Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:35:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30109 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 25, 2017, 07:13:43 PM

ne olacak bi 100 üstüne tekrar atsada rahatlasak 2 yıla keşke  100 dolar olsa ama zor gibi artık
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 25, 2017, 07:17:56 PM

Yeni borsalara eklenmiş hayırlı olur mu bilmem ama hayırlı olsun diyelim belki iyi şeyler olur gelecekte.

Varan 1 borsa
https://cryptomate.co.uk/buy-waves/

Varan 2 borsa
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-WAVES

Çok yakında poloya eklenecek diyerek büyük açıklamayı yapayım. Tabii ki şaka yapıyorum polo borsa değildir en iyi borsa waves dex sonra bittrex onda zaten ekli var.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 25, 2017, 09:24:49 PM

Yeni borsalara eklenmiş hayırlı olur mu bilmem ama hayırlı olsun diyelim belki iyi şeyler olur gelecekte.

Varan 1 borsa
https://cryptomate.co.uk/buy-waves/

Varan 2 borsa
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-WAVES

Çok yakında poloya eklenecek diyerek büyük açıklamayı yapayım. Tabii ki şaka yapıyorum polo borsa değildir en iyi borsa waves dex sonra bittrex onda zaten ekli var.

Aslında en sonda vurguladığın gibi ve hatta Sasha'nın da vurguladığı gibi Waves'in genel olarak hiçbir merkezli borsaya ihtiyacı yok. Hatta ve hatta onlarda satışta oluyor olması, kendi kendilerine kurşun sıkmak gibi bir şey.

Doğru bu düşünceler işlem hacmi düşük bir coin için biraz fazla iddialı ama gerçekten waves roadmap'ine uygun gidebilirse, gelecekte rakipsiz olacaktır. Ondan sonra isteyen istediği borsaya alsın ya da almasın.

Kendi adıma bir coin dex'de varsa, ben oradan kullanmayı tercih ediyorum, yoksa mecburen diğer borsalara yöneliyorum. Sadece 2fa gelmesi bile Dex'in işlem hacmini olumlu yönde etkileyecektir.
GaMeOveR-xD
Member
**

Activity: 95
Merit: 10

View Profile
November 07, 2017, 09:24:42 PM

Place your order on the Waves DEX and buy your first WAVES!

Bu ne demek. Ben waves coin alıp cüzdanda bekletsem mi daha karlı yoksa leasing yapsam mı daha karlı?
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 10:53:55 PM

Bu ara platform kafayı yedi ya satışa 10 gün önce koyduğum coin satılmıyor işlem geçmişinde benim satışa koyduğum fiyatın 3-4 katından coin satıldı diye gözüküyor sayfayı yeniliyorum bu sefer hiçbir işlem geçmişi çıkmıyor.Güncelleme şans waves dexe  Smiley
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 07, 2017, 11:18:52 PM

Waves Platformu 2 ay gibi bir süre önce girmiş olmama rağmen hala nasıl kullanılacağını çözmüş değilim. Kullanıyorum fakat tam olarak aktif değilim. Ayrıca coinler için withdraw kısmı kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Yukarıda bir postta yeni dex den bahsedilmiş ama sabır kalmadı artık. Bekleyip göreceğiz bakalım.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 08, 2017, 08:11:28 AM

Waves Platformu 2 ay gibi bir süre önce girmiş olmama rağmen hala nasıl kullanılacağını çözmüş değilim. Kullanıyorum fakat tam olarak aktif değilim. Ayrıca coinler için withdraw kısmı kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Yukarıda bir postta yeni dex den bahsedilmiş ama sabır kalmadı artık. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Dex ' in güncellenmesi bittikten sonra oldukça kullanışlı bir hale gelecek . Hepimiz onu bekliyoruz açıkcası .

Place your order on the Waves DEX and buy your first WAVES!

Bu ne demek. Ben waves coin alıp cüzdanda bekletsem mi daha karlı yoksa leasing yapsam mı daha karlı?

Waves cüzdanına çektikten sonra Leasing yapman gerekiyor . Leasing yapmazsan leasing özelliğinden token gelmeyecektir .
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
November 10, 2017, 09:05:42 AM

Havuzlara(örn. nanopool.org), Waves Platformunun Chrome eklentisiyle kullandığımız wallettaki ETH adreslerini versek bir problem oluyor mu?
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 10, 2017, 09:23:34 AM

waves'e okadar güvendikki diğer altcoinleri unuttuk bunun takibinden. Elimizde bişey varmı deseniz oda yok. Neden bu kadar güvendiğimi anlamış değilim wavese. İlerde güel yerlerde olabilir fakat şimdilik hiç bişey yok!
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 10, 2017, 09:39:12 AM

Bu güveni sağlamak, komüniteyi ayakta tutmak, işte bunlar zasıl zor olan şeyler zaten. Bunu yakalamış olan bir projenin yapması gereken tek bir şey kalıyor, o da zaten yapması gereken işi yapmak. Sonrasında başarı kaçınılmaz oluyor.

Tam olarak bu da güvenmek için başka bir argüman işte...
ParaHerif
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 10, 2017, 10:04:42 AM

Bu güveni sağlamak, komüniteyi ayakta tutmak, işte bunlar zasıl zor olan şeyler zaten. Bunu yakalamış olan bir projenin yapması gereken tek bir şey kalıyor, o da zaten yapması gereken işi yapmak. Sonrasında başarı kaçınılmaz oluyor.

Tam olarak bu da güvenmek için başka bir argüman işte...
Hocam iyi güzel diyorsunuz da waves zaten yeteri kadar güveni kazandı. Bu güven kazanıldığı halde neden bi artış sağlamıyor bi kar ettirmedi bize. Ozaman proje sahipleri yapılması gereken işi iyi yapmıyor???
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
November 10, 2017, 11:07:39 AM

ether fırlama vakası olacak gibime geliyor ama işleyişini bilmediğim halde güven algısı var bendede belkide sürekli görüyorum forumda ondan olabilir
Cixboy61
Full Member

Merit: 105

View Profile
November 10, 2017, 01:34:14 PM

Yakında TL ile al-sat işlemi yapabileceğimiz üzerine bir haber okumuştum. Türkiyeden alıp diğer borsalara yollamak için uygun ve iyi bir fırsat olabilir. Son dönemde Koinim üzerinden LTC alıp göndermeye başlamıştım. BTC feeleri ciddi yüksek kalıyordu.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 10, 2017, 03:37:56 PM

ether fırlama vakası olacak gibime geliyor ama işleyişini bilmediğim halde güven algısı var bendede belkide sürekli görüyorum forumda ondan olabilir

Herkesin beklentisi o yönde . Balinalar da fırsatı değerlendirip daha fazla toparlamak için sürekli müdahale ediyorlar . O yüzden fiyat direnci kırılmıyor benim düşünceme göre . Bir ethereum olacak ama zamana ihtiyacı var . Sağlam ve emin adımlarla ilerliyorlar .
Ugur7
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 03:50:29 PM

Herkesin beklentisi o yönde . Balinalar da fırsatı değerlendirip daha fazla toparlamak için sürekli müdahale ediyorlar . O yüzden fiyat direnci kırılmıyor benim düşünceme göre . Bir ethereum olacak ama zamana ihtiyacı var . Sağlam ve emin adımlarla ilerliyorlar .

katılıyorum gün yüzü görmeyeseciler bi rahat vermiyorki ilerlesin ama stres testide bitti gibi aktivasyona az kaldı güzel olacak herşey inşlh
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 10, 2017, 04:09:59 PM

Havuzlara(örn. nanopool.org), Waves Platformunun Chrome eklentisiyle kullandığımız wallettaki ETH adreslerini versek bir problem oluyor mu?

Evet problem çıkabilir geri iade gibi bir şey olursa da sorun oluşturacaktır. Geç gelme problemi var şu sıralar bence en iyisi hiç riske girmeden kendi ethereum cüzdan adresini ver biriktirdikten sonra istediğin zaman dex'e gönderir harcamanı yaparsın.
ricodisco11
Member
**

Activity: 79

View Profile
November 10, 2017, 04:14:14 PM

20 Kasım'da NG'ye geçeceğiz ve çok hızlanacak diyorlar. E zaten Bitshares bu hızlara sahip ama dip yapmış durumda.

★★★     │  TEMCO  │      SUPPLY CHAIN POWERED BY BITCOIN NETWORK, RSK     ★★★
★★★   Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP)   ★★★
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 10, 2017, 04:51:43 PM

20 Kasım'da NG'ye geçeceğiz ve çok hızlanacak diyorlar. E zaten Bitshares bu hızlara sahip ama dip yapmış durumda.

NG için bir tarih belirtilmedi arayüz güncellemesi olacak 20 Kasım'da. Büyük ihtimal NG 20 Kasım'dan önce gelmiş olur mainnet'e.

Bitshares kullandınız mı hiç hocam? Ben bitshares'te TL gateway açılınca bir bakayım dedim iğrenç bir arayüzü var ve bilgisayarım saçma bi şekilde kilitlendi bi kaç kere daha denedim yine aynı durum. Eminim bu olayı ben yaşadıysam, çoğu kişide yaşamıştır ve bu gibi sebeplerle kullanmıyordur, mevzu işlem süresi falan değil yani. O yüzden dip yapmasının nedeni oldukça açık. Şu haliyle bile bitshares yerine waves'i kullanmayı seve seve tercih ederim.
serguvan
Member
**

Activity: 532
Merit: 14

View Profile
November 10, 2017, 10:04:42 PM

Waves'i bir arkadaşım kullanmaya başlamıştı, fakat çok karışık demişti. Ben de o yüzden hiç bulaşmadım, taa ki şu konuya girene dek Cheesy Güzel paylaşım olmuş, gerçekten "Waves Platform Hakkında Her Şey" olmuş, eline sağlık. Hepsini okumaya çalışacağım, burada baya bir fırsat olabilir.
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
November 11, 2017, 06:09:38 AM
Last edit: November 11, 2017, 06:32:05 AM by Looden

Evet problem çıkabilir geri iade gibi bir şey olursa da sorun oluşturacaktır. Geç gelme problemi var şu sıralar bence en iyisi hiç riske girmeden kendi ethereum cüzdan adresini ver biriktirdikten sonra istediğin zaman dex'e gönderir harcamanı yaparsın.

Teşekkür ederim cevap için. Son bir soru.

ETH hesaptan ETH hesaba transfer yapınca (waves üzerinden), anladığım kadarıyla 0.001 waves komisyon alınacak. Bunun dışında 1%'lik miner komisyon da kesilecek mi? Harici başka kesinti var mı? Teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: