Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:15:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization  (Read 44306 times)
baysal
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
May 28, 2016, 12:56:24 PM

gas price kısmı 0.02 ether olarak gönderdim. 100 onay alınca geçti anca
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 28, 2016, 12:58:37 PM

ben 0.00020 ye 10k alıs talimat girdim. 1-2 saate oraya duser. sonra 0.0020 den satıcam. 1 kac gune orayada cıkar. 3 gunde 10.000 $ kazanıcam.

Smiley

en azından evrene gonderdigim elektrik bu Smiley  

Ucuzdan satmayı düşünüyorsun yani. O sattıklarını 0.002'den alan da birkaç ay sonra 0.02'den satacak. O da 10 bin dolar kazandığı için sevinecek. Ancak tüm bu zaman boyunca bekleyen yatırımcılar aynı miktar için 100 bin dolar kazanmış olacak. Wink
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
May 28, 2016, 01:02:26 PM

ben 0.00020 ye 10k alıs talimat girdim. 1-2 saate oraya duser. sonra 0.0020 den satıcam. 1 kac gune orayada cıkar. 3 gunde 10.000 $ kazanıcam.

Smiley

Ucuzdan satmayı düşünüyorsun yani. O sattıklarını 0.002'den alan da birkaç ay sonra 0.02'den satacak. O da 10 bin dolar kazandığı için sevinecek. Ancak tüm bu zaman boyunca bekleyen yatırımcılar aynı miktar için 100 bin dolar kazanmış olacak. Wink
Gerçekten bu kadar büyük potansiyel görüyorsanız, İnsanlar neden bu kadar düşük fiyatlara satıyorlar

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
troleybüs
Legendary
*

View Profile
May 28, 2016, 01:04:36 PM

Gerçekten bu kadar büyük potansiyel görüyorsanız, İnsanlar neden bu kadar düşük fiyatlara satıyorlar

Onu satanlara sormanız lazım. Smiley
Onlar satmasa zaten fiyat potansiyeli bu kadar yüksek olmaz. Küçük satacak ki büyükler hepsini elinde toplasın. Sonrasında marketi kontrol etmek çok kolay.
emrek
Sr. Member

View Profile
May 28, 2016, 01:15:52 PM

Onu satanlara sormanız lazım. Smiley
Onlar satmasa zaten fiyat potansiyeli bu kadar yüksek olmaz. Küçük satacak ki büyükler hepsini elinde toplasın. Sonrasında marketi kontrol etmek çok kolay.
Birkaç ay sonrası için beklentiniz ne civarda. 5 veya 10 kat fazlası olabilir mi

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 28, 2016, 01:16:32 PM

bittrex ten polaya dao gönderdim yarım saati geçti ne burda http://etherscan.io/ nede polaya gelen giden yok acaba daodan daoya transfer olmuyormu?
1 saati geçiyor
troleybüs
Legendary
*

View Profile
May 28, 2016, 01:22:10 PM

Birkaç ay sonrası için beklentiniz ne civarda. 5 veya 10 kat fazlası olabilir mi

Oylamalar başlasın esas cümbüş o zaman yaşanacak. Birçok kullanıcı burada sadece al-sat olarak bakıyor olaya ama asıl film oylamada çekilecek.
1 DAO = 1 oy
Slock proposalı gelsin de görelim. Wink
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
May 28, 2016, 01:23:02 PM

Ben de poloniex e gönderdim ama bende de görünmedi.
Beklemedeyiz bakalım.
Gerçi şu an kesinlikle satmayı düşünmüyorum bu fiyatta satmak çok anlamsız.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 28, 2016, 01:28:16 PM

Oylamalar başlasın esas cümbüş o zaman yaşanacak. Birçok kullanıcı burada sadece al-sat olarak bakıyor olaya ama asıl film oylamada çekilecek.
1 DAO = 1 oy

Bende bir başka başlıkta belirtmiştim düşüncemi burayada kısaca not üdşüneyim, benzer fikirlerdeyiz. 10x yaparsa satar mıyım? Evet. ama 3x - 5x e satmam şuanda 1.2x %20 yani. Değişmezsede üzülmem gider oy için kullanırım, hisse senedi olarak görüyorum DAO yu da şirket, batmaz inş. Smiley

signature not found.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
May 28, 2016, 01:35:15 PM

Ben de poloniex e gönderdim ama bende de görünmedi.
Beklemedeyiz bakalım.
Gerçi şu an kesinlikle satmayı düşünmüyorum bu fiyatta satmak çok anlamsız.

45 dk 1 saati buluyor hocam benimde geçmemişte 50 dk geçti poloya bende satmayacagım tabi bu fiyata bir kaç ay elimizde tutmamız gerekecek ama çok umutluyum ilersi için.
emrek
Sr. Member

View Profile
May 28, 2016, 01:37:58 PM

Ethereum transferi 1 dakika civarında sürüyor. Bu dao da neden böyle acaba. Lisk de öyle diyorlardı

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 28, 2016, 02:17:40 PM

Ethereum transferi 1 dakika civarında sürüyor. Bu dao da neden böyle acaba. Lisk de öyle diyorlardı
exchange kaynaklı olduğunu düşünüyorum cüzdana gönderdiğimiz transfer yaklaşık 1 saat sonra başka bir adrese transfer oluyor ondan sonra hesaba yansıyor.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
May 28, 2016, 02:21:14 PM

1 DAO = 1 oy

Bende bir başka başlıkta belirtmiştim düşüncemi burayada kısaca not üdşüneyim, benzer fikirlerdeyiz. 10x yaparsa satar mıyım? Evet. ama 3x - 5x e satmam şuanda 1.2x %20 yani. Değişmezsede üzülmem gider oy için kullanırım, hisse senedi olarak görüyorum DAO yu da şirket, batmaz inş. Smiley

Valla ben DAO almış olsaydım, 2x'e de satardım, 3x'e de Smiley
Biliyorum ki 2x satarsam, bir süre sonra daha düşüğe alınır illa ki. Çok extrem bir durum olmadıkça.
Nasıl olsa amaç trade, uzun süreli yatırım değil benim açımdan. Hiç bir coinde uzun süreli düşünüp yatırım yapmadım.

by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 28, 2016, 02:23:40 PM

1 DAO = 1 oy

Valla ben DAO almış olsaydım, 2x'e de satardım, 3x'e de Smiley
Biliyorum ki 2x satarsam, bir süre sonra daha düşüğe alınır illa ki. Çok extrem bir durum olmadıkça.
Nasıl olsa amaç trade, uzun süreli yatırım değil benim açımdan. Hiç bir coinde uzun süreli düşünüp yatırım yapmadım.

Mantık doğruda uzun süre short uğraşırken gelir ve gider arasında harcadığım enerji + zaman a değmeyen kar lar elde ettim. Kenarı atıp bekleyince daha karlı olunuyor. Tabi attığın kenar ve neyi attığın önemli Cheesy

signature not found.
baracudaking
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
May 28, 2016, 02:26:20 PM

Smiley

baktım dusmuyor. 000240 dan aldım 10k. artık 0024 den satmak zorundayım. alanda hayrını gorsun. ne demiş zamanında bir buyugumuz. "alın verin ekonomiye can verin. " Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 28, 2016, 02:47:49 PM

24-25 arasına oturdu. suan ne şiş yansın ne kebab usulu gidiyor. ne önceden alanlar inanılmaz kar etti nede sonradan katılmak isteyenler sisirilmiş fiyattan alıyor. hacim beklentimin altında ilerliyor. su sıralar 10k hacim olusmus olması gerekirdi poloda.
mortuu
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
May 28, 2016, 02:51:39 PM

24-25 arasına oturdu. suan ne şiş yansın ne kebab usulu gidiyor. ne önceden alanlar inanılmaz kar etti nede sonradan katılmak isteyenler sisirilmiş fiyattan alıyor. hacim beklentimin altında ilerliyor. su sıralar 10k hacim olusmus olması gerekirdi poloda.

Sanırım büyük çoğunluk slock.it i bekliyor, al-satlık bir koin olarak görmeyen çok kişi var galiba
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
May 28, 2016, 03:08:44 PM

Zaten önsatışda toplanan rakam gözönünde bulundurulduğunda, şu an ki hacim komik duruyor.
Eş zamanlı ETH ile beraber oyun kuruyorlar gibi, bakalım ne olacak.

emrek
Sr. Member

View Profile
May 28, 2016, 03:18:09 PM

Zaten önsatışda toplanan rakam gözönünde bulundurulduğunda, şu an ki hacim komik duruyor.
Eş zamanlı ETH ile beraber oyun kuruyorlar gibi, bakalım ne olacak.

Dao ethereum ile alındı. Ancak artık ethereum fiyatından bağımsız değil mi?

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
troleybüs
Legendary
*

View Profile
May 28, 2016, 03:27:40 PM

Dao ethereum ile alındı. Ancak artık ethereum fiyatından bağımsız değil mi?

DAO/BTC ile işlem gören borsalar için evet. Split ile ayrılırsanız yine ETH'e bağlısınız. Hepimiz için ilginç bir deneyim olacak, izleyip göreceğiz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: