Bitcoin Forum
April 30, 2024, 02:36:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 04, 2017, 04:49:56 PM

o degılde wave artısında dumplamak ısteyen arkideşler leaseinglerini bozdu Cheesy sonuçolarak leasinden bize düşen pay artmiş gözüküyor Cheesy 122 mrt gelmiş Cheesy

ver mehteri boz leasingleri ...

mobilgo ne zaman gelecek acaba cuzdana.
1714487811
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714487811
Reply with quote  #2

1714487811
Report to moderator
1714487811
Hero Member
*

Ignore
1714487811
Reply with quote  #2

1714487811
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714487811
Hero Member
*

Ignore
1714487811
Reply with quote  #2

1714487811
Report to moderator
1714487811
Hero Member
*

Ignore
1714487811
Reply with quote  #2

1714487811
Report to moderator
1714487811
Hero Member
*

Ignore
1714487811
Reply with quote  #2

1714487811
Report to moderator
orhi02
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
June 04, 2017, 04:58:55 PM

Fazla wavesim yok 90 falan bunları kiraya versek mi yoksa fazla bir şey getirmez mi ?
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
June 04, 2017, 06:41:33 PM

Şu ruslara bir türlü ısınamadım arkadaş. Vitalik, Sasha falan. İçlerinden birisi veya hepsi bir gün Karpeles'lik yapacak diye merakla bekliyorum.
Vitalik'le ilgili bir çok geyik dönüyor twitter'da zaten.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 04, 2017, 06:45:07 PM

Şu ruslara bir türlü ısınamadım arkadaş. Vitalik, Sasha falan. İçlerinden birisi veya hepsi bir gün Karpeles'lik yapacak diye merakla bekliyorum.

sonuç iyi ama.. ether ortalığı kasıp kavurdu, belki wavesde aynısını yapacak.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
June 04, 2017, 07:11:34 PM

Waves'e en kısa zamanda Trezor wallet desteği gelecek bilginize..

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
June 04, 2017, 07:13:48 PM

Bu noktadan sonra bırakıp gitmez vitalik, adamın bir sürü hayranı var artık. Bir projede advisor olarak gördükleri an basıyorlar yatırımı. Ethereumda da herşey yolunda gidiyor. Çok ekstra birşey yapmasına gerek yok, toplantılara sempozyumlara katılsın yeter Smiley
Sasha ilk başta biraz tehlikeli dursada bu 2017 başından beri yaptıklarıyla gözümü yaşarttı. Bu merkezsiz exchange programının önemi çok büyük, satoshi yaşıyorsa poloniex gibi exchangeleri görüp ağlıyordur büyük ihtimalle Smiley Adam bizi bankalardan kurtarmaya çalıştı, şu an banka yerine 3.taraf olarak daha güvensiz exchange siteleri ile uğraşıyoruz. Bu işin bir an önce çözülmesi lazım,  decentralized ruhuna yakışmıyor.

Bu arada niye slack grubuna katılmıyorsunuz arkadaşlar, canım sıkılıyor gelin sohbet edelim. wavesplatform.slack.com turkish speaking e gelin Smiley
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
June 04, 2017, 08:22:41 PM

hafif aşağıya doğru saldı kendini waves... kar satışları sanırım ama ilerleyecek gibigeliyor banada
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
June 04, 2017, 08:31:43 PM

İki kez 0.00180 seviyesine indikten sonra yeniden yönünü yukarı çevirdi. Grafiğe bakarsak bir süre daha bu şekilde dalgalı gider, ani yükseliş beklemiyorum.
Alım yapmak için güzel seviyeler aslında uzun vadeli tutmayı düşünen varsa. Kısa vadede olası kâr satışlarından dolayı olumlu ya da olumsuz konuşmak mümkün değil.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 04, 2017, 08:47:51 PM

Ethereum nasıl sağlam projeler doğurup büyüdüyse waves de aynı şekilde olacak Smiley 200bin altı her türlü alınır bence.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 04, 2017, 09:43:45 PM

Waves'e en kısa zamanda Trezor wallet desteği gelecek bilginize..

4gözle bekliyorum... elimdeki waves'leri yoksa uzun vade tutmada tereddüt icine girerim...
az btc, az eth, xem ve waves... bir yil sonra beni berhudar eder insallah...
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
June 04, 2017, 11:19:41 PM

381 Waves alarak aranıza katıldım . 5.31 $ Aldıgım fiyat bakalım nerelerden sataagız Smiley Batacakmıyız cıkacakmıyız Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 04, 2017, 11:51:20 PM

Tokenomica is coming in August 2017  Cool

https://twitter.com/sasha35625/status/871374513111527429

That's great news! Was expecting this but was waiting for the announcement Smiley

This will be a hot summer for Waves, with all the updates and features coming!

And on Slack they always said: we won't be "wasting" funds on promoting Waves before we have something to promote.
Right now, we have a signature bounty so there must be something to promote Smiley

bu haber işte beklenen haber. bankalar girmeye başlayacak waves e. sashanın daha onceden dedıgı gıbı waves cuzdandan banka hesabına para transferı mumkun olacak. aynı sekılde tam tersı. bu olay devrım nıtelıgınde olacak ıste. o zaman waves fıyatı ıcın 100 dolar cerez olacak.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 12:07:37 AM

That's great news! Was expecting this but was waiting for the announcement Smiley

And on Slack they always said: we won't be "wasting" funds on promoting Waves before we have something to promote.
Right now, we have a signature bounty so there must be something to promote Smiley

bu haber işte beklenen haber. bankalar girmeye başlayacak waves e. sashanın daha onceden dedıgı gıbı waves cuzdandan banka hesabına para transferı mumkun olacak. aynı sekılde tam tersı. bu olay devrım nıtelıgınde olacak ıste. o zaman waves fıyatı ıcın 100 dolar cerez olacak.

Bu olay olursa fiyatın 5 dolarda kalmayacağı kesin Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 05, 2017, 12:18:50 AM

Bu olay olursa fiyatın 5 dolarda kalmayacağı kesin Cheesy

yukarlarda bır arkadas demıstı 10 dolar psıkolojık sınır dıye. cok dogru bu. ılk hedef 1 dolardı. sonra 5 sonra 10 sonra 20-50 arası ve 100+.... su an ıcın tahmınlerımden cok ama cok ılerıde gıdıyor waves. 1 dolar ıcın temmuz a kadar kesın dıyordum ben. bıtcoının ucmasıda su ankı fıyatta etkın onuda hesaba katmak gerek ama bıtcoın artarken dıger tum para bırımlerı dustu wave harıc. bu nedenle 5 dolara cabuk ulastı. ve gorunen 1 enfazla 2 hafta ıcınde 10 doları deneyecektır. ve hazıran sonu temmuz bası en gec temmuz ortasında 10 dolar psıkolojık sınırını kırıp 20 ye dogru hızla yukselecektır. eylulden sonra +50, yıl sonuna kadar da 100 bekleyebılırız. bunlar tabı en ıyımser tahmınler. ne olacagını asla bılemeyız bılsem zaten evı arabayı satar gırerım Cheesy ama btc ucar gıder yada çakılır. yada waveden bır balına cıkmaya karar verır falan fılan bır cok ıhtımal var. ama dedıgım rakamlara enınde sonunda gelecektır wave. tokenomıca bu yuzden onemlı. ısın ıcıne banka gırmeye baslayacak. tokenomıca da wave ın rıpple ı olacak sanırım. cok arastırmadım orasını. varsa ayrıntılı bılgısı olan tokenomıca hakkında paylasırsa guzel olur.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 12:34:10 AM

Waves'ları nerede tutmak mantıklı acaba . Chrome lite wallet ile android wallet'ı senkronize ettim . Burayamı taşısam yoksa bittrex'temi kalsalar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 05, 2017, 12:47:31 AM

Waves'ları nerede tutmak mantıklı acaba . Chrome lite wallet ile android wallet'ı senkronize ettim . Burayamı taşısam yoksa bittrex'temi kalsalar .

baska tutabılecegın bır yer yok kı Smiley yoksa varda ben mı bılmıyorum. borsa da tutabılırsın tavsıye etmem ama.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 01:15:48 AM

baska tutabılecegın bır yer yok kı Smiley yoksa varda ben mı bılmıyorum. borsa da tutabılırsın tavsıye etmem ama.

Kendi uygulamasına 2fa gelse artık keske . Korkuyorum lite walletdan nedense

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 05, 2017, 06:37:47 AM

Chrome wallet indirdim içine de bir miktar waves attığımı diyelim. Pc ye format atmam gerekiyor yada pc çöktü. Hesabımı kaybetmemek için ne yapmalıyım ? Teşekkürler
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
June 05, 2017, 07:22:17 AM

Chrome wallet indirdim içine de bir miktar waves attığımı diyelim. Pc ye format atmam gerekiyor yada pc çöktü. Hesabımı kaybetmemek için ne yapmalıyım ? Teşekkürler

Üst menüde en soldaki ikon "Backup" Bu kısımdan yedekleme yapabilirsiniz. Seed vesaire tüm bilgileri kopyalayabileceğiniz bir tuş var orada. Onu bir txt' ye yapıştırıp şifreli rarlayın. 2FA yada SMS ile korunan bir mail adresinde saklanabilir sonrasında.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
June 05, 2017, 07:38:43 AM

Merhabalar, herkese selam. aranıza yeni katılıyorum. yaklaşık 10 15 gündür üye olmadan sessizce izliyordum bu platformu. biraz geç farkettim wavesi. 5 dolardan anca yakalayarak 500 adet yatırımla waves trenine bindim. Allah utandırmasın diyelim Smiley-

[/quote]
[/quote]

Borsada tutmayı neden tavsiye etmiyorsunuz biraz açıklayabilir misiniz
Pages: « 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... 306 »
  Print  

Jump to: