        ▄     ▄██
▀██▄     ▀▀▄▄▄▄▀▀     ███▀
 ▀███▄▄▄▄▄▄████▄▄▄▄▄▄███▀
   ▀▀████████████████▀▀
1715077067
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077067

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077067
Reply with quote  #2

1715077067
Report to moderator
1715077067
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077067

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077067
Reply with quote  #2

1715077067
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715077067
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077067

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077067
Reply with quote  #2

1715077067
Report to moderator
1715077067
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077067

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077067
Reply with quote  #2

1715077067
Report to moderator
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 18, 2014, 05:56:24 AM
 #182

Cryptomoneda pentru Botswana a aparut? Vreau sa cumpar niste Pulacoin...
+1 , cand gasesti te rog sa ma anunti, am nevoie si eu de cateva..

Mai citeste odata ce ai scris.... suna dubios rau de tot Smiley)))))))
Ce ti se pare asa dubios?
FYI : http://en.wikipedia.org/wiki/Botswana_pula

Eu cred ca este dubios ca o persoana de sex masculin sa vrea asa ceva si mai ales sa strige si in gura mare.. haha

Stati pe loc toti .. au venit salahorii !
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 18, 2014, 06:02:35 AM
 #183

Cred ca intru in echipa bitleilor Grin

Apropos, as vrea sa nu se intample asta cu BTCTL, din contra!
... dar mi-am adus aminte de o strofa de pe vremuri:

"Suta de lei bancnota a Romaniei,
ca intr-o coincidenta de destine,
Balcescu, care-i desenat pe tine
muri ca un martir al saraciei!"


Ghici cine a scris aceste versuri?  Wink asa pt divertisment... sper sa nu fiu 'out of topic'  Grin

Google spune ca Grigore Vieru. Mai citeste lumea poezii azi in Romania ? Tinerii din ziua de azi nu mai pun mana nici macar pe vreo carte .. d-apai sa ajunga la poezii. Na, au televizoare, tablete, computadoare ..
Ce poezie .. mergem la discoteca la manele !!! Poezia e pentru fraieri, ce rost are sa citim poezie cand ne putem batzai soldurile inainte si inapoi si sa aratam domnisoarelor ca suntem apti de 'inmultire'.. Ca astea-s criteriile acum, nu ca citesti poezie, daca le zici asta la muierile actuale, te scuipa in fatza !
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 20, 2014, 01:20:27 PM
 #184

Am observat ca a inregistrat cineva canalul #bitleu pe freenode, probabil anticipand faptul ca aceasta moneda va reusi. Dupa cateva cercetari care s-au rezumat la niste simple cautari pe google, am identificat cine este in spatele acestei inregistrari: Asociatia Familia Verde (userul AFV pe freenode), care din cate imi aduc aminte are doi membri aici care aveau comentarii impotriva BitLeului.
Ar fi bine de stiut daca acesti membri ni s-au alaturat, observand faptul ca acest proiect este unul foarte serios, sau au inregistrat acel canal doar pentru a nu lasa suporterii acestei monezi sa aiba acces pe freenode la acel canal.

Astept un raspuns .. si multumesc !
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 20, 2014, 01:25:22 PM
 #185

Am observat ca a inregistrat cineva canalul #bitleu pe freenode, probabil anticipand faptul ca aceasta moneda va reusi. Dupa cateva cercetari care s-au rezumat la niste simple cautari pe google, am identificat cine este in spatele acestei inregistrari: Asociatia Familia Verde (userul AFV pe freenode), care din cate imi aduc aminte are doi membri aici care aveau comentarii impotriva BitLeului.
Ar fi bine de stiut daca acesti membri ni s-au alaturat, observand faptul ca acest proiect este unul foarte serios, sau au inregistrat acel canal doar pentru a nu lasa suporterii acestei monezi sa aiba acces pe freenode la acel canal.

Astept un raspuns .. si multumesc !

Am verificat si cred ca am gresit. Nu cred ca s-a impotrivit userul familiaverde in nici un fel.. Se pare ca a zis ca va da o sansa monezii, deci nu este impotriva !
JulianSS
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
March 20, 2014, 03:26:36 PM
 #186

Cred ca intru in echipa bitleilor Grin

Apropos, as vrea sa nu se intample asta cu BTCTL, din contra!
... dar mi-am adus aminte de o strofa de pe vremuri:

"Suta de lei bancnota a Romaniei,
ca intr-o coincidenta de destine,
Balcescu, care-i desenat pe tine
muri ca un martir al saraciei!"


Ghici cine a scris aceste versuri?  Wink asa pt divertisment... sper sa nu fiu 'out of topic'  Grin

Google spune ca Grigore Vieru. Mai citeste lumea poezii azi in Romania ? Tinerii din ziua de azi nu mai pun mana nici macar pe vreo carte .. d-apai sa ajunga la poezii. Na, au televizoare, tablete, computadoare ..
Ce poezie .. mergem la discoteca la manele !!! Poezia e pentru fraieri, ce rost are sa citim poezie cand ne putem batzai soldurile inainte si inapoi si sa aratam domnisoarelor ca suntem apti de 'inmultire'.. Ca astea-s criteriile acum, nu ca citesti poezie, daca le zici asta la muierile actuale, te scuipa in fatza !

Bun, de poezie n-ai auzit dar nici macar nu stii sa cauti pe GOAGLE. Poezia e scrisa de Adrian Paunescu. Lasa aburelile si ia niste smecta pentru diareea verbala  Smiley
Teodor
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 20, 2014, 09:44:13 PM
 #187

Da, versurile sunt de Adrian Paunescu.

Btc_mogul
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 23, 2014, 11:54:41 AM
 #188



Ghici cine a scris aceste versuri?  Wink asa pt divertisment... sper sa nu fiu 'out of topic'  Grin

Google spune ca Grigore Vieru. Mai citeste lumea poezii azi in Romania ? Tinerii din ziua de azi nu mai pun mana nici macar pe vreo carte .. d-apai sa ajunga la poezii. Na, au televizoare, tablete, computadoare ..
Ce poezie .. mergem la discoteca la manele !!! Poezia e pentru fraieri, ce rost are sa citim poezie cand ne putem batzai soldurile inainte si inapoi si sa aratam domnisoarelor ca suntem apti de 'inmultire'.. Ca astea-s criteriile acum, nu ca citesti poezie, daca le zici asta la muierile actuale, te scuipa in fatza !

Spune-ne te rugam, cum erau muierile de pe timpurile tale.
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 24, 2014, 01:32:36 AM
 #189



Ghici cine a scris aceste versuri?  Wink asa pt divertisment... sper sa nu fiu 'out of topic'  Grin

Google spune ca Grigore Vieru. Mai citeste lumea poezii azi in Romania ? Tinerii din ziua de azi nu mai pun mana nici macar pe vreo carte .. d-apai sa ajunga la poezii. Na, au televizoare, tablete, computadoare ..
Ce poezie .. mergem la discoteca la manele !!! Poezia e pentru fraieri, ce rost are sa citim poezie cand ne putem batzai soldurile inainte si inapoi si sa aratam domnisoarelor ca suntem apti de 'inmultire'.. Ca astea-s criteriile acum, nu ca citesti poezie, daca le zici asta la muierile actuale, te scuipa in fatza !

Spune-ne te rugam, cum erau muierile de pe timpurile tale.

In mod sigur nu dadeau cu fundul prin discoteci si cluburi, prin toalete.
Multumit ?
lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 24, 2014, 01:34:19 AM
 #190

Cred ca intru in echipa bitleilor Grin

Apropos, as vrea sa nu se intample asta cu BTCTL, din contra!
... dar mi-am adus aminte de o strofa de pe vremuri:

"Suta de lei bancnota a Romaniei,
ca intr-o coincidenta de destine,
Balcescu, care-i desenat pe tine
muri ca un martir al saraciei!"


Ghici cine a scris aceste versuri?  Wink asa pt divertisment... sper sa nu fiu 'out of topic'  Grin

Google spune ca Grigore Vieru. Mai citeste lumea poezii azi in Romania ? Tinerii din ziua de azi nu mai pun mana nici macar pe vreo carte .. d-apai sa ajunga la poezii. Na, au televizoare, tablete, computadoare ..
Ce poezie .. mergem la discoteca la manele !!! Poezia e pentru fraieri, ce rost are sa citim poezie cand ne putem batzai soldurile inainte si inapoi si sa aratam domnisoarelor ca suntem apti de 'inmultire'.. Ca astea-s criteriile acum, nu ca citesti poezie, daca le zici asta la muierile actuale, te scuipa in fatza !

Bun, de poezie n-ai auzit dar nici macar nu stii sa cauti pe GOAGLE. Poezia e scrisa de Adrian Paunescu. Lasa aburelile si ia niste smecta pentru diareea verbala  Smiley

Deh, am cautat din nou si am si deschis link-urile, si intr-adevar am gresit, este Adrian Paunescu. M-am grabit putin cand am vazut ca mai toate raspunsurile veneau cu 'Grigore Vieru', dar asta era din cauza ca acele versuri au fost recitate la inmormantarea lui Grigore Vieru.
Teodor
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 24, 2014, 07:35:35 AM
 #191

"Suta de lei bancnota a Romaniei,
ca intr-o coincidenta de destine,
Balcescu, care-i desenat pe tine
muri ca un martir al saraciei!"


Este ADRIAN PAUNESCU  Grin
Mi-aduc aminte, eram tanar, arzand de dorinta dupa libertate, iar in tara el era singurul care, paradoxal, desi il pupa in fund pe Ceausescu pentru a putea functiona ca poet, era singurul care avea curajul sa mai si spuna lucrurilor pe nume, curios, fara sa fie bagat la zdup sau omorat, cum a fost vecinul meu sucevean Nicolae Labis, care la o varsta frageda a fost ucis de securisti!! Din pacate, cei mai multi criminali de atunci au preluat puterea, au vandut tara, au distrus totul si inca mai conduc si acum tara din umbra  Cry Au avut informatia, resursele, parghiile economice... si si-au facut de cap!
Scuze pentru off topic si divagatie.

luckyguy2807
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 100


Crypto Enthusiast


View Profile WWW
March 25, 2014, 07:01:05 AM
 #192

Salutare la toti.
Cand a aparut Auroracoin chiar ma gandeam cand va aparea si o moneda romaneasca asemanatoare:)
Nu am nimic cu o moneda care este premined, 1-5%, 10-20% dar 50% ?Smiley
Aurora a fost prima, de asta a si fost mediatizata.
Din principiu, in aceasta perioada nu bag BTC in sustinerea unei monezi care este mai mult de 2% premined, prea multe tzepe.
Pacat de nume, BITLEU, chiar ar fi fost bun pentru o mooneda romaneasca reala.

Teodor
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 25, 2014, 11:45:27 AM
 #193

Salutare la toti.
Cand a aparut Auroracoin chiar ma gandeam cand va aparea si o moneda romaneasca asemanatoare:)
Nu am nimic cu o moneda care este premined, 1-5%, 10-20% dar 50% ?Smiley
Aurora a fost prima, de asta a si fost mediatizata.
Din principiu, in aceasta perioada nu bag BTC in sustinerea unei monezi care este mai mult de 2% premined, prea multe tzepe.
Pacat de nume, BITLEU, chiar ar fi fost bun pentru o mooneda romaneasca reala.
Ce sa spun? Pe mine faptele si discutiile de pana acum m-au convins ca va fi ceva serios si de perspectiva, sa speram ca asa va fi...

DragoStefan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 230
Merit: 100


View Profile
March 25, 2014, 09:54:51 PM
 #194

au zis astia cand dau monedele sau mentin inca aurora cetii boreale?
crocko
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 1000


'All that glitters is not gold'


View Profile
March 26, 2014, 12:33:52 AM
Last edit: March 26, 2014, 12:47:01 AM by crocko
 #195

au zis astia cand dau monedele sau mentin inca aurora cetii boreale?

poti sa cumperi de aici: https://bittrex.com/Market/?MarketName=BTC-BTL

Find my posts helpful? Click my Trust link and rep me!
BTC: 1MqUxoDQE8Q88sDvoaLMbBJSMToSfPgKSy  DOGE: D61Na9wjuneAn9GFLRNrHgWHHFwVfd1T7y  LTC: 3Luo136zrqkCi53jT72FEY52GbwW1ZYi6X
ltcrstrbrt
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 27, 2014, 02:17:49 AM
 #196

   Ca sa poti vorbi de ilegalitate inseamna sa existe niste legi impotriva acestui tip de monezi. Oricum aceasta moneda nu se supune legilor romanesti deoarece este o moneda international, descentralizata si neregulata decatre Banca Nationala a Romaniei. Daca nu a fost emisa de aceasta banca atunci statul roman nici nu poate lua vreo decizie sa opreasca aceasta moneda sau sa interzica cetatenilor straini sa o foloseasca, poate cel mult celor din Romania, dar cel mult ii va obliga sa nu o tranzactioneze pentru valuta/ron .. asta da, pot face.
   Ilegala nu e acea "fapta " de a face o anume "moneda" electronica ci de a imprumuta un nume ... de a se da de drept cea ce nu este.
Ce parere ai ? daca BNR la un moment dat daca se va gandi sa faca o moneda cu nume identic, ce va face ai va da milioane ca sa ai cumpere "marca"? sau va considera abuziv numele si ca atare  al va desfiinta, preluand pentru ei, respectivul BitLeu ?  Sau cum te-ai simti daca asi numi pe catelul meu "lumberinvestments" ... nu va fi ca o jignire pentru tine ?

Nu cred ca romanii care sunt pe forum reprezinta comunitatea romana sau ma insel oare? Daca nu poate decide pentru toti romanii o singura persoana, atunci de ce ar putea decide cele 20-30 de persoane care scriu pe forumul romanesc ? Stiu acelea 20-30 de persoane ce e mai bine decat una singura ?
Da, poate ca ai dreptate 20 -30 de oameni nu reprezinta Romania ... atunci hai sa facem un referendum !  Dar stai !!! nefiind legala moneda ... atunci nici un referendum sau "Dividende"  pentru distribuire nu ar fi legale ! Deci  ce facem ? Cati romani o sa avem la coada la aceasta moneda si cat o sa aiba fiecare ?!

Cine stie ...poate ca primul pas ar fi fost in constituirea unei fundatii legale ... iar deaba dupa aceia in urma unei intruniri colective ... sa se ia o decizie cu privire la nume, statut, dividende ... dar asa e ca si cum nici nu ar fi existat decat unul ce vrea sa profite de altii  ...

Nu am nimic cu nimeni insa la faza cu BNR u si alte ilegalitati gresesti .. daca vrei sa fii mai informat  iti recomand sa citesti legea drepturilor de autor si eventual pune o intrebare la OSIM ...este ilegal sa folosesti  ron  leu  simplu insa bitleu eleu eron bitron sau ce mai vrei tu este perfect legal ... insa  ptr. convingerea ta .. ti-am spun ..studiaza un pic , ca nu doare ..Tongue

PS: banuiesc ca esti genu de persoana care inca descarca fotografii de pe net sau muzica sau filme  sau foloseste torrentele  ..ehhh.. defapt sunt mai mult decat sigur ca faci asta ..dc? simplu ..esti pe langa legislatia in vigoare .. deci  studiaza invata documenteaza-te  ptr. ca nu doare .. si mai apoi enunta o parere rationala ...( in situatia ta parca imi imaginez o femeie vorbind despre bitcoin Smiley)))
Teodor
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 27, 2014, 04:01:39 AM
 #197

PS: .. si mai apoi enunta o parere rationala ...( in situatia ta parca imi imaginez o femeie vorbind despre bitcoin Smiley)))
Pardon, pe mine nevasta m-a impins sa caut pe Google... depre BTC, auzise ceva si m-a rugat sa caut detalii... Grin

Teodor
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 252
Merit: 250


View Profile
March 27, 2014, 04:03:50 AM
 #198

Cine vrea sa cumpere o casa eco eficienta energetic cu BITLEU poate incerca aici: http://bitenergi.org/ Smiley

Daca nu minati Bitleu, puteti achizitiona moneda de aici: https://bittrex.com/Market/?MarketName=BTC-BTL

Succes! Smiley

lumberinvestments
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
March 28, 2014, 11:44:51 AM
 #199

Salutare la toti.
Cand a aparut Auroracoin chiar ma gandeam cand va aparea si o moneda romaneasca asemanatoare:)
Nu am nimic cu o moneda care este premined, 1-5%, 10-20% dar 50% ?Smiley
Aurora a fost prima, de asta a si fost mediatizata.
Din principiu, in aceasta perioada nu bag BTC in sustinerea unei monezi care este mai mult de 2% premined, prea multe tzepe.
Pacat de nume, BITLEU, chiar ar fi fost bun pentru o mooneda romaneasca reala.

Chiar va fi o moneda romaneasca reala..
Si oricine poate participa la dezvoltare.
icet208
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 500


View Profile
March 28, 2014, 01:42:22 PM
 #200

Intr-adevar lucru romanesc:>..esec total...ati vazut ce se intampla cu Aurora...ma gandesc oare cum ar fi piata daca Satoshi ar fi facut premine 50% Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!