Bitcoin Forum
August 21, 2024, 01:13:39 PM *
News: All versions of Windows are affected by a critical security bug; make sure you update.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67760 times)
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
October 08, 2017, 08:26:28 PM

Binance olayı olmasa bile uzun vadede eski değerinin bile üstüne çıkacağını düşünüyorum sırf bu yüzden elimde tutucam uzun vadeli olarak waves ile birlikte değerlendireceğim 2.coin olacak monetha umarım ikisindende beklediğimi alırım.

neden böyle düşünüyorsunuz hocam. bence balon monetha ,utrust piyasaya çıkınca daha da düşecek forumun gazına gelip almıştım bir miktar yarı yarıya zarardayım nerdeyse aldığım seviyeleri görünce çıkaracağım elden uzun vadede bi cacık olacağını düşünmüyorum monethadan.buna bağladığım para yüzünden güzel fırsatlar kaçırdım o yüzden gıcığım birazda zaten

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 08, 2017, 08:34:00 PM

Binance olayı olmasa bile uzun vadede eski değerinin bile üstüne çıkacağını düşünüyorum sırf bu yüzden elimde tutucam uzun vadeli olarak waves ile birlikte değerlendireceğim 2.coin olacak monetha umarım ikisindende beklediğimi alırım.

neden böyle düşünüyorsunuz hocam. bence balon monetha ,utrust piyasaya çıkınca daha da düşecek forumun gazına gelip almıştım bir miktar yarı yarıya zarardayım nerdeyse aldığım seviyeleri görünce çıkaracağım elden uzun vadede bi cacık olacağını düşünmüyorum monethadan.buna bağladığım para yüzünden güzel fırsatlar kaçırdım o yüzden gıcığım birazda zaten

Utrust'ada ben kılım . Monetha için FUD Operasyonu yaptılar ki buna adım kadar eminim . Piyasaya çıksın asıl balon o olacak . Monethanın yapacağı 2 anlaşma göğe çıkarır ama Utrust hiç öyle olmayacak . Buda burda dursun .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 09, 2017, 07:42:44 AM

8 cente kadar gerileyebilir fiyatı. Hatta daha aşağıya da gidebilir. Uygun bir noktadan çıkıp, sonrasında yeniden satın almak mantıklı geliyor ama güvenemiyorum. Bir noktada ekip güzel bir açıklama yada güncelleme yaparsa rüzgar Monetha için BTC' ye rağmen geriye dönebilir.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 09, 2017, 09:26:20 AM

Hangi borsaya gireceği bu hafta açıklanacak galiba. Büyük ihtimal binance olacak.twitterdan teşekkür falan etmişler. Ama şu btc artışı tüm koinleri vurdu.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 09, 2017, 09:34:38 AM

ICO'yu kaçırdık diye üzülmüştük.Demek ki her işte bir hayır vardır.Şu ortamda MNT'nın artması zor.Daha doğrusu altcoinlerden çoğunun düşüşü devam edecektir.Arasıra btc'yi düşürüp altlara bugün olduğu gibi nefes aldıracaklar.Al-sat için btc'nin hareketleri izlenmeli.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 12:49:54 PM

Çöp coin alan var mı halen biriside demiş 10$ olcak. Nerede yaşıyor acaba Cheesy
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 09, 2017, 02:01:33 PM

Arkadaşlar monethanın düşmesi btc bazlı tüm coinler düşüyor btc çıktığından sıkılacak bir şey yok şu an hacmi az güzel borsaya girerse alır yürür merak etmeyin
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
October 09, 2017, 03:09:58 PM

Buraya da yazayım:

Evet arkadaşlar herkesin ümitle beklediği sonucu Binance açıkladı. Monetha eklenmedi. Sadece Substratum'u eklemişler. Kısa vade de coinde yukarı yönlü hareket beklemiyorum artık.  Takımın derhal atak yapması lazım.

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/115001963591-Binance-October-Coin
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 09, 2017, 03:11:10 PM

Monetha'nın takımının derhal parayı basıp Poloniex ya da Bittrex gibi büyük bir borsaya girmesi gerekiyor bence artık yan gelip yatmayı kessinler kaç hafta geçti.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
October 09, 2017, 03:16:10 PM

Monetha'nın takımının derhal parayı basıp Poloniex ya da Bittrex gibi büyük bir borsaya girmesi gerekiyor bence artık yan gelip yatmayı kessinler kaç hafta geçti.
SEC bir rapor yayınladı ve icolarla ilgili olumsuz durumları belirtti, artık büyük borsalar kolay kolay token eklemezler. para basılsa daha.
systh
Sr. Member

Activity: 390

View Profile
October 09, 2017, 03:34:27 PM

SEC bir rapor yayınladı ve icolarla ilgili olumsuz durumları belirtti, artık büyük borsalar kolay kolay token eklemezler. para basılsa daha.

Parayı veren düdüğü çalar hocam borsaların onu bunu çokta umursayacağını sanmıyorum. Eğer bir uyarı gelirse borsa tokeni Delist eder ve sorun çözülür. Bunların hepsini bir oyun olarak görüyorum ben.. Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi Monetha'nın takımı yan gelip yatıyor eğer büyük bir borsaya girilmezse bu fiyatları mumla arayacağız.

SNOVio – Decentralized Lead Generation  |   Telegram  |   Facebook
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
October 09, 2017, 08:11:57 PM

nedense bu dedikodular icodan önce çıkmadı da icodan sonra sürüldü bilinçli bir şekilde. araştıran adamda icodan önce araştırmamış sanki. hepsi dümen gibi geliyor bana da.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
October 09, 2017, 08:22:03 PM

Binance'a eklenmek paraya bakiyor, Monetha gerizekalilari $20.000-30.000 vermeyelim diye milleti suruklediler aman oy atin vs diye.

1. olan SUB tek farki bedava eklenicekmis, butun olay o 1. olan agaya beles otekiler parayla. Al burda yaziyo:

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/115001963591-Binance-October-Coin

As promised, SUB will be awarded free listing placement on Binance.  The exact listing time will be announced separately.

Yani anlicagin, MTL sokarim sizin oylamaniza benim sozum parama gecer kardesim demis, direkt basmis parayi ekletmis kendini. Bence en guzelini yaptilar, yanliz MTL hali hazirda zaten buyuk borsalarda oldugu icin cok az etkili olur. Ama adamlar vizyon sahibi, daha fazla borsa daha cok volume diyorlar, basicaksin parasini abicim uzun vade dusunuceksin, bu is boyle.

Ama MTH, o kadar hayvan gibi para topladilar bir aydir nerdeydiniz kardesim milletin anasi agladi daha ilk haftadan bas parayi eklet kendini ne milleti surunduruyorsun. Hala 2-3un hesabi icindeyseniz yaziklar olsun yani.

Almistim 4800'den, zararina sattim 2900'den, simdi 2000'lerde surunuyor. Su anda geri alsam daha cok tokenim olur yani sayi olarak aslinda zararda degilim. Ama elim gitmiyo almaya, lanet olsun dedim ya.

Alin abi burayada atayim ibreti alem olduk resmen. Proje scam falan degil ama 6 ay - 1 yila yaymislar isi. 1 yila kim ole kim kala BTC 1 yilda 7x yapti aq, kim bekler senin projeni.

Neyse cok konusmayim saydiricam yoksa.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 09, 2017, 08:43:04 PM

Monethanin road mapine baktiysaniz planlari yakin tarihli degil.
Fiyati daha da dusecektir ondan sonra alim icin firsat verebilir.
Kesinlikle uzun vade coinidir.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 09, 2017, 10:39:14 PM

Bu monetha neden parasını basıp neyse ya bittrexe ya da poloya girmiyor anlamıyorum arkadaş yav

aynı dert dnt de var
hayvan gibi proje ama bittrex 5000$ dolar gibi komik bir para istedi ve vermediler.
hacim artmadığı için sürünüyor.
mantığı nedir anlayamadım
işin garibi roadmap a uyuyorlar devamlı ilerleme update yayınlanıyor
ama inatla exchange için hareket yapmıyorlar.

arkadaşın dediği gibi kendilerine ayırdıkları tokenlerin kilidi açılıncaya kadar yükselip dip yapmasını engelliyorlar da olabilir.

Bittrex'in 5000 $ istediği haberi doğru değildir hocam . Fee'lerden günlük bittrex'in gerili 100 200 k $ ın üzerinde . Başka bişey vardır .

yok hoca slack ve telegramda duyuruldu bir sürü gürültü koparıldı ama bittrex işini sanki bilerek yatırdılar

burada da söylemiştim adamlar ne sebeple yapıyor bilmiyorum ama parayı verip girmiyorlar
uzun vadeli düşünüyor olabilir ama coinler neysede tokenlerin uzun vadeli olacağını sanmıyorum.
şimdi icodan dolayı konuşuluyor ama seneye hala monethamı konuşuyor olacaksınız.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 09, 2017, 11:41:57 PM

Coinmarketcap'te 70 lerden 140 lara geldi monetha . Çok güven kaybetti . Nasıl kazanacak , yada kazanacak mı ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 10, 2017, 04:11:12 AM

Buradan daha düşmez dediğim noktadan da aşağıya gidiyor. Hem genel durumdan etkilendi hem de Binance'nin ekleme konusunda açıklama yapmaması etkili olmuş olabilir.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 10, 2017, 04:49:15 AM

Monetha hakkında gorusum, bircok balınanın en cok para kazandıgı altcoinlerden biri olacaktır. Adamlar neredeyse bedavaya bu fiyatlardan alıyordur daha da dusebılecegını dusunuyorum 25 ekım cıvarlarında, olaganustu durum yasayacagız gıbı su 20 gun. Suan sadece bitcoinin dusmesını beklıyorum elde nakıt, monetha baya almıstım bır mıktar daha gırebılırım, ama 6 ay ama 1 yıl sonra yuzumu kara cıkarmayacagını dusunmeye devam edıyorum, edecegim:) Yorumlarımı gorenler monethadan suphe duymadıgımı bılırler. YTD
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 10, 2017, 05:37:00 AM

olacak ancak sadece artık ismi kaldı gerisi boşalmaya başladı.

Adamlar nereden nereye getrirdi sahipsiz kaldı gibi.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 10, 2017, 06:06:42 AM

Ve 0,1 doların da altına düştü. 0,09 an itibariyle.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 133 »
  Print  

Jump to: