Bitcoin Forum
June 25, 2024, 06:38:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30118 times)
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 13, 2017, 12:24:16 PM

Arkadaşlar benim wavesler ios cüzdanımda.. bilgisayardan cüzdanıma girdiğimde wavesler görünmüyor..  bunun için ne yapabilirim

cüzdanın seed lerini eklemen lazım import ettiğinde görünür olurlar
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
September 13, 2017, 12:29:50 PM

Arkadaşlar benim wavesler ios cüzdanımda.. bilgisayardan cüzdanıma girdiğimde wavesler görünmüyor..  bunun için ne yapabilirim

Özür dileyerek.. Seedler nasıl ekleniyor?
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 13, 2017, 06:28:20 PM

hesabını ilk açarken sana 15 kelimelik bir anahtar verir.buna mnemonic key deniyor waves platformunda seed olarak geçiyor.
bitcoin adreslerindeki private key ne ise waves de de adres kontrolu açısından seed o derecede önemli.

15 kelimelik seed i kaybettiysen adresine erişemezsin.
eğer daha önceden bir bilgisayar ya da telefonda kayıtlı ise, (parola yazarak) giriş yapabiliyorsan hesap ayarlarına tıkladığında seed yazar. bunları not al. yeni bir bilgisayar ya da telefonda aynı adresi kullanacağın zaman import özelliği ile sisteme geri yükle
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
September 14, 2017, 11:11:38 AM

waves bayadır stop çekti galiba yükselişe geçtiğinde kopup gidecek...
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
September 14, 2017, 11:38:51 AM

WCT dağıtımları bu ay sondu galiba. bugünlerde gönderilmiş olması lazımdı. merakla bekliyoruz.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
September 14, 2017, 11:49:33 AM

WCT dağıtımları bu ay sondu galiba. bugünlerde gönderilmiş olması lazımdı. merakla bekliyoruz.

Yarın gönderilecek diye biliyorum her ayın 15'inde gönderiyorlar. Dağıtım bitiyor bakalım bundan sonra fiyata olumlu katkısı olacak mı?
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
September 14, 2017, 11:58:11 AM

hesabını ilk açarken sana 15 kelimelik bir anahtar verir.buna mnemonic key deniyor waves platformunda seed olarak geçiyor.
bitcoin adreslerindeki private key ne ise waves de de adres kontrolu açısından seed o derecede önemli.

15 kelimelik seed i kaybettiysen adresine erişemezsin.
eğer daha önceden bir bilgisayar ya da telefonda kayıtlı ise, (parola yazarak) giriş yapabiliyorsan hesap ayarlarına tıkladığında seed yazar. bunları not al. yeni bir bilgisayar ya da telefonda aynı adresi kullanacağın zaman import özelliği ile sisteme geri yükle

15 kelimelik seed olmasa hesabıma giremezdim zaten. hesabıma girdiğim halde wavesler görünmüyor. benim muzdarip oldugum durum bu..
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
September 14, 2017, 12:31:21 PM

15 kelimelik seed olmasa hesabıma giremezdim zaten. hesabıma girdiğim halde wavesler görünmüyor. benim muzdarip oldugum durum bu..

Son kelimeden sonra bir karakter boşluk bıraktıysan cüzdan adı değişir. O nedenle içinde 0 bakiye görünür. Böyle bir durum olabilir mi?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 14, 2017, 01:29:24 PM

Ödüllü yarışma düzenleniyor, ufak bir yarışma birincilik ödülü ise tam tamına elli waves  Cheesy

http://wavescommunity.com/video-guide-contest/

Waves dex bu haldeyken tanıtımını yapsalar ne olacak ki üstelik neden şimdi yapmaya karar verdiler, bu kadar zaman herkes birbirine soruyordu akıllarına yeni mi gelmiş.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1307
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
September 14, 2017, 02:56:11 PM

Aynı seed'leri mobil cüzdana kurup adresi kontrol et. Eğer bilgisayardaki adres ile doğruysa, önce Chrome'daki eklentiyi kaldırıp yeniden kur ve seed'leri kullanarak tekrar import et. Eğer yine sorun devam ediyorsa Google Chrome yerine wavesplatform.com'dan HTML sürümünü indirip başka bir tarayıcıda dene. Diğer tarayıcıda sorun yoksa, Chrome tarayıcında yeni kullanıcı oluşturup eklentiyi kur ve dene...
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 14, 2017, 07:23:12 PM

Ödüllü yarışma düzenleniyor, ufak bir yarışma birincilik ödülü ise tam tamına elli waves  Cheesy

Waves dex bu haldeyken tanıtımını yapsalar ne olacak ki üstelik neden şimdi yapmaya karar verdiler, bu kadar zaman herkes birbirine soruyordu akıllarına yeni mi gelmiş.

50 waves guzelmıs Cheesy Cheesy

250 dolar. pc acmaya degmez aq. tamam waves destekloz guzel projede bu kadar pıntı olunmaz kı.

ama şu yanıda var 50 waves verıoz ama cok cok artacak bu waves dıye dusunulebılır.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 15, 2017, 04:04:58 PM

50 waves guzelmıs Cheesy Cheesy

250 dolar. pc acmaya degmez aq. tamam waves destekloz guzel projede bu kadar pıntı olunmaz kı.

ama şu yanıda var 50 waves verıoz ama cok cok artacak bu waves dıye dusunulebılır.

Adamların elinde milyon tane waves var, resmen gidip 50 waves verecekleri ödül yapmışlar. Hani pinti olursun, cimri olursun da, 50 waves nedir arkadaş. Şimdi bu yarışmadan güzel videolar çıkmasını da bekliyorlardır  Roll Eyes
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
September 15, 2017, 04:30:06 PM

wavesden hiç bir halt olmaz.
adamlar dalga geçer gibi 50 waveslik kampanya yapıyor.
sırf çalışıyor görünüyor olmak için 2 haftada bir ortaya çıkıyor. bomboş bir şey gösteriyor, 2  hafta daha yatmaya devam ediyorlar.

zamanlamaları da berbat zaten.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
September 15, 2017, 04:31:39 PM

Arkadaşlar,
evet biraz pintilik yapmışlar kabul ediyorum ama, global de logo tasım işinin kaç kuruşa yapıldığını biliyor musunuz?
elin aç hintli elemanı 50$ a yönetilebilir web sitesi kodluyor, tasarımını sizin istediğiniz gibi değiştiriyor teslim ediyor.
elin aç bulgar elemanı 100$ a kurumsal kimlik seti hazırlıyor (kartvizit, antetli kağıt, vektörel grafik vs..)
şöyle bi dolanın bakın görürsünüz rakamları.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 15, 2017, 05:38:52 PM

Arkadaşlar,
evet biraz pintilik yapmışlar kabul ediyorum ama, global de logo tasım işinin kaç kuruşa yapıldığını biliyor musunuz?
elin aç hintli elemanı 50$ a yönetilebilir web sitesi kodluyor, tasarımını sizin istediğiniz gibi değiştiriyor teslim ediyor.
elin aç bulgar elemanı 100$ a kurumsal kimlik seti hazırlıyor (kartvizit, antetli kağıt, vektörel grafik vs..)
şöyle bi dolanın bakın görürsünüz rakamları.

Tamam fiyatlar düşük de, bunu yaptıran kişi birey değil ki, milyon dolarların döndüğü firma. Koç grubu gidip 100 lira veriyorum yok mu logo yapan deseydi komik olmaz mıydı?
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 15, 2017, 05:45:49 PM

Waves zaten uzun zamandır hiçbir yenilik yapmıyor bana göre böyle giderse rakipleri tarafından al aşağı edilecektir.Zaten uzun zamandır düşüş yaşayan bir coin.Sasha'ya da yakışmamış.
meejay
Full Member

Activity: 630

"Venture into Sports"

View Profile WWW
September 16, 2017, 10:47:02 AM

Wavesnode.net duyurusunu kaçıranlar için paylaşıyorum.
https://wavesnode.net/whitepaper/Wavesnode.NET%20WNET%20Whitepaper.pdf
Saygılar,

yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
September 16, 2017, 11:17:12 AM

wavesden hiç bir halt olmaz.
adamlar dalga geçer gibi 50 waveslik kampanya yapıyor.
sırf çalışıyor görünüyor olmak için 2 haftada bir ortaya çıkıyor. bomboş bir şey gösteriyor, 2  hafta daha yatmaya devam ediyorlar.

zamanlamaları da berbat zaten.

Valla waves gerçekten işin tadını kaçırdı artık, gelen geçen tokatlıyor bizim waves de öküz gibi izliyor.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
September 16, 2017, 12:27:55 PM

Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş. Waves 5 doları görecek gibi tüm yatırımcıların yüzünü güldürmesi dileği ile

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 16, 2017, 01:14:05 PM

Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş. Waves 5 doları görecek gibi tüm yatırımcıların yüzünü güldürmesi dileği ile

Waves'in 5 doları görmesi sürpriz bir durum değil ki sürekli görüyor 5-6 dolar bandında takılıyor sonra tekrar düşüyor bizim beklentimiz eylül sonu güncellemelerle kendini 8-10 dolar bandına atması.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: