Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:27:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30118 times)
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
September 16, 2017, 01:23:49 PM

Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş. Waves 5 doları görecek gibi tüm yatırımcıların yüzünü güldürmesi dileği ile

Waves'in 5 doları görmesi sürpriz bir durum değil ki sürekli görüyor 5-6 dolar bandında takılıyor sonra tekrar düşüyor bizim beklentimiz eylül sonu güncellemelerle kendini 8-10 dolar bandına atması.

Bence düşüşte bu kadar beklemiş olan biri için hedef en az 15-20 dolar olmalı. Aşağısı kesmez beni. 20 dolar'dan sonrada kademeli bir şekilde satışa başlarım. En az %30 kadarını da hiç satmamayı planlıyorum minimum 2-3 yıl daha. YTD
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
September 16, 2017, 03:48:30 PM

Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş. Waves 5 doları görecek gibi tüm yatırımcıların yüzünü güldürmesi dileği ile

Waves'in 5 doları görmesi sürpriz bir durum değil ki sürekli görüyor 5-6 dolar bandında takılıyor sonra tekrar düşüyor bizim beklentimiz eylül sonu güncellemelerle kendini 8-10 dolar bandına atması.
Gördüğüm kadarıyla herkes wavesi uzun vadeli görüyor ve birden bir zıplama yapmasını beklemiyor. Bu yüzden rahat rahat parayı döndürüyor insanlar.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 16, 2017, 04:50:57 PM

http://wavesturkiye.com/2017/09/mytracknet-waves-icohub-yarismasi-kazanani/

guncelleme
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 16, 2017, 04:53:38 PM

MyTrackNet, kaybolan bir eşyayı bulmanıza yardımcı olacak nihai bir uygulamadır. Hayatınızı kolaylaştırmaya ve hiçbir şeyin kaybolmadığı bir dünya yaratmaya kendimizi adamış durumdayız.

Bu nedir ve nasıl çalışır?
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 16, 2017, 05:33:43 PM

MyTrackNet, kaybolan bir eşyayı bulmanıza yardımcı olacak nihai bir uygulamadır. Hayatınızı kolaylaştırmaya ve hiçbir şeyin kaybolmadığı bir dünya yaratmaya kendimizi adamış durumdayız.

Bu nedir ve nasıl çalışır?

oku ıste Cheesy yazdık orda.

whıte paper cıkınca daha net anlasılır. benım anladıgım degerlı bır esyanı tanıtacan sısteme. kaybolursa fılan ordan bulabılecen. verdıgı sınyal ıle.
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
September 16, 2017, 05:57:07 PM

10 dolar olması ancak 2018 4. çeyrekte olur ekip bu hızda çalışırsa. bi de btc en az 10000 dolar olursa.

büyük umutlarla aldırıldık. fos çıktı.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 16, 2017, 06:57:06 PM

10 dolar olması ancak 2018 4. çeyrekte olur ekip bu hızda çalışırsa. bi de btc en az 10000 dolar olursa.

fos cıkan bırsey yok. borsa sabırsızdan sabırlının parasını alma sanatıdır Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 16, 2017, 07:18:48 PM

Şu tarihi nasıl tam verdiniz, sanırım bu kadar kesin konuşabildiğize göre somut kaynağınız var?
Mesela neden 3. çeyrek değil ya da neden 2019 değil de, tam 2018 4. çeyrek...
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
September 16, 2017, 07:33:17 PM

Şu tarihi nasıl tam verdiniz, sanırım bu kadar kesin konuşabildiğize göre somut kaynağınız var?
Mesela neden 3. çeyrek değil ya da neden 2019 değil de, tam 2018 4. çeyrek...

bu forumda bir coinin fiyatıyla ilgili tahmin yapan insanların kaynağı %99.99 aynı yerdir dostum.
aç bak btc-usd baslıgını 3 senelik bitcoin fiyatının ne olacagını satır satır yazanlar bile var Smiley
yavaş yavaş inci sozluge donmeye basladı zaten forum.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
September 17, 2017, 07:29:30 AM

Bilgiler için teşekkür ederin gayet açıklayıcı bir makale olmuş.
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
September 17, 2017, 03:46:57 PM

Waves cüzdanıma zebil gibi token gelmiş 3  4 tanesine baktım para etmiyor hiç biri bunları yollamalarındaki amaç nedir.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 17, 2017, 08:13:29 PM

Waves cüzdanıma zebil gibi token gelmiş 3  4 tanesine baktım para etmiyor hiç biri bunları yollamalarındaki amaç nedir.
belki biri çıkar da dex üstünden toplamaya çalışır diye sinyal çakıyorlar sanki Smiley
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 18, 2017, 05:05:50 AM

cogu kisi waves degerlenecek diye bekliyor (ben dahil)... neden degerlenecek sorusuna gelen somut tek tük cevapta: "DEX var", "ICO'lar var" gibi...
tamam, dogru... ama DEX sadece waves'te yok/olmayacak ki, herkes DEX icin ugrasiyor - KOMODO bu konuda daha ileride sanki? AGAMA Wallet var mesela...
ICO'lar da eyvallah, ETH üzerinden de ICO yapiliyor, yakinda sanirim LISK'te bu kulvarda yarisacak gibi...

yani tamam, bende elimde 5bin Waves tutuyorum uzun vadeli... ama ilk günki kadar gazli degilim, baya bir sakinlestim - unuttum ve sadece bekliyorum...
piyasa iyiye giderse elbet yükselecek waves, 5 olur, 10 olur belki 20-30 olur... ama sadece waves tek basina olmayacak bu yarista...
waves yükselirse bitcoin'da yükselecek, lisk'te, komodo'da, nem'de... bambaska bir coin bile kopar gider, kim bilir...

yatirim tavsiyesi degildir... herkes kendi arastirmasini kendisi yapsin, herkes kendi parasindan ve yatirimindan kendisi sorumludur!
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
September 18, 2017, 05:22:22 AM

cogu kisi waves degerlenecek diye bekliyor (ben dahil)... neden degerlenecek sorusuna gelen somut tek tük cevapta: "DEX var", "ICO'lar var" gibi...
tamam, dogru... ama DEX sadece waves'te yok/olmayacak ki, herkes DEX icin ugrasiyor - KOMODO bu konuda daha ileride sanki? AGAMA Wallet var mesela...
ICO'lar da eyvallah, ETH üzerinden de ICO yapiliyor, yakinda sanirim LISK'te bu kulvarda yarisacak gibi...

yani tamam, bende elimde 5bin Waves tutuyorum uzun vadeli... ama ilk günki kadar gazli degilim, baya bir sakinlestim - unuttum ve sadece bekliyorum...
piyasa iyiye giderse elbet yükselecek waves, 5 olur, 10 olur belki 20-30 olur... ama sadece waves tek basina olmayacak bu yarista...
waves yükselirse bitcoin'da yükselecek, lisk'te, komodo'da, nem'de... bambaska bir coin bile kopar gider, kim bilir...

yatirim tavsiyesi degildir... herkes kendi arastirmasini kendisi yapsin, herkes kendi parasindan ve yatirimindan kendisi sorumludur!

tebrik ediyorum sizi, malda olmanıza rağmen gerçekten aklı başında yorum yapıyorsunuz, ne fanatik taraftar ruhu ne de hepten karalayıcı! Ben de dolar bazında uzun vadede artabileceğine inanıyorum (çünkü btc artıyor) ama btc bazında tıpkı diğerleri gibi sürekli gel-gitler yaşayacağını düşünüyorum. pratikte hacmi artar işlemler fazlalaşırsa işte o zaman btc olarak da çok kârlı olabilir. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 18, 2017, 05:30:57 AM

tebrik ediyorum sizi, malda olmanıza rağmen gerçekten aklı başında yorum yapıyorsunuz, ne fanatik taraftar ruhu ne de hepten karalayıcı! Ben de dolar bazında uzun vadede artabileceğine inanıyorum (çünkü btc artıyor) ama btc bazında tıpkı diğerleri gibi sürekli gel-gitler yaşayacağını düşünüyorum. pratikte hacmi artar işlemler fazlalaşırsa işte o zaman btc olarak da çok kârlı olabilir. ytd

çok güzel yazmışsınız hocam.icoların wavese çok değer kattığını düşünmüyorum aksinee çok kolay ico yapabilme imkanı yüzünden  bi çok scam koin çıkıyor bu da platforma kötü yansıyor.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 18, 2017, 10:15:34 AM

Herhangi bir coinin fiyatinin artmasi icin kitlesinin büyümesi lazim. Kitle buyumedikce ve kullanilmadikca fiyat artmaz. Kitle buyumedeb fiyat artiyorsa uzak durmaniz tavsiyedir. Buyuk ihtimal elinizde patlar. Yukarida bahsedilen cogu coin de bu sekildedir. Lsk bildigim kadarinile bir kisinin elinde cok fazla var. %40 diyolardi. Keza bts ve digerleri icinde ayni seyi soyleyebiliriz.

Ayrica waves tek olmayacak bunu bilmeyen yok ama baslangic oldugu bir gercek. Ve wavesin yaptigi anlasmalar zaten digerlerinden farkini ortaya koyuyor. Diğerleri dex olmakla ugrasirken wave klasik borsa ile kriptoyy birlestirmekle uğraşıyor. Arada fark var. Kirk kere anlattik bunlari. Sacma sapan ne oldugu belirsiz bir platform degil. 2 3 kisinin isletmesinde olan projede degil. Diğer projeler gibi danışmanlarini kebdi bunyesinde calisiyormus gibi de gostermiyor. Ciddi ciddi maasli calisanlari var.

Tum.bunlar düşünülunce de yatirim yapmak mantikli mi degil mi kisiler kendisi karar verir.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 18, 2017, 11:54:56 AM

waves bu yolda giderse ilerleyemez hala doğru dürüst bir borsa kuramadı bu kadar zamanda birşeyler çıkartması lazımdı
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
September 18, 2017, 06:32:04 PM

Derleme için teşekkür ederim.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
September 18, 2017, 08:10:05 PM

Yeni DEX arayüzü için Ağustos ayı içerisinde gelecek demişti Sasha denilen amcam, Eylül bitecek halen ses yok. Böyle sürüncemede bırakılınca insanların güveni kırılıyor normal olarak ve fiyatlanma da olmuyor. Olmadığı gibi düşüyor da değeri sürekli. Waves' in hali fork yaklaştığında ne olacak çok düşünüyorum. Yazık edecekler güzelim coine.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
srknbyr (OP)
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
September 19, 2017, 05:04:52 AM

Yeni DEX arayüzü için Ağustos ayı içerisinde gelecek demişti Sasha denilen amcam, Eylül bitecek halen ses yok. Böyle sürüncemede bırakılınca insanların güveni kırılıyor normal olarak ve fiyatlanma da olmuyor. Olmadığı gibi düşüyor da değeri sürekli. Waves' in hali fork yaklaştığında ne olacak çok düşünüyorum. Yazık edecekler güzelim coine.

Yeni dex arayuzunun Agustos ayinda gelecegini kim soyledi hocam? Gonul rahatligi ile soyleyebilirim ki boyle bir sey soylenmedi. Ancak 1 Agustos itibari ile yeni DEX calismalarinin baslayacagi ve 6 hafta surmesinin beklendigini ben bizzat okudum..

1 Agustos + 6 hafta = 15 Eylul,

Yani yeni dex icin en erken tarih eylul sonu, ekim basi

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: