Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:59:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30118 times)
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 16, 2017, 03:35:11 AM

binance de bir çok goy goycu tayfa var, işleri güçleri fırlayacak coin aramak tahmin etmek, waves yaracaktır bu durum, deli gibi waves alacak insanlar.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
December 16, 2017, 11:02:20 AM

Vay be waves binanceda girdi yavaş yavaş sağlam bir coin olma yolunda hızla ilerliyor bu gidişle ethereum gibi olacak ve ah vah edeceğiz zamanla arkadaşlar

Yakında poloda ekler wavesı ücretsiz olarak.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 16, 2017, 01:00:32 PM

waves yeni borsalara girmesinden dolayı cuma günü sabah ve akşam arasında güzel bir fark oldu kanımca.

waves platform hakkında bazı şeyleri ön plana alıp, düşünmemiz lazım. tek client üzerinden hem cüzdan, hem kiralama, hem token yaratılabiliyor ve benim için en önemli merkezsiz borsası. üçü bir arada kahve gibi bir şey.

platformun betası yayınlandı ama lite client ve telefon üzerinde daha güncellenmedi. insanlar yavaş yavaş bunlara kaymaya başlayacaklar. sadece waves destekçilerinin dex üzerinde hacimi arttırması gerekiyor. eleştiriyi doğru yapmamız gerekiyor bu arada. waves platformunun artıları ve eksileri mevcut. önemli olan köşeyi dönmek olarak hedeflememek yoksa insan huzursuz oluyor, bir katkıda bulunamıyor wavese.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 16, 2017, 05:16:56 PM

Ulaşabileceği en yüksek noktalardan birine ulaştı bence şuan için waves. Herkesin uzun zamandır beklediği o artış gerçekleşti diye düşünüyorum ben. Bundan sonra x2 yapması zor bence uzun bir süre daha.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 16, 2017, 06:23:12 PM

Bence hala düşük, btc fiyatı deli gibi arttığı için böyle yoksa yine 5-6 dolar anca olcak waves, btz bazında hala çok yükselmesi lazım bakalım artış devam edicek mi.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
December 20, 2017, 09:09:10 AM

Elinize sağlık
GaMeOveR-xD
Member
**

Activity: 95
Merit: 10

View Profile
December 27, 2017, 11:29:47 AM

Bir şey soracağım. Waves'deki exchange ortamında coinler sınırlı. İleride diğer coinler de eklenecek mi?
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 28, 2017, 09:32:43 PM

Bir şey soracağım. Waves'deki exchange ortamında coinler sınırlı. İleride diğer coinler de eklenecek mi?

belirli coinler dışında sadece waves tokenları var.

coinlerin artması için gatewayleri ayarlıyorlar. şu an bildiğim üzere BTC, ETH, ZEC, LTC var. diğerleri yavaş yavaş eklenecektir, aslında waves altındaki tokenlar baya kullanışlı olmaya başlayacaklar o yüzden diğer coinleri geçebilecek güçleri olduğunu düşünüyorum. bu da zamanla ve hacimle gerçekleşecek.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 29, 2017, 04:09:26 PM

coinlerin artması için gatewayleri ayarlıyorlar. şu an bildiğim üzere BTC, ETH, ZEC, LTC var. diğerleri yavaş yavaş eklenecektir, aslında waves altındaki tokenlar baya kullanışlı olmaya başlayacaklar o yüzden diğer coinleri geçebilecek güçleri olduğunu düşünüyorum. bu da zamanla ve hacimle gerçekleşecek.

Zaten waves platformundaki sıkıntılardan en büyüğü düşük hacimle ilgili. Waves bazlı varlıklarda ciddi bir düşük hacim problemi var. Bunun zamanla çözülmesi gerekiyor. Burda da waves ekibine iş düşüyor, daha fazla kullanıcı çekilebilmeli platforma.
Sertii
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
December 29, 2017, 04:15:40 PM

Zaten waves platformundaki sıkıntılardan en büyüğü düşük hacimle ilgili. Waves bazlı varlıklarda ciddi bir düşük hacim problemi var. Bunun zamanla çözülmesi gerekiyor. Burda da waves ekibine iş düşüyor, daha fazla kullanıcı çekilebilmeli platforma.

Aynen katılıyorum.. beta platformda işlem hacmi çok düşük ve alım satımlar arasında ciddi spread ler var . Yaprak kımıldamıyor neredeyse bazılarında. Buna çare düşünüyorlardır muhakkak..
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 29, 2017, 04:40:12 PM

platformda hacim oluşmama sebeplerinden biri de cazip gelmiyor açıkçası. standart borsa ile karşılaştırırsan borsada fee yi işlem gerçekleşince ödüyorsun, açık emri düzenle vs. herhangi bir problem olmuyor. dex sisteminde işlem bc de gerçekleştiğinden girdiğin emir fee kesilerek işleniyor.
iptal ettin düzelttin eklerken yine fee. tamam % anlamında işlem miktarına göre düşük miktarlar olsa da, dex sistemine bot işlemler girmedikçe cazibesi zor artacak gibi geliyor. hacim de düşük kalınca karambol (spike noktalara) emir girmek dexde mantıklı gelmiyor
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
January 09, 2018, 05:55:25 PM

Son birkaç gündür ufak tefek meblada işlem transferi olan arkadaşlarıma yardımcı oluyordum. Digilirada çıktıktan sonra waves ile transfer dex üzerinden çok kolaylaştı. Zamanla hacim artacak ve yeni işlevler gelecektir.

ayhancogan
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 21, 2018, 03:03:14 PM

öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. benim bir sorum olacak benim hesaba giriş yapamıyorum elimde seed var nasıl giriş yapabilirim. normadel bilgiler bilgisayarımda kayıtlı idi wawes adresle tıklıyıp şifreyi girip sisteme giriyordum. geçmiş silinmiş olduğunda şimdi giremiyorum bu konuda yardımcu olurmusunuz.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 21, 2018, 03:16:33 PM

öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. benim bir sorum olacak benim hesaba giriş yapamıyorum elimde seed var nasıl giriş yapabilirim. normadel bilgiler bilgisayarımda kayıtlı idi wawes adresle tıklıyıp şifreyi girip sisteme giriyordum. geçmiş silinmiş olduğunda şimdi giremiyorum bu konuda yardımcu olurmusunuz.

https://www.digilira.com/docs/adim_adim_waves_cuzdani_acmak.pdf

Burada detaylı anlatım mevcut dikkatle okuyun. Basit ancak okumanı istiyorum sonradan yanlış bir şey yapmamak için 2 dakika göz geçirebilirsin.

Eklentiyle veya site üzerinden giriş yapmana gerek kalmadı windows için cüzdanı indirerek çalıştırabilirsin geçmiş bilgilerini de saklıyor tarayıcı ile işin kalmaz. Ama seed kodunu istediğin yere girerek adresini cüzdanını restore edebilirsin.

Windows cüzdanını bu adresten indirebilirsin linux ve Mac Os için linkler resmi sitede bulunuyor.
https://wavesplatform.com/files/WavesClient-1.0.0-beta.X-win.zip
iotaciman
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 21, 2018, 03:25:00 PM

güzel
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 21, 2018, 03:36:35 PM

platformda hacim oluşmama sebeplerinden biri de cazip gelmiyor açıkçası. standart borsa ile karşılaştırırsan borsada fee yi işlem gerçekleşince ödüyorsun, açık emri düzenle vs. herhangi bir problem olmuyor. dex sisteminde işlem bc de gerçekleştiğinden girdiğin emir fee kesilerek işleniyor.
iptal ettin düzelttin eklerken yine fee. tamam % anlamında işlem miktarına göre düşük miktarlar olsa da, dex sistemine bot işlemler girmedikçe cazibesi zor artacak gibi geliyor. hacim de düşük kalınca karambol (spike noktalara) emir girmek dexde mantıklı gelmiyor

Hacim oluşmamasının bence en büyük nedeni gatewayler hazır olmadığı için diğer koin ve tokenları dahil edememeleri. Zira diğer koinler den almadıktan sonra herkese illa waves al diyemezsin. Sadece eth, ltc ve btc de yeterli değil.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 02, 2018, 12:48:51 PM

Serkan bey öncelikle emekleriniz için teşekkürler çok faydalı bilgiler mevcut özellikle yeni girmek isteyenler için yararlı konu olduğunu yazmadan geçmeyeyim. Konuyu hiç güncellediniz mi bilmiyorum ama güncellenmeye ihtiyaç var 1 yıl olacak neredeyse. Örneğin masa üstü uygulama cüzdan geldi, tarayıcı eklentisi kaldırıldı, WTRY Türk lirası geçidine yer verilmeli gereken güncellemeler yapılmalı. Waves NG den bahsedilebilir çok fazla yenilik oldu. Aklıma gelenler bunlar daha fazlası da var, siz de ayrıca digilira platformu için yaptığınız güncel yazıları link olarak içerik olarak ekleyebilirsiniz. Waves blog yazıları en son güncel bilgileri içeriyor, raporlarda var ara ara yazılan paylaşılan bunlardan önemli olanları da Türkçeye çevrilerek eklenebilirse iyi olur.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 02, 2018, 01:03:11 PM

waves te son durum nedir arkadaşlar bu coinin geleceği hakkındaki düşünceniz nedir. yatırım yapılabilir bir seviyede mi yoksa kış uykusuna devam edecek mi
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
March 02, 2018, 01:16:44 PM

Geleceği hakkında takvimini kontrol edebilirsiniz, 2 ay kadar vakit var zaten. Ben inancımı yitirmedim, konunun üzerinden 1 yıl geçmemiş baya şey okudum hakkında yüksekten alçaktan parça parça biraz aldım bekliyorum açıkcası

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 02, 2018, 03:36:28 PM

waves te son durum nedir arkadaşlar bu coinin geleceği hakkındaki düşünceniz nedir. yatırım yapılabilir bir seviyede mi yoksa kış uykusuna devam edecek mi
Ya hep ya hiç süründüren bir coin waves o yüzden portfoyun maximum %15 ayırabilir zaten kazandıracaksa o bile çok kazandırır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: