Bitcoin Forum
May 09, 2024, 06:27:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3082822 times)
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 09, 2018, 10:08:55 AM
 #2181

Coinbase je zvanicno odustao or XRPa. Mozda dogura do 4-5$ u neko dogledno vreme ali onaj vrtogalvi raso od pre nedelju dana je bio izazvan glasinama i spekulacijama da ce se pojaviti na coinbase-u.

Ako se to bude desilo u buducnosti, ni 15$ nije nemoguce
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715236022
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715236022

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715236022
Reply with quote  #2

1715236022
Report to moderator
1715236022
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715236022

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715236022
Reply with quote  #2

1715236022
Report to moderator
1715236022
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715236022

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715236022
Reply with quote  #2

1715236022
Report to moderator
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 09, 2018, 10:58:04 AM
 #2182

Ajde marcetin-e ostavi link ili napisi ime literature koju preporucujes za one koji bi da razumeju sta se desava na ovoj slici dole..

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FxFxTMTq.jpg&t=584&c=qYGhTL3k6EV00Q
devicslavko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 11:17:08 AM
 #2183

Srecni Novogodisnji i Bozicni praznici kao i Kriptodan svima koji ga slave Cheesy
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 09, 2018, 11:25:24 AM
Last edit: January 09, 2018, 11:35:37 AM by marcetin
 #2184

Ajde marcetin-e ostavi link ili napisi ime literature koju preporucujes za one koji bi da razumeju sta se desava na ovoj slici dole..

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FxFxTMTq.jpg&t=584&c=qYGhTL3k6EV00Q

Literatura ne postoji za konkretno sve to, ali... to na slici je kombinacija alata, one lepeze zlatnog odnosa i ekspanzije, takodjeu zlatnom odnosu.

Gavna tehnika koju sam proucavao je https://en.wikipedia.org/wiki/Elliott_wave_principle u koje je to covek lepo sabrao, ali smo moj prijatelj i ja razradili novu metodu koristeci sve ove postojece. Eliotov talas, fibonacijev niz, zlatni presek itd...

Ja se iskreno nadam da cemo uspeti da napravio aplikaciju, ove godine, koja ce sama da crta i da daje predvidjanja ljudskog ponasanje bez da mora rucno da se radi itd...

Jer ja sam skontao da kad iscrtam sve, sve ok kako ide po linijama, ali kad se ukrste dijagonalne linije od lepeze sa horizontalnima linijama, ili vec bilo kakva ukrstanja da budu, tada se desavau stvari... dokaz od sinoc:



Pogledj prosle sto sam kacio, sve je isti, samo kako je vreme prolazilo iscrtalo se kako treba.


I eto.. kakosad neko moze da poveruje da se stvari dese kad se linije ukrste a ne kad se pojavi Vucic i kaze hvala vam na tome Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 09, 2018, 11:26:21 AM
 #2185

Srecni Novogodisnji i Bozicni praznici kao i Kriptodan svima koji ga slave Cheesy


... mama, molim te!!!

Tshn tshn tshn!!!


 Cheesy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 09, 2018, 11:49:03 AM
 #2186


Znaci tvoje "strucno" misljenje da ce DOGE da raste, posto smo poceli neku raspravu o njemu? Izvinjavam se ako je rec o nekom drugom coinu, citao sam onako usputno.
Ajde, realno je da skoci nesto malo, sto kazes ker je to, ali da ode na $1k kao sto je neko rekao u prethodnom postu to je nemoguce.

Edit: Cenio bih tvoje misljenje o ripplu. Ja iskreno mislim da ce cena da mu ode makar na $10 ako ga prihvati Coinbase. Takodje, Japan I Juzna Koreja ce da uloze mnogo u njega, kolko sam citao. Dal je samo FOMO ili nesto drugo idk.


Doge je govno, a Ripple korporacijsko sranje bazirano na chejnovoj tehnologiji sto se kaze Smiley

Ne volim ih nikako, ali eto.. masa voli..

Doge koin je privukao sve te klince sa raznoraznih foruma, 4chana itd...

Ripple radi to sto radi sa bankama....


Koliko ce da ide u dolarima nemam pojma, vecinom, kad su u pitanju altovi, gledam odnos prema bitkoinu. Jer taj odnos je upravo materijal od kojeg je ovaj babl sto kazu napravljen. Jebeni kevlar... i ne moze dapukne.. da se izduva da... ali da pukne i nestane nikako.

Zaista ne volim da licitiram na temu cena. Kad je u pitanju maksimum na koji moze da stigne sa cenom neki alt jednostavno to gleda tim odnosom, racunicim koliko ga ima, podeljeno sa koliko ima bitkoina, pa vidim jel mu realno 0.0001, 0.1 ili 0.000000001

Ako koin ima supply 100 milijardi kapiram da moze da ide do 100 sat.. a ako je 1 milion onda moz da bude 0.001.  Ovo sam sve okvirno nalupao sam da probam da objasnim kako gledam koliko kin moze da pikuje u najboljem slucaju.

Ali opet ponavljam ono za kera... tu moze svasta da se desi... koin nema nista..  tehnicki... gotovo nikako... ali ima tih klinaca pun q... i kad krenu da viralisu sa kericem upali se intermeka.. to se jos nije desilo u ovom naletu zato i mislim da ce da bude.

Ako neko zeli koju kripto nalepnicu nek mi posalje adresu u PM.... u 3 PM Tongue   hahahaha   ozbiljno.. dajte adresu i saljem vam stikere.  Ustvari...

Posaljite Slavku masazh pa ce vam on zapakuje Smiley

Ajd da ga malo testiramo Tongue   Vidite da je nov ovde, a moj je covek, eo ga na meter od mene Cheesy



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 09, 2018, 12:30:43 PM
 #2187


Znaci tvoje "strucno" misljenje da ce DOGE da raste, posto smo poceli neku raspravu o njemu? Izvinjavam se ako je rec o nekom drugom coinu, citao sam onako usputno.
Ajde, realno je da skoci nesto malo, sto kazes ker je to, ali da ode na $1k kao sto je neko rekao u prethodnom postu to je nemoguce.

Edit: Cenio bih tvoje misljenje o ripplu. Ja iskreno mislim da ce cena da mu ode makar na $10 ako ga prihvati Coinbase. Takodje, Japan I Juzna Koreja ce da uloze mnogo u njega, kolko sam citao. Dal je samo FOMO ili nesto drugo idk.


Doge je govno, a Ripple korporacijsko sranje bazirano na chejnovoj tehnologiji sto se kaze Smiley

Ne volim ih nikako, ali eto.. masa voli..

Doge koin je privukao sve te klince sa raznoraznih foruma, 4chana itd...

Ripple radi to sto radi sa bankama....


Koliko ce da ide u dolarima nemam pojma, vecinom, kad su u pitanju altovi, gledam odnos prema bitkoinu. Jer taj odnos je upravo materijal od kojeg je ovaj babl sto kazu napravljen. Jebeni kevlar... i ne moze dapukne.. da se izduva da... ali da pukne i nestane nikako.

Zaista ne volim da licitiram na temu cena. Kad je u pitanju maksimum na koji moze da stigne sa cenom neki alt jednostavno to gleda tim odnosom, racunicim koliko ga ima, podeljeno sa koliko ima bitkoina, pa vidim jel mu realno 0.0001, 0.1 ili 0.000000001

Ako koin ima supply 100 milijardi kapiram da moze da ide do 100 sat.. a ako je 1 milion onda moz da bude 0.001.  Ovo sam sve okvirno nalupao sam da probam da objasnim kako gledam koliko kin moze da pikuje u najboljem slucaju.

Ali opet ponavljam ono za kera... tu moze svasta da se desi... koin nema nista..  tehnicki... gotovo nikako... ali ima tih klinaca pun q... i kad krenu da viralisu sa kericem upali se intermeka.. to se jos nije desilo u ovom naletu zato i mislim da ce da bude.

Ako neko zeli koju kripto nalepnicu nek mi posalje adresu u PM.... u 3 PM Tongue   hahahaha   ozbiljno.. dajte adresu i saljem vam stikere.  Ustvari...

Posaljite Slavku masazh pa ce vam on zapakuje Smiley

Ajd da ga malo testiramo Tongue   Vidite da je nov ovde, a moj je covek, eo ga na meter od mene Cheesy




Jebes stickere, ako imas kialaru onda moze da pricamo, doci cu i licno da uzmem ako treba, ne mora da saljes    Cheesy

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 09, 2018, 12:35:01 PM
 #2188

Dali se secate kada preporucio Rimbit (RBT):

https://coinmarketcap.com/currencies/rimbit/

Ja sam prodo 80% vec i nemogu da svatim kako je ovo toliko doraslo. Stvarno je neverovatno sta se desava u kripto ali 2M od 5centi je 100K u dolarima i to sam kupio za neverovatno male pare. Ovo vidjam sve cesce samo tesko da se ugrabi voz pre nego sto napusti stanicu zato ako vidite nesto ovako ljudi stavite da mozemo svi da se ukrcamo u voz.

Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 09, 2018, 01:04:26 PM
 #2189


kialaru



Ne znam ni sta je to Tongue

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
todor
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 04:21:08 PM
 #2190

Da li neko zna kako moze da se prebaci novac sa online menjacnice, recimo cex.io, na racun u Srbiji?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 09, 2018, 04:22:18 PM
 #2191

Telenor banka, idi unazad nekoliko stranica, ista konverzacija se vodila nekoliko puta do sada. Ili ako imas vremena procitaj ceo board, dobices punu kapu korisnih informacija
EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 09, 2018, 04:24:16 PM
 #2192

Da li neko zna kako moze da se prebaci novac sa online menjacnice, recimo cex.io, na racun u Srbiji?

Otvoris samo racun u telenor banci, verifikujes nalog na cexu, bukvalno ti traze i broj cipela, sto mi se malo ne svidja. Ostalo je ez, pare ti lezu na racun iste sekunde. Za verifikaciju ti traze sliku licne karte sa obe strane, selfi sa licnom kartom, slika bankovske kartice sa obe strane, i selfi sa karticom i dokaz o mestu prebivalista.

EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 09, 2018, 04:25:51 PM
 #2193


Haha, sve ti verujem da ne znas. Cheesy Kakve stickere imas?

todor
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 04:45:27 PM
 #2194

Da li neko zna kako moze da se prebaci novac sa online menjacnice, recimo cex.io, na racun u Srbiji?

Otvoris samo racun u telenor banci, verifikujes nalog na cexu, bukvalno ti traze i broj cipela, sto mi se malo ne svidja. Ostalo je ez, pare ti lezu na racun iste sekunde. Za verifikaciju ti traze sliku licne karte sa obe strane, selfi sa licnom kartom, slika bankovske kartice sa obe strane, i selfi sa karticom i dokaz o mestu prebivalista.

Da li moze preko Visa Virtuon kartice Raiffeisen banke, jer sam nju koristio kad sam prebacivao novac u menjacnicu?
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 09, 2018, 04:47:51 PM
 #2195

Cuo sam da ima Bitcoin ATM u Beogradu? Dali je to istina i ako jeste dali je neko probo da ubaci BTC ili uzme evre/dinare? I ako da koje je iskustvo i gde je ATM. Toliko.

Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 09, 2018, 05:07:38 PM
 #2196


Haha, sve ti verujem da ne znas. Cheesy Kakve stickere imas?

Potpis gledaj pa provali Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
urbanpixel
Member
**
Offline Offline

Activity: 200
Merit: 11

schneider


View Profile
January 09, 2018, 05:48:34 PM
Merited by 05w3z0 (5)
 #2197

Cuo sam da ima Bitcoin ATM u Beogradu? Dali je to istina i ako jeste dali je neko probo da ubaci BTC ili uzme evre/dinare? I ako da koje je iskustvo i gde je ATM. Toliko.

Pozdrav.

Znajuci nas mentalitet, ko god bude podigao nesto sa tog ATM-a (ako postoji, mada sumnjam) nece daleko da odmakne i velika je verovatnoca da ce da ima nezvane goste u toku noci (sa fantomkama). Lopovi vrebaju oko obicnih ATM-ova, a kad ih neko nauci da u BTC-u lezi mnogo para ima da se vrzmaju tu 24h dnevno.

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
Kule90RS
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 05:57:43 PM
 #2198

Pozdrav svima Smiley
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 09, 2018, 06:08:38 PM
 #2199

pozdrav i dobrodosao!
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 09, 2018, 06:17:31 PM
 #2200

Pozdrav svima Smiley

Pozdrav i dobrodoso Kule!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!