Bitcoin Forum
March 29, 2024, 08:59:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2916338 times)
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 03:14:44 AM
 #2361

Sjajno ste to srocili gos'n Marcetine... Shocked respect

I sta dodati na sve ovo, ja cu reci samo verujte Cejnu, on je tu da ostane, da li ce na mesec?

Da sigurno, ako odu ljudi... Grin

I ne verujte u sve sto cujete, izvori informacija o kruptu su u Srbiji blago receno oskudni...

Nemojte dozvoliti da budete obmanuti cak i kada vam neko kaze da je kripto veteran to ne znaci nista...

Tek ponekad neko prevede neki tekst sa engleskog (neretko potpuno promasi poentu) i to samo one bombasticne naslove o tome kako je neko prodao svu imovinu i ulozio u bitkoine ili da je neko pre 5 godina kupio BTC za 10.000 dolara a sada to vredi zilion para, a sve to seze do onih prica da je to prevara, piramida, Dafina, Jezda... A sve su to jednom recju gluposti...

Zato je moj savet da ukoliko zelite nesto da saznate o ovoj temi pokusajte sami da se informisete, u tome ce vam sigurno pomoci znanje engleskog jezika, buduci da je vecina informativnih ali i strucnih sajtova upravo na engleskom...

A ukoliko imate bilo kakvih problema sa razumevanjem ove tematike, licno sam otvoren za sva vasa pitanja, ukoliko ne budem znao odgovor na vase pitanje uputicu vas na one koji znaju...

Za sada ovde, a uskoro na nasem novom blogu posvecenom kripto valutama...

Srecna kripto 2018. godina  POZZZ


https://media.giphy.com/media/Y6FkHsQ7Xyyfm/giphy.gif


Prototip BitTodorovca sta da kazem. Smiley

Umesto da kaze "Toooo kume!!!!" obraca mi se ko da ga nisam vencao Cheesy

Ima ovde inteligentnih ljudi, ostavio sam link za okno, a tamo sve tvoji tekstovi, skapirace da smo u talu Smiley



Nije me bilo par dana i mogu da primetim da se rasprava rasplamsala. Konacno je povecana aktivnost na Srpskom delu foruma. Za to je najvecim delom "kriv" @marcetin. Cheesy

@marcetin, Ne sumnjam u tvoje znanje i jednim delom rezumem ovakav tvoj stav (zbog kojeg sam mislio da si pijan).... e sada voleo bih i da cujem tvoje misljenje o Deep Onion-u.


Nikad cuo.

Ne vidim apsolutno nista inovatnivno da donosi koin.

Postoji interesovanje, to stoji. Sajt im je veoma dobro kotiran na aleksi. Stavise vidim i da je github bas aktivan, poslednji commit pre 2 dana.

E sad...

Moje iskustvo pokazuje da ako koin nije napravljen sa necim novim, nekom novom mogucnoscu, nekim razvojem postojece tehnologije, sa nekom inovativnoscu, ili da ima neki sistem iza sebe gde ce se u samom startu koristiti ne valja.

Kad pogledas nema nista... copy/paste .. to je za noobove teske... znas ti koliko sam ja napravio sajtova sa takvim tekstom ... zaboga koliko je takvih koina sto ne donose nista umrlo ...roadmap smesan... hahaha... kaze radimo na koinu.. pripremamo marketing.. izadajemo koin.. pravimo airdrop... izlazi namenjacnice.. ah to je najbitnije.. mrsh...  pa tek onda kao plan za dalje.. ide kaze primace se svuda.. to kad napise neko zvuci mi ko onaj onecoin... jbt to ne mozes pisati.. jer to ne mozes garantovati.

Znaci koin nije napravljen da donese novo vec od BitTodorovaca da uzme novac Smiley

Dok dodje do te stavke potpuno je nebitno.

Nasao sam i ovo ali nisam moga sve da procitam.. ali koliko sam skapirao imaneki kao premine od deva.. ali se kao zajednica usaglasila sa tim.. pola.. pola i dalje pljuje...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2057229.0

Ne gledam takve koine.

Ako koin nema sta da ponudi osim chejna, onda je to govno. TOR.. ko jebe tor.. ima koina na toru koliko hoces.. bio jei TOR koin.. eno ga jbt jos je ziv Cheesy

Ulagao sam u LBC, VOX, BRK, RISE, LMC, NXS.. sve pre 1-2 god ... Prodao i RISE i NXS pre tih pikova.. bio usao sa 2 BTC izasao sa 2.5 a da sam sacekao jos 2 meseca izasao bih sa 50. Pu pu pu Smiley

Imam NEOS, nisam kupovao... u tom grmu cuci zec moje price... e da, nedavno sam ostao na wexu sa 0.3BTC ne znam odakle.. a ne volim da sam u btc.. cisto kad me neko nepristojno pita koliko imas BTC-a ja kazem nemam nista, ne volim da budem u BTC-u...a zanju da "radim za BTC" e tu ih zbunim skroz Wink .. i gledam sta cu.... vidim ZEC ATL pa kreno gore... uzmem ga ja za sve pare na 0.022 ... 17 komada .... cekacu ga na 1:1 da jebe zec zeca sto kaze nas narod Smiley

NEOS... jos pre 2 god sam ga stavio da mogu ljudi da placaju sa tim koinom na bitstickersima... dosao lik kupio stikere za nekih $1.6 . $1 je postarina, a mene su ti stikeri od 60 centi kostali da napravim nekih recimo 10-20 centi.

Nesto sam prodao ali eo vidim da mi je ostalo jos 799 celih komada i stino. Koga interesuje koliko sam stvarno lud moze da ode na bittrex i vidi koliko sam ja ustvari napravio para od tih 10-20 centi Tongue

Neko ce reci da me je ukenjalo i da je to slucajnost koja se desila.. ali ne verujem u slucajnost... vec u energiju misli i samim tim postupaka... a univerzum vraca..

Quote
E vis... kad je vedro nebo ja zapalim vatru i padne velika kisa ... to znaci da sam ja dozvao kisu ako sam je samo zato zapalio!
- ko zna odakle je to zna Wink

Radite nesto sa kriptom, a da nije kopanje ili trgovina, ako zelite ozbiljen zarade. Kopanje i trgovinu ostavite ozbiljnim igracima ili cete izgubiti pare, naravno osim ako niste spremni da naucite stvari. Za kopanje treba znaci hardware, mrezu, koine, trgovinu, dok za trgovinu opet, treba imati metode i alat, a ni info nije lose imati Tongue


Bitno je verovati... zato je religija i nauka generalno sjebala svet jer ubedila ljude da veruju u ono sto im se plasira, da veruju autoritetima, a ne da im je istina autoritet. ubedili ljude da veruju u Boga i Darvina u isto vreme, jebo sve! "Oni" sto su ubedili nisu ljudi u crnom vec nezrelost kolektivne svesti, podlozne manipulacijama strahom i otudjene od svoje sustine, neogranicene kreativnosti. Covek tripuje da se razlikuje od zivotinje zbog tehnoloskog razvoja itd.. a ne kapira da se razlikuje mnogo od stoke. Umesto da radi sta misli pristaje da bude konj. Svako ko se uzdigne i uradi nesto bude ispljuvan i odbacen od krda. Ides u skolu gde te uce ono sto je dogovoreno da se uci a ne sta i kako treba da se dusa usmeri ka svom putu... istorija.. sa prepravljena... istinita kao i braca grim. Ali istoricarima ako krenes da pricas neke cinjenice oni ce ti kao argument izneti neke.. neka nebitna pitanja..  koje godine je bila maricka bitka?.. ajde ... ajde ti mrsh.. koga boli kurac kad je bila maricka bitka? Kako su sagradjene piramide? Pa ne zna se tacno... ali od toga sto se zna sve ostalo se sere.
Jbt ko i za taj mjesec....
Ko veruje da su ameri bili na mesecu ili da su blizance srusili miladinovi teroristi bolje da ne prica sa mnom.
Svakog ko u to veruje smatram maloumnom... zasto? Zato!
Sad ce da kaze neko "teoreticar zavere" haha .... teorija zavere ne postoji.. teoreticari zavere su idijoti... kao i ravnozemljasi... mnogo interesatnih pitanja pokrenutih i mnogo dokaza koji drmaju konvencionalne tvrdnje iznetih... a opet stoka od svega napravi idijotluk.. pa im je negde pisao "flatearthers are gathering around the globe" ...  nema tu teorije .. celi jebeni svet funcionise po sistemu zavere, jer zavera je u startu nesto gde se dva ili vise ljudi udruzuju zarad ostvarivanja nekog cilja koji nije predstavljen ostalima.
Postoji matematika, logika jbt, a danas i google.. ali vidimo.. mnogo nisu ni tu prvu lekciju savladali.
Sve informacije su dostupne i treba filtrirati... odnosono ne treba traziti info na tanjiru vec iskopati i racunati.
Ako nasin mladi naucnik u emisiji iz 2015. kaze da su izgleda najzad napravili izolaciju za prostor u kojem treba da se nalaze ziva bica da bi im to omogucilo prolazak kroz van alenov pojas onda to coveku koji koristi mozak stvori pitanje. Onda pogleds astronaute kad su se navodno "vratili" sta su pricali na prvom interviju, pa sta su izjavili kad ih je lik pitao za van alenov pojas, izgubili se .. kao nemaju pojam nisu ni osetili...  drugi interviju rade sa pripremljenom pricom na tu i jos par tema. Da li je to rezirano? Ne ja sam debil koji lupa gluposti i teoretise. Ameri su nasi prijatelji.. sad ima toliko informativnoh kanala koji oni placaju i odredjuju sta cemo gledati... i gledamo i verujemo.. i ne secamo se da su nam oni jebali mater '99 na sve nacine plus konstatno izvestavali samo apsolutne lazi. Sad ti isti ljudi veruju istim tim ljudima. JBT mater svoju Smiley
Argumenti su nepostojeci, jer tvrditi nesto tako i tako samo sto je neko rekao nije argument vec verovanje u to sto ti je receno. U vecini slucajeva kad skliznem u takve price sa ljudima proradi njihov ego maksimalno, pa se drze prica koje su naucili napamet kao da je to stvarno tako bilo samo zato sto su oni to ucili napamet.


Sve sam ovo napisao da bih izvukao paralelu sa kriptom, jer je ovo sve kulminacija svega dosadasnjeg i identicne stvari samo mnogo brze se desava sve.

Ljudi ne koriste logiku i veruju glupostima sta cuju.
Ne mogu da verujem u sta ljudi ulazu i nakakve price padaju. Takodje mi nije jasno kako je moguce da isti ljudi varaju iste ljude.
Jos manje mi je jasno kako neko moze da ulaze pare u nesto sto ne razume a pri tom ni ne veruje u to.
A tek ovi sto se prave da razumeju a nacelno ne veruju.
Kripto generalno sjabava mnoga verovanja... totalno sjebava... sve se menja a to masa nije svesna. Menjamo nacin najbitnije svakodnevne potrebe modernog coveka, upotrebe novca. Samim tim kako mu se menjanacim upotrebe menja se i svest o toj energiji koja nas vodi, energija zelje za opstanokm koja je modernom coveku usmerena iskljucivo na prikupljanje novca. Vecina radi za novac, ne moze da primi k' znanju da novac treba da radi za njih. Jbt zvucim ko oni motivacioni Amway seratori Smiley


vidis.. ima ovde ljudi koji hoce da uce i doprinose Smiley slusam ti ja sve i svasta , od totalnih anonimusa do trenutnih  hitova.. a o filmovima da ne pricam.. izgleda sam nesvestan koliko sam svestan....  Grin

Da... ali Voja Smiley ... sreo ga pre 2 god ovde u Bigu, stao pored njega i kazem "ni po muke biti peder aj' ti s'zenom zivi" coek se odusevio... on je ipak pravi underground... ne znaju ljudi za njega, nazalost... ali sam je to tako zeleo... taj je gori od mene veruj mi Wink

ONOMATOPEJA IDEJA - "DUHOVNA ORTOPEDIJA" - NEBESKI SRBIN

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
1711702745
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711702745

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711702745
Reply with quote  #2

1711702745
Report to moderator
1711702745
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711702745

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711702745
Reply with quote  #2

1711702745
Report to moderator
1711702745
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711702745

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711702745
Reply with quote  #2

1711702745
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711702745
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711702745

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711702745
Reply with quote  #2

1711702745
Report to moderator
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 03:31:06 AM
 #2362

Kad nesto prodas nema vise sta bi bilo kad bi bilo!Ne postoji savrsen tejd ako si u plusu dobar je svaki
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 03:38:43 AM
 #2363


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 04:11:07 AM
 #2364

ko ne vidi neka zumira Wink srecna Srpska nova godina
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 04:26:44 AM
 #2365



Bas bi voleo da neko snimi jednu tranzakciju da vidimo kako to ide.

Ali ja sam prodo KCS danas za NEO i poslo jedan sa berze stiglo za 30 sekundi onda ostatak za minut, stvarno je brzo! Takodje kupio sam jos REI Blocks za KCS ali nemogu da skinem jer su zatvorili skidanje na Kukoinu ali cim otvore cu da skinem ali sam bio prosle nedelje kupio na neku levu berzu i ta valuta je isto brza.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 04:35:37 AM
 #2366

Sta bi ste vi uradili?

Imam 1BTC polaBTC u  SHND StrongHands (na CE.io) i polaBTC u Panda PND (na Yobit). Panda mi je sa Criptopije ali kada su zatvorili LTC/Doge markete ja sam prebacio na yobit. Obe sam prodo 20% sto je bar 1000% zarada na moju investiciju pre neznam kolko vremena.

Pitanje je dali moze da bude 2BTC+ ili da se otarasim?

Za Rimbit kojeg sam kupio izmedju 1 i 2 satosija sam se sjebo sto sam prodo za samo 30tak satosija, i izgubio sam 2BTC (umanjene zarade) jer sam rano prodo, pa se sada lomim sta da radim. Ostavicu do bar posle Srpske nove godine pa da onda odlucim eto sanse ako oce neko da da predlog i razlog zasto dobrodosao je.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 04:51:24 AM
Last edit: January 14, 2018, 06:11:32 AM by nikolas69
 #2367

Uputstvo u cetiri  koraka kako zaradti 4 miliona dolara u sledece 4 godine
1.Kupi jedan BTC
2.Prodaj 1 BTC na 100000 usd
3.kupi 10 btc po 10000 usd kad padne
4.prodaj 10 BTC po 400000 usd ..ako to upste zelis
a mene ako se sete, sete se..(AlcMajner)
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 06:48:16 AM
 #2368

ova rasprava poslednjih nekoliko stranica me podseca na sledecu stvar...

https://www.youtube.com/watch?v=cG_NfoPYjIs

Ti ne znas koliko si me odusevio sa Vojom Smiley

Ne znaju ljudi za njega Wink

Da... to je moj kalibar.. bravo!

Veoma si inteligentno to povezao... ali verujem da nisi ni svestan bio Cheesy


Znas sta?!?!

Sto se tice one kompozicija u fazonu!!!

Gledajte sad kako ce Voja Vijatov da to uradi. Zovem ga!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 14, 2018, 08:02:42 AM
 #2369

Nem ogu ni da zamislim kakva ce biti crypto pesma od Voje.... A ako te bude neko dirao ubuduce, samo mu pusti ovu stvar....

https://www.youtube.com/watch?v=zcO4tFRmONw
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 09:29:41 AM
Last edit: January 14, 2018, 09:46:57 AM by marcetin
 #2370

Nem ogu ni da zamislim kakva ce biti crypto pesma od Voje.... A ako te bude neko dirao ubuduce, samo mu pusti ovu stvar....

https://www.youtube.com/watch?v=zcO4tFRmONw

Detinjstvo... ta pjesmica mi bas izaziva emociju.



Nego.. da mi stoku (dvosmisao u svom najlepsem tajanstvenom sjaju) u humanitarne svrhe upotrebimo i napravimo koin. Rare da bude, POS. Klon. Premine sve. ICO. 12% ekipi i meni za ulozeni trud i kao investiciju u dalje ulaganje svojih sposobnosti u projekat. Ostalih 88% u fond za razvoj stocarstva. Postavimo tender. Stocari konkurisu. Odradi se stroga verifikacija u toku konkursa, pa odredjena grupa dobije odredjena sredstva za jednu turu. Znaci kako se pojavi grupa stocara proda se odredjena kolicina. Nasu zemlju, a ni planetu nece spasiti politicari, vec obicni ljudi. Stvari su jednostavne. Preraspodela sredstava. Pravimo nacin da cak i debili ustvari uloze pametno. Oni koji su culi pa hoce da stave pare a i oni koji bi da ucestvuju ali ne znaju sta je, a nisu retardi da ulaze u to kad nisu skapirali. Njima ponudis mogucnost da dodju do kripta samo svojim poslom koji vec rade, ili zele da rade, ili samo uzivaju u tome Smiley
Zaboga idijoti koji me citate cudno pa na ovom forumu je pisao on.. navodni otac ove tehnologije ... da li je ili ko je necemo spekulisati.
Ovde se desavaju promene i stvari kakve ocigleno vecina nije ni svesna.
Imam konekcije, sve ce ici glatko Smiley
Gledajte sad prvi koin u nasem forumu sa konjskim likom! Tongue
Pravimo koin ...  Bitodorac!
DJIHAAAAAAAAAA!!!!!







a ovo....
https://www.youtube.com/watch?v=jV9Oufu1A3A

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 14, 2018, 10:13:14 AM
 #2371

@aleksej996 slazem se sa tobom zato pravim exit plan. Ja sam izguro hiljadu evra na dvesta pedeset hiljade sada pokusavam da ukapiram kako da sacuvam bar sto pedeset hiljade mozda prebacim na neku berzu u nemacku ili tako nesto da ako kripto puken imam to. Neznam tacno sta cu da uradim ali cu da deo izvucem a ostalo da guram i trgujem ko do sada ali umesto sa hiljadu evra sa sto hiljade i da probam da pretvrim u milion do kraja godine ali sam svestan da mogu da pretvorim u nulu nisam u zabludi da milion nepoznatih stvari moze da se desi u ovoj godini.

Bez obzira bilo je super i bice interesantno u 2018toj godini!

Uvek mozes da kupis nekretnine u Srbiji, pogotovo obradivu zemlju. To ti je vrv najsigurnije cuvanje vrednosti. Obradiva zemlja ce biti vredna dok ima covecanstva.
250 000 nije neko bogatstvo da moras nesto da raspodelis na mnogo mesta, nije bas da ces zaraditi znatno na berzi sa tom kolicinom, bar u odnosu na rizik.

Ja bi na tvom mestu gledao da nesto vise od polovine stavim u nekretnine (obradivu zemlju pre svega).
Tada si siguran i miran. Tesko da mozes ikad imati egzistencijalnih problema vise, sta god da se desi u buducnosti.
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 14, 2018, 10:45:13 AM
 #2372

@marcetin  Ipak im je ovo jedna od jacih... https://www.youtube.com/watch?v=unASRSROBUM
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 12:10:34 PM
Last edit: January 14, 2018, 12:39:21 PM by marcetin
 #2373

@marcetin  Ipak im je ovo jedna od jacih... https://www.youtube.com/watch?v=unASRSROBUM




Nadam se da ce uskoro da sprema kripto pesmu Smiley

Pricali smo jutros fonom od 7 do pola 9 Smiley

Kad objavimo pesmu on ce imati adrese par jakih koina na koje cemo da ga tipujemo. Ova zajednica mora pokazati postovanje kad covek objavi pesmicu. Kao prvi kod nas koji je opevao kripto molim vas da zbog toga ga dobro tipujemo, jer ovo sve tako funkcionise. Ako to bude kako treba zvace on i ramba Wink


ONOMATOPEJA IDEJA - KAKO JE BOG STVORIO SVET




edit:

ali eo... prva lekcaija... setite se https://youtu.be/SrCbUYNAAc0?t=15m12s

opet edit:

ako njega ne znate.. slusajte... pratite .. shavitite

https://www.youtube.com/watch?v=2tqo7PX5Pyc


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 01:27:26 PM
 #2374

@aleksej996 slazem se sa tobom zato pravim exit plan. Ja sam izguro hiljadu evra na dvesta pedeset hiljade sada pokusavam da ukapiram kako da sacuvam bar sto pedeset hiljade mozda prebacim na neku berzu u nemacku ili tako nesto da ako kripto puken imam to. Neznam tacno sta cu da uradim ali cu da deo izvucem a ostalo da guram i trgujem ko do sada ali umesto sa hiljadu evra sa sto hiljade i da probam da pretvrim u milion do kraja godine ali sam svestan da mogu da pretvorim u nulu nisam u zabludi da milion nepoznatih stvari moze da se desi u ovoj godini.

Bez obzira bilo je super i bice interesantno u 2018toj godini!

Uvek mozes da kupis nekretnine u Srbiji, pogotovo obradivu zemlju. To ti je vrv najsigurnije cuvanje vrednosti. Obradiva zemlja ce biti vredna dok ima covecanstva.
250 000 nije neko bogatstvo da moras nesto da raspodelis na mnogo mesta, nije bas da ces zaraditi znatno na berzi sa tom kolicinom, bar u odnosu na rizik.

Ja bi na tvom mestu gledao da nesto vise od polovine stavim u nekretnine (obradivu zemlju pre svega).
Tada si siguran i miran. Tesko da mozes ikad imati egzistencijalnih problema vise, sta god da se desi u buducnosti.

Razmisljao sam o tome jedino oko nekretnina me brine porez ako vlada za 10 godina digne porez moze da bude nemoguce prodati.

Drugi problem natalitet koji pada i propada u Srbiji. Trece je moram da prvo skinem sve pare i prijavim odakle me i ko  zna koje probleme ce to da napravi a niko nece da mi proda njivu za Kripto. To su mane mana zamisljam da mozda kupim malo njiva ko rezervu mozda 10% novca na kraju godine da vidim ako uspem da doburam do milion prvo ove godine.

Razmisljao sam stan ali odustajem od toga jedino sto cu mozda moj da prodam poto je mali i na lokaciju koja mi se ne svidja i uznem duplo veci i moderniji na bolju lokaciju. Znam jedan carinik sa 30 stana od mita na sverc, koje izdaje ali to mogu da mu oduzmu ako ihad dodje neki levicari i krenu u "akciju".

Firmu bih mogao da startujem ponovo ali to sam traumatizovan i nezelim vise bilo sta sa birokratijom nasom da imam zelim mir sto opet vodi ka zemlji sto mozda neko seosko domacinstvo sa dosta zemlje ne previse daleko od beograda pa ja i zena odemo malo vikendom na odmor.

Steta sto nema nesto malo i skupo da moze da se kupi i unovcis kada god zelis a nikad ne izgubi vrednost. To bi bilo super da postoji tako nesto.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Nirado
Member
**
Offline Offline

Activity: 121
Merit: 10

Tullievo


View Profile
January 14, 2018, 01:39:33 PM
 #2375

Dok je vrijedilo na mineiota sajtu je bio bug koji je zapravo unutar same IOTA mreze da kad skupite 5000/6000 IOTA kliknete withdraw nekoliko puta i on vas nekoliko puta isplati. Sad se medjutim ne  moze nista izmajnovat zbog skoka cijene IOTA

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 01:53:11 PM
 #2376

Novost !!! Shocked Shocked Shocked
15.01.2018 tj sutra izlazi novi koin na Kucoin berzi SelfKey   (KEY)    https://icobench.com/ico/selfkey
Da li neko mozda zna kako da se proveri da li ga ima jos na nekoj berzi???
Na Coinmarket ga ne poznaju  Grin
 Mozda bi moglo nesto i da se zaradi jer ce da skoci siguran sam!!!

Hvala za Novost Kosmajac. Kako znas da ce biti sutra na kucoin? Ako da i ako krene gore ja cu da kupujem jer sam tako na par zaradio vec jer kada ovi kinezi krenu da kupuju 100% gore je malo za njih mada za ovaj kojn nisam 100% verovalac u ideju.

Za druge berze neznam gde da gledam dali ce da ih dodaju.

Inace dao si mi super ideju da nadjemo neki sajt ili nesto da nam kaze sta ce biti dodato na berzu primer snovio on je bio 3 puta jefiniji na Taydex pre nego sto su ga dodali na Kucoin znaci treba da pratimo sta ce biti na Kukoin, Binance i Bitrex (manje) mozda neka takva berza ako ima jos jer ima ogromna sansa da cena skoci i onda kupujemo prvi minut kada legne.  cisto ideja.

@Kosmajac dali imas jos neki dobar ICO sajt ko taj icobence? ja imam par ali su sve bezveze ovaj tvoj mi se vise svidja.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 02:00:18 PM
 #2377

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Ja trejdujem 10% mi je to zarada kada vidim nesto krene na gore skocim stavim da se proda malo gore i puno puta se isplati. Uglavnom spekulisem ali i tredujem ali necu da kazem da znam sta radim 100% ali sam profitabilan bar sada.

Ja iskreno razmisljam da uzmem trading bota, platim i covek sve sam odradi Smiley
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 02:11:57 PM
 #2378

Novost !!! Shocked Shocked Shocked
15.01.2018 tj sutra izlazi novi koin na Kucoin berzi SelfKey   (KEY)    https://icobench.com/ico/selfkey
Da li neko mozda zna kako da se proveri da li ga ima jos na nekoj berzi???
Na Coinmarket ga ne poznaju  Grin
 Mozda bi moglo nesto i da se zaradi jer ce da skoci siguran sam!!!

I u ovo hocu da investiram, svidja mi se ideja.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 02:16:10 PM
 #2379

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Ja trejdujem 10% mi je to zarada kada vidim nesto krene na gore skocim stavim da se proda malo gore i puno puta se isplati. Uglavnom spekulisem ali i tredujem ali necu da kazem da znam sta radim 100% ali sam profitabilan bar sada.

Ja iskreno razmisljam da uzmem trading bota, platim i covek sve sam odradi Smiley


Ja sam gledao par videa o tim treding botovima ali neznam dali mogu da verujem. Kada bi mogao jedan bot da se izprogramira na Etherdelta mislim da bi mogli ogroman novac da zaradimo jer tamo su cene na nekim tokenovima u ogromnoj razlici i neverovatno puno vremena treda za jedan trejd da se napravi rucno tu bi bot zaradio ogroman novac ja mislim plus decentralizovano je tako da ne brines toliko ko na druge berze da ti sve pokradu.

Ovde u kripto bi svaki programer trebo da bude multi miloner jer ima toliko stvari da se zaradi ogroman novac.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Byteburn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 02:25:06 PM
 #2380

Novost !!! Shocked Shocked Shocked
15.01.2018 tj sutra izlazi novi koin na Kucoin berzi SelfKey   (KEY)    https://icobench.com/ico/selfkey
Da li neko mozda zna kako da se proveri da li ga ima jos na nekoj berzi???
Na Coinmarket ga ne poznaju  Grin
 Mozda bi moglo nesto i da se zaradi jer ce da skoci siguran sam!!!

Ne kockam se vise sa ICOs, cesto ljudii vade lovu odmah kad stignu na market da bi placli projekat,stime vrednost coina padne u podrum, dok ne posle nekog vremena i dajnhd evelopinga coin dobije interessa i investicije i opetse podigne. (ako nije scam ili umre posle 6 meseca...)

Ako se interessujes bas za eku ideju / coin da kupis puno, kupi posle ICO, manje ces izdati....

Poz
Pages: « 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!