Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:13:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30113 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 08, 2017, 01:06:16 PM

Bugun bir turlu chrome ekletisi olan cuzdanim blockchaine baglanip account bilgilaerini  gostermiyor, daha dogrusu hersey sifir gorunuyor , merak ediyorum acaba bu sadece benim yasadigim birsey mi yoksa baska arkadaslarin ayni olan cuzdanlarida ayni mi ?
benim sorunsuz bağlandı, sıkıntı yok
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
June 09, 2017, 08:35:05 AM

waves wallet bir türlü güven vermiyor bana. Şifre yok bir şey yok. İşlem yaptığımda onay isteyen yok. 2fa özelliği gelmeden cüzdan kullanmayı düşünmüyorum.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
June 09, 2017, 09:28:58 AM
Last edit: May 17, 2020, 03:38:59 PM by kimkibu

Tokenize your brand,Reward your customers

Brand Tokens is an all in one platform to manage all your brand token needs. Issue your own blockchain-based loyalty ERC20 token. List it on our exchange. Easily integrate tokens into your services. Reward your clients with tokens and give them perks in exchange.

HOW IT WORKS

Issue brand loyalty tokens on the public Ethereum Blockchain. Unlike loyalty points, tokens are valued in real-time and can be exchanged and transferred between users. Brands can reward their clients, like with points. Users can redeem tokens for discounts, products, and services. They can also exchange them for cryptocurrencies like Bitcoin or Ethereum. Brands can use their tokens to acquire new customers or reward loyal clients for purchases, engagement in social media, participation in events or sharing their personal data.

HOW BRANDS CAN USE THEIR TOKENS

Build a successful brand token campaign keeping an equilibrium. Build a successful brand token campaign keeping an equilibrium between supply and demand.

• Supply depends on the distribution model.
  • Demand depends on redemption deals.

You can check our short informative video;

TEAM

CEO & Co-Founder                COO & Co-Founder                                  CTO                                           CBD    

Business Developer                 UX/UI Designer                      Project Manager                    Social Media Manager
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
June 09, 2017, 09:47:12 AM

waves wallet bir türlü güven vermiyor bana. Şifre yok bir şey yok. İşlem yaptığımda onay isteyen yok. 2fa özelliği gelmeden cüzdan kullanmayı düşünmüyorum.

en büyük güvenlik kendinsin... 15 kelime seed i ve belirlediğin parolayı hiçbiryerde paylaşmazsan merak etme o cüzdana hiçbirşey olmaz...
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 09, 2017, 11:08:17 AM

Bugun bir turlu chrome ekletisi olan cuzdanim blockchaine baglanip account bilgilaerini  gostermiyor, daha dogrusu hersey sifir gorunuyor , merak ediyorum acaba bu sadece benim yasadigim birsey mi yoksa baska arkadaslarin ayni olan cuzdanlarida ayni mi ?
benim sorunsuz bağlandı, sıkıntı yok

Dün bir ara cüzdanlarda zincire/ağa bağlanamama sorunu yaşandı. Senkronizasyon yapılamadığı için bakiyeler veya işlemler yüklenemedi.

Ayrıca şuan hala alfa cüzdan kullanıldığının ve WAVES V1.0 ile çok daha iyi bir Dex deneyimi yaşacağımızın söylendiğini unutmamak gerek.

https://blog.wavesplatform.com/road-to-waves-1-0-eafab1e6846f
mirallas
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 11:45:53 AM

en büyük güvenlik kendinsin... 15 kelime seed i ve belirlediğin parolayı hiçbiryerde paylaşmazsan merak etme o cüzdana hiçbirşey olmaz...

IOS cüzdan indirdim denemek için, parola yok malesef. Cüzdana çok kolay erişiliyor, onu da cüzdandan çıkış yapıp silerek hallederim diye düşünüyorum. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadınız mı? Bir de cüzdanda tuttuğunuz için ortalama kaç wct geliyor?
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
June 09, 2017, 02:04:35 PM

tokenler gelecekte işimize yarayacak gibi görünüyor. Waves orjinal tokenlardan bahsediyorum.
daha fazla token kazanmak için ne yapmak lazım sizce?

ayın 15 inde wct dağıtılıyor diye, 14ün akşamı waves lite client a waves mi gönderelim?
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
June 09, 2017, 02:47:43 PM

merkezi olmayan bir proje yani 2fa sistemi olanlardan daha güvenli. Yeni güncelleme ile trezor upgrade ile 2fa tarzında bir eklenti gelecek.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
June 09, 2017, 02:49:42 PM

tokenler gelecekte işimize yarayacak gibi görünüyor. Waves orjinal tokenlardan bahsediyorum.

ayın 15 inde wct dağıtılıyor diye, 14ün akşamı waves lite client a waves mi gönderelim?

yani diyorsun adamlar mal koca sistem kuracaklar ve senin cüzdana tutmadığın ve 1 gün önce gönderdiğin waveslere para vericekler Cheesy dahiyane
mizrak
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 09, 2017, 03:03:49 PM

Benim cuzdanimdaki sekronizasyon sorunu cozuldu , yukarida belirtildigi gibi network uzerinde bir sorun varmis , simdi hersey saglikli bir sekilde calisiyor , ben daha once hic ayin 15. dagiltilan tokenden almadigim icin cevap veremiyecem , daha tecrubeli arkadaslar yazarlar umarim.
kellendil
Hero Member

View Profile
June 09, 2017, 04:30:06 PM

Dagıtım 15. yapılıyor ama verilen miktar cüzdanda bulundurdugun zamanı göre belirleniyor. Yani WAVES leri sürekli cüzdandı tutman gerekiyor maksimum  miktarı alabilmen için. 14. koyarsan WAVES sayına gore orantılı olarak sadece 1 günlük değerinde  WCT alırsın dağıtımda.
mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
June 09, 2017, 05:11:46 PM

Dagıtım 15. yapılıyor ama verilen miktar cüzdanda bulundurdugun zamanı göre belirleniyor. Yani WAVES leri sürekli cüzdandı tutman gerekiyor maksimum  miktarı alabilmen için. 14. koyarsan WAVES sayına gore orantılı olarak sadece 1 günlük değerinde  WCT alırsın dağıtımda.

Bittrex te tuttuğum waveslar için wct alacak mıyım peki ? eğer alamayacaksam cüzdana nasıl atacağım ?
kellendil
Hero Member

View Profile
June 09, 2017, 05:15:45 PM

Bittrex te tuttuğum waveslar için wct alacak mıyım peki ? eğer alamayacaksam cüzdana nasıl atacağım ?

Hayır alamazsın. http://wavesturkiye.com/ Buradan cüzdan kurmayı öğrenip bittrex ten atarsın.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
June 09, 2017, 05:28:02 PM

Arkadaşlar waves cüzdana btc attım biraz(chrome eklentisi kurdum) waves dex üzerine gelip oradan alacağım waves miktarını giriyorum yeterli btcde var almak için ama buy tıkladığım zaman "error! order has not been created!" uyarısı alıyorum. Yapmam gereken başka bir şey mi var gözden kaçırdığım?
mirallas
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 05:36:37 PM

Arkadaşlar waves cüzdana btc attım biraz(chrome eklentisi kurdum) waves dex üzerine gelip oradan alacağım waves miktarını giriyorum yeterli btcde var almak için ama buy tıkladığım zaman "error! order has not been created!" uyarısı alıyorum. Yapmam gereken başka bir şey mi var gözden kaçırdığım?

Cüzdanınızda miktar waves olması gerekiyor. 0,1 gibi bişey sanırım tam hatırlamıyorum. Forumu okursanız bulabilirsiniz. Borsadan 1 waves alıp cüzdana atsanız, hatayla karşılaşmazsınız.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
June 09, 2017, 05:45:14 PM
Last edit: June 09, 2017, 06:51:13 PM by membis

Cüzdanınızda miktar waves olması gerekiyor. 0,1 gibi bişey sanırım tam hatırlamıyorum. Forumu okursanız bulabilirsiniz. Borsadan 1 waves alıp cüzdana atsanız, hatayla karşılaşmazsınız.

Cüzdanımda var hocam da kiradalar, kirada olanlar sayılmıyor mu acaba? Kirayı hemen iptal etsem olur mu?

Edit: Kira iptal edince halloldu.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 09, 2017, 06:41:49 PM

her turlu guvenlık onlemını getırselerde sen bılgılerını kaptırırsan yapacak bırsey yok ona. tek sıfre yeterlı aslında 2fa fılanda sıkıntı. gelse ıyı olur tabıkı. gelecekte zaten.

ama waves guven vermıyor fılan.

waves dex ın ne oldugu az once mobılgo ıle bellı oldu. bıtrex 2 temmuza kadar anca hazırlayacak tradıng olaylarını ama dexte tokenler cuzdana gelır gelmez tradıng basladı. müthiş hız. borsaya gırıs acısından. borsadakı ıslemlerın hızları ıcınde calısmalar yapılıyor. sanıyede 1000lerce translactıondan bahsedılıyor. yenı gelecek guncellemeler ile.
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 04:03:25 PM

Cüzdanımda var hocam da kiradalar, kirada olanlar sayılmıyor mu acaba? Kirayı hemen iptal etsem olur mu?

WavesDex üzerinden yapılan WAVES/BTC işlemlerinde 0.003WAVES fee olarak kesiliyor. Dolayısıyla trade yapabilmek için cüzdanda kullanılabilir (fee ödemek için gerekli olan) miktarda WAVES olması gerekiyor.

0.003WAVES dışarıdan başka bir kullanıcıdan veya borsadan alınıp gönderilebileceği gibi WAVES musluklarından da sağlanabilir(muslukların hepsi çalışıyorsa 2-3 dk içinde, değilse 1 saat civarı bir zaman sonra).
Alyattes
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 11, 2017, 02:17:36 AM

WavesDex üzerinden yapılan WAVES/BTC işlemlerinde 0.003WAVES fee olarak kesiliyor. Dolayısıyla trade yapabilmek için cüzdanda kullanılabilir (fee ödemek için gerekli olan) miktarda WAVES olması gerekiyor.

0.003WAVES dışarıdan başka bir kullanıcıdan veya borsadan alınıp gönderilebileceği gibi WAVES musluklarından da sağlanabilir(muslukların hepsi çalışıyorsa 2-3 dk içinde, değilse 1 saat civarı bir zaman sonra).

Borsadan Waves aldık diyelim, Waves deposit yaptığınızda sadece kredi kartı ile alım açılıyor. Burada alıcı adres olarak üst kısımda yer alan adrese mi göndermemiz gerekir? Waves muslukları ne demek biraz açıklar mısınız?
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 11:48:27 AM

Borsadan Waves aldık diyelim, Waves deposit yaptığınızda sadece kredi kartı ile alım açılıyor. Burada alıcı adres olarak üst kısımda yer alan adrese mi göndermemiz gerekir? Waves muslukları ne demek biraz açıklar mısınız?

WAVES cüzdana dışarıdan,

BTC göndermek için;
BTC, DEPOSIT butonuna tıklanır, çıkan adrese enaz 0.001BTC olacak şekilde BTC gönderilir.

WAVES göndemek için,
Cüzdanın girişinde veya giriş yapılınca en üstünde bulanan adrese doğrudan WAVES gönderilir.

>>>>>>>

WAVES muslukları/faucet;

https://wavesdrop.com/

>>>>>>>

FaucetBox nedir, Nasıl faucet sitesi oluşturulur, En iyi faucet siteleri

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1173516.0
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: