Bitcoin Forum
June 28, 2024, 02:34:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30118 times)
@scambuster
Full Member

Activity: 137
Merit: 100

View Profile
August 19, 2018, 05:22:42 PM

Waves aşırı verimsiz bir kripto para olduğu gibi kolay asset yaratılmasından dolayı ters tepmiş bir coin.. Waves altyapısını kullanıpta başarılı olabilen tek bir coin olmadığı için bundan sonra da Waves için herhangi bir gelecek bulunmuyor.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
August 19, 2018, 08:27:29 PM

Bu coin icin yorumlara baktigimda karsiz bir hava var ve sanirim gercekten waves artik bikkinlik yaratti cunku bende cook tuttum ve artik satacagim biktim bende Sad

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
August 19, 2018, 08:53:11 PM

Waves Turkiyede inanilmaz dercede abartildi. Sanirim eksi sozluk bunda buyuk bir rol oynadi ve herkes gereginden fazla guvenip uzerine yatirim yapti. Bir platform projesi olarak varligini devam ettirebilecek projelerden biri olmakla birlikte mucizeler yaratmasi beklenilmemeli. Ozellikle marketin bu derece dusuk seyrettigi donemlerde.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
August 19, 2018, 08:55:55 PM

waves kazandıracaksa bundan sonra ki dönem de kazandıracaktır, takip ederseniz pek çok güncelleme ve destek yakın zamanda platforma eklenecek (ledger desteği, erc20 token desteği, smart kontratlar vs) ileriye dönük bir miktar sepette tutulmalı diye düşünüyorum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Severne
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
August 19, 2018, 09:55:23 PM

Türklerin zamanında gözdesi olan bir coin ve geçtiğimiz boğada da 10-20x ler havada uçuşur iken wavescilerin %50 artınca başlıklar açıtığı bir coindir kendisi şuan hakettiği fiyattan işlem görüyor bence belki daha da fazla olabilir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 19, 2018, 11:09:46 PM

yahu nedir bu waves seviciliği. Zamanında bende yaptım da çok şükür fazla bir zarar görmeden çıktım. adamlarda aşırı bir inanç var. bi bok olmayacağını bile bile , göre göre hala bundan sonra şöyle yapacak böyle yapacak muhabbetleri dönüyor. kim hortlattı bu konuyu bu arada ? bunların birde telegram kanalları var. bir kaç tanede admineri var evlere şenlik. adamlar laf söyletmiyorlar. kardeşim wavesden cacık olmaz. hatta cacığa hıyar olmaz. gözünüzü seveyim yazıp yazıp hortlatmayın bu başlığı.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
August 19, 2018, 11:09:55 PM

zamanında türkiyede baya hype edildi ama ekibin spekülasyon yeteneği olmadığı için o 20-30xler havada uçuşmadı waves için. düşüşüde diğer coinler kadar sert olmadı bence.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
August 19, 2018, 11:18:27 PM

Waves bayağı övüldü doğru hatta çok iyi fiyatada geldi, waves övüldüğünde 2 dolardı 15 dolara kadarda çıktı o an bozduran bozdurup kar etti. ama şuan övülen tarihten bile daha düşük bi seviyede bakalım bundan sonra ne olacak.

LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
August 19, 2018, 11:20:23 PM

arkadaşlar çok açık söylüyorum waves pişmanlıktır. waves ekibi tam bir hayal kırıklığıdır. sasha ne bok yemeye hala ortalarda geziyor anlayabilmiş değilim . bu kadar rahat bu kadar gevşek bir adam olamaz.ben çıktığımda sc gelecek diyorlarlardı. hala aynı şeyleri konuşuyor adamlar.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 19, 2018, 11:21:46 PM

bir yıl önceki marketcap fiyatlarına bakarsak birçok altcoin kar ettirmişken aralarında zarar ettiren coinlerden ilk olarak göze waves çarpıyor. cidden pişmanlık bu waves.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
August 20, 2018, 07:28:54 AM

Daha önce waves support üzerinden yapılan bir transfer konusunda yardım alan oldu mu?
Birkaç ay önce binance waves hesabına wtry olarak transfer yapıldı. Binance waves cüzdan yöneticiniz yardımcı olabilir biz olamıyoruz diye cevap verdi. Nerden ulaşırım bu elemanlara veya sonuç verir mi?

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:13:58 AM

Bu başlık dönem dönem hortlayacaktır. Çünkü waves ile ilgili umutlarımız bitmiş değil. Ethereum gibi bir çöplükten sonra entegre dex ile waves hayatımıza çok şey kattı.
Ancak ekibi hype yapmayı bilmediğinden beklenen yükselişler olmadı.

Akıllı kontratlar geldikten sonra waves hakkettiği noktalara gelecektir. Evet geciktiler, çok yavaş ilerledikleri bir gerçek. Ama halen dex ler içinde en iyi alt yapı waves de
Türk yatırımcılar hemen alayım yarın kazanayım öbür gün satayım  mantığı ile yaklaştıkları için waves in potansiyelini anlamadılar. waves in gerçekten potansiyelini göre Türk yatırımcılar halen pozisyonunu koruyor.
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 20, 2018, 10:51:58 AM

Bu başlık dönem dönem hortlayacaktır. Çünkü waves ile ilgili umutlarımız bitmiş değil. Ethereum gibi bir çöplükten sonra entegre dex ile waves hayatımıza çok şey kattı.

Akıllı kontratlar geldikten sonra waves hakkettiği noktalara gelecektir. Evet geciktiler, çok yavaş ilerledikleri bir gerçek. Ama halen dex ler içinde en iyi alt yapı waves de
Türk yatırımcılar hemen alayım yarın kazanayım öbür gün satayım  mantığı ile yaklaştıkları için waves in potansiyelini anlamadılar. waves in gerçekten potansiyelini göre Türk yatırımcılar halen pozisyonunu koruyor.

Bende böyle düşünüyorum hocam, wavesin ilk zamanlarda çok övüldüğü doğru ancak şu an bu konuda wavesi kötüleyenlerin çoğu bir anda yükselipte satayım havasındalar. Güzel projelere sahip her coin mutlaka yükselecektir waves bunlardan biri. Benim umudum var ömürlük bir yatırırım da var wavese. ytd.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 20, 2018, 03:46:05 PM

Türk yatırımcılar hemen alayım yarın kazanayım öbür gün satayım  mantığı ile yaklaştıkları için waves in potansiyelini anlamadılar. waves in gerçekten potansiyelini göre Türk yatırımcılar halen pozisyonunu koruyor.

Bende böyle düşünüyorum hocam, wavesin ilk zamanlarda çok övüldüğü doğru ancak şu an bu konuda wavesi kötüleyenlerin çoğu bir anda yükselipte satayım havasındalar. Güzel projelere sahip her coin mutlaka yükselecektir waves bunlardan biri. Benim umudum var ömürlük bir yatırırım da var wavese. ytd.

Ben de aslında sizin gibi düşünüyorum. Ancak Sasha'nın sürekli karar değiştirmeleri, takvime uygun gitmemeleri ve smart contract gibi temel teknolojilerde bile geri kalması beni düşündürmeye başladı. Açıkcası 100 $ olmasını çok kolay görüyordum ama ATH yaparsa, tahminen ben de çıkmayı planlıyorum.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
December 04, 2018, 01:09:09 PM

Wavesin silkelenmesi bitti herhalde, son 1 haftadir guzel bir ivme yakaladi. Forumda cok seveni vardi, ben pastadaki payini azaltmisim wavesin ancak yine de biraz tutuyorum, ileride keske dememek icin.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
December 04, 2018, 01:24:16 PM

Wavesin silkelenmesi bitti herhalde, son 1 haftadir guzel bir ivme yakaladi. Forumda cok seveni vardi, ben pastadaki payini azaltmisim wavesin ancak yine de biraz tutuyorum, ileride keske dememek icin.
Bence ilerde keşke hepsini satsaymışım diceksiniz bence waves şuan benim gözümde sadece trade tokeni çok geç kaldılar çalışmak için çok..

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 04, 2018, 02:00:49 PM

Bitcoin odaklı olduğum için zamanında hatrı sayılır bir miktarda toparlayıp uzun vadeli sepetimde bekletiyorum bakalım neler olacak. Arkadaşında dedigi gibi çalışmak için çok geç kaldılar hakkında bir çok haber çıkmıştı o dönemlerde insanlar sürü psikolojisine kapıldı ilerde bizi neler karşılayacak sabırla beklemek lazım.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 04, 2018, 02:04:49 PM

yakında binance kendi zincirini oluşturacak waves in sunduklarının daha iyisini ve belki de ötesini yapacaklar işte o zaman bana kalırsa waves tamamen çöp haline gelecek diğer arkadşların da dediği gibi çok geç kaldılar bişeyler yapmak için..yapsalarda tutması zor artık bana göre..zaten dexinin hacmi bile çok iyi değil şu an

yine de siz bilirsiniz .p
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 04, 2018, 02:23:38 PM

Adamlar roadmap uygun bir şekilde ilerliyorlar proje de herhangi bir sıkıntı göremiyorum; son çıkardıkları mobil cüzdanda mükemmel olmuş.

Waves platforma benzer başka hangi koin var bilmiyorum ? Bilgisi olan yazarsa memnun olurum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
December 04, 2018, 03:11:07 PM

Waves diğer altlar gibi düşüş yaşadığı halde bir kaç gündür iyi toparlandı. Zamanında yüksekten satmamıştım bu saatten sonra inşallah iyi bir yükseliş yakalar. Bizde bu wavesten pasta payımızı alalım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 »
  Print  

Jump to: