Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:35:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
September 24, 2017, 05:23:48 PM

Bende almayı düşünüp alamamıştım. Balinanın çok yüklü miktarda icoya girdiği söyleniyordu. O oynuyor olabillir mi?
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 24, 2017, 06:36:14 PM

Bende almayı düşünüp alamamıştım. Balinanın çok yüklü miktarda icoya girdiği söyleniyordu. O oynuyor olabillir mi?

Balinadir umarim . Nasil indirdi ise öyle çıkarır düşükten alip

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
September 24, 2017, 07:01:01 PM

Arkadşlar merhaba merak ettiğim,

etherdelta'da : 0.00056 eth
hitBTC'de: 0.00036 eth

hibtc den alıp etherdeltada satılabilir sanırım dimi benmi yanlış düşünüyorum ?
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
September 24, 2017, 07:01:22 PM

$0.101126 (-30.37%)
0.00002752 BTC (-28.69%)
0.00035837 ETH (-30.51%)

daha aşağısı olmuşmuydu.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 07:08:14 PM

$0.101126 (-30.37%)
0.00002752 BTC (-28.69%)
0.00035837 ETH (-30.51%)

daha aşağısı olmuşmuydu.

Ben dedim kimse inanmadı 10 günü var bu coinin 0.1$ altına yakın zamanda düşecek belki alınır 0.1$ satılır dahası olmaz.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
September 24, 2017, 07:16:17 PM

$0.101126 (-30.37%)
0.00002752 BTC (-28.69%)
0.00035837 ETH (-30.51%)

daha aşağısı olmuşmuydu.

Ben dedim kimse inanmadı 10 günü var bu coinin 0.1$ altına yakın zamanda düşecek belki alınır 0.1$ satılır dahası olmaz.

balınalar zararına satıyor alttan toplamak ıcın. kaz gelecek yerden tavuk esırgenmez.
John Lemon
Full Member

Activity: 183

View Profile
September 24, 2017, 08:09:37 PM

Yet another shit coin. Toplayın arkadaşlar toplayın.
Gelecek vaat etmeyen ne kadar coin varsa toplayın, ama unutmayın balinalar pumpladığında uygun durakta inmeyi Wink
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 24, 2017, 08:48:10 PM

Yet another shit coin. Toplayın arkadaşlar toplayın.
Gelecek vaat etmeyen ne kadar coin varsa toplayın, ama unutmayın balinalar pumpladığında uygun durakta inmeyi Wink

Monetha gelecek vaad etmiyor mu ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 06:09:13 AM

Yabancı topic karışmış . Bekleyeceğiz başka çare yok

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kursattekin
Full Member

Activity: 168

View Profile
September 25, 2017, 07:11:23 AM

yabanci topic karismis derken? detay yok mu...
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
September 25, 2017, 07:48:28 AM

bununda ikinci primalbase faciası olmasından korkuyorum umarım ondaki gibi uzun süre süründürmez

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
September 25, 2017, 07:59:53 AM

https://coinmarketcap.com/currencies/monetha/#charts

Buradaki grafik incelendiğinde 3-4 günde bir pump yapılıyor coine.
Aslında iyi alım satım fırsatı veriyor.
bitcass
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 08:23:50 AM

ceo hakkında çok değişik iddaalar var

The following message is a response to LiskQH:

The information provided is fake to spread FUD and people who follow Monetha know that.

Anyone who reads the last posts of this user can see that this user has a personal agenda against Monetha for his own profits.

It is very ridiculous. What from told by me is a fake?

There can be it?
https://wemf.wantickets.com/Artists/ShowArtistSeeAllEvents.aspx?artistId=3153
Or it?
http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/51,125726,12728465.html?i=2
Or it?
http://www.alfa.lt/straipsnis/49863771/didzejus-justin-beat-sia-vasara-nustebins-isskirtiniu-vakareliu-turu-po-lietuva
And here excellent video
https://s26.postimg.org/tfpvs27ux/123213.png
Justas Pikelis, the DJ whore of $100 an hour

Justas Pikelis Is a club whore, the stripper and the DJ. He has nothing in common with crypto or IT. I think I have provided enough proofs what you would understand that it is not just FUD.

Alex Bazhanau the school student who has no experience of development. And it is your chief developer.
Nevertheless, it is his already second roguish project. Look at RootProject
https://ether.direct/2017/08/27/ico-evaluation-of-root-project/
http://ether.direct/wp-content/uploads/2017/08/1503825383_59_ico-evaluation-of-root-project.jpeg

Eric Duprat, Kellogg N. Fairbank, д-р Jean-Marc Seigneur you have confirmed it. THEY aren't PARTICIPANTS of YOUR TEAM, you just used their photo to collect money. Give, prove us the return. But you have no proofs.

https://github.com/monetha It is absolutely empty, there is no development. Even I don't know what are still necessary proofs here?
You have no real developers. Last update 22 days ago. Still simple FUD?

You are liars and swindlers. Don't say that it is FUD, I have facts. And you have only words.

dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 25, 2017, 10:11:13 AM

proje ile ilgili bir sorun yok , üst kadro ile ilgili çeşitli iddialar var.

kısaca ceo'ya zamanında djlik yaptı diyolar ki bunda ne sorun var.

eric duprat'ın monetha ile ilgisi yok , ondan habersiz para toplamak için ismini eklediler diyolar.

adam zaten sosyal medyayı aktif kullanan biri , herhangi bir mecrada "benim monetha ile alakam yok" tarzı bir açıklama yapmadı. ayrıca "  https://www.crunchbase.com/person/eric-duprat#/entity " profilinde jobslara monetha olduğu net bir şekilde gözüküyor.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 11:27:34 AM

Projenin bi büyük borsaya girmesi şart . Ben hala balinaların silkeleme yaptıgını düsünüyorum . ICOya giremedim diye cok üzülmüştüm ama ICO Fiyatından almayı başardım . He sonra yarı yarıya düştü ama en azından pahalıya almadım ICO dan . ICOya girdim gibi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
September 25, 2017, 11:30:29 AM

Bu projeden bu saatten sonra bir şey olmaz bence balinalar ico sürecinde aldı güzel bir reklam yaptı hızlıca bitirip icoyu ellerindekileri yüksekten milletin kafasına çaktı bence herkese geçmiş olsun

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 11:39:31 AM

Bu projeden bu saatten sonra bir şey olmaz bence balinalar ico sürecinde aldı güzel bir reklam yaptı hızlıca bitirip icoyu ellerindekileri yüksekten milletin kafasına çaktı bence herkese geçmiş olsun

Tam tersini düşünüyorum . Şirket 1 2 firmayla anlaşma yapıp büyük bir borsaya girdiği zaman yüksek fiyatları görecek . Balinalar böyle bir coin'den çekilmez .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
September 25, 2017, 05:03:36 PM

beklemekten başka çare yok... Bana da pek güven vermiyor sahibi eski DJ bir tip fakat aldık bi kere zararına çıkmak istemiyorum.

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 05:10:20 PM

beklemekten başka çare yok... Bana da pek güven vermiyor sahibi eski DJ bir tip fakat aldık bi kere zararına çıkmak istemiyorum.

Yav o adam sahibi falan değil . Yönetici ve konuşmaları bu adam yapıyor . Sistemin asıl kurucusu Andrej Ruckij.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 25, 2017, 05:56:56 PM
Last edit: September 25, 2017, 06:30:04 PM by Hc01

Konusulan sacma seyleri gorup bozduran olmamistir ins:) twitterdan video yayinladi eleman, boyle sacma seylere inanmayin diyor, yok efendim takim yalanmis birakin bunları, mth tutmaya devam:)

https://youtu.be/rgjA27iHPaU
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 133 »
  Print  

Jump to: