Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:48:28 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 09, 2017, 11:45:36 AM

Mth artışa geçti.3 günde hemen hemen yüzde 50'nin üzerinde arttı.Gidişat güzel gözüküyor.Yüksekten alan arkadaşlar ellerindekini bekletirlerse kısa zamanda umarım kar'a geçerler.

4 gündür %100 artis oldu arkadasim. Suan hala benim ilk alim yaptigim seviyeden assagida en azindan ICO fiyatina kadar yukselis devam eder diye dusunuyorum.
çıkar umarım hocam.Ben 800 ile 900'den topladım.Şu an ciddi olarak artışa geçti umarım düşmez.Herkes kazanır.Şu BTC artık durulsada rahat nefes alsak altlar da olan arkadaşlar olarak.Diğer coinlerden ettiğimiz zararlar ancak böyle artışlarla çıkabilir.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 09, 2017, 11:45:48 AM

Segwit de iptal oldu artık kaderını cızme vaktı monethanın, 3-5 ayda bıseyler ortaya koyduklarında insallah mutlu etmeye baslıcak diye dusunuyorum. 1 yıl sonra 1 dolar olayını hatırlatayım, unutanlar olmustur:) Amma dustu bu coın dıyenler azalmıs sukurler olsun onlardan kurtulmusuz baska kısımlarda yazıyorlardır heralde Smiley
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 09, 2017, 11:47:30 AM

arkadaslar beni bi aydınlatabilir misiniz monetha ile ilgili.. Elimde suan 5btc var ICX saolsun.. 2018 in ortalarına kadar yatırmayı düsünüyorum monethaya.. Sizce yatırım yapmalı mıyım buna Huh

ICX sağolsun derken ? Bildiğim kadarıyla henüz KYC sürecinde icon alım satımını nereden yaptınız acaba ? hitbtc'de vardı ama ben hitbtc'nin kendinin spekülasyon yarattığını düşünmüştüm.

Hitbtc den aldım.. Ilk koyduklarında.. Baya bi arttı ama zamanla.. Alanlar saolsun nedim Smiley

0.50 ler de iken almıştım.. Sonra 1.5$ ı gördüydü hitbtcde bende 1.2 ye koymuştum satılmıştı Smiley
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 09, 2017, 12:02:35 PM

arkadaslar beni bi aydınlatabilir misiniz monetha ile ilgili.. Elimde suan 5btc var ICX saolsun.. 2018 in ortalarına kadar yatırmayı düsünüyorum monethaya.. Sizce yatırım yapmalı mıyım buna Huh

ICX sağolsun derken ? Bildiğim kadarıyla henüz KYC sürecinde icon alım satımını nereden yaptınız acaba ? hitbtc'de vardı ama ben hitbtc'nin kendinin spekülasyon yarattığını düşünmüştüm.

Hitbtc den aldım.. Ilk koyduklarında.. Baya bi arttı ama zamanla.. Alanlar saolsun nedim Smiley

0.50 ler de iken almıştım.. Sonra 1.5$ ı gördüydü hitbtcde bende 1.2 ye koymuştum satılmıştı Smiley

çok güzel olmuş ya

acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 09, 2017, 12:15:12 PM

çok gaza gelmesek iyi olacak gibi  Cheesy şahlansın yürüsün uçsun bütün temennimiz bu tabi ama, geçmişinden dolayı insan ürküyor Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 09, 2017, 01:06:12 PM

Segwit2x iptali bize çok güzel yaradı . 1 Hafta önce 0.049 $ olan fiyatını 2 ye katladı bile monetha . Bu aşağılardan iyi topladım . ICO Fiyatına gelmesini sonrada randımanlı olarak artmasını bekliyorum .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 09, 2017, 01:08:34 PM

Ne segwitmis be arkadas Smiley
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 09, 2017, 01:12:47 PM

2x yaptı diyonuzda borsaya girer girmez alanlar feci şekilde hala zarardalar. 2xlik bi sıçrama daha şart. 2018 gelmeden gelebilir.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 02:55:50 PM

2x yaptı diyonuzda borsaya girer girmez alanlar feci şekilde hala zarardalar. 2xlik bi sıçrama daha şart. 2018 gelmeden gelebilir.

2018 Öncesi 0.40$ ları gçreceğini sanmıyorum . Çok zor , erkenden kodları paylaşıp github falan dolarsa belki .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 03:05:57 PM

Kodlari falan koymasinlar önemli olm umarimki kodlaniyordur sistem. Ben elimdeki cogu coini sattim ve monethaya uzun vadeli olarak girdim oyuzden umursamiyorum. Eric amca özelden monethadayim diyor ama birde public yazsa(sözüne güvenebilecezmi onuda bilmiyorum ama:) icim dahada rahatlayacak.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 09, 2017, 03:08:09 PM

mth'nin sürünnmesinin sebebi tam olarak ekibinin ilgilenmemesimi arkadaşlar ?? uzun vadede iş görürmü acaba bu coin  yada ekibi iplemiosa yok olup gidermi aydınlatırmısınız
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 03:14:20 PM

mth'nin sürünnmesinin sebebi tam olarak ekibinin ilgilenmemesimi arkadaşlar ?? uzun vadede iş görürmü acaba bu coin  yada ekibi iplemiosa yok olup gidermi aydınlatırmısınız

Ekip çok ilgili tam tersi , düşme sebebi ICO Sonrası UTrust ekibinin yaptığı FUD ve projenin 2018 de başlayacak olması .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 10, 2017, 04:09:56 PM

Şuan mth da dahil bütün sağlam projeler artış gösterdi ama kayıplarımıza bakınca bunlar hiçbirşey. Daha en az iki kat yapmaları gerekiyor. Monetha için bunun 2018'de mümkün olabileceğini düşünüyorum ben.
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 04:16:34 PM

Mth'ın önceden çıktığı seviyelere gelmesi için en az 6 ay var. 30 cent seviyeleri belki o zaman bulunabilir
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 14, 2017, 02:16:33 PM

bundan 1 hafta önceki fiyatlarına göre yine iyi toparladı bu fiyatlara geldi, hala alım fırsatı olarak görüyorum, ya elimizde patlicak ya uçuracak. 2018 de her şey belli olacak Smiley
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 14, 2017, 03:07:31 PM

BU utrust fud olayi nedir kacirdim ben birseyler ama??

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 04:02:14 PM

Monethanın fiyatı 0.20 Centlerden 0.12 lere kadar indi . Forumlarda Justas gay , Kellog ve eric takımda yok insanları kandırıyorlar dendi . Haliyle panik havası basladı . Redditte bunu yapanın Utrust ekibinden oldugunu kanıtlandı kullanıcıları belirlendi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 04:08:44 PM

Monethanın fiyatı 0.20 Centlerden 0.12 lere kadar indi . Forumlarda Justas gay , Kellog ve eric takımda yok insanları kandırıyorlar dendi . Haliyle panik havası basladı . Redditte bunu yapanın Utrust ekibinden oldugunu kanıtlandı kullanıcıları belirlendi .

Justas harbiden gay ama onda yalan yok Cheesy olsa ne oluri Brendan eich gay karsiti bu orgute 100 dolar yatirmis diye adamin firefoxdaki isine son verdirildi! Gaylere sempati var bise cikmaz Cheesy
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 14, 2017, 05:22:50 PM

He iste gay'se gay haha ben de bunu anlamıyorum, adam napacak yazılımcıların aklına girip onları mı ayartıcak, projeye kötü ne etkisi olucak allasen Cheesy millet coinlerle uğraşmaktan kafayı yakmış, adam gay diye haber çıkarmak nedır ya magazin mi la bura:)
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 14, 2017, 06:07:52 PM

İnsanlara bunu anlatamazsınız ki GAY Değil diye biliyorum . Modelmiş ve DJ Lik yapmış . DJ ken o adam az ekmek yememiştir kızlardan kimse kimseyi kandırmasın . Nurtopu gibi çocuk Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 133 »
  Print  

Jump to: